ćwiczenia po pracy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-08-10, 12:34   #1
kanalia123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 1

ćwiczenia po pracy


Cześć dziewczyny, mam siedzący tryb życia... bieganie troche odpada na mojej dzielnicy... w planie mam kupienie sobie bieżni ale na razie nie ma na to budzetu. Ćwiczyć jednak coś trzeba zacząć ... robie brzuszki 2 serie najpierw 40-45 standardowych a potem 50 podnosząc jednoczesnie kolana. Troszkę już mi się znudziło... jak urozmaicić tą gimnastykę, że stracić dużo kalorii...???
__________________
Bo życie jest piękne jeśli się na nie odpowiednio spojrzy
kanalia123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-10, 19:07   #2
marsi11
Zakorzenienie
 
Avatar marsi11
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 982
Dot.: ćwiczenia po pracy

samymi brzuszkami wiele nie uzyskasz- tym bardziej w tylu powtórzeniach

jeśli siedzisz musisz coś zrobić z nogami bo to one najbardziej potrzebują by krążenie usprawnić- a nie myślałaś o basenie? piękna sprawa

póki lato to fajnie na rowerze pojeździć czy na rolkach
marsi11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-11, 10:47   #3
78366539b4b6f6153fe83f74bc8dfd6d5935c0ba_5ec707f2bba47
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 453
Dot.: ćwiczenia po pracy

Cytat:
Napisane przez kanalia123 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny, mam siedzący tryb życia... bieganie troche odpada na mojej dzielnicy... w planie mam kupienie sobie bieżni ale na razie nie ma na to budzetu. Ćwiczyć jednak coś trzeba zacząć ... robie brzuszki 2 serie najpierw 40-45 standardowych a potem 50 podnosząc jednoczesnie kolana. Troszkę już mi się znudziło... jak urozmaicić tą gimnastykę, że stracić dużo kalorii...???
Brzuszki to nie sposób.eh.. tyle razy o tym było...Proponuje skorzystać z wyszukiwarki- wizaz to prawdziwa kopalnia wiedzy Nie myslalaś o zapisaniu się do klubu? Tam masz mnóstwo ciekawych zajęć i pomocnych trenerów którzy pomogą ci się rozruszać.
Czy wcześniej biegałaś/biegasz? Bo bierznia to jednak nie mały wydatek i szkoda żeby stała w kącie nie używana. Chyba że jesteś pewna że bieganie Ci odpowiada. Teraz jest lato więc czas na rower, rolki, długie spacery
Ja bym jednak zapisała się na fitnes, chociaż na miesiąc. Na rozruszanie proponuje pilates, a na poprawe kondycji areobik czy np. tańce.
A! i rozumiem że plan to schudnąc? Wieć bez diety ani rusz
78366539b4b6f6153fe83f74bc8dfd6d5935c0ba_5ec707f2bba47 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-14, 21:19   #4
Dove84
Przyczajenie
 
Avatar Dove84
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 15
Dot.: ćwiczenia po pracy

Ja na Aerobic Dance robie takie cw pod koniec zajec:
- brzuszki ze zgiętymi kolanami
- potem z nogali w gorze
- nastepnie sklony na bok z nogami podniesionymi pod katem 90 stopni i jak zginasz sie w lewo to prawa noge prostujesz i tak na zmiane.
- na koniec podnosimy wyprostowane nogi do gory lezac na plecach, rece mozesz miec pod pupa

Ja osobiscie polecam wszelakie zajecia gupowe jak Zumba, Aerobic Dance, cw w grupie z trenerem, jak jest ladna pogoda to mozna to robic na zewnatrz, uwielbiam plywac, a na rosciaganie i wzmocnienie miesni swietny jest pilates.

Pozdrawiam!
__________________
milkandhoney.bloog.pl
Dove84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-14, 22:17   #5
marioladabr
Zakorzenienie
 
Avatar marioladabr
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 663
Dot.: ćwiczenia po pracy

a ja lubię różne zestawy i programy na płytkach np. insanity, czy ćwiczenia z Jane Fonda, Julian Michels, Cindy Crawfort itp... pełno tego do wyboru i koloru
marioladabr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-18, 12:27   #6
trzecia3
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 236
Dot.: ćwiczenia po pracy

JA polecam skakankę człowiek spala więcej kcal niż biegając, a przed zakupem bieżni poprawisz sobie kondycję
Jeżeli dziennie poskaczesz choć 15min już będzie bardzo dobrze.
No i skakanka to koszt między złotówką(najzwyklejsza i chyba najfajniejsza) a droższymi i szybciej psującymi się z licznikami itp.(do 50-100zł?)
trzecia3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:03.