Jasny podkład - zbiorczy cz II - Strona 77 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-05-12, 11:24   #2281
Leora
Rozeznanie
 
Avatar Leora
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 587
GG do Leora
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Hej, mam prośbę; przeszukuję internet i nie mogę znaleźć odpowiednich swatchy/opisów.
Na aukcjach w internecie sprzedawana jest jeszcze 'stara' wersja podkładu healthy mix, niestety, tylko od koloru 52, i tak się zastanawiam, do jakiego podkładu można porównać jego kolor (affinitone mineral ivory, któryś z drogeryjnych pseudo 'bb' kremów ?). W zimie w miarę odpowiedni był dla mnie kolor 51 i jeżeli 52 nie jest dużo ciemniejszy to przypuszczam, że mogłby być dobry na lato; niestety nie mogę znaleźć żadnego porównania. Ktoś pomoże?
Pozdrawiam
__________________
Wymianka
Leora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-12, 15:46   #2282
lemka
Zakorzenienie
 
Avatar lemka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 3 583
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Dziewczyny, macie może jakieś doświadczenia z podkładami Bobbi Brown? W wątku była mowa o odcieniu Alabaster, ale chciałam zapytać, czy znajdę też coś o odcieniu żółtym?
__________________
...it's about practice.
lemka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-12, 15:49   #2283
Arctica
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 60
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Z przetestowanych przeze mnie:

Paese - Specjalistyczny podkład matujący nr 500 Porcelana
Paese - Lush velvet podkład matujący hialuronowy nr 20 Porcelana
Paese - Specjalistyczny podkład nawilżający nr 300 Porcelana
Rimmel - Match Perfection nr 100 Ivory i 101 Classic Ivory
Loreal - True Mach N1 Ivory
Oriflame - Very Me Porcelain
Bourjous - Healthy Mix, nr 51 Light Vanilla
Bourjois Healthy Mix Serum, nr 51 Light Vanilla
Revlon - Color Stay nr 110 Ivory
Dermacol - nr208
Bell - Perfect Skin nr 10 Porcelain
Max Factor - Smoth Effect nr 45 Creamy Ivory
Max Factor - Lasting Performance nr 100 Fair i 101 Ivory Beige
Pharmaceris F - Delikatny fluid intensywnie kryjący 01 Ivory
Ingrid Cosmetics - Mineral Silk & Lift nr 29 Porcelain
Eveline - Art Scenic Double Cover - Porcelanowy

Ostatnio bardzo mocno katuję moje nowe odkrycie, czyli podkłady z Paese. Nasza polska firma a podkłady zbliżone i stylizowane na podkładach z Revlona.

Polecam również Pharmaceris F - Delikatny fluid intensywnie kryjący 01 Ivory oraz Rimmel - Match Perfection nr 100 Ivory i 101 Classic Ivory i Loreal - True Mach N1 Ivory (tu ważny sposób nakładania - u mnie sprawdza się nakładanie pędzlem typu "skunks" i poprawki gąbeczką).
__________________
"Nie potrafię i nie chcę dopasować swojego sumienia do tegorocznej mody”
Lillian Helman
Arctica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-12, 18:04   #2284
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
...
zacznijmy od tego co dla Ciebie oznacza jasny odcień bo jak masz jasniejsza skóre niż 11o ivory revlona i 13 Missha Pc ...to masz mega jasna cere... i ciężko mi się do tego odnieść skoro statystycznie ja mam jasna cere na poziomie Mac c15.
Missha PC #13 była trochę za ciemna i zbyt różowa, no i strasznie mnie zapchała. Na razie używam Porcelain Bobbi Brown i jest w porządku, może o ćwierć/pół tonu za ciemny, ale jak złapię troszkę słonka, będzie idealny (mam też Alabaster w sztyfcie). Najjaśniejszy Rimmel Match Perfection też jest ok, tylko trochę za różowy.
Cytat:
Napisane przez fiasco Pokaż wiadomość
ten pierwszy zamówiłam wczoraj, nie mogę się doczekać aż przyjdzie
z niższą ochroną (spf 30) jest wychwalany już tysiąckrotnie przeze mnie Synchroline Aknicare no ale na lato to trochę mało. Teoretycznie matujący SPF 50 jest SVR Lysalpha ale ja go nie lubię, nie chce się wchłonąć, smuży i w ogóle taki nieprzyjemny jest.
Aknicare kiedyś pewnie spróbuję, na razie używałam 20stki anti-age z Rossmanna , a teraz przyszedł do mnie filtr z Misshy, Waterproof Sun Milk 50+ PAA +++. Ciekawa jestem, jak się sprawdzi.
Daj znać koniecznie, jak wypróbujesz Vichy, bo strasznie mnie kusi, żeby spróbować.
__________________
WYMIANKA
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-12, 21:31   #2285
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

[QUOTE=neath;40775360]Missha PC #13 była trochę za ciemna i zbyt różowa, no i strasznie mnie zapchała. Na razie używam Porcelain Bobbi Brown i jest w porządku, może o ćwierć/pół tonu za ciemny, ale jak złapię troszkę słonka, będzie idealny (mam też Alabaster w sztyfcie). Najjaśniejszy Rimmel Match Perfection też jest ok, tylko trochę za różowy.
...
wow...niespotykanie jasna karnacja,rzadko taką widuje.
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-12, 21:43   #2286
enn_
Zakorzenienie
 
Avatar enn_
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 5 296
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
wow...niespotykanie jasna karnacja,rzadko taką widuje.
Bez przesady, duzo osob ma taka karnacje, Rimmel Math Perfection też wcale taki nie jest.
__________________
...
enn_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-12, 21:56   #2287
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez enn_ Pokaż wiadomość
Bez przesady, duzo osob ma taka karnacje, Rimmel Math Perfection też wcale taki nie jest.
Kiedyś byłam jaśniejsza A tak to widzę sporo dziewczyn, które mają jasne buzie, nie jest to nadzwyczajne. Może tylko w mniemaniu producentów kolorówki
__________________
WYMIANKA
neath jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-05-12, 22:02   #2288
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

...
pewnie Dziewczyny macie racje,jednak ja rzadko widuje az tak jasne karnacje<zawodowo tez nieczęsto sie zdarzają > kwestia miejsca,czasu może.
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-13, 17:56   #2289
lemka
Zakorzenienie
 
Avatar lemka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 3 583
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Missha PC #13 była trochę za ciemna i zbyt różowa, no i strasznie mnie zapchała. Na razie używam Porcelain Bobbi Brown i jest w porządku, może o ćwierć/pół tonu za ciemny, ale jak złapię troszkę słonka, będzie idealny (mam też Alabaster w sztyfcie). Najjaśniejszy Rimmel Match Perfection też jest ok, tylko trochę za różowy.

Aknicare kiedyś pewnie spróbuję, na razie używałam 20stki anti-age z Rossmanna , a teraz przyszedł do mnie filtr z Misshy, Waterproof Sun Milk 50+ PAA +++. Ciekawa jestem, jak się sprawdzi.
Daj znać koniecznie, jak wypróbujesz Vichy, bo strasznie mnie kusi, żeby spróbować.
To rzeczywiście musisz być jasna. A którego dokładnie podkłady Bobbi Brown używasz?
__________________
...it's about practice.
lemka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-13, 19:16   #2290
Ingran
Blessed be the fruit
 
Avatar Ingran
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Gilead
Wiadomości: 9 232
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Missha PC #13 była trochę za ciemna i zbyt różowa, no i strasznie mnie zapchała. Na razie używam Porcelain Bobbi Brown i jest w porządku, może o ćwierć/pół tonu za ciemny, ale jak złapię troszkę słonka, będzie idealny (mam też Alabaster w sztyfcie). Najjaśniejszy Rimmel Match Perfection też jest ok, tylko trochę za różowy.

Aknicare kiedyś pewnie spróbuję, na razie używałam 20stki anti-age z Rossmanna , a teraz przyszedł do mnie filtr z Misshy, Waterproof Sun Milk 50+ PAA +++. Ciekawa jestem, jak się sprawdzi.
Daj znać koniecznie, jak wypróbujesz Vichy, bo strasznie mnie kusi, żeby spróbować.
Hmmm, dziwna sprawa, że Rimmel jest dla ciebie ok a Missha jest za ciemna... Myślałam, że Missha jest jaśniejsza

---------- Dopisano o 20:16 ---------- Poprzedni post napisano o 19:15 ----------

Aaaa i pochwalę sie jeszcze, że od dziś jestem w posiadaniu próbki EDM Olive Fair w formule Matte Base. Ciemnawa nieco ale lepszy rydz niż nic
__________________
I'll show you...
... the dark side.
Ingran jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-13, 19:54   #2291
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez lemka Pokaż wiadomość
To rzeczywiście musisz być jasna. A którego dokładnie podkłady Bobbi Brown używasz?
Skin Foundation SPF 15 i Long-Wear Even Finish Foundation SPF 15 (kopiowane ze stronki Douglasa ), oba w odcieniu porcelain. Przez większość roku są ok, w najbledszym okresie używam Sicka w kolorze alabaster.
Cytat:
Napisane przez Ingran Pokaż wiadomość
Hmmm, dziwna sprawa, że Rimmel jest dla ciebie ok a Missha jest za ciemna... Myślałam, że Missha jest jaśniejsza

---------- Dopisano o 20:16 ---------- Poprzedni post napisano o 19:15 ----------

Aaaa i pochwalę sie jeszcze, że od dziś jestem w posiadaniu próbki EDM Olive Fair w formule Matte Base. Ciemnawa nieco ale lepszy rydz niż nic
Nie wiem na czym to polega :P Dla mnie Missha była
za ciemna kiedyś, może teraz byłaby dobra, nie wiem. Nie spróbuję znów, bo nie chcę zapychać cery. Poza tym kolor był jakiś szaro-siny

EDM był fajny kiedyś w starej formule intensive. Też mam próbkę olive fair w matowej formule i jakoś bez szału. Krycia nie zauważyłam, dlatego ciężko mi nawet kolor ocenić... Lily Lolo też nie ma krycia specjalnie, ale jak się zakorektoruje, to jest w miarę ok
__________________
WYMIANKA
neath jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-13, 20:41   #2292
lemka
Zakorzenienie
 
Avatar lemka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 3 583
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Skin Foundation SPF 15 i Long-Wear Even Finish Foundation SPF 15 (kopiowane ze stronki Douglasa ), oba w odcieniu porcelain. Przez większość roku są ok, w najbledszym okresie używam Sicka w kolorze alabaster.
A jeżeli chodzi o właściwości, to jakbyś je opisała? Krycie i wykończenie mnie najbardziej interesuje.
__________________
...it's about practice.
lemka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-14, 17:19   #2293
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez lemka Pokaż wiadomość
A jeżeli chodzi o właściwości, to jakbyś je opisała? Krycie i wykończenie mnie najbardziej interesuje.
Skin Foundation jest bardzo wodnisty i stosunkowo niewiele kryje. Można doklepać dodatkową warstwę jakby co Lepiej go przypudrować, ale dla suchej skóry też nie polecam, bo lubi podkreślić skórki. Najlepiej spisuje się na normalnej i mieszanej skórze, która się jednak nadmiernie nie przetłuszcza (może spłynąć). Jak widać po opisie, dość ciężko się z nim obchodzić. Nie wiem czy jest warty tych pieniędzy... Dużo zależy od tego, co się pod niego nałoży. Na filtrze Missha nie muszę go nawet pudrować i cały dzień grzecznie siedzi na twarzy, na bardziej tłustym filtrze z Rossmanna też się ładnie rozprowadza. Jak moja cera jest w lepszym stanie (bez przesuszeń), to spisuje się całkiem nieźle Aha, wg mnie to zdecydowanie podkład na lato. Zimą nie sprawdza się wcale.

Za to ten drugi, Long Lasting coś tam to zupełnie inny podkład. Gęsty, kremowy, jego konsystencja przypomina mi krem BB.Kryje też zdecydowanie lepiej, ale przez to jest trochę cięższy (nie aż tak jak Colorstay ). Używam go, gdy mam większe problemy z cerą, no i zimą się dobrze spisał. Ogólnie, polecam
__________________
WYMIANKA
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-14, 20:11   #2294
1a159cf6a0624b31db6aaefb6bbb43b621a184e1
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 17 646
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Dziewczyny a jaki podkład polecacie do skóry suchej atopowej?
Myślałam nad BB rozświetlającym lub innym nawilżającym. Nawet Givenchy Eclat Mattisime byłby ok, bo słonko mnie ciut złapało, a wcześniej był on za ciemny dla mnie. Nie podkreślał mi skórek, ale nie wiem czy nie będzie wysuszał, bo miałam tylko małą próbkę...

Ogólnie z moją cerą lepiej - zasługa linii Sensitia z Iwostinu
1a159cf6a0624b31db6aaefb6bbb43b621a184e1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-14, 20:14   #2295
_polly_
Zakorzenienie
 
Avatar _polly_
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 22 181
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

[1=1a159cf6a0624b31db6aaef b6bbb43b621a184e1;4081475 2]Dziewczyny a jaki podkład polecacie do skóry suchej atopowej?
Myślałam nad BB rozświetlającym lub innym nawilżającym. Nawet Givenchy Eclat Mattisime byłby ok, bo słonko mnie ciut złapało, a wcześniej był on za ciemny dla mnie. Nie podkreślał mi skórek, ale nie wiem czy nie będzie wysuszał, bo miałam tylko małą próbkę...

Ogólnie z moją cerą lepiej - zasługa linii Sensitia z Iwostinu [/QUOTE]

Moja sucha, atopowa skóra lubi się z La Roche Posay unifiance creme. Gdyby nie za ciemny kolor, to byłby ideał.:P
__________________

Mam dobrą figurę. Koło to też figura.
_polly_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-14, 20:25   #2296
1a159cf6a0624b31db6aaefb6bbb43b621a184e1
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 17 646
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez _polly_ Pokaż wiadomość
Moja sucha, atopowa skóra lubi się z La Roche Posay unifiance creme. Gdyby nie za ciemny kolor, to byłby ideał.:P
no właśnie kolor, ja jestem jasna i większość aptecznych i ogólnodostępnej drogeryjnej kolorówki jest za ciemna lub nie trafia w podtony.
1a159cf6a0624b31db6aaefb6bbb43b621a184e1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-14, 20:41   #2297
_polly_
Zakorzenienie
 
Avatar _polly_
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 22 181
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

[1=1a159cf6a0624b31db6aaef b6bbb43b621a184e1;4081510 1]no właśnie kolor, ja jestem jasna i większość aptecznych i ogólnodostępnej drogeryjnej kolorówki jest za ciemna lub nie trafia w podtony.[/QUOTE]

A jaki podkład Ci pasuje kolorystycznie?
__________________

Mam dobrą figurę. Koło to też figura.
_polly_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-14, 21:06   #2298
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

[1=1a159cf6a0624b31db6aaef b6bbb43b621a184e1;4081475 2]Dziewczyny a jaki podkład polecacie do skóry suchej atopowej?
Myślałam nad BB rozświetlającym lub innym nawilżającym. Nawet Givenchy Eclat Mattisime byłby ok, bo słonko mnie ciut złapało, a wcześniej był on za ciemny dla mnie. Nie podkreślał mi skórek, ale nie wiem czy nie będzie wysuszał, bo miałam tylko małą próbkę...

Ogólnie z moją cerą lepiej - zasługa linii Sensitia z Iwostinu [/QUOTE]

Givenchy nie radzę, mnie wysuszył. Czeka teraz na to aż się opalę, mam nadzieję, że latem będzie ok.
__________________
WYMIANKA
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-15, 07:07   #2299
1a159cf6a0624b31db6aaefb6bbb43b621a184e1
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 17 646
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez _polly_ Pokaż wiadomość
A jaki podkład Ci pasuje kolorystycznie?
Healthy Mix serum 51 jest za ciemny.
Będąc w Douglasie pani proponowała mi BB 0-porcelain lub 00 alabaster.
1a159cf6a0624b31db6aaefb6bbb43b621a184e1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-15, 09:27   #2300
enn_
Zakorzenienie
 
Avatar enn_
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 5 296
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Z jasnych podkładów, poza Bobbi Brown, w Douglasie znajdziesz też podkłady Armaniego - Lasting silk i Luminous Silk w kolorze 2 (ten drugi nieco ciemniejszy). Nie wiem jednak jak z używaniem ich przy takiej cerze jak Twoja.
__________________
...
enn_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-15, 20:02   #2301
lemka
Zakorzenienie
 
Avatar lemka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 3 583
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Skin Foundation jest bardzo wodnisty i stosunkowo niewiele kryje. Można doklepać dodatkową warstwę jakby co Lepiej go przypudrować, ale dla suchej skóry też nie polecam, bo lubi podkreślić skórki. Najlepiej spisuje się na normalnej i mieszanej skórze, która się jednak nadmiernie nie przetłuszcza (może spłynąć). Jak widać po opisie, dość ciężko się z nim obchodzić. Nie wiem czy jest warty tych pieniędzy... Dużo zależy od tego, co się pod niego nałoży. Na filtrze Missha nie muszę go nawet pudrować i cały dzień grzecznie siedzi na twarzy, na bardziej tłustym filtrze z Rossmanna też się ładnie rozprowadza. Jak moja cera jest w lepszym stanie (bez przesuszeń), to spisuje się całkiem nieźle Aha, wg mnie to zdecydowanie podkład na lato. Zimą nie sprawdza się wcale.

Za to ten drugi, Long Lasting coś tam to zupełnie inny podkład. Gęsty, kremowy, jego konsystencja przypomina mi krem BB.Kryje też zdecydowanie lepiej, ale przez to jest trochę cięższy (nie aż tak jak Colorstay ). Używam go, gdy mam większe problemy z cerą, no i zimą się dobrze spisał. Ogólnie, polecam

Kusi mnie ten Long Lasting, ale boję się bez wypróbowania ryzykować a u mnie nie chcą próbki zrobić .
__________________
...it's about practice.
lemka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-15, 20:10   #2302
Pani Barokowa
Rozeznanie
 
Avatar Pani Barokowa
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 658
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez lemka Pokaż wiadomość
Kusi mnie ten Long Lasting, ale boję się bez wypróbowania ryzykować a u mnie nie chcą próbki zrobić .
Kurde u mnie to samo byłam w douglasie, robiłam zakupy i spytałam czy moglabym dostac odlewkę tego podkładu bobbi brown, a ona na to że z bobbi nie robią próbek. Dziwne to trochę dla mnie, to już chyba zależy na kogo się trafi, bo innym razem byłam i wydałam znacznie mniej a mimo to jak poprosiłam o odlewkę armaniego to dostałam normlanie
Pani Barokowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-15, 20:18   #2303
Ingran
Blessed be the fruit
 
Avatar Ingran
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Gilead
Wiadomości: 9 232
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Ja nie rozumiem tych pań, które tak skąpią na paru kroplach podkładu z testera... Ja np. byłam raz w D. i pani mi bez problemu zrobiła odlewkę podkładu YSL...
__________________
I'll show you...
... the dark side.
Ingran jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-15, 20:23   #2304
enn_
Zakorzenienie
 
Avatar enn_
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 5 296
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Ja też kilkakrotnie usłyszałam, że z BB nie robią próbek. Nie wiem jak to dokładnie wygląda, ale może te stoiska są od Douglasa bardziej niezależne niż nam się wydaje.
__________________
...
enn_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-15, 22:36   #2305
1a159cf6a0624b31db6aaefb6bbb43b621a184e1
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 17 646
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez lemka Pokaż wiadomość
Kusi mnie ten Long Lasting, ale boję się bez wypróbowania ryzykować a u mnie nie chcą próbki zrobić .
Cytat:
Napisane przez enn_ Pokaż wiadomość
Ja też kilkakrotnie usłyszałam, że z BB nie robią próbek. Nie wiem jak to dokładnie wygląda, ale może te stoiska są od Douglasa bardziej niezależne niż nam się wydaje.
mnie pani odpowiedziała, że mają zabronione wydawanie próbek BB, ale na miejscu Ci przetestują wszystko. Więc umów się z babką na jakąś godzinę rano, ona Cię umaluje i zobaczysz jak się trzyma podkład
1a159cf6a0624b31db6aaefb6bbb43b621a184e1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-16, 06:25   #2306
lemka
Zakorzenienie
 
Avatar lemka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 3 583
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Tylko malowanie u niej nic mi nie da. Muszę widzieć, czy na mojej pielęgnacji sprawdzi się ten podkład, czym mogę go nakładać, czy rano nie zrobi mi plam, jak go sama nakładam i czy nie zapycha... Oj, Bobbi Brown sobie sam dołki kopie i zniechęca do zakupów .
__________________
...it's about practice.
lemka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-16, 13:03   #2307
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez lemka Pokaż wiadomość
Tylko malowanie u niej nic mi nie da. Muszę widzieć, czy na mojej pielęgnacji sprawdzi się ten podkład, czym mogę go nakładać, czy rano nie zrobi mi plam, jak go sama nakładam i czy nie zapycha... Oj, Bobbi Brown sobie sam dołki kopie i zniechęca do zakupów .
...
a jak umówisz się z rana,wcześniej nałożysz swoja pielęgnacje,to juz jakis ogląd będziesz miała...pochodzisz w tym cały dzień..... z podkładami BB to jest tak,że od razu je kochasz albo nienawidzisz <przynajmniej ja tak mam>
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-19, 11:28   #2308
lemka
Zakorzenienie
 
Avatar lemka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 3 583
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
...
a jak umówisz się z rana,wcześniej nałożysz swoja pielęgnacje,to juz jakis ogląd będziesz miała...pochodzisz w tym cały dzień..... z podkładami BB to jest tak,że od razu je kochasz albo nienawidzisz <przynajmniej ja tak mam>
A mogłabyś je w skrócie porównać? Mam skórę mieszaną = świecenie + skórki, idealny podkład mógłby zbytnio nie przetłuszcza, ale też nie być matowy. Krycie średnie. Bardzo podobały mi się takie podkłądy jak Dior Nude czy Dior Forever (oba są dla mnie za ciemne niestety), świetny wygląd zapewniał Touch Eclat YSL, ale zbytnio się świecił. Będę ogromnie wdzięczna za wskazówki, na który warto zwrócić uwagę.
__________________
...it's about practice.
lemka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-19, 11:45   #2309
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez lemka Pokaż wiadomość
A mogłabyś je w skrócie porównać? Mam skórę mieszaną = świecenie + skórki, idealny podkład mógłby zbytnio nie przetłuszcza, ale też nie być matowy. Krycie średnie. Bardzo podobały mi się takie podkłądy jak Dior Nude czy Dior Forever (oba są dla mnie za ciemne niestety), świetny wygląd zapewniał Touch Eclat YSL, ale zbytnio się świecił. Będę ogromnie wdzięczna za wskazówki, na który warto zwrócić uwagę.
...
nie mogę,bo ja ich nie cierpie żadnej próbki nie zuzyłam do konca,zupełnie niekompatybilne z moją skórą,ale druga część Dziewczyn je kocha.
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-19, 12:55   #2310
enn_
Zakorzenienie
 
Avatar enn_
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 5 296
Re: Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez lemka Pokaż wiadomość
A mogłabyś je w skrócie porównać? Mam skórę mieszaną = świecenie + skórki, idealny podkład mógłby zbytnio nie przetłuszcza, ale też nie być matowy. Krycie średnie. Bardzo podobały mi się takie podkłądy jak Dior Nude czy Dior Forever (oba są dla mnie za ciemne niestety), świetny wygląd zapewniał Touch Eclat YSL, ale zbytnio się świecił. Będę ogromnie wdzięczna za wskazówki, na który warto zwrócić uwagę.
Probowalas podkladow Armaniego?
__________________
...
enn_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-03-02 22:38:45


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:35.