FACTORY - warto tam się teraz wybrać? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-06-30, 08:47   #1
Helena
Zadomowienie
 
Avatar Helena
 
Zarejestrowany: 2002-11
Lokalizacja: opiekuńcze skrzydła Aleksandra Łukaszenki
Wiadomości: 1 543
Smile

FACTORY - warto tam się teraz wybrać?


Do wizażanek warszawskich - byłyście ostatnio? Mam zamiar pojechać tam w piątek, nie wiem, cy to dobry dzień (czy już wszystko wykupione po całym tygodniu?) Jak asortyment letni w Factory w tym roku (chodzi mi o takie marki jak Solar, Simple, Monnari, raczej biurowo-oficjalne "z lekką nutą dekadencji" bo Bazar-Reserved w Factory omijam szerokim łukiem).
Podzielcie się wiedzą, dla mnie to dłuższa wyprawa ze wsi Kabaty i nie wiem, czy warto fatygować bliskich w celu dowiezienia po zakupy, których nie zrobię
I jak z rozmiarami?
34 się znajdzie?
Czy jakieś nowe firmy otworzyły tam swoje sklepy w ciągu ostatniego pół roku ?
Ale się zapuściłam w zakupach, aż wstyd się przyznać
Może napiszmy coś o przecenach w ogóle, przydałby się taki wątek
Helena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-30, 09:20   #2
monyaa
Rozeznanie
 
Avatar monyaa
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 581
Dot.: FACTORY - warto tam się teraz wybrać?

na ich stronce znalazłam, że już od 17 czerwca trwa tam wielka rozprzedaż - do 80% taniej

Napiszcie coś, dziewczyny, bo ja chcę tam kupić kostium kąpielowy
monyaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-30, 10:24   #3
demonik
Zakorzenienie
 
Avatar demonik
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 4 594
Post Dot.: FACTORY - warto tam się teraz wybrać?

Heleno, tak się składa, że w ub. niedzielę byłam w Factory, bo chciałam kupić jakąś szmatkę mamie . Zależało mi na bluzce - uwaga - raczej krótkiej, ale za to dość szerokiej, z rękawem krótkim lub 3/4, z niewielkim dekoltem, dzianinowej bądź bawełnianej, ale takiej troszę "uszlachetnionej" , no i w rozmiarze 42-44... NIC nie znalazłam dla rodzicielki .
Jeśli chodzi o rozm. 34 to ani osobiście nie jestem nim zainteresowana ani tym bardziej mama w to-to się nie zmieści , ale zauważyłam sporo ubrań w tym rozmiarze w sklepach Simple i Tatuum. W Monnari generalnie jest dużo ciuchów, w Solarze raczej pojedyncze sztuki i to "jesienno-wiosenne" (chociaż fajną malutką sukienkę widziałam ). Jackpot - dużo łachów i najatrakcyjniejsze przeceny (np. ze 199 na 29 zł).
Nie zauważyłam, by otworzyło się coś nowego, nie ma za to szmateksu Deni Cler. Ten sklep w Factory to była porażka .

Monyaa - na kostiumy tym razem nie zwracałam uwagi, ale pewnie znalazłyby się jakieś w Calzedonii; są tam przez okrąglutki rok.

Pozdrawiam i życzę owocnych zakupów .

Edytowane przez demonik
Czas edycji: 2005-06-30 o 12:00 Powód: literówka
demonik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:53.