chudniemy! kto dołączy? :) - Strona 36 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-03-20, 17:16   #1051
MUTD
Rozeznanie
 
Avatar MUTD
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Śląsk!
Wiadomości: 842
Dot.: chudniemy! kto dołączy? :)

nooooo najważniejsze jest, żeby widzieć te efekty, nie ma to jak dobra motywacja :P Ja dalej nie posiadam wagi, więc nie wiem, jak to u mnie wygląda. Będę musiała coś wymyślić :P

btw. ja w sumie mialam sytuacje podobna do Twojej, HoneyRose, zawsze byłam trochę grubsza, brałam się za głupie diety, na których wytrzymywałam 2-3 dni i koniec :P
__________________
summer au pair - UK! - trzeci raz!
MUTD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-20, 17:18   #1052
HoneyRose
Raczkowanie
 
Avatar HoneyRose
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 134
Dot.: chudniemy! kto dołączy? :)

Baby Jane, a ile masz cm wzrostu, jeżeli mogę spytać? Bo cel mamy podobny.

Swoją drogą...tak się zastanawiam czysto teoretycznie, jaka waga byłaby dobra dla kobiety o wzroście ok. 152cm (nie wiem, czy mam 150cm, czy 153cm, ale na pewno nie więcej).

---------- Dopisano o 18:18 ---------- Poprzedni post napisano o 18:16 ----------

Cytat:
Napisane przez MUTD Pokaż wiadomość
btw. ja w sumie mialam sytuacje podobna do Twojej, HoneyRose, zawsze byłam trochę grubsza, brałam się za głupie diety, na których wytrzymywałam 2-3 dni i koniec :P
Oj...ja stosowałam chyba prawie wszystko, co możliwe - głodówki owocowo-warzywne (), słynną zupę Kwaśniewskiego, Dukana, South Beach itd.

Najgorzej wspominam Dukana.
HoneyRose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-20, 17:19   #1053
MUTD
Rozeznanie
 
Avatar MUTD
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Śląsk!
Wiadomości: 842
Dot.: chudniemy! kto dołączy? :)

czekaj, kiedyś widziałam taki fajny kalkulator, jak znajdę to Ci prześle :P

RAZ jeden jedyny raz udało mi się wytrzymać całe 13 dni na jakiejś tam diecie, nawet już nie pamiętam nazwy, chyba Kopenhaska..
ale kilogramy szybko wróciły oczywiście

http://zdrowie.gazeta.pl/Zdrowie/0,101822,7834316.html
tutaj masz różne kalkulatory
__________________
summer au pair - UK! - trzeci raz!

Edytowane przez MUTD
Czas edycji: 2012-03-20 o 17:24
MUTD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-21, 12:45   #1054
Baby Jane
Raczkowanie
 
Avatar Baby Jane
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 447
Dot.: chudniemy! kto dołączy? :)

Cytat:
Napisane przez MUTD Pokaż wiadomość
nooooo najważniejsze jest, żeby widzieć te efekty, nie ma to jak dobra motywacja :P Ja dalej nie posiadam wagi, więc nie wiem, jak to u mnie wygląda. Będę musiała coś wymyślić :P

btw. ja w sumie mialam sytuacje podobna do Twojej, HoneyRose, zawsze byłam trochę grubsza, brałam się za głupie diety, na których wytrzymywałam 2-3 dni i koniec :P
ja ostatnio kupiłam wagę w tesco za 19.90 ale nie elektroniczną, jakoś nie mam do nich zaufania.

Cytat:
Napisane przez HoneyRose Pokaż wiadomość
Baby Jane, a ile masz cm wzrostu, jeżeli mogę spytać? Bo cel mamy podobny.

Swoją drogą...tak się zastanawiam czysto teoretycznie, jaka waga byłaby dobra dla kobiety o wzroście ok. 152cm (nie wiem, czy mam 150cm, czy 153cm, ale na pewno nie więcej).

---------- Dopisano o 18:18 ---------- Poprzedni post napisano o 18:16 ----------



Oj...ja stosowałam chyba prawie wszystko, co możliwe - głodówki owocowo-warzywne (), słynną zupę Kwaśniewskiego, Dukana, South Beach itd.

Najgorzej wspominam Dukana.
Ja mam gdzieś 164 wzrostu. Oblicz sobie BMI i będziesz wiedziała jaka jest prawidłowa waga dla Twojego wzrostu A co do tych śmiesznych diet, moja współlokatorka była na Dukanie. Po 2 miesiącach kilogramy wróciły. Jak byłam młodsza próbowałam kopenhaskiej i kapuścianej DRAMAT!
Baby Jane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-21, 13:12   #1055
HoneyRose
Raczkowanie
 
Avatar HoneyRose
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 134
Dot.: chudniemy! kto dołączy? :)

MUTD dziękuję za link.

Cytat:
Napisane przez Baby Jane Pokaż wiadomość
Ja mam gdzieś 164 wzrostu. Oblicz sobie BMI i będziesz wiedziała jaka jest prawidłowa waga dla Twojego wzrostu
Już kiedyś to obliczałam. Teraz skorzystałam z linka podanego przez MUTD i 50kg wydaje się optymalne, a najniższa możliwa wartość to 47kg.

Biorąc pod uwagę moje obecne gabaryty obawiam się, że 10kg może nie wystarczyć. Chociaż z drugiej strony sporo ćwiczę, a mięśnie swoje ważą i zajmują mniej miejsca niż tłuszcz...więc nie będę się tym przejmować na zapas.
HoneyRose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-21, 16:09   #1056
MUTD
Rozeznanie
 
Avatar MUTD
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Śląsk!
Wiadomości: 842
Dot.: chudniemy! kto dołączy? :)

w porządku!
Jak tam wam dzisiaj idzie dziewczyny? ja właśnie zjadłam sobie obiad, jestem już po siłowni.. mogę odpoczywać
__________________
summer au pair - UK! - trzeci raz!
MUTD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-21, 17:03   #1057
Baby Jane
Raczkowanie
 
Avatar Baby Jane
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 447
Dot.: chudniemy! kto dołączy? :)

U mnie dzisiaj słabo. Jakoś nie mam ani apetytu ani weny twórczej. Rano activia, później jabłko, dwie mace z wędliną i teraz serek wiejski. A jutro pewnie będę chciała wciągnąć całą lodówkę
Baby Jane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-03-21, 17:35   #1058
HoneyRose
Raczkowanie
 
Avatar HoneyRose
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 134
Dot.: chudniemy! kto dołączy? :)

Ja dzisiaj mam przerwę w ćwiczeniach. Może trochę się porozciągam i to by było na tyle.

A na obiad zrobiłam gulasz z piersi kurzej i warzyw.
HoneyRose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-21, 17:44   #1059
Veronalady
Raczkowanie
 
Avatar Veronalady
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 100
Dot.: chudniemy! kto dołączy? :)

Hehe ja co chwilę coś jem, ale mało i czesto to dobrze, więc nie narzekam, caly czas jestem najedzona przynajmniej. Kupiłam sobie wafle ryzowe i gdy mam ochotę cos przegryść to siegam własnie po nie.
Uznalal tez dzis ,że żarty sie skonczyly!! Piję duzo wody i herbate czerwoną. Jechałam też na rowerku 40 minut. Poza tym odwiedził mnie kurier i mam Twister w koncu! Troszkę poćwiczyłam, ale rece mnie bolały, także robie sobie serie, a nie na raz. Poczatkowo tak hymmm po 5-10 minut seria
__________________
"...kochaj, bądź tylko ze mną! TY moim księciem ja Twą królewną"
Veronalady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-21, 18:14   #1060
MUTD
Rozeznanie
 
Avatar MUTD
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Śląsk!
Wiadomości: 842
Dot.: chudniemy! kto dołączy? :)

super! trzeba sie jakos ruszac jutro chyba będą 3 tygodnie od rozpoczecia diety, musze w koncu zainwestowac w te wage
__________________
summer au pair - UK! - trzeci raz!
MUTD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-22, 08:10   #1061
Baby Jane
Raczkowanie
 
Avatar Baby Jane
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 447
Dot.: chudniemy! kto dołączy? :)

Dziewczyny a czy pijecie kawę na diecie? Ja zaczęłam ją pić po moim odchudzaniu 3 lata temu, dziennie piję jedną filiżankę rano więc to nie jest jakoś dużo. Przestałam już dodawać mleko (wcześniej lałam nawet do połowy) i cukier (kiedyś nawet 3 łyżeczki). Zastanawiam się czy zwykła czarna kawa rozpuszczalna może hamować pozbywanie się toksyn z organizmu? Opinie są różne...
Baby Jane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-22, 14:04   #1062
MUTD
Rozeznanie
 
Avatar MUTD
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Śląsk!
Wiadomości: 842
Dot.: chudniemy! kto dołączy? :)

wczesniej tez pilam jedna dziennie rano. Teraz w ogole nie pije. Szczerze mowiac nie sadze, zeby moglo to przynosic jakies negatywne skutki.
__________________
summer au pair - UK! - trzeci raz!
MUTD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-24, 14:30   #1063
Baby Jane
Raczkowanie
 
Avatar Baby Jane
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 447
Dot.: chudniemy! kto dołączy? :)

I jak tam dziewczyny? Piękna pogoda, słoneczko świeci, przynajmniej u mnie, nic tylko wyruszać na spacer albo przejażdżkę rowerową! Niestety nie dla mnie... Obudziłam się rano z silnym bólem brzucha, obawiam się że wyrostek próbuje mi zasygnalizować że niedługo zaatakuje.
W środę jadę do domu i wracam po świętach, jeżeli brzuch nie będzie mi dokuczał w czwartek mam zamiar rozpocząć kurację z Therm Line. Stosowałyście? Dam znać jak mi idzie
Baby Jane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-24, 14:55   #1064
Rybka00
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1
Dot.: chudniemy! kto dołączy? :)

Hej chciałabym dołączyc do was i zaczac diete ale niestety potrzebuje wsparcia bo sama cos nie moge sie za to zabrac ! może znacie jakas ciekawa diete ktora pomoze spalic kilka kilogramów niestety zima i wiecie jak to jest ! ;DDD ...

Pozdrawiam was kochane kobitki
i licze na jakies rady. Buziaki.
Rybka00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-24, 15:10   #1065
Baby Jane
Raczkowanie
 
Avatar Baby Jane
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 447
Dot.: chudniemy! kto dołączy? :)

Cytat:
Napisane przez Rybka00 Pokaż wiadomość
Hej chciałabym dołączyc do was i zaczac diete ale niestety potrzebuje wsparcia bo sama cos nie moge sie za to zabrac ! może znacie jakas ciekawa diete ktora pomoze spalic kilka kilogramów niestety zima i wiecie jak to jest ! ;DDD ...

Pozdrawiam was kochane kobitki
i licze na jakies rady. Buziaki.
Ciekawa i skuteczna w skrócie - pięć posiłków dziennie, dużo wody i ruchu
Baby Jane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-24, 16:55   #1066
Magdalenja
Raczkowanie
 
Avatar Magdalenja
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 351
Dot.: chudniemy! kto dołączy? :)

Cześć. Dzisiaj nareszcie znalazłam skakankę i powiem wam, że bardzo mi się skakanie podoba, i dobrze się czuję taka pełna energii Zaraz będę jadła zupę pieczarkową... hmmm późno ale tak wyszło. W poniedziałek muszę iść na basen bo trochę sobie go ostatnio odpuściłam.
Magdalenja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-25, 07:30   #1067
MUTD
Rozeznanie
 
Avatar MUTD
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Śląsk!
Wiadomości: 842
Dot.: chudniemy! kto dołączy? :)

Cytat:
Napisane przez Baby Jane Pokaż wiadomość
Ciekawa i skuteczna w skrócie - pięć posiłków dziennie, dużo wody i ruchu
DOKŁADNIE! i oczywiście ograniczenie słodyczy :P

u mnie ostatnio nawet dobrze, niedługo będę szła na siłownie. Zobaczymy, co z tego będzie
__________________
summer au pair - UK! - trzeci raz!
MUTD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-26, 18:27   #1068
HoneyRose
Raczkowanie
 
Avatar HoneyRose
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 134
Dot.: chudniemy! kto dołączy? :)

Jest 56kg na wadze...a nawet 55,8kg!
HoneyRose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-26, 21:14   #1069
dodi20
Raczkowanie
 
Avatar dodi20
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Śniadowo
Wiadomości: 131
Dot.: chudniemy! kto dołączy? :)

Brawo
U mnie dzisiaj wzorowo
Ś: 30g płatków śniadaniowych zalane 125ml mleka 1,5% tł.
IIŚ: sok wielowarzywny fortuna (300ml)
O: jajko sadzone bez tłuszczu, 25g kaszy jęczmiennej (masa przed ugotowaniem), ogórek korniszony
K: serek grani (200g)

Aaaa, i jedno małe ciastko się trafiło po obiadku
__________________
Dążę do celu...
63-62-61-60-59-58-57,5-56,9-56-55-54-53
dodi20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-26, 22:43   #1070
Baby Jane
Raczkowanie
 
Avatar Baby Jane
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 447
Dot.: chudniemy! kto dołączy? :)

Cytat:
Napisane przez HoneyRose Pokaż wiadomość
Jest 56kg na wadze...a nawet 55,8kg!
super ja narazie na swoją wolę nie patrzeć
Baby Jane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-27, 17:52   #1071
shy angel
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 130
Dot.: chudniemy! kto dołączy? :)

Cześć!

Ja zaczynam od dziś.. odrzucam slodycze, wszelkiego rodzaju smieciowe jedzenie, nie wiem czy da jakiś efekt, czy nie.. nie zależy mi na schudnięciu, mam 168cm wzrostu i 55kg wagi, zalezy mi na zwalczeniu cellulitu z ud i pupy....... :/ to moj wrog.. z racji takiej,ze mam siedzacy tryb pracy i uwielbiam podjadać sprzyja sie to powiększaniu pomaranczowej skórki

oprócz tego cwiczenia oczywiście cwicze od zeszłego tygodnia, cwiczenia zaczerpnięte z róznych stron

tak więc jestem z Wami duchem, mam nadzieje, że efekty będą szybkie i zadowalające
__________________
!
shy angel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-28, 12:07   #1072
kara016
Raczkowanie
 
Avatar kara016
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 135
Dot.: chudniemy! kto dołączy? :)

Cytat:
Napisane przez Rybka00 Pokaż wiadomość
Hej chciałabym dołączyc do was i zaczac diete ale niestety potrzebuje wsparcia bo sama cos nie moge sie za to zabrac ! może znacie jakas ciekawa diete ktora pomoze spalic kilka kilogramów niestety zima i wiecie jak to jest ! ;DDD ...

Pozdrawiam was kochane kobitki
i licze na jakies rady. Buziaki.
Ja też potrzebuje wsparcia duchowego, bo jakos sie nie mogę ostatnio ogarnąć <sciana>
__________________
Było: 75 > 64,5 > 64 > znów jest 67 ;/ > będzie 55
kara016 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-28, 19:54   #1073
HoneyRose
Raczkowanie
 
Avatar HoneyRose
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 134
Dot.: chudniemy! kto dołączy? :)

Cytat:
Napisane przez shy angel Pokaż wiadomość
Cześć!

Ja zaczynam od dziś.. odrzucam slodycze, wszelkiego rodzaju smieciowe jedzenie, nie wiem czy da jakiś efekt, czy nie.. nie zależy mi na schudnięciu, mam 168cm wzrostu i 55kg wagi, zalezy mi na zwalczeniu cellulitu z ud i pupy....... :/ to moj wrog.. z racji takiej,ze mam siedzacy tryb pracy i uwielbiam podjadać sprzyja sie to powiększaniu pomaranczowej skórki

oprócz tego cwiczenia oczywiście cwicze od zeszłego tygodnia, cwiczenia zaczerpnięte z róznych stron

tak więc jestem z Wami duchem, mam nadzieje, że efekty będą szybkie i zadowalające
Powodzenia!

A jak często i co ćwiczysz? Na pomarańczową skórkę ponoć zbawienne działanie ma połączenie ćwiczeń modelujących z aerobowymi.

Myślisz nad zakupem jakiegoś balsamu? Czytałam sporo pozytywnych opinii na temat balsamów Eveline.


Cytat:
Napisane przez taasiaxx Pokaż wiadomość
Ja marze o idealnej figurze... I znalazłam sposób który odciąga mnie od małych łakoci.. Znalazłam sobie bloga i zakochałam się w figurze tej dziewczyny, i pomyślałam- czemu nie! ustawiłams obie na tapete pulpitu ładny płaski brzuszek, na stronę startową tego bloga i działam! za każdym razem jak spoglądne na te zdjęcia to myślę że ja tez tak moge... Kiedy mam ochote na słodycze to raz dwa patrze na pulpit i mam motywacje.. chcę mieć ciało jak ta dziewczyna! a bloga jaknajbardziej polecam haha! www.kenzas.se !
Faktycznie super figura.

Mnie motywuje ten blog, a zwłaszcza zdjęcia "przed i po".
HoneyRose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-29, 08:41   #1074
Baby Jane
Raczkowanie
 
Avatar Baby Jane
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 447
Dot.: chudniemy! kto dołączy? :)

Cytat:
Napisane przez HoneyRose Pokaż wiadomość
Powodzenia!
Myślisz nad zakupem jakiegoś balsamu? Czytałam sporo pozytywnych opinii na temat balsamów Eveline.:
Jeśli już mowa o Eveline to ja odradzam kupowanie Slim Extreme 3D, w niebieskim opakowaniu Wytrzymałam z nim miesiąc, strasznie się klei i wysusza skórę, ściąga ją tak że wygląda jak u staruszki. Myślałam że przemęczę się ale będą jakieś rezultaty ale niestety... Nie wiem jak inne, może mają lepsze w ofercie.
Baby Jane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-29, 09:35   #1075
HoneyRose
Raczkowanie
 
Avatar HoneyRose
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 134
Dot.: chudniemy! kto dołączy? :)

Cytat:
Napisane przez Baby Jane Pokaż wiadomość
Jeśli już mowa o Eveline to ja odradzam kupowanie Slim Extreme 3D, w niebieskim opakowaniu Wytrzymałam z nim miesiąc, strasznie się klei i wysusza skórę, ściąga ją tak że wygląda jak u staruszki. Myślałam że przemęczę się ale będą jakieś rezultaty ale niestety... Nie wiem jak inne, może mają lepsze w ofercie.
Ja mam na oku te dwa:

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,8...it.html&next=1

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...ce.html&next=1
HoneyRose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-29, 13:27   #1076
Baby Jane
Raczkowanie
 
Avatar Baby Jane
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 447
Dot.: chudniemy! kto dołączy? :)

Ja tego używałam:

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...wy.html&next=1

Ogólnie ma słabe opinie, te które podałaś zapowiadają się całkiem sensownie Może się na niego skuszę, pamiętam że antycellulitowy był kiedyś dobry w Avonie, w fioletowej tubce, nie pamiętam niestety nazwy.
Baby Jane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-29, 13:33   #1077
MUTD
Rozeznanie
 
Avatar MUTD
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Śląsk!
Wiadomości: 842
Dot.: chudniemy! kto dołączy? :)

ja używam tego pierwszego, ale dopiero 3-4 dzień, za jakieś dwa tygodnie mogę dać znać czy cellulit znika. Już teraz mogę powiedzieć, że ma bardzo ładny zapach, fajna konsystencja, szybko sie wchłania dając uczucie chłodu

widzę, że ten Twój Baby Jane ma same negatywne opinie. Z tym pierwszym z linku HoneyRose nie jest tak źle

jak tam w ogole dziewczyny dieta?
__________________
summer au pair - UK! - trzeci raz!

Edytowane przez MUTD
Czas edycji: 2012-03-29 o 13:34
MUTD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-29, 17:13   #1078
Baby Jane
Raczkowanie
 
Avatar Baby Jane
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 447
Dot.: chudniemy! kto dołączy? :)

Cytat:
Napisane przez MUTD Pokaż wiadomość
ja używam tego pierwszego, ale dopiero 3-4 dzień, za jakieś dwa tygodnie mogę dać znać czy cellulit znika. Już teraz mogę powiedzieć, że ma bardzo ładny zapach, fajna konsystencja, szybko sie wchłania dając uczucie chłodu

widzę, że ten Twój Baby Jane ma same negatywne opinie. Z tym pierwszym z linku HoneyRose nie jest tak źle

jak tam w ogole dziewczyny dieta?
Ten którego ja używałam spokojnie nadawałby się jako klej do tapet Szczerze mówiąc miałam po nim mega awersję do kosmetyków Eveline ale poczekam na Twoją opinię i może sama zakupię

Cytat:
Napisane przez HoneyRose Pokaż wiadomość
Mnie motywuje ten blog, a zwłaszcza zdjęcia "przed i po".
Tak teraz spojrzałam... Rzeczywiście motywujące :O

Edytowane przez Baby Jane
Czas edycji: 2012-03-29 o 17:17
Baby Jane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-29, 17:24   #1079
MUTD
Rozeznanie
 
Avatar MUTD
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Śląsk!
Wiadomości: 842
Dot.: chudniemy! kto dołączy? :)

nooo zdjęcia są mega motywujące. Kiedyś też widziałam takie filmiki na youtubie. Mozecie sobie wpisac i wam wyskoczy kilka fajnych
__________________
summer au pair - UK! - trzeci raz!
MUTD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-29, 19:30   #1080
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: chudniemy! kto dołączy? :)

Witam dziewczyny!
Jak wszystkie z was, pomyślałam pewnego pięknego dnia, że wypadałoby w końcu trochę schudnąć.
Nie mam nadwagi, ważę 64 najwięcej, wzrost 170.
Chciałabym też po prostu zacząć się lepiej odżywiać, nie jeść śmieciowego jedzenia, zacząć choćby biegać...
Moja wymarzona waga to 57-56 kg. Myślę że wtedy byłoby idealnie. Najbardziej denerwuje mnie tłuszczyk na boczkach i brzuchu. Nie chciałabym schudnąć z biustu(choć to chyba niemożliwe). Myślałam o diecie SB, ale dziś tak dokładniej zagłębiłam się w temat i ta I faza wydaje mi się nie do przeskoczenia. Praktycznie nie można jeść niczego, co lubię.
Na jakimś mega szybkim spadku wagi mi nie zależy, ale wiem, że nie jestem w stanie całkowicie zrezygnować ze słodyczy(ok, do cukierków i ciastek mnie nie ciągnie zbytnio, ale czekolada a latem lody...)
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.

ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:52.