TL II forte a inne leki.. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zamknięte > Fora sponsorowane > Forum eksperta Therm Line

Notka

Forum eksperta Therm Line Zapraszamy na forum Eksperta Therm Line. Na Wasze pytania czekają specjaliści z zakresu biochemii, technologii żywności i żywienia oraz dietetyki i zdrowego stylu życia.

 
 
Narzędzia
Stary 2012-02-20, 09:03   #1
dornie
Raczkowanie
 
Avatar dornie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 149

TL II forte a inne leki..


Z racji że właśnie posiadam TL II forte i jestem przeziębiona to zastanawiam sie czy mogę brać TL z innymi lekami...w chwili obecnej są to typowe leki na katar i przeziębienie więc pytam czy są jakieś przeciwwskazania?? I tak samo co w przypadku brania antybiotyków??czy trzeba na ten okres odstawić TL czy nie jest to konieczne??z góry dziękuje...
__________________
[aniolek3]393767[/aniolek3]
dornie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-20, 09:58   #2
Olimp Labs
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 221
Dot.: TL II forte a inne leki..

Cytat:
Napisane przez dornie Pokaż wiadomość
Z racji że właśnie posiadam TL II forte i jestem przeziębiona to zastanawiam sie czy mogę brać TL z innymi lekami...w chwili obecnej są to typowe leki na katar i przeziębienie więc pytam czy są jakieś przeciwwskazania?? I tak samo co w przypadku brania antybiotyków??czy trzeba na ten okres odstawić TL czy nie jest to konieczne??z góry dziękuje...
dornie, jeśli jest to lekkie przeziębienie (masz katar i chrypkę) i bierzesz przez krótki czas leki dostępne bez recepty to nie powinno być kłopotu. Jeśli jednak przejdzie to w poważniejszą infekcję i otrzymasz specjalistyczne leki na receptę lub antybiotyki to odstaw Therm Line do czasu powrotu do zdrowia.
Olimp Labs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-20, 10:49   #3
diana171615
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 525
Dot.: TL II forte a inne leki..

Jesli moge sie delikatnie wtrącić to moja koleżanka tez była lekko podziębiona i nie miała antybiotyków. Nie robiła przerwy w kuracji TL i nawet szybciej wyzdrowiała wiec w pełnie popieram naszego eksperta
diana171615 jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Forum eksperta Therm Line


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:57.