Zwrot towaru-NEW LOOK - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-01-28, 21:43   #1
Chloe69
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 23
Thumbs down

Zwrot towaru-NEW LOOK


Witam ;-)
Chcialabym prosic was o obiektywną opinie, kto miał rację - ja, czy menagerka.
Otóż w przypływie emocji, kupilam spódniczkę oraz torebkę, wszystko wiosenne Niestety, zastala mnie zima.. Więc siłą rzeczy, musialam zwrócic towar i zakupic zimowe buty

Przy kasie, kierowniczka stwierdzila,że nie może mi przyjąc spódniczki , ponieważ jest przybrudzona.
Owszem byla- ale nie z mojej winy. Przeciez nie kupuje ciuchow i nie nosze zz metkami .. I teraz jestem w D. Szczerze mowiąc, sama wiem jak wyglada przymierzanie rzeczy w przebieralni, raz cos spadnie, raz na coś się niechcący nadepnie. A kierowniczka upierala sie,że kasjerki dokladnie ogladaja rzeczy i w razie skazy, dopisują na paragonie, niestety gdy ja kupowalam taka sytuacja nie miala miejsca, ot tak sobie zwinela i wlozyla do torebki. Poprosilam ją o nagranie z kamery- odmówila ponieważ kamery sa dla ochorny, czy cos takiego..
Jak myślicie, kto miał rację ?
Chloe69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-29, 08:08   #2
ssue
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 662
Dot.: Zwrot towaru-NEW LOOK

Podobną sytuacje miałam w Mango.
Kupiłam sukienkę z paskiem, przymierzyłam w domu, nie spodobała mi się. Poszłam oddać i okazłao się, że lakier na pasku odprysł w paru miejscach. Mówie kobiecie, że nawet specjalnie się temu paskowi nie przygladałam jak kupowałam, był to był. Sukienka miała wszystkie metki, oddawałam 2 dni od zakupu, niestety nie przyjęli. Teraz ogladam każdą rzecz baaaardzo dokładnie i proszę o opisywnie każdej skazy.
ssue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-29, 10:35   #3
Zeila
Raczkowanie
 
Avatar Zeila
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 458
Dot.: Zwrot towaru-NEW LOOK

Wiecie tak naprawdę to i tak to jest ich dobra wola, że przyjmują zwracany towar, bo wcale tego robić nie muszą. Poza tym skąd mogą mieć pewność, że jej nie nosiłaś, skoro wygląda jakby tak było. Ja przed kupieniem sobie ciucha oglądam go, patrzę czy ma jakiejś skazy, moim zdaniem jeśli możesz mieć do kogoś pretensje to do siebie.
Zeila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:17.