Vitapil - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-06-06, 14:44   #31
sikoreczka111
Zakorzenienie
 
Avatar sikoreczka111
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 3 915
GG do sikoreczka111
Dot.: Vitapil!

ooo aż mnie motywujesz...choć ostatnio strasznie ucierpiała moja cera i zastanawiam sie nad zmiana na jakies tabletki na cerę ....
__________________
Jeśli chce się być szczęśliwym, nie wolno gmerać w pamięci...





iskierka zgasła...
sikoreczka111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-06, 16:12   #32
LoczuSiek
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Cudolandia
Wiadomości: 213
GG do LoczuSiek
Dot.: Vitapil!

Cytat:
Napisane przez sikoreczka111 Pokaż wiadomość
ja tam łykam zawsze trochę po jedzeniu ...


wogóle zostało mi 9 tabletek tylko ... i nie wiem co dalej ;] Myslałas już co będziesz dokładnie robić w przerwie?/ łykać coś będziesz czy tylko picie pokrzywki ??
Ja zamierzam zrobić przerwe po trzech miesiącach od brania Vitapilu i miesiąc przerwe i w tym czasie bd pić skrzyp polny lub pokrzywe bo w końcu vitapil nie ma ani tego ani tego
LoczuSiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-06, 16:32   #33
pigula1990
Zadomowienie
 
Avatar pigula1990
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 274
Dot.: Vitapil!

No wlasnie jesli chodzi o Vitapil to u mnie tez wywolywal problemy z cera, np. zaczelam dostawac pojedyncze pryszczyki, choc nigdy wczesniej tego nie mialam. Moze tez cere wysuszac. Czytalam wtedy (rok temu) ze jest to wplyw jakiegos tam skladnika i najlepiej stosowac na niego "nawilzacze". Jednoczesnie biorac vitapil bralam capivit hydrocontrol, zeby nawilzyc sobie skore (bo tak naprawde pryszcze wyskakuja na cerze suchej i łojtokowej - w obu przypadkach chodzi o nawilzenie). Ale capivit bralam tylko 2 albo 3 miesiace bo potem minelo
__________________
"Wiedzę buduje się z faktów, jak dom z kamienia; ale zbiór faktów nie jest wiedzą, jak stos kamieni nie jest domem"
H. Poincare

pigula1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-07, 13:24   #34
poterka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 3
Dot.: Vitapil!

Podbijam!
Ja jakieś półtora tygodnia temu zaczęłam łykać vitapil. Jak narazie żadnych efektów nie widzę.
Poprzednio łykałam Capivit Piękne Włosy i on faktycznie mi pomagał, włosy rosły bardzo szybko i były mocniejsze. Aktualnie został on wycofany i zastąpiony Capivitem Total Action, który już na mnie nie działa.
Postanowiłam więc przerzucić się na Vitapil mam nadzieję, że pomoże.
W czym?
Rok temu postanowiłam zrobić trwałą i była to najgorsza decyzja jaką mogłam podjąć. Miałam włosy do pasa, proste jak druty, fakt, że cienkie ale taka ich natura. Teraz już kilkakrotnie obcinałam powstały zamiast loczków puch. Pozostało jeszcze ok 5 cm ale żal mi skrócić aż tak włosy. Najgorsze jest to, że w przyszłym roku biorę ślub a mam włosy do ramion i to jeszcze cholernie łamiące się i wypadające.
Za jakiś miesiąc podzielę się moją opinią o Vitapilu.

Pozdrawiam
__________________
poterka
poterka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-08, 17:34   #35
anttreee
Raczkowanie
 
Avatar anttreee
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 337
Dot.: Vitapil!

Ja jestem ogromną fanką Vitapilu. Brałam go juz jakieś 2 i 3 lata temu. Efekt? Wlosy przestały wypadać, były mocniejsze, i grubsze. Nie brałam w tym czasie nic innego, żadnych tabletek, herbatek, i innych cudów. Pani w aptece powiedziała mi jednocześnie, że nie wolno z tym przesadzać, 1 opakowanie to jedna terapia. Nie można tego stosować bez przerwy.
anttreee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-16, 16:54   #36
kicia_976
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 8
Dot.: Vitapil!

Cytat:
Napisane przez anttreee Pokaż wiadomość
Ja jestem ogromną fanką Vitapilu. Brałam go juz jakieś 2 i 3 lata temu. Efekt? Wlosy przestały wypadać, były mocniejsze, i grubsze. Nie brałam w tym czasie nic innego, żadnych tabletek, herbatek, i innych cudów. Pani w aptece powiedziała mi jednocześnie, że nie wolno z tym przesadzać, 1 opakowanie to jedna terapia. Nie można tego stosować bez przerwy.
a jakie przerwy robiłaś? rozumiem, że między opakowaniami, tak?
__________________
zapuszczam włoski!!
obecnie : 50 cm --> cel : 65
poszukiwania czegoś na przyśpieszenie ich wzrostu!! pomocy
kicia_976 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-18, 17:20   #37
anttreee
Raczkowanie
 
Avatar anttreee
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 337
Dot.: Vitapil!

kicia_976 - ja wziełam ogólnie (chyba) 3 opakowania, a moje włoski tak sie poprawiły po każdym, że nie widziałam sensu robić jakichś konkretnych przerw. Wziełam jedno opakowanie, jakos po roku od wzięcia ostatniej tabletki zauważyłam, że moje włosy nie są takie mocne jak kiedys więc kupiłam następne naprwadę, brałam różne dziadostwa, i nic na mnie nie działały, a ten vitapil to poprostu cudeńko
anttreee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-10-21, 06:27   #38
kamilka_86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 4
Dot.: Vitapil!

Polecam! polecam! polecam!
po 1,5 roku odchudzania z moich pięknych włosów niewiele zostało. Zrobiłam sobie badania i wszystko wyszło ok, wiec nie wiedziałam co jest tego przyczyną. Dermatolog poleciła mi Vitapil. Powiedziała, że aby były efekty to muszę je brać ok 3-4 miesięcy (fryzjerka ok. 6 miesięcy). Vitapil biorę od dwóch miesięcy, wypadanie delikatnie ustało (podobno jak włosy obumierają to trzymają się jeszcze na głowie ok. 2 miesięcy - wiec jeszcze obumarły przed braniem Vitapilu) na mojej głowie pojawiło się sporo małych włosków. Jestem przeszczęśliwa, że Vitapil pomaga bo straciłam z połowę włosów i miałam już prześwity (w trakcie jednego czesania wypadało mi ok 140 włosów - tak, policzyłam - a czesałam włosy dwa razy dziennie i w trakcie dnia też leciały samoistnie). Dodam, że prócz Vitapilu 3 tygodnie temu robiłam wcięrkę Radicalem i myję włosy szamponem WAX.
Na rezultaty trzeba poczekać i tak jak mówiła dermatolog trzeba brać regularnie ok. 3 miesięcy. Dopiero wtedy można spodziewać się rezultatów. Nie ma co wcześniej przeżywać i nie widząc skutków odstawiać Vitapil - to bład.
Oooo dodam jeszcze, że jem słonecznik.
kamilka_86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-08, 19:40   #39
aSHa85
Zadomowienie
 
Avatar aSHa85
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: szczecin
Wiadomości: 1 341
Dot.: Vitapil!

Od jakiegoś czasu strasznie zaczęły wypadać mi włosy, trochę poszperałam i wynalazłam te tabletki. Łykam je dopiero 3 dni, więc wszystko jeszcze przede mną mam nadzieję, na CUD
aSHa85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-08, 20:00   #40
Arissable
Raczkowanie
 
Avatar Arissable
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 288
Dot.: Vitapil!

Zachęciłyście mnie swoimi refleksjami do powrotu do Vitapilu. Osobiście nie mam z nim dobrych doświadczeń. Moje pierwsze podejście: po pierwszej tabletce, kilka minut po połknięciu od razy wymiotowałam ale nie wiązałam tego z Vitapilem, po prostu myślałam,że coś mi zaszkodziło jednak następnego dnia było to samo może mój organizm nie przyswaja któregoś składników. Aktualnie biorę już 2 opakowanie Merz Special( biorę przez 3 miesiące, robię miesiąc/ dwa przerwy) i jestem bardzo zadowolona, polecam też Belisse ale jak widać wszystko zależy od organizmu
Arissable jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-12, 18:00   #41
cherrypassion21
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 234
Wyślij wiadomość przez Yahoo do cherrypassion21
Dot.: Vitapil!

Mam takie pytanko
Zazywam 3x2 tabletki drożdży i 1x1 vitapilu no wiec czy odtwić drożdzę jak myślicie?? własnie w Vitapilu jest zawartych 5mg drozdzy. Jest wgl jakaś norma jeżeli chodzi o spożycie drożdzy??
Proszę o odpowiedz
cherrypassion21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-13, 08:33   #42
anttreee
Raczkowanie
 
Avatar anttreee
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 337
Dot.: Vitapil!

To chyba nie jest konieczne. na Vitapilu jest napisane, że nie ma ustalonej dziennej dawki drożdży.
anttreee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-16, 22:53   #43
fantilka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1
Dot.: Vitapil!

ja od dziś biore vitapil i to chyba moja ostatnia nadzieja, od pol roku wlosy wypadaja garsiami, probowalam juz prawie wszystkiego, od tabletek capivit, belissa, skrzypowita przez szampony pharmaceris czerwony, klorane z chinina, dermena, odzywki i maski, mgielki, zele waxa radicala i inne, do olejkow vatika kokosowy, musztardowy, amla. koszmar nic nie dziala wlosy lamliwe, cienkie, wypadajace, dzis zrobilam badania moze cos wyjdzie, ale jestem zalamana, mialam piekne geste i grube krecone wlosy a teraz mam polowe
mam zamiar jeszcze sprobowac drozdzy i ampulek radicala
fantilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-27, 16:13   #44
Nat_Winter
Przyczajenie
 
Avatar Nat_Winter
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2
Dot.: Vitapil!

Ja wykańczam wlaśnie drugie opakowanie (60tabl.) Vitapilu. Tabletkę biorę zawsze w trakcie/po obiedzie. Mam bardzo długie włosy, które rozjaśniałam kilka razy co oczywiście je osłabiło. Na początku używałam wosku. Włosy wyglądały po nim fajnie, ale w odpływie zostawało ich dużo po każdym myciu głowy. A teraz czyściutko! Włosy przestały wypadać. Jestem bardzo zadowolona.
A tak na marginesie. Pani doktor poleciła Vitapil mojej siostrze, gdy miała problemy z gardłem (!). Jako coś co pomaga na wzmocnienie błony jamy ustnej czy coś w tym stylu.
Nat_Winter jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-07, 11:18   #45
Ilena
Zakorzenienie
 
Avatar Ilena
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 646
Dot.: Vitapil!

Od 120 dni biorę:
Vitapil
tran
visaxinum
skrzyp polny
oeparol ( od 30 dni)

Efekt: Włosy nareszcie mi rosną, paznokcie też i o dziwo efektu którego się nie spodziewałam uwaga - mam rzęsy !!! Zawsze miałam minimalne rzęsy krótkie rzadkie a teraz jest ich dużo więcej i są mega długie. Nigdy takich nie miałam aż przyjemnie się teraz malować
Na mnie Vitapil działa bardzo dobrze. Co prawda włosy rosną wszędzie szybciej ale jestem bardzo zadowolona

Pierwsze efekty zauważyłam po 2-3 miesiącach.

Edytowane przez Ilena
Czas edycji: 2012-01-10 o 11:11
Ilena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-14, 18:13   #46
mimi91
Wtajemniczenie
 
Avatar mimi91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 799
Dot.: Vitapil!

ja też mam nieustanny problem z wypadaniem włosów. W końcu jedna pani dermatolog poleciła mi Vitapil. Biorę go od ok. 3 tygodni (czasem mi się zapomni :P). Mówiła, że należy połykać w czasie obiadu. Ja to robię raczej już po zjedzeniu. Ogólnie nie lubię połykać tak dużych tabletek, mam jakiś uraz xD I kroję je na pół. Myślicie, że mogą wtedy jakoś mniej działać?
Zacznę od dziś pić drożdze, właśnie idę je przygotować. Zobaczymy co to za mikstura wyjdzie..
__________________
"Rób swoje i nigdy się nie zrażaj!"
♥szafa♥

mimi91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-21, 14:03   #47
cherrypassion21
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 234
Wyślij wiadomość przez Yahoo do cherrypassion21
Dot.: Vitapil!

jak tam te drożdże?? ja stosowąłam vitapil i nic... wg dużo tabletek zażywałam... dermatolog skierowała mnie do gina, miałam robione usg i wgl dała mi liste badań które mam zrobić a od 2 dni stosuje kerium lrp
cherrypassion21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-29, 11:04   #48
poterka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 3
Thumbs up Dot.: Vitapil!

Witam!
Obiecałam napisać po kuracji Vitapilem, więc piszę
Właśnie kończę drugie opakowanie i mogę powiedzieć, że wyrosło mi mnóstwo nowych włosków. Teraz mają ok dwóch centymetrów. Więc już po pierwszym opakowaniu musiały zacząć rosnąć. Poza tym wszystkie włosy rosły szybciej. Grzywka obcięta we wrześniu urosła jakies 7 cm w ciągu 4 m-cy. I przede wszystkim włosy przestały mi wypadać! Nie wyjmuję już z grzebienia garści, jedynie jeden, dwa - do pięciu włosków. Ale to normalne... Poza tym włosy są lśniące i błyszczące jak po farbowaniu, pomimo, że ich nie farbowałam. Generalnie Vitapilowi daję mocną 5 z plusem. Szkoda tylko, że nie pomógł mi on wzmocnić włosów (tzn. pogrubić). Zawsze miałam cienkie, proste jak druty włosy i to się nie zmieniło. A szkoda... Może macie jakiś pomysł jak sprawić, aby włosy były grubsze? Żeby wydawało się ich na głowie więcej?

Pozdrawiam i mam nadzieję, że moja opinia jakoś pomogła
__________________
poterka

Edytowane przez poterka
Czas edycji: 2012-01-29 o 11:06
poterka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-29, 16:56   #49
AguchaG
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 85
Dot.: Vitapil!

Czyli Vitapil jest w stanie pomoc zapuscic mi wlosy? ;] mam prawie do ramion a chciala bym miec tak do łopatek
AguchaG jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-30, 14:15   #50
aSHa85
Zadomowienie
 
Avatar aSHa85
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: szczecin
Wiadomości: 1 341
Dot.: Vitapil!

Ja dzisiaj biorę ostatnią tabletkę z pierwszego opakowania, drugie już czeka na otwarcie. Po 2 miesiącach przyjmowania muszę powiedzieć, że włosy faktycznie wzmocniły się i już tak nie wypadają. A do tego rosną jak na drożdżach - przynajmniej u mnie oczywiście bardzo się z tego powodu cieszę. Jak na razie jestem bardzo zadowolona z kuracji i będę jeszcze kontynuować przynajmniej jeszcze przez jedno opakowanie. Włosy wyglądają o wiele zdrowiej, są błyszczące. Też daję 5+
aSHa85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-30, 17:43   #51
AguchaG
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 85
Dot.: Vitapil!

aSHa85 a ile miesiecy przyjmujesz tabletki i kiedy robisz przerwe?
AguchaG jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-31, 12:23   #52
aSHa85
Zadomowienie
 
Avatar aSHa85
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: szczecin
Wiadomości: 1 341
Dot.: Vitapil!

po tym drugim opakowaniu będę robić przerwę (ja mam te duże opakowania po 60 tabletek), teraz zaczynam drugie. potem przerwa ale jak zaczną włosy słabnąć to znów po nie sięgnę
aSHa85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-31, 17:12   #53
Martini17
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 177
Dot.: VITAPIL! - raz jeszcze

Tak, ja biorę. Ma bardzo dobry skład, porównywałam z innymi zanim kupiłam. Wcześniej brałam preparat ze skrzypem, nawet chwilę revalid, ale postanowiłam zamienić go na vitapil głównie ze względu na cenę. Jak zaczęła brać ten vitapil okazało się, że działa równie dobrze, a może nawet lepiej. Do tego łatwiej mi się przełyka te tabletki pomimo tego, że nie są bardzo małe. Skrzyp działał na mnie dosłownie chwilę, po tygodniu problem z wypadaniem włosów powrócił, bo ja mam, tzn. miałam przede wszystkim problem z wypadaniem włosów, na szczotce zostawała mi garść, a podczas suszenia, na podłodze zbierałam drugą.
Polecam też od razu po umycie nie suszyć włosów suszarką, tylko poczekać tak z 15 minut. I co jakiś czas wybrać się na maskę parową do fryzjera. A suszarkę nastawiać na najniższy poziom, żeby powietrze nie było zbyt gorące.

Skład i działanie, które znalazłam:
Dwuwinian choliny 125 mg - pobudza krążenie i ukrwienie skóry głowy
Kwas pantotenowy (D-pantoteinian wapnia) 100 mg 1666,7 %* - pobudza krążenie i ukrwienie skóry głowy
Proteiny sojowe 100 mg - odżywiają cebulki włosowe, nadają włosom połysk
Inozytol 50 mg - pobudza wzrost włosa
Niacyna (amid kwasu nikotynowego) 35 mg 218,8%*
PABA (kwas paraaminobenzoesowy) 30 mg - spowalnia proces siwienia
Żelazo (fumaran żelaza(II)) 15 mg 107,1%* - pobudza syntezę keratyny – niezbędnego białka budulcowego
Cynk (glukonian cynku) 15 mg 150%* - pobudza syntezę keratyny – niezbędnego białka budulcowego
Mangan (glukonian manganu) 5 mg 250%*
Drożdże 5 mg - Odżywiają cebulki włosowe, nadają włosom połysk
Miedź (glukonian miedzi (II)) 2 mg 200* - spowalnia proces siwienia
Kwas foliowy 400 μg 200%* - spowalnia proces siwienia
Biotyna (D-biotyna) 300 μg 600%* - pobudza wzrost włosa, Ograniczają nadmierną aktywność gruczołów łojowych
Jod (jodek potasu) 150 μg 100%* - pobudza wzrost włosa
Witamina B12 (cyjanokobalamina) 6 μg 240%* - wspomaga odbudowę struktury włosa, nawilża łodygę włosa
*% zalecanego dziennego spożycia
Martini17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-01, 09:56   #54
AguchaG
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 85
Dot.: Vitapil!

30 tabletek to akurat na miesiac? Czyli 2 miesiace i przerwa?
AguchaG jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-01, 12:14   #55
anttreee
Raczkowanie
 
Avatar anttreee
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 337
Dot.: Vitapil!

Cytat:
Napisane przez AguchaG Pokaż wiadomość
30 tabletek to akurat na miesiac? Czyli 2 miesiace i przerwa?
Ja słyszałam, że najlepiej 3 miesiące brać, miesiąc przerwy i zno wziąć ok 2 - 1 miesiąc.
anttreee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-08, 20:44   #56
Sunbeam87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 311
GG do Sunbeam87
Dot.: Vitapil!

hej

ja także łykam vitapil. skończyłam niedawno 1 opakowanie 60 tabl czy 2 m-ce... no i efek widzę, mniej włosów mi wypada- a o taki efekt mi właśnie chodziło I tu moje pytanko ile łykać tego vitapilu jeszcze? Nie chce tak ciągle łykać niepotrzebnie tabletek ale też chce mieć spokoj z wypadaniem włosów.. Póki co kpiłam 2opakowanie czy na kolejne 2 m-ce... Razem będzie 4 wystarczy??Tzn mała przerwa jakaś co radzicie?
Sunbeam87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-08, 20:50   #57
anttreee
Raczkowanie
 
Avatar anttreee
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 337
Dot.: Vitapil!

Ja kiedyś brałam tylko jedno opakowanie i mi bardzo pomogło, nie musiałam brać więcej opakowań. Dopiero jak zauważyłam, że coś złego się dzieje (po ok 1 roku) to kupiłam następne opakowanie. Teraz ze względu na dużo stresu, niestety, zaczełam się drapać po głowie i włosy są w gorszym stanie. Więc powtórzę terapię 60 tabletkowym opakowaniem po 1 miesięcznej przerwie. Dodam, że biore teraz 2 opakowanie 60 tabletek, bez przerwy.
anttreee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-17, 15:43   #58
danielka88
Raczkowanie
 
Avatar danielka88
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 207
Unhappy Dot.: Vitapil!

No dziewczyny to moja historia
Jestem skuszona na VITAPIL - jeżeli mówicie że są efekty.?

Mi wypada od kilku lat codziennie ok 100-150 włosów. I jak czytam że niektórym tylko kilka na dzień to się załamuję że będę łysa!!!!
Ale mimo tego mam nadal włosy
Tylko tak duuużo mi ich wypada np. dzis rano podczas szczotkowania było dziś 37 włosów......już nie wiem co robić tracę je a chcę żeby były długie i gęste bo takie miałam.

Dbam o włosy, używam waxa, łykam a+e, piję wodę, nie prostuję, myję szamponem bez slesów, olejuję ........i co z tego że są puszyste i błyszczące jak mi wypadają!!!!

Mi włosy rosną 1cm na miesiąc. 6 lat temu miałam długość do ucha-teraz mam ledwo ledwo do 'zapięcia stanika' --- i o co tu chodzi ????
powinny urosnąć przez 6lat - 1x12=12 12x6=72cm!!! NIE OBCINAŁAM jedynie czasem końcówki
a ja mam ok 35 cm a gdzie połowa włosów
POMOCY
danielka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-19, 19:11   #59
Sunbeam87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 311
GG do Sunbeam87
Dot.: Vitapil!

Cytat:
Napisane przez danielka88 Pokaż wiadomość
No dziewczyny to moja historia
Jestem skuszona na VITAPIL - jeżeli mówicie że są efekty.?

Mi wypada od kilku lat codziennie ok 100-150 włosów. I jak czytam że niektórym tylko kilka na dzień to się załamuję że będę łysa!!!!
Ale mimo tego mam nadal włosy
Tylko tak duuużo mi ich wypada np. dzis rano podczas szczotkowania było dziś 37 włosów......już nie wiem co robić tracę je a chcę żeby były długie i gęste bo takie miałam.

Dbam o włosy, używam waxa, łykam a+e, piję wodę, nie prostuję, myję szamponem bez slesów, olejuję ........i co z tego że są puszyste i błyszczące jak mi wypadają!!!!

Mi włosy rosną 1cm na miesiąc. 6 lat temu miałam długość do ucha-teraz mam ledwo ledwo do 'zapięcia stanika' --- i o co tu chodzi ????
powinny urosnąć przez 6lat - 1x12=12 12x6=72cm!!! NIE OBCINAŁAM jedynie czasem końcówki
a ja mam ok 35 cm a gdzie połowa włosów
POMOCY

sprob sobie vitapil... 1 opakowanie to 60 tabl mysle ze po tych 2 m-cach powinnas widziec juz lekka poprawe, ewentualnie dokup jeszcze 2 opakowanie mi tez strasznie wlosy wypadaly, po farbowaniu jeszcze wiecej;/ ale odkad stosu vitapil to widze po ok 2 mcach roznice,ze stanowczo mniej mi wlosow wypada, naprawde.....
Sunbeam87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-21, 21:18   #60
paola8
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3
Dot.: Vitapil!

Mam pytanie odnośnie opakowania i wyglądu tabletek Vitapil. Zakupiłam na allegro 2 opakowania w atrakcyjnej cenie. Po otworzeniu opakowania zastanawia mnie czy to nie są podróbki. Czy w oryginalnych opakowaniach znajduje się wata i czy kolor tabletek jest ciemno zielony??
paola8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-07-08 11:26:40


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:22.