Br±zowow³ose farbowane. Cz.III- Offtopowo - Strona 98 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2012-03-01, 15:37   #2911
kicia069
Zadomowienie
 
Avatar kicia069
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomo¶ci: 1 059
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.III- Offtopowo

Cytat:
Napisane przez metaxa Poka¿ wiadomo¶æ
czyli jedno jest pewne, mój nie jest zepsuty
mo¿e jak siê go na³o¿y na w³osy to nie bedzie tak capi³
dobreee, u mnie capi³ jeszcze bardziej, zeby sie nie mêczyæ kiedy¶ stwierdzi³am ze sobie na noc zaaplikuje i przez to nie mog³am zasn±æ

napiszcie jak siê u was sprawdzi³
__________________
60-62-62-63-63-65-66-67-68-69-70-71-72-73-74-75-76-77-78




kicia069 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-03-01, 15:45   #2912
Cocaiiinka
Rozeznanie
 
Avatar Cocaiiinka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomo¶ci: 828
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.III-w±tek zbiorczy

Hej ,mogê siê przy³±czyæ?;d
na razie niestety jestem czarna planuje stopniowe przej¶cie na ¶redni br±z pomocy
__________________
Cocaiiinka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-03-01, 15:55   #2913
ibyza
Wtajemniczenie
 
Avatar ibyza
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 2 634
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.III- Offtopowo

Cytat:
Napisane przez claudiiin Poka¿ wiadomo¶æ
Farbowalam dzis wlosy pianka L'oreala Sublime Mousse i chcialam zrobic sam odrost, a reszte zmalaksowac, ale albo cos schrzanilam, albo tej farby sie nie da zmalaksowac Czytalam, ze malaksowanie polega na tym, ze niby nalezy ta farbe bedaca na odroscie zwilzyc i utworzyc piane/emulsje, ktora przeciaga sie po calosci. Jednak nic takiego nie powstalo, nie bylo czym przeciagac, macie pomysl co zrobilam zle? Albo moze malaksuje sie inaczej?? Dodam, ze mam dlugie wlosy. Pomozcie kochane
ja nie mia³am do czynienia nigdy z piank±, wolê zwyk³e farby ale myslê tak jak dziewczyny, ¿e pianki chyba siê ju¿ spieniæ nie da bardziej

Cytat:
Napisane przez DontSaySorry Poka¿ wiadomo¶æ
Piankê chcia³a¶ jeszcze spieniæ?



Agata, mia³a¶ racjê. Rudy br±z A ju¿ psychicznie nastawi³am siê na piêkny ch³odny br±z W dodatku prawie mnie udusi³ smrodek tej farby
hm... ch³odny br±z to tylko farby profesjonalne... ale spróbuj mo¿e ten go³êbi popiel po³o¿yæ, powinno stonowaæ ale nie jestem pewna

Cytat:
Napisane przez ksenawojowniczka Poka¿ wiadomo¶æ
Teraz mi siê marz± refleksy ciekawe - ale jak samemu je zrobiæ?
hm... to trzeb chyba mieæ strasznie wyæwiczone rêce albo nie wiem co bardzo ciê¿ko zrobiæ refleksy samemu.Ja raczej bym siê nie podjê³a takich czynno¶ci pomimo tego, ¿e próbujê na tych moich w³osach biednych wszystkiego

Cytat:
Napisane przez Cocaiiinka Poka¿ wiadomo¶æ
Hej ,mogê siê przy³±czyæ?;d
na razie niestety jestem czarna planuje stopniowe przej¶cie na ¶redni br±z pomocy
mo¿esz siê przy³±czyæ, ka¿dy mo¿e

hm... a nie my¶la³a¶ o k±pieli rozja¶niaj±cej??? to na pewno by³by szybszy sposób, potem na to jaki¶ br±zik i ju¿ masz ¶redni br±z

Edytowane przez ibyza
Czas edycji: 2012-03-01 o 15:56
ibyza jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-03-01, 17:05   #2914
cukier93
Przyczajenie
 
Avatar cukier93
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: ¦widnik
Wiadomo¶ci: 20
GG do cukier93
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.III- Offtopowo

Drogie Br±zowow³ose Wiza¿anki!
I ja siê przy³±czê! Jutro b±d¼ w sobotê zamierzam zdekoloryzowaæ moje czarne w³oski i pomalowaæ siê na jaki¶ br±zik.
Trzymajcie kciuki!
cukier93 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-03-01, 17:12   #2915
ivoncia16
Wtajemniczenie
 
Avatar ivoncia16
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Nowa Sól
Wiadomo¶ci: 2 972
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.III- Offtopowo

Cytat:
Napisane przez cukier93 Poka¿ wiadomo¶æ
Drogie Br±zowow³ose Wiza¿anki!
I ja siê przy³±czê! Jutro b±d¼ w sobotê zamierzam zdekoloryzowaæ moje czarne w³oski i pomalowaæ siê na jaki¶ br±zik.
Trzymajcie kciuki!

to poka¿ nam efekty
trzymam kciuki
__________________
,, Kiedy¶ tam bêdziesz mia³ doros³± duszê,
Kiedy¶ tam, kiedy¶ tam ...
A dzi¶ jeste¶ ma³y jak okruszek,
Który Los rzuci³ nam... "


Nasza Ksiê¿niczka !
ivoncia16 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-03-01, 17:53   #2916
claudiiin
Zadomowienie
 
Avatar claudiiin
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Pzñ
Wiadomo¶ci: 1 005
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.III- Offtopowo

Cytat:
Napisane przez DontSaySorry Poka¿ wiadomo¶æ
Piankê chcia³a¶ jeszcze spieniæ?
Nie, niee Pianka po nalozeniu na wlosy po chwili zmienia sie jakby w zwykla farbe, nie pozostaje piank± Ale moze faktycznie rozni sie na tyle od zwyklych farb ze nie da sie za bardzo jej zmalaksowac, hmm...

A powiedzcie mi prosze czy w ogole dobrze zrozumialam na czym to ma polegac? Kladzie sie farbe na odrost, zwilza ten odrost i powstala emulsja przeciaga sie po calosci, czy raczej pod koniec farbowania doklada sie farbe na dlugosc wlosow i to sie zwilza i spienia? Czy jeszcze inaczej? Przeszukalam wizaz wzdluz i wszerz i nadal mam watpliwosci
__________________
Yesterday is History, Today is a Gift, Tomorrow is Mystery

CG i olejowanie od listopada 2011 + walka z wypadaniem, zapuszczanie grzywy, powrót do naturalek...
claudiiin jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-03-01, 18:13   #2917
DontSaySorry
Zakorzenienie
 
Avatar DontSaySorry
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomo¶ci: 12 688
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.III- Offtopowo

Ja nie wiem, bo po prostu nak³adam farbê na ca³e w³osy

Ale wczoraj zabrak³o mi trochê farby, wiêc po prostu zmoczy³am w³osy (czê¶ciowo pofarbowane) i wszystko lekko spieni³am
__________________
Czasami trzeba usi±¶æ obok i czyj±¶ d³oñ zamkn±æ w swojej d³oni, wtedy nawet ³zy bêd± smakowaæ jak szczê¶cie.
DontSaySorry jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2012-03-01, 22:02   #2918
Cocaiiinka
Rozeznanie
 
Avatar Cocaiiinka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomo¶ci: 828
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.III- Offtopowo

my¶la³am ale ciê¿ko mi bêdzie dobraæ dopinki clip in
__________________
Cocaiiinka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-03-02, 06:19   #2919
arzd±c
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomo¶ci: 363
GG do arzd±c
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.III- Offtopowo

Ten kolorek w avatarku to czarny,tak?
Jakiej farbki uzywalas ? Bardo ladny.
arzd±c jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-03-02, 08:48   #2920
metaxa
Zakorzenienie
 
Avatar metaxa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomo¶ci: 3 907
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.III-w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Cocaiiinka Poka¿ wiadomo¶æ
Hej ,mogê siê przy³±czyæ?;d
na razie niestety jestem czarna planuje stopniowe przej¶cie na ¶redni br±z pomocy
no jasne
ja by³am br±zowa, czerwona, ruda, czarna i dziewczyny mnie nie wyrzuci³y

---------- Dopisano o 09:23 ---------- Poprzedni post napisano o 09:22 ----------

Cytat:
Napisane przez Cocaiiinka Poka¿ wiadomo¶æ
Hej ,mogê siê przy³±czyæ?;d
na razie niestety jestem czarna planuje stopniowe przej¶cie na ¶redni br±z pomocy
jesli kolor z avatara jest Twój to wiedz ¿e jest piêkny

---------- Dopisano o 09:24 ---------- Poprzedni post napisano o 09:23 ----------

Cytat:
Napisane przez cukier93 Poka¿ wiadomo¶æ
Drogie Br±zowow³ose Wiza¿anki!
I ja siê przy³±czê! Jutro b±d¼ w sobotê zamierzam zdekoloryzowaæ moje czarne w³oski i pomalowaæ siê na jaki¶ br±zik.
Trzymajcie kciuki!
trzymamy

---------- Dopisano o 09:36 ---------- Poprzedni post napisano o 09:24 ----------

Cytat:
Napisane przez kicia069 Poka¿ wiadomo¶æ
dobreee, u mnie capi³ jeszcze bardziej, zeby sie nie mêczyæ kiedy¶ stwierdzi³am ze sobie na noc zaaplikuje i przez to nie mog³am zasn±æ

napiszcie jak siê u was sprawdzi³
hm..no wiec tak
posz³am do ³azienki nalozyæ to cudo a po chwili z drugiej ³azienki pad³o stwierdzenie co tak smierdzi
to po pierwsze
po drugie zapach meczy³ mnie przez jaki¶ czas ale uda³o mi siê jakos przyzwyczaiæ
zostawienie tego czego¶ na noc nie wchodzi w gre
ja to ja ale T¯ móg³by siê przekrêciæ

je¶li chodzi o efekt to wydaje mi siê ze w³osy s± grubsze, ³adniejsze
po za tym po u³o¿eniu w³osów lepiej siê to wszystko trzyma
rano wsta³am i nie zauwa¿y³am jaki¶ wiêkszych anomali w postaci powykrecanych w³osów w drug± strone


to tyle w skrócie
gdyby nie piorunuj±cy zapach by³oby git

---------- Dopisano o 10:48 ---------- Poprzedni post napisano o 09:36 ----------

pobudka dziewczynki
__________________
¿ycie jest piêkne

Edytowane przez metaxa
Czas edycji: 2012-03-02 o 07:25
metaxa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-03-02, 09:46   #2921
kicia069
Zadomowienie
 
Avatar kicia069
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomo¶ci: 1 059
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.III-w±tek zbiorczy

to chocia¿ tyle ¿e zauwa¿y³a¶ jaki¶ efekt, jakby u mnie te¿ co¶ by³o to mo¿e znios³abym ten smrodzik
__________________
60-62-62-63-63-65-66-67-68-69-70-71-72-73-74-75-76-77-78




kicia069 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-02, 09:55   #2922
metaxa
Zakorzenienie
 
Avatar metaxa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomo¶ci: 3 907
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.III-w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez kicia069 Poka¿ wiadomo¶æ
to chocia¿ tyle ¿e zauwa¿y³a¶ jaki¶ efekt, jakby u mnie te¿ co¶ by³o to mo¿e znios³abym ten smrodzik
zastanawia mnie tylko jedna rzecz
jak komu¶ mo¿e siê ten zapach podobaæ?
__________________
¿ycie jest piêkne
metaxa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-03-02, 10:06   #2923
agata456
Zakorzenienie
 
Avatar agata456
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomo¶ci: 4 323
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.III- Offtopowo

metaxa ja lubiê mocne,ciê¿kie perfumy np tak¿e mnie ten zapach nie dusi,chocia¿ ³adny nie jest to fakt ale jako¶ specjalnie mi nie przeszkadza w³a¶nie siedzê z tym na g³owie,jeszcze ze 2 godzinki bo potem muszê umyæ ³eb i wyj¶æ
agata456 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-03-02, 10:12   #2924
metaxa
Zakorzenienie
 
Avatar metaxa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomo¶ci: 3 907
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.III- Offtopowo

Cytat:
Napisane przez agata456 Poka¿ wiadomo¶æ
metaxa ja lubiê mocne,ciê¿kie perfumy np tak¿e mnie ten zapach nie dusi,chocia¿ ³adny nie jest to fakt ale jako¶ specjalnie mi nie przeszkadza w³a¶nie siedzê z tym na g³owie,jeszcze ze 2 godzinki bo potem muszê umyæ ³eb i wyj¶æ
no to Ci zazdroszczê

---------- Dopisano o 12:12 ---------- Poprzedni post napisano o 12:12 ----------

napisz czy zauwa¿y³a¶ jaki¶ efekt ??
__________________
¿ycie jest piêkne
metaxa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-03-02, 10:39   #2925
agata456
Zakorzenienie
 
Avatar agata456
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomo¶ci: 4 323
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.III- Offtopowo

Cytat:
Napisane przez metaxa Poka¿ wiadomo¶æ
no to Ci zazdroszczê

---------- Dopisano o 12:12 ---------- Poprzedni post napisano o 12:12 ----------

napisz czy zauwa¿y³a¶ jaki¶ efekt ??
jeszcze nie wiem trzymam dopiero godzinê,i jeszcze mam zamiar tak do 13 z tym posiedzieæ,trochê krêci mnie w nosie i mama wchodz±c do pokoju pyta³a co tak capi i ¿e ¶winstwa na g³owe nak³adam
agata456 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-03-02, 11:03   #2926
metaxa
Zakorzenienie
 
Avatar metaxa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomo¶ci: 3 907
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.III- Offtopowo

Cytat:
Napisane przez agata456 Poka¿ wiadomo¶æ
jeszcze nie wiem trzymam dopiero godzinê,i jeszcze mam zamiar tak do 13 z tym posiedzieæ,trochê krêci mnie w nosie i mama wchodz±c do pokoju pyta³a co tak capi i ¿e ¶winstwa na g³owe nak³adam
pozna³a siê jednym s³owem

---------- Dopisano o 13:03 ---------- Poprzedni post napisano o 13:02 ----------

Cytat:
Napisane przez agata456 Poka¿ wiadomo¶æ
jeszcze nie wiem trzymam dopiero godzinê,i jeszcze mam zamiar tak do 13 z tym posiedzieæ,trochê krêci mnie w nosie i mama wchodz±c do pokoju pyta³a co tak capi i ¿e ¶winstwa na g³owe nak³adam
teraz to wiem ze nie widaæ efektów
s± t³uste ze hej

jak zmyjesz i wysuszysz
__________________
¿ycie jest piêkne
metaxa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-03-02, 11:35   #2927
agata456
Zakorzenienie
 
Avatar agata456
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomo¶ci: 4 323
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.III- Offtopowo

kurde...albo nawali³am za du¿o olejku,albo moja pokrzywa nie da³a rady dwa razy my³am g³owê i czujê,¿e po wysuszeniu bêdê mia³a mopa Ty masz brzozê? bo ja zawsze olejek zmywam szamponem pokrzywowym i czujê,¿e on go nie zmywa do koñca:/

Edytowane przez agata456
Czas edycji: 2012-03-02 o 11:36
agata456 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-03-02, 13:14   #2928
metaxa
Zakorzenienie
 
Avatar metaxa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomo¶ci: 3 907
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.III- Offtopowo

Cytat:
Napisane przez agata456 Poka¿ wiadomo¶æ
kurde...albo nawali³am za du¿o olejku,albo moja pokrzywa nie da³a rady dwa razy my³am g³owê i czujê,¿e po wysuszeniu bêdê mia³a mopa Ty masz brzozê? bo ja zawsze olejek zmywam szamponem pokrzywowym i czujê,¿e on go nie zmywa do koñca:/
tym razem tez mam pokrzywe
ja tez mia³am takie wrazenie ale po wysuszeniu i u³ozeniu efekt t³ustych k³aków znikn±³
__________________
¿ycie jest piêkne
metaxa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-03-02, 16:43   #2929
ibyza
Wtajemniczenie
 
Avatar ibyza
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 2 634
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.III- Offtopowo

Cytat:
Napisane przez agata456 Poka¿ wiadomo¶æ
jeszcze nie wiem trzymam dopiero godzinê,i jeszcze mam zamiar tak do 13 z tym posiedzieæ,trochê krêci mnie w nosie i mama wchodz±c do pokoju pyta³a co tak capi i ¿e ¶winstwa na g³owe nak³adam
dobre
Cytat:
Napisane przez agata456 Poka¿ wiadomo¶æ
kurde...albo nawali³am za du¿o olejku,albo moja pokrzywa nie da³a rady dwa razy my³am g³owê i czujê,¿e po wysuszeniu bêdê mia³a mopa Ty masz brzozê? bo ja zawsze olejek zmywam szamponem pokrzywowym i czujê,¿e on go nie zmywa do koñca:/
a ja myjê czarn± rzep± i rewelacyjnie mi zmywa olej
ibyza jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-02, 16:48   #2930
cukier93
Przyczajenie
 
Avatar cukier93
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: ¦widnik
Wiadomo¶ci: 20
GG do cukier93
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.III- Offtopowo

Aaaa! Rozja¶niacz na³o¿ony, czekam do 18.05 i zmywam potem malujê. Kupi³am ciemny blond(podobno ma byæ ciemniejszy ni¿ na pude³eczku) wiec mo¿e wyjdzie br±zik ... Chyba zaczynam sie obawiaæ co to wyjdzie na tej mojej ³epetynce...
Dodam ¿e schodzê z czarnych,ale od wakacji zesz³ego roku malowa³am 2-3 razy ; )
cukier93 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-03-02, 18:47   #2931
agata456
Zakorzenienie
 
Avatar agata456
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomo¶ci: 4 323
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.III- Offtopowo

Cytat:
Napisane przez cukier93 Poka¿ wiadomo¶æ
Aaaa! Rozja¶niacz na³o¿ony, czekam do 18.05 i zmywam potem malujê. Kupi³am ciemny blond(podobno ma byæ ciemniejszy ni¿ na pude³eczku) wiec mo¿e wyjdzie br±zik ... Chyba zaczynam sie obawiaæ co to wyjdzie na tej mojej ³epetynce...
Dodam ¿e schodzê z czarnych,ale od wakacji zesz³ego roku malowa³am 2-3 razy ; )
o kurde ja robi³am to samo.Na czern na³ozylam rozjasniacz,potem na to ciemny blond.Wlosy mialam czarno,szaro,zielono bure oby Tobie tak nie wysz³o

---------- Dopisano o 19:47 ---------- Poprzedni post napisano o 19:46 ----------

Cytat:
Napisane przez ibyza Poka¿ wiadomo¶æ
dobre

a ja myjê czarn± rzep± i rewelacyjnie mi zmywa olej
mi siê rzepa skoñczy³a,rzeczywi¶cie zmywa³a rewelacyjnie,ale pokrzywka ju¿ sobie tak dobrze nie radzi.My³am w³osy dwa razy po olejowaniu,i po wysuszeniu s± przeci±¿one i czujê,¿e ju¿ jutro obudzê z t³ustymi w³osami
agata456 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-03-02, 20:47   #2932
kicia069
Zadomowienie
 
Avatar kicia069
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomo¶ci: 1 059
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.III-w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez metaxa Poka¿ wiadomo¶æ
zastanawia mnie tylko jedna rzecz
jak komu¶ mo¿e siê ten zapach podobaæ?
oj zdziwi³aby¶ siê ludzie maj± RÓ¯NE zboczenia i ró¿ne rzeczy i zapachy im siê podobaj± hehe
__________________
60-62-62-63-63-65-66-67-68-69-70-71-72-73-74-75-76-77-78




kicia069 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-03-03, 06:56   #2933
cukier93
Przyczajenie
 
Avatar cukier93
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: ¦widnik
Wiadomo¶ci: 20
GG do cukier93
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.III- Offtopowo

Cytat:
Napisane przez agata456 Poka¿ wiadomo¶æ
o kurde ja robi³am to samo.Na czern na³ozylam rozjasniacz,potem na to ciemny blond.Wlosy mialam czarno,szaro,zielono bure oby Tobie tak nie wysz³o
Dobra, jestem po.
Efekt po rozja¶nianiu - by³o tragicznie ; ) odrosty by³y platynowe, potem id±c w dó³ po w³osach by³y: rudy, czerwony, jasny br±z, ciemny br±z no i nie¶ci±gniêty do koñca czarny. No i zosta³a mi czarna grzywka.. By³am za³amana . My¶lê 'piêknie, jeszcze mam ciemny blond kupion± farbe no to po mnie. przez miesi±c bede chodziæ w czapce' ale na³o¿y³a mi mama ju¿ równo farbe i powiem Wam, drogie Wiza¿anki, jestem zadowolona! Wysz³y mi br±zowo(takie troche mo¿e w rudy wpadaj±ce) czarne pasemka na w³osach! Jakbym chcia³a co¶ takiego otrzymaæ to by napewno nie wysz³o! Jestem naprawdê zadowlona i mój T¯ te¿!
Co do kondycji w³osów. Po rozja¶nianiu zrobi³o siê straszliwe siano na koñcówkach. Ogólnie w rozja¶niaczach(bo potrzebowa³am dwóch na d³uga¶ne w³osy moje) by³y od¿ywki, ot takie 'ochrona koloru'. No i na³o¿y³am jedn± po rozja¶nianiu i jedn± po farbowaniu ju¿ na sam koniec. I w tym momencie w³osy s± w takiej samej kondycji jak przed t± fal± zabiegów-nie zniszczone, znaczy nie bardzo jako¶, lekko porozdwajane koñcówki. Ogólnie w³osy siê maj± ca³kiem dobrze i moje samopoczucie te¿!
cukier93 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-03-03, 07:44   #2934
enamoradaaa
Raczkowanie
 
Avatar enamoradaaa
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomo¶ci: 54
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.III- Offtopowo

poka¿esz fotki? a ja mam pytanie dziewczyny robilyscie moze kiedy¶ z palette w piance -fioletowy br±z ?
enamoradaaa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-03-03, 08:27   #2935
agata456
Zakorzenienie
 
Avatar agata456
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomo¶ci: 4 323
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.III- Offtopowo

Cytat:
Napisane przez cukier93 Poka¿ wiadomo¶æ
Dobra, jestem po.
Efekt po rozja¶nianiu - by³o tragicznie ; ) odrosty by³y platynowe, potem id±c w dó³ po w³osach by³y: rudy, czerwony, jasny br±z, ciemny br±z no i nie¶ci±gniêty do koñca czarny. No i zosta³a mi czarna grzywka.. By³am za³amana . My¶lê 'piêknie, jeszcze mam ciemny blond kupion± farbe no to po mnie. przez miesi±c bede chodziæ w czapce' ale na³o¿y³a mi mama ju¿ równo farbe i powiem Wam, drogie Wiza¿anki, jestem zadowolona! Wysz³y mi br±zowo(takie troche mo¿e w rudy wpadaj±ce) czarne pasemka na w³osach! Jakbym chcia³a co¶ takiego otrzymaæ to by napewno nie wysz³o! Jestem naprawdê zadowlona i mój T¯ te¿!
Co do kondycji w³osów. Po rozja¶nianiu zrobi³o siê straszliwe siano na koñcówkach. Ogólnie w rozja¶niaczach(bo potrzebowa³am dwóch na d³uga¶ne w³osy moje) by³y od¿ywki, ot takie 'ochrona koloru'. No i na³o¿y³am jedn± po rozja¶nianiu i jedn± po farbowaniu ju¿ na sam koniec. I w tym momencie w³osy s± w takiej samej kondycji jak przed t± fal± zabiegów-nie zniszczone, znaczy nie bardzo jako¶, lekko porozdwajane koñcówki. Ogólnie w³osy siê maj± ca³kiem dobrze i moje samopoczucie te¿!
w taki razie cieszê siê,¿e jeste¶ zawodolonaja kiedy na³o¿y³am na rude rozja¶niane wlosy ciemny blond,mia³am w³osy szaro bure z zielonym po³yskiemu¿ywa³a m wtedy ciemnego blondu garnier color naturals.A jak kondycja w³osów?bo moje po rozja¶nianiu by³y takie suche i zniszczone,¿e mog³am siê nimi po twarzy drapaæa teraz...i tak wróci³am do ciemnych
agata456 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-03-03, 08:42   #2936
cukier93
Przyczajenie
 
Avatar cukier93
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: ¦widnik
Wiadomo¶ci: 20
GG do cukier93
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.III- Offtopowo

Cytat:
Napisane przez agata456 Poka¿ wiadomo¶æ
w taki razie cieszê siê,¿e jeste¶ zawodolonaja kiedy na³o¿y³am na rude rozja¶niane wlosy ciemny blond,mia³am w³osy szaro bure z zielonym po³yskiemu¿ywa³a m wtedy ciemnego blondu garnier color naturals.A jak kondycja w³osów?bo moje po rozja¶nianiu by³y takie suche i zniszczone,¿e mog³am siê nimi po twarzy drapaæa teraz...i tak wróci³am do ciemnych
ja u¿y³am farby Londa Ciemny Blond 15+ (do siwych w³osów - tak mi doradzi³a pani w sklepie kosmetycznym )
Kondycja spoko, troszeczkê bardziej suche s±, ale jako¶ nie widzê du¿ego pogorszenia kondycji w³osa. Dalej s± silne i nie poddaj± siê ¿adnym zabiegom je¶li chodzi o ich uk³adanie (np. prostowanie!)
cukier93 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-03-03, 09:29   #2937
metaxa
Zakorzenienie
 
Avatar metaxa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomo¶ci: 3 907
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.III- Offtopowo

Cytat:
Napisane przez enamoradaaa Poka¿ wiadomo¶æ
poka¿esz fotki? a ja mam pytanie dziewczyny robilyscie moze kiedy¶ z palette w piance -fioletowy br±z ?
ja siê kiedy¶ nad nim zastanawia³am a jak ju¿ sie zdecydowa³am to nie by³o tego koloru w sklepach :/ tego jedynego
__________________
¿ycie jest piêkne
metaxa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-03-03, 09:29   #2938
agata456
Zakorzenienie
 
Avatar agata456
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomo¶ci: 4 323
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.III- Offtopowo

Cytat:
Napisane przez cukier93 Poka¿ wiadomo¶æ
ja u¿y³am farby Londa Ciemny Blond 15+ (do siwych w³osów - tak mi doradzi³a pani w sklepie kosmetycznym )
Kondycja spoko, troszeczkê bardziej suche s±, ale jako¶ nie widzê du¿ego pogorszenia kondycji w³osa. Dalej s± silne i nie poddaj± siê ¿adnym zabiegom je¶li chodzi o ich uk³adanie (np. prostowanie!)
Londa do siwych w³osów?? du¿o ma odcieni?bo na pewno taka farba dobrze kryje i jest trwa³a a ja w³a¶nie takiej potrzebuje bo moje w³osy strasznie s³abo trzymaj± farbê nie wiem czemu
agata456 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-03-03, 09:32   #2939
metaxa
Zakorzenienie
 
Avatar metaxa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomo¶ci: 3 907
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.III-w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez kicia069 Poka¿ wiadomo¶æ
oj zdziwi³aby¶ siê ludzie maj± RÓ¯NE zboczenia i ró¿ne rzeczy i zapachy im siê podobaj± hehe
hehe co racja to racja
__________________
¿ycie jest piêkne
metaxa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-03-03, 10:00   #2940
kicia069
Zadomowienie
 
Avatar kicia069
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomo¶ci: 1 059
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.III-w±tek zbiorczy

a u¿ywa³a mo¿e która¶ szamponetki z palette nugatowy br±z? Ciekawi mnie strasznie a zale¿y mi na zmywalnym kolorze bo próbuje wróciæ do naturalnych k³aczków a mam w tym roku a¿ 5 wesel no i wiadomo ze co¶ z w³osami trzeba zrobiæ


pierwszy mam ¶lub cywilny 17 marca i nie mam wg pomys³y na fryzure, my¶la³am nad dopinkami clip in ale boje sie ze nie trafie z kolorem
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg palette-instant-color-szampon-koloryzujacy-nr15-nugatowy-braz-25ml.jpg (28,5 KB, 9 za³adowañ)
__________________
60-62-62-63-63-65-66-67-68-69-70-71-72-73-74-75-76-77-78




kicia069 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:37.