Detocell - opinie - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Miejsce dla osób, które są na diecie. Rozmawiamy o zdrowym odżywianiu. Uwaga! Wyznacznikiem jest kaloryczność dobowa diet - muszą one mieć ponad 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-07-19, 09:57   #121
nomay
Przyczajenie
 
Avatar nomay
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9
Dot.: Detocell - opinie

Ja właśnie weszłam w posiadanie drogą kupna pierwszego opakowania. Za nieco ponad miesiąc będ sie wylegiwac na chorwackiej plaży, zatem trzeba się do porządku doprowadzić. Bardzo dużego problemu nie mam, ale mimo wszystko coś tam nieładnego widać.
Po zużyciu opakowania podzielę się uwagami.
(zaznaczam, że mam śmiały zamiar chodzic równiez regularnie na basen by może nieco przyspieszyć efekt)
__________________
"...krzyk w wytłumionych salach nie zna echa, na rusztach łóżek milczy przerażenie..."
nomay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-19, 13:42   #122
wrona12121
Przyczajenie
 
Avatar wrona12121
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 3
Dot.: Detocell - opinie

Witam wszystkich serdecznie zaglądam tu już od dłuższego czasu, mianowicie odkąd zobaczylam rekleme w TV. od razu w necie szukałam opinii na temat detocell-u ale dopiero dziś odważyłam się dołączyć do Was tak więc też mam zamiar wypróbować ten produkt. Tak mnie wkurza ten cellulit że masakra!!! Jestem osobą szczupłą a i tak mam to cholerstwo wakacje w pełni ciepełko a tu wstyd w krótkie gatki sie wbić Najgorzej właśnie na pośladkach i na udach z tyłu nienawidze tego!!! wrrrr..... Kupiłam sobie serum wyszczuplajace z Eveline i ten termoaktywny, rozgrzewajacy (czerwony) i ten chłodzący (zielony) Fakt ze w upalne dni nie ma co uzywac tego rozgrzewajacego bo skóra pali na maxa ale ten chłodzący w taki skwar jest rewelacyjny w chłodne deszczowe dni używam czerwonego a w upalne zielonego i muszę powiedzieć że skóra na prawdę robi się jędrniejsza ale cellulit nie znika Tak sobie pomyslałam że może właśnie w połączeniu z detocell-em bedą lepsze efekty. Z ćwiczeniami u mnie tez nie za bardzo, jak mi sie chce Ostatnio pije więcej wody. Jak juz tu ktoś wspomniał woda wypłukuje minerały z organizmu, ale zawsze do jednej szklanki wody dziennie można sobie wrzucić rozpuszczalny magnez, najlepiej ten z witamina B6, zawsze to coś dodam że również od miesiaca biore tabletki omega 3 i nawet skóra na twarzy wydaje mi się ładniejsza. Omega 3 firmy olimp sa najlepsze też już tu o nich ktoś wspominał tak więc popieram Korzystny wpływ na to cholerstwo ma też właśnie pływanie,ale mnie też nie bardzo chce sie chodzić na basen i pokazywać wszystkim dookoła moje "piękne" udka i tyłek Dodam również że w zeszłym roku będąc na wakacjach za granicą wśród obcych ludzi nie przejmowałam się moimi niedoskonałościami i paradowałam śmiało w stroju kąpielowym, a codzienne wielogodzinne moczenie się w oceanie i basenie miały całkiem dobry wpływ na mój cellulit, zauważyłam że tak jakby się zmniejszył, zrobił się mniej widoczny, skóra stała się jędrniejsza a dodatkowo potem opalenizna też zrobiła swoje i czułam się całkiem fajnie w swoim ciele Niestety zima zowu zrobila swoje i tak w kółko...... Że też nikt nie może wymyslić czegoś skutecznego na to dziadostwo. Oby detocell się sprawdził sorry za tego referata pozdrawiam.

---------- Dopisano o 13:49 ---------- Poprzedni post napisano o 13:36 ----------

Cytat:
Napisane przez nomay Pokaż wiadomość
Ja właśnie weszłam w posiadanie drogą kupna pierwszego opakowania. Za nieco ponad miesiąc będ sie wylegiwac na chorwackiej plaży, zatem trzeba się do porządku doprowadzić. Bardzo dużego problemu nie mam, ale mimo wszystko coś tam nieładnego widać.
Po zużyciu opakowania podzielę się uwagami.
(zaznaczam, że mam śmiały zamiar chodzic równiez regularnie na basen by może nieco przyspieszyć efekt)
Podziel się, podziel jestem ciekawa. Ja w tym roku tez Chorwacja za jakieś 2-3 tygodnie i robie co moge zeby jakoś wyglądać
__________________
Hope you feel beautiful today

Edytowane przez wrona12121
Czas edycji: 2012-07-19 o 18:52
wrona12121 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-20, 14:52   #123
xsyskax
Zadomowienie
 
Avatar xsyskax
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 1 119
Dot.: Detocell - opinie

Hej dziewczyny
Od zawsze mialam wielki celulit, zmagam sie z nim juz x lat chociaz mam 19 lat... Szkoda gadac-tyl ud I posladki byly najgorsze. Stostosowalam wiele kremow ale na nic. Kiedy podczas "scisnieca" skory zauwazylam celulitis na ramionach powiedzialam dosc! Zastanawialam sie nad kupnem tych tabletek ale mieszkam za granica wiec musialam poczekac az pojade do domku. W miedzyczasie zmienilam nawyki zywieniowe (mianowicie nie uzywam tluszczu, cukru (mieso wcinam jak szalona). Od miesiaca pije 2 litry wody niegazowanej dziennie I co? Zero celulitu! Nie moglam uwiezyc . Tak wiec dziewczyny, nie ma co sie oszukiwac, ziolowe tabletki moga jedynie wygladzic skore... Jezeli chcecie sie pozbyc tego cholerstwa musicie ograniczyc tluszcze prawie do zera no I woda, zbawiennawoda
xsyskax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-21, 07:32   #124
wrona12121
Przyczajenie
 
Avatar wrona12121
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 3
Dot.: Detocell - opinie

Cytat:
Napisane przez xsyskax Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny
Od zawsze mialam wielki celulit, zmagam sie z nim juz x lat chociaz mam 19 lat... Szkoda gadac-tyl ud I posladki byly najgorsze. Stostosowalam wiele kremow ale na nic. Kiedy podczas "scisnieca" skory zauwazylam celulitis na ramionach powiedzialam dosc! Zastanawialam sie nad kupnem tych tabletek ale mieszkam za granica wiec musialam poczekac az pojade do domku. W miedzyczasie zmienilam nawyki zywieniowe (mianowicie nie uzywam tluszczu, cukru (mieso wcinam jak szalona). Od miesiaca pije 2 litry wody niegazowanej dziennie I co? Zero celulitu! Nie moglam uwiezyc . Tak wiec dziewczyny, nie ma co sie oszukiwac, ziolowe tabletki moga jedynie wygladzic skore... Jezeli chcecie sie pozbyc tego cholerstwa musicie ograniczyc tluszcze prawie do zera no I woda, zbawiennawoda
gratuluję ja też piję dużo wody ,ale sama woda raczej nie wystarczy tłuszcze mogę ograniczyć,ale cukier...hm..... zawsze muszę przekąsić coś słodkiego nie żebym się obżerała ale całkowicie raczej go nie wyeliminuję
__________________
Hope you feel beautiful today
wrona12121 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-23, 19:02   #125
patrycia90
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 34
Dot.: Detocell - opinie

Cytat:
Napisane przez xsyskax Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny
Od zawsze mialam wielki celulit, zmagam sie z nim juz x lat chociaz mam 19 lat... Szkoda gadac-tyl ud I posladki byly najgorsze. Stostosowalam wiele kremow ale na nic. Kiedy podczas "scisnieca" skory zauwazylam celulitis na ramionach powiedzialam dosc! Zastanawialam sie nad kupnem tych tabletek ale mieszkam za granica wiec musialam poczekac az pojade do domku. W miedzyczasie zmienilam nawyki zywieniowe (mianowicie nie uzywam tluszczu, cukru (mieso wcinam jak szalona). Od miesiaca pije 2 litry wody niegazowanej dziennie I co? Zero celulitu! Nie moglam uwiezyc . Tak wiec dziewczyny, nie ma co sie oszukiwac, ziolowe tabletki moga jedynie wygladzic skore... Jezeli chcecie sie pozbyc tego cholerstwa musicie ograniczyc tluszcze prawie do zera no I woda, zbawiennawoda
gratuluję

ja własnie jutro wezmę ostatnio kapsułkę Detocell i powiem wam dziewczyny że widzę efekty, nie są za wielkie ale jednak. Mało ćwiczyłam, wody prawie wcale, jakoś nie mogę się przestawić na jej picie. Ale zamawiam następne opakowanie i tym razem będę bardziej surowa i stanowcza
Mam nadzieję, że skóra nie będzie tylko bardziej ujędrniona i napięta ale także zniknie cellulit
patrycia90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-23, 21:43   #126
borys2007
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 2
Dot.: Detocell - opinie

Jak dla mnie to wielkie badziewie , szprycowałam się tym dwa miesiące i żadnego efektu , choć nie mam dużego cellulitu , nie jem tez słodyczy trochę ćwiczę .
borys2007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-24, 06:44   #127
doda0047
Przyczajenie
 
Avatar doda0047
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6
Dot.: Detocell - opinie

Hej. Jestem w połowie trzeciego opakowania, z ręką na sercu mogę powiedzieć że przez cały ten czas brałam proszki codziennie i nie opuściłam ani jednego dnia. No i? Efektów brak. No może skóra się ładniejsza zrobiła ale to tyle. Jeśli chodzi o celluit to niestety - nie zniknął. A ćwiczyłam, męczyłam się. Dietę stosowałam ale nie że jakąś drastyczną. 5 posiłków dziennie o tej samej porze co 3 godziny, rano kanapki z ciemnym pieczywem i mniej bo np.3 a nie 4, no i do nich pomidorki na kanapkach i do zjedzenia połówka. Na drugie śniadanie jabłko, na obiad warzywka, na podwieczorek jogurt 0% lub taki który ma mało tłuszczy i węglowodanów no i kolacja też warzywka z np. kurczakiem. No i?? Duuużo wody bo nawet do 5 litrów dziennie. I efektów brak. Już zaczynam się martwić że naprawdę coś jest nie tak ze mną. Sport z 3-4 razy w tygodniu no i do pracy zaczęłam od wczoraj wreszcie jeździć rowerem bo pogoda zaczyna na to pozwalać. No i dzięki rowerowi chyba są lepsze rezultaty ale zobaczymy. Może do mojego wyjazdu chociaż to mi uratuje dosłownie tyłek i nogi :P hehehe Ale proszków - nie polecam. Szkoda pieniędzy.
doda0047 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-07-24, 09:28   #128
oliwia99
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 4
Thumbs up Dot.: Detocell - opinie

Witam !
Naczytałam się tyle opini o tym specyfiku,jedne lepsze drugie gorsze. Nie mniej jednak kilka osob z mojego otoczenia łykało owe tabletki i efekty były widoczne
Wiadomo same tabletki nie wystarcza , potrzebna jeszcze dieta i ruch.
Osobiscie własnie skusiłam się na te tabletki i czekam na rezulaty.
Pozdrawiam!

Edytowane przez oliwia99
Czas edycji: 2012-07-24 o 09:35
oliwia99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-24, 10:39   #129
wrona12121
Przyczajenie
 
Avatar wrona12121
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 3
Dot.: Detocell - opinie

Cytat:
Napisane przez oliwia99 Pokaż wiadomość
Witam !
Naczytałam się tyle opini o tym specyfiku,jedne lepsze drugie gorsze. Nie mniej jednak kilka osob z mojego otoczenia łykało owe tabletki i efekty były widoczne
Wiadomo same tabletki nie wystarcza , potrzebna jeszcze dieta i ruch.
Osobiscie własnie skusiłam się na te tabletki i czekam na rezulaty.
Pozdrawiam!
Właśnie, opinie pozytywne i negatywne.Wiadomo że na każdego te tabletki będą działać inaczej dlatego chyba najlepiej wypróbować na własnej skórze. Tym bardziej że cena nie zwala z nóg Czekam na zamówione tabletki, tak więc zobaczymy czy zaliczam się do kręgu osób na które ten specyfik zadziała. Już nie mogę się doczekać Trzymam kciuki za nas wszystkie żebyśmy w końcu poczuły się piękne i zapomniały o pomarańczowej skórce. miłego dnia wszystkim.
__________________
Hope you feel beautiful today
wrona12121 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-24, 12:11   #130
patrycia90
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 34
Dot.: Detocell - opinie

tak jak wspomniałyście, każdy organizm jest inny i każdy inaczej reaguje na tego typu specyfiki
warto dowiedzieć się jaka jest przyczyna cellilitu, może problem tkwi w jakiejś chorobie, braniu leków, czy hormonów, a nie z naszej wagi i jedzenia.
Warto też wziąć pod uwagę stres, styl życia, pracę, nie zawsze takie tabletki i wyciągiem z różnych ziół pomogą, trzeba sięgnąć głębiej. Przestawić się na inny tok, mniej się stresować, wiem wiem, łatwo powiedzieć, ale wierzcie mi byłam u wielu różnych lekarzy i teraz naprawdę mniej przejmuję się błachostkami, trzeba wierzyć że wszystko będzie dobrze
patrycia90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-24, 12:23   #131
mysza88
Rozeznanie
 
Avatar mysza88
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 582
Dot.: Detocell - opinie

wiecie co? nie moge czytac postów ze swieżo założonych kont, które są świadkami cudów na swoim ciele! łyknęły 2 listki i nagle wszystkie piękne jak Bar Rafaeli i szczupłe jak Rubik... żenada... ta reklama juz mi na tym forum wychodzi bokiem....
mysza88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-24, 18:46   #132
wildnesss
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 6
Dot.: Detocell - opinie

Hej dziewczyny ja zaczęłam używać tych tabletek kilka dni temu. Mam problemy w postaci lekkiej biegunki i bólu brzucha. Któraś z Was też to może miała? Jestem nastawiona sceptycznie od takich rzeczy, wiem, że same tabletki nic nie dadzą, staram się dużo ruszać choć na specjalne ćwiczenia chęci nie mam bo przy małym dziecku chyba nie tylko ja mam z tym ciężko Oczywiście dam znać czy u mnie coś się poprawiło Pozdrawiam, a tym, którzy próbują zrobić reklamę gratuluje geniuszu, wiadomo, że nawet jeśli ktoś kupi kilka opakowań to w końcu wyjdzie jeśli nie będzie przynosiło efektu i tak czy siak sprzedaż zmaleje.
wildnesss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-25, 10:40   #133
Forgotten20
Przyczajenie
 
Avatar Forgotten20
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 4
Dot.: Detocell - opinie

Cytat:
Napisane przez mysza88 Pokaż wiadomość
wiecie co? nie moge czytac postów ze swieżo założonych kont, które są świadkami cudów na swoim ciele! łyknęły 2 listki i nagle wszystkie piękne jak Bar Rafaeli i szczupłe jak Rubik... żenada... ta reklama juz mi na tym forum wychodzi bokiem....
Czyżby zazdrość? Ja akurat jestem szczupła odkąd pamiętam, mimo to od ponad 2 lat zmagam się z cellulitem i właściwie jestem pewna, że to wina tabletek anty. Zgadzam się z innymi dziewczynami, że w przypadku środków takich jak detocell dużo zależy od indywidualnych uwarunkowań, a przede wszystkim od tego, co jest źródłem cellulitu.

W moim przypadku detocell podziałał na cellulit już przy 2 listku (i tylko na cellulit, nie miał żadnego wpływu na spadek wagi, z której nota bene i tak jestem zadowolona), poprawiła się też kondycja skóry Stosuję go dalej
__________________
Forgotten Spirit
Forgotten20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-25, 17:10   #134
patrycia90
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 34
Dot.: Detocell - opinie

Cytat:
Napisane przez wildnesss Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny ja zaczęłam używać tych tabletek kilka dni temu. Mam problemy w postaci lekkiej biegunki i bólu brzucha. Któraś z Was też to może miała? Jestem nastawiona sceptycznie od takich rzeczy, wiem, że same tabletki nic nie dadzą, staram się dużo ruszać choć na specjalne ćwiczenia chęci nie mam bo przy małym dziecku chyba nie tylko ja mam z tym ciężko Oczywiście dam znać czy u mnie coś się poprawiło Pozdrawiam, a tym, którzy próbują zrobić reklamę gratuluje geniuszu, wiadomo, że nawet jeśli ktoś kupi kilka opakowań to w końcu wyjdzie jeśli nie będzie przynosiło efektu i tak czy siak sprzedaż zmaleje.

Tak, ja też miałam problemy z brzuchem ale to tylko 2-3 pierwsze dni, pewnie każdy organizm reaguje inaczej. Ale to chyba normalne, podobno oczyszczenie z toksyn, ale nie chcę Cię wprowadzać w bład, może jak ból i biegunka utrzymają się dużej odstaw te tabletki, albo zapytaj lekarza
Pisałam na swoim blogu ostatnio recenzję na temat Detocellu.
http://sunshine12153.blogspot.com/
patrycia90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-26, 00:02   #135
Forgotten20
Przyczajenie
 
Avatar Forgotten20
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 4
Dot.: Detocell - opinie

Cytat:
Napisane przez mysza88 Pokaż wiadomość
wiecie co? nie moge czytac postów ze swieżo założonych kont, które są świadkami cudów na swoim ciele! łyknęły 2 listki i nagle wszystkie piękne jak Bar Rafaeli i szczupłe jak Rubik... żenada... ta reklama juz mi na tym forum wychodzi bokiem....

Czyżby zazdrość?
Akurat mam to szczęście, że Detocell faktycznie zaczął działać po 2 listkach, jak już pisałam cellulit stał się mniej widoczny i jakby bardziej rozdrobniony, skóra jest napięta i w końcu mogę spokojnie pokazać nogi Co do utraty wagi to nic nie zauważyłam, od zawsze jestem szczupła, także ewentualne skoki wagi nie robią mi różnicy (nawet lepiej jakby czasem waga chciała pokazać kilka kilo więcej).
Zgadzam się z dziewczynami, że wiele zależy od indywidualnych uwarunkowań i przede wszystkim od tego, co jest przyczyną cellulitu, w moim przypadku są to pewnie skutki uboczne zażywania tabletek anty, dlatego pomimo dużej poprawy dalej biorę detocell, żeby zapobiec ewentualnemu nawrotowi
Także nie ma się co spinać i obrażać na cały świat, tylko szukać i ciągle szukać najlepszego sposobu dla siebie (zarówno na pozbycie się cellulitu jak i na utratę wagi)
__________________
Forgotten Spirit
Forgotten20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-26, 00:05   #136
Forgotten20
Przyczajenie
 
Avatar Forgotten20
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 4
Dot.: Detocell - opinie

Cytat:
Napisane przez wildnesss Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny ja zaczęłam używać tych tabletek kilka dni temu. Mam problemy w postaci lekkiej biegunki i bólu brzucha. Któraś z Was też to może miała? Jestem nastawiona sceptycznie od takich rzeczy, wiem, że same tabletki nic nie dadzą, staram się dużo ruszać choć na specjalne ćwiczenia chęci nie mam bo przy małym dziecku chyba nie tylko ja mam z tym ciężko Oczywiście dam znać czy u mnie coś się poprawiło Pozdrawiam, a tym, którzy próbują zrobić reklamę gratuluje geniuszu, wiadomo, że nawet jeśli ktoś kupi kilka opakowań to w końcu wyjdzie jeśli nie będzie przynosiło efektu i tak czy siak sprzedaż zmaleje.
Hej, ja miałam tez problemy z żołądkiem około 5-7 dni. Tzn. może brzuch nie bolał ale biegunki owszem były. Myślę, że to normalna reakcja organizmu

---------- Dopisano o 01:05 ---------- Poprzedni post napisano o 01:04 ----------

Cytat:
Napisane przez mysza88 Pokaż wiadomość
wiecie co? nie moge czytac postów ze swieżo założonych kont, które są świadkami cudów na swoim ciele! łyknęły 2 listki i nagle wszystkie piękne jak Bar Rafaeli i szczupłe jak Rubik... żenada... ta reklama juz mi na tym forum wychodzi bokiem....
Czyżby zazdrość?
Akurat mam to szczęście, że Detocell faktycznie zaczął działać po 2 listkach, jak już pisałam cellulit stał się mniej widoczny i jakby bardziej rozdrobniony, skóra jest napięta i w końcu mogę spokojnie pokazać nogi Co do utraty wagi to nic nie zauważyłam, od zawsze jestem szczupła, także ewentualne skoki wagi nie robią mi różnicy (nawet lepiej jakby czasem waga chciała pokazać kilka kilo więcej).
Zgadzam się z dziewczynami, że wiele zależy od indywidualnych uwarunkowań i przede wszystkim od tego, co jest przyczyną cellulitu, w moim przypadku są to pewnie skutki uboczne zażywania tabletek anty, dlatego pomimo dużej poprawy dalej biorę detocell, żeby zapobiec ewentualnemu nawrotowi
Także nie ma się co spinać i obrażać na cały świat, tylko szukać i ciągle szukać najlepszego sposobu dla siebie (zarówno na pozbycie się cellulitu jak i na utratę wagi)
__________________
Forgotten Spirit
Forgotten20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-26, 10:28   #137
monique202
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: opolskie
Wiadomości: 1
Dot.: Detocell - opinie

Mnie problem cellulitu również dotyczy dlatego zastanawiam sie nad tymi tabletkami detocell... Napewno same tabletki nie pomoga wiec biegam i jezdze na rowerze, staram sie nie używać soli, nie podjadać i pic duzo wody. Używam tez róznych balsamów ujędrniających i antycellulitowych aha i pije napary z pokrzywy..naprawde polecam bo to oczyszcza caly organizm z toksyn a przy okazji skóra robi sie ładna i zadbana... no ale mimo wszystko mam pomarańczową skórke <mimo tego ze jestem szczupła> wiec chciałabym wypróbowac te tabletki. Opis producenta w miare mnie przekonuje, no i cena tez nie wygórowana... zobaczymy
monique202 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-26, 10:56   #138
oliwia99
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 4
Wink Dot.: Detocell - opinie

Cytat:
Napisane przez wrona12121 Pokaż wiadomość
Właśnie, opinie pozytywne i negatywne.Wiadomo że na każdego te tabletki będą działać inaczej dlatego chyba najlepiej wypróbować na własnej skórze. Tym bardziej że cena nie zwala z nóg Czekam na zamówione tabletki, tak więc zobaczymy czy zaliczam się do kręgu osób na które ten specyfik zadziała. Już nie mogę się doczekać Trzymam kciuki za nas wszystkie żebyśmy w końcu poczuły się piękne i zapomniały o pomarańczowej skórce. miłego dnia wszystkim.

O tyle dobrze , że było sporo pozytywnych opinii, bo gdyby nie one z pewnością nie skusiła bym się na ten specyfik, ponieważ nie do końca wierze w jakiekolwiek działanie takich" leków ". Ale warto spróbować
Ekspedientka w aptece powiedziała , że ponoć klienci sobie chwalą Detocell, z tego względu w "mojej aptece" mogłam zakupić tylko 10 tabletek ale jutro już mają być dostępne więc dokupię
oliwia99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-28, 18:27   #139
anu_hi
Przyczajenie
 
Avatar anu_hi
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 5
Dot.: Detocell - opinie

Ponieważ właśnie skończyłam drugie opakowanie detocell, postanowiłam dodać swoją opinię Niestety, u mnie ten specyfik nie zdziałał cudów. Z natury jestem szczupła, jednak cellulit mam już od kilku lat. Nie jest to może jakas masakra, ale jak chodzę, to widać tę okropną pomarańczową skórkę ;/ Przyznam się bez bicia, że za dużo nie ćwiczyłam, trochę jeżdżę na rowerze, czasem robię masaże z oliwką anty cell, regularnie za to używam kremów z Q10 i antycellulitowych. Odżywiam sie raczej zdrowo, piję sporo wody. I niestety, cellulit jak miałam, tak mam Rozpoczęłam trzecie opakowanie deto cell, ale moje nadzieje na pozbycie się tego cellulitowego okropieństwa niestety baaaardzo zmalały. Pozdrawiam i życzę powodzenia innym (choć już z większym sceptycyzmem)
anu_hi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-28, 18:58   #140
Fmina
Raczkowanie
 
Avatar Fmina
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 35
Dot.: Detocell - opinie

Nie wiem dlaczego nigdy jakoś poważnie nie mogłam zaufać tego typu specyfikom.
Jestem raczej zwolenniczką ćwiczeń i diet niż faszerowania się chemią, nie ważne jak naturalną czy też mało szkodzącą.

Chociaż kto wie, również kupiłam paczkę, by spróbować, zobaczyć czy faktycznie coś takiego jak tabletki są w ogóle potrzebne, czy jest to jedynie kit.
Fmina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-28, 23:30   #141
wildnesss
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 6
Dot.: Detocell - opinie

Cytat:
Napisane przez Fmina Pokaż wiadomość
Nie wiem dlaczego nigdy jakoś poważnie nie mogłam zaufać tego typu specyfikom.
Jestem raczej zwolenniczką ćwiczeń i diet niż faszerowania się chemią, nie ważne jak naturalną czy też mało szkodzącą.

Chociaż kto wie, również kupiłam paczkę, by spróbować, zobaczyć czy faktycznie coś takiego jak tabletki są w ogóle potrzebne, czy jest to jedynie kit.
Próbować zawsze można, takie składniki pewnie nie zaszkodzą, a nóż widelec którejś uda się chociażby zmniejszyć to paskudztwo czego wszystkim Wam i sobie życzę
wildnesss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-29, 09:26   #142
an-gi
Raczkowanie
 
Avatar an-gi
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 193
Dot.: Detocell - opinie

cześć dziewczynki, czytam ten wątek od samego początku i wciąż się waham nad zakupem, ale widzę , że większość widzi jakieś efekty więc chyba się i ja skuszę... niestety cellulit to mój największy problem schudłam ostatnio 10kg ale cell nadal został i jest niestety baaardzow widoczny nawet przy chodzeniu, jak ścisnę skórę to już w ogóle istna galareta, podejrzewam , że to przez tabletki anty , które odstawiłam rok temu , ale brałam je przez 8 lat bez przerwy . to paskudztwo jest okropne , na pośladkach , na udach a nawet na łydkach ;( muszę spróbować tego specyfiku !!
an-gi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-30, 11:57   #143
Fmina
Raczkowanie
 
Avatar Fmina
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 35
Dot.: Detocell - opinie

Cytat:
Napisane przez an-gi Pokaż wiadomość
cześć dziewczynki, czytam ten wątek od samego początku i wciąż się waham nad zakupem, ale widzę , że większość widzi jakieś efekty więc chyba się i ja skuszę... niestety cellulit to mój największy problem schudłam ostatnio 10kg ale cell nadal został i jest niestety baaardzow widoczny nawet przy chodzeniu, jak ścisnę skórę to już w ogóle istna galareta, podejrzewam , że to przez tabletki anty , które odstawiłam rok temu , ale brałam je przez 8 lat bez przerwy . to paskudztwo jest okropne , na pośladkach , na udach a nawet na łydkach ;( muszę spróbować tego specyfiku !!
Pamietaj, że same tabletki problemu nie rozwiążą, dużo osób sądzi, że biorąc je po kilku miesiącach objawy zmaleja lub znikną. Ale to cos w rodzaju suplementu do diety czy ćwiczeń.
Wydaje mi się, że tylko wtedy osiagnie się największe efekty :3
Fmina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-30, 15:12   #144
kathyw92
Raczkowanie
 
Avatar kathyw92
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 31
Dot.: Detocell - opinie

Hej
U mnie cellulit pojawił się właściwie jużnie pamiętam kiedy. Używałam serum eveline, ale ni to nie dawało. Ostatnio postanowiłam w końcu położyć kres temu dziadostwu i po 1,5 miesiąca widzę efekty. I nie mówię tu o samych tabletkach detocell, ale podejrzewam, że może troszkę przyczyniły się do poprawy wyglądu moich nóg (cellulit miałam nawet na łydkach ale tam już całkiem zniknął ) No więc kończę drugie opakowanie detocell do tego nadal stosuje serum eveline gdyz ładnie uelastycznia skórę, zaczęłam serię ćwiczeń P90x i Brazil Butt Lift, do tego czasami rowerek i mimo stosowania tabletek anty widzę sporą różnicę. Cellulit stał się drobniejszy, a w większości miejscach widać go tylko przy naciśnięciu na skórę. Wspomnę, że jestem osobą szczuplą i diety nie stosuję ,ale staram się zdrowo odżywiać. Tak więc śmiało mogę polecić detocell, ale myślę , że bez ćwiczeń, odpowiedniego odżywiania i dbania o siebie nawet zmiana nóg nie pomoże, a co dopiero jakieś tabletki
kathyw92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-01, 14:19   #145
Elektra212
Przyczajenie
 
Avatar Elektra212
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3
Dot.: Detocell - opinie

Dziewczyny,

Nie wiem jak wy, ale ja powoli przestaje wierzyć, że kiedykolwiek uda mi się pozbyć cellulitu.
Tabletki anty łykam od 10 lat- po pierwszych 3 miesiącach miałam cellulit na udach, łydkach i pośladkach + rozstępy na tyłku, bo przybyło mi kilka kilogramów. I do tej pory walczę z kalafiorem- raz jest lepiej, raz gorzej. Waga nie ma wielkiego znaczenia- ściskam udo i widzę grudy. Patrzeć już nie mogę. Regularne treningi na siłowni nie pomogły- mięśnie owszem się pojawiły zacne, ale cellulit pozostał. Dieta, woda, wszystko fajnie, ale nie pomogło. Jakiś czas temu w przymierzalni jednego ze sklepów jak zobaczyłam tył swoich ud, to uciekłam do domu. Od 1,5 miesiąca stosuję skumulowany atak:
Rano tabletka Cellasene Gold + masaż szorstką gąbką + Tołpa (kreator gładkiej skóry)
Śniadanie pełnoziarniste i zdrowe
Lunch w pracy podobnież
Nawet kiedy dopada mnie ochota na słodycze, to robię ciastka z samych zbóż, orzechów itp.
W tzw. międzyczasie hektolitr wody, zielonej lub czerwonej herbaty
Staram się chodzić wszędzie gdzie tylko się da
Wieczorem ćwiczenia na nogi + Eveline chłodzący
Dwa razy w tygodniu manualny drenaż limfatyczny
Waga w normie, jestem szczupła- tylko te nogi...

Efekty?

DELIKATNA zaledwie poprawa Plus koleś od masażu załamał mnie ostatnio opowieściami o tym, jak to rehabilitował czterolatkę z cellulitem!
Co chwilę na forum ktoś opowiada, że kolejne cudowne zabiegi, kremy, tabletki itp. nie działają.

Nie uważacie, że jesteśmy na niego skazane?
Elektra212 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-02, 07:49   #146
kathyw92
Raczkowanie
 
Avatar kathyw92
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 31
Dot.: Detocell - opinie

@Elektra 212 a może spróbuj zmienić tabletki anty? Bo z tego co piszesz robisz praktycznie wszystko można jeszcze pokusić się o masaż bańką chińską, asequrellę do anty i tych na cellulit,a przed aplikacją eveline peeling? A co do ćwiczeń to mi żadne nie pomagały dopóki nie odkryłam zbawiennej serii Brazil Butt Lift, o których już w swoim poście pisałam. Na forum też jest wątek na temat tych ćwiiczeń, więc gorąco polecam przeczytać. I trzymam kciuki
kathyw92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-02, 12:21   #147
Brook
Zakorzenienie
 
Avatar Brook
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 9 691
Dot.: Detocell - opinie

musialam je odstawic mam takie biegunki po nich ze szok
a tym samym mam wrazenie jakby nogi staly sie gladsze, jedrniejsze- koncze 1 opakowanie
__________________
"Believe in magic"

Brook jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-02, 13:24   #148
Catherine1980
Rozeznanie
 
Avatar Catherine1980
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 740
Dot.: Detocell - opinie

Cytat:
Napisane przez wildnesss Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny ja zaczęłam używać tych tabletek kilka dni temu. Mam problemy w postaci lekkiej biegunki i bólu brzucha. Któraś z Was też to może miała? Jestem nastawiona sceptycznie od takich rzeczy, wiem, że same tabletki nic nie dadzą, staram się dużo ruszać choć na specjalne ćwiczenia chęci nie mam bo przy małym dziecku chyba nie tylko ja mam z tym ciężko Oczywiście dam znać czy u mnie coś się poprawiło Pozdrawiam, a tym, którzy próbują zrobić reklamę gratuluje geniuszu, wiadomo, że nawet jeśli ktoś kupi kilka opakowań to w końcu wyjdzie jeśli nie będzie przynosiło efektu i tak czy siak sprzedaż zmaleje.

Mnie też na początku pobolewał brzuch.
Po 3 tyg zrobiłam przerwe, wróciłam i bóle na nowo
Catherine1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-03, 07:44   #149
Elektra212
Przyczajenie
 
Avatar Elektra212
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3
Dot.: Detocell - opinie

kathyw92 był Logest, Cilest, Microgynon, Marvelon, Yasminelle, Novynette, teraz biorę Qlairę- bez znaczenia, pojawił się i koniec.
Peeling kawowy gości u mnie regularnie, ale dzięki za info o tych ćwiczeniach, zdecydowanie muszę przeczytać i wdrożyć!
Elektra212 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-03, 18:27   #150
Tajemnica77
Raczkowanie
 
Avatar Tajemnica77
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: kielecczyzna
Wiadomości: 300
Dot.: Detocell - opinie

Od dziś zaczęłam do tego dokładam skakanie na skakance i peeling Perfecty

Czekam cierpliwie na efekty
__________________
Rozpoczęłam walkę o swoje ciało 3 sierpnia 2012 r. wyćwiczyłam już:

Skalpel - 19x
Turbo - 1x
Boczki z Tiff -14x
MelB: brzuch - 5x, ramiona - 1x
Skakanka - 175 minut
Twister -160 minut
Rower stacjonarny - 315 minut


waga 60 kg - zbijam do 55
Cellulit - zabić





Tajemnica77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dietetyka


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-03-19 18:03:32


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:46.