Kokieteryjny makijaż w stylu pin up girl - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Wirtualna Redakcja > Artykuły i newsy

Notka

Artykuły i newsy Dyskusje o artykułach i newsach zamieszczanych na naszym portalu.

 
 
Narzędzia
Stary 2012-05-12, 06:35   #61
Ula_87
Wtajemniczenie
 
Avatar Ula_87
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 885
Dot.: Kokieteryjny makijaż w stylu pin up girl

Cudownie!!
Ula_87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-13, 08:53   #62
caixinha
Przyczajenie
 
Avatar caixinha
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 4
Dot.: Kokieteryjny makijaż w stylu pin up girl

KLASYKA ! Zawsze w modzie !
caixinha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-13, 20:58   #63
Amanda
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 9
Dot.: Kokieteryjny makijaż w stylu pin up girl

Dziękuję za niezwykły uśmiech modelki ))) aż stronkę rozjaśniło)
Amanda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-14, 13:57   #64
gioseppe
Zakorzenienie
 
Avatar gioseppe
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 150
Dot.: Kokieteryjny makijaż w stylu pin up girl

swietnie
__________________
wizaż https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=596642 Profesjonalny Make-up | Nauka makijażu | Makijaż Ślubny | Analiza kolorystyczna 12 typów urody | Metamorfozy

gioseppe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-15, 10:04   #65
BabyOnion
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 72
Dot.: Kokieteryjny makijaż w stylu pin up girl

Cudowny makijaż na cudownej modelce
BabyOnion jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-15, 14:52   #66
DariaKom
Zakorzenienie
 
Avatar DariaKom
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 123
Dot.: Kokieteryjny makijaż w stylu pin up girl

Aga jak zawsze mistrzostwo świata....fotosy jak z gazety...makijaż baaardzo udany, piękna szminka no i te oczy....mniam!
DariaKom jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-15, 16:39   #67
lucynek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 10
Dot.: Kokieteryjny makijaż w stylu pin up girl

Jak pierwsze zdjęcie - fajnie przerobione mi się podoba, tak reszta już niestety nie. Kreska mało linearna, wiem że trudno ją zrobić linerem, ale jak już się publikuje to warto byłoby to dopracować - nie mam na myśli fotoszopa oczywiście. Autorka ma zbyt ostre i poważne rysy i w tego typu makijażach, jak i poprzednim nie jest jej najlepiej - po prostu mało do niej pasują, może warto byłoby poszukać modelek choćby na forum.
lucynek jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-05-16, 12:37   #68
a1n9e8t4a
Przyczajenie
 
Avatar a1n9e8t4a
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2
Dot.: Kokieteryjny makijaż w stylu pin up girl

Aguś, jak zwykle pięknie! Pozdrawiam!
a1n9e8t4a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-16, 12:51   #69
27lalita10
Przyczajenie
 
Avatar 27lalita10
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 3
Dot.: Kokieteryjny makijaż w stylu pin up girl

Nie zawsze można wszystko idealnie namalować.
Co nie zmienia faktu że modelka na zdjęciu jest ładna i jej MOCNE RYSY TWARZY są super bo Pinup girl były charakterne i wyraziste.
Jak to moja mama mówi : ,, w du pi e byli ,gówn o widzieli ,a pie.. do lą
Brzydkie zdanie ,ale jak że prawdziwe
27lalita10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-16, 13:38   #70
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 643
Dot.: Kokieteryjny makijaż w stylu pin up girl

Cytat:
Napisane przez lucynek Pokaż wiadomość
Jak pierwsze zdjęcie - fajnie przerobione mi się podoba, tak reszta już niestety nie. Kreska mało linearna, wiem że trudno ją zrobić linerem, ale jak już się publikuje to warto byłoby to dopracować - nie mam na myśli fotoszopa oczywiście. Autorka ma zbyt ostre i poważne rysy i w tego typu makijażach, jak i poprzednim nie jest jej najlepiej - po prostu mało do niej pasują, może warto byłoby poszukać modelek choćby na forum.
Fakt, poszukajmy w podstawówce, jeśli to dla ciebie "zbyt poważne rysy twarzy".
Kolejny bezsensowny komentarz. Autorka pokazuje jak wykonać dany makijaż, ktory ma być inspiracją dla STWORZENIA GO NA NAS, a tu głosy, że autorce nie pasuje i poszukajmy innej . No ręce opadają. Znajdą inną modelkę to znowu coś będzie, że jej nie pasują te makijaże i poszukajcie innej. Może ci krytykanci się zgłoszą lepiej? Pewno oni wszystkich usatysfakcjonują wizualnie.
Śmieszne jest to, jak wszyscy pierwsi lecą do krytyki (mówię tutaj o pewnych przypadkach), ale intelektu już im nie starcza, by domyśleć się, po co te makijaże są robione. Niedługo tu będą się zgłaszać i skarżyć, że makijaż autorki sobie wykonali, ale im nie pasował i jaka to "kicha". To takie "polskie"

Pozdrawiam rozsądnych


Cytat:
Napisane przez 27lalita10 Pokaż wiadomość
Nie zawsze można wszystko idealnie namalować.
Co nie zmienia faktu że modelka na zdjęciu jest ładna i jej MOCNE RYSY TWARZY są super bo Pinup girl były charakterne i wyraziste.
Jak to moja mama mówi : ,, w du pi e byli ,gówn o widzieli ,a pie.. do lą
Brzydkie zdanie ,ale jak że prawdziwe

Tej końcówki to nie słyszałam w tym "przysłowiu".
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-16, 15:36   #71
shinelin
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1
GG do shinelin
Talking Dot.: Kokieteryjny makijaż w stylu pin up girl

kreska na lewym oku różni się od tej na prawym, ale po za tym ślicznie. też bym chciała tak umieć
shinelin jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-17, 07:32   #72
lucynek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 10
Dot.: Kokieteryjny makijaż w stylu pin up girl

słuchaj dziewuszko nie obrażaj innych, bo ich nie nasz, a przede wszystkim Polski i Polaków, krytyka zawsze jest potrzebna, a każdy może oceniać makijaż jak mu się podoba, to że się mnie nie podoba nie oznacza, ze zaraz trzeba niszczyć moje zdanie i odwoływać się do "polskości" a skoro tak krytykuję, znaczy że wiem co robię - widziałam dużo i robię dużo - jestem grafikiem, malarką i wizażystką z doświadczeniem i z tego tytułu mam prawo krytykować, a sposób w jaki odnosisz się do innych - że im nie wystarcza inteligencji czy rozumu świadczy o chamstwie, napisałam tylko że niektóre rodzaje makijażu prezentowałyby się lepiej na innych modelkach - po prostu, co nie oznacza że autorka jest brzydka czy cokolwiek innego

---------- Dopisano o 08:26 ---------- Poprzedni post napisano o 08:22 ----------

[1=1049fcf7f74b9bbd9e896b0 64bc98e90e22ff320_640d160 2d9fab;34158264]Fakt, poszukajmy w podstawówce, jeśli to dla ciebie "zbyt poważne rysy twarzy".
Kolejny bezsensowny komentarz. Autorka pokazuje jak wykonać dany makijaż, ktory ma być inspiracją dla STWORZENIA GO NA NAS, a tu głosy, że autorce nie pasuje i poszukajmy innej . No ręce opadają. Znajdą inną modelkę to znowu coś będzie, że jej nie pasują te makijaże i poszukajcie innej. Może ci krytykanci się zgłoszą lepiej? Pewno oni wszystkich usatysfakcjonują wizualnie.
Śmieszne jest to, jak wszyscy pierwsi lecą do krytyki (mówię tutaj o pewnych przypadkach), ale intelektu już im nie starcza, by domyśleć się, po co te makijaże są robione. Niedługo tu będą się zgłaszać i skarżyć, że makijaż autorki sobie wykonali, ale im nie pasował i jaka to "kicha". To takie "polskie"


Dot.: Kokieteryjny makijaż w stylu pin up girl
słuchaj dziewuszko nie obrażaj innych, bo ich nie znasz, a przede wszystkim Polski i Polaków, krytyka zawsze jest potrzebna, a każdy może oceniać makijaż jak mu się podoba, to że się mnie nie podoba nie oznacza, ze zaraz trzeba niszczyć moje zdanie i odwoływać się do "polskości" a skoro tak krytykuję, znaczy że wiem co robię - widziałam dużo i robię dużo - jestem grafikiem, malarka i wizażystką z doświadczeniem i z tego tytułu mam prawo krytykować, a sposób w jaki odnosisz się do innych - że im nie wystarcza inteligencji czy rozumu świadczy o chamstwie, napisłam tylko że niektóre rodzaje makijażu prezentowałyby się lepiej na innych modelkach - po prostu, co nie oznacza że autorka jest brzydka czy cokolwiek innego

---------- Dopisano o 08:32 ---------- Poprzedni post napisano o 08:26 ----------

Cytat:
Napisane przez 27lalita10 Pokaż wiadomość
Nie zawsze można wszystko idealnie namalować.
Co nie zmienia faktu że modelka na zdjęciu jest ładna i jej MOCNE RYSY TWARZY są super bo Pinup girl były charakterne i wyraziste.
Jak to moja mama mówi : ,, w du pi e byli ,gówn o widzieli ,a pie.. do lą
Brzydkie zdanie ,ale jak że prawdziwe
przepraszam, ale ten tekst mimo kropek nie powinien się znaleźć na forum

Edytowane przez lucynek
Czas edycji: 2012-05-17 o 07:29
lucynek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-17, 08:04   #73
MadzikSmile
Raczkowanie
 
Avatar MadzikSmile
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Kraków, Poland
Wiadomości: 54
Dot.: Kokieteryjny makijaż w stylu pin up girl

Bardzo ładny makijaż. Nie podoba mi się jedynie to że oczy są za mało `świetliste`. A makijażach pin up przeważnie używa się cienia perłowego bardzo dobrze napigmentowanego,a tutaj taka nuda. To nie dla mnie. Z resztą kreska jest za cienka. A twarz powinna być blada bardziej, bez różu.
__________________
MadzikSmile
MadzikSmile jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-17, 08:25   #74
Hedonistka
Zakorzenienie
 
Avatar Hedonistka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 3 814
Dot.: Kokieteryjny makijaż w stylu pin up girl

Aga, bosko!!!
__________________
Mój Instagram
Hedonistka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-17, 11:31   #75
gorzala
Zakorzenienie
 
Avatar gorzala
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 5 449
Dot.: Kokieteryjny makijaż w stylu pin up girl

dla mnie zalosne podrabianie czyjegos stylu tylko dlatego, ze jest to modne. kopiary bez wlasnego gustu tak robią.
gorzala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-17, 12:25   #76
olinek1975
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 1
Dot.: Kokieteryjny makijaż w stylu pin up girl

oj czytajcie ze zrozumieniem
"Makijaż w stylu pin up " ! , więc jego dowolna wariacja wtej materii ..kreska może byc cieńka ,a twarz mocniej "opalona" , cienie matowe itd...

Jak widać dla jednych za mało kopiarsko ,a dla innych za bardzo
olinek1975 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-17, 12:55   #77
lolidka
Przyczajenie
 
Avatar lolidka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 12
Dot.: Kokieteryjny makijaż w stylu pin up girl

Prosty i wyrazisty, mało skomplikowany a efekt zawsze świetny. Po za tym ten typ makijażu pasuje większości dziewczyn, więc nie dziwi fakt, że jest tak popularny. Bardzo dobrze prezentuje się na modelce (lepiej wygląda w nim niż bez niego Wole wersje soft (bez czerwonej szminki), nie uznaję czerwonych ust (bo mi po prostu nie pasują), wolę delikatniejsze kolory, (ewentualnie fuksję) ale myślę,że mimo tego tematyka pin-up nadal pozostaje aktualna. Obowiązkowy jest róż i bronzer, by podkreślić rysy twarzy, skóra musi być dobrym tłem dla oczu, by je mocniej podkreślić. Wolałabym jednak zobaczyć wariacje na temat tego makijażu, niż dosłowne wzorowanie się na nim, bo chyba każda wizażanka zna tradycyjny make-up pin-up. Makijaż fajny dla oka.

Edytowane przez lolidka
Czas edycji: 2012-05-17 o 13:00
lolidka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-17, 13:13   #78
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Kokieteryjny makijaż w stylu pin up girl

Cytat:
Napisane przez LunaLovegood Pokaż wiadomość
Jestem ciekawa czyjego stylu to jest niby kopiowanie..Bo ja przez całe życie myślałam, że to inspiracja pin-up girls z lat 50...
Ktoś kto zarzuca w tym momencie podrabianie i kopiowanie chyba nie ma pojecia, co by tu jeszcze napisać i czym dokuczyć. Proponuję znaleźć sobie po prostu konkretne zajęcie. Czy w tytule jest napisane "makijaż opatentowany przez Agę": confused:, jasno i wyraźnie jest chyba napisane, że jest to inspiracja stylem Pin up. Zanim zaczniesz krytykować skup się na tym, czy Twoja krytyka jest konstruktywna.
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-17, 13:29   #79
gorzala
Zakorzenienie
 
Avatar gorzala
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 5 449
Dot.: Kokieteryjny makijaż w stylu pin up girl

Ja nie krytykuję, to tylko moja opinia To, ze nie potraficie godzić się z faktami, to już inna sprawa. Kogo ja niby atakuję? Nie mówię, ze jest brzydka, czy źle w tym wygląda, tylko wielka moda na coś przyszła i już co druga dziewczyna na ulicy wygląda jak 'pin-up' (raczej usiłuje..). Właśnie z tego powodu tworzą się stereotypy, których jestem mega przeciwniczką. Może w następnym numerze będzie punkowy makijaż? A nie, sorry, moda na 'bycie' punkiem już przeszła. Ehh laski, nawołuję o trochę własnego stylu i mówicie, ze krytykuję? No spoko ;] Brak oryginalności najwyraźniej też jest w modzie. heh.
gorzala jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-17, 13:46   #80
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Kokieteryjny makijaż w stylu pin up girl

Cytat:
Napisane przez gorzala Pokaż wiadomość
Ja nie krytykuję, to tylko moja opinia To, ze nie potraficie godzić się z faktami, to już inna sprawa. Kogo ja niby atakuję? Nie mówię, ze jest brzydka, czy źle w tym wygląda, tylko wielka moda na coś przyszła i już co druga dziewczyna na ulicy wygląda jak 'pin-up' (raczej usiłuje..). Właśnie z tego powodu tworzą się stereotypy, których jestem mega przeciwniczką. Może w następnym numerze będzie punkowy makijaż? A nie, sorry, moda na 'bycie' punkiem już przeszła. Ehh laski, nawołuję o trochę własnego stylu i mówicie, ze krytykuję? No spoko ;] Brak oryginalności najwyraźniej też jest w modzie. heh.

Jest to krytyka w Twojej ocenie i do tego mało trafiona delikatnie mówiąc, atakujesz autorkę bez podstaw ku temu, co mnie się nie podoba. Makijaż w stylu punkowym bez problemu znajdziesz w archiwum.
Poza tym dla mnie faktem jest co innego niż dla Ciebie, Na ulicy może niektórzy wyglądają źle w takim makijażu, albo nie umieją go stworzyć, nie wydaje mi się jednak, aby makijaż Agi nie był udany, może się co najwyżej nie podobać.
Z resztą nie widze sensu polemizowania na ten temat, wszystko co piszesz jest niestety dość chaotyczne i mało przekonywujące. Pozdrawiam
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-17, 13:49   #81
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 643
Dot.: Kokieteryjny makijaż w stylu pin up girl

Cytat:
Napisane przez lucynek Pokaż wiadomość
słuchaj dziewuszko nie obrażaj innych, bo ich nie nasz, a przede wszystkim Polski i Polaków, krytyka zawsze jest potrzebna, a każdy może oceniać makijaż jak mu się podoba, to że się mnie nie podoba nie oznacza, ze zaraz trzeba niszczyć moje zdanie i odwoływać się do "polskości" a skoro tak krytykuję, znaczy że wiem co robię - widziałam dużo i robię dużo - jestem grafikiem, malarką i wizażystką z doświadczeniem i z tego tytułu mam prawo krytykować, a sposób w jaki odnosisz się do innych - że im nie wystarcza inteligencji czy rozumu świadczy o chamstwie, napisałam tylko że niektóre rodzaje makijażu prezentowałyby się lepiej na innych modelkach - po prostu, co nie oznacza że autorka jest brzydka czy cokolwiek innego
A pisać do mnie pogardliwie "dziewuszko" już jest ok? Bo ty jesteś grafikiem, malarką i kim tam jeszcze? To ja jestem gorsza? Bo pewnie ja nie jestem tym, kim ty? O tym właśnie piszę
Żyję w Polsce i swoje widzę, więc nie mów mi, co ja mam myśleć i jak oceniać większość ludzi tu żyjących. Jakbyś nie zauważyła, WIĘKSZOŚĆ to nie wszyscy. Patriotka się znalazła. Jeśli wiele ludzi jest nie fair, to ja nie będę milczeć i mówić, że są super i że podejście wielu Polaków jest super. Dziwne więc, dlaczego zawiść i zazdrość Polaków jest tak znana? Ja widzę to na co dzień, jak ludzie się nawet cieszą z "potknięcia" innych. Tu muszę znowu wtrącić NIE WSZYSCY, co by nie było, że widzę jedynie czerń.... Często jak jestem życzliwa dla kogoś to widzę w oczach takie zdziwienie, jakby rzadko się z tym spotykali. Zresztą ja też rzadko się z tym spotykam.
Dodam, że czytając jakiś artykuł internetowy aż strach przejść do czytania komentarzy, jak tam jad się sączy. Chamstwo, chamstwo i jeszcze raz chamstwo. I trudno tu oceniać pisząc "internauci", bo przecież to tacy sami ludzie, których widzimy na ulicach, POLACY. Oczywiście, zależy to też od rodzaju artykułu, w niektórych jest to bardzo nasilone, a w innych mniej.

Znam też ludzi, którzy byli np w UK i mówili, że to Polacy jedynie byli względem siebie "wilkami". Jeśli już spotkało ich coś nie miłego to jedynie ze strony Polaków.

Jeśli widzisz coś innego na około to zazdroszczę (tu nie ma ironii). I tylko nie pisz mi, że to zależy od nastawienia.

To tyle na temat.
EOT


Jeśli chodzi o krytykę to czy ja gdzieś napisałam, że nie można napisać, że się nie podoba makijaż?. Co innego jest pisać, że makijaż się nie podoba, a co innego, że modelce nie pasuje, czy że jest "taka i owaka". A takie wpisy już tu były. Nie oceniające makijaż a modelkę. Dlatego napisałam, że ten makijaż nie ma pasować modelce, tylko ma być inspiracją do wykonania go na nas. Czy Tobie pasuje każdy makijaż? Mi nie. Gdyby autorka robiła tylko makijaże, które jej pasują, zaraz byłyby głosy, że jest nuda czy coś i oczekują czegoś innego.


Coś mnie trafia jak widzę, że ktoś robi daną rzecz, by pomóc innym (w tym wypadku autorka pokazuje makijaże), a inni zaczynają atakować o byle co, byleby "dopiec". I nie piszę tutaj konkretnie o tobie Lucynek

Edytowane przez 1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Czas edycji: 2012-05-17 o 13:50
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-17, 14:04   #82
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Kokieteryjny makijaż w stylu pin up girl

Capuccino, nie przejmuj się, to jest jakaś nowa użytkowniczka, pewnie przyszła z samosi.pl lub kowbojki.pl i nie wie jeszcze jaki jest regulamin na wizażu, a przede wszystkim obowiązująca życzliwa atmosfera na tym forum.
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-17, 14:41   #83
Hedonistka
Zakorzenienie
 
Avatar Hedonistka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 3 814
Dot.: Kokieteryjny makijaż w stylu pin up girl

Cytat:
Napisane przez gorzala Pokaż wiadomość
dla mnie zalosne podrabianie czyjegos stylu tylko dlatego, ze jest to modne. kopiary bez wlasnego gustu tak robią.
żałosna wypowiedź...
__________________
Mój Instagram
Hedonistka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-17, 15:56   #84
LaPaulolina
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1
Dot.: Kokieteryjny makijaż w stylu pin up girl

Make-up retro - dla mnie bomba! Idealny na imprezę tematyczną!
LaPaulolina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-17, 16:51   #85
karinakarina
Raczkowanie
 
Avatar karinakarina
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 138
Dot.: Kokieteryjny makijaż w stylu pin up girl

co sądzicie o takim makijażu na co dzień? był czas, że cały czas tak latałam, teraz już staram się wybierać między mocnymi oczami a ustami...
karinakarina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-17, 23:40   #86
AnMgDl
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1
Dot.: Kokieteryjny makijaż w stylu pin up girl

Porządny makijaż, świetna robota! Jak najbardziej na swingową zabawę
__________________
komfort na co dzień i od święta
AnMgDl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-18, 15:43   #87
lucynek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 10
Dot.: Kokieteryjny makijaż w stylu pin up girl

RZECZYWIŚCIE NIE MOŻNA SIĘ WYPOWIEDZIEĆ WŁASNYM WOLNYM ZDANIEM, BO ZARAZ STADO ZAKOMPLEKSIONYCH FANEK [A CZASEM MAM WRAŻENIE CZŁONKIŃ SEKTY] MAKIJAŻY AGI BIL LECI CIĘ ZAGRYŹĆ
lucynek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-18, 15:45   #88
Hedonistka
Zakorzenienie
 
Avatar Hedonistka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 3 814
Dot.: Kokieteryjny makijaż w stylu pin up girl

Cytat:
Napisane przez lucynek Pokaż wiadomość
RZECZYWIŚCIE NIE MOŻNA SIĘ WYPOWIEDZIEĆ WŁASNYM WOLNYM ZDANIEM, BO ZARAZ STADO ZAKOMPLEKSIONYCH FANEK [A CZASEM MAM WRAŻENIE CZŁONKIŃ SEKTY] MAKIJAŻY AGI BIL LECI CIĘ ZAGRYŹĆ
kolejna nawiedzona
__________________
Mój Instagram
Hedonistka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-18, 15:52   #89
lucynek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 10
Dot.: Kokieteryjny makijaż w stylu pin up girl

[1=1049fcf7f74b9bbd9e896b0 64bc98e90e22ff320_640d160 2d9fab;34179044]A pisać do mnie pogardliwie "dziewuszko" już jest ok? Bo ty jesteś grafikiem, malarką i kim tam jeszcze? To ja jestem gorsza? Bo pewnie ja nie jestem tym, kim ty? O tym właśnie piszę
Żyję w Polsce i swoje widzę, więc nie mów mi, co ja mam myśleć i jak oceniać większość ludzi tu żyjących. Jakbyś nie zauważyła, WIĘKSZOŚĆ to nie wszyscy. Patriotka się znalazła. Jeśli wiele ludzi jest nie fair, to ja nie będę milczeć i mówić, że są super i że podejście wielu Polaków jest super. Dziwne więc, dlaczego zawiść i zazdrość Polaków jest tak znana? Ja widzę to na co dzień, jak ludzie się nawet cieszą z "potknięcia" innych. Tu muszę znowu wtrącić NIE WSZYSCY, co by nie było, że widzę jedynie czerń.... Często jak jestem życzliwa dla kogoś to widzę w oczach takie zdziwienie, jakby rzadko się z tym spotykali. Zresztą ja też rzadko się z tym spotykam.
Dodam, że czytając jakiś artykuł internetowy aż strach przejść do czytania komentarzy, jak tam jad się sączy. Chamstwo, chamstwo i jeszcze raz chamstwo. I trudno tu oceniać pisząc "internauci", bo przecież to tacy sami ludzie, których widzimy na ulicach, POLACY. Oczywiście, zależy to też od rodzaju artykułu, w niektórych jest to bardzo nasilone, a w innych mniej.

Znam też ludzi, którzy byli np w UK i mówili, że to Polacy jedynie byli względem siebie "wilkami". Jeśli już spotkało ich coś nie miłego to jedynie ze strony Polaków.

Jeśli widzisz coś innego na około to zazdroszczę (tu nie ma ironii). I tylko nie pisz mi, że to zależy od nastawienia.

To tyle na temat.
EOT


Jeśli chodzi o krytykę to czy ja gdzieś napisałam, że nie można napisać, że się nie podoba makijaż?. Co innego jest pisać, że makijaż się nie podoba, a co innego, że modelce nie pasuje, czy że jest "taka i owaka". A takie wpisy już tu były. Nie oceniające makijaż a modelkę. Dlatego napisałam, że ten makijaż nie ma pasować modelce, tylko ma być inspiracją do wykonania go na nas. Czy Tobie pasuje każdy makijaż? Mi nie. Gdyby autorka robiła tylko makijaże, które jej pasują, zaraz byłyby głosy, że jest nuda czy coś i oczekują czegoś innego.


Coś mnie trafia jak widzę, że ktoś robi daną rzecz, by pomóc innym (w tym wypadku autorka pokazuje makijaże), a inni zaczynają atakować o byle co, byleby "dopiec". I nie piszę tutaj konkretnie o tobie Lucynek[/QUOTE]

RZECZYWIŚCIE NIE MOŻNA SIĘ WYPOWIEDZIEĆ WŁASNYM WOLNYM ZDANIEM, BO ZARAZ STADO ZAKOMPLEKSIONYCH FANEK [A CZASEM MAM WRAŻENIE CZŁONKIŃ SEKTY] MAKIJAŻY AGI BIL LECI CIĘ ZAGRYŹĆ JAKBY ŚWIATA POZA TYM NIE BYŁO I INNYCH PORTALI, BLOGÓW I FILMÓW O MAKIJAŻACH.
MAKIJAŻ MUSI PASOWAĆ DO MODELKI INACZEJ TRACI NA WALORZE - NAWET TZW. POKAZOWY, MAKIJAŻE PREZENTOWANE SĄ NIE NA KUKLE DO ĆWICZEŃ TYLKO NA TWARZY. A CZY WAM W KAŻDYM MAKIJAŻU JEST GENIALNIE???WĄTPIĘ


lucynek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-18, 17:25   #90
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 643
Dot.: Kokieteryjny makijaż w stylu pin up girl

Cytat:
Napisane przez lucynek Pokaż wiadomość
RZECZYWIŚCIE NIE MOŻNA SIĘ WYPOWIEDZIEĆ WŁASNYM WOLNYM ZDANIEM, BO ZARAZ STADO ZAKOMPLEKSIONYCH FANEK [A CZASEM MAM WRAŻENIE CZŁONKIŃ SEKTY] MAKIJAŻY AGI BIL LECI CIĘ ZAGRYŹĆ JAKBY ŚWIATA POZA TYM NIE BYŁO I INNYCH PORTALI, BLOGÓW I FILMÓW O MAKIJAŻACH.
MAKIJAŻ MUSI PASOWAĆ DO MODELKI INACZEJ TRACI NA WALORZE - NAWET TZW. POKAZOWY, MAKIJAŻE PREZENTOWANE SĄ NIE NA KUKLE DO ĆWICZEŃ TYLKO NA TWARZY. A CZY WAM W KAŻDYM MAKIJAŻU JEST GENIALNIE???WĄTPIĘ

Ochłoń i przeczytaj jeszcze raz co napisałam. Widać, że ze zrozumieniem są lekkie problemy?
Póki co ty krzyczysz, piszesz drukowanymi literami (aby wyraźnie było cię widać?), powtarzasz się co parę minut z tym samym postem.
Fajnie,że na podstawie tego, że jest się rozsądnym, czy miłym wyciągasz wnioski, że ktoś na pewno jest zakompleksiony , a jak ktoś krytykuje to na pewno kompleksów nie ma. Rozbawiłaś mnie, dzięki! Moim zdaniem zazwyczaj jest odwrotnie. A już na pewno jeśli krytyka jest z tyłka wzięta (czyt. czepienie się byle czego, byleby można coś skrytykować). I jesteś mocno przewrażliwiona, bo jakbyś nie zauważyła, to nikt tutaj nie atakuje osób, które piszą "nie podoba mi się ten makijaż", "dla mnie takie makijaże są za mocne" czy coś w tym stylu.

Odnosząc się do twojego poprzedniego wpisu "krytyka zawsze jest potrzebna"- szczerze współczuję poglądu. Od razu na myśl nasuwa mi się koleżanka, która zawsze musiała dostawać piątki, bo jak dostawała 4 to już matka miała pretensje.

Widzisz, ja po twoich wpisach już wiem jaką mniej więcej osobą jesteś i nie chce mi się dalej dyskutować. Z niektórymi po prostu się nie da, bo choćbyś gadała to i tak kiedy uznasz, że dana osoba wszystko zrozumiała, to na koniec ręce ci opadną.


Zanim znowu zaczniesz do mnie skakać (tudzież nazywać sektą lub zakompleksioną fanką), to zrób o co prosiłam- przeczytaj poprzedni wpis jeszcze raz albo kilka.

Żegnam

Edytowane przez 1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Czas edycji: 2012-05-18 o 17:27
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Artykuły i newsy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:04.