Bez prostownicy się obywamy, o swe włosy dbamy! - cz. II ;) - Strona 118 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-07-17, 20:55   #3511
gtgtgt
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 18
Dot.: Bez prostownicy się obywamy, o swe włosy dbamy! - cz. II ;)

więc sądzę, że się dołącze..
w maju poszłam na dekolor poziom 7 z 3
uparcie dążylam do blondu przez następne 2 tygodnie
rozjaśniacz farba
rozjaśniacz farba i tak non stop
przy mojej ciemnej karnacji i ciemnych oczach czułam się w tej platynie fajnie do czasu opalenia..
więc stwierdziłam że wyglądam jak plastik i kupiłam naturalny brąz z garniera kolor ? prawie czarny nie dokońca pokryty... ;(
włosy łąmią mi się ściąć czy pielęgnować jeszcze bardziej?

używam odżywki z isany do blondu obecnie bo nie zakupiłam innej
maski z gliss kura czarnej
szamponów dla dzieci
i mam lady spa ale jeszcze nie użyłam
keratyna itp itd

i stwierdziłam koniec prostowania !
teraz zakladam opaske wpinam doczepy na grzebieniach bez tapirowania nasady ani nic w tym stylu wpinam związuje włosy w koka nie ruszając przy tym moich kruchych włosów.. dobrze robie? poradźcie coś
__________________
<3
gtgtgt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-17, 21:00   #3512
BeataR89
Rozeznanie
 
Avatar BeataR89
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Sochaczew
Wiadomości: 950
Dot.: Bez prostownicy się obywamy, o swe włosy dbamy! - cz. II ;)

Hejka
Może i ja dołączę Od 2 tygodni nie prostuje włosów no tylko grzywkę bo mi stoją włoski w każdą inną stronę i jest konieczne prostować grzywkę,nawet nie suszę włosów. Zobaczę jak długo wytrwam ale postanowiłam zadbać o włosy
__________________
MAJA 7.04.2010r
BeataR89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-17, 21:25   #3513
moniczka_90
Zakorzenienie
 
Avatar moniczka_90
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 15 142
Dot.: Bez prostownicy się obywamy, o swe włosy dbamy! - cz. II ;)

Cytat:
Napisane przez BeataR89 Pokaż wiadomość
Hejka
Może i ja dołączę Od 2 tygodni nie prostuje włosów no tylko grzywkę bo mi stoją włoski w każdą inną stronę i jest konieczne prostować grzywkę,nawet nie suszę włosów. Zobaczę jak długo wytrwam ale postanowiłam zadbać o włosy
przecież Ty juz dołączyłaś i pisałas na wątku

wklejam moje suchelce z soboty, dokładniej z 14.07.1012
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 14.07.2012.jpg (100,3 KB, 53 załadowań)
__________________
żona 2014
mama 2018
przyszła mama 2020
moniczka_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-17, 21:39   #3514
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11 159
Dot.: Bez prostownicy się obywamy, o swe włosy dbamy! - cz. II ;)

Cytat:
Napisane przez moniczka_90 Pokaż wiadomość
przecież Ty juz dołączyłaś i pisałas na wątku

wklejam moje suchelce z soboty, dokładniej z 14.07.1012
są bardzo ładne !

ale do zdjęcia chyba prostowane?
__________________
Twoje kłamstwo trwa tak długo, ze sam zaczynasz w nie wierzyć?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów
karmazynka99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-17, 21:48   #3515
moniczka_90
Zakorzenienie
 
Avatar moniczka_90
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 15 142
Dot.: Bez prostownicy się obywamy, o swe włosy dbamy! - cz. II ;)

Cytat:
Napisane przez karmazynka99 Pokaż wiadomość
są bardzo ładne !

ale do zdjęcia chyba prostowane?
no niestety prostowane ale wyprostowałam je dla TZa bo dawno mnie w takich nie widział i już mi marudził
__________________
żona 2014
mama 2018
przyszła mama 2020
moniczka_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-18, 07:32   #3516
BeataR89
Rozeznanie
 
Avatar BeataR89
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Sochaczew
Wiadomości: 950
Dot.: Bez prostownicy się obywamy, o swe włosy dbamy! - cz. II ;)

Cytat:
Napisane przez moniczka_90 Pokaż wiadomość
przecież Ty juz dołączyłaś i pisałas na wątku
Tak pisałam już na tym wątku ale jeszcze nie byłam pewna czy bez prostownicy dam radę żyć
__________________
MAJA 7.04.2010r
BeataR89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-18, 09:28   #3517
moniczka_90
Zakorzenienie
 
Avatar moniczka_90
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 15 142
Dot.: Bez prostownicy się obywamy, o swe włosy dbamy! - cz. II ;)

Cytat:
Napisane przez BeataR89 Pokaż wiadomość
Tak pisałam już na tym wątku ale jeszcze nie byłam pewna czy bez prostownicy dam radę żyć
i jednak dajesz radę i nie martw się tym, ze dalej prostujesz grzywkę, ja też jak przestawałam prostować to grzywkę prostowałam kilka innych dziewczyn też tak robiło z tego co pamietam
__________________
żona 2014
mama 2018
przyszła mama 2020
moniczka_90 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-07-18, 14:40   #3518
natalkaa7522
Zakorzenienie
 
Avatar natalkaa7522
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 20 187
Dot.: Bez prostownicy się obywamy, o swe włosy dbamy! - cz. II ;)

Cytat:
Napisane przez moniczka_90 Pokaż wiadomość
przecież Ty juz dołączyłaś i pisałas na wątku

wklejam moje suchelce z soboty, dokładniej z 14.07.1012
Urosły.
__________________
natalkaa7522 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-18, 14:40   #3519
aneczka077
Raczkowanie
 
Avatar aneczka077
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 256
Dot.: Bez prostownicy się obywamy, o swe włosy dbamy! - cz. II ;)

Witam Was, kochane Wizażanki
Już od długiego czasu śledzę ten wątek i postanowiłam się udzielić Mam bardzo problematyczne włosy, praktycznie wszystko mi się w nich nie podoba, czasem po myciu jak patrzę w lustro na włosy to mam ochotę płakać
Mianowicie mam włosy bardzo puszące się i kręcone przy twarzy oraz na "wierzchu", pod spodem są proste, okropnie wywijają się też na końcach. Zawsze gdy rozpuszczałam włosy używałam prostownicy (mniej więcej raz w tygodniu) właśnie na te partie. Ale postanowiłam zrezygnować z niej i doprowadzić jakoś swoje kudełki do normalnego wyglądu. Użyłam maski Biowax dla włosów ciemnych, włosy w dniu mycia były "akceptowalne" bez prostowania, na drugi dzień już nie . Mam też jedwab-nie działa na moje włosy, jakieś tam gliss kur satin relax - zero efektu.
Myślicie, że jak dłużej postosuję Biowax włosy nie powinny się tak puszyć i kręcić? Czy może są jakieś preparaty, które mogłabym stosować razem z tą maską?
Strasznie mnie te włosy denerwują, normalnie na każdym kroku muszę je przylizywać. Baby hair również są kręcone, sterczą na wszystkie strony, podczas gdy włosy od spodu są proste i przylizane. Jak idę te puszące się normalnie wariują, latają dookoła, a na dwór z rozpuszczonymi nie wychodzę w ogóle. Koszmar jakiś

Ale się rozpisałam Mam nadzieję, że jakoś uda mi się zregenerować włosy. Nie prostuję ich od początku lipca Może polecicie jakieś preparaty, dzięki którym jakoś przetrwam

I zdjęcie moich loczków - w rzeczywistości wyglądają znacznie gorzej i jest ich więcej niż na zdjęciach - na zdjęciach są po przylizywaniu.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P7180185.jpg (28,4 KB, 18 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P7180186.jpg (15,6 KB, 16 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P7180187.jpg (20,6 KB, 25 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P7180188.jpg (20,8 KB, 20 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P7180189.jpg (20,3 KB, 34 załadowań)
aneczka077 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-18, 17:27   #3520
Kinga_Jana
Raczkowanie
 
Avatar Kinga_Jana
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 124
Dot.: Bez prostownicy się obywamy, o swe włosy dbamy! - cz. II ;)

Cytat:
Napisane przez aneczka077 Pokaż wiadomość
Witam Was, kochane Wizażanki
Już od długiego czasu śledzę ten wątek i postanowiłam się udzielić Mam bardzo problematyczne włosy, praktycznie wszystko mi się w nich nie podoba, czasem po myciu jak patrzę w lustro na włosy to mam ochotę płakać
Mianowicie mam włosy bardzo puszące się i kręcone przy twarzy oraz na "wierzchu", pod spodem są proste, okropnie wywijają się też na końcach. Zawsze gdy rozpuszczałam włosy używałam prostownicy (mniej więcej raz w tygodniu) właśnie na te partie. Ale postanowiłam zrezygnować z niej i doprowadzić jakoś swoje kudełki do normalnego wyglądu. Użyłam maski Biowax dla włosów ciemnych, włosy w dniu mycia były "akceptowalne" bez prostowania, na drugi dzień już nie . Mam też jedwab-nie działa na moje włosy, jakieś tam gliss kur satin relax - zero efektu.
Myślicie, że jak dłużej postosuję Biowax włosy nie powinny się tak puszyć i kręcić? Czy może są jakieś preparaty, które mogłabym stosować razem z tą maską?
Strasznie mnie te włosy denerwują, normalnie na każdym kroku muszę je przylizywać. Baby hair również są kręcone, sterczą na wszystkie strony, podczas gdy włosy od spodu są proste i przylizane. Jak idę te puszące się normalnie wariują, latają dookoła, a na dwór z rozpuszczonymi nie wychodzę w ogóle. Koszmar jakiś

Ale się rozpisałam Mam nadzieję, że jakoś uda mi się zregenerować włosy. Nie prostuję ich od początku lipca Może polecicie jakieś preparaty, dzięki którym jakoś przetrwam

I zdjęcie moich loczków - w rzeczywistości wyglądają znacznie gorzej i jest ich więcej niż na zdjęciach - na zdjęciach są po przylizywaniu.
Hej
Wygląda na to, że Twoje włosy potrzebują solidnej dawki nawilżenia.
Próbowałaś olejowania?
Może napiszesz jak wygląda Twoja pielęgnacja?
__________________
;**


Wszyscy jesteśmy architektami losu. Więc nie patrz żałośnie w przeszłość. To już nie wróci.
Kinga_Jana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-18, 18:03   #3521
moniczka_90
Zakorzenienie
 
Avatar moniczka_90
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 15 142
Dot.: Bez prostownicy się obywamy, o swe włosy dbamy! - cz. II ;)

Cytat:
Napisane przez natalkaa7522 Pokaż wiadomość
Urosły.
no chociaz tyle dobrego w tych moich suchelcach

Cytat:
Napisane przez aneczka077 Pokaż wiadomość
Witam Was, kochane Wizażanki
Już od długiego czasu śledzę ten wątek i postanowiłam się udzielić Mam bardzo problematyczne włosy, praktycznie wszystko mi się w nich nie podoba, czasem po myciu jak patrzę w lustro na włosy to mam ochotę płakać
Mianowicie mam włosy bardzo puszące się i kręcone przy twarzy oraz na "wierzchu", pod spodem są proste, okropnie wywijają się też na końcach. Zawsze gdy rozpuszczałam włosy używałam prostownicy (mniej więcej raz w tygodniu) właśnie na te partie. Ale postanowiłam zrezygnować z niej i doprowadzić jakoś swoje kudełki do normalnego wyglądu. Użyłam maski Biowax dla włosów ciemnych, włosy w dniu mycia były "akceptowalne" bez prostowania, na drugi dzień już nie . Mam też jedwab-nie działa na moje włosy, jakieś tam gliss kur satin relax - zero efektu.
Myślicie, że jak dłużej postosuję Biowax włosy nie powinny się tak puszyć i kręcić? Czy może są jakieś preparaty, które mogłabym stosować razem z tą maską?
Strasznie mnie te włosy denerwują, normalnie na każdym kroku muszę je przylizywać. Baby hair również są kręcone, sterczą na wszystkie strony, podczas gdy włosy od spodu są proste i przylizane. Jak idę te puszące się normalnie wariują, latają dookoła, a na dwór z rozpuszczonymi nie wychodzę w ogóle. Koszmar jakiś

Ale się rozpisałam Mam nadzieję, że jakoś uda mi się zregenerować włosy. Nie prostuję ich od początku lipca Może polecicie jakieś preparaty, dzięki którym jakoś przetrwam

I zdjęcie moich loczków - w rzeczywistości wyglądają znacznie gorzej i jest ich więcej niż na zdjęciach - na zdjęciach są po przylizywaniu.
dobrze, ze postanowiłaś zrezygnować z prostownicy może powinnas też odwiedzić wątki dla kręconowłosych ? jeśli Twoje wlosy polubiły się z Biovaxem to myślę, ze powinnaś dalej go stosowac.
__________________
żona 2014
mama 2018
przyszła mama 2020
moniczka_90 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-18, 18:24   #3522
aneczka077
Raczkowanie
 
Avatar aneczka077
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 256
Dot.: Bez prostownicy się obywamy, o swe włosy dbamy! - cz. II ;)

Dzięki za odpowiedzi
Włosy myję zawsze po 2 razy : 1 raz szamponem wzmacniającym dla włosów zniszczonych Radicala, drugi raz szamponem pielęgnacyjnym Doliva z oliwą z oliwek. Dość długo stosowałam mgiełkę i wcierkę Radical, ale już od 2 miesięcy nie stosuję, zamiast tego używam Seboradinu z czarną rzepą (dodatkowo mam bardzo rzadkie włosy). Ostatnio zastosowałam tylko maskę biowax, o której pisałam. Włosy niestety suszę suszarką i w moim przypadku jest to konieczność, niestety Czasami jeszcze dawałam trochę jedwabiu z Naturasilk na problematyczne partie, ale niewiele robił.
O olejowaniu czytałam kiedyś, nawet się zastanawiałam nad tym, ale dla mnie wybór olejków i w ogóle samo olejowanie to na razie wyższa szkoła jazdy

Apropos wątków dla kręconowłosych, moje włosy po części są proste i po części kręcone, tak jak pisałam wcześniej. Dziwnie mieć włosy przy twarzy i z wierzchu kręcone i skrajnie sianowate, a z tyłu proste Dlatego właśnie prostowałam. Jestem w kropce Fakt faktem, część jest kręcona i właśnie boję się, że nie da się już nic zrobić, żeby poprawić ich wygląd . A na razie trudno mi powiedzieć, czy moje włoski lubią biowax, są odrobinę bardziej miękkie. Ale użyłam go dopiero raz, więc mam nadzieję że będzie coraz lepiej, w każdym bądź razie bedę go stosować nadal

Edytowane przez aneczka077
Czas edycji: 2012-07-18 o 18:26
aneczka077 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-18, 20:06   #3523
gtgtgt
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 18
Dot.: Bez prostownicy się obywamy, o swe włosy dbamy! - cz. II ;)

Cytat:
Napisane przez gtgtgt Pokaż wiadomość
więc sądzę, że się dołącze..
w maju poszłam na dekolor poziom 7 z 3
uparcie dążylam do blondu przez następne 2 tygodnie
rozjaśniacz farba
rozjaśniacz farba i tak non stop
przy mojej ciemnej karnacji i ciemnych oczach czułam się w tej platynie fajnie do czasu opalenia..
więc stwierdziłam że wyglądam jak plastik i kupiłam naturalny brąz z garniera kolor ? prawie czarny nie dokońca pokryty... ;(
włosy łąmią mi się ściąć czy pielęgnować jeszcze bardziej?

używam odżywki z isany do blondu obecnie bo nie zakupiłam innej
maski z gliss kura czarnej
szamponów dla dzieci
i mam lady spa ale jeszcze nie użyłam
keratyna itp itd

i stwierdziłam koniec prostowania !
teraz zakladam opaske wpinam doczepy na grzebieniach bez tapirowania nasady ani nic w tym stylu wpinam związuje włosy w koka nie ruszając przy tym moich kruchych włosów.. dobrze robie? poradźcie coś
pomoże mi ktoś?
__________________
<3
gtgtgt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-18, 20:07   #3524
BeataR89
Rozeznanie
 
Avatar BeataR89
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Sochaczew
Wiadomości: 950
Dot.: Bez prostownicy się obywamy, o swe włosy dbamy! - cz. II ;)

Cytat:
Napisane przez aneczka077 Pokaż wiadomość
Dzięki za odpowiedzi
Włosy myję zawsze po 2 razy : 1 raz szamponem wzmacniającym dla włosów zniszczonych Radicala, drugi raz szamponem pielęgnacyjnym Doliva z oliwą z oliwek. Dość długo stosowałam mgiełkę i wcierkę Radical, ale już od 2 miesięcy nie stosuję, zamiast tego używam Seboradinu z czarną rzepą (dodatkowo mam bardzo rzadkie włosy). Ostatnio zastosowałam tylko maskę biowax, o której pisałam. Włosy niestety suszę suszarką i w moim przypadku jest to konieczność, niestety Czasami jeszcze dawałam trochę jedwabiu z Naturasilk na problematyczne partie, ale niewiele robił.
O olejowaniu czytałam kiedyś, nawet się zastanawiałam nad tym, ale dla mnie wybór olejków i w ogóle samo olejowanie to na razie wyższa szkoła jazdy

Apropos wątków dla kręconowłosych, moje włosy po części są proste i po części kręcone, tak jak pisałam wcześniej. Dziwnie mieć włosy przy twarzy i z wierzchu kręcone i skrajnie sianowate, a z tyłu proste Dlatego właśnie prostowałam. Jestem w kropce Fakt faktem, część jest kręcona i właśnie boję się, że nie da się już nic zrobić, żeby poprawić ich wygląd . A na razie trudno mi powiedzieć, czy moje włoski lubią biowax, są odrobinę bardziej miękkie. Ale użyłam go dopiero raz, więc mam nadzieję że będzie coraz lepiej, w każdym bądź razie bedę go stosować nadal
A po co myjesz dwa razy włosy i to na dodatek innymi szamponami? Tylko osłabiasz działanie szamponów,lepiej myć jednym.
__________________
MAJA 7.04.2010r
BeataR89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-18, 21:45   #3525
Kinga_Jana
Raczkowanie
 
Avatar Kinga_Jana
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 124
Dot.: Bez prostownicy się obywamy, o swe włosy dbamy! - cz. II ;)

Cytat:
Napisane przez gtgtgt Pokaż wiadomość
więc sądzę, że się dołącze..
w maju poszłam na dekolor poziom 7 z 3
uparcie dążylam do blondu przez następne 2 tygodnie
rozjaśniacz farba
rozjaśniacz farba i tak non stop
przy mojej ciemnej karnacji i ciemnych oczach czułam się w tej platynie fajnie do czasu opalenia..
więc stwierdziłam że wyglądam jak plastik i kupiłam naturalny brąz z garniera kolor ? prawie czarny nie dokońca pokryty... ;(
włosy łąmią mi się ściąć czy pielęgnować jeszcze bardziej?

używam odżywki z isany do blondu obecnie bo nie zakupiłam innej
maski z gliss kura czarnej
szamponów dla dzieci
i mam lady spa ale jeszcze nie użyłam
keratyna itp itd

i stwierdziłam koniec prostowania !
teraz zakladam opaske wpinam doczepy na grzebieniach bez tapirowania nasady ani nic w tym stylu wpinam związuje włosy w koka nie ruszając przy tym moich kruchych włosów.. dobrze robie? poradźcie coś

Hej, Twoje włosy strasznie dużo przeszły. Radziłabym obciąć te najbardziej zniszczone końce (zwłaszcza, ze się łamią) - zdecydowanie łatwiej będzie zadbać Ci o włosy, gdy się ich pozbędziesz Potem pielęgnuj, odżywiaj, olejuj i czytaj wizazowe wątki pielęgnacyjne
__________________
;**


Wszyscy jesteśmy architektami losu. Więc nie patrz żałośnie w przeszłość. To już nie wróci.
Kinga_Jana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-18, 21:55   #3526
aneczka077
Raczkowanie
 
Avatar aneczka077
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 256
Dot.: Bez prostownicy się obywamy, o swe włosy dbamy! - cz. II ;)

Cytat:
Napisane przez BeataR89 Pokaż wiadomość
A po co myjesz dwa razy włosy i to na dodatek innymi szamponami? Tylko osłabiasz działanie szamponów,lepiej myć jednym.
A to nie wiedziałam.... Teraz będę myła jednym, dzięki
Co jeszcze moge zrobić dla swoich włosów?
aneczka077 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-18, 21:59   #3527
moniczka_90
Zakorzenienie
 
Avatar moniczka_90
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 15 142
Dot.: Bez prostownicy się obywamy, o swe włosy dbamy! - cz. II ;)

Cytat:
Napisane przez BeataR89 Pokaż wiadomość
A po co myjesz dwa razy włosy i to na dodatek innymi szamponami? Tylko osłabiasz działanie szamponów,lepiej myć jednym.
nie zgodze się z Tobą włosy powinno się zawsze myć 2 razy (chyba, ze ktoś myje włosy codziennie to może myć 1 raz i to delikatnym szamponem) a szampon ma myć, jego głównym zadaniem jest oczyszczenie włosów więc może nawet uzyć do tego 10 różnych szamponów i nic się nie stanie.
__________________
żona 2014
mama 2018
przyszła mama 2020
moniczka_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-18, 22:08   #3528
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11 159
Dot.: Bez prostownicy się obywamy, o swe włosy dbamy! - cz. II ;)

Cytat:
Napisane przez moniczka_90 Pokaż wiadomość
no niestety prostowane ale wyprostowałam je dla TZa bo dawno mnie w takich nie widział i już mi marudził
a rozumiem
__________________
Twoje kłamstwo trwa tak długo, ze sam zaczynasz w nie wierzyć?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów
karmazynka99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-19, 07:12   #3529
BeataR89
Rozeznanie
 
Avatar BeataR89
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Sochaczew
Wiadomości: 950
Dot.: Bez prostownicy się obywamy, o swe włosy dbamy! - cz. II ;)

Cytat:
Napisane przez moniczka_90 Pokaż wiadomość
nie zgodze się z Tobą włosy powinno się zawsze myć 2 razy (chyba, ze ktoś myje włosy codziennie to może myć 1 raz i to delikatnym szamponem) a szampon ma myć, jego głównym zadaniem jest oczyszczenie włosów więc może nawet uzyć do tego 10 różnych szamponów i nic się nie stanie.
A ja się też z Tobą nie zgodzę Lepiej myc jednym szamponem oczywiscie nie dobrze jak się myje cały czas tym samym trzeba zmieniać. A jeśli chodzi o ilość mycia to jeżeli myję codziennie lub co drugi dzień nie ma sensu mycia dwa razy,przecież częste mycie też wysusza włosy.

---------- Dopisano o 08:12 ---------- Poprzedni post napisano o 08:10 ----------

Cytat:
Napisane przez aneczka077 Pokaż wiadomość
A to nie wiedziałam.... Teraz będę myła jednym, dzięki
Co jeszcze moge zrobić dla swoich włosów?
Nawilżaj je odżywki,maski no i koniecznie poczytaj o olejowaniu. Najlepiej jak nie bedziesz ich prostować ja od prostowania mam straszne włosy tył prosty a z przodu ani to kręcone ani falowane nie wiadomo co,od kiedy nie prostuje i olejuje poprawia się.
__________________
MAJA 7.04.2010r
BeataR89 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-19, 09:14   #3530
aneczka077
Raczkowanie
 
Avatar aneczka077
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 256
Dot.: Bez prostownicy się obywamy, o swe włosy dbamy! - cz. II ;)

Ja myję włosy co 3-4 dni, więc myślę że od mycia 2 razy w takim odstępie się nie wysuszają mocno.
Maska Biowax teraz u mnie obowiązkowo pójdzie w ruch O olejach czytam właśnie sobie i myślicie, że dla moich włosów będzie dobry olej kokosowy, jojoba i rycynowy?
aneczka077 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-19, 10:32   #3531
BeataR89
Rozeznanie
 
Avatar BeataR89
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Sochaczew
Wiadomości: 950
Dot.: Bez prostownicy się obywamy, o swe włosy dbamy! - cz. II ;)

Cytat:
Napisane przez aneczka077 Pokaż wiadomość
Ja myję włosy co 3-4 dni, więc myślę że od mycia 2 razy w takim odstępie się nie wysuszają mocno.
Maska Biowax teraz u mnie obowiązkowo pójdzie w ruch O olejach czytam właśnie sobie i myślicie, że dla moich włosów będzie dobry olej kokosowy, jojoba i rycynowy?
No jak myjesz co 3-4 dni to spoko. Wiesz jeśli chodzi o oleje to musisz wypróbować na swoich włosach ale na początek radzę jeden olej nie mieszaj żeby zobaczyć jak Twoje włosy reagują na poszczególne oleje. A olej rycynowy może wysuszać wiec uważaj,no czasem tez pomaga wiec jak mówiłam musisz próbować.
__________________
MAJA 7.04.2010r
BeataR89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-19, 11:02   #3532
olka6500
Przyczajenie
 
Avatar olka6500
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2
Dot.: Bez prostownicy się obywamy, o swe włosy dbamy! - cz. II ;)

Moje Drogie, powiem Wam, że myślałam, że będzie trudniej.. jakoś wytrzymuje bez prostownicy, podcięłam włosy sporoo i ciągle związuje je w kitkę i jakoś leci dzień za dniem. Jak już muszę wyjść w rozpuszczonych to albo ostro je traktuje szczotką i suszarką aby jakoś wyglądały, albo idę na hardcorze i wychodze w lekkich falach :P


Zaczęłam stosować również ten szampon i odżywkę STAPIZ SLEEK LINE, ale nie widzę aby to zdziałało cuda i moje włosy były jedbawiste i gładkie :P Stosuje rownież olejec rycynowy i alterrę z rossmana, ale mam z nimi niemały problem...

Może Wy mi poradzicie jak nakładać ten olejek rycynowy bo ja mam ogromne trudności aby dokładnie nałożyć go na skórę głowy..


pozdrawiam i trzymam kciuki za Was

Edytowane przez olka6500
Czas edycji: 2012-07-19 o 11:04
olka6500 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-19, 11:48   #3533
EsTeLL25
Zakorzenienie
 
Avatar EsTeLL25
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 9 340
Dot.: Bez prostownicy się obywamy, o swe włosy dbamy! - cz. II ;)

Hejka
Jej nie było mnie tu jakiś czas bo z 3 razy wyprostowałam włosy dla Tż i jakoś nawet nie miałam czasu pisać.
Teraz znów nie prostuję.
Kupiłam sobie odżywkę Joanna z apteczki babuni ziołową ( kiedyś bardzo dobrze działała na moje włosy- praktycznie mi nie wypadały)
i zakupiłam maskę z DOVE intensywna pielęgnacja coś tam Mam zamiar używać na zmianę.
Kurczę jak ja bym chciała, żeby te moje kłaki jakoś wyglądały, a tak tylko sterczą na wszystkie strony..masakra
__________________
Razem od 20.10.2010
Zaręczeni 06.12.2015


EsTeLL25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-19, 16:35   #3534
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11 159
Dot.: Bez prostownicy się obywamy, o swe włosy dbamy! - cz. II ;)

Cytat:
Napisane przez EsTeLL25 Pokaż wiadomość
Hejka
Jej nie było mnie tu jakiś czas bo z 3 razy wyprostowałam włosy dla Tż i jakoś nawet nie miałam czasu pisać.
Teraz znów nie prostuję.
Kupiłam sobie odżywkę Joanna z apteczki babuni ziołową ( kiedyś bardzo dobrze działała na moje włosy- praktycznie mi nie wypadały)
i zakupiłam maskę z DOVE intensywna pielęgnacja coś tam Mam zamiar używać na zmianę.
Kurczę jak ja bym chciała, żeby te moje kłaki jakoś wyglądały, a tak tylko sterczą na wszystkie strony..masakra
a ta dove chyba niespecjalny ma skład?


tzn nie wiem moze coś się zmieniło,ale jakos nigdy nie kojazyłam dobrze produktów do włosów z tej firmy
__________________
Twoje kłamstwo trwa tak długo, ze sam zaczynasz w nie wierzyć?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów
karmazynka99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-19, 16:56   #3535
say-hello
Zakorzenienie
 
Avatar say-hello
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: G
Wiadomości: 12 674
Dot.: Bez prostownicy się obywamy, o swe włosy dbamy! - cz. II ;)

Cytat:
Napisane przez BeataR89 Pokaż wiadomość
A ja się też z Tobą nie zgodzę Lepiej myc jednym szamponem oczywiscie nie dobrze jak się myje cały czas tym samym trzeba zmieniać. A jeśli chodzi o ilość mycia to jeżeli myję codziennie lub co drugi dzień nie ma sensu mycia dwa razy,przecież częste mycie też wysusza włosy.]
skąd ty masz takie informacje, że trzeba zmieniać szampony? dlaczego nie można używać jednego, jeżeli wiadomo, że dobrze służy? wiadomo, jeżeli ktoś stosuje delikatne szampony to raz na jakiś czas trzeba włosy oczyścić, ale to nie znaczy że trzeba je zmianiać! każdej z nas służy coś innego, jednej różnorodność (wtedy "można" zmieniać, a nie "trzeba") a innej lepiej używać zaufanego szamponu.
__________________
2016: 22
2017: 22
2018: 12
say-hello jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-19, 18:22   #3536
moniczka_90
Zakorzenienie
 
Avatar moniczka_90
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 15 142
Dot.: Bez prostownicy się obywamy, o swe włosy dbamy! - cz. II ;)

Cytat:
Napisane przez BeataR89 Pokaż wiadomość
A ja się też z Tobą nie zgodzę Lepiej myc jednym szamponem oczywiscie nie dobrze jak się myje cały czas tym samym trzeba zmieniać. A jeśli chodzi o ilość mycia to jeżeli myję codziennie lub co drugi dzień nie ma sensu mycia dwa razy,przecież częste mycie też wysusza włosy.
powtórzę już to co napisałam : jesli się myje włosy codziennie to nie ma sensu ale jeśli się myje już częściej to owszem jest sens. Nie wiem gdzie Ty mieszkasz, moze gdzieś na wsi gdzie jest piękne niebo, czyste powietrze i piękny zapach pola, niestety niktórzy mieszkaja w miastach (np. na śląsku) gdzie jest pewłno spalin, smogu i nie wiadomo czego jeszcze i nie wyobrażam sobie po 2 dniach umyć włosy szamponem tylko 1 raz i to w dodatku bardzo niedokładnie bo za pierwszym razem szampon się mało co pieni musiałabym ciągle z tłustymi włosami chodzic moze Ty tak lubisz ale nie wmawiaj dziewczynie głupot szczególnie, ze tak jak napisała myje włosy dość rzadko

Cytat:
Napisane przez BeataR89 Pokaż wiadomość
No jak myjesz co 3-4 dni to spoko. Wiesz jeśli chodzi o oleje to musisz wypróbować na swoich włosach ale na początek radzę jeden olej nie mieszaj żeby zobaczyć jak Twoje włosy reagują na poszczególne oleje. A olej rycynowy może wysuszać wiec uważaj,no czasem tez pomaga wiec jak mówiłam musisz próbować.
już nie przesadzaj, ja używam dość systematycznie olejku rycynowego, miksuje go z wszystkim co się da i jakoś on mi włosów nie wysusza. Już nie wiem co by musiała robić żeby jej wysuszył, więcej szkód mogłaby sobie zrobić nieumiejętnym stosowaniem nafty. Nie ma nic lepszego na zniszczone włosy niz olej rycynowy (wg. mnie)
!
Cytat:
Napisane przez say-hello Pokaż wiadomość
skąd ty masz takie informacje, że trzeba zmieniać szampony? dlaczego nie można używać jednego, jeżeli wiadomo, że dobrze służy? wiadomo, jeżeli ktoś stosuje delikatne szampony to raz na jakiś czas trzeba włosy oczyścić, ale to nie znaczy że trzeba je zmianiać! każdej z nas służy coś innego, jednej różnorodność (wtedy "można" zmieniać, a nie "trzeba") a innej lepiej używać zaufanego szamponu.
no własnie
__________________
żona 2014
mama 2018
przyszła mama 2020
moniczka_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-19, 19:02   #3537
BeataR89
Rozeznanie
 
Avatar BeataR89
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Sochaczew
Wiadomości: 950
Dot.: Bez prostownicy się obywamy, o swe włosy dbamy! - cz. II ;)

Cytat:
Napisane przez moniczka_90 Pokaż wiadomość
powtórzę już to co napisałam : jesli się myje włosy codziennie to nie ma sensu ale jeśli się myje już częściej to owszem jest sens. Nie wiem gdzie Ty mieszkasz, moze gdzieś na wsi gdzie jest piękne niebo, czyste powietrze i piękny zapach pola, niestety niktórzy mieszkaja w miastach (np. na śląsku) gdzie jest pewłno spalin, smogu i nie wiadomo czego jeszcze i nie wyobrażam sobie po 2 dniach umyć włosy szamponem tylko 1 raz i to w dodatku bardzo niedokładnie bo za pierwszym razem szampon się mało co pieni musiałabym ciągle z tłustymi włosami chodzic moze Ty tak lubisz ale nie wmawiaj dziewczynie głupot szczególnie, ze tak jak napisała myje włosy dość rzadko



już nie przesadzaj, ja używam dość systematycznie olejku rycynowego, miksuje go z wszystkim co się da i jakoś on mi włosów nie wysusza. Już nie wiem co by musiała robić żeby jej wysuszył, więcej szkód mogłaby sobie zrobić nieumiejętnym stosowaniem nafty. Nie ma nic lepszego na zniszczone włosy niz olej rycynowy (wg. mnie)
!


no własnie
Nie mieszkam na wsi ale po prostu mi wystarcza myć włosy tylko raz i szampon dobrze się pieni,nie chodzę z tłustymi włosami. Każda ma inne włosy i inna pielęgnacja może służyć ja piszę jak jest u mnie. A olejek rycynowy może wysuszać u mnie tak było więc nie gadaj że nie może. To tyle.

---------- Dopisano o 20:02 ---------- Poprzedni post napisano o 20:01 ----------

Cytat:
Napisane przez say-hello Pokaż wiadomość
skąd ty masz takie informacje, że trzeba zmieniać szampony? dlaczego nie można używać jednego, jeżeli wiadomo, że dobrze służy? wiadomo, jeżeli ktoś stosuje delikatne szampony to raz na jakiś czas trzeba włosy oczyścić, ale to nie znaczy że trzeba je zmianiać! każdej z nas służy coś innego, jednej różnorodność (wtedy "można" zmieniać, a nie "trzeba") a innej lepiej używać zaufanego szamponu.
No dobrze źle sie wyraziłam nie trzeba ale można.
__________________
MAJA 7.04.2010r
BeataR89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-19, 19:17   #3538
moniczka_90
Zakorzenienie
 
Avatar moniczka_90
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 15 142
Dot.: Bez prostownicy się obywamy, o swe włosy dbamy! - cz. II ;)

Cytat:
Napisane przez BeataR89 Pokaż wiadomość
Nie mieszkam na wsi ale po prostu mi wystarcza myć włosy tylko raz i szampon dobrze się pieni,nie chodzę z tłustymi włosami. Każda ma inne włosy i inna pielęgnacja może służyć ja piszę jak jest u mnie. A olejek rycynowy może wysuszać u mnie tak było więc nie gadaj że nie może. To tyle.
ok teraz napisałas jak jest u Ciebie ale nie pisz, ze myjąc włosy 2 razy i to 2 róznymi szamponami osłabia działanie szamponów bo to nie jest prawda to tyle.
__________________
żona 2014
mama 2018
przyszła mama 2020
moniczka_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-20, 11:51   #3539
amadziaz
Zadomowienie
 
Avatar amadziaz
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: W papierku po cukierku ; )
Wiadomości: 1 376
Dot.: Bez prostownicy się obywamy, o swe włosy dbamy! - cz. II ;)

Cytat:
Napisane przez moniczka_90 Pokaż wiadomość
ok teraz napisałas jak jest u Ciebie ale nie pisz, ze myjąc włosy 2 razy i to 2 róznymi szamponami osłabia działanie szamponów bo to nie jest prawda to tyle.
Moniko na Twoja prośbę dodaje zdjęcia włosów
kiedys udzielałam sie na wątku ale wracam do naturalsów, i fryzura wymaga prostowania... na zdjąciach nie widać odrostów, wiec dodaje oddzielne zdj. ich samych
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie0205.jpg (24,7 KB, 24 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie0207.jpg (27,8 KB, 25 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie0209.jpg (15,1 KB, 26 załadowań)
__________________
Trzymaj się z dala od ludzi, którzy próbują pomniejszać Twoje ambicje. Mali ludzie zawsze tak robią, a naprawdę wielcy sprawiają, że czujesz, że i Ty możesz być wielki.
amadziaz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-20, 12:24   #3540
gtgtgt
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 18
Dot.: Bez prostownicy się obywamy, o swe włosy dbamy! - cz. II ;)

Cytat:
Napisane przez Kinga_Jana Pokaż wiadomość
Hej, Twoje włosy strasznie dużo przeszły. Radziłabym obciąć te najbardziej zniszczone końce (zwłaszcza, ze się łamią) - zdecydowanie łatwiej będzie zadbać Ci o włosy, gdy się ich pozbędziesz Potem pielęgnuj, odżywiaj, olejuj i czytaj wizazowe wątki pielęgnacyjne
dziękuje bardzo a ide do fryzjera jeszcze nie wiem kiedy ale ide w najblizszym czasie. dbam o nie cały czas <3 podciełam je ciut sama ( jestem w technikum fryz.)
__________________
<3
gtgtgt jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:46.