kobiety przyszłych policjantów Piła - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes > Służby mundurowe

Notka

Służby mundurowe Służby mundurowe to forum, na którym dyskutujemy o pracy, szkołach i możliwości zatrudnienia w policji, straży granicznej, wojsku. Podziel się wiedzą.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-01-11, 18:29   #1
kurdeno
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 6

kobiety przyszłych policjantów Piła


Witam wszystkie smutne dziewczyny dzielące mój los

Otóż mój TŻ dziś wyjechał na szkółkę policyjną do Piły .... targają mną takie uczucia, że głowa mała ...

Z jednej strony cieszę się, że tam pojechał bo realizuje swoje plany z drugiej zaś strony strasznie boję się o to, że mnie zdradzi ... masakra jak sobie o tym pomyślę, to aż mnie głowa boli ...

Błagam Was dobre duszyczki jeżeli jest tu jakaś dziewczyna, której chłopak teraz pojechał do Piły na szkółkę napiszcie ...

Pozdrawiam
kurdeno jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-11, 19:31   #2
Majka1503
EDUkator
 
Avatar Majka1503
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: śląskie/Kraków
Wiadomości: 6 337
Dot.: kobiety przyszłych policjantów Piła

Cytat:
Napisane przez kurdeno Pokaż wiadomość
Witam wszystkie smutne dziewczyny dzielące mój los

Otóż mój TŻ dziś wyjechał na szkółkę policyjną do Piły .... targają mną takie uczucia, że głowa mała ...

Z jednej strony cieszę się, że tam pojechał bo realizuje swoje plany z drugiej zaś strony strasznie boję się o to, że mnie zdradzi ... masakra jak sobie o tym pomyślę, to aż mnie głowa boli ...

Błagam Was dobre duszyczki jeżeli jest tu jakaś dziewczyna, której chłopak teraz pojechał do Piły na szkółkę napiszcie ...

Pozdrawiam
Pojechał na szkółkę policyjną, to pewnie po to, żeby się szkolić, skąd podejrzenie, że od razu Cię zdradzi?
Na jak długo pojechał?
__________________

Drożdże: 10 III -10 VI; 09 VII-26 IX; 29 X - 26 XII 2012; 01 II-01 IV 2013; 12 IV - 12 VII 2014.
Dbam o włosy: od III 2012.
CG: od 5 VII 2012.


Majka1503 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-11, 20:10   #3
Lola997
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 33
Dot.: kobiety przyszłych policjantów Piła

Cytat:
Napisane przez kurdeno Pokaż wiadomość
Witam wszystkie smutne dziewczyny dzielące mój los

Otóż mój TŻ dziś wyjechał na szkółkę policyjną do Piły .... targają mną takie uczucia, że głowa mała ...

Z jednej strony cieszę się, że tam pojechał bo realizuje swoje plany z drugiej zaś strony strasznie boję się o to, że mnie zdradzi ... masakra jak sobie o tym pomyślę, to aż mnie głowa boli ...

Błagam Was dobre duszyczki jeżeli jest tu jakaś dziewczyna, której chłopak teraz pojechał do Piły na szkółkę napiszcie ...

Pozdrawiam
hej kochana moj dzis jest w SŁUPSKU niby wiem ,ze mnie kocha itp ale mam to samo jak ty nie ufam tym babom co tam beda...i boje sie ich integracji weekendowych bo nie zawsze wroci na weekend przeciez ogolnie dostalam juz paranoi ;( nie wiem co ze soba zrobic ;(
Lola997 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-12, 09:14   #4
kurdeno
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 6
Dot.: kobiety przyszłych policjantów Piła

Do Majka1503

No nie wiem jakaś taka wewnętrzna panika w końcu to tylko mężczyźni ;( pojechał na pół roku z tym, że w pierwszym miesiącu nie wiadomo czy zjedzie na weekend.


Do Lola997

No więc właśnie podzielam Twoje uczucia z tym, że z tego co ja wiem w Słupsku jest większa dyscyplina i rygor a więc mniejsze szanse, że będzie miał czas na myśli o głupotach.

Do mnie mój TŻ wczoraj zadzwonił i powiedział, że są podzieleni na 3 kompanie 1 to kobiety na 1 piętrze 2 faceci na 2 piętrze i 3 też panowie i w tym mój na 3 piętrze mówił, że z kobietami nie mają w ogóle zajęć i takie tam - troszkę mnie uspokoił Poza tym muszę mu zaufać w końcu nigdy mnie nie zdradził
Ty też bądź spokojna Bo inaczej oszalejemy ... wiem, wiem łatwo się mówi ja sama wczoraj myślałam, że oszaleje ale dziś już troszkę lepiej ...
kurdeno jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-12, 14:41   #5
Lola997
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 33
Dot.: kobiety przyszłych policjantów Piła

u mnie to samo wiesz jak bedzie chcial zdradzic to moze to zawsze zrobic nie musi byc na szkolce w ogole poszukaj sobie filmu ze slubowania kobitki tam raczej sa przecietne a z tego co moj mi dzwonil to tak tam w tylek dostali ,ze watpie zeby mieli ochote na romanse , moj nie wroci juz w tym miesiacu a w szkolce to mysle ze za imprezy i romanse to raczej ich moga wyrzucic a to ich marzenie wiec watpie zeby tak ryzykowali majac nas u mnie o niebo lepiej;d
Lola997 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-12, 15:18   #6
kurdeno
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 6
Dot.: kobiety przyszłych policjantów Piła

Ja się właśnie dowiedziałam, że mój TŻ wraca na weekend także już jutro widzę się z moim ukochanym Kurcze jednak strach to ma wielkie oczy .

No więc właśnie jak są zmęczeni bo dostaną ostro po pupie to nie będą myśleć o głupotach
kurdeno jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-12, 15:24   #7
Lola997
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 33
Dot.: kobiety przyszłych policjantów Piła

Cytat:
Napisane przez kurdeno Pokaż wiadomość
Ja się właśnie dowiedziałam, że mój TŻ wraca na weekend także już jutro widzę się z moim ukochanym Kurcze jednak strach to ma wielkie oczy .

No więc właśnie jak są zmęczeni bo dostaną ostro po pupie to nie będą myśleć o głupotach
ej to masz fajnie moj do do mnie pociagiem z 10 godzin ma ;/ i powiedzieli im ,ze ich nie puszcza przez minimum 3 tygodnie ;/ dowiedz sie wszystko o tych laskach i o wspolnych zajeciach itp moze w slupsku jest podobnie kto wie...ale z tego co widze moj TŻ ma o wiele gorzej xD w sumie niech dostanie szkole zycia i doceni swa kobiete !
Lola997 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-01-12, 16:15   #8
kurdeno
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 6
Dot.: kobiety przyszłych policjantów Piła

hehe :0 No fajnie fajnie

Już ja wypytam mojego TŻ szczegółowo a potem ładnie tu wszystko opiszę ... Ty też jakbyś wiedziała coś nowego bez względu czy na temat Piły czy Słupska to pisz W końcu my kobiety musimy trzymać się razem

Ja się teraz ciesz, że wraca ale przyjdzie taki weekend, że na pewno go nie puszczą ... puki co cieszę się, że spędzę z nim weekend

A Ty maleńka trzymaj się i nie pękaj jestem z Tobą jakby co ... 3 tygodnie- a wydaje dłużyć się w nieskończoność.

Ps nie wiem czy wiesz ale istnieje jeszcze jedno forum typowo dla osób, które już tam idą dużo piszą o słupsku i Pile jak znajdę tą stronę to podeślę link.
kurdeno jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-12, 16:18   #9
kurdeno
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 6
Dot.: kobiety przyszłych policjantów Piła

hehe :0 No fajnie fajnie

Już ja wypytam mojego TŻ szczegółowo a potem ładnie tu wszystko opiszę ... Ty też jakbyś wiedziała coś nowego bez względu czy na temat Piły czy Słupska to pisz W końcu my kobiety musimy trzymać się razem

Ja się teraz ciesz, że wraca ale przyjdzie taki weekend, że na pewno go nie puszczą ... puki co cieszę się, że spędzę z nim weekend

A Ty maleńka trzymaj się i nie pękaj jestem z Tobą jakby co ... 3 tygodnie- a wydaje dłużyć się w nieskończoność.
kurdeno jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-12, 17:03   #10
Lola997
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 33
Dot.: kobiety przyszłych policjantów Piła

to milego weekendu ;d na szczescie moje masa egzaminow zabiera mi duzo czasu i ten samotny weekend nawet sie przyda po prostu tone w ksiazkach ! oczywiscie wszystko opisze i ty tez buziaki bedzie dobrze mam nadzieje!!
Lola997 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-16, 15:42   #11
kurdeno
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 6
Dot.: kobiety przyszłych policjantów Piła

Witam

Dopiero teraz miałam czas by zasiąść i jak obiecałam opisać wszystko co wiem

W sumie nie dowiedziałam się niczego konkretnego mój Pan ma teraz bardzo dużo nauki kontakt z dziewczynami tam mają bo czasem mają z nimi zajęcia.
Wieczorami tez mogą się z nimi widzieć ale pytanie czy chcą jak tak no to idą a jak nie to nie

Stwierdziłam, że nie ma co się martwić i zająć się sobą ... ja teraz mam pełno planów i zajęć dlatego nie będę miała czasu nawet by pomyśleć o głupotach typu zdradza czy nie Jak zdradzi to bay bay i nie ma co płakać a jak nie zdradzi to będzie nagroda

Kochana głowa do góry Będzie dobrze ...
jak byś chciała coś wiedzieć to pisz odpowiem
kurdeno jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-18, 12:50   #12
siunia22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 42
Dot.: kobiety przyszłych policjantów Piła

WITAM DZIEWCZYNY

Mój narzeczony jest w pile, z poboru grudniowego!!! zapraszam Was dziewczyny jak Wasi faceci są też w pile to wbijajcie do mnie na gadu!!!!

13783736

czekam z niecierpliwością
siunia22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-29, 08:31   #13
szafiarka
Zadomowienie
 
Avatar szafiarka
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 175
Dot.: kobiety przyszłych policjantów Piła

Cytat:
Napisane przez kurdeno Pokaż wiadomość
W sumie nie dowiedziałam się niczego konkretnego mój Pan ma teraz bardzo dużo nauki kontakt z dziewczynami tam mają bo czasem mają z nimi zajęcia.
Wieczorami tez mogą się z nimi widzieć ale pytanie czy chcą jak tak no to idą a jak nie to nie
Prawdy ci nigdy nie powie, a prawda jest taka że nie maja tam innej rozrywki jak "towarzystwo kolezanek " .Znajdzie sie 2/10 wiernych a reszta to nie ma co ukrywac... kazdy facet to samiec.
jesli ci powie że : z zadna nie rozmawiam i sie nie koleguje , to na pewno cos kręci.
__________________

szafiarka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-30, 13:42   #14
siunia22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 42
Dot.: kobiety przyszłych policjantów Piła

do koleżanki powyżej.....
może Twój facet jest taki???? jak tak to masz peszka baj baj
siunia22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-05, 17:56   #15
alusia86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 34
Dot.: kobiety przyszłych policjantów Piła

zgadzam sie z <szafiarka> mój ex też był na szkółce nie jesteśmy razem od kiedy wrócił..powiem Wa tyle, jak Wam ściemniają, ze sie nie zmienią to jest kłamstwo, bo każdy z nim po szkole się zmienia są bardziej zapatrzeni w siebie i tylko oni są najawżniejsu...co do dziewczyn, to też nie wierzcie, ze grzecznie siedza w pokojach...czesto przychodza do chlopaków i czesto chlopaki chodza do nich, niby mowia ze sie ucza a tak naprawde siedza na swietlicy, albo baluja..pierwszy m-c jest tylko taki kiepski..a tak to mówią, ze niby juz ida spac a piją, baluja bo normalnie moga wychodzic poza szkole i tez balowac w szkole...jedno jest prawda, ze trzymaja sie jednej wersji
alusia86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-05, 20:32   #16
sara1988
Raczkowanie
 
Avatar sara1988
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 280
GG do sara1988
Dot.: kobiety przyszłych policjantów Piła

Uuu, ależ tu pesymizmem wieje Moj facet tez jest na szkole, w Słupsku. Sama nie wiem co mam myslec.... A jak Wy sobie radzicie?
sara1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-29, 10:07   #17
Madzialenka77
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1
Dot.: kobiety przyszłych policjantów Piła

Witam drogie kobiety.Moj TŻ od listopada jest na szkółce w Słupsku . Odliczam czas do maja i usycham z samotnosci
Madzialenka77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-13, 16:14   #18
siunia22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 42
Unhappy Dot.: kobiety przyszłych policjantów Piła

pierd......olona szkoła policji w Pile.... nic dodać nic ująć
siunia22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-02, 16:28   #19
mad_oo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 190
Dot.: kobiety przyszłych policjantów Piła

dziewczyny nie załamujcie mnie! głowa do góry!
mój tż dopiero na szkółkę się wybiera w lipcu, brrr... nie chcę myśleć co mnie czeka czytając wasze posty.
mad_oo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-22, 14:41   #20
sweetness_
Raczkowanie
 
Avatar sweetness_
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 31
Dot.: kobiety przyszłych policjantów Piła

Czyli nie jestem sama
mój pojechał w styczniu
w lipcu powrót i te durne praktyki.... wrrr
sweetness_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-27, 23:45   #21
Swierszczu_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 13
Dot.: kobiety przyszłych policjantów Piła

Fajnie sie to wszystko czyta co piszecie o nas.
Ja niedługo powinienem iść na szkółkę.
Zarówno koledzy jak i koleżanki uprzedzaja mnie przed kobietami na szkółce...
Podobno najlepiej sie maja kawalerowie, bo takich sie nie tyka
Dlaczego? Bo sie może zakochać i będą kłopoty
Więc do konca nie wygląda to tak jak przedstawiacie
Swierszczu_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-05, 16:24   #22
dzastina_83
Przyczajenie
 
Avatar dzastina_83
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 21
Dot.: kobiety przyszłych policjantów Piła

Zerwać mundur policyjny z mężczyzny -bezcenne, ale dzielić z nim życie już nie taka bajka. Takie odnoszę wrażenie.
dzastina_83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-06, 18:43   #23
JackieB
Przyczajenie
 
Avatar JackieB
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 29
Dot.: kobiety przyszłych policjantów Piła

ja się tyle nasłuchałam od mojego policjanta o pobycie w szkole, że nie wiem od czego zacząć.
generalnie na 10 dziewcząt z którymi miał tam styczność, jedynie 2 się nie puszczały na prawo i lewo. A facet to wiadomo - facet. Faceci w związkach, mężowie, tatusiowie... Jak słusznie ktoś zauważył, tylko kawalerowie mieli taryfę ulgową
Dla pocieszenia, nie było to w Pile
JackieB jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-12, 07:46   #24
Manajka
Raczkowanie
 
Avatar Manajka
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: dolnyśląsk
Wiadomości: 78
Dot.: kobiety przyszłych policjantów Piła

Załamałam się dziewczyny. Mój TŻ w lipcu wyjeżdza i na samą myśl juz mi sie słabo robi
Manajka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-26, 13:18   #25
weroniczka134
Przyczajenie
 
Avatar weroniczka134
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 21
Dot.: kobiety przyszłych policjantów Piła

Dziewczyny ratujcie ! mój chłopak wczoraj pojechał do Piły jestem załamana, boję się tych wszystkich puszczajacych się dziewczyn .. boję się że ta szkoła to niby jest rygor, nauka itd, ale jednak ściema jest z tymi imprezami, że spokojnie mogą balować. Najpierw mój chłopak mówił mi że będę mogła do niego przyjeżdżać a teraz słyszę że nie ... masakra, strasznie się boję, bo za rok mieliśmy się zaręczyć, zamieszkać razem! Pomocy!
weroniczka134 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-27, 08:40   #26
Manajka
Raczkowanie
 
Avatar Manajka
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: dolnyśląsk
Wiadomości: 78
Dot.: kobiety przyszłych policjantów Piła

Cytat:
Napisane przez weroniczka134 Pokaż wiadomość
Dziewczyny ratujcie ! mój chłopak wczoraj pojechał do Piły jestem załamana, boję się tych wszystkich puszczajacych się dziewczyn .. boję się że ta szkoła to niby jest rygor, nauka itd, ale jednak ściema jest z tymi imprezami, że spokojnie mogą balować. Najpierw mój chłopak mówił mi że będę mogła do niego przyjeżdżać a teraz słyszę że nie ... masakra, strasznie się boję, bo za rok mieliśmy się zaręczyć, zamieszkać razem! Pomocy!
Nie jesteś sama. Ja też sie boje o mój związek. Pół roku to bardzo dużo, a oni mają tam jak w akademiku. Najgorsze są właśnie baby... Jakoś trzeba to przetrwać ale ja nerowowo się chyba wykończe ;p Na pewno będą spedzali czas popoludniami z innymi dziewczynami...Mam nadzieję, że zadna nie zainteresuje się moim chłopakiem ;p
Manajka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-27, 20:35   #27
ikaaaaaa
Raczkowanie
 
Avatar ikaaaaaa
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 418
Dot.: kobiety przyszłych policjantów Piła

Widzę, że jest osobny wątek Piły, witajcie dziołchy Mój TŻ zaczął w środę i miał nie wracać na weekend, ale zrobił mi niespodziankę i wrócił Strasznie przeżywałam, ale teraz jak już jest obok przytulony, to tylko łzy radości ciekną po policzkach
Jest w 1 kompanii, w 2 plutonie A Wasi z tego naboru?
__________________
26.05.2005'
15.07.2011'
03.08.2013'
ikaaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-01, 18:19   #28
aniula2006
Raczkowanie
 
Avatar aniula2006
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 163
Dot.: kobiety przyszłych policjantów Piła

Witam

Mój facet też pojechał do Piły z naboru lipcowego.Z tego co wiem to maja być puszczani do domu na weekendy.Dziewczyny nie ma co popadać w paranoję.Póki co mają full nauki.
aniula2006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-01, 21:53   #29
ikaaaaaa
Raczkowanie
 
Avatar ikaaaaaa
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 418
Dot.: kobiety przyszłych policjantów Piła

no ucza sie strasznie i wycisk na maxa... a Twoj TŻ w ktorym plutonie?
__________________
26.05.2005'
15.07.2011'
03.08.2013'
ikaaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-02, 12:41   #30
aniula2006
Raczkowanie
 
Avatar aniula2006
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 163
Dot.: kobiety przyszłych policjantów Piła

Jak sie nie mylę to drugi pluton.Dowiem sie jak przyjedzie na weekend
aniula2006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Służby mundurowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-03-13 17:17:10


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:07.