Najlepsze, sprawdzone sposoby - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-12-08, 21:26   #1
daydream18
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 16

Najlepsze, sprawdzone sposoby


Hej! zapewne juz gdzies taki temat byl ale ja nie moge go znalesc a wiec postanowilam załozyc nowy.. chodzi w nim o to aby pisac sprawdzone sposoby na zrzucenie kilogramow.. jesli ktos ma pisac odpowiedzi typu : mniej zryj, to lepiej aby nie pisał...

Ja podam ze stosowałam rozych juz diet.. teraz jestem na etapie picia octu jabłkowego z wodu, i powiem ze powoli widac efekty...

stosowałam rozne sposoby: owijałam sie folia na noc (brzuszek robił sie mniejszy), brałam rozne tebletki ale malo efektowne... wy jakie macie sprawdzone sposoby??
__________________
Jest : 62kg
Cel: 58 kg

<3
daydream18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-08, 22:03   #2
ulicasezamkowa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 129
Dot.: Najlepsze, sprawdzone sposoby

Najlepiej to usta sobie zaklej tą folią, nie będzie wtedy jak jedzenia wciskać...
A tak poważnie, to jak działa ta magiczna folia?Pali tłuszcz przez noc, czy co? Poza odparzeniami nie widzę efektów...
Ludzie, na każdym wątku jet to wałkowane...Zdrowe odżywianie, ograniczenie cukrów i ruch, ruch i jeszcze raz ruch. Bez tego żadna folia nie pomoże...
ulicasezamkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-08, 22:16   #3
milena98
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 36
Dot.: Najlepsze, sprawdzone sposoby

Zgadzam się, zdrowe odżywianie to podstawa - nie żadne głodówki, to może doprowadzić do wyniszczenia organizmu. Podobnie z suplementami diety trzeba uważać. Stosuję aktualnie Novalium Figura, ale tylko ze względu na to, że jest to lek oparty na składnikach naturalnych - kupuję go przez internet na soeco.pl, nie wiem szczerze mówiąc, czy jest dostępny w aptekach.
milena98 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-09, 12:03   #4
Karolajna88_Kozica
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 3
Dot.: Najlepsze, sprawdzone sposoby

Koleżanka też namawia mnie, żebyśmy spróbowały tego środka - Novalium Figura. Ona stosuje i jest zadowolona. Mówi, że nie ma efektu jo jo i nie czuje już takiej chęci na słodycze Więc może warto.
Karolajna88_Kozica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-09, 15:30   #5
millenka80
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 660
Dot.: Najlepsze, sprawdzone sposoby

Matko kochana dziewczyna pyta o sprawdzone diety,patenty itd. ,a nie jak się odżywiać,bo to to już wie,także nie rozumię o co chodziło z tym zaklejaniem buzi folią ludzie dziewczyny najpierw przeczytajcie pytanie zadającego ,a póżniej się wypowiadajcieWię c ja z mojego doświadczenia powiem Ci że z tym piciem octu jabłkowego,obwijaniem się folią zgodzę się wiadomo+dieta i ćwiczenia są to świetne patenty pomagające w odchudzaniu.Ja dodatkowo piję herbatę z imbirem,kawę inkę z cynamonem(nie lubię kawy prawdziwej),stosuję po imprezach głodówki 3 dniowe oczyszczające,również rano naczczo można wypić szklankę wody z cytryną jak ktoś nie lubi octu jabłkowego.Staram się nie używać soli do potraw.Sprawdzona dieta dla mnie to 1000/1200kal przy czym kolacja białkowa,jednak nie każdemu pasuje,więc niestety każdy drogą prób i błędów musi dobrać do własnego organizmu odpowiednią dietę.Ja np.; podczas ćwiczeń(czasami też w nim sprzątam,gotuję) zakładam pas neoprenowy dla mnie świetna sprawa,mam też dres odchudzający wiadomo że wypacam wodę ale ja lubię w nim ćwiczyć szczególnie przed jakąś imprezą szybko znika 2kg wiadomo, że szybko też wraca ale ja lubię ten patent,ubieram wtedy obcisłą sukienkę i mniej odstaje brzuch dla mnie efekt jest,oczywiście za chwile pojawią się komentarze to po co ten dres jak tu chudniesz tu kg wracają więc powtarzam to jest patent żeby fajnie na imprezie wyglądać.Zaznaczam nikogo do moich patentów nie namawiam!!Każdy człowiek jest inny i nie piszcie proszę że głupoty wypisuję bo na mnie to działa a ja nikogo nie namawiam ,żeby to stosował!!!pozdrawiam:roz a:
millenka80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-09, 16:43   #6
Limone
Zakorzenienie
 
Avatar Limone
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 140
Dot.: Najlepsze, sprawdzone sposoby

Cytat:
Napisane przez milena98 Pokaż wiadomość
Zgadzam się, zdrowe odżywianie to podstawa - nie żadne głodówki, to może doprowadzić do wyniszczenia organizmu. Podobnie z suplementami diety trzeba uważać. Stosuję aktualnie Novalium Figura, ale tylko ze względu na to, że jest to lek oparty na składnikach naturalnych - kupuję go przez internet na soeco.pl, nie wiem szczerze mówiąc, czy jest dostępny w aptekach.
To nie jest lek, tylko suplement diety. A z tym aspartamem jest faktycznie, bardzo naturalny i zdrowy. W życiu bym za coś takiego tyle nie dała.
Limone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-09, 20:29   #7
rivana00
Raczkowanie
 
Avatar rivana00
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 61
Dot.: Najlepsze, sprawdzone sposoby

Odrzucić słodycze i białe pieczywo najlepiej nie używać masła i tmp. na obiad chude mięso gotowane albo grillowane i jakieś warzywa bez sosów na oleju można skropic lekko oliwą wieczorem i późnym popołudniem jeść raczej białko czyli jogurty naturalne serki wiejski szynke chudą najleoiej drobiową i waga poleci po miesiącu napewno plus ruch

z trików podobno szklanka soku z 1 cutrymy z pieprzem pomaga na przyspieszenie metabolizmu

na zachamowanie głodu polecam błonnik taki w proszku dodaje się do wody i pije w cigu dnia zapycha
rivana00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-12-12, 09:53   #8
Karolajna88_Kozica
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 3
Dot.: Najlepsze, sprawdzone sposoby

Nie zawsze samozaparcie pomaga. Wydaje mi się, że suplementy diety pomagają w "mobilizacji". Często zmniejszają łaknienie, chęć sięgania po słodycze. Novalium figura o którym wcześniej pisałam ma w sobie naturalne składniki, które uspokajają i nie dojada się w sytuacjach stresowych. Zaczęłam to stosować i czują się dużo lepiej jeśli chodzi o samoocenę Nie czuję już takiego łaknienia.
Karolajna88_Kozica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-12, 10:55   #9
kumat
Raczkowanie
 
Avatar kumat
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: z mojego miejsca na ziemi
Wiadomości: 438
Dot.: Najlepsze, sprawdzone sposoby

napisz do mnie na PRIV


dietkuję sobie zdrowo-rozsądkowo : 121 dzień (dziś właśnie mija)


jak masz ochotę zapraszam
porozmawiamy sobie

Edytowane przez kumat
Czas edycji: 2011-12-29 o 09:22
kumat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-14, 11:20   #10
cypisek72
Raczkowanie
 
Avatar cypisek72
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 207
Dot.: Najlepsze, sprawdzone sposoby

najlepiej to dieta MŻ (mniej żreć)
cypisek72 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-16, 18:03   #11
szafiarka
Zadomowienie
 
Avatar szafiarka
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 175
Dot.: Najlepsze, sprawdzone sposoby

Cytat:
Napisane przez cypisek72 Pokaż wiadomość
najlepiej to dieta MŻ (mniej żreć)
otóż to.niby takie proste a tak trudne
__________________

szafiarka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-26, 20:35   #12
Wredonisia
Zadomowienie
 
Avatar Wredonisia
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa - Natolin
Wiadomości: 1 345
GG do Wredonisia
Dot.: Najlepsze, sprawdzone sposoby

Błonnik Granex, w granulkach, bardzo fajnie się pogryza, a nie ma kalorii jak ciastka orzeszki etc
Wredonisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-27, 13:04   #13
kumat
Raczkowanie
 
Avatar kumat
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: z mojego miejsca na ziemi
Wiadomości: 438
Dot.: Najlepsze, sprawdzone sposoby

nieprawda ze MŻ to bardzo trudne

trudne są 1-sze dni , potem idzie jak spłatka , wchodzi w krew , wchodzi to w nawyk
( bardzo miły nawyk - bo są fajne i sympatyczne postępy )


od niedawna piję zieloną herbatę z miodem (miodu na filiżankę - jedynie pół łyżeczki)
po 1-sze zdrowo dla skóry i organizmu , po 2-gie dla zdrowia (na przeziębienia) , po 3-cie zielona herbatka usuwa wolne rodniki , zmniejsza łaknienie (bynajmniej w moim przypadku)

w Święta sobie pojadłam a jakże takie pyszności były , starałam się jeść wszystko ale co 3h (ciasta też ! snickersy,3-bity,serniki,pierniki,sza rlotki ) , i jakoś było minęło , nie przejadałam się na maxa ale i nie odmawiałam sobie tych rarytasów : kilogramów nie przybrałam , fajnie się czuję i dietkuję sobie teraz nadal...

życzę wytrwałości oraz nie igranie z różnymi suplementami diety gdyż nie jest to obojętne dla naszego zdrowia.

pa

Edytowane przez kumat
Czas edycji: 2011-12-27 o 13:10
kumat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-28, 15:27   #14
MarzenMoc
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 50
Dot.: Najlepsze, sprawdzone sposoby

Musze się odezwać bo jak czytam o foliach to mnie korci...
Nawet nie skomentuję tych "sposobów". Powodzenia

Dobra, zbilansowana dieta.
Zmiana nawyków.
Praca nad sobą (np. stresy, smutki, radości przerabia się u psychologa a nie w lodówce) - to nie do autorki, to do wszytkich kobietek.
Ruch. Nie musi być od razu profesjonalny trening.
Wyleczyć choroby typu tarczyce itp.
Nie czytać bezwartościowych wpisów w Internecie i na str www.
Lepiej poczytać wizaż - podane są linki i jest milion wątków edukacyjnych.
Nie konczyć na deklaracjach i planowaniu - zacząc działać.
MarzenMoc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-29, 11:43   #15
kumat
Raczkowanie
 
Avatar kumat
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: z mojego miejsca na ziemi
Wiadomości: 438
Dot.: Najlepsze, sprawdzone sposoby

[QUOTE=MarzenMoc;31267003]Musze się odezwać bo jak czytam o foliach to mnie korci...
Nawet nie skomentuję tych "sposobów". Powodzenia


Marzenko , masz rację (poniekąd)

najlepsze efekty używania tych specyfików daje połącznie guam lub innych preparatów na bazie alg które stosuje się w profesjonalnych gabinetach kosmetycznych ale wiąże się to z "money,money"

dlatego też ja robię sobie sama tego typu zabiegi tzw. body wrapping w domu wieczorem (aczkolwiek nieczęsto - z braku czasu) , stosując wszelakie kosmetyki wpływające na zmniejszenie cellulitu lub wyszczuplające na bazie kofeiny,alg itp... .
tu bardziej działa podświadomość i nastawienie psychiczne , patrząc na wygląd moich ud nie wierzę iż to działa - ale może trochę pomaga
zresztą preparaty w cenie 10-20zł nie zdziałają wielkich cudów , to fakt...

ale jak ktoś się po tym lepiej czuje , to czemu nie ?
wszystko jest dla ludzi ....

ciepło pozdrawiam
kumat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:24.