Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:) - Strona 104 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-07-06, 21:53   #3091
zetuzetia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 926
GG do zetuzetia
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
Znacie Ewę Chodakowską? Właśnie jestem po ćwiczeniach z nią, oczywiście Ewa w komputerze piękna szczupła wysportowana a ja jak ten klusek, zdechlak i cała mokra. Trening ma 40 minut, na moje szczęście bateria mi padła przy 38 minucie Kto ma fb, niech wejdzie i poogląda zdjęcia dziewczyn przed i po kilku tygodniach ćwiczeń z Ewą, na prawdę zachęcające. A filmik można ściągnąć na chomiku.
Ja próbowałam ćwiczyć z Ewą, ale taka hmm.. nudna mi się wydaje, bez energii. Zdecydowanie bardziej pasowała mi Jillian Michaels. Ale do Ewy jeszcze może wrócę, bo kupiłam jej nową płytę 9była dołączona do Shape'a).
A efekty są baardzo motywujące
zetuzetia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-06, 21:55   #3092
gayenka
Zakorzenienie
 
Avatar gayenka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3 269
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
Znacie Ewę Chodakowską? Właśnie jestem po ćwiczeniach z nią, oczywiście Ewa w komputerze piękna szczupła wysportowana a ja jak ten klusek, zdechlak i cała mokra. Trening ma 40 minut, na moje szczęście bateria mi padła przy 38 minucie Kto ma fb, niech wejdzie i poogląda zdjęcia dziewczyn przed i po kilku tygodniach ćwiczeń z Ewą, na prawdę zachęcające. A filmik można ściągnąć na chomiku.
Ćwiczę z Ewą od prawie miesiąca, kupiłam też nową płytę
Ze względu na skręconą nogę miałam małą przerwę, ale dzisiaj zrobiłam znowu pełen trening. Z tym, że ja dokładam inne ćwiczenia, często robię własne zestawy albo ciągi cardio bo mam rowerek stacjonarny
__________________
Se spánky z břidlicových střech
se zády rtutě na oknech,
páry z broušenýho skla,
se stehny váhy, tě každej zná,
tě každej zná, tě každej zná
a když Tě ochutná,
ví, že víš, že...



gayenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-06, 22:04   #3093
jp91
Wtajemniczenie
 
Avatar jp91
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 670
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez zetuzetia Pokaż wiadomość
Ja próbowałam ćwiczyć z Ewą, ale taka hmm.. nudna mi się wydaje, bez energii. Zdecydowanie bardziej pasowała mi Jillian Michaels. Ale do Ewy jeszcze może wrócę, bo kupiłam jej nową płytę 9była dołączona do Shape'a).
A efekty są baardzo motywujące
A jak długo ćwiczyłaś pierwszą część? Początki też były takie trudne jak u mnie? Pot się lał...
Cytat:
Napisane przez gayenka Pokaż wiadomość
Ćwiczę z Ewą od prawie miesiąca, kupiłam też nową płytę
Ze względu na skręconą nogę miałam małą przerwę, ale dzisiaj zrobiłam znowu pełen trening. Z tym, że ja dokładam inne ćwiczenia, często robię własne zestawy albo ciągi cardio bo mam rowerek stacjonarny
O świetnie, cieszę się, że ktoś tu ją zna I jak dzisiejszy trening? Powiedz jak początki.
__________________
Justyna

jp91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-06, 22:08   #3094
zetuzetia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 926
GG do zetuzetia
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
A jak długo ćwiczyłaś pierwszą część? Początki też były takie trudne jak u mnie? Pot się lał...

O świetnie, cieszę się, że ktoś tu ją zna I jak dzisiejszy trening? Powiedz jak początki.
Początki strasznie trudne! Pomijam, że ona wszystkie ćwiczenia robiła z taką gracją, a ja się czułam jak łamaga do tego w większości przypadków moje mięśnie nie wytrzymywały i nie robiłam tylu powtórzeń, ile ona.
zetuzetia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-06, 22:10   #3095
gayenka
Zakorzenienie
 
Avatar gayenka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3 269
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
A jak długo ćwiczyłaś pierwszą część? Początki też były takie trudne jak u mnie? Pot się lał...

O świetnie, cieszę się, że ktoś tu ją zna I jak dzisiejszy trening? Powiedz jak początki.
Pierwsze dwa razy były średnie, ale nie ze względu na ciężkość ćwiczeń, ale na moje problemy z równowagą- po zapaleniu ucha środkowego błędnik mi wariuje
Dzisiejszy trening super! zrobiłam rano 40 minut na rowerku więc płytę Ewy odpaliłam dla popołudniowego relaksu Ale nowej się boję, bo moja noga jeszcze nie wróciła w pełni do formy a te ćwiczenia są bardziej intensywne. Trzymam kciuki za Twoje ćwiczenia, dość szybko widać efekty
__________________
Se spánky z břidlicových střech
se zády rtutě na oknech,
páry z broušenýho skla,
se stehny váhy, tě každej zná,
tě každej zná, tě každej zná
a když Tě ochutná,
ví, že víš, že...



gayenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-06, 22:19   #3096
jp91
Wtajemniczenie
 
Avatar jp91
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 670
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez zetuzetia Pokaż wiadomość
Początki strasznie trudne! Pomijam, że ona wszystkie ćwiczenia robiła z taką gracją, a ja się czułam jak łamaga do tego w większości przypadków moje mięśnie nie wytrzymywały i nie robiłam tylu powtórzeń, ile ona.
Dokładnie, mam problem z równowagą, mięśnie się trzęsą i nie jestem w stanie wszytskiego powtórzyć. A te podnoszenie bioder i nóg leżąc na brzuchu...
Cytat:
Napisane przez gayenka Pokaż wiadomość
Pierwsze dwa razy były średnie, ale nie ze względu na ciężkość ćwiczeń, ale na moje problemy z równowagą- po zapaleniu ucha środkowego błędnik mi wariuje
Dzisiejszy trening super! zrobiłam rano 40 minut na rowerku więc płytę Ewy odpaliłam dla popołudniowego relaksu Ale nowej się boję, bo moja noga jeszcze nie wróciła w pełni do formy a te ćwiczenia są bardziej intensywne. Trzymam kciuki za Twoje ćwiczenia, dość szybko widać efekty
I ja trzymam kciuki za Was Chciałabym mieć już chociaż jeden tydzień za sobą.
__________________
Justyna

jp91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-06, 22:20   #3097
gayenka
Zakorzenienie
 
Avatar gayenka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3 269
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Justynko dasz radę! będziemy się wzajemnie motywować
__________________
Se spánky z břidlicových střech
se zády rtutě na oknech,
páry z broušenýho skla,
se stehny váhy, tě každej zná,
tě každej zná, tě každej zná
a když Tě ochutná,
ví, že víš, že...



gayenka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-07-06, 22:33   #3098
Melya
Zadomowienie
 
Avatar Melya
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 589
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
Ja mam na biblionetce.

Ja polecam książkę lub film (ale książka lepsza): Droga miłującego pokój wojownika. Książkę trudno dorwać, ciągle zamawiana, więc na razie pocieszyłam się tylko filmem i to film w 5 najlepszych filmów wg mojego kryterium oceniania.
O, muszę zobaczyć... Chociaż właśnie zobaczyłam, że główną rolę gra Scottie z Eurotripa. Ktoś poza mną widział ten głupkowaty (ale śmieszny) film? To był hit moich imprez sprzed lat. Nie wiem, Wachlarzu, czy mi się uda obejrzeć Twoją propozycję z powagą, patrząc na tego aktora. Już zaczynam nucić "Scottie Doesn't Know"... http://www.youtube.com/watch?v=0Vyj1C8ogtE
Melya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-06, 22:45   #3099
Ishani
Zadomowienie
 
Avatar Ishani
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 718
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
Znacie Ewę Chodakowską? Właśnie jestem po ćwiczeniach z nią, oczywiście Ewa w komputerze piękna szczupła wysportowana a ja jak ten klusek, zdechlak i cała mokra. Trening ma 40 minut, na moje szczęście bateria mi padła przy 38 minucie Kto ma fb, niech wejdzie i poogląda zdjęcia dziewczyn przed i po kilku tygodniach ćwiczeń z Ewą, na prawdę zachęcające. A filmik można ściągnąć na chomiku.
O,a ćwiczyłaś skalpel czy killer?
(I skąd ściągnięte? Mogłabyś podesłać mi linka?)
Ja też kupiłam lipcową płytę, ale strasznie żałuje, że skalpela nie mam, bo program o niebo lepszy dla mnie. Btw też zaraz lece do jakiś ćwiczeń, ale dzisiaj chyba tylko BBL ^^
Ishani jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-07, 06:33   #3100
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Ishani skalpel bez problemu z chomika ściągniesz.
W ogóle w okresie październik-grudzień chodziłam 6 razy w tygodniu na fitness i zmniejszył mi się cellulit (mam dopiero początki ), wytrzymałość się wzmocniła i to, co na początku nie byłam w stanie wykonać albo wykonywałam ledwo, potem o dziwo już po 2 miesiącach nie sprawiało problemu. Ruch to jednak zaje*ista sprawa. No i endorfiny, endorfiny!
A ja wróciłam nie dawno z biegania. Byłam biegać o 6:00, 19 stopni, lekki wiaterek, brak słońca, pogoda wręcz idealna do biegania, ale...
wczoraj był lód i jedno piwo i dzisiaj za to bekłam. Biegało mi się okropnie, myślałam, że płuca wypluję i nie dam rady ubiec. Jeszcze w trakcie ostatniego marszu 15 sekund przed końcem wyłączyłam niechcący stoper. Na szczęście szybko go ponownie włączyłam i ostatnie 2 minuty ubiegłam tak jak miało być. Jak tam się zrobi 5s mniej marszu lub 5 więcej to pół biedy, ale dobrze, że w trakcie biegu mi się tak nie stało., bo pewnie bym do jutra się nie zorientowała, że stoper nie chodzi.

Melya, nie znam tamtego filmu, więc mi się oglądało dobrze. A ja właśnie książkę w pdfie dorwałam. Nie lubię czytać z komputera, bo oczy mnie bolą, no ale dorwać ją ciężko, więc jakoś to przeboleję, a film mimo wszystko oglądnij, a potem przeczytaj książkę, bo ona o niebo lepsza. ^^
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100


Edytowane przez SekretnyWachlarz
Czas edycji: 2012-07-07 o 06:38
SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-07, 06:59   #3101
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez Ishani Pokaż wiadomość

Kurczę, przez Was też mam ochotę na jakiegoś shake'a czy coś, ale nie mam blendera :< Muszę w końcu zainwestować, jakie macie&polecacie?
No ja mam Brauna, taki duży zestaw (blender+ostrza w misce(do lodu, orzechów, mięsa)+ubijaczka do piany) i on ma z 10 lat już!!! I działa Ja w ogóle mam jakieś muzeum sprzętu w domu, bo mój ekspres (przelewowy) ma około 20 lat Kupiłam go w Belgii, w Pl jeszcze nie były dostępne i powiem Wam, że ku mojej wielkiej rozpaczy działa bez zarzutu i nie chce się popsuć

Cytat:
Napisane przez Ishani Pokaż wiadomość
Btw. jeśli chodzi o maturkę i studia, to ja w końcu złożyłam na lingwistykę stosowaną Mam 2,5 pkta więcej niż zeszłoroczny próg, ale i tak się boję jak nie wiem! Prosze o trzymanie kciuków
Trzymam kciuki
Cytat:
Napisane przez Ishani Pokaż wiadomość
mhm a co do liceum to próbujcie list do szkoły pisać Też sie nie dostałam do tego 1szego wyboru, na liście bardzo podobnie chyba byłam, a trzasnęłam im referat że kocham tą szkołę, jestem wspaniała i muszą mnie przyjąć I przyjęli ^^ Masa ludzi się jeszcze przenosi w 1szych dniach września, ja też długo czekałam w niepewności co ze mną będzie, papiery złożyłam do tego ostatniego, a dopiero w sierpniu przeniosłam je gdzie chciałam Skontaktujcie się z dyrekcją , jest b. duża szansa Ja też jakby co z W-wy, właśnie ukończyłam tegoroczny nr 35 ;]
No nie, listu to nie pisałam ale napisałam i złożyłam w sekretariacie grzeczne podanie, że proszę o rozpatrzenie jego kandydatury w rekrutacji uzupełniającej Przy odrobinie szczęścia powinno się udać, bo zawsze część dzieciaków się przecież wykrusza... Można było aplikować do 3 szkół i do każdej klasy, więc teoretycznie ilość uczniów się mogła zmultiplikować piętnastokrotnie
Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość
Nie wiem, czy list pomoże. Na moją dyrekcję nie zrobiłby wrażenia. Raczej skłaniałabym się na wizytę i rozmowę.
No właśnie wielkiego ciśnienia, żeby go przyjęli to nie mam - dostał sie do tej trzeciej szkoły, fakt, że jest najdalsza i będzie się musiał 3x przesiadać, to mnie trochę niepokoi. Ale myślę, że czas, by dziciątko zaczęło ponosić konsekwencje swoich wyborów Nie mogę nad nim skakać i mu wszystkiego "załatwiać" - to bardzo demoralizujące

Cytat:
Napisane przez gayenka Pokaż wiadomość
Justynko dasz radę! będziemy się wzajemnie motywować
Zazdroszczę Wam takiego samozaparcia Nie ma siły na tej ziemi, która by mnie zmusiła do ćwiczeń w domu Ale pomysł jest genialny, chodziłąm na fitnes kilka lat, to wiem Gratuluję i trzymam kciuki.

A i jeszcze napiszę Wam, że wczoraj wieczorem, jak się ciut ochłodziło, to robiłam sobie taki koktajl: maliny z lodówki+białe wino półsłodkie mniam;mniam, po 3 porcjach się upiłam (przez te upały
To chyba gdzieś istnieje już taka mieszanka, nie? Sama tego nie odkryłam... ale bardzo smaczne
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-07, 08:07   #3102
gayenka
Zakorzenienie
 
Avatar gayenka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3 269
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
Ishani skalpel bez problemu z chomika ściągniesz.
W ogóle w okresie październik-grudzień chodziłam 6 razy w tygodniu na fitness i zmniejszył mi się cellulit (mam dopiero początki ), wytrzymałość się wzmocniła i to, co na początku nie byłam w stanie wykonać albo wykonywałam ledwo, potem o dziwo już po 2 miesiącach nie sprawiało problemu. Ruch to jednak zaje*ista sprawa. No i endorfiny, endorfiny!
A ja wróciłam nie dawno z biegania. Byłam biegać o 6:00, 19 stopni, lekki wiaterek, brak słońca, pogoda wręcz idealna do biegania, ale...
wczoraj był lód i jedno piwo i dzisiaj za to bekłam. Biegało mi się okropnie, myślałam, że płuca wypluję i nie dam rady ubiec. Jeszcze w trakcie ostatniego marszu 15 sekund przed końcem wyłączyłam niechcący stoper. Na szczęście szybko go ponownie włączyłam i ostatnie 2 minuty ubiegłam tak jak miało być. Jak tam się zrobi 5s mniej marszu lub 5 więcej to pół biedy, ale dobrze, że w trakcie biegu mi się tak nie stało., bo pewnie bym do jutra się nie zorientowała, że stoper nie chodzi.

Melya, nie znam tamtego filmu, więc mi się oglądało dobrze. A ja właśnie książkę w pdfie dorwałam. Nie lubię czytać z komputera, bo oczy mnie bolą, no ale dorwać ją ciężko, więc jakoś to przeboleję, a film mimo wszystko oglądnij, a potem przeczytaj książkę, bo ona o niebo lepsza. ^^
Wachlarzyku, powiedz mi, że nie biegasz na czczo, co?
Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Zazdroszczę Wam takiego samozaparcia Nie ma siły na tej ziemi, która by mnie zmusiła do ćwiczeń w domu Ale pomysł jest genialny, chodziłąm na fitnes kilka lat, to wiem Gratuluję i trzymam kciuki.

A i jeszcze napiszę Wam, że wczoraj wieczorem, jak się ciut ochłodziło, to robiłam sobie taki koktajl: maliny z lodówki+białe wino półsłodkie mniam;mniam, po 3 porcjach się upiłam (przez te upały
To chyba gdzieś istnieje już taka mieszanka, nie? Sama tego nie odkryłam... ale bardzo smaczne
Moje samozaparcie to jest nic, na prawdę. Jako córka sportowca ( większość możliwych sztuk walki, oczywiście czarne pasy i takie tam) który wstaje zimą o 6 rano w sobotę, żeby biegać w lesie i od zawsze jest na diecie sportowej, która jest.. specyficzna.. I nikt go do tego nie zmusza, ani troszkę to wiem, że moja motywacja jest rozmiarów motylka

Małgosiu biale wino i maliny!! ja nigdy nei piłam, jak dla mnie możesz być twórcą
__________________
Se spánky z břidlicových střech
se zády rtutě na oknech,
páry z broušenýho skla,
se stehny váhy, tě každej zná,
tě každej zná, tě každej zná
a když Tě ochutná,
ví, že víš, že...



gayenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-07, 08:17   #3103
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Biegam na czczo, zawsze biegałam i nigdy nic mi nie było. Po prostu musiałabym wstawać o 5 aby coś zjeść, odpocząć i potem iść biegać, nie mam na to siły.
Gayenko, nie martw się, nie umrę. Skoro jako anorektyczka jedząca 400 kcal dziennie biegałam i nie umarłam to teraz też nie umrę.
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100


Edytowane przez SekretnyWachlarz
Czas edycji: 2012-07-07 o 08:19
SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-07, 08:27   #3104
gayenka
Zakorzenienie
 
Avatar gayenka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3 269
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
Biegam na czczo, zawsze biegałam i nigdy nic mi nie było. Po prostu musiałabym wstawać o 5 aby coś zjeść, odpocząć i potem iść biegać, nie mam na to siły.
Gayenko, nie martw się, nie umrę. Skoro jako anorektyczka jedząca 400 kcal dziennie biegałam i nie umarłam to teraz też nie umrę.
Wachlarzyku katujesz swój organizm. Tu nie chodzi o to, że nic ci się nie stanie.. po prostu to nie ma sensu zupełnie.
__________________
Se spánky z břidlicových střech
se zády rtutě na oknech,
páry z broušenýho skla,
se stehny váhy, tě každej zná,
tě každej zná, tě každej zná
a když Tě ochutná,
ví, že víš, že...



gayenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-07, 08:45   #3105
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez gayenka Pokaż wiadomość
Wachlarzyku katujesz swój organizm. Tu nie chodzi o to, że nic ci się nie stanie.. po prostu to nie ma sensu zupełnie.
Wiem, wiem pewnie masz rację. Chociaż na wątku biegowym jest masa dziewczyn, które biegają na czczo. Zresztą ile ludzi, tyle opinii. Ja uważam, że najlepszą porą na bieganie jest poranek, bo organizm jest wypoczęty po nocy i gotowy na nowy dzień, a jest cała masa ludzi którzy się z tym nie zgadzają i mówią, że to po całym dniu organizm ma najwięcej sił, bo jest rozruszany. Zresztą, co zrobił z posiłkami białkowymi, których ja nie mogę jadać?
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-07, 08:50   #3106
gayenka
Zakorzenienie
 
Avatar gayenka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3 269
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Wachlarzyku moja opinia, to opinia wzięta od wielu trenerów i sportowców. Ja też lubiłam ćwiczyć i biegać na czczo, ale szybko wybili mi to z głowy.. Mam nadzieję, ze nic ci się nie stanie może rano zjedz choć batonik zbożowy, wypij coś pożywnego, zjedz bananka?

A wieczorem to chodzi pewnie o to, że po wysiłku fizycznym organizm dalej spala w nocy w czasie snu- widziałam nawet film z takimi badaniami

Żadnych białkowych posiłków nie możesz ?
__________________
Se spánky z břidlicových střech
se zády rtutě na oknech,
páry z broušenýho skla,
se stehny váhy, tě každej zná,
tě každej zná, tě každej zná
a když Tě ochutná,
ví, že víš, že...



gayenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-07, 08:55   #3107
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Nie, bo mam skazę białkową i wszelkie mleka, jajka, sery, jogurty, kefiry, maślanki i nie wiem co jeszcze mnie wywalają okropną wysypką. Oczywiście czasem się zapomnę, a czasem wręcz przebiałkuję, ale im jestem starsza tym bardziej tego pilnuję.
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-07, 09:19   #3108
zetuzetia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 926
GG do zetuzetia
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

U mnie największym problemem jest połączenie braku samozaparcia i kondycji. Wczoraj zaczęłam ćwiczyć z Ewą i po 15 minutach już nie mogłam... Poza tym mam wrażenie, że nie potrafię dobrze wykonać tych ćwiczeń. Ale żeby nie wyjść na mięczaka, po tych 15 minutach Ewy włączyłam jeszcze 8min ABS na YT.
Osobiście nie zależy mi na schudnięciu, raczej na wyrobieniu odrobiny mięśni, bo czuję się mocno flakowato :P myślałam o hula-hop, wydaje mi się, że jest dobre na talię
zetuzetia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-07, 09:23   #3109
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

SW, z punktu widzenia zdrowotnego bieganie na czczo nie jest niebezpieczne, ale jest udowodnione, że energetyczny posiłek przed każdym wysiłkiem działa lepiej na obniżenie wagi Po takim posiłku organizm nie musi magazynować tłuszczu. Tak więc bieganie na czczo nie dość, że jest bardziej wyczerpujące to i nie ma sensu. Lepiej zjeść, bo to wspomaga spalanie kalorii i tkanki tłuszczowej.
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-07, 09:29   #3110
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
SW, z punktu widzenia zdrowotnego bieganie na czczo nie jest niebezpieczne, ale jest udowodnione, że energetyczny posiłek przed każdym wysiłkiem działa lepiej na obniżenie wagi Po takim posiłku organizm nie musi magazynować tłuszczu. Tak więc bieganie na czczo nie dość, że jest bardziej wyczerpujące to i nie ma sensu. Lepiej zjeść, bo to wspomaga spalanie kalorii i tkanki tłuszczowej.
Obiecuję poprawę i będę bananka wcinać. Ja się muszę nauczyć jeść, bo ciągle jeszcze mam jakieś nawyki z anoreksji, rzadko bo rzadko, ale wracają. W ogóle boję się o kolana, bo one mi zgrzytają i strzelają, a jeszcze moja nadwaga, ech... Ale mój kolega kiedyś poszedł do lekarza i okazało się, że ma coś ze stawami i już do końca życia nie będzie biegał i to mnie jakoś zniechęca aby iść, bo ja naprawdę lubię biegać.
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-07, 10:27   #3111
jp91
Wtajemniczenie
 
Avatar jp91
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 670
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Małgosiu pyszne połączenie. No i mamy koktajl Małgosi, podobnie jak maseczkę Anuli, nie ma co
Cytat:
Napisane przez Ishani Pokaż wiadomość
O,a ćwiczyłaś skalpel czy killer?
(I skąd ściągnięte? Mogłabyś podesłać mi linka?)
Ja też kupiłam lipcową płytę, ale strasznie żałuje, że skalpela nie mam, bo program o niebo lepszy dla mnie. Btw też zaraz lece do jakiś ćwiczeń, ale dzisiaj chyba tylko BBL ^^
skalpel chyba, ten pierwszy. Nie podeśle linka, bo drugi raz nie znajde tego samego, jest u wielu różnych użytkowników na chomiku.
Powodzenia w ćwiczeniach
Cytat:
Napisane przez zetuzetia Pokaż wiadomość
U mnie największym problemem jest połączenie braku samozaparcia i kondycji. Wczoraj zaczęłam ćwiczyć z Ewą i po 15 minutach już nie mogłam... Poza tym mam wrażenie, że nie potrafię dobrze wykonać tych ćwiczeń. Ale żeby nie wyjść na mięczaka, po tych 15 minutach Ewy włączyłam jeszcze 8min ABS na YT.
Osobiście nie zależy mi na schudnięciu, raczej na wyrobieniu odrobiny mięśni, bo czuję się mocno flakowato :P myślałam o hula-hop, wydaje mi się, że jest dobre na talię
Zuzia, damy radę, Ewa każe 3 razy w tygodniu, postaram się ćwiczyć 3-4 razy i powinno być ok. Nie dam rady zrobić tyle ile ona, ale mi zależy tylko na wzmocnieniu mięśni i ujędrnieniu ciała, więc luz A Tobie na czym zależy? Chciałabyś mieć brzuch jak ona?

Chwalę się: Wypiłam koktajl z natki pietruszki (wrzuciłam całą, chyba za dużo), selera, banana, jabłka i wody. Pół godziny zajęło mi wypicie tego, ale dałam radę Chcę tak codziennie, dla włosów
__________________
Justyna

jp91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-07, 10:30   #3112
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Justynko to więcej banana daj albo wody. Ja daję więcej wody aby nie była taka papka tylko sok. ^^
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-07, 11:56   #3113
Ishani
Zadomowienie
 
Avatar Ishani
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 718
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
Ishani skalpel bez problemu z chomika ściągniesz.
No własnie z 5ciu różnych chomików próbowałam i zawsze coś nie działa

o, znalazłam w końcu jakiś działający. Ciekawe tylko czy pójdzie. Ostatnio mam jakieś problemy, przerywa mi ściąganie pod sam koniec I

Edytowane przez Ishani
Czas edycji: 2012-07-07 o 12:05
Ishani jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-07, 12:11   #3114
jp91
Wtajemniczenie
 
Avatar jp91
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 670
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
Justynko to więcej banana daj albo wody. Ja daję więcej wody aby nie była taka papka tylko sok. ^^
Dałam sporo tej wody, ale i tak za dużo pietruszki i bardzo dużo wyszło tego koktajlu, wiec przelałam to małych kubeczków i zamroziłam
__________________
Justyna

jp91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-07, 12:21   #3115
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Też dobry pomysł.
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-07, 12:50   #3116
zetuzetia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 926
GG do zetuzetia
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Pojechałam dzisiaj po owoce i narobiłam koktajlów na cały dzień
ten z natką pietruszki wyszedł mi za gęsty, będę musiała rozcieńczyć wodą.
mam borówki, banan, maliny i truskawki, dalej pomarańczę, grejfruta i brzoskiwinię, następny brzoskiwnia i mango i na deser maliny i borówki z kefirem
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg WP_000536.jpg (94,7 KB, 31 załadowań)
zetuzetia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-07, 12:57   #3117
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez zetuzetia Pokaż wiadomość
Pojechałam dzisiaj po owoce i narobiłam koktajlów na cały dzień
ten z natką pietruszki wyszedł mi za gęsty, będę musiała rozcieńczyć wodą.
mam borówki, banan, maliny i truskawki, dalej pomarańczę, grejfruta i brzoskiwinię, następny brzoskiwnia i mango i na deser maliny i borówki z kefirem
Piłabym wszystkie.
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-07, 13:26   #3118
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Zuzia, jaka fotka
Justynko pietruszeczka

Też właśnie z rynku wróciłam, ale byłam rowerem, więc za dużo rzeczy mi się nie zmieściło do kosza
Moje osiedle jest tak zorganizowane, że do wszystkich bloków i do garażu prowadzi jedna główna droga. Od południowej strony; i na tej drodze przy zjeździe siedzi sobie na krawężniku dziewczę skąpo odziane i opala sobie wewnętrzne strony ud. Oczywiście nogi ma na jezdni syf malaria, 40 stopni, żar się leje z nieba i samochody jeżdżą. A ona sobie siedzi, opala się i pali papieroska i wygląda na zadowoloną
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-07, 14:08   #3119
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Zuzia, jaka fotka
Justynko pietruszeczka

Też właśnie z rynku wróciłam, ale byłam rowerem, więc za dużo rzeczy mi się nie zmieściło do kosza
Moje osiedle jest tak zorganizowane, że do wszystkich bloków i do garażu prowadzi jedna główna droga. Od południowej strony; i na tej drodze przy zjeździe siedzi sobie na krawężniku dziewczę skąpo odziane i opala sobie wewnętrzne strony ud. Oczywiście nogi ma na jezdni syf malaria, 40 stopni, żar się leje z nieba i samochody jeżdżą. A ona sobie siedzi, opala się i pali papieroska i wygląda na zadowoloną




Zetuzetia, jadę do Ciebie Ale to musi smakować i orzeźwiać

A tak na serio to zaraz idziemy z synem i znajomymi do lodziarni, mam nadzieję, ż ebędą mieć coś w ten deseń
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-07, 14:40   #3120
fiolka85
Wtajemniczenie
 
Avatar fiolka85
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 2 492
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez zetuzetia Pokaż wiadomość
Pojechałam dzisiaj po owoce i narobiłam koktajlów na cały dzień
ten z natką pietruszki wyszedł mi za gęsty, będę musiała rozcieńczyć wodą.
mam borówki, banan, maliny i truskawki, dalej pomarańczę, grejfruta i brzoskiwinię, następny brzoskiwnia i mango i na deser maliny i borówki z kefirem
pięknie to wygląda
__________________
"mur nie przeszkadza, dopóki nie zaczniemy walić w niego głową"
fiolka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:35.