Twój manicure może przetrwać dłużej! - Twoje triki na niezniszczalny manicure! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-12-25, 10:36   #1
rejos
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 16

Twój manicure może przetrwać dłużej! - Twoje triki na niezniszczalny manicure!


Każdą z nas frustruje fakt, że świeżo zrobiony manicure psuje się nim zdążymy się nim nacieszyć... Dlatego zachęcam do dzielenia się swoimi sposobami i trikami, by efektowny manicure przetrwał dłużej...
rejos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-25, 21:28   #2
White_Chocolatex3
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 4
Dot.: Twój manicure może przetrwać dłużej! - Twoje triki na niezniszczalny manicure!

sa do tego odzywki. I czytalam kiedys ze jak pomalujesz koniec paznokcia. tak na dol;p no nie wiem jak to wytlumaczyc;/
White_Chocolatex3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-26, 16:58   #3
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 22 549
Dot.: Twój manicure może przetrwać dłużej! - Twoje triki na niezniszczalny manicure!

Ja daję pod lakier matujący top z Essence Używam tanich lakierów, które normalnie odpryskują na następny dzień albo tego samego dnia. Z tym 'topem" wytrzymują 2-3 dni.
Za to użycie tego specyfiku zgodnie z przeznaczeniem wpływa na trwałość zazwyczaj tragicznie.
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-28, 20:39   #4
msroczka
Raczkowanie
 
Avatar msroczka
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 209
Dot.: Twój manicure może przetrwać dłużej! - Twoje triki na niezniszczalny manicure!

polecam nail tek na paznokieć fundation II (matowa powłoka) sprawia, ze lakier idealnie przylega do płytki, a na wierzch nail tek II intensive therapy Tak wykonany manicure utrzymauje się do 8 dni

i od razu odżywia paznokieć
msroczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-29, 18:09   #5
Czarna Orchidea
Zakorzenienie
 
Avatar Czarna Orchidea
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 595
Dot.: Twój manicure może przetrwać dłużej! - Twoje triki na niezniszczalny manicure!

dobra baza pod spod, najlepiej Nail tek foundation II a na wierzch Seche Vite.
__________________
Czarna Orchidea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-05, 21:42   #6
AnKa0904
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 25
Dot.: Twój manicure może przetrwać dłużej! - Twoje triki na niezniszczalny manicure!

witam dziewczyny

Szukam jakiegoś dobrego utwardzacza do lakieru. Była u mnie ostatnio dziewczyna miała taki silny utwardzacz że nie chciał się w ogóle zmyć i trzymały się pazury 10 dni marzę o takim utwardzaczu ona niestety nie pamięta czy jej malowali.
Możecie coś polecić plissss
AnKa0904 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-05, 22:35   #7
beforeyou
Zakorzenienie
 
Avatar beforeyou
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Osw
Wiadomości: 4 692
Dot.: Twój manicure może przetrwać dłużej! - Twoje triki na niezniszczalny manicure!

Ja używałam już dużo lakierów ( odżywek ) , żeby tylko jak najdłużej mi wytrzymywały , max 1 dzień , bez żadnych zadrapań ani nic . Myślę nad utwardzaczem i nie mam pojęcia jaki jest najlepszy . Wiżanki pomożecie ? Jaki jest najlepszy ?
__________________
" Wanting to be someone else is a waste of the person you are. "



Klik i poznajesz mnie
beforeyou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-01-05, 23:03   #8
Czarna Orchidea
Zakorzenienie
 
Avatar Czarna Orchidea
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 595
Dot.: Twój manicure może przetrwać dłużej! - Twoje triki na niezniszczalny manicure!

Seche Vite
__________________
Czarna Orchidea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-06, 12:03   #9
AnKa0904
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 25
Dot.: Twój manicure może przetrwać dłużej! - Twoje triki na niezniszczalny manicure!

Witam i jak długo utrzymuje się lakier na paznokciach z tym utwardzaczem Seche Vite????
AnKa0904 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-09, 08:41   #10
xbox
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 26
Dot.: Twój manicure może przetrwać dłużej! - Twoje triki na niezniszczalny manicure!

tak baza pod lakier i utwardzacz na wierzch + ewentualnie wypolerowanie płytki paznokcia wcześniej to gwarancja do 7-8dni. korzystam głownie z lakierów i dodatków z oriflame
xbox jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-13, 12:49   #11
lolli_pop
Zakorzenienie
 
Avatar lolli_pop
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 3 362
Dot.: Twój manicure może przetrwać dłużej! - Twoje triki na niezniszczalny manicure!

Mam na paznokciach mani w takiej konfiguracji :P :
Nail Tek II Foundation x1
Catrice Marylin & Me x2
Seche Vite x2 (jedna warstwa zaraz po pomalowaniu, druga na 3 dzień bo odrobinę stracił połysk).

Malowałam 4 dni temu, teraz mam lekko starte końcówki. Dodatkowo lakier schnący godzinami(!) był twardy po kilkunastu minutach.
lolli_pop jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-22, 20:17   #12
mycha9393
Zakorzenienie
 
Avatar mycha9393
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: DGL
Wiadomości: 6 228
Dot.: Twój manicure może przetrwać dłużej! - Twoje triki na niezniszczalny manicure!

A gdzie mozna dostać te:
-Nail Tek II Foundation
-Seche Vite ??
Jaki koszt?
mycha9393 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-23, 18:34   #13
lolli_pop
Zakorzenienie
 
Avatar lolli_pop
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 3 362
Dot.: Twój manicure może przetrwać dłużej! - Twoje triki na niezniszczalny manicure!

Ja kupiłam na allegro - seche jakieś 30zł z przesyłką, a nailteki kupiłam w komplecie (baza i odżywka nawierzchniowa) za ok. 27zł. U tego samego sprzedawcy, więc po jednej przesyłce.
lolli_pop jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-19, 12:24   #14
Biskvito
Raczkowanie
 
Avatar Biskvito
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 119
Dot.: Twój manicure może przetrwać dłużej! - Twoje triki na niezniszczalny manicure!

A mi wystarczy utwardzasz po ok 8 zl a dokladnie Delia Coral Utwardzacz Z Diamentem Do Paznokci.... kupilam niedawno.. ale jest idealny zarówno pod lakier i jaki na zeby dluzej wytrzymal kolorek...
__________________
'Dziewięćdziesiąt procent naszych zmartwień dotyczy spraw, które nigdy się nie zdarzą.'- 100% prawda
Biskvito jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-20, 15:49   #15
trufle
Zadomowienie
 
Avatar trufle
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 152
Dot.: Twój manicure może przetrwać dłużej! - Twoje triki na niezniszczalny manicure!

Mi się większość lakierów trzyma po tydzień z przezroczystym Safari jako top
trufle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-26, 17:24   #16
ina__
Raczkowanie
 
Avatar ina__
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 31
Dot.: Twój manicure może przetrwać dłużej! - Twoje triki na niezniszczalny manicure!

Ja kiedy chcę, żeby mój mani był trwały, najpierw porządnie wyrównuję płytkę, polerka i te sprawy, potem dwie warstwy lakieru i utwardzacz PAESE. 5 dni murowanych. a utwardzacz kosztuje ok 10 zł i jest baaardzo wydajny

zapraszam na mojego bloga o tematyce urodowo - paznokciowo - modowo - różnej
http://ina-style.blogspot.com/
ina__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-28, 11:08   #17
kasienka9040
Raczkowanie
 
Avatar kasienka9040
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: To zależy :D
Wiadomości: 64
GG do kasienka9040
Smile Dot.: Twój manicure może przetrwać dłużej! - Twoje triki na niezniszczalny manicure!

Dobry lakier wg mnie też jest istotny. Aktualnie mam na pazurkach lakier czarny z miss sporty, jako baza odzywka Eveline 8 w 1, a utwardzacz z My secret. Trzyma się już 4 dni Odżywka bardzo dobra, nie jak esence, przez który pożółkły mi paznokcie.
__________________
Makijaż - sztuka wyobraźni

BLOG: http://kanakoriko.blog.pl
kasienka9040 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-29, 10:41   #18
trzecia3
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 236
Dot.: Twój manicure może przetrwać dłużej! - Twoje triki na niezniszczalny manicure!

Prawda jest taka, że dobrze przygotowana(spolerowana) płytka i profesjonalny utwardzacz to podstawa
__________________
[ross_i]672249[/ross_i]
trzecia3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-30, 20:17   #19
kasienka9040
Raczkowanie
 
Avatar kasienka9040
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: To zależy :D
Wiadomości: 64
GG do kasienka9040
Lightbulb Dot.: Twój manicure może przetrwać dłużej! - Twoje triki na niezniszczalny manicure!

Zapomniałam dodać, że ważne jest też dobre wyschnięcie lakieru. Nakładając pierwszą warstwę odczekuję, by wyschnęła, a później nakładam drugą warstwę. Zwykle nie chciałam czekać i zawsze odpryskiwało.

Co do polerowania płytki, to nie wydaje mi się, by na każdych paznokciach zdało to egzamin. Sama mam cienkie pazurki i polerowanie ich przed malowaniem spowodowałoby ich zniszczenie. Stają się łamliwe i podatne na rozdwojenia. I zawsze przed malowaniem odtłuszczam zmywaczem płytkę.
__________________
Makijaż - sztuka wyobraźni

BLOG: http://kanakoriko.blog.pl
kasienka9040 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-30, 07:06   #20
karolajna3
SPAMER
Nieopłacona reklama
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 14
Dot.: Twój manicure może przetrwać dłużej! - Twoje triki na niezniszczalny manicure!

Aby pomalowane paznokcie trzymały się dłużej można użyć base coat i top coat. Ja robię to po swojemu. Najpierw nakładam bazową odżywkę NAIL TEK II( ona specjalnie jest do tego przeznaczona, ma matowe wykończenie specjalnie po to by lakier się lepiej na niej trzymał) a na koniec malowania nabłyszczacz z hally hansen i jest super! tutaj opisane krok po kroku http://koralinascosmetic.blogspot.com/
karolajna3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-31, 14:54   #21
Beata_Batumi
Zadomowienie
 
Avatar Beata_Batumi
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Konstancin- Jeziorna
Wiadomości: 1 873
Dot.: Twój manicure może przetrwać dłużej! - Twoje triki na niezniszczalny manicure!

[1=18d73f41c1c01aef8fdf04b 5e3282c14752c25f5_62181c6 d1d29a;31229628]Ja daję pod lakier matujący top z Essence Używam tanich lakierów, które normalnie odpryskują na następny dzień albo tego samego dnia. Z tym 'topem" wytrzymują 2-3 dni.
Za to użycie tego specyfiku zgodnie z przeznaczeniem wpływa na trwałość zazwyczaj tragicznie.[/QUOTE]

Dzięki za radę, od niedawna zapuszczam pazurki, kupiłam ten sam top i po zrobieniu frencza następnego (!!!!!!) dnia miałam juz odpryski, spróbuję teraz użyć go odwrotnie z przeznaczeniem czyli pod spód, a co na wierzch?
__________________


Lilianka już z nami!
http://www.suwaczki.com/tickers/ijpbjw4zsby4rlk8.png
Beata_Batumi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-22, 21:32   #22
Huana666
Raczkowanie
 
Avatar Huana666
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 39
Dot.: Twój manicure może przetrwać dłużej! - Twoje triki na niezniszczalny manicure!

ja ostatnio używam odżywki 8 w 1 z eveline i na to nakładam lakier, jak mam jakiś wzorek to przejeżdżam jakimś bezbarwnym lub z drobinkami lakierem, trzyma mi się jakieś 5-7 dni, myślę,że to zasługa tej odżywki, bo lakiery używam z tej tańszej półki 3-8 zł.
Huana666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-24, 10:23   #23
kasienka9040
Raczkowanie
 
Avatar kasienka9040
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: To zależy :D
Wiadomości: 64
GG do kasienka9040
Dot.: Twój manicure może przetrwać dłużej! - Twoje triki na niezniszczalny manicure!

Też tak myślę, że ta odżywka z Eveline ma wpływ na trwałość lakieru.
__________________
Makijaż - sztuka wyobraźni

BLOG: http://kanakoriko.blog.pl
kasienka9040 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-25, 19:09   #24
y@kor
Silveris
 
Avatar y@kor
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Świdnik
Wiadomości: 489
Dot.: Twój manicure może przetrwać dłużej! - Twoje triki na niezniszczalny manicure!

Jeśli chodzi o odżywkę i bazę podkładową Nail Tek to proponuję wejść na stronę producenta i dobrać rodzaj do swoich paznokci. W moim przypadku Nail Tek II (cienkie i łamliwe) absolutnie się nie sprawdzi, bo muszę używać Nail Tek III - do twardych i kruchych paznokci.
Ale ogólnie Nail Tek polecam, mam po niej piękne i długie paznokcie.
y@kor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-26, 11:45   #25
what a drama queen
Raczkowanie
 
Avatar what a drama queen
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 123
Dot.: Twój manicure może przetrwać dłużej! - Twoje triki na niezniszczalny manicure!

Moja metoda:

1) Odżywka - używam Sally Hansen Teflon Tuff albo Hard As Nails. Teflon Tuff jest chyba lepsza, ale Hard As Nails jest tańsza

2) Top coat - Rimmel Pro Super Nails

3) Wysuszacz do lakieru firmy Cree, kupiony w Rossmanie - absolutna rewelacja, ryzyko zniszczenia świeżego manicure jest zerowe.

Nie poleruję paznokci, bo mam wrażenie, że się od tego niszczą i rozdwajają - co oczywiście może być wynikiem mojego nieprofesjonalnego polerowania

Zauważyłam też, że sam lakier do paznokci nie ma w zasadzie wpływu na trwałość. U mnie Golden Rose trzyma się tak samo długo jak Orly i Opi.

Trwałość lakieru na moich paznokciach - w zasadzie nieograniczona Zmywam po 5-7 daniach ze względu na odrosty.
what a drama queen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-28, 14:36   #26
kasienka9040
Raczkowanie
 
Avatar kasienka9040
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: To zależy :D
Wiadomości: 64
GG do kasienka9040
Dot.: Twój manicure może przetrwać dłużej! - Twoje triki na niezniszczalny manicure!

Cytat:
Napisane przez what a drama queen Pokaż wiadomość
Moja metoda:

1) Odżywka - używam Sally Hansen Teflon Tuff albo Hard As Nails. Teflon Tuff jest chyba lepsza, ale Hard As Nails jest tańsza

2) Top coat - Rimmel Pro Super Nails

3) Wysuszacz do lakieru firmy Cree, kupiony w Rossmanie - absolutna rewelacja, ryzyko zniszczenia świeżego manicure jest zerowe.

Nie poleruję paznokci, bo mam wrażenie, że się od tego niszczą i rozdwajają - co oczywiście może być wynikiem mojego nieprofesjonalnego polerowania

Zauważyłam też, że sam lakier do paznokci nie ma w zasadzie wpływu na trwałość. U mnie Golden Rose trzyma się tak samo długo jak Orly i Opi.

Trwałość lakieru na moich paznokciach - w zasadzie nieograniczona Zmywam po 5-7 daniach ze względu na odrosty.
Chętnie spróbuję wysuszacza
__________________
Makijaż - sztuka wyobraźni

BLOG: http://kanakoriko.blog.pl
kasienka9040 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-09, 12:13   #27
Mastylla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 142
Dot.: Twój manicure może przetrwać dłużej! - Twoje triki na niezniszczalny manicure!

Własnie zamówilam Seche Vite i zestaw Nail Tek Foundation II i Intesive Therapy II. Zobaczymy....
__________________
http://www.marstrip.pl nasze podróże
Mastylla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-20, 14:20   #28
BlondynaT
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 5
Dot.: Twój manicure może przetrwać dłużej! - Twoje triki na niezniszczalny manicure!

przed nałożeniem odżywki bądź bazy odtłuszczamy mechanicznie płytkę czyli chusteczką przecieramy paznokieć przez co na chwilę zmieniamy ph, lakier się trzyma tydzień
BlondynaT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-24, 16:15   #29
y@kor
Silveris
 
Avatar y@kor
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Świdnik
Wiadomości: 489
Dot.: Twój manicure może przetrwać dłużej! - Twoje triki na niezniszczalny manicure!

Pobiłam swój rekord - do tej pory najdłużej lakier trzymał mi się 5 dni. Dzisiaj zmyłam lakier nałożony w poprzedni poniedziałek. Zdecydowanie należy odtłuścić paznokieć - ja to robię bezalkoholowym tonikiem do twarzy, wcześniej oczywiście delikatnie wyrównuję płytkę, bo wszelkie zadziory powodują odpryskiwanie lakieru.
Dałam cieniutką warstwę Eveline 8 w 1, na to podkład Nail Tec III, potem lakier (biała baza, cienka warstwa ombre nakładana gąbką i na to bezbarwny z brokatem). Zakończyłam Utwardzaczem Eveline.

Dopiero wczoraj wieczorem odprysnął mi lakier z jednego paznokcia po tym, jak nim uderzyłam w szafkę. Reszta była idealna, choć domyślał się, że nie wytrzymałyby kolejnego dnia
y@kor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-03, 13:19   #30
starnail_cuccio
SPAMER
Nieopłacona reklama
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 4
Dot.: Twój manicure może przetrwać dłużej! - Twoje triki na niezniszczalny manicure!

1. odtłuszczacz - kluczowy do idealnej przyczepności lakieru
2. Baza pod lakier -zwiększa przyczepność i trwałość lakieru
3. colour
4. Top nabłyszczający

FIRMA: CUCCIO wytrzymałość gwarantowana
starnail_cuccio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:17.