Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu - kandydatki, studentki, absolwentki - część II - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja

Notka

Szkoła i edukacja Szkoła i edukacja, to forum dla osób, które chcą się uczyć. Tu dowiesz się wszystkiego o szkołach, uczelniach, kursach. Na forum NIE odrabiamy prac domowych!

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-07-10, 17:52   #31
Dziewczyna Stradivariusa
Raczkowanie
 
Avatar Dziewczyna Stradivariusa
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 436
Dot.: Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu - kandydatki, studentki, absolwentki - cz

Cytat:
Napisane przez c4ma Pokaż wiadomość
Widzę, że nie ma nikogo z nowych bioinformatyków, można mnie dopisać złożyłam dziś dokumenty. I jakoś nie zaginęłam w tym pięknym wielkim mieście
Ja jestem, chociaż jeszcze nie wiem czy na 100% się tam wybiorę.
Dziewczyna Stradivariusa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-10, 18:00   #32
c4ma
Raczkowanie
 
Avatar c4ma
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Chojnów
Wiadomości: 37
Dot.: Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu - kandydatki, studentki, absolwentki - cz

Ja zawiozłam dokumenty, żeby zaklepać sobie miejsce. Na razie na inne kierunki, które wybrałam punktów mi nie starczyło więc nie miałam wyjścia.
c4ma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-10, 18:25   #33
Noodle Soup
Zadomowienie
 
Avatar Noodle Soup
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 504
Dot.: Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu - kandydatki, studentki, absolwentki - cz

Cytat:
Napisane przez wronkowa Pokaż wiadomość
Oooo, a mogłabyś napisać coś więcej na temat AK? Jak się studiuje, z czego koszą? I jak z ryzunkiem? Czy przewija się całe studia?
Studia nie są trudne, przede wszystkim ważna jest systematyczność.
Rysunek jest tylko na pierwszym semestrze, potem na piątym roku jest malarstwo. O wiele więcej niż tradycyjnego, jest rysunku technicznego Więc to nie studia dla niespełnionych artystów, niestety (część tak myśli). Sporo projektowania, roślin, ogólnej wiedzy o środowisku, potrzebna jest też znajomość programów graficznych, będziecie się też uczyli CADów.
Noodle Soup jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-10, 18:30   #34
aska1415
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 321
Dot.: Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu - kandydatki, studentki, absolwentki - cz

Ludzie---- są kolejki?
aska1415 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-10, 18:37   #35
usmiechnietaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 127
Dot.: Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu - kandydatki, studentki, absolwentki - cz

Czy dokumenty należy złożyć w szarej, zawiązywanej teczce?
Chyba za bardzo panikuje.
usmiechnietaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-10, 18:54   #36
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu - kandydatki, studentki, absolwentki - cz

Cytat:
Napisane przez usmiechnietaa Pokaż wiadomość
Czy dokumenty należy złożyć w szarej, zawiązywanej teczce?
Chyba za bardzo panikuje.
eee, ja ich w niczym nie miałam oni to chyba do segregatorów wpinają, więc może koszulka się przyda.
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-10, 18:56   #37
alusia133
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 30
Dot.: Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu - kandydatki, studentki, absolwentki - cz

Dziewczyny, powiedzcie mi czy musze dawac 3 takie same zdjecia jak te co dalam do legitymacji elektronicznej? bo te co dalam do legitymacji to mam tylko jedno takie ;/
alusia133 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-07-10, 19:05   #38
wronkowa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 45
GG do wronkowa
Dot.: Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu - kandydatki, studentki, absolwentki - cz

Cytat:
Napisane przez Noodle Soup Pokaż wiadomość
Studia nie są trudne, przede wszystkim ważna jest systematyczność.
Rysunek jest tylko na pierwszym semestrze, potem na piątym roku jest malarstwo. O wiele więcej niż tradycyjnego, jest rysunku technicznego Więc to nie studia dla niespełnionych artystów, niestety (część tak myśli). Sporo projektowania, roślin, ogólnej wiedzy o środowisku, potrzebna jest też znajomość programów graficznych, będziecie się też uczyli CADów.
Dziękuję
Aha, a tak z ciekawości-jak potem z pracą? Podobno architekci urbaniści mają 'pewną' pracę, a architekci krajobrazu to średnio...:/ A praktyki, prowadzący itp? Widziałam też na stronie WA
PWr, że można zrobić magisterkę z arch i urb po arch kraj, ale tylko niestacjonarnie.... a to faworyzują swoich... a przenoszą się z arch kraj na urbanistykę, znasz taki przypadek?
__________________
Dbam o:
-włosy
-skórę
-psychikę;Di
2012
wronkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-10, 19:12   #39
kati303
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski
Wiadomości: 7
Dot.: Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu - kandydatki, studentki, absolwentki - cz

Hej Jestem studentką UP. Poszukujemy dwóch osób do pokoju dwuosobowego na ul. Bacha we Wrocławiu. od 01.10.12 r. cenowo wygląda to tak: 560 zł /os ze wszystkim zainteresowane osoby proszę na priv
kati303 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-10, 19:19   #40
alusia133
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 30
Dot.: Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu - kandydatki, studentki, absolwentki - cz

bylabym chetna, ale dla mnie to troche za drogo ;p
alusia133 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-10, 19:19   #41
Kleotka
Zadomowienie
 
Avatar Kleotka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 273
Dot.: Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu - kandydatki, studentki, absolwentki - cz

Cytat:
Napisane przez aska1415 Pokaż wiadomość
Ludzie---- są kolejki?
Ludziu, nie ma. Ale im później będziesz, tym będą większe.

Cytat:
Napisane przez alusia133 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, powiedzcie mi czy musze dawac 3 takie same zdjecia jak te co dalam do legitymacji elektronicznej? bo te co dalam do legitymacji to mam tylko jedno takie ;/

Dwa, nie trzy. Myślę, że powinny się zgadzać, elektroniczne i papierkowe, ale lepiej zadzwoń i zapytaj.
Kleotka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-10, 19:21   #42
Safia
Raczkowanie
 
Avatar Safia
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: WrocLove :)
Wiadomości: 321
Dot.: Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu - kandydatki, studentki, absolwentki - cz

Cytat:
Napisane przez wronkowa Pokaż wiadomość
Dziękuję
Aha, a tak z ciekawości-jak potem z pracą? Podobno architekci urbaniści mają 'pewną' pracę, a architekci krajobrazu to średnio...:/ A praktyki, prowadzący itp? Widziałam też na stronie WA
PWr, że można zrobić magisterkę z arch i urb po arch kraj, ale tylko niestacjonarnie.... a to faworyzują swoich... a przenoszą się z arch kraj na urbanistykę, znasz taki przypadek?
Też jestem studentką AK we Wrocku, obecnie skonczyłam pierwszy rok i uważam, że osoba przedsiębiorcza, "z głową na karku" nie będzie miała problemu ze znalezieniem pracy. Jak wiadomo- po większości kierunków nie masz zagwarantowanej pracy, ale jak się chce, to można, trzeba tylko dać czegoś od siebie więcej, np. angażować się w jakieś dodatkowe działania- a nuż nawiąże się jakieś przydatne znajomości , zyska dodatkowe doświadczenie czy cuś...
Czasem też trzeba mieć po prostu szczęście, jak to w życiu.
Ale z całą pewnością nie można tracić nadziei, że się będzie pracować w wyuczonym zawodzie
__________________
Żyję sobie.

Edytowane przez Safia
Czas edycji: 2012-07-10 o 19:23
Safia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-10, 19:41   #43
dxurbusxb
Raczkowanie
 
Avatar dxurbusxb
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 79
Dot.: Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu - kandydatki, studentki, absolwentki - cz

Kuurde liczyłam na przepisanie jakiś ocen z AK na Ogrodnictwie, ale chyba nic z tego co nie? Bo jak patrze na przedmioty na O toooo nic podobnego nie widzę:P
__________________
"Jeden krok, a tak wiele do stracenia. Ty pilnuj się, bo ten stan mocno zmienia..."
dxurbusxb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-10, 20:00   #44
Anastazja01795
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 5
Dot.: Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu - kandydatki, studentki, absolwentki - cz

Dziewczyny jak myślicie o ile pkt opadnie próg na gik? wiecie może jak było w zeszłym roku?
Anastazja01795 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-10, 20:08   #45
usmiechnietaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 127
Dot.: Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu - kandydatki, studentki, absolwentki - cz

A zastanawiałyście się już gdzie będziecie mieszkać podczas studiów?
usmiechnietaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-10, 20:09   #46
ladymoonn
Zakorzenienie
 
Avatar ladymoonn
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 349
Dot.: Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu - kandydatki, studentki, absolwentki - cz

Cytat:
Napisane przez Anastazja01795 Pokaż wiadomość
Dziewczyny jak myślicie o ile pkt opadnie próg na gik? wiecie może jak było w zeszłym roku?
przecież na stronie uniwersytetu jest próg z tamtego roku pewnie będzie podobny, chociaż przez to, że gik jest tez na PWr to progi ogólnie się obniżyły
__________________
"Upadamy wtedy, gdy nasze życie przestaje być codziennym zdumieniem"


ladymoonn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-10, 20:19   #47
aska1415
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 321
Dot.: Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu - kandydatki, studentki, absolwentki - cz

Cytat:
Napisane przez usmiechnietaa Pokaż wiadomość
A zastanawiałyście się już gdzie będziecie mieszkać podczas studiów?

Ja mam zamiar wynająć pokój 1 osobowy gdzieś na grunwaldzkim:P
aska1415 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-10, 20:27   #48
usmiechnietaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 127
Dot.: Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu - kandydatki, studentki, absolwentki - cz

Cytat:
Napisane przez aska1415 Pokaż wiadomość
Ja mam zamiar wynająć pokój 1 osobowy gdzieś na grunwaldzkim:P
Ja prawdę powiedziawszy nawet się nie zastanawiałam nad tym.
Jaki jest przykładowy koszt wynajęcia pokoju 1- osobowego?
usmiechnietaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-10, 20:30   #49
ladymoonn
Zakorzenienie
 
Avatar ladymoonn
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 349
Dot.: Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu - kandydatki, studentki, absolwentki - cz

Cytat:
Napisane przez aska1415 Pokaż wiadomość
Ja mam zamiar wynająć pokój 1 osobowy gdzieś na grunwaldzkim:P
Cytat:
Napisane przez usmiechnietaa Pokaż wiadomość
Ja prawdę powiedziawszy nawet się nie zastanawiałam nad tym.
Jaki jest przykładowy koszt wynajęcia pokoju 1- osobowego?
gumtree i wszystko będzie jasne, ale pewnie od 800zł wzwyż
__________________
"Upadamy wtedy, gdy nasze życie przestaje być codziennym zdumieniem"


ladymoonn jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-10, 20:31   #50
aniuska93
Rozeznanie
 
Avatar aniuska93
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 599
Dot.: Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu - kandydatki, studentki, absolwentki - cz

Ja bede skladala podanie o akademik, jesli nie dostane to bede szukala miejsca w pokoju bo ceny jedynek sa zbyt wysokie dla mnie. Dziewczyny które mieszkały w akademiku mozecie cos powiedziec na temat mieszkania tam? Moze mieszkala ktoras z was w arce?
aniuska93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-10, 20:35   #51
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu - kandydatki, studentki, absolwentki - cz

Cytat:
Napisane przez wronkowa Pokaż wiadomość
Podobno architekci urbaniści mają 'pewną' pracę
urbaniści we Wrocławiu cienko przędą no Ci co już mają posadę to ok, ale świeża krew ma problem ze znalezieniem czegoś. przesycenie.
Cytat:
Napisane przez usmiechnietaa Pokaż wiadomość
Jaki jest przykładowy koszt wynajęcia pokoju 1- osobowego?
dziś czytałam na wątku o Wrocławiu, że dochodzi nawet do 700 zł. kiedyś łatwo było znaleźć coś za 500 zł, ale teraz 550-600 to norma. a no i duuuużo zależy od lokalizacji, bo nawet za 1000 zł się jedynke znajdzie.
__________________

Edytowane przez viva91
Czas edycji: 2012-07-10 o 20:37
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-10, 20:38   #52
ladymoonn
Zakorzenienie
 
Avatar ladymoonn
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 349
Dot.: Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu - kandydatki, studentki, absolwentki - cz

Cytat:
Napisane przez aniuska93 Pokaż wiadomość
Ja bede skladala podanie o akademik, jesli nie dostane to bede szukala miejsca w pokoju bo ceny jedynek sa zbyt wysokie dla mnie. Dziewczyny które mieszkały w akademiku mozecie cos powiedziec na temat mieszkania tam? Moze mieszkala ktoras z was w arce?
moja koleżanka mieszkała i bywałam u niej, nigdy nie narzekała jakoś, warunek jest w sumie jeden - trzeba lubić przebywać z ludźmi, bo prywatność jest jednak ograniczona, pokoje dla pierwszaków są trzyosobowe, łazienka chyba na 4 pokoje, kuchnia na korytarzu, panie w portierni[czy jak to się nazywa] przyjemne, chociaż zawsze mnie sprawdzały nawet jak udawałam pewną siebie

---------- Dopisano o 21:38 ---------- Poprzedni post napisano o 21:35 ----------

Cytat:
Napisane przez viva91 Pokaż wiadomość
urbaniści we Wrocławiu cienko przędą no Ci co już mają posadę to ok, ale świeża krew ma problem ze znalezieniem czegoś. przesycenie.

dziś czytałam na wątku o Wrocławiu, że dochodzi nawet do 700 zł. kiedyś łatwo było znaleźć coś za 500 zł, ale teraz 550-600 to norma.
mi tyle kobieta krzyknęła za MIEJSCE w pokoju w okolicach grunwaldu
__________________
"Upadamy wtedy, gdy nasze życie przestaje być codziennym zdumieniem"


ladymoonn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-10, 20:40   #53
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu - kandydatki, studentki, absolwentki - cz

Cytat:
Napisane przez ladymoonn Pokaż wiadomość
mi tyle kobieta krzyknęła za MIEJSCE w pokoju w okolicach grunwaldu
dlatego dodałam później, że wiele zależy od lokalizacji. na Różance tyle raczej nie krzyczą ale Grunwald to smakowity kąsek to i ceny wysokie. choć i wyjątki się zdarzają - kolega ma jedynkę za trochę ponad 400 zł na Piastowskiej
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-10, 20:42   #54
aniuska93
Rozeznanie
 
Avatar aniuska93
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 599
Dot.: Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu - kandydatki, studentki, absolwentki - cz

ladymoonn- dziekuje za odpowiedz a nie wiesz moze czy przydzielaja osoby w pokoju pod wzgledem kierunku? Tak w ogole to kiedy informuja o przydzieleniu miejsca? nie chcialabym chwile przed rozpoczeciem roku szukac mieszkania
aniuska93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-10, 20:46   #55
ladymoonn
Zakorzenienie
 
Avatar ladymoonn
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 349
Dot.: Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu - kandydatki, studentki, absolwentki - cz

Cytat:
Napisane przez aniuska93 Pokaż wiadomość
ladymoonn- dziekuje za odpowiedz a nie wiesz moze czy przydzielaja osoby w pokoju pod wzgledem kierunku? Tak w ogole to kiedy informuja o przydzieleniu miejsca? nie chcialabym chwile przed rozpoczeciem roku szukac mieszkania
nie wiem kiedy informują, ale nie dzielą pod względem kierunku, bo moja koleżanka była z ludźmi o rok starszymi z innego kierunku np.
__________________
"Upadamy wtedy, gdy nasze życie przestaje być codziennym zdumieniem"


ladymoonn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-10, 20:57   #56
kkkasiula9
Raczkowanie
 
Avatar kkkasiula9
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 157
Dot.: Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu - kandydatki, studentki, absolwentki - cz

proszę powiedzcie czy się dostanę?? bo boje się jak cholera odpadłam dziś na jednej uczelni a to jest moja 2 i mam 42.92 próg 45 na inżynierie środowiska jestem na rezerwie czy się dostanę? bo ja do jutra do 15 zawał jak nic

---------- Dopisano o 21:57 ---------- Poprzedni post napisano o 21:55 ----------

42.96
kkkasiula9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-10, 20:59   #57
aska1415
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 321
Dot.: Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu - kandydatki, studentki, absolwentki - cz

Nie koniecznie zaraz ponad 800zł, wszystko zależy od usytuowania i standardu. Zwykle pokoje w wyremontowanych mieszkaniach są droższe. Ale spotkałam się z duża liczbą ofert ok. 600-700zł , powyżej tej kwoty są zwykle ładne duże pokoje i cos tam. A ileż studentowi trzeba , ważniejsze żeby było w miarę cicho:P
aska1415 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-10, 21:17   #58
Anastazja01795
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 5
Dot.: Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu - kandydatki, studentki, absolwentki - cz

Dostaniesz się na bank, wiele osób zrezygnuje Na przykład ja!
Anastazja01795 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-10, 21:37   #59
lilavati007
Wtajemniczenie
 
Avatar lilavati007
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 2 779
Dot.: Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu - kandydatki, studentki, absolwentki - cz

Cytat:
Napisane przez ladymoonn Pokaż wiadomość
przecież na stronie uniwersytetu jest próg z tamtego roku pewnie będzie podobny, chociaż przez to, że gik jest tez na PWr to progi ogólnie się obniżyły
Oj nie wiem, jak widziałam próg na PWr na gik to można się za głowę złapać. Tylko ociupinkę niższy niż na budownictwo. No ale to dopiero 1 lista.

Cytat:
Napisane przez viva91 Pokaż wiadomość
dziś czytałam na wątku o Wrocławiu, że dochodzi nawet do 700 zł. kiedyś łatwo było znaleźć coś za 500 zł, ale teraz 550-600 to norma. a no i duuuużo zależy od lokalizacji, bo nawet za 1000 zł się jedynke znajdzie.
Szczerze - jak oglądałam ogloszenia, to naprawdę ciężko znaleźć 1 w tej cenie, no chyba, że baz rachunków, taką cenę często chcą za 2 (choć tu akurat spokojnie można znaleźć coś fajnego za ok 500zł). Powiedziałabym, że standard za jedynkę to około 650-700 ze wszystkim, choć oczywiście pewnie da się znaleźć coś taniej.
lilavati007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-10, 21:40   #60
Patryszkaa
Raczkowanie
 
Avatar Patryszkaa
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 89
Dot.: Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu - kandydatki, studentki, absolwentki - cz

Cytat:
Napisane przez viva91 Pokaż wiadomość
parę stron temu ktoś pisał, że jest na stronie rozporządzenie w którym są określone limity miejsc. tam można sprawdzić, co z tą ilością osób.
własnie nie mogę tego znaleźć ;/
__________________
Too much on your head, you've been runnin' for miles, ran out of breath
Still the picture on the wall is glowin'
Stayin' out late at night, tryin' to figure out what you've become
But if the world would stop tonight, would you notice?
would you notice?


M.
Patryszkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Szkoła i edukacja


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:56.