ACNE-DERM - krem z kwasem azelainowym 20% - Strona 21 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-05-16, 20:43   #601
Ilena
Zakorzenienie
 
Avatar Ilena
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 646
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

to ze pojawiaja sie wam bolace miejsca czerwone podczas stostowania na poczatku to znaczy ze za czesto go uzywacie i najlepiej jak byscie na poczatku smarowaly co 2 dien na noc zeby sie skora przyzwyczaila jak zobaczycie ze nic sie nei dzieje robcie to czesciej az bedziecie robic 2 razy dzinie ja robie wylacznie na noc bo jak robilam dwa mialam podraznienia skora mam zaczepista blada mam kilka przebarwien ale boze jest taka lednolita skora jak bym miala lekka tapete jest tak sliczna aaaa mam pytanie jak nie ma slonca to acne derm a co latem /..??? co polecacie ???
Ilena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-16, 22:17   #602
Erato
Wtajemniczenie
 
Avatar Erato
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 343
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Ilena, kwas azelainowy uchodzi właśnie za niefototoksyczny. Więc jeżeli chcesz utrzymywać latem kwaszenie to zostaw AD, ale tylko i wyłącznie na noc i nie codziennie. Raczej nie AHA i nie retinoidy. Jest osobny wątek o tym "Kwasy zimą a co latem" - warto zajrzeć
Erato jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-17, 18:56   #603
olapisz
Raczkowanie
 
Avatar olapisz
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 51
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Witam!
Chciałabym zacząc stosować acne derm na plamy po trądziku, ale jest już połowa maja i nie wiem czy mogę, czy lepiej dać sobie na razie spokój i poczekać do jesieni? Jak myślicie? Jeśli będę używać dobrego blokera może nic sie nie będzie działo?
I jeszcze jedno pytanie. Gdybym nakładała acne derm tylko na noc, a na dzień bloker, mogę stosować jeszcze jakieś maści przeciwtrądzikowe od dermatologa (typu Mupirox itp.)? I czy wtedy nakładać je na filtr czy pod filtr?
olapisz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-17, 21:28   #604
Erato
Wtajemniczenie
 
Avatar Erato
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 343
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

ola, Ty nie tylko "pisz", ale też "czytaj" O tym, czy można AD latem, było już w tym wątku ze trzy razy W skrócie: można, na noc. W dzien filtr. O możliwe interakcje AD z innymi lekami zapytaj dermatologa.
Erato jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-18, 20:28   #605
olapisz
Raczkowanie
 
Avatar olapisz
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 51
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez Erato
ola, Ty nie tylko "pisz", ale też "czytaj" O tym, czy można AD latem, było już w tym wątku ze trzy razy W skrócie: można, na noc. W dzien filtr. O możliwe interakcje AD z innymi lekami zapytaj dermatologa.
Przepraszam, ale wątek jest długi i po prostu z czystego lenistwa nie przeczytałam go dokładnie w całości
Dzięki za odpowiedź
olapisz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-19, 15:22   #606
karolas87
Przyczajenie
 
Avatar karolas87
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 14
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

hej dziewczyny przeczytalam chyba z 4 strony forum i tak sie zastanawiam czy mogę stosować brevoxyl i acne derm jednoczesnie tzn np .brevoxyl na dzień a na noc acne derm?
i czy ta ochrona filtrami jest konieczna w przypadku stosowania acnodermu?;/
ja używam do nawilzania kremu nivea soft bo super nawilza skore po brevoxylu
pzdr
karolas87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-19, 16:07   #607
kaczina
Rozeznanie
 
Avatar kaczina
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Legnica
Wiadomości: 501
GG do kaczina
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

A ja mam pytanko, czy można używać acne derm na noc, a na dzień Iwostin Purritin emulsję matującą, bo ona zawiera kwasy AHA, poza tym automatycznie wyłącza to smarowanie filtrami na dzień, można w ten sposób bez szkody dla cery na noc Acne derm a na dzień też emulsja z kwasami?
kaczina jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-05-19, 18:53   #608
Paula07
Wtajemniczenie
 
Avatar Paula07
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Dania
Wiadomości: 2 053
Post Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez kaczina
A ja mam pytanko, czy można używać acne derm na noc, a na dzień Iwostin Purritin emulsję matującą, bo ona zawiera kwasy AHA, poza tym automatycznie wyłącza to smarowanie filtrami na dzień, można w ten sposób bez szkody dla cery na noc Acne derm a na dzień też emulsja z kwasami?
Kaczinka, uzywając kwasów trzeba używać zawsze filtry. Skóra się złuszcza i jest narażona na powstanie przebarwień i podrażnień .
Paula07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-20, 09:28   #609
karolas87
Przyczajenie
 
Avatar karolas87
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 14
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

hej ja uzylam wczorajpierwszy raz acne derm na noc
obudzilam sie i strasznie mnie swedziala twarz chyba go odstawie bo tak dlugo nie wytrzymam z tym swędzeniem
poza tym jakies czrwone kropki mi powychodziły
a już myslalam ze mi pomoze cokolwiek
karolas87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-20, 19:23   #610
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie
 
Avatar In_ThE_ShAdOwS
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 2 907
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez karolas87
hej ja uzylam wczorajpierwszy raz acne derm na noc
obudzilam sie i strasznie mnie swedziala twarz chyba go odstawie bo tak dlugo nie wytrzymam z tym swędzeniem
poza tym jakies czrwone kropki mi powychodziły
a już myslalam ze mi pomoze cokolwiek
Nie zrażaj się po pierwszym użyciu. Może nałożyłaś go za dużo? Najczęsciej na początku jest własnie gorzej, potem skóra już tak nie reaguje, poprawia sie jej wygląd. Nie powinnaś go tak odrzucac po jednym uzyciu moim zdaniem.
In_ThE_ShAdOwS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-20, 19:33   #611
Paula07
Wtajemniczenie
 
Avatar Paula07
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Dania
Wiadomości: 2 053
Post Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez karolas87
hej ja uzylam wczorajpierwszy raz acne derm na noc
obudzilam sie i strasznie mnie swedziala twarz chyba go odstawie bo tak dlugo nie wytrzymam z tym swędzeniem
poza tym jakies czrwone kropki mi powychodziły
a już myslalam ze mi pomoze cokolwiek
Karolas, a moze ty jesteś uczulona na kwas azelinowy . Swędzne i czerone kropki są objawami uczulenia, najlepiej jakbys poszła się przebadać do dermatologa .
Paula07 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-05-21, 11:53   #612
karolas87
Przyczajenie
 
Avatar karolas87
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 14
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

co do uczulenia to nie mam już najmniejszych watpliwosci wlasnie ze tak jest w moim przypadku
użylam go raz na noc minęly juz w sumie dwa dni a dziś obudzilam sie z zapuchniętymi oczami jakieś dziwne gulki mi sie zrobiły z ropa i swędzenie okropne
mam nadzieje ze mi to dziś minie (pije ciagle wapno i jakąs maśc dała mi w aptece na to) bo jutro mam maturę
masakra
nie ma mowy o ponownym nałozeniu acnodermu na moja twarz to by było samobójstwo
karolas87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-21, 11:56   #613
karolas87
Przyczajenie
 
Avatar karolas87
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 14
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

u dermatologa niedługo będe więc wypytam o wszystko
cóz to była za przyczyna tak gwałtownej reakcji na mojej twarzy
karolas87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-21, 15:37   #614
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie
 
Avatar In_ThE_ShAdOwS
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 2 907
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez karolas87
co do uczulenia to nie mam już najmniejszych watpliwosci wlasnie ze tak jest w moim przypadku
użylam go raz na noc minęly juz w sumie dwa dni a dziś obudzilam sie z zapuchniętymi oczami jakieś dziwne gulki mi sie zrobiły z ropa i swędzenie okropne
mam nadzieje ze mi to dziś minie (pije ciagle wapno i jakąs maśc dała mi w aptece na to) bo jutro mam maturę
masakra
nie ma mowy o ponownym nałozeniu acnodermu na moja twarz to by było samobójstwo

To rzeczywiście jakies niemiłe uczulenieObvys jak najszybciej sie go pozbyła.
In_ThE_ShAdOwS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-22, 08:46   #615
karolas87
Przyczajenie
 
Avatar karolas87
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 14
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

już mi na szczęscie zeszło trochę choć pod oczami plamy małe zostały
szkoda ze w moim przypadku nie dziala acne derm
;/
karolas87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-22, 09:02   #616
agniesia_ania
Raczkowanie
 
Avatar agniesia_ania
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: pokój z widokim na PKiN
Wiadomości: 385
moja przygoda z Biochemią

Witam Was, filtro- i kwasomianiaczki

Jakieś 2 miesiące temu zaczęłam uważnie czytać wasze forum i doszłam do wniosku, że żyłam w kosmetycznym ciemnogrodzie. Wstyd mi się zrobiło, gdy pomyślałam, jak nie dbam o moją buzię i wzięłam się ostro .

Na początek zafundowałam sobie kurację kwasami. Wybrałam AcneDerm, bo polecacie go początkującym, a dla mnie jest on jak znalazł, bo mam cerę naczynkową, niestety.

Zaraz zaczęłam rozglądać się za porządnymi, stabilnymi filtrami. A że naczytałam się, ile zachodu wymaga dobranie pasujących do cery filtrów, cały kwiecień smarowałam się próbkami. Chyba pół miasta obskoczyłam, żeby uzbierać tyle póbek . W końcu zdecydowałam się na początek na YRP 50+. Zaczęłam stosować go od 1 maja.

Moja obecna pielęgnacja wygląda tak:
1. rano: myję twarz żelem Iwostin Purrifin, potem przecieram tonikiem Avonu (zapomniałam, jak się nazywa, ale to któryś z serii Naturals). Kiedy buzia wyschnie, nakładam YRP. Czekam jakieś 15 minut i matuję się pudrem jedwabnym do ciała Hauschki. That's all folks .

2. wieczorem: znów żel Purrifin, tonik Avonu, pod oczy krem do cery naczynkowej dr. Eris (taki w różowym opakowaniu, zapomniałam nazwy ).
Na buzię nakładam krem nawilżający Dove (ten w klasycznym granatowym pudełeczku) i co drugi dzień, na sferę T nakładam AcneDerm.

Dopiero zaczynam zabawę w te klocki, zwane filtrami i kwasami. Wymyśliłam sobie taki program pielęgnacyjny na podstawie lektury Biochemii, ale chętnie dowiem się od was, co o nim sądzicie. Czy coś powinnam zmienić, bo sama jestem jeszcze wielki żółtodziób (na szczeście, nie od przebarwień )???

I dziękuję wam bardzo, bardzo za to, że dzielicie się swoją wiedzą i doświadczeniem na tym forum. Jeszcze raz, całusy dla was za waszą pomoc .

__________________
to normalne, że odczuwam strach przed podjeciem ważnej decyzji
agniesia_ania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-22, 09:57   #617
justa79
Zakorzenienie
 
Avatar justa79
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Gdańsk/Sopot
Wiadomości: 4 023
GG do justa79
Dot.: moja przygoda z Biochemią

bardzo dobry program możesz jeszcze dołożyć jakieś antyutleniacze pod filtry, np. Active C LRP lub robione serum z wit. C.

a ten Dove nie jest dla Ciebie za ciężki? ja nie lubię gęstych i tłustych kremów, mam wrażenie oblepienia i zatykania skóry - dla mnie on jest jak zwykły Nivea, którego na twarz nie używam, a tylko do ust

a jak efekty pielęgnacji, jesteś zadowolona?
__________________
Justa

Klikaj codziennie:
http://www.zmilosciserc.pl/donate.php
http://www.pajacyk.pl
http://www.polskieserce.pl

Nie udzielam indywidualnych porad poza forum!
justa79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-22, 10:18   #618
agniesia_ania
Raczkowanie
 
Avatar agniesia_ania
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: pokój z widokim na PKiN
Wiadomości: 385
Dot.: moja przygoda z Biochemią

dzięki Justa za odpowiedź

Dave faktycznie trochę tłuści się na twarzy, po wypłacie pomyślę nad innym kremem.

Ogólnie pielęgnacja podoba mi się. Nie zapycha mnie, choć mam dość duże pory. Ale na razie nic mi się w nich nie robi. Szkoda tylko, że muszę tyle czekać, żeby AD trochę je ściągnął.

A co do AcneDerm, wiele dziewczyn pisało, że twarz je piecze po nałożeniu. U mnie na szczęście nie ma takich sensacji. Troszkę szczypie zaraz po nałożeniu na twarz, ale to mija po kilku minutach.

Gdybyś mi mogła odpowiedzieć jeszcze na 2 pytanka:

1. Mam cerę mieszaną i na razie nakładam AD na sferę T (filtry oczywiście na całą buźkę). Czy reszcie twarzy nie zaszkodzi, jak potraktuję ją AD?

2. AD podobno nie szkodzi naczynkom. Ale na nosie mam 2 pękniete, niewielkie wprawdzie, ale jednak są . Teraz nakładam i na nie AD, ale czy nie powinnam ich oszczędzać?

Dzięki wielkie za odpowiedź
__________________
to normalne, że odczuwam strach przed podjeciem ważnej decyzji
agniesia_ania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-22, 10:52   #619
justa79
Zakorzenienie
 
Avatar justa79
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Gdańsk/Sopot
Wiadomości: 4 023
GG do justa79
Dot.: moja przygoda z Biochemią

ja też mam cerę mieszaną i używam kwasów na całą twarz - myślę, że lepiej, jak na całej twarzy naskórek równomiernie się złuszcza, wprawdzie rozszerzone pory mam tylko w strefie T, ale kwasy poprawiają też wchłanianie innych kosmetyków, więc dlaczego nie korzystać z nich na większej powierzchni a kwas azelainowy oraz BHA możesz bez problemu nakładać na cerę naczynkową.
__________________
Justa

Klikaj codziennie:
http://www.zmilosciserc.pl/donate.php
http://www.pajacyk.pl
http://www.polskieserce.pl

Nie udzielam indywidualnych porad poza forum!
justa79 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-05-22, 11:08   #620
agniesia_ania
Raczkowanie
 
Avatar agniesia_ania
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: pokój z widokim na PKiN
Wiadomości: 385
Dot.: moja przygoda z Biochemią

Cytat:
Napisane przez justa79
ja też mam cerę mieszaną i używam kwasów na całą twarz - myślę, że lepiej, jak na całej twarzy naskórek równomiernie się złuszcza, wprawdzie rozszerzone pory mam tylko w strefie T, ale kwasy poprawiają też wchłanianie innych kosmetyków, więc dlaczego nie korzystać z nich na większej powierzchni a kwas azelainowy oraz BHA możesz bez problemu nakładać na cerę naczynkową.
Dzięki Justa
Moje naczynka aż się zaróżowiły z radości .
__________________
to normalne, że odczuwam strach przed podjeciem ważnej decyzji
agniesia_ania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-22, 17:24   #621
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie
 
Avatar In_ThE_ShAdOwS
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 2 907
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez karolas87
już mi na szczęscie zeszło trochę choć pod oczami plamy małe zostały
szkoda ze w moim przypadku nie dziala acne derm
;/
No cóż niestety, a może potem spróbujesz BHA?
In_ThE_ShAdOwS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-22, 18:01   #622
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie
 
Avatar In_ThE_ShAdOwS
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 2 907
Dot.: moja przygoda z Biochemią

agniesiu, wybrałaś bardzo dobrą opcje pielęgnacji. Też używam AD i jestem z niego bardzo zadowolona, jednak na naczynka, które mam koło nosa nadal sotsuję z obwa, bo kiedys tam się nim poprzyłam

Jednak teraz jest już ok, moja skóra tak nie reaguje Niestety używam filtrów z alkoholem, avenki mi nie pasują i trochę szczypie mnie skóra dlatego co drugą noc używam Physiogelu - bardzo Ci polecam gdybyś (odpukać) podrażniła się Acne Dermem.

I tak jak napisała Justa mozesz dołączyć wit. C, która dodatkowo wzmaga działanie filtrów
In_ThE_ShAdOwS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-22, 18:27   #623
agniesia_ania
Raczkowanie
 
Avatar agniesia_ania
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: pokój z widokim na PKiN
Wiadomości: 385
Dot.: moja przygoda z Biochemią

Cytat:
Napisane przez In_ThE_ShAdOwS
agniesiu, wybrałaś bardzo dobrą opcje pielęgnacji. Też używam AD i jestem z niego bardzo zadowolona, jednak na naczynka, które mam koło nosa nadal sotsuję z obwa, bo kiedys tam się nim poprzyłam

Jednak teraz jest już ok, moja skóra tak nie reaguje Niestety używam filtrów z alkoholem, avenki mi nie pasują i trochę szczypie mnie skóra dlatego co drugą noc używam Physiogelu - bardzo Ci polecam gdybyś (odpukać) podrażniła się Acne Dermem.

I tak jak napisała Justa mozesz dołączyć wit. C, która dodatkowo wzmaga działanie filtrów
Dzięki in the Shadows
Mnie AD jeszcze nie podrażnił, ale wolałam zapytać, bo boje się, że może działać na nie podstępnie, bez objawów. Ale Justa uspokoiła mnie.
A wit. C na pewno kiedyś spróbuję. Niech się tylko nauczę robić to słynne serum Basi
__________________
to normalne, że odczuwam strach przed podjeciem ważnej decyzji
agniesia_ania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-22, 22:05   #624
Ivvonka
Zadomowienie
 
Avatar Ivvonka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 977
Dot.: moja przygoda z Biochemią

Witaj w klubie! Polecam po filtry Active C do cery suchej. Serum nie probowalam, ale dziewczyny tez sobia chwala, bo mozna robic je w stezeniach w jakis sie chce (i da)
Ivvonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-23, 10:28   #625
karolas87
Przyczajenie
 
Avatar karolas87
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 14
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

a co to jest?
karolas87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-23, 11:41   #626
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie
 
Avatar In_ThE_ShAdOwS
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 2 907
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez karolas87
a co to jest?
Kwasy BHA- kwas salicylowy ma go np. Effaclar K, bardzo tutaj polceany. BHA ciągle działają tak samo w przeciwieństwie do AHA, których działnie po jakimś czasie słabnie. BHA możesz używac również jeśli masz naczynka.
In_ThE_ShAdOwS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-23, 22:05   #627
karolas87
Przyczajenie
 
Avatar karolas87
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 14
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

ahhh...effaclar k mam to
powiem Ci ze srednio pomocny przynajmniej dla mnie
już na szczescie uczulenie ustapilo tylko ze teraz mam inne zmartwienie jakaś infekcja jamy ustnej i to powazna

cierpie... znowu
karolas87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-23, 23:48   #628
Sandija
Gość
 
Wiadomości: n/a
Dot.: moja przygoda z Biochemią

Witaj Agniesiu
I jak Ci się sprawuję Hauszka?

Dziewczyny dobrze mówią, dołącz witaminkę C - ja polecam serum, bo jest wodniste i w ogóle go nie czuć na twarzy, filtry się świetnie wchłaniają, co jest szczególnie ważne teraz, kiedy robi się coraz cieplej
Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-25, 11:02   #629
magda*M
Rozeznanie
 
Avatar magda*M
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 838
GG do magda*M
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Z góry przepraszam, ale nie czytałam całego wątku, bo nie bardzo mam na to czas (mała dzidzia w domku ). I z tego co się zorientowałam to wszystkie stosujecie A-D na twarz, a czy próbowała któraś na przebarwienia na nogach? A dokładniej chodzi mi o przebarwienia po wrastających włoskach, po depilatorze . Będę wdzięczna za każdą odpowiedź .Pozdrawiam
magda*M jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-25, 14:51   #630
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie
 
Avatar In_ThE_ShAdOwS
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 2 907
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Możesz stosować na inne częsci ciała, aja uzywam na uda gdzie miałam jakieś zapalenie mieszkow wlosoych co strasznie drapałam i mialam przebarwienia - ładnie zeszło. Ale czy te czerwone plamki nie są własnie zapaleniem mieszków łosowych? Tu AD nie pomoże.
In_ThE_ShAdOwS jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-12-22 11:09:53


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:22.