sala weselna z pokojem dla PM - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ceremonia i tradycja ślubna, weselna

Notka

Ceremonia i tradycja ślubna, weselna W tym miejscu możesz podzielić się widzą, jak zaplanować ceremonię ślubną. Na co zwrócić uwagę przy szukaniu sali weselnej. Przypomnieć tradycje weselne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-10-30, 18:02   #1
roksana111
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 518

sala weselna z pokojem dla PM


Dziewczyny,szczególnie pytam te które robiły wesele.Czy brak pokoju lub apartamentu dla PM to wielki minus?Proszę pomóżcie mi .bo nie wiem już co robić.Narzeczony chce zmienić salę .bo tam gdzie mamy zarezerwowaną to nie ma pokoju dla nas.Włśnie to jest jego głównym minusem.Proszę piszcie te które miały pokój i te które nie miały
roksana111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-30, 18:14   #2
zaaaabcia
Zakorzenienie
 
Avatar zaaaabcia
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Mahopac NY
Wiadomości: 13 283
Dot.: sala weselna z pokojem dla PM

Cytat:
Napisane przez roksana111 Pokaż wiadomość
Dziewczyny,szczególnie pytam te które robiły wesele.Czy brak pokoju lub apartamentu dla PM to wielki minus?Proszę pomóżcie mi .bo nie wiem już co robić.Narzeczony chce zmienić salę .bo tam gdzie mamy zarezerwowaną to nie ma pokoju dla nas.Włśnie to jest jego głównym minusem.Proszę piszcie te które miały pokój i te które nie miały
My nad swoja sala mielismy pokoje dla gosci i jeden pokoj dla nas Mega wygoda bo w czasie wesela mozna bylo wszystkie rzeczy sobie zostawic isc sie odswiezyc itp .. No i nad ranem nie trzeba bylo wracac do domu tylko na gore i do spania
__________________
Dominik 12.06.2012

Olivia 2.07.2014
zaaaabcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-30, 18:21   #3
roksana111
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 518
Dot.: sala weselna z pokojem dla PM

Cytat:
Napisane przez zaaaabcia Pokaż wiadomość
My nad swoja sala mielismy pokoje dla gosci i jeden pokoj dla nas Mega wygoda bo w czasie wesela mozna bylo wszystkie rzeczy sobie zostawic isc sie odswiezyc itp .. No i nad ranem nie trzeba bylo wracac do domu tylko na gore i do spania
I własnie tak też argumentuje mój Tż,że wcześniej nie pomyśleliśmy nad taką dogodnością.
roksana111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-30, 18:25   #4
XxXJuSstiii
Zakorzenienie
 
Avatar XxXJuSstiii
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 17 246
Dot.: sala weselna z pokojem dla PM

My nie mieliśmy pokoju. W ogóle w pobliżu jest chyba tylko jedna sala, która oferuje apartament Nie przeszkadzało nam to w ogóle A po weselu wyspaliśmy się we własnym łóżku
__________________
Justi






XxXJuSstiii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-30, 18:46   #5
magdaef
Zadomowienie
 
Avatar magdaef
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 1 444
GG do magdaef
Dot.: sala weselna z pokojem dla PM

My też nie mieliśmy pokoju i szczerze, nawet nie byłoby czasu z niego korzystać. Było pomieszczenie zamykane, gdzie zostawiliśmy sobie prezenty i koperty od gości, buty na zmianę i różne inne zbędne na sali rzeczy. Świadek miał klucz, więc nikt z obsługi nie miał do nich dostępu. Jeśli Wasza sala oferuje takie pomieszczenie, to nie zmieniałabym...A co do odświeżania, to nie bardzo wiem o czym mowa - bibułki matujące i poprawki spokojnie można wykonać w łazience, która jest tylko do dyspozycji gości, przecież w damskiej toalecie to powszechny widok. Bo chyba nie pójdziesz sobie w trakcie wesela pod prysznic do Waszego pokoju?

Uważam, że zamiana sali tylko ze względu na pokój to już wydziwianie, ale to tylko moje zdanie
__________________
magdaef jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-30, 19:50   #6
roksana111
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 518
Dot.: sala weselna z pokojem dla PM

Cytat:
Napisane przez magdaef Pokaż wiadomość
My też nie mieliśmy pokoju i szczerze, nawet nie byłoby czasu z niego korzystać. Było pomieszczenie zamykane, gdzie zostawiliśmy sobie prezenty i koperty od gości, buty na zmianę i różne inne zbędne na sali rzeczy. Świadek miał klucz, więc nikt z obsługi nie miał do nich dostępu. Jeśli Wasza sala oferuje takie pomieszczenie, to nie zmieniałabym...A co do odświeżania, to nie bardzo wiem o czym mowa - bibułki matujące i poprawki spokojnie można wykonać w łazience, która jest tylko do dyspozycji gości, przecież w damskiej toalecie to powszechny widok. Bo chyba nie pójdziesz sobie w trakcie wesela pod prysznic do Waszego pokoju?

Uważam, że zamiana sali tylko ze względu na pokój to już wydziwianie, ale to tylko moje zdanie
Właśnie że tam gdzie zarezerwowaliśmy to nie ma żadnego pokoiku gdzie można trzymac prezenty albo coś innego
roksana111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-30, 19:53   #7
XxXJuSstiii
Zakorzenienie
 
Avatar XxXJuSstiii
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 17 246
Dot.: sala weselna z pokojem dla PM

My prezenty zawieźliśmy do domu, kwiaty były na sali, kosmetyki miała świadkowa a koszulę dla męża na zmianę wziął właściciel do siebie do domu (mieszka obok) i kopertę z kasą, którą dostaliśmy od delegacji też i niczego więcej do szczęścia nie potrzebowaliśmy
__________________
Justi






XxXJuSstiii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-10-30, 20:38   #8
melleczka
Zakorzenienie
 
Avatar melleczka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 18 846
Dot.: sala weselna z pokojem dla PM

ja tez bym sie nad tym zastanowila bo dla mnie to jest bardzo duzy plus do naszego pokoju jest wejscie wprost z sali weselnej - mozna tam zostawic wszystkie rzeczy. a dla mnie np. wielkim plusem jest to ze mamy tam wygodna lazienke. bo nie ukrywajmy ale dla panny mlodej skorzystanie z takiej normalnej kabiny w toalecie moze byc problemem, a raczej zawsze jest problemem. tym wiekszym ile wiekszych rozmiarow jest suknia. a tamta lazienka jest jakby pod to robiona i polowe lazienki zajmuje umywalka i prysznic a na drugiej polowie na srodku sciany stoi kibelek i wokol niego jest baaaardzo duzo miejsca no i w pokoju jest sejf gdzie mozna schowac pieniadze z wesela... a po weselu nie mysli sie ze trzeba jeszcze jechac do domu tylko od razu na lozko dla mnie to jest duzy plus i w moim regionie raczej wszystkie lokale maja juz to w standardzie
__________________
"Z miłością lepiej nie żartować, bo tylko ona uzasadnia świat..."
melleczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-30, 22:36   #9
the rock
Zakorzenienie
 
Avatar the rock
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: zagłębie:)
Wiadomości: 16 194
GG do the rock
Dot.: sala weselna z pokojem dla PM

My mielismy pokój dla PM ale jakoś ani razu w nim nie byliśmy
__________________
Bo to JA jestem najważniejsza ! ! !

regeneruję włosy - start 11.11.11
Ewka i nie tylko 22.10.12
- 25 kg
the rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-30, 22:39   #10
betterw
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 352
Dot.: sala weselna z pokojem dla PM

Cytat:
Napisane przez magdaef Pokaż wiadomość
My też nie mieliśmy pokoju i szczerze, nawet nie byłoby czasu z niego korzystać. Było pomieszczenie zamykane, gdzie zostawiliśmy sobie prezenty i koperty od gości, buty na zmianę i różne inne zbędne na sali rzeczy. Świadek miał klucz, więc nikt z obsługi nie miał do nich dostępu. Jeśli Wasza sala oferuje takie pomieszczenie, to nie zmieniałabym...A co do odświeżania, to nie bardzo wiem o czym mowa - bibułki matujące i poprawki spokojnie można wykonać w łazience, która jest tylko do dyspozycji gości, przecież w damskiej toalecie to powszechny widok. Bo chyba nie pójdziesz sobie w trakcie wesela pod prysznic do Waszego pokoju?

Uważam, że zamiana sali tylko ze względu na pokój to już wydziwianie, ale to tylko moje zdanie
Cytat:
Napisane przez roksana111 Pokaż wiadomość
Właśnie że tam gdzie zarezerwowaliśmy to nie ma żadnego pokoiku gdzie można trzymac prezenty albo coś innego
roksana111 na prezenty rzeczywiście nie ma miejsca i to jest minus, ale jest szatnia, gdzie można zostawić kosmetyki czy zapasową koszulę. Szatnia jest ogólnodostępna, nie zamykana, więc napewno nie zostawiłabym w niej kopert.
A na łazienki zwróciłam szczególną uwagę i są wystarczająco duże, aby móc skorzystać w sukni. Lustro też duże. W obu łazienkach (damskiej i męskiej) są po 2 kabiny, czyli u nas wypadnie po 1 wc na ok.15 osób, ale Wy macie ponad dwa razy więcej gości, z tego co pamiętam (moja wypowiedź dotyczy Constantina).
betterw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-05, 09:10   #11
daget
Zakorzenienie
 
Avatar daget
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Wałbrzych/Pruszków/Legionowo
Wiadomości: 4 411
GG do daget
Dot.: sala weselna z pokojem dla PM

My mielismy sale bez pokoju , prezenty za zgoda wlasciciela zlozylismy u niego w biurze do ktorego nikt nie mial wejscia. I szczerze powiedziawszy nie mielismy potrzeby posiadania pokoju, do domu mielismy bliziutko wiec nawet powrot do domu i pozniej na poprawiny nie byl dla nas klopotem. Wiadomo ze wszystko zalezy od PM.
daget jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-20, 10:14   #12
katja_22
Zadomowienie
 
Avatar katja_22
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 1 420
Dot.: sala weselna z pokojem dla PM

My mieliśmy salę z możliwością noclegu dla gości i dla nas. Już mieliśmy wszystko dogadane i ustalone na naprawdę dogodnych warunkach, ale ponieważ nie wszyscy goście dopisali (chodziło o rodzinę męża) zrezygnowaliśmy z noclegu dla gości. Zarezerwowaliśmy sobie jeden pokój (służył podczas wesela za przechowalnię i "pokój awaryjny" gdyby ktoś nam "zasłabł"), ale ostatecznie i tak na "noc poślubną" (0 6.00 :P) wróciliśmy do domu mieliśmy blisko
katja_22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ceremonia i tradycja ślubna, weselna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:50.