Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-06-26, 15:07   #91
Sicilia
Zadomowienie
 
Avatar Sicilia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 621
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
To jeszcze Wam powiem jaka jestem zakupowo inteligentna: jakoś w maju zamawiałam sobie z organeo coś tam coś tam i stwierdziłam, że jeszcze na wakacje potrzebuję kremów, w wakacje nie bardzo mam dostęp do netu - więc rozbiłam zamówienia na 2 i część przyszła do domu a część poszła do Gdańska.
Kremy BiO2U, samoopalacz lavery coś tam jeszcze i zapomniałam o tym
Potem mój syn jechał na mecz do gdańska to mu napakowałam kremów, by mi zabrał i co najlepsze stwierdziłam, że muszę sobie na lato samoopalacz kupić... lata coś nie widzę, natomiast samoopalacze mam dwa oba nie otwarte
A jak to się stało, że sobie przypomniałam? Otóż sklep automatycznie wysyła po jakims czasie prośbę o opinie nt. zamówionych wcześniej produktów
Rewelacja! Tak to jest jak się ma kilka rezydencji! A jakie masz samoopalacze? Właśnie mi się skonczył mój samoopalacz i zastanawiałam się nad zamówieniem lavery z organeo...
__________________
Reklama kosmetyków na mnie nie działa, dopiero lista składników

naturalnie proste
Sicilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-26, 15:49   #92
margoltka
Wtajemniczenie
 
Avatar margoltka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 187
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Mnie Gaia skusiła, kusi i służy. To mój kosmetykowy gral Pat&Rub też ostatnio skusiło. Zamówienie już dotarło. Jaki ten peeling wielki, nie mam tyle miejsca w koszyczkach. Dzisiaj testy
__________________

T. H. P. moje szczęście, moja miłość, moje wszystko


mój naturalny zakątek: przyPoziomkowej.pl
margoltka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-26, 15:54   #93
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez Sicilia Pokaż wiadomość
Rewelacja! Tak to jest jak się ma kilka rezydencji! A jakie masz samoopalacze? Właśnie mi się skonczył mój samoopalacz i zastanawiałam się nad zamówieniem lavery z organeo...

No właśnie tą Laverę a drugi, co w domu - niecertyfikowany... ale o w miarę dobrym składzie; specjalnie szukałam takiego, żeby DHA był otoczony olejami, bo już dość w życiu nasiąkłam formaliną
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-26, 17:09   #94
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość
Mnie Gaia skusiła, kusi i służy. To mój kosmetykowy gral Pat&Rub też ostatnio skusiło. Zamówienie już dotarło. Jaki ten peeling wielki, nie mam tyle miejsca w koszyczkach. Dzisiaj testy
Mnie też

Nabyłam szampon do skóry wrażliwej (bo promocja) i krem do mycia twarzy z dziką różą Alterry. Jak szampon się nie sprawdzi, to już więcej próbować z ichnimi szamponami nie będę Krem mam nadzieję, że będzie w porządku do porannego mycia. Muszę dać odpocząć skórze od Plastelinki Muminka, bo czasem mnie skóra po niej boli, lepiej pare razy w tygodniu używać, nie codziennie jednak.
Edit: I w ramach rabatu wzięłam olejek do włosów z Gai. Ciekawa jestem go bardzo.
__________________
Mydła, oleje, no poo

Edytowane przez Kretka666
Czas edycji: 2012-06-26 o 17:20
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-26, 17:43   #95
natkaa
Zadomowienie
 
Avatar natkaa
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 610
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość
Mnie Gaia skusiła, kusi i służy. To mój kosmetykowy gral Pat&Rub też ostatnio skusiło. Zamówienie już dotarło. Jaki ten peeling wielki, nie mam tyle miejsca w koszyczkach. Dzisiaj testy
Ciekawa jestem Twojej opinii. Mi najbardziej przeszkadza ten cytrynowy zapach, który jest chyba w każdym ich kosmetyku. Mój mąż określa go mianem "tandetnego" i jest w tym coś prawdy, dlatego średnio mnie kuszą ich rzeczy do ciała. No chyba, że coś z serii rozgrzewającej na zimę Bo mam nadzieję, że tam ich cytrusów nie ma.

---------- Dopisano o 18:43 ---------- Poprzedni post napisano o 18:36 ----------

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
Mnie też

Nabyłam szampon do skóry wrażliwej (bo promocja) i krem do mycia twarzy z dziką różą Alterry. Jak szampon się nie sprawdzi, to już więcej próbować z ichnimi szamponami nie będę Krem mam nadzieję, że będzie w porządku do porannego mycia. Muszę dać odpocząć skórze od Plastelinki Muminka, bo czasem mnie skóra po niej boli, lepiej pare razy w tygodniu używać, nie codziennie jednak.
Edit: I w ramach rabatu wzięłam olejek do włosów z Gai. Ciekawa jestem go bardzo.
Kochana, czekam zatem na Twoją opinię!
__________________
Czasami piszę sobie recenzje filmów.

Edytowane przez natkaa
Czas edycji: 2012-06-26 o 17:40
natkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-26, 17:45   #96
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

W ramach siedzenia z chorą Mileną zrobiłam przegląd kosmetyków i odkryłam, co jest moim fijołem: pomadki ochronne Pewnie do Anulowych szamponów się nie umywają, ale w zapasie mam Laverę, JMO, Eco Cosmetics i Caudalie a w użyciu: 2x Korres, Alterra, Balm Balm, Lavera i kilka niecertyfikowanych (acz o dobrym składzie
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-26, 17:48   #97
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
W ramach siedzenia z chorą Mileną zrobiłam przegląd kosmetyków i odkryłam, co jest moim fijołem: pomadki ochronne Pewnie do Anulowych szamponów się nie umywają, ale w zapasie mam Laverę, JMO, Eco Cosmetics i Caudalie a w użyciu: 2x Korres, Alterra, Balm Balm, Lavera i kilka niecertyfikowanych (acz o dobrym składzie
doskonale Cie rozumiem ja mam bzika na punkcie kremow do rak tak wiec kazdy ma jakiegos bzika kazdy jakies hobby ma ... tak chyba kiedys fasolki spiewaly
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-06-26, 17:50   #98
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Ja też sprawdziłam moje koszyczki i odkryłam, że mam bzika tylko i wyłącznie na punkcie minimalizmu. Ciągle mam wrażenie, że mam z dużo rzeczy chociaż i tak zmniejszyłam ilość o kolejne 10.
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-26, 18:18   #99
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Ja tak mam bezwzględnie z tonikami.

W użyciu:
Natuderm,
AA Wrażliwa Natura (micel ale traktuję jak tonik),
Ikove
Madara Comfort
Madara Balance
YR cb na noc

W zapasie:
Alphanova Bebe
AO Green tea
Phenome mgiełka
AMB Purifying
AMB Rose Dew (tonik w żelu 20+)
AMB LL Regeneration (tonik w żelu 30+)


Przypuszczam, że mogłam coś pominąć
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-26, 18:21   #100
margoltka
Wtajemniczenie
 
Avatar margoltka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 187
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

U mnie olejek do włosów Gaia Creams sprawuje się świetnie. Mam tak ładne włosy jak po Khadi, ale olejek nie jest taki tłusty, nie powoduje powstawania niespodzianej we włosach i przede wszystkim pięknie pachnie Z maską Pat&Rub tworzy super odżywiający duet
__________________

T. H. P. moje szczęście, moja miłość, moje wszystko


mój naturalny zakątek: przyPoziomkowej.pl
margoltka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-26, 18:30   #101
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
Fajny zestaw Oliwkę mam już od dawna w planach, ale zachęciłaś mnie też teraz płynem
kupuj ja go bardzo lubie i myje nim wlosy ja i Milena
teraz kupilam juz druga butle 500 ml
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-26, 18:36   #102
evitka21
Zakorzenienie
 
Avatar evitka21
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 588
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez iivii Pokaż wiadomość
Nie uwierzycie co się stało! Byłam dziś na poczcie po paczuszkę z Aubrey Organics. Jakaś nieznajoma pani weszła do boxu, przy którym stałam w czasie kiedy obsługująca mnie pani wyszła szukać paczki. Spojrzała na awizo, które leżało na biurku i mówi "O, pani Ewelina! Witam!" Od razu w głowie przewinęło mi się ze 100 twarzy w celu zmaczowania z kimś kogo mogę znać. Sąsiadka, znajoma mamy, sprzątaczka z uczelni... I lipa, pustka. Odpowiedziałam więc "Witam!". A pani na to: "Tak właśnie popatrzyłam i skojarzyłam, dużo paczek do pani przychodzi". Ja "Tak?"
Chyba czas przystopować z zakupami .

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
Byłam odebrać zamówienie, z panią Marzeną się na dobre 20 minut zagadałam. Sklepik cudowny, chociaż trafić trudno, bo na tej ulicy jest beznadziejna numeracja. Ode mnie od domu 20 minutek piechotką lub 10 minut autobusem. Pani Marzena powiedziała, że więcej kosmetyków będzie. I to te tańsze W ogóle zapomniałam powiedzieć, że pani Marzena na e-maile odpisuje błyskawicznie i zawsze, a to się chwali.
o jakim sklepie mówisz?

ishani, twoje włosy są piękne-zarówno jeśli chodzi o kolor jak i o loczki
Jako posiadaczka prostych drutów zawsze chciałam mieć kręcone
sorbitolu w niczym nie próbowałam jeszcze (zapomniałam, że on tam jak pisałam że wszystko oporócz tego p-coś tam mam)
__________________
Szczęścia nie można kupić, ale...można je sobie urodzić



evitka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-26, 18:38   #103
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Evitka, mówię o sklepie zachustowani.
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-26, 18:43   #104
evitka21
Zakorzenienie
 
Avatar evitka21
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 588
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
Evitka, mówię o sklepie zachustowani.
dzięks
__________________
Szczęścia nie można kupić, ale...można je sobie urodzić



evitka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-26, 18:44   #105
aga89s
Rozeznanie
 
Avatar aga89s
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: w-wa
Wiadomości: 887
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

mówiąc o manii musiałabym powiedzieć, że kupiłam nowy krem do rąk. Ale cicho sza, ukryłam, schowałam, na razie nie istnieje w moich zapasach.
__________________
Smile! life is beautiful

5w1 [SIZE=1]

Żywienie - praca, pasja, całe życie
http://przepisnik-vita.blogspot.com/
aga89s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-26, 19:35   #106
Melya
Zadomowienie
 
Avatar Melya
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 589
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez 123sciri Pokaż wiadomość
Przyszła do mnie paczuszka z konkursu p&r
Pierwsze próby znakomicie przeszedł płyn myjący ( b. fajnie nawilża)i krem do pupy- mimo cynku z składzie jest kremowy co osobiście preferuję i fajnie pielęgnuje skórkę nie dopuszczając do podrażnień
-oliwka jeszcze czeka na swoją kolej bo muszę zużyć zapasy
Piękna wygrana.

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
No i ostatnie zakupy (a to dopiero początek ). Jak widać mam nową i starą glinkę i nowa wcale nie ma zmienionego składu.
Edit: A nie przepraszam, nalepka po polsku jest ta sama, co na starej wersji, ale skład INCI faktycznie inny.
Widzę, że ładny początek zakupów.

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
pomyśl nad edm - probki łatwo dostępne, a jak dobierzesz kolor z edm to bez kłopotu znajdziesz info jakie kolory z innych firm będą odpowiednikami.
Próbki EDM też dałam Wachlarzykowi, ale odcienie również były za jasne. Poza tym EDM teraz niezbyt się opłaca - producent narzucił podwyżkę dystrybutorom. Jeszcze w niektórych sklepach można upolować po starej cenie, ale nie wiadomo jak długo.

Cytat:
Napisane przez Ishani Pokaż wiadomość
A próbowałaś może stylizatorów JMO? Strasznie mnie ciekawią, muszę kiedyś z kimś wziąć na spółę bo ciekawa jestem strasznie, ale żeby 100zł płacić.. Chyba jeden z nich jest w próbkach, pamiętacie dziewczyny w jakim warszawskim sklepie próbki JMO sprzedawali? ;>
Też bym chętnie wypróbowała ich specyfiki do stylizacji... Gdzie promocja -50% w Mario, jak jest potrzebna?!

---------- Dopisano o 20:35 ---------- Poprzedni post napisano o 20:28 ----------

Tak się zastanawiam czy ja mam jakiegoś bzika... Raczej wszystkie kosmetyki mam w przepisowych ilościach (góra 2 w zapasie z danego rodzaju, a to i tak rzadko). Natomiast mam słabość do pędzli do makijażu - w tym momencie moja kolekcja obejmuje 17 sztuk.
Melya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-26, 19:39   #107
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość


a czy Wy denkujecie coś
Na okrągło! Głownie konto i karty
Ja ostatnio skończyłam krem do rąk, masło do ciała, szampon, odzywkę, kremy safea i pare innych rzeczy - nie jest źle!
Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Ja mam trochę rzeczy na wykończeniu
Jakoś tylko ostatnio przybyło mi z pół tony półproduktów, z którymi już widzę, że sobie nie radzę nie ogarniam, za dużo.

Wiecie co, jeszcze powiem, że na fali wątkowych zachwytów się nieco napaliłam na kremik Gaja ale mi dziwnie przeszło chybam chora czy coś...

A i nie wierzcie Anuli, jak coś tam mamrocze o straszeniu ludzi widziałam ją na żywo kilka dni temu i wygląda cera boska, włoski też
dziękuję - komplement od takiej kobiety jak Ty Małgosiu to jest naprawdę coś!
Jak chcesz się do końca przekonać, że Gaia nie dla Ciebie to służę próbką
Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
Małgosiu a ja własnie ostatnio co rusz cos denkuje yesek pomidorek, yr pokrzywa, maska organique, szampon khadi, micel p&r i dziwnie mi ze nic mnie nie kusi...
co straszne kuracja torebek włosów JMO wybitnie mi słuzy i o zgrozo zuzyąłm juz 1/3 buteleczki oj nie wydajne to a drogie...

mnie Gaja tez nie kręci ale kręci mnie p&r

Anulka
Co Holuś?
Mi najszybciej idzie denkowanie próbek i miniaturek - chyba sie całkiem na nie przestawię
Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
To jeszcze Wam powiem jaka jestem zakupowo inteligentna: jakoś w maju zamawiałam sobie z organeo coś tam coś tam i stwierdziłam, że jeszcze na wakacje potrzebuję kremów, w wakacje nie bardzo mam dostęp do netu - więc rozbiłam zamówienia na 2 i część przyszła do domu a część poszła do Gdańska.
Kremy BiO2U, samoopalacz lavery coś tam jeszcze i zapomniałam o tym
Potem mój syn jechał na mecz do gdańska to mu napakowałam kremów, by mi zabrał i co najlepsze stwierdziłam, że muszę sobie na lato samoopalacz kupić... lata coś nie widzę, natomiast samoopalacze mam dwa oba nie otwarte
A jak to się stało, że sobie przypomniałam? Otóż sklep automatycznie wysyła po jakims czasie prośbę o opinie nt. zamówionych wcześniej produktów

Małgosia no trudno - nakupowałaś samoopalaczy to się smaruj. Nie ma lata - jego strata!


Taaaaaaaa...... każdy ma jakiegoś bzika ale nasze są sympatyczne bardzo!
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-26, 19:54   #108
malpiq
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 16
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez aga89s Pokaż wiadomość
mówiąc o manii musiałabym powiedzieć, że kupiłam nowy krem do rąk. Ale cicho sza, ukryłam, schowałam, na razie nie istnieje w moich zapasach.
Hehe, tak obserwuje Wasze zwierzenia co do manii kosmetycznych i..... też mam tak z kremami do rąk. Ale teraz mam tylko 5, czyli nie jest jeszcze ze mną tak źle Z tym, że ja nie muszę chować, one się przede mną chowają same więc dokupuję. Może to nie mania kosmetyczna, a bałaganiarstwo.
malpiq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-26, 20:00   #109
evitka21
Zakorzenienie
 
Avatar evitka21
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 588
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

a ja dziś znów nałożyłam bielendowe algi kozie mleko i rewelacja -buzia mięciutka,nawilżona, odżywiona, gładziutka, i buzia jakby mniej czerwona (poliki).Lubim, oj lubim
jeszcze raz dzięki effa za pośrednictwo
__________________
Szczęścia nie można kupić, ale...można je sobie urodzić



evitka21 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-26, 20:02   #110
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez aga89s Pokaż wiadomość
mówiąc o manii musiałabym powiedzieć, że kupiłam nowy krem do rąk. Ale cicho sza, ukryłam, schowałam, na razie nie istnieje w moich zapasach.
nikomu nie powiem
Cytat:
Napisane przez malpiq Pokaż wiadomość
Hehe, tak obserwuje Wasze zwierzenia co do manii kosmetycznych i..... też mam tak z kremami do rąk. Ale teraz mam tylko 5, czyli nie jest jeszcze ze mną tak źle Z tym, że ja nie muszę chować, one się przede mną chowają same więc dokupuję. Może to nie mania kosmetyczna, a bałaganiarstwo.
tak sobie tłumacz
przede mną się szampony chowają słowo!
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-26, 20:04   #111
Melya
Zadomowienie
 
Avatar Melya
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 589
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
tak sobie tłumacz
przede mną się szampony chowają słowo!
Taa... W rządku stoją jeden za drugim, więc ciągle Ci się wydaje, że masz jeden.

Edytowane przez Melya
Czas edycji: 2012-06-26 o 20:06
Melya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-26, 20:07   #112
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Melya, oj tam oj tam.
A ja właśnie z maską Alterry siedzę.
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-26, 20:07   #113
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez Melya Pokaż wiadomość
Taa... W rządku stoją jeden za drugim, więc ciągle Ci się wydaje, że masz jeden.

zarzuć zdjęcie bzikowej kolekcji
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-26, 20:09   #114
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Anula tak sobie myślę, że kiedyś jak dziewczynki miały dużo lalek to urządzały herbatki dla koleżanek i własnie lalek. Może zróbcie wspólną herbatkę o 17 z szamponami, kremami, samoopalaczami i innymi cudami.
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-26, 20:16   #115
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
Anula tak sobie myślę, że kiedyś jak dziewczynki miały dużo lalek to urządzały herbatki dla koleżanek i własnie lalek. Może zróbcie wspólną herbatkę o 17 z szamponami, kremami, samoopalaczami i innymi cudami.

danie głowne - szampon z ekspresu, specjalnie dla Agi
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-26, 20:19   #116
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość

danie głowne - szampon z ekspresu, specjalnie dla Agi
ommmommmom.

Aby nie było, że nie na temat. Czy wam oleje też czasem robią jakieś gule we włosach? Czy to oznaka, że trzeba olej zmienić?
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-26, 20:20   #117
Melya
Zadomowienie
 
Avatar Melya
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 589
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość

zarzuć zdjęcie bzikowej kolekcji
Jutro postaram się wrzucić.
Melya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-26, 20:31   #118
margoltka
Wtajemniczenie
 
Avatar margoltka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 187
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Kiedy przeczytałam o Waszych bzikach pomyślałam, że nie mam takiego. Za chwilkę jednak przypomniało mi się wprowadzenie przez LilyLolo nowych róży - tak to mój bzik. Pędzle to kolejny. Wprawdzie dawno nie kupiłam żadnego, mam ich jednak bardzo dużo i są moimi skarbami. Czaję się na pędzle LilyLolo Kolejny to włosy. Ostatnio skusiłam się na Tangle Teezer To przez Anulę. Ostatni bzik to Gaia Creams. Uwielbiam te maleństwa !

A teraz relacja z hennowania. Włosy po Lush są piękne, jak nie po hennie. Tym razem rzuciłam ciemniejsze odcienie, włosy są mega błyszczące i mięciutkie jak po masce Pat&Rub. Tylko nie jestem pewna, czy dobrze chwyciło odrost. Miałam wrażenie, że coś jest nie tak z nim. Zobaczę jutro przy świetle dziennym.

To po pierwsze, po drugie peeling Pat&Rub. Bardzo fajny, skóra mięciutka, zawiera w sobie olejki, więc nie musiałam się kremować. A przyotowałam sobie masełko Pat&Rub. Bardzo fajny kosmetyk, choć trochę szczypał. To pewno przez sól.
__________________

T. H. P. moje szczęście, moja miłość, moje wszystko


mój naturalny zakątek: przyPoziomkowej.pl
margoltka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-26, 20:31   #119
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez aga89s Pokaż wiadomość
mówiąc o manii musiałabym powiedzieć, że kupiłam nowy krem do rąk. Ale cicho sza, ukryłam, schowałam, na razie nie istnieje w moich zapasach.
jaki jaki ??
ja dawno nie kupilam kremu do rak, zle mi z tym
Cytat:
Napisane przez evitka21 Pokaż wiadomość
a ja dziś znów nałożyłam bielendowe algi kozie mleko i rewelacja -buzia mięciutka,nawilżona, odżywiona, gładziutka, i buzia jakby mniej czerwona (poliki).Lubim, oj lubim
jeszcze raz dzięki effa za pośrednictwo
ciesze sie, ze Ci sluza algi tez juz mam swoje kozie mleko dzieki wymiance z ivii
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-26, 20:37   #120
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość
Kiedy przeczytałam o Waszych bzikach pomyślałam, że nie mam takiego. Za chwilkę jednak przypomniało mi się wprowadzenie przez LilyLolo nowych róży - tak to mój bzik. Pędzle to kolejny. Wprawdzie dawno nie kupiłam żadnego, mam ich jednak bardzo dużo i są moimi skarbami. Czaję się na pędzle LilyLolo Kolejny to włosy. Ostatnio skusiłam się na Tangle Teezer To przez Anulę. Ostatni bzik to Gaia Creams. Uwielbiam te maleństwa !

A teraz relacja z hennowania. Włosy po Lush są piękne, jak nie po hennie. Tym razem rzuciłam ciemniejsze odcienie, włosy są mega błyszczące i mięciutkie jak po masce Pat&Rub. Tylko nie jestem pewna, czy dobrze chwyciło odrost. Miałam wrażenie, że coś jest nie tak z nim. Zobaczę jutro przy świetle dziennym.

To po pierwsze, po drugie peeling Pat&Rub. Bardzo fajny, skóra mięciutka, zawiera w sobie olejki, więc nie musiałam się kremować. A przyotowałam sobie masełko Pat&Rub. Bardzo fajny kosmetyk, choć trochę szczypał. To pewno przez sól.
to uzbierałaś tych bzików
i jak tangle teezer? fajny nie?
Peeling p&r tez mi sie bardzo podobał miałam próbke dośc dużą. I tez jak zobaczyłam go w sklepie to mi oczy wyszły - ogrooomny jest
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:10.