Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVIII - Strona 16 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-02-09, 22:42   #451
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez efcia90 Pokaż wiadomość
W końcu jesteśmy kobietami nie ?

Idę do łóżka, może jakiś film sobie załączę
dooobraaanoooc
pewnie

ja też pójdę jak skończę żelki

dobranoc
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-09, 22:43   #452
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVIII

Ja też idę spać, dobranoc
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-09, 22:58   #453
Lavia15
Wtajemniczenie
 
Avatar Lavia15
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 437
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
może u nas też schowały się
efcia ja będziesz to zobacz

moje kuferki brakuje mi jeszcze tego karmelowego

---------- Dopisano o 23:13 ---------- Poprzedni post napisano o 23:10 ----------



ojej jak skrzypieć czy coś w tym stylu to
mi podobają się
sama miałam zamiar kupić na jesień zimę ale nie znalazłam żadnych dla siebie
te co wkleiłaś fajne aż dziwię się, że to orsay bo ja w tym sklepie nigdy nie widzę nic fajnego

ja chce z tych koralowych całe zamszowe bo te z lakierowanym obcasem mi nie podobają się

ten karmelowy jest mega mi sie najbardziej podoba z tych wszystkich kolorków

a co do szpileczek to kupiłam sobie na wiosnę ostatnio takie czerwone z kokardką w Bershce są przesłodkie ale obcas maja niski jakieś 5-6cm takie do latania na codzień

---------- Dopisano o 23:58 ---------- Poprzedni post napisano o 23:57 ----------

Cytat:
Napisane przez efcia90 Pokaż wiadomość
Mam nadzieję, że te spodnie nie będą skrzypieć przy chodzeniu kochana, powiedz tak szczerze - co sądzisz o takich portkach ?

Właśnie, muszę sobie zakupić jakieś koralowe butki na lato

nie no moje nie skrzypią
miałam jedne takie podobne wczesniej i niestety rozpruły mi sie na tyłku bo były mega obcisłe a poza tym non stop w nich śmigałam
mam nadzieje że te mi dłużej posłużą



p.s. Musze je mieć:

http://www.newlook.com/shop/womens/s...hoes_244716975

http://www.newlook.com/shop/womens/s...hoes_244719160
__________________
zapuszczanie włosków
skrzypowita
od 28.02- jantar
treningi z Ewą Ch. i Mel B.
ZUMBOMANIACZKA

Edytowane przez Lavia15
Czas edycji: 2012-02-09 o 23:03
Lavia15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-09, 23:11   #454
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez Lavia15 Pokaż wiadomość
ten karmelowy jest mega mi sie najbardziej podoba z tych wszystkich kolorków

a co do szpileczek to kupiłam sobie na wiosnę ostatnio takie czerwone z kokardką w Bershce są przesłodkie ale obcas maja niski jakieś 5-6cm takie do latania na codzień

---------- Dopisano o 23:58 ---------- Poprzedni post napisano o 23:57 ----------




nie no moje nie skrzypią
miałam jedne takie podobne wczesniej i niestety rozpruły mi sie na tyłku bo były mega obcisłe a poza tym non stop w nich śmigałam
mam nadzieje że te mi dłużej posłużą



p.s. Musze je mieć:

http://www.newlook.com/shop/womens/s...hoes_244716975

http://www.newlook.com/shop/womens/s...hoes_244719160
a mi nie najbardziej po prostu karmel dużo jest takich torebek w tym kolorze (sama mam parę) więc nic specjalnego ale skoro mam 3 to kupię i tą do kolekcji

ja kupiłam do latania na co dzień 9-10 mam nadzieję, że sprawdzą się bo to moje pierwsze takie niskie

te co musisz mieć już widziałam ale w wersji kobaltowej ale na stronie nie ma

pokaż szpilki

---------- Dopisano o 00:11 ---------- Poprzedni post napisano o 00:07 ----------

sorry to nie te co musisz mieć :P to były te http://www.newlook.com/shop/womens/s...form_233901040 zmyliła mnie ta "łuska"

Edytowane przez xLADYx
Czas edycji: 2012-02-09 o 23:08
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-09, 23:24   #455
Lavia15
Wtajemniczenie
 
Avatar Lavia15
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 437
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
a mi nie najbardziej po prostu karmel dużo jest takich torebek w tym kolorze (sama mam parę) więc nic specjalnego ale skoro mam 3 to kupię i tą do kolekcji

ja kupiłam do latania na co dzień 9-10 mam nadzieję, że sprawdzą się bo to moje pierwsze takie niskie

te co musisz mieć już widziałam ale w wersji kobaltowej ale na stronie nie ma

pokaż szpilki

---------- Dopisano o 00:11 ---------- Poprzedni post napisano o 00:07 ----------

sorry to nie te co musisz mieć :P to były te http://www.newlook.com/shop/womens/s...form_233901040 zmyliła mnie ta "łuska"


ja wiem że Ty uwielbiasz kolorki intensywne i dlatego nakupowałaś sobie tyle tych kuferków teraz mozesz co dzień z innym chodzic

ja to niestety nie mam w szafie aż tylu rzeczy w odważnych kolorach... jakoś zawsze mam problem póżniej co do nich założyć żeby nie wyglądać jak biedrona a stonowane kolorki łatwiej łączyć ze sobą
ale kobaltowe szpilki też chce kupić... miałam nawet te od Kotki kupić które wystawiła na allegro ale już mi sie chwilowo skończyły fundusze
i oby do następnej wypłaty


a zdjęcia czerwonych bucików mogę zrobić jutro kochana, teraz już usypiam.... Miłej nocki
__________________
zapuszczanie włosków
skrzypowita
od 28.02- jantar
treningi z Ewą Ch. i Mel B.
ZUMBOMANIACZKA
Lavia15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-09, 23:37   #456
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez Lavia15 Pokaż wiadomość
ja wiem że Ty uwielbiasz kolorki intensywne i dlatego nakupowałaś sobie tyle tych kuferków teraz mozesz co dzień z innym chodzic

ja to niestety nie mam w szafie aż tylu rzeczy w odważnych kolorach... jakoś zawsze mam problem póżniej co do nich założyć żeby nie wyglądać jak biedrona a stonowane kolorki łatwiej łączyć ze sobą
ale kobaltowe szpilki też chce kupić... miałam nawet te od Kotki kupić które wystawiła na allegro ale już mi sie chwilowo skończyły fundusze
i oby do następnej wypłaty


a zdjęcia czerwonych bucików mogę zrobić jutro kochana, teraz już usypiam.... Miłej nocki
uwielbiam zwłaszcza w okresie wiosna/lato
szkoda te Kotki niezły kolorek mają ale pewnie znajdziesz inne bo dużo teraz kolorów w sklepach
ok dobranoc
ja już też znikam bo od rana będę latać załatwiać sprawy
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-10, 07:49   #457
_eNchaNted_
Wtajemniczenie
 
Avatar _eNchaNted_
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: śląskowo
Wiadomości: 2 599
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVIII

Dobry dzień

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
dziękuję!
ale Ty nic nie kombinuj, Twój kolor jest boski

o pędzle Hakuro do podkładu? a jakie?
ColorStaya wzięłaś tak w ciemno czy już go miałaś?
no nie wiem, mam wrażenie, że jeszcze ciutke za jasne są ale po 1 - nie chce kłaść farby na całość, a po 2 - nie wiadomo co by mi wyszło np. po tym syossie, dlatego chyba na razie nic nie będę kombinowała

tak kochana, wzięłam hakuro do podkłądu H51 i do pudru H55, jak na razie zdążyłam przetestować H55 i już wiem, że chyba mnie pokochał oczywiście z wzajemnością dzisiaj przyszła pora na H51, także dam znać jak tylko go wypróbuję

Colorstaya wzięłam w ciemno, tzn. wiedziałam, że kolor 180 będzie za jasny, dlatego wzięłam kolor o ton ciemniejszy - 220 natural beige wczoraj robiłam próbę kolorystyczną i wydaję mi się, że idealnie trafiłam, dzisiaj przy make-upie się upewnię i jeszcze napiszę na ten temat

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Hej
ale u mnie śniegu napdało
u mnie też, może nie jakoś strasznie dużo, ale jednak biało jest

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
wrocilam z rossa, jestem mega w☠☠☠☠iona
oczywiscie moich farb palette naturals nie ma- wycofali je z rossmana.
a dlaczego?!
bo jak mi kierownik sklepu powiedzial- zamiast tamtego teraz bedzie garnier sensation bo to zamienniki
oczywiscie moja reakcja wobec tego byla taka-
pytam go czy wie ze to sa rozne firmy? a on- naprawde?
kuzwa kto tam pracuje
i do mnie mowi- ze 111 bedzie podobne- ja mu mowie czy zdaje sobie sprawe ze tam ida inne wody... i do moich wlosow za slaba jest, a on ze wody zawsze mozna dolac
zakonczylam rozmowe dziekujac mu za wiedze, i dodalam tylko ze niech pan fryzjerki nie poucza... po czym zaczerwienil sie i zmyl
co za dzien...
ogladalam tez te nowe syossy pronature- i kompletna klapa- tylko 2 rodz blondu i to brzydkie takie, zielonkawe...
wobec mega rozczarowania rossmannem kupilam wiec a10 i bede ja robic za tydzien kolo weekendu...niech sie dzieje co chce.
medal dla tego pana!

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Hey
Ja tylko na chwilke wpadłam
Moze mnie teraz nie byc za czesto bo mama do mnie przyjedzie
Musze z nia po sklepach polatac i takie tam
Milego dnia kochane


Encha
Emerylke?
No czemu nie
U mnie jak na razie ok zobaczymy jak dalej bedzie
I dla Ciebie życze tego samego
tak, emerytke nie wiem czy ona ogarnie ten system mam nadzieję, że chociaż obsługę komputera ma opanowaną
zobaczymy jak będzie, kierowniczka na razie nic nie wspominała

dobrze, że u Ciebie wszystko się układa

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
ja czekam na cieczke loli z utesknieniem
a właśnie, miałam Was pytać - kiedy sunie dostają pierwszą cieczkę?

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
Czeko mój brat ma xperie neo-v fajny telefonik ale dla mnie te wszystkie dotykowe, bajeranckie telefony to nie da mnie, za tępa jestem na takie rzeczy a w czerwcu czeka mnie zmiana telefonu, pewnie będę miała stres
dla mnie też może i jestem jakaś praczasowa, ale ciężko mi się obsługuje te dotykowe telefony, wole jak są normalne przyciski

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Wrzuciłam do albumu zakupki
piękny kolor kiecuni

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
co myslicie o tej torebce http://moda.allegro.pl/elegancka-lis...100868511.html szukam szukam i nic ciekawego nie widze jedynie ta mi wpadła w oko acha i ta http://moda.allegro.pl/torebka-worek...104714351.html
mi się żadna z tych nie podoba

Cytat:
Napisane przez efcia90 Pokaż wiadomość
Z Hakuro zamówiłam akurat te większe, H55, H51, H54 i skośny do brwi H85 te do twarzy są takieeee cudoownneee
tak, cudowne na razie przetestowałam H55, ale myślę, że z H51 też się polubimy

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
a mi coś kurde nie pasuje w tym kolorze nie wiem co

dzisiaj odrost jest już jaśniejszy po myciu, wyrównany, ale kurczę to chyba nie to

Bunny myślisz, że teraz z Loreal Excellence naturalny baby blond 10 mógłby mi wyjść?
jak to nie pasuje? wg mnie kolor jest śliczny, naturalny ale może rzeczywiście odcień nie ten i dlatego tak uważasz
nie chcesz nam pokazać z buźką jak to wygląda?

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
to jak ja dla mnie byle zadzwonić i muzyczki posłuchać no i mały musi być
ja też lubię małe telefony

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
dobra, więc tak jak mówię- po pierwsze- to był test, dlatego loki na calosci po drugie- moja mama ma bardzo gęste włosy, więc też inaczej (ma w gumce 3x wiecej wlosow niz ja), po trzecie- to moj pierwszy raz jesli chodzi o lokowki, nigdy takimi nie robilam wlosow, mialam tylko lokowko-suszarke ktorej nie uzywalam nawet
no ale wychodzą za☠☠☠iste jutro wyprobuje na sobie, a efekty chyba wstawie na bloga, no najpozniej w sobote u mnie będzie biedniej z gęstością

jak widac jeden lok mi sie nie zwinal dobrze, ale chyba wtedy przez przypadek wylaczylam lokowke no i ukladalam na plyn chi iron guard, bo nie mam lakieru ani pianki do wlosow w domu
ale loczyska ciekawa jestem jak Tobie wyjdą
__________________


_eNchaNted_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-02-10, 07:57   #458
Ania09121983
Zadomowienie
 
Avatar Ania09121983
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: tu i tam
Wiadomości: 1 751
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVIII

witam piekne panie dzień dobry wszystkim. u mnie dzis szkoła ehh zaczyna sie weekendowy zapieprz . czeka mnie tez prostownica ..jak ja wynagrodzę to moim włosom;/ trzeba będzie je czyms przekupic hehe jakimś balsamem badz maseczką.

właśnie! zazwyczaj olejuje włosy wiec zmywam je szamponem barwa brzozowym chciałabym kupić sobie jakis inny żeby dla odmiany umyc bez wczesniejszego olejowania, jaki szampon nawilżający mi polecicie??
__________________


"Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było".
Ania09121983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-10, 08:23   #459
_eNchaNted_
Wtajemniczenie
 
Avatar _eNchaNted_
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: śląskowo
Wiadomości: 2 599
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVIII

http://allegro.pl/ocieplacz-na-siusi...108362774.html
widziałyście?
chciałam TŻ zamówić, ale się powstrzymałam


kupujecie coś TŻtom na walentynki?
__________________


_eNchaNted_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-10, 09:12   #460
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVIII

hej ja dzis home sweet home musze troche posprzatac i wogole masa spraw do zalatwienia ..
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-10, 09:45   #461
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVIII

dzień dobry
dziś miałam rano iść do ginekologa ale okazało sie ze przyjmuje dopiero od 15... czyli mama mnie zawiezie prawdopodobnie. wizyta bedzie mnie kosztować kolo 150zł ale co zrobić jak już 3 lata cytologi nie robiłam a to jest jedyny jakiś dobry gin u mnie w miecie, trzeba isć

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
oj kotka zle przeczytalas mnie... garnier w rossmannie zostaje, az za duzo go nutrissow dzis bylo po sufit.
ja sie bardzo ciesze z mojego taniego sklepiku
aaa to odetchnęłam


Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
dobra, więc tak jak mówię- po pierwsze- to był test, dlatego loki na calosci po drugie- moja mama ma bardzo gęste włosy, więc też inaczej (ma w gumce 3x wiecej wlosow niz ja), po trzecie- to moj pierwszy raz jesli chodzi o lokowki, nigdy takimi nie robilam wlosow, mialam tylko lokowko-suszarke ktorej nie uzywalam nawet
no ale wychodzą za☠☠☠iste jutro wyprobuje na sobie, a efekty chyba wstawie na bloga, no najpozniej w sobote u mnie będzie biedniej z gęstością

jak widac jeden lok mi sie nie zwinal dobrze, ale chyba wtedy przez przypadek wylaczylam lokowke no i ukladalam na plyn chi iron guard, bo nie mam lakieru ani pianki do wlosow w domu
ale śliczne!!!!!!! to taka lokówka http://allegro.pl/remington-ci95-per...087832158.html ???

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
Lady no ale moze jednak loki od polowy, albo same koncowki wywiniete?tak jak na tych zdjeciach w zalaczniku,
chce wyprobowac ta lokowke na rozne sposoby
mi sie to bardzo podoba czekam az moje takie urosną to same sie bedą tak kręcić

Cytat:
Napisane przez Lavia15 Pokaż wiadomość
Właśnie wróciłam z zakupków i sie troszkę obkupiłam

kupiłam w Stradivariusie koszulę tą co Snow tylko różową spodenki takie skórzane czarne i w Tally Weijl sweterek taki dłuższy beżowy z paskiem

aaa w ogóle jestem zachwycona nowymi kolekcjami w Stradivariusie, w Tally Weijl i kieckami w New Yorkerze

sweterek taki tylko inny odcień :

http://www.tally-weijl.com/typo3temp...077c2b2870.jpg
a widziałam te swetry i wydawały mi sie bardzo słabe jakością , dlatego wzięłam inny ale nie moge go na stronce znaleźć,i do tego tą kurtke a taki sweterek wziełam za darmo, bo jest promocja weź 3 płać za 2 http://www.tally-weijl.com/collectio...icle/6774.html
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków

Edytowane przez Kotka17
Czas edycji: 2012-02-10 o 09:49
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-10, 09:49   #462
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVIII

Cześć

Encha sama jestem ciekawa

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
ale śliczne!!!!!!! to taka lokówka http://allegro.pl/remington-ci95-per...087832158.html ???

mi sie to bardzo podoba czekam az moje takie urosną to same sie bedą tak kręcić
moje chyba nigdy nie dociagną do takiej dlugosci
tak to ta lokowka
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-10, 10:11   #463
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
jest Twoja

czuję się lepiej, naturalnie, nie idę po mieście i nie zastanawiam się O JEEEZU JAKIE BIAŁE WŁOSY, ale to nie to, nie ten odcień

spoko

mam cały kalendarz z różnymi takimi dniami będę Was informować o samych najciekawszych

Bunny, bo jak to jest
myślę, że jestem typem LATA bo blondynka, ale odcień jest właśnie chłodny, oczy błękitne, jak u psa husky (ciągle to słyszę ) a cerę mam typowo żółtą, jasną, ale jednak nie aż tak jakby to była kość słoniowa
opalam się na brąz, praktycznie od razu jestem brązowa, więc w ogóle jestem jakimś mieszańcem... no i kurde jaki odcień byłby dla mnie najlepszy? myślę, że właśnie coś takiego jak baby blond by do mnie pasowało, bo neutralny, ani ciepły ani chłodny, tylko jak to teraz uzyskać?

aaaaaaaaaaaaaaaale loooooooooooooooooki!!!
kitka bo ty po prostu nie bylas przygotowana na az tak drastyczne przyciemnienie jak zrobilas i taki fakt. z bialych prawie wlosow walnelas sredni blond i teraz przezywasz katusze.
jestes latem a cera moze byc lekko zolta u lata.
ja jestem polaczeniem lata z zima... i mam lekko oliwkowy odcien skory, a oczy piwne- szaro-rudo-zielone- typowe dla wiosny
te typy sa juz tak wymieszane...liczy sie co przewaza, ale ja zawsze mowie ze typom mieszanym bardzo- najlepiej w naturalnych odcieniach- bo sa bezpieczne. potem mozna probowac dodawac zimny/cieply odcien i patrzec w czym klientka czuje sie najlepiej.
spierz tego syossa czestym myciem i nakladaj loreala- z poczatku kolor idealny nie bedzie, ale w koncu sie domyje i bedzie jak z pudelka. najpierw na odrost, a pozniej na dlugosci na 20 minut.
a ns razem dobrze przemysl jaki kolor bys chciala uzyskac.

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
ja ją lubię
tylko często ma zamuła
a z tym pakietem inetrnetu to nie wiem jak jest i w jakiej masz sieci,ale mój TŻ ma w plusie ii też miał pakiet, wszedł na jedną stronę, zabrało mu cały pakiet i 20 zł z konta te 20 zł oddali zaraz,ale pakiet miał cały wykorzystany
ja mam w plusie- pakiet non stop- co miesiac zjada mi 9zl i mam nie limitowany net w komorce
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-10, 10:18   #464
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVIII

cześć

wpadłam się tylko przywitać, ogarniam się i lecę na moje dwa ostatnie egzaminy mam nadzieję, że ostatnie i obejdzie się bez poprawek


do później
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-10, 10:27   #465
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVIII

Kitka- trzymam kciuki
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-10, 10:28   #466
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość


Ja dopiero teraz mialam, kiedys miałysmy tylko taka wstepna, same sobie robiłysmy. I ja jestem lato, nawet wg jednej mam typowe oczy dla lata - w plamki. Tylko ze jestem chyba mocniejsze lato bo pasuje mi wiele kolorów dla zimy. Tak czy siak raczej zimny typ
bo typy zimne i cieple moga wzajemnie sie stylizowac na drugi z podtypow i bedzie im dobrze w tych kolorach. chodzi o zachowanie tonacji-zimne-zimnych, cieple- cieplych.
przyklad- jestem latem z lekka nutka zimy.
genialnie wygladam w rozach zimnych- fuksjach, fioletach, niebieskosciach i srebrach.
ale moge tez ubrac czern- typowa dla zimy- i bedzie mi w niej doskonale.
a ubiore sie w zolc, pomarancz, braz- i wygladam strasznie

Cytat:
Napisane przez _eNchaNted_ Pokaż wiadomość
Dobry dzień


no nie wiem, mam wrażenie, że jeszcze ciutke za jasne są ale po 1 - nie chce kłaść farby na całość, a po 2 - nie wiadomo co by mi wyszło np. po tym syossie, dlatego chyba na razie nic nie będę kombinowała

tak kochana, wzięłam hakuro do podkłądu H51 i do pudru H55, jak na razie zdążyłam przetestować H55 i już wiem, że chyba mnie pokochał oczywiście z wzajemnością dzisiaj przyszła pora na H51, także dam znać jak tylko go wypróbuję

Colorstaya wzięłam w ciemno, tzn. wiedziałam, że kolor 180 będzie za jasny, dlatego wzięłam kolor o ton ciemniejszy - 220 natural beige wczoraj robiłam próbę kolorystyczną i wydaję mi się, że idealnie trafiłam, dzisiaj przy make-upie się upewnię i jeszcze napiszę na ten temat


u mnie też, może nie jakoś strasznie dużo, ale jednak biało jest


medal dla tego pana!


tak, emerytke nie wiem czy ona ogarnie ten system mam nadzieję, że chociaż obsługę komputera ma opanowaną
zobaczymy jak będzie, kierowniczka na razie nic nie wspominała

dobrze, że u Ciebie wszystko się układa


a właśnie, miałam Was pytać - kiedy sunie dostają pierwszą cieczkę?


dla mnie też może i jestem jakaś praczasowa, ale ciężko mi się obsługuje te dotykowe telefony, wole jak są normalne przyciski


piękny kolor kiecuni


mi się żadna z tych nie podoba


tak, cudowne na razie przetestowałam H55, ale myślę, że z H51 też się polubimy


jak to nie pasuje? wg mnie kolor jest śliczny, naturalny ale może rzeczywiście odcień nie ten i dlatego tak uważasz
nie chcesz nam pokazać z buźką jak to wygląda?


ja też lubię małe telefony


ale loczyska ciekawa jestem jak Tobie wyjdą
Cytat:
Napisane przez _eNchaNted_ Pokaż wiadomość
http://allegro.pl/ocieplacz-na-siusi...108362774.html
widziałyście?
chciałam TŻ zamówić, ale się powstrzymałam


kupujecie coś TŻtom na walentynki?
pierwsza cieczka z reguly ok roku czasu, zalezy czy pies jest malej rasy- szybciej dojrzewa, czy duzej- wolniej dojrzewa.
moja lola miala 9mcy i miala az 3 cieczki w pierwszym roku zycia
zobaczymy ile cieczek bedzie w tym roku...
generalnie od 8mca mozna sie szykowac na cieczke. jesli wystapi do 2 roku zycia- to jest prawidlowo wiec rozpietosc czasowa jest spora.

ja z tz robie sobie ten weekend walentynkowy
pojedziemy na zakupy, razem cos ugotujemy i reszte weekendu spedzimy w lozku plus kartki walentynkowe- taki nasz maly zwyczaj z wyznaniem od siebie
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-10, 10:28   #467
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
kitka bo ty po prostu nie bylas przygotowana na az tak drastyczne przyciemnienie jak zrobilas i taki fakt. z bialych prawie wlosow walnelas sredni blond i teraz przezywasz katusze.
jestes latem a cera moze byc lekko zolta u lata.
ja jestem polaczeniem lata z zima... i mam lekko oliwkowy odcien skory, a oczy piwne- szaro-rudo-zielone- typowe dla wiosny
te typy sa juz tak wymieszane...liczy sie co przewaza, ale ja zawsze mowie ze typom mieszanym bardzo- najlepiej w naturalnych odcieniach- bo sa bezpieczne. potem mozna probowac dodawac zimny/cieply odcien i patrzec w czym klientka czuje sie najlepiej.
spierz tego syossa czestym myciem i nakladaj loreala- z poczatku kolor idealny nie bedzie, ale w koncu sie domyje i bedzie jak z pudelka. najpierw na odrost, a pozniej na dlugosci na 20 minut.
a ns razem dobrze przemysl jaki kolor bys chciala uzyskac.
dokładnie tak na początku jak zmyłam farbę to fajnie - taka zmiana po bieli i kolor był naprawdę śliczny i czułam się z tym dobrze, ale teraz się wymywa okropnie i to nie to a boję się jeszcze raz położyć tego syossa, bo za drugim razem na pewno też będzie się wypłukiwał ale nie wiadomo do jakiego koloru, a nie chcę tak spierdzielić włosów, żebym później nie musiała farbować tylko czarnym, żeby jakoś wyglądać
kolor Loreala jest idealny, będę próbować tym, dziękuję
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-10, 10:34   #468
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
dzień dobry
dziś miałam rano iść do ginekologa ale okazało sie ze przyjmuje dopiero od 15... czyli mama mnie zawiezie prawdopodobnie. wizyta bedzie mnie kosztować kolo 150zł ale co zrobić jak już 3 lata cytologi nie robiłam a to jest jedyny jakiś dobry gin u mnie w miecie, trzeba isć


aaa to odetchnęłam




ale śliczne!!!!!!! to taka lokówka http://allegro.pl/remington-ci95-per...087832158.html ???



mi sie to bardzo podoba czekam az moje takie urosną to same sie bedą tak kręcić



a widziałam te swetry i wydawały mi sie bardzo słabe jakością , dlatego wzięłam inny ale nie moge go na stronce znaleźć,i do tego tą kurtke a taki sweterek wziełam za darmo, bo jest promocja weź 3 płać za 2 http://www.tally-weijl.com/collectio...icle/6774.html
idz do gienka i daj znac co ci wyszlo i jak bylo! to tylko pieniadze! zdrowie jest wazniejsze...

---------- Dopisano o 11:34 ---------- Poprzedni post napisano o 11:31 ----------

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
dokładnie tak na początku jak zmyłam farbę to fajnie - taka zmiana po bieli i kolor był naprawdę śliczny i czułam się z tym dobrze, ale teraz się wymywa okropnie i to nie to a boję się jeszcze raz położyć tego syossa, bo za drugim razem na pewno też będzie się wypłukiwał ale nie wiadomo do jakiego koloru, a nie chcę tak spierdzielić włosów, żebym później nie musiała farbować tylko czarnym, żeby jakoś wyglądać
kolor Loreala jest idealny, będę próbować tym, dziękuję
tylko kitka... nie zaluj farby bo znow gowno wyjdzie i sie zle zmyje...
pamietaj ze tym razem kolor juz sie moze utrzymywac... i jesli ten kolor ci sie podoba, to juz nie kombinuj i farbuj tylko poziomami 9-10- mozesz zamiennie gdy uznasz ze znow sie za jasne robia...
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-10, 11:08   #469
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVIII

wróciłam
zacznę od tego, że będę szczuplejsza o jakieś tysiąc ale nie kochane nie kilo złotych!

---------- Dopisano o 12:08 ---------- Poprzedni post napisano o 12:07 ----------

Bunny zdrówko najważniejsze

---------- Dopisano o 12:08 ---------- Poprzedni post napisano o 12:08 ----------

Kitka powodzenia
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-10, 11:08   #470
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVIII

Lady a co Cie bedzie tyle kosztowało?
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-10, 11:14   #471
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVIII

Bunny ja teraz też mam ten pakiet non stop coś koło dyszki właśnie

---------- Dopisano o 12:10 ---------- Poprzedni post napisano o 12:09 ----------

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
Lady a co Cie bedzie tyle kosztowało?
pozbycie się mądrości która mi wyrasta

---------- Dopisano o 12:11 ---------- Poprzedni post napisano o 12:10 ----------

Cytat:
Napisane przez _eNchaNted_ Pokaż wiadomość
http://allegro.pl/ocieplacz-na-siusi...108362774.html
widziałyście?
chciałam TŻ zamówić, ale się powstrzymałam


kupujecie coś TŻtom na walentynki?
ocieplacz na siusiaka chyba kupię

kupuje COŚ

---------- Dopisano o 12:13 ---------- Poprzedni post napisano o 12:11 ----------

Encha mały, zgrabny, wszędzie się zmieści

---------- Dopisano o 12:14 ---------- Poprzedni post napisano o 12:13 ----------

kolejna sprawa byłam w naturze obadałam testery tego podkładu z Rimmela i chyba wezmę go
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-10, 11:15   #472
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVIII

Lady mnie tez mniej wiecej tyle wyniesie Chyba ze sie na NFZ zdecyduje...


Eh wiecie co... mam prawie 14 stron jak narazie, i tak sobie policzyłam patrząc na to ile pisze itd że dobije pewnie do 25... Wiec mam problem
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-10, 11:22   #473
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Lady mnie tez mniej wiecej tyle wyniesie Chyba ze sie na NFZ zdecyduje...


Eh wiecie co... mam prawie 14 stron jak narazie, i tak sobie policzyłam patrząc na to ile pisze itd że dobije pewnie do 25... Wiec mam problem
ale też 2?
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-10, 11:23   #474
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
ale też 2?
Też 2, i to dolne niestety + potem prostowanie wszystkich zębów na dole i może ponowne u góry. Całkowity koszt około 5-6 tys. zł. Hip hip hurraaa
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-10, 11:23   #475
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
pozbycie się mądrości która mi wyrasta
Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Lady mnie tez mniej wiecej tyle wyniesie Chyba ze sie na NFZ zdecyduje...


Eh wiecie co... mam prawie 14 stron jak narazie, i tak sobie policzyłam patrząc na to ile pisze itd że dobije pewnie do 25... Wiec mam problem
nie wiedzialam, ze to az tyle kosztuje
jak mi wyrastala osemka- mialam tak ogromny bol, ze pojechalam na dyzur do szpitala- tam dostalam leki i kazano mi się zapisac na zabieg (przecięcie dziąsla, dłutowanie czy jak to sie nazywa no i ostateczne wyciagniecie zeba i jego resztek), no i poszlam do przychodni przyszpitlanej gosc powiedzial ze jak mam @ to teraz nie, ale jak mi przejdzie to mam przyjsc... na szczescie bol ustal i juz nie poszlam ale to w przychodni panstowej, wiec pewnie za darmo
dzis juz czuje tego zeba na wierzchu sam dal rade wyjsc
naprawde nie wiedzialam, ze to sa az takie ceny
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-10, 11:28   #476
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
nie wiedzialam, ze to az tyle kosztuje
jak mi wyrastala osemka- mialam tak ogromny bol, ze pojechalam na dyzur do szpitala- tam dostalam leki i kazano mi się zapisac na zabieg (przecięcie dziąsla, dłutowanie czy jak to sie nazywa no i ostateczne wyciagniecie zeba i jego resztek), no i poszlam do przychodni przyszpitlanej gosc powiedzial ze jak mam @ to teraz nie, ale jak mi przejdzie to mam przyjsc... na szczescie bol ustal i juz nie poszlam ale to w przychodni panstowej, wiec pewnie za darmo
dzis juz czuje tego zeba na wierzchu sam dal rade wyjsc
naprawde nie wiedzialam, ze to sa az takie ceny
takie są ceny prywatnie na NFZ za friko
dłutowanie
ale jeszcze może mi upiecze się głupia nadzieja bo zrobiłam zdjęcia i widzę,że prosto są więc muszę iść teraz do chirurga szczękowego i z nim uzgodnić, bo może moja stomatolożka bez zdjęć pochopnie wydała wyrok na nie
prawa widzę zakrzywiony korzeń lewy prosty
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-10, 11:30   #477
_paulinka2
Wtajemniczenie
 
Avatar _paulinka2
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 331
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVIII

cześć

Kitka trzymam kciuki za egzaminy

Buahhot jakie loki

Princesska doszła, dziękuję jeszcze raz
__________________
Amelcia <3

dbam o włosy


_paulinka2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-10, 11:31   #478
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
takie są ceny prywatnie na NFZ za friko
dłutowanie
ale jeszcze może mi upiecze się głupia nadzieja bo zrobiłam zdjęcia i widzę,że prosto są więc muszę iść teraz do chirurga szczękowego i z nim uzgodnić, bo może moja stomatolożka bez zdjęć pochopnie wydała wyrok na nie
prawa widzę zakrzywiony korzeń lewy prosty
No to masz szczęście, że ci prosto rosną, bo moje niestety bokiem, w strone 7-ek, takze nie mam wogóle wyjscia
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-10, 11:33   #479
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
No to masz szczęście, że ci prosto rosną, bo moje niestety bokiem, w strone 7-ek, takze nie mam wogóle wyjscia
uuu http://mainhg.demotywatory.pl/upload..._kefed_500.jpg tak? tragedia
moje pionowo tylko teraz zastanawiam się dlaczego moja stomatolożka jak zobaczyła od razu mówi, że zdjęcie i do usunięcia do chirurga jutro pójdę do niej ze zdjęciem z ciekawości co powie a potem do skonsultuje się ze specjalistą
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-10, 11:36   #480
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVIII

kitka kciukasy trzymam
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:15.