Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX - Strona 100 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-05-14, 15:13   #2971
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
przed chwila druga czesc Ci wyslalam jeszcze
ooo super, dziękuję bardzo
muszę to szybko pobrać i usunąć, bo jak mama zrobi włam na taty skrzynkę i zobaczy "buziaki od Kylie" to mu awanturę zrobi
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-14, 15:20   #2972
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
kylie...jak dla mnie to jest normalnie, tluste wlosy wygladaja ciut zlociej...a swiezo robiony odrost nigdy nie jest identyczny z dlugosciami tylko ciutke cieplejszy...
dla mnie-w normie.
nie widze nic strasznego ale jak ci przeszkadza to szukaj innej farby-tylko juz nie popielatej a popielato-perlowej bo bedzie to samo.
a mozesz cos doradzic bardzo prosze

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
ooo super, dziękuję bardzo
muszę to szybko pobrać i usunąć, bo jak mama zrobi włam na taty skrzynkę i zobaczy "buziaki od Kylie" to mu awanturę zrobi
hahahaha faktycznie zapomnialam ze to Twojego taty poczta, jeszcze do rozlamu w malenstwie bym sie przyczynila

---------- Dopisano o 16:20 ---------- Poprzedni post napisano o 16:18 ----------

nie jade na basen, zpomnialam ze mam @ ide klaki myc bo wstyd tak chodzic
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-14, 15:28   #2973
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
a mozesz cos doradzic bardzo prosze


hahahaha faktycznie zapomnialam ze to Twojego taty poczta, jeszcze do rozlamu w malenstwie bym sie przyczynila

---------- Dopisano o 16:20 ---------- Poprzedni post napisano o 16:18 ----------

nie jade na basen, zpomnialam ze mam @ ide klaki myc bo wstyd tak chodzic
kylie co ja ci moge doradzic... jak dla mnie jest ok
problem w tym, ze londa ma odcien perlowy i mozesz sprobowac mieszanki asi z 18 londa chyba, tyle ze wyjdzie ci lekko sloneczny blond, bo nie wiem czy ma popielaty odcien garnier ma znow odcienie popielate a nie ma sklepowego perlowego....
ciezko cos poradzic naprawde...
palette nie ma perlowego...
z loreala sa perlowe i popielate tylko musialabys wode zmienic na wlasna 12tke...

albo sprobuj profesjonalna alfa np. 11.21...z 12%...
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-14, 16:17   #2974
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Wróciłam
kupiłam brzoskwinkę, TŻ stwierdził,że żółta będzie przyciągać robale

Lady o ja zaraz też biorę się za prawo Agaty, wczoraj oglądałam ten żałosny mecz żużlowy,aż mi wstyd za moje miasto
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-14, 16:51   #2975
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Wróciłam
kupiłam brzoskwinkę, TŻ stwierdził,że żółta będzie przyciągać robale

Lady o ja zaraz też biorę się za prawo Agaty, wczoraj oglądałam ten żałosny mecz żużlowy,aż mi wstyd za moje miasto
pokaż się

ja już obejrzałam świetny odcinek zgadzam się z Bunny zresztą mi każdy podobał się jak do tej pory

---------- Dopisano o 17:49 ---------- Poprzedni post napisano o 17:41 ----------

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
chyba zartujesz
super leza, nie powiedzialabym ze to nie sa dzinsy


gorzej jak sie ludzie gapia...
ja wczoraj na zywo ogladalam, fajny odcinek i jak iskrzy miedzy agata a markiem


nie no bez przesady
ja bym ja zapytala co sadzi o tej opcji co ci podalam i czego sie boi to zrobic? i powiedziec jej jakie mieszanki i w ogole...
bo jakbys chciala popielaty to jeszcze rozumiem ze strach ze wlosy wyjda zielonkawe, ale przy cieplym odcieniu?
ja to bym w ogole na pierwszy raz zrobila ci pol na pol zloty i naturalny 9.0 z 9.3 zeby sie lepiej kolor trzymal i nie byl mocno zolty, a po rozjasniaczu na samym zlotym moze tak ci sie wydawac
iskrzy

---------- Dopisano o 17:51 ---------- Poprzedni post napisano o 17:49 ----------

Marek fajny facet

szukam jeszcze kiecki na obronę black albo white
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-14, 17:04   #2976
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
kylie co ja ci moge doradzic... jak dla mnie jest ok
problem w tym, ze londa ma odcien perlowy i mozesz sprobowac mieszanki asi z 18 londa chyba, tyle ze wyjdzie ci lekko sloneczny blond, bo nie wiem czy ma popielaty odcien garnier ma znow odcienie popielate a nie ma sklepowego perlowego....
ciezko cos poradzic naprawde...
palette nie ma perlowego...
z loreala sa perlowe i popielate tylko musialabys wode zmienic na wlasna 12tke...

albo sprobuj profesjonalna alfa np. 11.21...z 12%...
a jak podmienilabym wode w 12/9 na 12 to cos moglo by z tego wyjsc? chyba ze faktycznie kupie alfe ta co mowisz i sprobuje na 12% wodzie

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Wróciłam
kupiłam brzoskwinkę, TŻ stwierdził,że żółta będzie przyciągać robale

Lady o ja zaraz też biorę się za prawo Agaty, wczoraj oglądałam ten żałosny mecz żużlowy,aż mi wstyd za moje miasto
wlasnie a co sie stalo na derbach? moja tata byl u kolegi ogladac ale cos nie w sosie wrocil...
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-14, 17:05   #2977
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
czeko bardzo fajne spodenki
Buahhot ja tez wlasnie mam pelno legginsow i ciagle te kuleczki mi sie mechaca, nawet kupilam ta maszynke do golenia ubran ale to nic nie daje. ostatnio patrzylam nawet na takie po 119 chyba w calzedoni czy jak to sie tam pisze...nie wazne
ooo rozumiesz mnie doskonale
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-05-14, 17:16   #2978
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Princesska juz doczytalam

---------- Dopisano o 18:16 ---------- Poprzedni post napisano o 18:14 ----------

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
ooo rozumiesz mnie doskonale
rozumiem i lacze sie w bolu chyba faktycznie kupie te z calzdedoni w akcie desperacji jakis efekt push up na posladki ponoc maja
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-14, 17:16   #2979
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
a jak podmienilabym wode w 12/9 na 12 to cos moglo by z tego wyjsc? chyba ze faktycznie kupie alfe ta co mowisz i sprobuje na 12% wodzie


wlasnie a co sie stalo na derbach? moja tata byl u kolegi ogladac ale cos nie w sosie wrocil...
wez pod uwage ze tak robila asia i jej wychodzilo dalej rudawo tzn rudzial odrost i kolor cieply ;/ po tej londzie...
to juz lepiej alfe zamowic...
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-14, 17:29   #2980
loillaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 6
Thumbs up Jaka farba do włosów najlepsza.? z tych : ?

Mam zamiar pomalować sobie włoski na blond ;D ( z rudego koloru )
I przeszperałam cały internet aby dowiedzieć się o rżnych farbach .;D
Najbardziej przypadły mi do gustu :
WELLATON 12/1
GARNIER COLOR SENSATION 110
GARNIER COLOR NATURALS 113.

Może któraś z was używała tych farb i może mi coś o nich powiedzieć .) dzięki wielkie za jakąkolwiek opinie

Ps. myślałam jeszcze o L'OREAL CASTING
loillaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-14, 17:50   #2981
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
wez pod uwage ze tak robila asia i jej wychodzilo dalej rudawo tzn rudzial odrost i kolor cieply ;/ po tej londzie...
to juz lepiej alfe zamowic...
co faktycznie kiedys chyba o tym czytalam...
jutro bede w Zg to zajade do hurtowni i kupie Alfe 11,21 i oksy 12% bo na 9% raczej nie pociagnie nie?
Kurde siedze i tak mysle nad tym, bo myalm dzisiaj klaki J&J i dalej byly takie skoltunione przy skorze...i teraz zastanawiam sie na ile to wina farby a na ile szamponu
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-14, 17:52   #2982
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
co faktycznie kiedys chyba o tym czytalam...
jutro bede w Zg to zajade do hurtowni i kupie Alfe 11,21 i oksy 12% bo na 9% raczej nie pociagnie nie?
Kurde siedze i tak mysle nad tym, bo myalm dzisiaj klaki J&J i dalej byly takie skoltunione przy skorze...i teraz zastanawiam sie na ile to wina farby a na ile szamponu
Ja takie skołtunione od nasady miałam po Wellatonie - obojetnie jaki szampon. Wróciłam do Palette i problem zniknął.
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-14, 17:56   #2983
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Bunny kupic tylko ten jeden odcien czy mieszac ja jeszcze z jakim innym?

---------- Dopisano o 18:56 ---------- Poprzedni post napisano o 18:53 ----------

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Ja takie skołtunione od nasady miałam po Wellatonie - obojetnie jaki szampon. Wróciłam do Palette i problem zniknął.
no ja sie zdecydowalam przejsc na Alfe...sprobuje co mi tam
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-14, 18:15   #2984
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
co faktycznie kiedys chyba o tym czytalam...
jutro bede w Zg to zajade do hurtowni i kupie Alfe 11,21 i oksy 12% bo na 9% raczej nie pociagnie nie?
Kurde siedze i tak mysle nad tym, bo myalm dzisiaj klaki J&J i dalej byly takie skoltunione przy skorze...i teraz zastanawiam sie na ile to wina farby a na ile szamponu
Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
Bunny kupic tylko ten jeden odcien czy mieszac ja jeszcze z jakim innym?

---------- Dopisano o 18:56 ---------- Poprzedni post napisano o 18:53 ----------



no ja sie zdecydowalam przejsc na Alfe...sprobuje co mi tam
najlepiej by bylo kupic 11.20 i 11.11.
ale jak masz malo kasy czy by nie bylo to bierz 11.21.
i 12% oczywiscie, bo ci sie moze na 9% odciac linia odrostu...masz bardzo jasne wlosy...

mysle jednak ze to wina szamponu a nie farby.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-14, 18:23   #2985
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
najlepiej by bylo kupic 11.20 i 11.11.
ale jak masz malo kasy czy by nie bylo to bierz 11.21.
i 12% oczywiscie, bo ci sie moze na 9% odciac linia odrostu...masz bardzo jasne wlosy...

mysle jednak ze to wina szamponu a nie farby.
mowisz ze szamponu...kurde nie wiem.
zrobie tak...do farbowania mam jeszcze duzo czasu z 3-4 tyg spokojnie, bede myla J&J i zobacze jak bedzie z kondycja, jesli dalej tak jak jest to kupie Alfe, jesli sie polepszy po odstawienu szamponu to nie bede nic zmieniac i zostane przy 219
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-14, 18:33   #2986
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
mowisz ze szamponu...kurde nie wiem.
zrobie tak...do farbowania mam jeszcze duzo czasu z 3-4 tyg spokojnie, bede myla J&J i zobacze jak bedzie z kondycja, jesli dalej tak jak jest to kupie Alfe, jesli sie polepszy po odstawienu szamponu to nie bede nic zmieniac i zostane przy 219
nie chce mi sie wierzyc, ze farbujac co jakis miesiac srednio zniszczylas sobie wlosy robiac sam odrost...
chyba zebys pokrywala kilka razy te same fragmenty wlosow farba, ale to tez by ci sie lamalo kilka pasemek a nie wszystkie...
nie wiem naprawde- nie widze tych wlosow wiec nie powiem.
inna rzecz ze czeste mycie niszczy wlosy... czeszesz je jak sa mokre czy dopiero suche?
ja odkrylam ost ze moje wlosy lepiej znosza czesanie na sucho- bo na mokro jest masakra i wyrywam sobie pol glowy, a na sucho z 5 wloskow moze wyczesze mniej sie uszkadzaja niz mokre- bo nie rozciagaja sie, nie koltunia...
szampon od wl przetl na pewno pogorszyl kondycje wlosa poprzez jego wysuszenie... ale to powinno sprawiac klopoty przy czesaniu a nie w innych wzgledach...
pinio tez mozesz uzywac- bo on nie wysusza.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-14, 18:48   #2987
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
nie chce mi sie wierzyc, ze farbujac co jakis miesiac srednio zniszczylas sobie wlosy robiac sam odrost...
chyba zebys pokrywala kilka razy te same fragmenty wlosow farba, ale to tez by ci sie lamalo kilka pasemek a nie wszystkie...
nie wiem naprawde- nie widze tych wlosow wiec nie powiem.
inna rzecz ze czeste mycie niszczy wlosy... czeszesz je jak sa mokre czy dopiero suche?
ja odkrylam ost ze moje wlosy lepiej znosza czesanie na sucho- bo na mokro jest masakra i wyrywam sobie pol glowy, a na sucho z 5 wloskow moze wyczesze mniej sie uszkadzaja niz mokre- bo nie rozciagaja sie, nie koltunia...
szampon od wl przetl na pewno pogorszyl kondycje wlosa poprzez jego wysuszenie... ale to powinno sprawiac klopoty przy czesaniu a nie w innych wzgledach...
pinio tez mozesz uzywac- bo on nie wysusza.
mi mama zawsze robi i mowie jej zeby strala sie jak najmniej zahaczać pofarbowane wlosy ale wiadomo tak sie nie da, tym bardziej w okolicach czubka glowy czy tylu.
z czesaniem nigdy nie mialam problemu, bo mi sie zwyczajnie nie placza i nie koltunia, wiec po myciu na mokro rozczesuje, bo nie mam z tym problemu jeszcze jak odzywke dam to w ogole TT slizga sie po nich a ze daje ja zawsze to wiesz...

---------- Dopisano o 19:48 ---------- Poprzedni post napisano o 19:40 ----------

tylko mowie podczas mycia przy skorze czuje takie tepe i nie przyjemne w dotyku wlosy...okropne uczucie
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-14, 18:57   #2988
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
mi mama zawsze robi i mowie jej zeby strala sie jak najmniej zahaczać pofarbowane wlosy ale wiadomo tak sie nie da, tym bardziej w okolicach czubka glowy czy tylu.
z czesaniem nigdy nie mialam problemu, bo mi sie zwyczajnie nie placza i nie koltunia, wiec po myciu na mokro rozczesuje, bo nie mam z tym problemu jeszcze jak odzywke dam to w ogole TT slizga sie po nich a ze daje ja zawsze to wiesz...

---------- Dopisano o 19:48 ---------- Poprzedni post napisano o 19:40 ----------

tylko mowie podczas mycia przy skorze czuje takie tepe i nie przyjemne w dotyku wlosy...okropne uczucie
takie tepe i nieprzyjemne, jakby spalone-skoltunione to ja mam uczucie po kazdym doroslym szamponie bez silikonow
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-14, 19:07   #2989
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
takie tepe i nieprzyjemne, jakby spalone-skoltunione to ja mam uczucie po kazdym doroslym szamponie bez silikonow
czyli dramatyzuje i jestem przewrazliwiona
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-14, 19:20   #2990
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
czyli dramatyzuje i jestem przewrazliwiona
do tego uczucie ze za chwile sie pourywaja przy czubku glowy, bo nasiakniete sa takie ciezkie...tak skrzypia-trzeszcza ze zaraz popekaja na pewno...ciagna sie (jak kazde mokre ) i pourywaja... i bede lysa tak tak, dlatego moim zdaniem szampony bezsilikonowe- zwlaszcza wysuszajace ziolowki (m.in twoja joaska) to nie jest to co moje wlosy kiedykolwiek by pokochaly

za to kochaja odzywki joaski- bo od razu po myciu sa mieciutkie i lekkie, i zauwazylam ze tez szybciej schna
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-14, 19:38   #2991
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Miałam ogłądać,a zasnęłam

Lady poćwiczę z Ewą i biorę się w końcu za oglądanie jutro zrobie jakąś fotkę

Kylie ogólnie wszyscy pokazali,że liczy się dla nich tylko kasa, podczas meczu była informacja,że zmarł Lee Richardson (tego dnia miał wypadek na torze żużlowym i zmarł w szpitalu), dla wszystkich było oczywiste,że przestaną jeździć, kibice falubazu opuścili stadion, komentatorzy przestali komentować,a stal tak naprawde jeździła sama, a potem pokazali wielką kłótnie na parkingu. Ogólnie było to nie smaczne i aż przykro się oglądało....
http://www.sportowefakty.pl/zuzel/28...how-w-gorzowie
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-14, 19:48   #2992
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
do tego uczucie ze za chwile sie pourywaja przy czubku glowy, bo nasiakniete sa takie ciezkie...tak skrzypia-trzeszcza ze zaraz popekaja na pewno...ciagna sie (jak kazde mokre ) i pourywaja... i bede lysa tak tak, dlatego moim zdaniem szampony bezsilikonowe- zwlaszcza wysuszajace ziolowki (m.in twoja joaska) to nie jest to co moje wlosy kiedykolwiek by pokochaly

za to kochaja odzywki joaski- bo od razu po myciu sa mieciutkie i lekkie, i zauwazylam ze tez szybciej schna
no wlasnie taki sa..tzn takie uczucie jest podczas mycia a powiedz mi jakiego Ty szamponu z silikonami uzywasz?
Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Miałam ogłądać,a zasnęłam

Lady poćwiczę z Ewą i biorę się w końcu za oglądanie jutro zrobie jakąś fotkę

Kylie ogólnie wszyscy pokazali,że liczy się dla nich tylko kasa, podczas meczu była informacja,że zmarł Lee Richardson (tego dnia miał wypadek na torze żużlowym i zmarł w szpitalu), dla wszystkich było oczywiste,że przestaną jeździć, kibice falubazu opuścili stadion, komentatorzy przestali komentować,a stal tak naprawde jeździła sama, a potem pokazali wielką kłótnie na parkingu. Ogólnie było to nie smaczne i aż przykro się oglądało....
http://www.sportowefakty.pl/zuzel/28...how-w-gorzowie
no wlasnie czytalam rozne inforamacjr na ten temat i powiem Ci ze masakra jest. dlatego jak ja mieszkalam w GW to nie chodzilam na derby bo szczerze to sie nawet troche balam bo to nic nie wiadomo nigdy.
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-14, 19:53   #2993
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
no wlasnie taki sa..tzn takie uczucie jest podczas mycia a powiedz mi jakiego Ty szamponu z silikonami uzywasz?


no wlasnie czytalam rozne inforamacjr na ten temat i powiem Ci ze masakra jest. dlatego jak ja mieszkalam w GW to nie chodzilam na derby bo szczerze to sie nawet troche balam bo to nic nie wiadomo nigdy.
czerwonego loreala do farbowanych color vive.
uwielbiam go.
i jeszcze rozowego lubie do wlosow cienkich i bez blasku.

ziolowe typu barwa, pollena eva itp to dla mnie najwieksi wrogowie mam po nich suchy koltun.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-14, 19:55   #2994
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Princesska obejrzalam fragmentami ten "serbski film" i szczerze...nie mam mocy obejrzec go calego...jak zobaczylam niektore sceny...
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-14, 19:57   #2995
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
no wlasnie taki sa..tzn takie uczucie jest podczas mycia a powiedz mi jakiego Ty szamponu z silikonami uzywasz?


no wlasnie czytalam rozne inforamacjr na ten temat i powiem Ci ze masakra jest. dlatego jak ja mieszkalam w GW to nie chodzilam na derby bo szczerze to sie nawet troche balam bo to nic nie wiadomo nigdy.
mi wstyd za to ich zachowanie cena biletu była 70 zł więc jakbym miała iść z TŻtem to 140 plus jakieś napoje to ja wole sobie spokojnie w domu obejrzeć a ta walka w sumie głownie między kibicami zaczęła być już chora i niebezpieczna.
A żeby kupić bilet na derby musiałaś iść OSOBISCIE z dowodem, kolezanka przyszła z dowodem chlopaka i jej biletu już nie sprzedali masakra

---------- Dopisano o 20:57 ---------- Poprzedni post napisano o 20:56 ----------

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
Princesska obejrzalam fragmentami ten "serbski film" i szczerze...nie mam mocy obejrzec go calego...jak zobaczylam niektore sceny...
no ja mam go w pamięci do tej pory
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-14, 20:13   #2996
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
mi wstyd za to ich zachowanie cena biletu była 70 zł więc jakbym miała iść z TŻtem to 140 plus jakieś napoje to ja wole sobie spokojnie w domu obejrzeć a ta walka w sumie głownie między kibicami zaczęła być już chora i niebezpieczna.
A żeby kupić bilet na derby musiałaś iść OSOBISCIE z dowodem, kolezanka przyszła z dowodem chlopaka i jej biletu już nie sprzedali masakra

---------- Dopisano o 20:57 ---------- Poprzedni post napisano o 20:56 ----------



no ja mam go w pamięci do tej pory
ta ciagla rywalizacja pomiedzy Zielona a Gorzowem jest poprostu nie powazna i tu nie chodzi tyle o zawodnikow i ekipy, ale wlasnie o kibicow.
Jak slyszke "psy Falubazu" czy "gorzowskie pedaly" to to przeciez dziecinada jest. Sport fajnie, bo i widowiskowo jest i ciekawie, ale te rozne epitety...porazka, a szkoda
Nie dam rady tego filmu calego obejrzec...absolutnie:nie :

---------- Dopisano o 21:13 ---------- Poprzedni post napisano o 21:11 ----------

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
czerwonego loreala do farbowanych color vive.
uwielbiam go.
i jeszcze rozowego lubie do wlosow cienkich i bez blasku.

ziolowe typu barwa, pollena eva itp to dla mnie najwieksi wrogowie mam po nich suchy koltun.
moze i ja sie skusze na ktorys z nich...moze na ten rózowy dawno nie mialam takie szamponika. Ostatni szampon z silikonami jaki uzywalam to byl ten niebieski z herbala i w sumie nie byl taki zly...a jak pachnial
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-14, 20:41   #2997
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Kylie wiesz na początku to jeszcze było może fajne,ale teraz tylko na tym zarabiają,bo bilety na Derby za 70 zł,a na normalny mecz 20 zł... i jeszcze możesz w☠☠☠☠☠☠☠ dostać i tak naprawde traktują ludzi nie poważnie, ta policja, mój TŻ mieszka na tym osiedlu co jest stadion to w dniu meczu może wjechać za okazaniem dowodu a jak w ten dzień chce przyjechać ktoś do Ciebie autem to nie dojedzie,bo go nie wpuszczą
Ale wczoraj już pokazali totalny brak klasy i odechciało mi się żużlu oglądać

Film dla ludzi o mocnych nerwach, nie wiem czy obejrzałabym go jeszcze raz, w niektórych momentach zasłaniałam twarz kołdrą i TŻ mi mówił czy już
obrzydliwy, i nie wim co ktos miał w głowie pisząc taki scenariusz
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-14, 21:40   #2998
paputeeek
Raczkowanie
 
Avatar paputeeek
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 117
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez paputeeek Pokaż wiadomość
laski jak z czegos takiego okropnego w zalacznikach zrobic cos mniejwiecje takiego http://t2.gstatic.com/images?q=tbn:A...n0Vkn73tHh-dqf
albo cos takiego http://www.sagatia.pl/allegro/dw986/24bt613.jpg
? taki fajny blondzik jak tam albo taki fajny jasny zlocisty sloneczny ?

pomocy
na poczatku dlugo rozjasniaczem joanna blond reflex je traktowalam ;dd potem pianka welli ta http://images.☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠.pl/p/uroda...lony-blond.jpg a potem garnier naturals 111 super jasny blond ;dd

doradzcie prosze a ten kolor co ma infatuated w avatarze jak byscie mi doradzily jak cos takiego mniejwiecej osiagnac zeby ogarnac ten moj kolor toooooo

pomozcie plis... teraz w ogole sie jakis zrobil jak stary miedziak, wyplowialy i taki jakis przygaszony. myslalam czy by nie uzyc londy 18 swietlany blond i 12.9 perlowy blond. ale jak to mam zrobic? na odrosty czas podany na ulotce a dlugos zmalaskowac czy jak? bo mi ogolnie tez wlosy pociemnialy troszke od olejow albobo nie wiem czego



POMOZCIE
__________________
ćwiczę na siłowni! od 2.08.11!
bardziej obeznana w żywieniu i ćwiczeniach zaczynam nowy cykl! 8.01.12!
paputeeek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-14, 21:47   #2999
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
[/COLOR]Asiu
tak czy siak kolorek Twój mi podoba się
i chyba wybieramy się w tą samą niedzielę na komunię
a ja nadal nie mam kiecki nowej
dziękuję
jeśli 20 to ta sama niedziela Bunny chyba tez


Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Wróciłam
kupiłam brzoskwinkę, TŻ stwierdził,że żółta będzie przyciągać robale

Lady o ja zaraz też biorę się za prawo Agaty, wczoraj oglądałam ten żałosny mecz żużlowy,aż mi wstyd za moje miasto
jednak brzoskiwnka
Tż ma racje co do tych robali
Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
wez pod uwage ze tak robila asia i jej wychodzilo dalej rudawo tzn rudzial odrost i kolor cieply ;/ po tej londzie...
to juz lepiej alfe zamowic...
mi odrost rudział po 12/9 na 9% ale po tej mieszance 12/9 z 18 na 9% oks nic nie rudziało dlatego wracam do tej wersji natomiast samą 12/9 z 12% oks robiłam teraz ostatnio i też nic nie rudzieje ale efekt jest taki sam jak po mieszance więc z dwojga złego, wolę robić na słabszym oks, bo efekt jest ten sam mnie to odpowiada teraz ten ciut cieplejszy kolorek, bo po palecie to byłam już prawie biała co nie wyglądało u mnie zbyt dobrze

---------- Dopisano o 22:47 ---------- Poprzedni post napisano o 22:41 ----------

Cytat:
Napisane przez paputeeek Pokaż wiadomość
pomozcie plis... teraz w ogole sie jakis zrobil jak stary miedziak, wyplowialy i taki jakis przygaszony. myslalam czy by nie uzyc londy 18 swietlany blond i 12.9 perlowy blond. ale jak to mam zrobic? na odrosty czas podany na ulotce a dlugos zmalaskowac czy jak? bo mi ogolnie tez wlosy pociemnialy troszke od olejow albobo nie wiem czego



POMOZCIE
ja robie pół na pół i daje na oodrost ok55min, a potem malaks na 5 minutek i gotowe
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-14, 22:01   #3000
novelove
Zakorzenienie
 
Avatar novelove
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z Bałtyku :)
Wiadomości: 3 526
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

~Powiem wam,że biologia mnie zaskoczyła! Była TRUDNA! Trochę nawymyślałam, trochę wiedziałam i z odpowiedzi doliczyłam się kolo 60%. Nie najlepiej, ale też nie najgorzej. Jutro jeszcze angielski i w czwartek polski. I KONIEC IMPREZY! IJEEIHEE!

~Ej dupencje, też patrzyłam w h&mie na te dziwne gumki do koków,ale jak to cholera używać o.O

~Huhu dzisiaj drugi raz z Ewą ćwiczyłam. O pieprze mam zakwasy w brzuchu takie, że się śmiać nie mogę

Cascadka
Wszystkiego dobrego Kochana! Abyś włoski 9.13 miała, synko rósł jak na drożdżach, mężulek kochany był, żebyś otworzyła ogromną korporację znaną na cały świat robiącą dobre składowo kosmetyki iii eee żebyś szczęśliwa była

---------- Dopisano o 23:01 ---------- Poprzedni post napisano o 22:56 ----------

Czeko
fajne ! Ja też ostatnio kicam tylko w jegginsach, lepiej się nich czuję niż w normalnych portkach ;d
__________________
01.03-Palette c10
novelove jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:01.