Sweet Redemption by Kilian - wkłady - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy > Wspólne zakupy perfumeryjne

Notka

Wspólne zakupy perfumeryjne Forum dla osób, które są zainteresowane wspólnymi zakupami - obszar perfumy. Chcesz kupić sprawdzone perfumy w dobrej cenie? Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-01-05, 16:07   #1
renia30
Zakorzenienie
 
Avatar renia30
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 215

Sweet Redemption by Kilian - wkłady


Mam do rozebrania wkłady Kiliana Sweet Redemption -do oddania 3 wkłady.

1. Nazwa zapachu i pojemność:Kilian, Sweet Redemption, wkłady po 7,5 ml
2. Miejsce zakupu: Quality Missala
3. Link do opisu nut: http://www.missala.pl/index.php?id=3...e-end-edp-50ml
4. Cena flakonu i kwota wysyłki od sprzedawcy do Organizatora: 225 zł
5. cena jednego wkładu: 56,25 zł
6. Termin zbierania wpłat: 7 dni
7. Posiadane atomizery i ich ceny - nie dotyczy
8. Sposób robienia odlewek: ----------
9. Koszt wysyłki do współkupujących: 6,50
10. Planowany termin wysyłki do współkupujących:do 2 dni od otrzymania wpłaty
11. Lista udziałowców(kupujących)/lista rozliczeń:

1 Ja - 1 szt.
2. RenWier - 1 szt.
3. Ewikk - 1 szt.
4.

Zapraszam!
__________________




Edytowane przez renia30
Czas edycji: 2012-01-07 o 17:17
renia30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-05, 16:24   #2
nerola
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 3 430
Dot.: Sweet Redemption by Kilian - wkłady

Proszę 1 sztukę
nerola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-05, 16:30   #3
renia30
Zakorzenienie
 
Avatar renia30
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 215
Dot.: Sweet Redemption by Kilian - wkłady

Zapisane, bardzo proszę
__________________



renia30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-05, 21:13   #4
RenWier
Zakorzenienie
 
Avatar RenWier
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 450
Dot.: Sweet Redemption by Kilian - wkłady

Jeden wkładzik bardzo proszę
RenWier jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-06, 04:24   #5
renia30
Zakorzenienie
 
Avatar renia30
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 215
Dot.: Sweet Redemption by Kilian - wkłady

Już dopisuję .
__________________




Edytowane przez renia30
Czas edycji: 2012-01-06 o 10:16
renia30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-06, 10:46   #6
ewikk
Rozeznanie
 
Avatar ewikk
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 749
Dot.: Sweet Redemption by Kilian - wkłady

to ja proszę ostatni wkładzik
__________________
Koty. Koty są miłe.
T. Pratchett
ewikk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-06, 11:32   #7
RenWier
Zakorzenienie
 
Avatar RenWier
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 450
Dot.: Sweet Redemption by Kilian - wkłady

Przelew na kwotę 62,75 zlecony
RenWier jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-01-06, 16:05   #8
renia30
Zakorzenienie
 
Avatar renia30
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 215
Dot.: Sweet Redemption by Kilian - wkłady

Cytat:
Napisane przez ewikk Pokaż wiadomość
to ja proszę ostatni wkładzik
Proszę bardzo.
__________________



renia30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-07, 23:06   #9
Bellatrix
gamma Orionis
 
Avatar Bellatrix
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 239
Dot.: Sweet Redemption by Kilian - wkłady

Mam kilka uwag.

Po pierwsze, dotarły do mnie z kilku źródeł PW z zapytaniem/informacją, że rozbierane fiolki nie są takie znowu nowe, bo już miesiąc temu próbowałaś je sprzedać na gazetowym straganiku - w niższej cenie:
http://forum.gazeta.pl/forum/w,15707...P_obnizka.html

Chciałam czekać cierpliwie na potwierdzenie zakupu, ale napiszę coś już teraz:
Cytat:
Napisane przez Regulamin pod-forum Wspólne zakupy perfumeryjne
Rozbiorowi podlegają perfumy kupione w celu rozlewania ich na wspólnych zakupach - nie sprzedajemy w ten sposób nietrafionych prezentów oraz zalegających w szafkach zapachów.
Co, jeżeli to te same wkłady, dość jasno określa dalsze losy tej rozbiórki.

Po drugie, widzę że z zakupów została wykreślona Nerola - w wątku o problemach współzakupowych jej nicku nie widziałam, w wątku rozbiórkowym też brakuje wszelkich wyjaśnień; więc dlaczego? Sama Nerola też by to zdaje się chciała wiedzieć...
__________________
Then, methought, the air grew denser, perfumed from an unseen censer
Swung by Seraphim whose foot-falls tinkled on the tufted floor...

avatar: Edward Okuń "Noc"
Bellatrix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-07, 23:59   #10
RenWier
Zakorzenienie
 
Avatar RenWier
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 450
Dot.: Sweet Redemption by Kilian - wkłady

renia30, w świetle powyższego - jak to jest?
RenWier jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-08, 05:56   #11
renia30
Zakorzenienie
 
Avatar renia30
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 215
Dot.: Sweet Redemption by Kilian - wkłady

Wkłady kupowałam w Quality, w XII 2011 (mam dowód zakupu) - od tego czasu są dopiero dostępne w PL. Miałam też próbki i odlewkę SR, którą wcześniej używałam. W momencie kiedy kliknęłam w Q miałam już zapas i w efekcie postanowiłam kupioną nadwyżkę sprzedać/wymienić. Od tego czasu zamieszczałam w swoim podpisie na wizażu ofertę wymiany SR.
Wkłady są nie otwierane i nigdzie nie zalegały

Nerola chciała kupić na innych warunkach niż opisane w ofercie - po mojej odmowie obniżenia ceny nie potwierdziła dalszej chęci zakupu - wg. mnie tym samym zrezygnowała. Jeśli jednak jest zainteresowana i poinformuje mnie o tym - wpiszę ją ponownie na listę.

Faktycznie, powinnam w opisie oferty napisać, że wkłady są już u mnie i sprawa byłaby bardziej jasna. Kiedyś w ten sposób rozebrałam na wizażu Jade Durbano, napisałam, że mam juz flakon, rozebrałam i nikt nie narzekał, że zyskał możliwość poznania tego zapachu po cenie odlewki Jednak w mailach PW z nr konta wysłanych do kupujących o tym, że mam wkłady napisałam.
Nieraz w opisach rozbiórek jest zaznaczane, że flakon jest w posiadaniu oferującej i rozbiórki idą normalnym trybem. np tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=581830.

Zakładając wątek miałam przez chwilę myśl aby napisać, ze to inne wkłady niż te z mojego podpisu i grać w grę pt. "naciągamy fakty jak się da..." ale uznałam, że tu z pewnościa premiowana jest szczerość a nie naginanie faktów.

Na gazecie wystawiłam aby szybko sprzedać (miałam coś do kupienia na oku na ebayu), stąd wystawiłam niższą cenę, jednak zapach nie jest znany, w PL nie "chodzą" jego próbki stąd nie było chętnych.
Cena w wątku wynika z podziału ceny zakupu - nie widziałam jeszcze aby ktoś na wizażu obniżał cenę dla kupujących dopłacając z własnej kieszeni.
__________________




Edytowane przez renia30
Czas edycji: 2012-01-08 o 10:16 Powód: literowka i dopisek
renia30 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-08, 10:40   #12
nerola
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 3 430
Dot.: Sweet Redemption by Kilian - wkłady

Ja tylko powiem,ze nie tak jest.
Chciałam abys napisała w 1 poscie dla wiadomości Belli i dwóch dziewczyn,jak wygląda sprawa z wkładami.Kilka razy Cię o to prosiłam.
Że były wystawione taniej o ponad 6 zł. na straganiku a nikt ich nie chciał,dlatego wrzuciłaś tutaj.(Były również w Twoim podpisie.-dlatego zapytałąm czy je jeszcze posiadasz by się upewnić czy aby mowa o tych samych wkładach(3 sztukach a nie 4 jak w watku)).
I ,żebyś opuściła na cenę straganikową dla nas trzech a nie tylko dla mnie.
Napisałam Tobie,ze to jest nie fair w stosunku do nas wszystkich,i ze dziewczyny bedą zniesmaczone zapewne całą sprawą.
Jak również fakt,ze tu sie nie pozbywamy nietrafionych zakupów.
Podałam przykład z zakupem flakonu,zuzyciem kilku ml . a po czasie wystawieniu tutaj by odzyskać pieniadze.Czy to jest w porządku?Nie!

Ja nie zrezygnowałam z zakupu,Ty mnie wykreśliłaś z listy.
Ja czekałam na dalszy rozwój sprawy.
Napisałaś jedynie,ze nie masz zamiaru dokładać do naszych wkładów,zwłaszcza do mojego bo rozgryzłam sprawę.
Dlatego spytałam dlaczego chciałaś dołozyc do wkładów,wystawiajac na straganiku,gdzie jak sama napisałaś są również osoby spoza "samych swoich" a nie chciesz dołozyc do wkładów dla "samych swoich " tutaj.To mnie oburzyło a nie to,ze ponoć dla mnie nie chcesz opuscić ceny.Chodzi o całokształt.

Co do rozbiórek Basienki-Ona nie rozbiera flakonów,ktre wcześniej wystawia na sprzedaz,wymianę.
Ona je kupuje na rozbiórkę.
A to,ze ktoś ma je już w domu może świadczy tylko o fakcie,ze czeka na atomku,które są w drodze?
Do Twojej rozbiórki atomki nie sa potrzebne.
Tu jest spora róznica.

Edytowane przez nerola
Czas edycji: 2012-01-08 o 10:45
nerola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-08, 11:22   #13
basienka2807
Zadomowienie
 
Avatar basienka2807
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 858
Dot.: Sweet Redemption by Kilian - wkłady

Cytat:
Napisane przez renia30 Pokaż wiadomość
Nieraz w opisach rozbiórek jest zaznaczane, że flakon jest w posiadaniu oferującej i rozbiórki idą normalnym trybem. np tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=581830.
Reniu z racji tego, że zalinkowałaś tu moją rozbiórkę chciałam Cię poinformować iż rozpoczynając rozbiórkę flakon nie był w moim posiadaniu, ale gdybyś wczytała się dokładnie w posty znalazłabyś tą informację. Flakon o którym mowa przyszedł później niż ten który kupiłam po zebraniu się chętnych-to tyle. Poza tym nie widzę nic złego w rozbieraniu flakonu który jest już u organizatorki pod warunkiem, że posiada go ona parę dni. Dziewczyny nie raz tak robią bo np. mają rozpoczęte 3 rozbiórki, czekają na ich zakończenie a trafił się jakiś flakon w fajnej cenie...
Na przyszłość kochana sugeruję zapoznać się bliżej z rozbiórką i dpoiero potem podawać ją za ewentualny przykład
__________________


"Pieniądze szczęścia nie dają. Dopiero zakupy" - MM


basienka2807 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-08, 11:34   #14
RenWier
Zakorzenienie
 
Avatar RenWier
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 450
Dot.: Sweet Redemption by Kilian - wkłady

Owszem, otrzymałam PW z danymi do wpłaty wraz lakonicznym info, że wkłady masz już u siebie i możesz wysłać zaraz po wpłynięciu przelewu i prosisz o adres, by móc przygotować przesyłkę - nic więcej gwoli wyjaśnienia. Może na przyszłość, gdy sytuacja jest nietypowa wyjaśnij obszerniej, tak po prostu jest fair i rzetelniej, a cała sprawa jest wtedy bardziej klarowna i zachowany pewien porządek. Są dziewczyny, które o każdym kroku, posunięciu informują w wątku niemalże. Ja nie muszę się domyślać, czy to są te wkłady z podpisu, czy też nie, a może inne, ja nawet nie mam obowiązku czytać podpisów, zresztą często są to już informacje nieaktualne. Twoim obowiązkiem jako Organizatorki, jest dostarczyć udziałowcom wszystkich istotnych informacji i faktów, w tym printscreenów zamówienia/ płatności.

Oczywiście, często zdarza się, że dziewczyny otwierają watek, już po otrzymaniu flakonu, ale jeden dwa dni a miesiąc, to jest jednak różnica. Między otrzymaniem flakonu do rozbiórki a założeniem wątku powinien upłynąć jakiś rozsądny odstęp czasu, po co flakon ma wegetować w domu, no chyba, że pierwotne przeznaczenie miało być zgoła odmienne, a potem się nieco pozmieniało.. m.in. w myśl zapisu z regulaminu: "Rozbiorowi podlegają perfumy kupione w celu rozlewania ich na wspólnych zakupach - nie sprzedajemy w ten sposób nietrafionych prezentów oraz zalegających w szafkach zapachów."

Edytowane przez RenWier
Czas edycji: 2012-01-08 o 11:36
RenWier jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-08, 13:05   #15
renia30
Zakorzenienie
 
Avatar renia30
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 215
Dot.: Sweet Redemption by Kilian - wkłady

Cytat:
Napisane przez basienka2807 Pokaż wiadomość
Reniu z racji tego, że zalinkowałaś tu moją rozbiórkę chciałam Cię poinformować iż rozpoczynając rozbiórkę flakon nie był w moim posiadaniu, ale gdybyś wczytała się dokładnie w posty znalazłabyś tą informację. Flakon o którym mowa przyszedł później niż ten który kupiłam po zebraniu się chętnych-to tyle. Poza tym nie widzę nic złego w rozbieraniu flakonu który jest już u organizatorki pod warunkiem, że posiada go ona parę dni. Dziewczyny nie raz tak robią bo np. mają rozpoczęte 3 rozbiórki, czekają na ich zakończenie a trafił się jakiś flakon w fajnej cenie...
Na przyszłość kochana sugeruję zapoznać się bliżej z rozbiórką i dpoiero potem podawać ją za ewentualny przykład
Zalinkowałam jako przykład, że nie trzeba kupować flakonu pod przyszłą rozbiórkę, nie wczytywałam się - nie mam czasu na to - przepraszam Cię bardzo.
Chodziło mi i zasadę, która Ciebie nie dotyczy - że rozbierane są czasem flakony, które wcześniej już były u organizatorek. Wiem o kilku takich rozbiórkach i nikt nie został ranny. I tyle.

Skoro to taka afera wyszła, sory, nie miałam tego na celu. Chciałam oddać chętnym 3 sztuki, których nie zużyję, bo mam jeszcze kilka innych, o wartości 1 pizzy każdy, ale rozumiem, że chodzi o zasadę a nie o kasę.
Przykro mi, że się zdenerwowalyście, ni miałam takiego zamiaru. Chciałam zrobić niespodzianki i podokładać próbki Kilianów, któ trudno zdobyć bo mam ich parę, jestem w klubie Kiliana i stąd mam dostęp do fajnych rzeczy ale nic to...
Rozumiem, zasady i regulamin to świętość. Mają pilnować aby ktoś nie wciskał staroci, jasne, też nie chciałabym kupić lub dostać z wymiany starocia, choć niestety kilka razy mi się to zdarzyło. Ale przyjęłam to na klatę jako wliczone ryzyko. W końcu to nałóg i trzeba ponosić jego konsekwencje '
Jeśli uznacie, ze trzeba usunąć wątek przyjmę to oczywiście, jednak proszę o łagodny wymiar kary

p.s.
tylko dodam, że wkłady zostały sprowadzone do PL przez Q. na moją prośbę, po korespondencji z p. Joanną M. i jeśli dzis ktoś kupi w Q. kolejny zestaw to na 100 % będzie to ta sama seria, którą mam ja. Następne wkłady, o które prosiłam to Rose Oud i czekam na ich dostawę.

ps 2.
Nieprawdą jest że nerola prosiłą o zniżkę dla innych - prosiła o zniżkę tylko dla siebie, sznatażując mnie, że poda że sprzedaję starocie na forum - tak, żeby było jasne.

I mogę oczywiście wszystki m sprzedać taniej za 56 zł z przesyłką - aby zrobić sobie dobrze czyli miejsce na półce i dać szansę na poznanie super fajnego zapachu Zapraszam do kupna.

Proszę o decyzje.

pozdrawiam
R
__________________




Edytowane przez renia30
Czas edycji: 2012-01-08 o 13:49 Powód: dopiski
renia30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-08, 14:12   #16
RenWier
Zakorzenienie
 
Avatar RenWier
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 450
Dot.: Sweet Redemption by Kilian - wkłady

Cytat:
Napisane przez renia30 Pokaż wiadomość

(...)- nie widziałam jeszcze aby ktoś na wizażu obniżał cenę dla kupujących dopłacając z własnej kieszeni.
A ja widziałam, zdarzało się, że ktoś brał koszt przesyłki na siebie, albo ubytek (sama tak zrobiłam) więc jakby nie patrzeć, jest to dopłacanie z własnej kieszeni. Inna to sytuacja, nie mająca z tą wiele wspólnego i nikt niczego wtedy nie sugerował, była to decyzja wyłącznie organizatorki wynikająca z jej dobrej i nieprzymuszonej woli .. nasunęło mi się to w kontekście powyższych słów, które w obliczu tego wszystkiego nabierają innego znaczenia. Obniżając cenę na straganiku, a potem wracając do tej ze strony, sama postawiłaś się w niezręcznej i niedogodnej dla siebie sytuacji.

Cytat:
Napisane przez nerola Pokaż wiadomość
I ,żebyś opuściła na cenę straganikową dla nas trzech a nie tylko dla mnie.
Mogę tylko domniemać, ale nie brzmi to dobrze ...
Wnioskuję, że trwały jakieś zakulisowe uzgodnienia.

Cytat:
Napisane przez renia30 Pokaż wiadomość
Zalinkowałam jako przykład, że nie trzeba kupować flakonu pod przyszłą rozbiórkę, nie wczytywałam się - nie mam czasu na to - przepraszam Cię bardzo.
Chodziło mi i zasadę, która Ciebie nie dotyczy - że rozbierane są czasem flakony, które wcześniej już były u organizatorek. Wiem o kilku takich rozbiórkach i nikt nie został ranny. I tyle.

Skoro to taka afera wyszła, sory, nie miałam tego na celu. Chciałam oddać chętnym 3 sztuki, których nie zużyję, bo mam jeszcze kilka innych, o wartości 1 pizzy każdy, ale rozumiem, że chodzi o zasadę a nie o kasę.
Przykro mi, że się zdenerwowalyście, ni miałam takiego zamiaru. Chciałam zrobić niespodzianki i podokładać próbki Kilianów, któ trudno zdobyć bo mam ich parę, jestem w klubie Kiliana i stąd mam dostęp do fajnych rzeczy ale nic to...
Rozumiem, zasady i regulamin to świętość. Mają pilnować aby ktoś nie wciskał staroci, jasne, też nie chciałabym kupić lub dostać z wymiany starocia, choć niestety kilka razy mi się to zdarzyło. Ale przyjęłam to na klatę jako wliczone ryzyko. W końcu to nałóg i trzeba ponosić jego konsekwencje '
Jeśli uznacie, ze trzeba usunąć wątek przyjmę to oczywiście, jednak proszę o łagodny wymiar kary

p.s.
tylko dodam, że wkłady zostały sprowadzone do PL przez Q. na moją prośbę, po korespondencji z p. Joanną M. i jeśli dzis ktoś kupi w Q. kolejny zestaw to na 100 % będzie to ta sama seria, którą mam ja. Następne wkłady, o które prosiłam to Rose Oud i czekam na ich dostawę.

pozdrawiam
R
Pisanie czegoś takiego, to już w ogóle nieporozumienie, chciałaś dać, to mogłaś to zrobić, po co teraz o tym wspominać
I nikt Ci nie ujmuje zasług.

I nikt Ci nie każe dopłacać do interesu (w razie czego mówię za siebie), skoro wkłady są nowe - w sensie nieotwierane i nieużywane, to nie rozumiem po co miałabyś obniżać ich wartość, nie chcę Cię ograbiać z tych paru złotych

Myślę, że nie byłoby pretensji i zamieszania, gdybyś od razu grała w otwarte karty, przy jednoczesnym przestrzeganiu regulaminu.

Decyzja należy do Bell, ja oczywiście dalej jestem zainteresowana wkładem
RenWier jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-08, 15:19   #17
nerola
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 3 430
Dot.: Sweet Redemption by Kilian - wkłady

Cytat:
Napisane przez RenWier Pokaż wiadomość

Mogę tylko domniemać, ale nie brzmi to dobrze ...
Wnioskuję, że trwały jakieś zakulisowe uzgodnienia.
Nie,nie było zakulisowych uzgodnień absolutnie.
Pytałam na PW czy wkłady ze straganika są jeszcze dostępne,odpowiedz brzmiała- nie,w zwiazku z czym zapytałam czy to te same-odpowiedz-tak.
I tu zapytałam dlaczego na straganiku są za 50 zł. te same a tu 56 zł.
Czy nie wypadałoby napisać tego w 1 poście i obnizyc 3 współkupującym do tej kwoty straganikowej.
Takze źle wnioskujesz.
Jak juz wyżej wspomniałam,znalazłam te same wkłady na straganiku i uznałam,że nie fair jest w stosunku do nas 3!!!!(A NIE MNIE JEDNEJ) podanie ceny zakupu w 1 poście i tytule.
Chyba coś źle zrozumiałaś.Szkoda
nerola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-08, 15:41   #18
renia30
Zakorzenienie
 
Avatar renia30
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 215
Dot.: Sweet Redemption by Kilian - wkłady

Tak Reniu, niestety trwały zakulisowe "propozycje nie do odrzucenia" p. Neroli:

Nerola: " No własnie,bo w sumie byłabym zainteresowana zakupem w tej niższej cenie straganikowej"

"nie chciałam pisać do Belli,wolałam z Toba porozmawiać. Ja nie powiedziała,ze nie chcę wkładu-powiedziałam,ze chcę w cenie rozbiórkowej a straganikowej bo to te same wkłady.

Dla mnie opcja korzystniejsza,jak znam już cała sprawę."

" Prosiłabym mimo tego o cene straganikową." itd...

nigdzie nie ma wzmianki o cenie dla innych uczestniczek zakupów ...


i konkluzja z ww. tekstów: ... sprzedasz mi taniej, zachowam twój "brudny sekret" dla siebie... Po mojej odmowie Nerola napisłała do Belli. Jakbym się po cichu zgodziła sprzedać jej taniej nie byłoby sprawy.

tak dla jasności intencji ...
__________________




Edytowane przez renia30
Czas edycji: 2012-01-08 o 18:48
renia30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-08, 18:13   #19
nerola
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 3 430
Dot.: Sweet Redemption by Kilian - wkłady

Skoro wyciągamy cytaty z PW,to wyciagnijmy je całe a nie ucięte .
A dlaczego tylko moje słowa przytoczyłaś?
Dlaczego nie dodałaś od A do Z?Żeby się wybielić?

Pierwszy cytat-(poczatek rozmowy jak napisałaś,ze to te same wkłady)dotyczy słów,gdy spytałam czy masz jeszcze wkłady ze straganika i chciałam zobaczyc co odpiszesz.
Jasne,ze w tym momencie pisałam w 1 osobie JA bo wczesniej musiałabym tu pisać by i dziewczyny wiedziały a chciałam najpierw uzgodnic czy mówimy o tych samych wkładach.
I dopisałam,ze powinnas nam(NAM)zejsć do ceny straganikowej-szkoda ,ze tego nie zacytowałaś.

"Tak, chciałam sprzedać taniej ale nikt nie chciał"

Ato moja odpowiedz do Ciebie:
Tyle,że to nie fair dawać na rozbiórkę czegoś,co nam nie pasuje,podnoszac cenę.
Mogłaś napisać,ze to Twoje wkłady a nie świeżo zakupione.Zestaw ma 4 sztuki a 4 nie masz albo już z ubytkiem.

Przy drugim zacytowanym przez Ciebie coś nakreciłaś bo tak brzmiała moja wiadomosć:
Zapytałam na PW zanim na forum i Belli,bo uważam,ze to nie w porzadku.
Nie sadzę,zeby pozostałe dwie dziewczyny były zadowolone z takiego stanu rzeczy i równie zniesmaczone jak ja.
Skoro tam podałaś cene 50 zł,to na rozbiórce dla "samych swoich a nie obcych" tym bardziej powinnaś napisać,ze wkłady masz od jakiegoś czasu,przedstawić dowód zakupu.Tu wzmianki nie ma.
A wkład kupiłam by zobaczyc czy zniknie ogłoszenie na straganiku i w podpisie.
-JEDNAK JEST WZMIANKA O DZIEWCZYNACH.POMINĘŁAŚ TĘ WIADOMOŚĆ?
I JEDNAK NAPISAŁAM "ZANIM NAPISZĘ DO BELLI" CZYLI JASNO WIDAĆ,ZE TAKI BYŁ MÓJ ZAMIAR ALE NAJPIERW CHCIAŁAM SIĘ UPEWNIĆ,CZY ABY TA ROZBIÓRKA JEST UCZCIWA.

dalsza moja odpowiedź:
"Jest troszkę problem,ponieważ dałaś na rozbiórkę zapachy,które były u Ciebie jakiś czas a wystawiłaś je taniej o ponad 6 zł. (na sztuce)na innym forum,czyli rozbierasz perfumy,których nie chcesz.
To tak jakbym po miesiącu nieudanej sprzedazy zapachu,który mi się znudził,nie podobał(a ktoś by o tym wiedział) rozbierała mój flakon z ubytkiem.Czy jakbyś zobaczyła coś takiego byłoby Tobie miło?
Rozbiórki mają co innego na celu.
To mnie zniesmaczyło,mogłaś napisać,ze to Twoje flakony i nie chcesz ich,nie udało się sprzedac,tylko tu Bella by zamknęła wątek. "


A tu Twoja odpowiedź:

"W mojej rozbiórce, akurat tak się przypadkiem złożyło, bierze udział osoba, która jakiś czas temu wzięła pieniądze od wielu osób i nie wysłała Lutensów, które miała kupić. W imieniu dziewczyn szukałam jej po Polsce, znalazłam i okazało się, że spokojnie siedziała sobie na obozie jeżdzieckim.... I teraz iona spokojnie pisze na forum jakby nigdy nic, nie ma nawet ostrzeżenia w profilu, ciekawe. Więc biorąc akurat ten dobrze mi znany i opisany na forum przypadek pod uwagę nie sądzę aby Bela czy ktoś inny miał coś do mnie."

Gdzie sa "propozycje nie do odrzucenia"?

I tu jak wyzej napisałam- tak ,napisałabym do Belli,chciałam cały czas abyś podała te wszystkie dane w 1 poście,po tym jak rozgryzłam los wkładów i zeszła do ceny straganikowej.Czy pisałabym to gdybym jak ty to tu napisałaś dawała "propozycje nie do odrzucenia"?
Jaki miałoby to sens?
Nie myślałam o swoim portfelu a o nas 3 i o zasadach.
A ostatnie Twoje słowa tu,to już przesada!
Byłaby sprawa bo takie było załozenie wszystkich wiadomości PW.Że niby ja chciałam taniej i zachowałabym Twój "brudny sekret"?

I tu jeszcze moja odp na Twoją wiadomość dot. staroci jak to sama okresliłaś:
"Nie,nie starocie a cos czego nie chcesz."

Bezczelna jesteś!!!
A TĘ SPRAWĘ KONSULTOWAŁAM Z JESZCZE JEDNĄ WIZAŻANKĄ,WIĘC SEKRET TO TO NIE BYŁ.
Do Belli napisałabym po uzyskaniu pewnosci,ze to te same wkłady co na straganiku.
I myslałam,ze w końcu edytujesz 1 post i wniesiesz zmiany,a wniosłać jedynie takie,ze wykresliłaś mnie z listy mimo,ze wcale o to nie prosiłam i edytowałaś podpis,gdzie była nazwa wkładów do sprzedazy na straganiku.

Edytowane przez nerola
Czas edycji: 2012-01-08 o 20:14
nerola jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-08, 18:45   #20
renia30
Zakorzenienie
 
Avatar renia30
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 215
Dot.: Sweet Redemption by Kilian - wkłady

Cytat:
Napisane przez nerola Pokaż wiadomość
Gdzie sa "propozycje nie do odrzucenia"?
Dokładnie tam gdzie je opisałam - w cytatach w poście powyżej.

---------- Dopisano o 19:45 ---------- Poprzedni post napisano o 19:37 ----------

Cytat:
Napisane przez nerola Pokaż wiadomość
I dopisałam,ze powinnas nam(NAM)zejsć do ceny straganikowej-szkoda ,ze tego nie zacytowałaś.

.
Żadnego NAM nie ma w twoim poście, chyba że mam w skrzynce inne posty
__________________



renia30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-08, 19:10   #21
sylwiaaaaa83
Wtajemniczenie
 
Avatar sylwiaaaaa83
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Warmia i UK
Wiadomości: 2 515
Dot.: Sweet Redemption by Kilian - wkłady

Ja się muszę wtrącić...
Jestem pośrednio związana z tą rozbiórką, ponieważ ten wkład brałam razem z nerolą, miałyśmy się podzielić. Więc całą sprawę znam od początku. To ze mną nerola podzieliła się wiadomością, że najpierw reniu sprzedajesz na straganiku, później rozbierasz. Przyznam szczerze, ze nie wygląda to tak, jak to opisujesz i tłumaczysz. Po tym jak nerola odkryła sprawę, nie chciałaś się w wątku przyznać do tego, że chciałaś wcześniej je sprzedać i nie reagowałaś na prośby by tą cenę obniżyć do tej ze straganiku. Czy nie sądzisz ze gdyby nerola chciała tylko dla siebie "utargować" lepszą cenę to poczekałaby z wpłatą, a przelew robiłyśmy już wcześniej. To by było bez sensu.
Wydaje mi się również, że nie ma cię na liście organizatorek a zgłoszenia rozbiórki też nie ma, no chyba ze przeoczyłam. Jak ja, również nie będąc organizatorką, chciałabym zorganizować wspólne zakupy, prawdopodobnie bym się wpisała w odpowiednim wątku i czekała na akceptację moda.
Poza tym, nie tylko nerola zauważyła że coś jest nie tak, inne Wizażanki rownież, także odgrywanie się teraz na jednej osobie, która odważyła się zwrócić Tobie nato uwagę i tutaj wszystko napisać jest nie na miejscu, bo sama jesteś sobie winna, nie pisząc prawdy od razu w wątku. I tu na miejscu byłoby przyznanie się do błędu a nie zrzucanie winy na innych i oczernianie ich.
sylwiaaaaa83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-08, 19:38   #22
kriss_de_valnor
Zakorzenienie
 
Avatar kriss_de_valnor
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: gród Kraka
Wiadomości: 6 434
Dot.: Sweet Redemption by Kilian - wkłady

uno momento - dlaczego łączycie straganik z rozbiórkami? fakt, że renia30 powinna napisać jaka jest sprawa ale z drugiej strony szantaż na pw - nie podobają mi się takie zagrywki
__________________
próbki na wymianę



kriss_de_valnor jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-08, 19:49   #23
nerola
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 3 430
Dot.: Sweet Redemption by Kilian - wkłady

Chwila-jakie szantaze?
Jasno napisałam,żeby wypadało wpisać wszelkie informacje w 1 poscie.
Moze Renia tego nie wiedziała bo to jej 1 rozbiórka,więc taka uwaga uważam,ze jest pozytywna informacją.

Dlaczego łączymy-bo pomyslałam sobie,że wzięłabym 2 wkłady-jeden rozbiórkowy juz opłacony kilka dni temu a drugi ze straganiku ale taniej o ponad 6 zł. i jeden poszedłby do Sylwii cały.
Jednak Renia nie miała juz tych ze straganiku bo to te same wkłady.

I fakt,za wkład z Sylwią zapłaciłyśmy 2 dni wcześniej,zanim napisałam pierwszą PW do Reni z zapytaniem o wkłady ze straganu.
Takze jak mogłam się "targować" dla swojej tylko korzyści?
W tym właśnie momencie zorientowałam sie,ze to te same wkłady a w wyższej cenie i chciałam aby Renia napisała,to dla informacji 2 dziewczyn i Belli w 1 poscie.
Czyli jaki ja mam w tym interes?Że chciałam aby i dziewczyny wiedziały o cenie i mozliwości jej obniżenia?
Tylko o taką zasadę mi chodziło-info w 1 poście!!!

Edytowane przez nerola
Czas edycji: 2012-01-08 o 19:52
nerola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-08, 19:53   #24
RenWier
Zakorzenienie
 
Avatar RenWier
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 450
Dot.: Sweet Redemption by Kilian - wkłady

Nerola - ja dobrze zrozumiałam i dobrze wnioskuję

Dziewczyny, dajcie już spokój, dowodzenie teraz, która mówi prawdę, a która nie - nie ma sensu, będziecie drążyć temat i wywlekać prywatne rozmowy, przestańcie.

Sprawdziłam, faktycznie nie ma Reni na liście sprawdzonych organizatorek, nie ma też zgłoszenia rozbiórki w odpowiednim wątku, to chyba przesądza całą sprawę ....
RenWier jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-08, 20:42   #25
Bellatrix
gamma Orionis
 
Avatar Bellatrix
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 239
Dot.: Sweet Redemption by Kilian - wkłady

Cytat:
Napisane przez RenWier Pokaż wiadomość
Dziewczyny, dajcie już spokój, dowodzenie teraz, która mówi prawdę, a która nie - nie ma sensu, będziecie drążyć temat i wywlekać prywatne rozmowy, przestańcie.

Sprawdziłam, faktycznie nie ma Reni na liście sprawdzonych organizatorek, nie ma też zgłoszenia rozbiórki w odpowiednim wątku, to chyba przesądza całą sprawę ....
A to jest to po trzecie, o którym zapomniałam napisać.

RenWier, przelew od Ciebie wyszedł czy jeszcze go możesz anulować?
Bo chciałabym już ten wątek zamknąć.
__________________
Then, methought, the air grew denser, perfumed from an unseen censer
Swung by Seraphim whose foot-falls tinkled on the tufted floor...

avatar: Edward Okuń "Noc"
Bellatrix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-08, 20:55   #26
RenWier
Zakorzenienie
 
Avatar RenWier
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 450
Dot.: Sweet Redemption by Kilian - wkłady

Cytat:
Napisane przez Bellatrix Pokaż wiadomość
A to jest to po trzecie, o którym zapomniałam napisać.

RenWier, przelew od Ciebie wyszedł czy jeszcze go możesz anulować?
Bo chciałabym już ten wątek zamknąć.
Przelew ode mnie już wyszedł, pieniążki przelałam 06.01. Nie chcę, żeby renia30 zwracała mi pieniążki, zależy mi na tym wkładzie. Niech po prostu tak zostanie, sprzedała mi wkład prywatnie i tyle, a co za tym idzie, nie będzie mieć to związku z tą sprawą i będziesz mogła wątek zamknąć. Biorę to na swoją odpowiedzialność.
RenWier jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-09, 16:47   #27
renia30
Zakorzenienie
 
Avatar renia30
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 215
Dot.: Sweet Redemption by Kilian - wkłady

Cytat:
Napisane przez nerola Pokaż wiadomość
za wkład z Sylwią zapłaciłyśmy 2 dni wcześniej,
Czyli rozumiem, że mam spodziewać się przelewu? bo jeszcze nie dotarł. Jak dotrze - oczywiście go zwrócę .

Co prawda nielegalnie (przyznaję, nie doczytałam, że trzeba mieć specjalne błogosławieństwo do wystawienia splitu na Forum. Regulaminy święta rzecz, złamałam i skruchę (choć niestety małą) okazuję), sprzedaję używane starocie, po zawyżonych cenach ale kasy nie przywłaszczam
__________________




Edytowane przez renia30
Czas edycji: 2012-01-09 o 17:00
renia30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-09, 20:29   #28
sylwiaaaaa83
Wtajemniczenie
 
Avatar sylwiaaaaa83
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Warmia i UK
Wiadomości: 2 515
Dot.: Sweet Redemption by Kilian - wkłady

Cytat:
Napisane przez renia30 Pokaż wiadomość
Czyli rozumiem, że mam spodziewać się przelewu? bo jeszcze nie dotarł. Jak dotrze - oczywiście go zwrócę .
Reniu, przelew został przyjęty do realizacji, wczoraj gdy moderator zdecydował o zamknięciu wątku udalo mi się go anulować bo jeszcze "wisiał". Ale służę uprzejmie skanem z wykonania przelewu, na życzenie bo miał być zrealizowany dziś.
sylwiaaaaa83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-09, 21:41   #29
Bellatrix
gamma Orionis
 
Avatar Bellatrix
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 239
Dot.: Sweet Redemption by Kilian - wkłady

Cytat:
Napisane przez renia30 Pokaż wiadomość
Regulaminy święta rzecz, złamałam i skruchę (choć niestety małą) okazuję)
Tja.
Wątek jak wspominałam, zamykam.
__________________
Then, methought, the air grew denser, perfumed from an unseen censer
Swung by Seraphim whose foot-falls tinkled on the tufted floor...

avatar: Edward Okuń "Noc"
Bellatrix jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wspólne zakupy perfumeryjne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:31.