Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy - Strona 20 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-11-29, 15:40   #571
angeells
Rozeznanie
 
Avatar angeells
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: BERGEN
Wiadomości: 972
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

uhmmm takie buty ^^ kiedyś pisłam do longów czy mają pojedyncze taśmy ale na tamten czas mówili że nie i że może wprowdzą za jakis czas taką opcje ^^
__________________
Zapuszczam włosy ^^
17cm(27.12.11)->
19cm(27.01.12)

Olejek rycynowy na brwi i rzęsy
30.12.2011-> widoczna poprawa

Piję drożdże 01.02.12

Piję skrzypopokrzywę 11.02.2012
angeells jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-29, 15:52   #572
kasia_zla
Raczkowanie
 
Avatar kasia_zla
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 236
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

STACIOSZKA świetnie! Ślicznie w tym warkoczu
Ech aż sama zastanawiam się nad powrotem do blondu....ale jakoś tak ledwo clipy kupiłam....a tam, może za rok

Cytat:
Napisane przez angeells Pokaż wiadomość
[URL="https://wizaz.pl/forum/member.php?u=863061"]
(...) cóż mój aktualny kolor.... zielono-niebieski ^^ Boże żeby to się utleniło.... masakra ^^ tak więc jeszcze w między czasie panikuje że może uczulenia dostanę albo coś... jutro się okaże... 3 majcie kciuki dziewczynki
Dobrze, że się zaczęło utleniać, bo byłaby Gosia z Norweskiego wzgórza Bardzo ciemne wyszły?

Kurczę sama zaczynam się zastanawiać nad henną, bo zdrowsza (naturalna), ale podobno nie można jej po całości potem pokrywać, a jedynie odrost (albo coś poplątałam)...


Cytat:
Napisane przez asiulka_22 Pokaż wiadomość
stosujecie oleje na włsoy? /OMO/
-ja kupiłam winogronowy, ale jakies takie kluchy sie robia, i tak nie nakładam od czubka głowy
bo olejowanie twarzy to u mnie odpada- zapycha mnie. dużo jest o tym na wizazu
Ja posiadam od ponad miesiąca sławetną Sesę i Vatikę.
Na początku co wieczór na noc stosowałam Vatikę, potem domówiłam na all Sesę i tak:

Vatika jest ok, nie zauważyłam poprawy stanu włosów, ale napewno w znacznej mierze zmniejszyło się ich wypadanie (bałam się, że stracę wszystkie - tak zaczęły wylatywać)
Sesa podobnie, tylko ten zapach - na początku jak dostałam to tak pomyślałam 'co dziewczyny mają do takiego zapachu, całkiem ok jak dla mnie, nawet czasem lubię taką nutkę orientu, ale napewno nie jest aż tak drażniący jak piszą - błąd! Z czasem faktycznie aż łeb boli i podnosi się na samą myśl o tym zapachu, dlatego stosuję ją rzadziej. Same włosy - jak były suche i splątane po myciu, tak są nadal. Przecierpię do czasu aż nie zużyję, wtedy będę mogła powiedzieć coś więcej

Rok temu stosowałam też kokosowy Parachute...chyba i tak do niego wrócę za jakiś czas bo stosowałam go również na ciało i efekt był boski.

Co do olejowania skalpu - z tego co wyczytałam, wysłuchałam i wyoglądałam (na temat kokosa i dwóch podanych powyżej), to to właśnie jest podstawą olejowania, ponieważ podczas masażu pobudza się krążenie, co sprzyja również absorbcji składników - z tym, że Vatika i Sesa są polecane na wypadanie....ale kokosa też wmasowywałam i nie działo się z łepetyną nic złego. A twarz - ojej też mnie zapycha, a jeszcze mam cerę mieszaną skłonną do tłustej - pory masakra! Ale głowa ok, nie widzę żadnych szkodliwych skutków olejowania.


Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
(...)
3 zestaw bo osobno przecież nie rozkompletują mi taśm^^ a o zakładaniu 3 nic nie pisałam
xLADYx to może samą taśmę kup?

http://allegro.pl/listing.php/search...ategory=0&sg=0

Edytowane przez kasia_zla
Czas edycji: 2011-11-29 o 15:58
kasia_zla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-29, 16:05   #573
Miskaa78
Kazar Lady
 
Avatar Miskaa78
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 22 900
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

hej gaduły


Cytat:
Napisane przez asiulka_22 Pokaż wiadomość
---------------------------
stosujecie oleje na włsoy? /OMO/
-ja kupiłam winogronowy, ale jakies takie kluchy sie robia, i tak nie nakładam od czubka głowy
bo olejowanie twarzy to u mnie odpada- zapycha mnie. dużo jest o tym na wizazu
ja używam kokosu, babydrema, kukurydzianego i rycynowego
najczęsciej 2 pierwsze
z OMO nie polubiłam sie na dłuzsza metę, mam wrażenie niedomytych włosów ale fakt, bardziej się kręcą po takim myciu.
Cytat:
Napisane przez asiulka_22 Pokaż wiadomość
himalaya oraz amla słyszałam ze ok, jest fajny blog jedej z wizazanek tylko nie moge znależc, super wszystko dokładnie opisała. a o migdałowym tez mysle, jkest na dozie ok 10 zł
proszę http://anwena.blogspot.com/

amla i rycynowy przyciemniają włosy, do rycynowego dla równowagi daje sie cytrynke do amli nie wiem.

---------- Dopisano o 16:59 ---------- Poprzedni post napisano o 16:57 ----------

Angeells, niecierpliwie czekam na efekt końcowy
nie przebijają rudości? Bo to z indygo była henna, prawda?
moze i ja sie w końcu odważe?

---------- Dopisano o 17:05 ---------- Poprzedni post napisano o 16:59 ----------

Kasiu, hennować można po dlugości, tylko nie ma takiej potrzeby, bo kolor staje sie trwały, nie wymywa się po kilku hennowaniach i dlatego przeważnie stosuje sie system farbowania np 2-3 razy odrosty i dopiero znowu całość. Henna w żaden negatywny sposób nie oddziałowuje na włosy, nie oblepia tylko łączy sie z keratyną bla bla na tym kończy sie moja mądrość
__________________


Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..

Miskaa78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-29, 16:27   #574
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez kasia_zla Pokaż wiadomość
STACIOSZKA świetnie! Ślicznie w tym warkoczu
Ech aż sama zastanawiam się nad powrotem do blondu....ale jakoś tak ledwo clipy kupiłam....a tam, może za rok



Dobrze, że się zaczęło utleniać, bo byłaby Gosia z Norweskiego wzgórza Bardzo ciemne wyszły?

Kurczę sama zaczynam się zastanawiać nad henną, bo zdrowsza (naturalna), ale podobno nie można jej po całości potem pokrywać, a jedynie odrost (albo coś poplątałam)...




Ja posiadam od ponad miesiąca sławetną Sesę i Vatikę.
Na początku co wieczór na noc stosowałam Vatikę, potem domówiłam na all Sesę i tak:

Vatika jest ok, nie zauważyłam poprawy stanu włosów, ale napewno w znacznej mierze zmniejszyło się ich wypadanie (bałam się, że stracę wszystkie - tak zaczęły wylatywać)
Sesa podobnie, tylko ten zapach - na początku jak dostałam to tak pomyślałam 'co dziewczyny mają do takiego zapachu, całkiem ok jak dla mnie, nawet czasem lubię taką nutkę orientu, ale napewno nie jest aż tak drażniący jak piszą - błąd! Z czasem faktycznie aż łeb boli i podnosi się na samą myśl o tym zapachu, dlatego stosuję ją rzadziej. Same włosy - jak były suche i splątane po myciu, tak są nadal. Przecierpię do czasu aż nie zużyję, wtedy będę mogła powiedzieć coś więcej

Rok temu stosowałam też kokosowy Parachute...chyba i tak do niego wrócę za jakiś czas bo stosowałam go również na ciało i efekt był boski.

Co do olejowania skalpu - z tego co wyczytałam, wysłuchałam i wyoglądałam (na temat kokosa i dwóch podanych powyżej), to to właśnie jest podstawą olejowania, ponieważ podczas masażu pobudza się krążenie, co sprzyja również absorbcji składników - z tym, że Vatika i Sesa są polecane na wypadanie....ale kokosa też wmasowywałam i nie działo się z łepetyną nic złego. A twarz - ojej też mnie zapycha, a jeszcze mam cerę mieszaną skłonną do tłustej - pory masakra! Ale głowa ok, nie widzę żadnych szkodliwych skutków olejowania.




xLADYx to może samą taśmę kup?

http://allegro.pl/listing.php/search...ategory=0&sg=0
samej taśmy nie wolę sprawdzone czyli te co już mam

Edytowane przez xLADYx
Czas edycji: 2011-11-29 o 16:38
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-29, 16:35   #575
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

Będą longi 1b !
Nie, to wcale nie jest mój piąty zestaw .
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-29, 16:39   #576
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Pokaż wiadomość
Będą longi 1b !
Nie, to wcale nie jest mój piąty zestaw .
5 zestaw
longi tym razem
a który zestaw kupiłaś? ile cm? ile taśm?
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-29, 16:45   #577
Miskaa78
Kazar Lady
 
Avatar Miskaa78
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 22 900
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
samej taśmy nie wolę sprawdzone czyli te co już mam
i racja, ja juz kupiłam tasmę i super hiper naturalno/sztuczna była
__________________


Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..

Miskaa78 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-11-29, 16:49   #578
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
5 zestaw
longi tym razem
a który zestaw kupiłaś? ile cm? ile taśm?
bo tamte cztery są za jasne. a mam straszny problem które pofarbować. a zasadzie już nie mam
zresztą z każdym zestawem jest już trochę coś nie tak
camerony zaczęły mnie denerwować, bo trochę się plączą i jakieś ciężkie mi są, cosmoshop na tyle pokochałam że dość poniszczyłam, hairservice trochę krótkie a doczepiane.pl nie chcą mi się wcale lokować. pf.
clip in, 8 taśm, odcień 1b. mam nadzieję, że będą tak idealnie dopasowane do moich obecnych włosów, jak tamte są do poprzednich...

i mam takie pytanie - czy przy takim upięciu - http://img.styl.fm/img25925.fryzury-...owe.202203.jpg lepiej będą wyglądać włoski w odcieniu 1b czy 4? mam niedługo połowinki i zastanawiam się czy do czarno-różowej sukienki takiego kroju http://stylio.pl/zdjecia/597/597630_...%B3%C5%BC+.jpg lepiej będą wyglądać czarne czy brązowe. czarne, nie? bo nie wiem, czy trzymać obecny kolor czy płukać żeby zszedł
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-29, 16:54   #579
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Pokaż wiadomość
bo tamte cztery są za jasne. a mam straszny problem które pofarbować. a zasadzie już nie mam
zresztą z każdym zestawem jest już trochę coś nie tak
camerony zaczęły mnie denerwować, bo trochę się plączą i jakieś ciężkie mi są, cosmoshop na tyle pokochałam że dość poniszczyłam, hairservice trochę krótkie a doczepiane.pl nie chcą mi się wcale lokować. pf.
clip in, 8 taśm, odcień 1b. mam nadzieję, że będą tak idealnie dopasowane do moich obecnych włosów, jak tamte są do poprzednich...

i mam takie pytanie - czy przy takim upięciu - http://img.styl.fm/img25925.fryzury-...owe.202203.jpg lepiej będą wyglądać włoski w odcieniu 1b czy 4? mam niedługo połowinki i zastanawiam się czy do czarno-różowej sukienki takiego kroju http://stylio.pl/zdjecia/597/597630_...%B3%C5%BC+.jpg lepiej będą wyglądać czarne czy brązowe. czarne, nie? bo nie wiem, czy trzymać obecny kolor czy płukać żeby zszedł
rozumiem
a jaką długość longów zamówiłaś?
fajne fryzurka no skoro zamówiłaś 1b i przyciemniłaś swoje do tego kolorku to zostaw na razie tak jak jest i pokaż nam się jak dojdą

---------- Dopisano o 17:54 ---------- Poprzedni post napisano o 17:53 ----------

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
i racja, ja juz kupiłam tasmę i super hiper naturalno/sztuczna była
dlatego wolę sprawdzone źródełko
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-29, 16:57   #580
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
rozumiem
a jaką długość longów zamówiłaś?
fajne fryzurka no skoro zamówiłaś 1b i przyciemniłaś swoje do tego kolorku to zostaw na razie tak jak jest i pokaż nam się jak dojdą

---------- Dopisano o 17:54 ---------- Poprzedni post napisano o 17:53 ----------



dlatego wolę sprawdzone źródełko
jeśli dobrze pamiętam, że masz 45 to zamówiłam tą samą - i mam nadzieję, że będą równie fajnie się nosić jak cosmoshop - chyba jednak polubiłam je najbardziej
a ile przesyłka do Ciebie szła? chcę je już, chcę je już, chcęęę
PS ciekawa jestem jak taką fryzurkę skroić - myślałam o zlokowaniu clipów, górną warstwę włosków (niewielką) zebrać do tyłu i uwinąć w taki malutki supełek a'la koczek. mam nadzieję, że wyjdzie. cóż do połowinek mam chwilkę czasu na kombinacje
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-29, 17:15   #581
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Pokaż wiadomość
jeśli dobrze pamiętam, że masz 45 to zamówiłam tą samą - i mam nadzieję, że będą równie fajnie się nosić jak cosmoshop - chyba jednak polubiłam je najbardziej
a ile przesyłka do Ciebie szła? chcę je już, chcę je już, chcęęę
PS ciekawa jestem jak taką fryzurkę skroić - myślałam o zlokowaniu clipów, górną warstwę włosków (niewielką) zebrać do tyłu i uwinąć w taki malutki supełek a'la koczek. mam nadzieję, że wyjdzie. cóż do połowinek mam chwilkę czasu na kombinacje
to te same
ale jeden zestawik to mi wydaje się rzadki
a którą opcje wysyłki wybrałaś?
szybko bo wzięłam za pobraniem czyli jak dostałam informację o wysyłce to na drugi dzień była
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-29, 17:20   #582
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
to te same
ale jeden zestawik to mi wydaje się rzadki
a którą opcje wysyłki wybrałaś?
szybko bo wzięłam za pobraniem czyli jak dostałam informację o wysyłce to na drugi dzień była
ja też no to czekamy, mam nadzieję, że szybko dojdą - pokażę fotki i daj boże, żeby kolor był ten!
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-29, 17:21   #583
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Pokaż wiadomość
ja też no to czekamy, mam nadzieję, że szybko dojdą - pokażę fotki i daj boże, żeby kolor był ten!
w takim razie
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-29, 17:22   #584
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
to te same
ale jeden zestawik to mi wydaje się rzadki
a którą opcje wysyłki wybrałaś?
szybko bo wzięłam za pobraniem czyli jak dostałam informację o wysyłce to na drugi dzień była
kurczę, rzadki? a myślisz, że podobną fryzurkę jak na fotce z ikf da się wyczarować?

---------- Dopisano o 18:22 ---------- Poprzedni post napisano o 18:21 ----------

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
w takim razie
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-29, 17:30   #585
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Pokaż wiadomość
kurczę, rzadki? a myślisz, że podobną fryzurkę jak na fotce z ikf da się wyczarować?

---------- Dopisano o 18:22 ---------- Poprzedni post napisano o 18:21 ----------


wg. mnie w jednym mało włosów
nie mam pojęcia
ale jak pokręcisz to będzie wydawało się że jest ich więcej
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC02537.jpg (94,7 KB, 45 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC02539.jpg (110,4 KB, 49 załadowań)
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-29, 17:32   #586
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

a chciałam jeszcze napisać o zestawach LongHair, że bardzo mi odpowiadają szerokości ich taśm
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-29, 17:35   #587
angeells
Rozeznanie
 
Avatar angeells
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: BERGEN
Wiadomości: 972
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

Miskaa78 kochana ja sama nie wiem czy to było indygo z henną czy samo indygo :O nic nie było na tym lnianym woreczku tylko nazwa "czarna henna" jeszcze przez użyciem sprawdziłam w jednym artykule czy to nie jest ta henna z PPD na szczęście wyglądała ciapka tak samo jak na fotc w artykule ^^ i uczulenia nie mam więc bez PPD Ufff.. Tylko sie własnie zastanawiam czy ten kolor mi się wypłuczę czy nie... ? Wyszedł mi baaardzo ciemny brąz wpadający w czerń nadal czekam aż się utleni wczoraj nakładałam henne na 3h i jutro pierwsze mycie ^^ już się nie mogedoczekać włoski nabrał takiego blasku że hohooo ^^ a jak uzyje odzwki w końcu to bajka... póki co niestety nie wypłukałam dokłądnie cłego indygo imam niebiesko zieloną poświatę na szczęście coraz mniej ją widać... Jutro powinno byc już ok ^^ Tż zachwycony kolorkiem więc czego więcej mi trzeba ^^jeszcze clipy mazne tylko nie wiem własnie czy ta henna szybko sie wypłucze czy nie.... hmm
__________________
Zapuszczam włosy ^^
17cm(27.12.11)->
19cm(27.01.12)

Olejek rycynowy na brwi i rzęsy
30.12.2011-> widoczna poprawa

Piję drożdże 01.02.12

Piję skrzypopokrzywę 11.02.2012
angeells jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-29, 17:36   #588
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
wg. mnie w jednym mało włosów
nie mam pojęcia
ale jak pokręcisz to będzie wydawało się że jest ich więcej
ładnie wyglądają, tak naturalnie. objętościowo też nie zapowiadają się źle, masz rację, że loczki im objętości dodadzą. a Ty lokujesz czy nie?

---------- Dopisano o 18:36 ---------- Poprzedni post napisano o 18:35 ----------

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
a chciałam jeszcze napisać o zestawach LongHair, że bardzo mi odpowiadają szerokości ich taśm
to świetnie a plączą Ci się albo zsuwają? dobra odpowiedź brzmi - NIE
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-29, 17:43   #589
angeells
Rozeznanie
 
Avatar angeells
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: BERGEN
Wiadomości: 972
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

Lady coś wiem o tym ^^ mi te szerokości też spasował nic nie wystawało nie były za długie w rapkach jest trochę inaczej... ale u mnie to normalnie mam jakąś małą głowę

---------- Dopisano o 18:43 ---------- Poprzedni post napisano o 18:42 ----------

SceneQueene jesli jakosc longów sie nie zmienił to mi spinki w moich longach baaardzo odpowiadały nie zsuwały się na pewno i plątać też się nie plątały ale trzeba bylo jedwabiować ;0 ale to rzecz normalna
__________________
Zapuszczam włosy ^^
17cm(27.12.11)->
19cm(27.01.12)

Olejek rycynowy na brwi i rzęsy
30.12.2011-> widoczna poprawa

Piję drożdże 01.02.12

Piję skrzypopokrzywę 11.02.2012
angeells jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-29, 17:48   #590
Miskaa78
Kazar Lady
 
Avatar Miskaa78
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 22 900
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez angeells Pokaż wiadomość
Miskaa78 kochana ja sama nie wiem czy to było indygo z henną czy samo indygo :O nic nie było na tym lnianym woreczku tylko nazwa "czarna henna" jeszcze przez użyciem sprawdziłam w jednym artykule czy to nie jest ta henna z PPD na szczęście wyglądała ciapka tak samo jak na fotc w artykule ^^ i uczulenia nie mam więc bez PPD Ufff.. Tylko sie własnie zastanawiam czy ten kolor mi się wypłuczę czy nie... ? Wyszedł mi baaardzo ciemny brąz wpadający w czerń nadal czekam aż się utleni wczoraj nakładałam henne na 3h i jutro pierwsze mycie ^^ już się nie mogedoczekać włoski nabrał takiego blasku że hohooo ^^ a jak uzyje odzwki w końcu to bajka... póki co niestety nie wypłukałam dokłądnie cłego indygo imam niebiesko zieloną poświatę na szczęście coraz mniej ją widać... Jutro powinno byc już ok ^^ Tż zachwycony kolorkiem więc czego więcej mi trzeba ^^jeszcze clipy mazne tylko nie wiem własnie czy ta henna szybko sie wypłucze czy nie.... hmm
ale to dobrze, ze indygo Ci nie spłyneło, bo to znaczy że kolor nie zejdzie za szybko. PO kilkukrotnym hennowaniu kolor podobno sie utrwala na tyle, ze nie trzeba farbowac długości.
Ale zawsze pozostaną odrosty
Cieszę się, że coś się dało zaradzić na to uczulenie
__________________


Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..

Miskaa78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-29, 17:50   #591
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez angeells Pokaż wiadomość
SceneQueene jesli jakosc longów sie nie zmienił to mi spinki w moich longach baaardzo odpowiadały nie zsuwały się na pewno i plątać też się nie plątały ale trzeba bylo jedwabiować ;0 ale to rzecz normalna
no to świetnie, longi wydają mi się więc dobrym wyborem, szczególnie na taką okazję mam nadzieję, że to się nie zmieni po otworzeniu przesyłki
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-29, 17:56   #592
Miskaa78
Kazar Lady
 
Avatar Miskaa78
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 22 900
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

aaaaaaaAngeells a ten braz Ci wyszedł zimny, czy ciepły?

---------- Dopisano o 18:56 ---------- Poprzedni post napisano o 18:50 ----------

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Pokaż wiadomość
czarno-różowej sukienki takiego kroju http://stylio.pl/zdjecia/597/597630_...%B3%C5%BC+.jpg lepiej będą wyglądać czarne czy brązowe. czarne, nie? bo nie wiem, czy trzymać obecny kolor czy płukać żeby zszedł
Bosh piękna ta asosowa kiecuszka, szkoda ze większy biust w nią nie wejdzie
włoski wg mnie i brąz i czarne pasują
__________________


Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..

Miskaa78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-29, 18:06   #593
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
Bosh piękna ta asosowa kiecuszka, szkoda ze większy biust w nią nie wejdzie
włoski wg mnie i brąz i czarne pasują
dziękuję! mnie właśnie ta sukienka leży idealnie, bo biust modeluje i powiększa a ja się niestety największym nie cieszę a w tej sukience to wyglądam sobie nawet nawet co mi się rzadko zdarza, hehe
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-29, 18:14   #594
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Pokaż wiadomość
ładnie wyglądają, tak naturalnie. objętościowo też nie zapowiadają się źle, masz rację, że loczki im objętości dodadzą. a Ty lokujesz czy nie?

---------- Dopisano o 18:36 ---------- Poprzedni post napisano o 18:35 ----------



to świetnie a plączą Ci się albo zsuwają? dobra odpowiedź brzmi - NIE
jeszcze nie kręciłam całych ale przez brak czasu w weekend pobawię się w to
udzielam dobrej odpowiedzi
nie plączą się i nie zsuwają

---------- Dopisano o 19:14 ---------- Poprzedni post napisano o 19:12 ----------

Cytat:
Napisane przez angeells Pokaż wiadomość
Lady coś wiem o tym ^^ mi te szerokości też spasował nic nie wystawało nie były za długie w rapkach jest trochę inaczej... ale u mnie to normalnie mam jakąś małą głowę

---------- Dopisano o 18:43 ---------- Poprzedni post napisano o 18:42 ----------

SceneQueene jesli jakosc longów sie nie zmienił to mi spinki w moich longach baaardzo odpowiadały nie zsuwały się na pewno i plątać też się nie plątały ale trzeba bylo jedwabiować ;0 ale to rzecz normalna
jak na razie to wszystko mi w nich pasuje
clipy, szerokość taśm, to że nie plączą się, nie zsuwają się i nie są ciężkie
oraz to że bez problemu przyjmują kolor
dbam o nie jak o swoje własne czyli bardzo dobrze odżywiam nawilżanie przede wszystkim
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-29, 18:15   #595
Miskaa78
Kazar Lady
 
Avatar Miskaa78
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 22 900
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Pokaż wiadomość
dziękuję! mnie właśnie ta sukienka leży idealnie, bo biust modeluje i powiększa a ja się niestety największym nie cieszę a w tej sukience to wyglądam sobie nawet nawet co mi się rzadko zdarza, hehe
kupowałaś na asosie?
jestem osobiście zakochana w ich sukienkach
jakbyś mogła, proszę wrzuc fotkę real na wątek "pochwal się zagranicznymi zakupami" mój biust by nie wlazł w taki dekolt pewnie
__________________


Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..

Miskaa78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-29, 18:17   #596
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

SceneQueene pokażesz się w kiecuszce?
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-29, 18:35   #597
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
kupowałaś na asosie?
jestem osobiście zakochana w ich sukienkach
jakbyś mogła, proszę wrzuc fotkę real na wątek "pochwal się zagranicznymi zakupami" mój biust by nie wlazł w taki dekolt pewnie
zazdroszczę, hehe nie kupowałam na Asosie, wyobraź sobie, że znalazłam identyczny model w sklepie, tylko połączenie bladego różu z czernią i to za dużo lepszą cenę. no i moja ma ramiączka a to dla mnie spory plus .

---------- Dopisano o 19:35 ---------- Poprzedni post napisano o 19:34 ----------

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
SceneQueene pokażesz się w kiecuszce?
no pewnie pstryknę jutro fotki w lepszym oświetleniu
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-29, 18:39   #598
Miskaa78
Kazar Lady
 
Avatar Miskaa78
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 22 900
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Pokaż wiadomość
zazdroszczę, hehe nie kupowałam na Asosie, wyobraź sobie, że znalazłam identyczny model w sklepie, tylko połączenie bladego różu z czernią i to za dużo lepszą cenę. no i moja ma ramiączka a to dla mnie spory plus .




no pewnie pstryknę jutro fotki w lepszym oświetleniu
o Patrz Pani, jak dobrze odszyta to tylko się cieszyć
pstryknij fotkę koniecznie
__________________


Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..

Miskaa78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-29, 18:41   #599
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Pokaż wiadomość
zazdroszczę, hehe nie kupowałam na Asosie, wyobraź sobie, że znalazłam identyczny model w sklepie, tylko połączenie bladego różu z czernią i to za dużo lepszą cenę. no i moja ma ramiączka a to dla mnie spory plus .

---------- Dopisano o 19:35 ---------- Poprzedni post napisano o 19:34 ----------



no pewnie pstryknę jutro fotki w lepszym oświetleniu
fajnie
czekam
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-29, 18:51   #600
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

Obiecuję
Znalazłam dzisiaj butki do niej... mam nadzieję, że jak się po nie wybiorę to będzie jeszcze mój numer bo jak nie...
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:27.