Czarnow³ose;) - Strona 78 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2009-08-24, 15:08   #2311
maacieek
Zakorzenienie
 
Avatar maacieek
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Obywatel ¦wiata ;)
Wiadomo¶ci: 3 016
Dot.: Czarnow³ose;)

mam pytanie jak jest lepiej dla wlosow farbowanie farba joanna gdzie trzeba farbowac czesciej czy raz na jakis czas ae farba palette ? Chodzi mi o to ktore bd bardziej zdrowsze dla wlosow.
maacieek jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-08-24, 19:10   #2312
LadyMakbet18
Rozeznanie
 
Avatar LadyMakbet18
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: piek³o, na kolanach Lucyfera
Wiadomo¶ci: 696
Dot.: Czarnow³ose;)

Mam pytanie. Obecnie jestem posiadaczk± platyny, noszê siê z zamiarem farbowania na czarno. Jaka farba? Fryzjer odpada, mam w³osy do pasa i puste konto wiêc musze sama siê farbn±æ.
__________________
Od pa¼dziora, studentka AGH, kierunek: automatyka i robotyka


Je t'adore mon cheri



Czy tkwisz w toksycznym zwi±zku?!

https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=3295
LadyMakbet18 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-08-24, 19:11   #2313
kunamarta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomo¶ci: 204
Dot.: Czarnow³ose;)

Cytat:
Napisane przez kingulinka83 Poka¿ wiadomo¶æ
Witam ;-) I ja siê do³±cze do w±tku..je¶li mogê?;-)) Od kilku lat jestem czarnulk±..U¿ywam Loreal Casting Hebanowa Czerñ albo Ciemny Br±z - zale¿y co akurat jest dostêpne w sklepie I nie zamienie mojej czerni na ¿aden inny kolor!! Choæ wcze¶niej by³am blondynk±, a naturalnie jestem szatynk± to w³a¶nie w czerni czujê najlepiej ) Moim problemem s± tylko wypadaj±ce w³osy i ich straszne pl±tanie echh..do³±czam moje fotki.. Pozdrawiam!;-)
Bardzo Ci ³adnie w czerni I zazdroszczê d³ugo¶ci w³osów....kiedy moje bêd± tak d³ugie....
__________________
kunamarta

Moja wymiana:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=371242
kunamarta jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-08-24, 19:18   #2314
Czarna018
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: ¶l±sk
Wiadomo¶ci: 657
Zastanów siê jeszcze 10 razy czy naprawde chcesz zafarbowac w³osy na czarno...juz na zawsze! Bo ja by³am pewna ¿e chce i tak zrobi³am. A teraz mam ochote na jaki¶ br±z albo cos...ale juz nie da rady. NAPRAWDE SIÊ ZASTANÓW !!! Mi sie marzy zmiana koloru a potem znów kiedys na czarno :P lubie kombinowac ale ju¿ nie da rady (((

---------- Dopisano o 20:18 ---------- Poprzedni post napisano o 20:14 ----------

Cytat:
Napisane przez kingulinka83 Poka¿ wiadomo¶æ
Witam ;-) I ja siê do³±cze do w±tku..je¶li mogê?;-)) Od kilku lat jestem czarnulk±..U¿ywam Loreal Casting Hebanowa Czerñ albo Ciemny Br±z - zale¿y co akurat jest dostêpne w sklepie I nie zamienie mojej czerni na ¿aden inny kolor!! Choæ wcze¶niej by³am blondynk±, a naturalnie jestem szatynk± to w³a¶nie w czerni czujê najlepiej ) Moim problemem s± tylko wypadaj±ce w³osy i ich straszne pl±tanie echh..do³±czam moje fotki.. Pozdrawiam!;-)


£adnie Ci w czerni sama mam czarne :P zawsze wszyscy mówili ¿e czerñ postarza i napewno nie bedzie mi pasowaæ a teraz jak juz jestem czarna to wszyscy mówia ¿e pasuje i ¿e jest super hehe ale ja i tak bym chcia³a pokombinowaæ z innymi kolorami. Mi te¿ wypadaj± w³osy najwiêcej przy myciu (tylko ze ja mam d³ugie w³osy i to sie moze tylko wydawac ze duzo ich wypada) i te¿ mi sie pl±cz± :/

Jedyne zdjêcie na którym widaæ CA£E moje w³osy
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg iff.jpg (37,5 KB, 297 za³adowañ)
__________________
W³osy zapuszczam

My¶lê nad ¶ciêciem grzywki ...

Staram siê zrzuciæ parê kg...



Têsknie za s³oneczkiem. Czekam na piêkn± wiosnê.

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2009-08-24 o 22:35 Powód: post pod postem
Czarna018 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-08-25, 14:50   #2315
Justa091
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomo¶ci: 10
Dot.: Czarnow³ose;)

Hej mama nadziejê,ze mi pomo¿ecie.Zafarbowa³am ostatnio w³oski na czarno i czujê siê bosko.Farbowa³am Casting Creme Gloss Lorea`l Hebanowa czerñ i farba zesz³a po 2 tygodniach.Czy mo¿ecie poleciæ mi farbê która bêdzie trzymaæ siê d³u¿ej??Co s±dzicie o palette intensive color creme?
Justa091 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-08-25, 15:24   #2316
maacieek
Zakorzenienie
 
Avatar maacieek
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Obywatel ¦wiata ;)
Wiadomo¶ci: 3 016
Dot.: Czarnow³ose;)

a co jest lepsze dla wlosow farbowanie czesciej farba joanna czy raz na jakis czas ale farba palette ?
maacieek jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-08-25, 21:21   #2317
fiolka400
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomo¶ci: 133
Dot.: Czarnow³ose:)

Dziewczyny a czy ktoras z was moze mi doradzic taka rzecz: mam naturalne br±zowe wlosy, umalowane na czarno z czego czarna farbka troche sie zmyla no i odrosty okolo 2 cm. ostatnio odkrylam w sklepie farbe garniera CZERWONA CZERN, ktora polecana jest do bardzo ciemnego, ciemnego i jasnego br±zu. i teraz pytanie jest takie - jesli umaluje sobie t± farb± wlosy to wyjda czarne z czerwonym poblaskiem, czy co sie zadzieje ?
__________________
Kocham Cie bombusiu
fiolka400 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2009-08-25, 21:30   #2318
P-o-n-y
Zakorzenienie
 
Avatar P-o-n-y
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomo¶ci: 3 536
Dot.: Czarnow³ose:)

a ja chyba bede chciala sie zrobic z czerni na rudy/czerwony :P
P-o-n-y jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-08-25, 21:39   #2319
fiolka400
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomo¶ci: 133
Dot.: Czarnow³ose:)

Cytat:
Napisane przez P-o-n-y Poka¿ wiadomo¶æ
a ja chyba bede chciala sie zrobic z czerni na rudy/czerwony :P
fajna sprawa, tez o tym myslalam, ale w styczniu mialam trwala i wlosy byly w oplakanym stanie po niej, odbudowalam je troche waxem do oslabionych wlosow, ale raczej przepalenia z czarnego na czerwony bym nie zaryzykowala....
w efekcie chyba palne na zwykly czarny jak zawsze i po klopocie ;p w sobote mam wesele i nie moge isc jak ten odrost ;p
__________________
Kocham Cie bombusiu
fiolka400 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-08-25, 21:41   #2320
Czarna018
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: ¶l±sk
Wiadomo¶ci: 657
Dot.: Czarnow³ose;)

Ja farbuje w³osy juz gdzies od 2 lat na czarno co miesi±c albo i nawet pó¼niej,,,
próbowa³am juz farb ciemny br±z czekolada iwszytskie takie z ciemnego br±zu albo czerwienie i wychodz± tyllko na odrostach.
__________________
W³osy zapuszczam

My¶lê nad ¶ciêciem grzywki ...

Staram siê zrzuciæ parê kg...



Têsknie za s³oneczkiem. Czekam na piêkn± wiosnê.
Czarna018 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-08-25, 22:19   #2321
Ivi 1988
Zakorzenienie
 
Avatar Ivi 1988
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: domek dla lalek
Wiadomo¶ci: 5 393
Dot.: Czarnow³ose;)

podbijam jako czarnowlosa
__________________
Maybe you don't need whole world to love you, you know
Maybe you just need one person


Cytat:
Napisane przez Lisbeth Poka¿ wiadomo¶æ
Nie ma ¿adnej "roli kobiety". Jest tylko to, w co sama siê pakujesz.
Skoro umie, to niech robi sam.
Ivi 1988 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-28, 13:02   #2322
kingulinka83
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomo¶ci: 10
Dot.: Czarnow³ose;)

dziêki kunamarta i Czarna018 za mi³e s³owa ;-)))
A co do d³ugo¶ci w³osów to trochê czasu mi zajê³o ¿eby je tak zapu¶ciæ, ale ostatnio zastanawiam siê ¿eby je trochê ¶ci±æ..sama nie wiem.. Chcia³abym jakie¶ zmiany bo ostatnio mnie strasznie denerwuj±, szczególnie teraz jak jest tak gor±co...no i to pl±tanie te¿ jest denerwuj±ce!!! Na razie ci±gle co¶ kombinuje z grzywk± ... no i zastanawiam siê granatow± czerni±, ale nie wiem co mi z tego wyjdzie i jaki odcieñ uzyskam...

Edytowane przez kingulinka83
Czas edycji: 2009-08-28 o 13:03 Powód: b³ad w tek¶cie...
kingulinka83 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-08-29, 18:38   #2323
kunamarta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomo¶ci: 204
Cytat:
Napisane przez kingulinka83 Poka¿ wiadomo¶æ
dziêki kunamarta i Czarna018 za mi³e s³owa ;-)))
A co do d³ugo¶ci w³osów to trochê czasu mi zajê³o ¿eby je tak zapu¶ciæ, ale ostatnio zastanawiam siê ¿eby je trochê ¶ci±æ..sama nie wiem.. Chcia³abym jakie¶ zmiany bo ostatnio mnie strasznie denerwuj±, szczególnie teraz jak jest tak gor±co...no i to pl±tanie te¿ jest denerwuj±ce!!! Na razie ci±gle co¶ kombinuje z grzywk± ... no i zastanawiam siê granatow± czerni±, ale nie wiem co mi z tego wyjdzie i jaki odcieñ uzyskam...
Nie ma za co Nie my¶la³a¶ o tym, by ewentualnie je wycieniowaæ? Zawsze jaka¶ odmiana ,szkoda ¶cinaæ takie d³ugie, piekne w³osy

Wczoraj farbowa³am Brillance- krucza czerñ, kolor wyszed³ upragniony z granatowym po³yskiem ciekawe jak dlugo siê utrzyma...
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg Obraz 106.jpg (17,4 KB, 188 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg Obraz 083.jpg (166,7 KB, 168 za³adowañ)
__________________
kunamarta

Moja wymiana:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=371242

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2009-08-29 o 22:08 Powód: post pod postem/korzystaj z opcji edycji i multicytowania.
kunamarta jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-08-30, 09:28   #2324
kingulinka83
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomo¶ci: 10
Dot.: Czarnow³ose;)

Cytat:
Napisane przez kunamarta Poka¿ wiadomo¶æ
Nie ma za co Nie my¶la³a¶ o tym, by ewentualnie je wycieniowaæ? Zawsze jaka¶ odmiana ,szkoda ¶cinaæ takie d³ugie, piekne w³osy

Wczoraj farbowa³am Brillance- krucza czerñ, kolor wyszed³ upragniony z granatowym po³yskiem ciekawe jak dlugo siê utrzyma...

no no no... bardzo ³adny kolorek ci wyszed³, byle siê d³ugo utrzyma³ ) hm w ogóle ³adna kobitka z Ciebie ;-)))
Kiedy¶ te¿ mia³am tak grzywkê na wprost jak Ty..ale strasznie mi szybko ros³a i nie chcia³o mi siê co po chwila biegaæ j± podcinaæ wiec od jakiego¶ czasu czesze j± na bok Hmm a wycieniowaniu moich w³osów muszê pomy¶leæ, dziêki za rade !! pozdrawiam niedzielnie!!
kingulinka83 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-08-30, 09:38   #2325
Mortishia
Raczkowanie
 
Avatar Mortishia
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomo¶ci: 167
Dot.: Czarnow³ose;)

Ja ost. farbowa³am t± now± z Palette to co tak reklamuj± dark perls (czy jako¶ tak), ale niestety by³a tylko granatowa czerñ, ale muszê poszukaæ, bo na reklamie widzia³am 3 odcienie.. tylko pytanie jakie Wydawa³o mi siê,ze co¶ jakby z czerwieni± tam jest albo br±zem ... nie wiem A Wy mo¿e j± widzia³y¶cie gdzie¶???
__________________
"...Strach rodzi siê wtedy, gdy dostrzegamy, ¿e to, co zwyk³e, nagle wypuszcza pazury..."
>J.Carroll< "Poza cisz±"
Mortishia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-08-30, 14:04   #2326
karolka2211
Raczkowanie
 
Avatar karolka2211
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomo¶ci: 419
GG do karolka2211
Dot.: Czarnow³ose;)

hej dziewczyny równie¿ jestem farbowan± brunetk± u¿ywa³am garniera, ale ostatnio podkusi³a mnie palette xxl color "g³êbia kosmosu" czy co¶ takiego i jestem bardzo zadowolona od jakiego¶ czasu moje w³osy by³y bardzo zniszczone ci±g³ymi zmianami kolorów, prostowaniem stylixzacj±, ale ta farba sama jakby polepszy³a ich kondycjê. A no i zazwyczaj na odrostach wychodzi³ mi ja¶niejszy kolor, a tym razem w³osy s± jednolicie czarne. Polecam
Wstawiê zdjecie jak tylko bêdê mog³a
__________________
"If you live your life with no tomorrows
Every day is just a road to sorrow..."
karolka2211 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-08-30, 14:51   #2327
diamentowa
Zakorzenienie
 
Avatar diamentowa
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: west pomerania
Wiadomo¶ci: 3 570
Dot.: Czarnow³ose;)

Cytat:
Napisane przez LadyMakbet18 Poka¿ wiadomo¶æ
Mam pytanie. Obecnie jestem posiadaczk± platyny, noszê siê z zamiarem farbowania na czarno. Jaka farba? Fryzjer odpada, mam w³osy do pasa i puste konto wiêc musze sama siê farbn±æ.
Ja wprawdzie ju¿ nie czarnow³osa ale do niedawna...
Moj± faworytk± by³a Schwarzkopf Brillance Krucza Czerñ, ale to jest czerñ z delikatnym niebieskim po³yskiem. Maj± te¿ zwyk³± czerñ, ale ni± nie robi³am wiêc nie wypowiadam siê.
Jednak my¶lê, ¿e ka¿da z dziewczyn musi poprostu znale¼æ swoj± ulubion± farbê metod± prób i b³êdów.
Pamiêtaj, ¿e przechodz±c blondu na czerñ kolor bêdzie siê do¶æ szybko wyp³ukiwa³ i na pocz±tku wymaga³ czêstych poprawek. Sama przez to przechodzi³am .
Powodzenia i czekam na jakie¶ fotki, jak Ci to wysz³o .
diamentowa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-08-30, 17:56   #2328
201610241259
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomo¶ci: 1 290
Dot.: Czarnow³ose;)

Cytat:
Napisane przez kunamarta Poka¿ wiadomo¶æ

Wczoraj farbowa³am Brillance- krucza czerñ, kolor wyszed³ upragniony z granatowym po³yskiem ciekawe jak dlugo siê utrzyma...
Nie chce Ciê straszyc - nie za dlugo
ja sie farbuje na granatowa czern, wyprobowalam juz chyab trylion farb i wszystkie dosc szybko traca swoja 'granatowosc'... a zdazylo mi sie 6 tyg farbe nosic, to mi sie zaczely wlosy znow na brazowo swiecic :/ zazwyczaj farbuje co 4 tyg, moze u Ciebie bedzie lepiej
i przgotuj sie na wszystkie reczniki fioletowo-granatowe :P
201610241259 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-08-30, 21:01   #2329
kunamarta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomo¶ci: 204
Dot.: Czarnow³ose;)

Cytat:
Napisane przez Lensky Poka¿ wiadomo¶æ
Nie chce Ciê straszyc - nie za dlugo
ja sie farbuje na granatowa czern, wyprobowalam juz chyab trylion farb i wszystkie dosc szybko traca swoja 'granatowosc'... a zdazylo mi sie 6 tyg farbe nosic, to mi sie zaczely wlosy znow na brazowo swiecic :/ zazwyczaj farbuje co 4 tyg, moze u Ciebie bedzie lepiej
i przgotuj sie na wszystkie reczniki fioletowo-granatowe :P
hahahahaha...tak my¶la³am, szkoda bo kolorek taki jaki chcia³am a co do rêczników, to ju¿ zacze³y byæ fioletowe

---------- Dopisano o 22:01 ---------- Poprzedni post napisano o 21:59 ----------

Cytat:
Napisane przez kingulinka83 Poka¿ wiadomo¶æ
no no no... bardzo ³adny kolorek ci wyszed³, byle siê d³ugo utrzyma³ ) hm w ogóle ³adna kobitka z Ciebie ;-)))
Kiedy¶ te¿ mia³am tak grzywkê na wprost jak Ty..ale strasznie mi szybko ros³a i nie chcia³o mi siê co po chwila biegaæ j± podcinaæ wiec od jakiego¶ czasu czesze j± na bok Hmm a wycieniowaniu moich w³osów muszê pomy¶leæ, dziêki za rade !! pozdrawiam niedzielnie!!

Dziêkuje kochana, za komplement Tobie te¿ mi³ego wieczoru ¿yczê
__________________
kunamarta

Moja wymiana:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=371242
kunamarta jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-09, 11:27   #2330
Czarna018
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: ¶l±sk
Wiadomo¶ci: 657
Dot.: Czarnow³ose;)

Ja dzi¶ mam zamiar kupiæ farbe do w³osów...chcia³bym co¶ z odcieniem niebieskiego noo ale wiem ¿e nie wyjdzie. Mam odrosty ok 2cm...i musze ju¿ siê zafarbowaæ. jaka polecacie farbe ? która tak bardzo nie wysusza i nie niszczy w³osów?

Ja zawsze z londy u¿ywa³am...garnier czasem...a teraz to ju¿ niewiem

przeszukuje ró¿ne stronki iwszystko ale nic ciekawego sie nie dowiedzia³am...
__________________
W³osy zapuszczam

My¶lê nad ¶ciêciem grzywki ...

Staram siê zrzuciæ parê kg...



Têsknie za s³oneczkiem. Czekam na piêkn± wiosnê.
Czarna018 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-09-12, 19:54   #2331
patycek
Rozeznanie
 
Avatar patycek
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomo¶ci: 884
Dot.: Czarnow³ose;)

Od kilku miesiêcy zastanawiam siê nad zmian± koloru w³osów na czarny, znajomi odradzaj± i twierdz± ¿e najlepiej wygl±da³am w blondzie ale szczerze mówi±c czuje sie w nim ¼le tak md³o i nijako, naturalny kolor moich w³osów to ciemny szatyn. Obecnie mam pofarbowane na br±z. Dorad¼cie je¶li mo¿ecie czy czarny kolor to dobry pomys³.

Edytowane przez patycek
Czas edycji: 2009-09-13 o 00:54
patycek jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-09-12, 22:54   #2332
201610241259
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomo¶ci: 1 290
Dot.: Czarnow³ose;)

Moim zdaniem bêdziesz wygl±da³a zbyt blado. Dobrze Ci w tym kolorze.
201610241259 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-09-23, 08:11   #2333
domenka1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomo¶ci: 28
Dot.: Czarnow³ose;)

Ostatnio te¿ do³±czy³am po d³ugiej przerwie do czarnulek, a niedawno by³am blond platyna Najlepiej siê jednak czujê czarnulk± A oto moja historia Blond-mro¼ny kasztan Casting-sprany mro¼ny kasztan-ciemna czekolada Casting-sprana ciemna czekolada-upragniona hebanowa czerñ Casting.
domenka1 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-09-23, 21:29   #2334
olalola24
Wtajemniczenie
 
Avatar olalola24
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomo¶ci: 2 022
Dot.: Czarnow³ose;)

podziwiam zza odwage, ladny kolor Ci wyszedl
olalola24 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-09-24, 07:45   #2335
coolasana
Zadomowienie
 
Avatar coolasana
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 1 283
Dot.: Czarnow³ose;)

Witam ja od niedawna tak¿e jestem czarna ostatnio ufarbowa³am w³oski wellatonem o nazwie intensywna czerñ, kolorek bardzo ³adny naprawdê, o taka czerñ mi chodzilo, w³oski l¶n± i s± cudowne
Jednak zauwa¿y³am ¿e we w³osach po 2 tygodniach mam ju¿ prze¶wity bordowo-zielono-rudawe, mo¿e poprzedni kolorek mi sie ju¿ przebija, nie wiem;p taka po¶wiata jest czasem widoczna. Woda wyp³ukuje siê na fioletowo-grafitowo-bordowo
Wiem, ¿e teraz ju¿ czern za³apie bardziej bo wtedy miala podklad taki wyp³ukany zrudzialy br±zik hehe, i musze jeszcze raz zafarbowaæ, polecacie jakie¶ czarne farby? Chce zwyk³± czerñ ale taka która nie bedzie taka mega sztuczna bo musi pasowac do mojej jasnej karnacji
__________________





coolasana jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-09-25, 17:48   #2336
Olimpiamiko
Raczkowanie
 
Avatar Olimpiamiko
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomo¶ci: 213
Dot.: Czarnow³ose;)

Zosta³y mi farby, bo kupi³am i nie zdecydowa³am siê na farbowanie

Palette ciemna czekolada 3 x, bo kupowa³am na d³ugie w³osy

i L'oreal Casting hebanowa czerñ

Je¿eli kto¶ by³by chêtny to proszê o wiadomo¶æ
__________________
zapuszczam w³oski-ok 32cm ---> cel 70cm

wracam do naturalnego koloru od 11.2010 - cel prawie osi±gniêty! ju¿ 12 cm naturalnych
Olimpiamiko jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-10-01, 17:50   #2337
Agula 88
Zakorzenienie
 
Avatar Agula 88
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Malinowa chatka
Wiadomo¶ci: 3 890
Dot.: Czarnow³ose;)

mo¿e wiecie z jakiej firmy hebanowa czerñ wychodzi ³adna b³yszcz±ca ale nie sztuczna mam nadzieje ¿e wiecie o co mi chodzi
Agula 88 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-10-02, 17:48   #2338
Olimpiamiko
Raczkowanie
 
Avatar Olimpiamiko
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomo¶ci: 213
Dot.: Czarnow³ose;)

Ja farbowa³am kiedy¶ L'oreal Casting hebanow± czerni± i wyszed³ kolorek naturalny, nie taka typowa czerñ, ale bardziej wpadaj±ca w heban i w³osy równie¿ ³adnie b³yszcza³y
__________________
zapuszczam w³oski-ok 32cm ---> cel 70cm

wracam do naturalnego koloru od 11.2010 - cel prawie osi±gniêty! ju¿ 12 cm naturalnych
Olimpiamiko jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-10-09, 10:18   #2339
isKraMc
Raczkowanie
 
Avatar isKraMc
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Malmö/Szwecja
Wiadomo¶ci: 244
Dot.: Czarnow³ose;)

Hej kochane ..dawno u was nie bylam i niewiem czy mnie jeszcze pamietacie ale zainspirowalyscie mnie do zmiany z blondu na czern Mam nowe foteczki i chcialam sie pochwalic hehe :P

Pozdrawiam wszystkie czarnule!!!
__________________
...Wszystko to co mam ,wykradlam Bogu gdy spal ...I tak zabierze mi wiecej,zatrzymujac serce...

***!!!MOja MetaMorfoza!!!***
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=292268
isKraMc jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-10-09, 13:10   #2340
CzarnaLolita92
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomo¶ci: 1
GG do CzarnaLolita92
Dot.: Czarnow³ose;)

¦licznie Ciw tych czarnych wloskach :O

kurcze.. ja mam juz akie wyblakle czarne, straaaasznie dlugie dlatego tez nei chce ich zbytni niszczyc, zeby mi sie nie ukruszy³y ;p

poradzcie cos do grubych wloskow
CzarnaLolita92 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2015-11-28 18:27:49


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:26.