Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy - Strona 17 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-11-25, 21:01   #481
Miskaa78
Kazar Lady
 
Avatar Miskaa78
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 22 900
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez angeells Pokaż wiadomość
ona1960 moja prostownica już poparzyłam sie tyle razy że jestem weteranką w tych spr ^^ widzę że ta zelmerka ma turmalinową powłokę taką własnie bardzo chciałam bo niby zamyka łuskę włosa przez co sam włos nie traci wilgoci... i ponoć pięknie się błyszczą zauważyłaś jakąś różnicę ?

---------- Dopisano o 21:50 ---------- Poprzedni post napisano o 21:47 ----------

Miskaa78 kochana jesteś niestety tak czy siak musze poczekać z zamówieniem bo muszę przelać pieniążki na polskie konto narazie zrobie próbę uczuleniową w dwóch miejscach no i zobaczymy jak będą jakieś oznaki uczulenia to zamawiam z Khadi bankowo a mieszkam w Bergen jeśli masz znajomych w Norge to pewnie w Oslo
W Bærum. Trzeba cos pomyśleć, a może wysylka z pobraniem do mamy?
__________________


Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..

Miskaa78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-25, 21:11   #482
angeells
Rozeznanie
 
Avatar angeells
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: BERGEN
Wiadomości: 972
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

Hmm... nie wiem czy teraz ma to sens bo paczkę i tak wyśle mi w połowie grudnia jak pieniąchy pojawią się na moim polskim koncie to też dlatego czekam ^^ bo chcę parę rzeczy zamówić i do niej dosłać... tak więc kochana pozostaje mi czekać innego wyjścia nie ma ale nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło

---------- Dopisano o 22:11 ---------- Poprzedni post napisano o 22:08 ----------

zobaczymy ^^na razie żeby stłumić swoją niecierpliwość wybieram wszystkie sprzęty jakie zamówić w PL do włosisków... :P czekam jeszcze jutro na odp od rapunzel jak nic nie odp to podcinam końcówki i z nudów najwyżej pzeszyje ręcznie taśmę żeby mi nie wypadały tak te włosiska... na szczęście ja uwielbiam robótki ręczne... a nóż widelec pokuszę się o zszycie taśm jak szaleć to szaleć
__________________
Zapuszczam włosy ^^
17cm(27.12.11)->
19cm(27.01.12)

Olejek rycynowy na brwi i rzęsy
30.12.2011-> widoczna poprawa

Piję drożdże 01.02.12

Piję skrzypopokrzywę 11.02.2012
angeells jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-25, 21:12   #483
Miskaa78
Kazar Lady
 
Avatar Miskaa78
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 22 900
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez angeells Pokaż wiadomość
Hmm... nie wiem czy teraz ma to sens bo paczkę i tak wyśle mi w połowie grudnia jak pieniąchy pojawią się na moim polskim koncie to też dlatego czekam ^^ bo chcę parę rzeczy zamówić i do niej dosłać... tak więc kochana pozostaje mi czekać innego wyjścia nie ma ale nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło

---------- Dopisano o 22:11 ---------- Poprzedni post napisano o 22:08 ----------

zobaczymy ^^na razie żeby stłumić swoją niecierpliwość wybieram wszystkie sprzęty jakie zamówić w PL do włosisków... :P czekam jeszcze jutro na odp od rapunzel jak nic nie odp to podcinam końcówki i z nudów najwyżej pzeszyje ręcznie taśmę żeby mi nie wypadały tak te włosiska... na szczęście ja uwielbiam robótki ręczne... a nóż widelec pokuszę się o zszycie taśm jak szaleć to szaleć
trzymam kciuki za test, spróbuj w dzień na przedramieniu zrobić teścik, a nóż widelec to ustrojstwo ma same naturalne składniki?
__________________


Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..

Miskaa78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-25, 22:27   #484
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez ona1960 Pokaż wiadomość
xLADYx przepiękne masz te włoski..
i takie gęste..
Muszę powiedzieć, ze mnie zainspirowałaś i dzisiaj też przerobiłam swój zestaw
Ja mam teraz jakieś 170 gram 55 cm.. Ty pewnie masz jeszcze wiecej
Dzisiaj będę pierwszy raz myć włoski od doczepiane.pl..Ciekawe jak będą się zachowywać..
dziękuję
więcej gram to na pewno nie mam ale mniej więcej tyle samo tylko że 45 cm
cieszę się ja to miałam dość tego szycia cieszę się że więcej tych taśm nie było
swoje myłam już dwa razy po farbowaniu bo chciałam żeby te siwe tony wypłukały się troszkę
kolor dopasował się idealnie i już dzisiaj śmigałam w nich cały dzień
więc kolejna recenzja moja na temat tych włosków to to że nie zbijają się w strąki są gładkie bardzo wystarczy przeczesać palcami w sumie to przyznam się że nie czesałam ich ani razu po wyjściu z domu i przenosiłam prawie cały dzień
planuję zamówić jeszcze jeden zestaw

---------- Dopisano o 23:23 ---------- Poprzedni post napisano o 23:20 ----------

Cytat:
Napisane przez xXCinderellaXx5 Pokaż wiadomość
hej dziewczyny.
Ja mnam pytanie.Ile mniej wiecej włosów na micro ringi trzeba kupic ,żeby efekt był fajny i nie wyglądał na to zeby włosy były doczepiane? Chce sobie przeddłuzyc ale jestem całkiem zielona w tym temacie
nie polecam ringów (miałam 2 x ringi, 3 x zgrzewy i już 4 x clip in - dokładnie w takiej kolejności)
i to ringi wg. mnie są najgorszą z tych wszystkich metod, nawet już lepsze były zgrzewy ale najbardziej polecam clipy

---------- Dopisano o 23:24 ---------- Poprzedni post napisano o 23:23 ----------

Cytat:
Napisane przez angeells Pokaż wiadomość
ona1960 ^^ zwariowana a ja dzisiaj kupiłam oryginalna henne w tureckim sklepie ale nie wiem jak to rozrobić... żadnej instrukcji na szczęście Miskaa78 dała mi link do wątku to może dziewczyny mi coś poradzą ^^

---------- Dopisano o 18:50 ---------- Poprzedni post napisano o 18:49 ----------

tak wiec jak wszystko dobrze pojdzie bede mogla sobie zafarbować wloski i zaczac nosic clipy ^^ jupiii
o jak fajnie czyli już coś działasz
fajne urządzenie ale nie skusiłam się nigdy na takie bo bałam się że jak jest do wszystkiego czyli do niczego

---------- Dopisano o 23:27 ---------- Poprzedni post napisano o 23:24 ----------

Cytat:
Napisane przez angeells Pokaż wiadomość
Hmm... nie wiem czy teraz ma to sens bo paczkę i tak wyśle mi w połowie grudnia jak pieniąchy pojawią się na moim polskim koncie to też dlatego czekam ^^ bo chcę parę rzeczy zamówić i do niej dosłać... tak więc kochana pozostaje mi czekać innego wyjścia nie ma ale nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło

---------- Dopisano o 22:11 ---------- Poprzedni post napisano o 22:08 ----------

zobaczymy ^^na razie żeby stłumić swoją niecierpliwość wybieram wszystkie sprzęty jakie zamówić w PL do włosisków... :P czekam jeszcze jutro na odp od rapunzel jak nic nie odp to podcinam końcówki i z nudów najwyżej pzeszyje ręcznie taśmę żeby mi nie wypadały tak te włosiska... na szczęście ja uwielbiam robótki ręczne... a nóż widelec pokuszę się o zszycie taśm jak szaleć to szaleć
to fajnie masz, że to lubisz bo dla mnie to była straszna męka i robiłam to na raty jednak pociesza mnie fakt, że opłaciło się
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-25, 22:34   #485
angeells
Rozeznanie
 
Avatar angeells
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: BERGEN
Wiadomości: 972
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

Lady no właśnie ale po opiniach zauważyłam że ludzie skarżą się jedynie na prostownicę w takich zestawach a z końcówek (lokówek) ^^ są zadowoleni szczerze powiedziawszy ona1960 bardziej przekonała mnie do tej prostownico-lokówki z turmalinowymi płytkami ^^ i jeszcze się czaje na falownice ^^


Miskaa78 zrobiłam za uchem i na nadgarstku ) jutro zobaczymy pókico skóra nie swędzi nie jest zaczerwieniona a w moim przypadku z dużą wrażliwością na te chemiczne świństwa już powinnam mieć 1efekty... jeśli jutro nic sie nie porobi to farbuje na próbę pasemko ^^

---------- Dopisano o 23:34 ---------- Poprzedni post napisano o 23:32 ----------

Lady ^^ no ja mam dryg do takich rzeczy zanim wyjechałam do Norge robiłam biżuterię a w tym nie raz byłam pokaleczona ^^ robótki ręczne to mój konik ale poczekam na odp. pani z Rapków, żeby ni było że pokombinowałam a dało się odesłać ^^
__________________
Zapuszczam włosy ^^
17cm(27.12.11)->
19cm(27.01.12)

Olejek rycynowy na brwi i rzęsy
30.12.2011-> widoczna poprawa

Piję drożdże 01.02.12

Piję skrzypopokrzywę 11.02.2012
angeells jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-25, 22:35   #486
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez angeells Pokaż wiadomość
Lady no właśnie ale po opiniach zauważyłam że ludzie skarżą się jedynie na prostownicę w takich zestawach a z końcówek (lokówek) ^^ są zadowoleni szczerze powiedziawszy ona1960 bardziej przekonała mnie do tej prostownico-lokówki z turmalinowymi płytkami ^^ i jeszcze się czaje na falownice ^^


Miskaa78 zrobiłam za uchem i na nadgarstku ) jutro zobaczymy pókico skóra nie swędzi nie jest zaczerwieniona a w moim przypadku z dużą wrażliwością na te chemiczne świństwa już powinnam mieć 1efekty... jeśli jutro nic sie nie porobi to farbuje na próbę pasemko ^^
prostownice to wiadomo że nieciekawe są w tych zestawach ale lokówka może być fajna bo różne grubości
trzymam za to żeby nic nie stało się
i jestem ciekawa efektu po farbowaniu
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-26, 12:00   #487
angeells
Rozeznanie
 
Avatar angeells
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: BERGEN
Wiadomości: 972
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

No też właśnie ^^ zobaczymy jak pójdę w końcu do pracy od grudnia to będę się zastanawiać. Moje drogie pukiel włosów umazanych w tej miksturze przybrał koloru baaaardzo ciemnego brązu wręcz wpadającego w czerń... miejsca posmarowane tym mazidłem nic się nie zmieniły zero reakcji... czyżby faktycznie ta henna była naturalna? dzisiaj umaluje pasemko na głowię ^^ zobaczymy co z tego będzie 3majcie kciuki ^^
__________________
Zapuszczam włosy ^^
17cm(27.12.11)->
19cm(27.01.12)

Olejek rycynowy na brwi i rzęsy
30.12.2011-> widoczna poprawa

Piję drożdże 01.02.12

Piję skrzypopokrzywę 11.02.2012
angeells jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-11-26, 17:38   #488
asiulka_22
Zakorzenienie
 
Avatar asiulka_22
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4 214
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

witajcie, tak jak obiecałam wklejam zdjęcia rzęsek przed i po. ale juz dwie mi odpadły:/
moje naturalne, i pomalowane

Edytowane przez asiulka_22
Czas edycji: 2011-11-27 o 22:20
asiulka_22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-26, 17:40   #489
asiulka_22
Zakorzenienie
 
Avatar asiulka_22
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4 214
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

i tuż po
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC01819 (1824 x 1368).jpg (75,8 KB, 85 załadowań)

Edytowane przez asiulka_22
Czas edycji: 2011-11-27 o 22:44
asiulka_22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-26, 18:03   #490
Miskaa78
Kazar Lady
 
Avatar Miskaa78
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 22 900
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez asiulka_22 Pokaż wiadomość
i tuż po
przepiękne masz oczy !!!

z bliska jak Japonka
a że wypadają się nie przejmuj, czesz je 2 razy dziennie

piękne !!!
__________________


Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..

Miskaa78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-26, 18:11   #491
asiulka_22
Zakorzenienie
 
Avatar asiulka_22
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4 214
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

dziękuje, no własnie dostałam sztoteczke do czesania.\/ taka jak z tuszy/ i chciałąm rozdzielic bo sie bokreciły no i przy czesaniu poszłyyyyy......
:/
jakies sa takie krzywe, pani powiedziałą ze 2 dni i sie dostosuja do moich:/
p.s pamiętacie aGrAwA_26???? miała takie długie włoski , pisała w wątku dużo??

---------- Dopisano o 19:11 ---------- Poprzedni post napisano o 19:08 ----------

obecnie ma włoski z: www.grzechhair.com >> nie słyszałam o nich wczesniej ale mnie zaciekawiłą strona i włsoki.
wklejam wiadomosć jaką dostałam na priv, mama nadzieje aGrAwA_26 ze ni bedziesz mi miłą tego za złe
=============
"aGrAwA_26
........... Mam od jakichś 2m-cy włoski ze strony grzechhair i jestem bardzo zadowolona. W końcu znalazłam włoski spełniające moje oczekiwania. Ważą 100g, taśma ma szerokość ok 180cm, zapłaciłam 320zł, miły pan prowadzący ten sklep sprowadził mi je z zagranicy, co więcej, poczekał miesiąc na wpłatę pieniążków i dał mi jeszcze rabat i darmową przesyłkę są dłuuugie bo mają 74cm, ale, że jestem wysoka (mam 175cm wzrostu) są trochę za pupcię wszyscy się nimi zachwycają, przede wszystkim nie wypadają, nie kołtunią się i są jak na taką mega długość do opanowania zaznaczam, że są to włosy indyjskie, i to wcale jak widać nie świadczy o ich jakości. To co się teraz dzieje z tymi włoskami z tych naszych stron to katastrofa.... Aha, na stronie nie mają włosów każdej długości na taśmie, ale jak napisałam maila do sklepu z prośbą o 70cm na taśmie szytej pod clipy to nie spotkałam się z absolutnie żadnym oporem
Hmmmm.... Ja na razie znalazłam swoją perłę, mam nadzieję że i tobie się to w końcu uda pozdrawiam serdecznie, może znajdę chwilkę i wrzucę zdjątko w moich dłuuuugich włoskach

Edytowane przez asiulka_22
Czas edycji: 2011-11-26 o 18:12
asiulka_22 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-26, 18:14   #492
Miskaa78
Kazar Lady
 
Avatar Miskaa78
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 22 900
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez asiulka_22 Pokaż wiadomość
dziękuje, no własnie dostałam sztoteczke do czesania.\/ taka jak z tuszy/ i chciałąm rozdzielic bo sie bokreciły no i przy czesaniu poszłyyyyy......
:/
jakies sa takie krzywe, pani powiedziałą ze 2 dni i sie dostosuja do moich:/
ile zaplacisz za uzupełnienie?
znowu mam ochotę na rzęski
__________________


Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..

Miskaa78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-26, 18:18   #493
asiulka_22
Zakorzenienie
 
Avatar asiulka_22
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4 214
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

uzuzpełnienie w tym salonie>>> 55zł, zapisałam si juz na 17 grudnia
============
rabat 30%, jak sie zapisałpo od razu podczas pierwszego zabiegu,
-----------------------
wiesz co?? ja myśle o czyms innym, zobacze na allegro po ile są rzeski klej itl. i sama sie w to pobawie, z tipsami dałam rade / żelowe/ to z tym sobie nie dam ? hehe
zestaw:
- klej czarny
-rzęski / 13 mm,11/
pęstete mam
-płatki kolagenowe
-remover
=============
wszystko obcziałam już w salonie

Edytowane przez asiulka_22
Czas edycji: 2011-11-26 o 18:20
asiulka_22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-26, 18:20   #494
Miskaa78
Kazar Lady
 
Avatar Miskaa78
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 22 900
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez asiulka_22 Pokaż wiadomość
to z tym sobie nie dam ? hehe
nie dasz
jak mieć oko zamknięte i precyzyjnie przy nim dłubać?


straszna taniocha tam, gdzie ten salon??
__________________


Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..


Edytowane przez Miskaa78
Czas edycji: 2011-11-26 o 18:21
Miskaa78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-26, 18:28   #495
asiulka_22
Zakorzenienie
 
Avatar asiulka_22
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4 214
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

Rzeszów, podkarpacie, zapraszam

---------- Dopisano o 19:27 ---------- Poprzedni post napisano o 19:25 ----------

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
nie dasz
jak mieć oko zamknięte i precyzyjnie przy nim dłubać?


straszna taniocha tam, gdzie ten salon??
=================
z grupona miałam : za 79 zł , uzupełnienie pierwsze -30 %>> 55zł
==================
normalnie : zależy od efektyu : w cenniku maja 140-260
j wybrałam efekt sztucznych rzes, i normalnie bym zapłaciła 250

---------- Dopisano o 19:28 ---------- Poprzedni post napisano o 19:27 ----------

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
nie dasz
jak mieć oko zamknięte i precyzyjnie przy nim dłubać?
jedno zamkniete, ale za to drugie otwarte
asiulka_22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-26, 18:55   #496
Miskaa78
Kazar Lady
 
Avatar Miskaa78
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 22 900
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez asiulka_22 Pokaż wiadomość
Rzeszów, podkarpacie, zapraszam

---------- Dopisano o 19:27 ---------- Poprzedni post napisano o 19:25 ----------


=================
z grupona miałam : za 79 zł , uzupełnienie pierwsze -30 %>> 55zł
==================
normalnie : zależy od efektyu : w cenniku maja 140-260
j wybrałam efekt sztucznych rzes, i normalnie bym zapłaciła 250

---------- Dopisano o 19:28 ---------- Poprzedni post napisano o 19:27 ----------


jedno zamkniete, ale za to drugie otwarte
szzz za daleko
u mnie ceny niestety te same jak były a koleżanka robiła we Wrocku, to dała 100 za pierwsze klejenie a po 50 uzupełnianie a ja:mu r:

spróbuj sama, jak jesteś na siłach
dla mnie niepojęte by o jednym oku dłubać przy zamknietym drugim, separowac rzęskę i przykleić tam gdzie trzeba
__________________


Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..

Miskaa78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-26, 19:25   #497
angeells
Rozeznanie
 
Avatar angeells
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: BERGEN
Wiadomości: 972
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

asiulka piękne te rzęski ^^ a spróbować nie zaszkodzi do odważnych świat należy :0 a właśnie brakuje tu Agrawy patrzyłam na tą stronę jak szukałam w goglach typowych sklepów z włoskami i nie przypuszczała bym że oni mają takie fajne ^^ trzeba się nimi zainteresować poczekamy na foto ^^ chociaż tyle dobrze że jest zadowolona mi pani z rapunzel już nie odpisała i pewnie nie odpisze :/

pasemko włosów po hennie... ^^ wyszło zielono niebieskie czekam na utlenienie i zobaczymy co to za wynalazek ^^ najważniejsze że nie dostałam uczulenia <jupi> ^^
__________________
Zapuszczam włosy ^^
17cm(27.12.11)->
19cm(27.01.12)

Olejek rycynowy na brwi i rzęsy
30.12.2011-> widoczna poprawa

Piję drożdże 01.02.12

Piję skrzypopokrzywę 11.02.2012
angeells jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-26, 19:44   #498
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

Cytat:
"aGrAwA_26
........... Mam od jakichś 2m-cy włoski ze strony grzechhair i jestem bardzo zadowolona. W końcu znalazłam włoski spełniające moje oczekiwania. Ważą 100g, taśma ma szerokość ok 180cm, zapłaciłam 320zł, miły pan prowadzący ten sklep sprowadził mi je z zagranicy, co więcej, poczekał miesiąc na wpłatę pieniążków i dał mi jeszcze rabat i darmową przesyłkę są dłuuugie bo mają 74cm, ale, że jestem wysoka (mam 175cm wzrostu) są trochę za pupcię wszyscy się nimi zachwycają, przede wszystkim nie wypadają, nie kołtunią się i są jak na taką mega długość do opanowania zaznaczam, że są to włosy indyjskie, i to wcale jak widać nie świadczy o ich jakości. To co się teraz dzieje z tymi włoskami z tych naszych stron to katastrofa.... Aha, na stronie nie mają włosów każdej długości na taśmie, ale jak napisałam maila do sklepu z prośbą o 70cm na taśmie szytej pod clipy to nie spotkałam się z absolutnie żadnym oporem
Hmmmm.... Ja na razie znalazłam swoją perłę, mam nadzieję że i tobie się to w końcu uda pozdrawiam serdecznie, może znajdę chwilkę i wrzucę zdjątko w moich dłuuuugich włoskach
wstaw, ciekawa jestem jak takie długie wyglądają
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-26, 20:31   #499
angeells
Rozeznanie
 
Avatar angeells
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: BERGEN
Wiadomości: 972
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

ja bym z 70tką nie wytrzymała ^^ ale Agrawa miała takie zapędy jak by 90 jej podsunął to pewnie by się łobuziara nie zawahała hehe dla mnie max 60cm

Muszę się pochwalić pasemko wyszło ciemne ^^ jutro zobaczę w świetle dziennym ale różnica jest meeegaa ^^ nie wszystko stracone w czwartek farbuje całą czuprynkę ^^
__________________
Zapuszczam włosy ^^
17cm(27.12.11)->
19cm(27.01.12)

Olejek rycynowy na brwi i rzęsy
30.12.2011-> widoczna poprawa

Piję drożdże 01.02.12

Piję skrzypopokrzywę 11.02.2012
angeells jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-26, 20:42   #500
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

Haha . Ja bym chciała 70 cm... Najdłuższe mam Camerony, 55 i i tak mi się długaśne wydają .
A ja mam teraz problem... Wszystkie zestawy clip in mam w kolorze 4, średni brąz, a swoje przyciemniłam i wyszło mi mniej więcej coś jak 1b, brązoczerń... Nie wiem czy farbować clipy, czy nabyć nowe...
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-26, 21:00   #501
angeells
Rozeznanie
 
Avatar angeells
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: BERGEN
Wiadomości: 972
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

SceneQueene jak chcesz nabyć nowe to może lepiej zafarbować stare clipy i donosić do końca :P
__________________
Zapuszczam włosy ^^
17cm(27.12.11)->
19cm(27.01.12)

Olejek rycynowy na brwi i rzęsy
30.12.2011-> widoczna poprawa

Piję drożdże 01.02.12

Piję skrzypopokrzywę 11.02.2012
angeells jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-26, 21:11   #502
asiulka_22
Zakorzenienie
 
Avatar asiulka_22
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4 214
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez angeells Pokaż wiadomość
ja bym z 70tką nie wytrzymała ^^ ale Agrawa miała takie zapędy jak by 90 jej podsunął to pewnie by się łobuziara nie zawahała hehe dla mnie max 60cm
^^
dla mnie tez za długie, powiem wam ze pisałam z panem na gg i bardzo rzeczowo mówił itp, wkleje wam rozmowe zaraz

---------- Dopisano o 22:06 ---------- Poprzedni post napisano o 22:06 ----------

[QUOTE=angeells;30745711
Muszę się pochwalić pasemko wyszło ciemne ^^ jutro zobaczę w świetle dziennym ale różnica jest meeegaa ^^ nie wszystko stracone w czwartek farbuje całą czuprynkę ^^[/QUOTE]
no to super

---------- Dopisano o 22:07 ---------- Poprzedni post napisano o 22:06 ----------

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Pokaż wiadomość
A ja mam teraz problem... Wszystkie zestawy clip in mam w kolorze 4, średni brąz, a swoje przyciemniłam i wyszło mi mniej więcej coś jak 1b, brązoczerń... Nie wiem czy farbować clipy, czy nabyć nowe...
zafarbuj clipy ja przyciemniałąm i jest ok

---------- Dopisano o 22:11 ---------- Poprzedni post napisano o 22:07 ----------

GrzechHair (36436709)
wie Pani ja szczerze mówiąc dużo włosów oglądałem, ale jeszcze żadna klientka nam nie uciekła.
wysyłałem tylko 3 razy tak długie włosy, ale to już trochę dawno temu było
a to jest na prawdę sztuka, zawsze się martwie o tą długośc, bo na prawdę ciężko o takie włosy dbać
------------------------------

GrzechHair (36436709)
blondy dobre to jest sztuka, ciemne kolory przeważnie są ładne
21:52:57
ale u nas to zawsze jest selekcja każdego towaru. Włosy napływają z całego świata
asiulka_22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-26, 22:13   #503
angeells
Rozeznanie
 
Avatar angeells
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: BERGEN
Wiadomości: 972
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

asiulka no ciekawe... a może by sie tak pokusił za jakiś rok? Nie mają wyrobionej marki to starają się o dobre imię firmy tak najlepiej zwiększyć sprzedaż... zżera mnie ciekawość ^^
__________________
Zapuszczam włosy ^^
17cm(27.12.11)->
19cm(27.01.12)

Olejek rycynowy na brwi i rzęsy
30.12.2011-> widoczna poprawa

Piję drożdże 01.02.12

Piję skrzypopokrzywę 11.02.2012
angeells jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-27, 11:42   #504
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez asiulka_22 Pokaż wiadomość
i tuż po
ładnie jeszcze ułożą się

---------- Dopisano o 12:37 ---------- Poprzedni post napisano o 12:31 ----------

Cytat:
Napisane przez asiulka_22 Pokaż wiadomość
dziękuje, no własnie dostałam sztoteczke do czesania.\/ taka jak z tuszy/ i chciałąm rozdzielic bo sie bokreciły no i przy czesaniu poszłyyyyy......
:/
jakies sa takie krzywe, pani powiedziałą ze 2 dni i sie dostosuja do moich:/
p.s pamiętacie aGrAwA_26???? miała takie długie włoski , pisała w wątku dużo??

---------- Dopisano o 19:11 ---------- Poprzedni post napisano o 19:08 ----------

obecnie ma włoski z: www.grzechhair.com >> nie słyszałam o nich wczesniej ale mnie zaciekawiłą strona i włsoki.
wklejam wiadomosć jaką dostałam na priv, mama nadzieje aGrAwA_26 ze ni bedziesz mi miłą tego za złe
=============
"aGrAwA_26
........... Mam od jakichś 2m-cy włoski ze strony grzechhair i jestem bardzo zadowolona. W końcu znalazłam włoski spełniające moje oczekiwania. Ważą 100g, taśma ma szerokość ok 180cm, zapłaciłam 320zł, miły pan prowadzący ten sklep sprowadził mi je z zagranicy, co więcej, poczekał miesiąc na wpłatę pieniążków i dał mi jeszcze rabat i darmową przesyłkę są dłuuugie bo mają 74cm, ale, że jestem wysoka (mam 175cm wzrostu) są trochę za pupcię wszyscy się nimi zachwycają, przede wszystkim nie wypadają, nie kołtunią się i są jak na taką mega długość do opanowania zaznaczam, że są to włosy indyjskie, i to wcale jak widać nie świadczy o ich jakości. To co się teraz dzieje z tymi włoskami z tych naszych stron to katastrofa.... Aha, na stronie nie mają włosów każdej długości na taśmie, ale jak napisałam maila do sklepu z prośbą o 70cm na taśmie szytej pod clipy to nie spotkałam się z absolutnie żadnym oporem
Hmmmm.... Ja na razie znalazłam swoją perłę, mam nadzieję że i tobie się to w końcu uda pozdrawiam serdecznie, może znajdę chwilkę i wrzucę zdjątko w moich dłuuuugich włoskach
70 to masakra dla mnie miałam najdłuższe 60 i do tyłka mi sięgały (169cm) to 70 to siadałbym na włosach zresztą nie mam cierpliwości do takich długich i uważam że do takich długich to swoje też trzeba mieć nie najkrótsze żeby ładnie to wyglądało

ciekawa stronka może następnym razem

jednak chciałabym zobaczyć w realu ich zestawy, włosy

może wklei właścicielka ich fotki na wątek jestem ciekawa jak to wygląda
i czy nie sprawia trudności podczas użytkowania taka długość,
chodzenia w rozpuszczonych przy dużych podmuchach wiatru

---------- Dopisano o 12:39 ---------- Poprzedni post napisano o 12:37 ----------

Cytat:
Napisane przez asiulka_22 Pokaż wiadomość
uzuzpełnienie w tym salonie>>> 55zł, zapisałam si juz na 17 grudnia
============
rabat 30%, jak sie zapisałpo od razu podczas pierwszego zabiegu,
-----------------------
wiesz co?? ja myśle o czyms innym, zobacze na allegro po ile są rzeski klej itl. i sama sie w to pobawie, z tipsami dałam rade / żelowe/ to z tym sobie nie dam ? hehe
zestaw:
- klej czarny
-rzęski / 13 mm,11/
pęstete mam
-płatki kolagenowe
-remover
=============
wszystko obcziałam już w salonie
tanio uzupełnianie za taką kwotę jeszcze mogłabym chodzić

oj bałabym się dłubać sama przy oczach
można sobie krzywdę zrobić
z paznokciami inaczej

---------- Dopisano o 12:40 ---------- Poprzedni post napisano o 12:39 ----------

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Pokaż wiadomość
wstaw, ciekawa jestem jak takie długie wyglądają
ja też czekam na foty

---------- Dopisano o 12:41 ---------- Poprzedni post napisano o 12:40 ----------

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Pokaż wiadomość
Haha . Ja bym chciała 70 cm... Najdłuższe mam Camerony, 55 i i tak mi się długaśne wydają .
A ja mam teraz problem... Wszystkie zestawy clip in mam w kolorze 4, średni brąz, a swoje przyciemniłam i wyszło mi mniej więcej coś jak 1b, brązoczerń... Nie wiem czy farbować clipy, czy nabyć nowe...
pofarbować co Ci szkodzi?

---------- Dopisano o 12:42 ---------- Poprzedni post napisano o 12:41 ----------

Cytat:
Napisane przez asiulka_22 Pokaż wiadomość
dla mnie tez za długie, powiem wam ze pisałam z panem na gg i bardzo rzeczowo mówił itp, wkleje wam rozmowe zaraz

---------- Dopisano o 22:06 ---------- Poprzedni post napisano o 22:06 ----------


no to super

---------- Dopisano o 22:07 ---------- Poprzedni post napisano o 22:06 ----------


zafarbuj clipy ja przyciemniałąm i jest ok

---------- Dopisano o 22:11 ---------- Poprzedni post napisano o 22:07 ----------

GrzechHair (36436709)
wie Pani ja szczerze mówiąc dużo włosów oglądałem, ale jeszcze żadna klientka nam nie uciekła.
wysyłałem tylko 3 razy tak długie włosy, ale to już trochę dawno temu było
a to jest na prawdę sztuka, zawsze się martwie o tą długośc, bo na prawdę ciężko o takie włosy dbać
------------------------------

GrzechHair (36436709)
blondy dobre to jest sztuka, ciemne kolory przeważnie są ładne
21:52:57
ale u nas to zawsze jest selekcja każdego towaru. Włosy napływają z całego świata
dokładnie
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-27, 11:43   #505
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez angeells Pokaż wiadomość
ja bym z 70tką nie wytrzymała ^^ ale Agrawa miała takie zapędy jak by 90 jej podsunął to pewnie by się łobuziara nie zawahała hehe dla mnie max 60cm

Muszę się pochwalić pasemko wyszło ciemne ^^ jutro zobaczę w świetle dziennym ale różnica jest meeegaa ^^ nie wszystko stracone w czwartek farbuje całą czuprynkę ^^


zdaj relację jak w świetle dziennym
a co z rapkami odpisali coś?
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-27, 11:45   #506
angeells
Rozeznanie
 
Avatar angeells
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: BERGEN
Wiadomości: 972
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

Lady a Twoje longi jak sie sprawują ?

mi pasemko farbowane wczoraj pociemniało do czarnego ^^ także za tydzień mam nadzieje będę już brunetką i biorę sie za farbowanie clipów ajć ^^

---------- Dopisano o 12:45 ---------- Poprzedni post napisano o 12:44 ----------

mój facet patrzył bo pasemko z tyłu więc ciężko sie dogrzebać do niego ^^ stwierdził że zadnych zielonych czy niebieskich poświat nie ma umyłam włoski i dzisiaj pofaruje jeszcze raz jedno pasemko ale już tak żebym miała do niego dobry dostęp i zobaczymy jutro postaram sie zrobić foto :P
__________________
Zapuszczam włosy ^^
17cm(27.12.11)->
19cm(27.01.12)

Olejek rycynowy na brwi i rzęsy
30.12.2011-> widoczna poprawa

Piję drożdże 01.02.12

Piję skrzypopokrzywę 11.02.2012
angeells jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-27, 12:11   #507
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez angeells Pokaż wiadomość
Lady a Twoje longi jak sie sprawują ?

mi pasemko farbowane wczoraj pociemniało do czarnego ^^ także za tydzień mam nadzieje będę już brunetką i biorę sie za farbowanie clipów ajć ^^

---------- Dopisano o 12:45 ---------- Poprzedni post napisano o 12:44 ----------

mój facet patrzył bo pasemko z tyłu więc ciężko sie dogrzebać do niego ^^ stwierdził że zadnych zielonych czy niebieskich poświat nie ma umyłam włoski i dzisiaj pofaruje jeszcze raz jedno pasemko ale już tak żebym miała do niego dobry dostęp i zobaczymy jutro postaram sie zrobić foto :P
super jestem zadowolona
a ile komplementów

ok to za farbowanko najważniejsze że nie masz uczulenia żadnego
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-27, 12:30   #508
angeells
Rozeznanie
 
Avatar angeells
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: BERGEN
Wiadomości: 972
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

Lady no i to najważniejsze że żadne świństwo mi nie wylazło ^^ jeszcze troszkę czekam na opd od rapunzel bo przecież teraz weekend to jak mogli mi cokolwiek odpisać
__________________
Zapuszczam włosy ^^
17cm(27.12.11)->
19cm(27.01.12)

Olejek rycynowy na brwi i rzęsy
30.12.2011-> widoczna poprawa

Piję drożdże 01.02.12

Piję skrzypopokrzywę 11.02.2012
angeells jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-27, 12:34   #509
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez angeells Pokaż wiadomość
Lady no i to najważniejsze że żadne świństwo mi nie wylazło ^^ jeszcze troszkę czekam na opd od rapunzel bo przecież teraz weekend to jak mogli mi cokolwiek odpisać
a no tak weekend ciekawe jaka będzie ich odpowiedź
oby wyszło na Twoje
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-27, 16:25   #510
angeells
Rozeznanie
 
Avatar angeells
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: BERGEN
Wiadomości: 972
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

też jestem ciekawa ale chyba nic nie bede kombinować z odsyłaniem skoo henna mi pasuje i tak musze przyciemnić włoski a podejrzewam że nic lepszego nie mają na stanie
__________________
Zapuszczam włosy ^^
17cm(27.12.11)->
19cm(27.01.12)

Olejek rycynowy na brwi i rzęsy
30.12.2011-> widoczna poprawa

Piję drożdże 01.02.12

Piję skrzypopokrzywę 11.02.2012
angeells jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:26.