Zabiegi typowo nabłyszczające u fryzjera - warto? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-11-03, 20:58   #1
Alien :*
Zakorzenienie
 
Avatar Alien :*
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 3 122

Zabiegi typowo nabłyszczające u fryzjera - warto?


Mam nadzieję, że nie powielam wątku, nie udało mi się wyszukać niczego podobnego.
Chcę zapytać, czy ktoś korzystał z takiego zabiegu. Nie chodzi mi o nawilżanie czy regenerację, których nabłyszczenie jest tylko ubocznym skutkiem, ale o zabieg, który na włosach pozostawi błyszczącą warstewkę - wg informacji z netu efekt ma się utrzymać ok. m-ca, ale mało jest na ten temat informacji.
Interesuje mnie m.in. czy faktycznie włosy błyszczą przez dłuższy czas, czy może tylko do następnego mycia i czy są bardzo obciążone
Alien :* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-03, 21:05   #2
guacamole
Wtajemniczenie
 
Avatar guacamole
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: wichrowe bagna
Wiadomości: 2 007
Dot.: Zabiegi typowo nabłyszczające u fryzjera - warto?

Sa farby do wlosow albo tonery zupelnie bez pigmentu. One daja taki polysk, jak profesjonalna fara do wlosow, ale bez koloru. Mozesz to zrobic sama w domu . Dobre dla wlosow niefarbowanych lub takich, ktorych sie nie katuje regularnie woda silniejsza niz 6%, bo to jednak jest wystawianie wlosow na dodatkowe dzialanie utleniacza.

Jesli o to Ci chodzilo. Mialam kiedys na naturalkach. Bylam bardzo zadowolona.
Mozesz tez kupic sobie dobry nablyszczacz profesjonalny (mialam revlon i Goldwell - super obydwa) i darujesz sobie nakladanie tej bezbarwnej farby.
guacamole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-03, 21:17   #3
Alien :*
Zakorzenienie
 
Avatar Alien :*
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 3 122
Dot.: Zabiegi typowo nabłyszczające u fryzjera - warto?

Cytat:
Napisane przez guacamole Pokaż wiadomość
Sa farby do wlosow albo tonery zupelnie bez pigmentu. One daja taki polysk, jak profesjonalna fara do wlosow, ale bez koloru. Mozesz to zrobic sama w domu . Dobre dla wlosow niefarbowanych lub takich, ktorych sie nie katuje regularnie woda silniejsza niz 6%, bo to jednak jest wystawianie wlosow na dodatkowe dzialanie utleniacza.

Jesli o to Ci chodzilo. Mialam kiedys na naturalkach. Bylam bardzo zadowolona.
Mozesz tez kupic sobie dobry nablyszczacz profesjonalny (mialam revlon i Goldwell - super obydwa) i darujesz sobie nakladanie tej bezbarwnej farby.
Ciekawy ten toner, tym bardziej, że chyba nie ma u mnie fryzjera, który miałby w swojej ofercie zabieg, o jakim pisałam, ale mam rozjaśniane włosy, wiec nie wiem, czy można.
Nabłyszczacze mnie nie urządzają, bo mam cienkie włosy z tendencją do przyklapiania, a poza tym na moich jasnych i tak blask jest słaby
Alien :* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-03, 21:47   #4
guacamole
Wtajemniczenie
 
Avatar guacamole
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: wichrowe bagna
Wiadomości: 2 007
Dot.: Zabiegi typowo nabłyszczające u fryzjera - warto?

Cytat:
Napisane przez Alien :* Pokaż wiadomość
Ciekawy ten toner, tym bardziej, że chyba nie ma u mnie fryzjera, który miałby w swojej ofercie zabieg, o jakim pisałam, ale mam rozjaśniane włosy, wiec nie wiem, czy można.
Nabłyszczacze mnie nie urządzają, bo mam cienkie włosy z tendencją do przyklapiania, a poza tym na moich jasnych i tak blask jest słaby
To nie jest tak, ze nie mozna. Po prostu, ja bym sie nie decydowala na dodatkowe wystawienie wlosow na kolejna porcje wody utlenionej, jesli wlosy regularnie farbuje tleniaczem 9 proc. Uzywam sprejow blyszczacych i odzywiam wlosy tak, ze mi sie blyszcza, tez rozjasniane.

Ale jesli sie zdecydujesz, bedzie ok, jak szczegolnie zadbasz o odzywianie.

Jest taka nablyszczajaca maska z dodatkiem odblaskowych czasteczek. Dosc popularna u mnie w Szwecji. Nazywa sie: Schwarzkopf Professional BC Bonacure Oil Miracle Gold Shimmer Treatment i dostepna jest w wiekszosci sklepow fryzjerksich. Ok. 60 zlotych. Mylse, ze sa tez tansze podobne, bo nablyszczanie, olejek arganow itd sa ostatnio bardzo popularne
guacamole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-03, 21:51   #5
Alien :*
Zakorzenienie
 
Avatar Alien :*
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 3 122
Dot.: Zabiegi typowo nabłyszczające u fryzjera - warto?

Cytat:
Napisane przez guacamole Pokaż wiadomość
To nie jest tak, ze nie mozna. Po prostu, ja bym sie nie decydowala na dodatkowe wystawienie wlosow na kolejna porcje wody utlenionej, jesli wlosy regularnie farbuje tleniaczem 9 proc. Uzywam sprejow blyszczacych i odzywiam wlosy tak, ze mi sie blyszcza, tez rozjasniane.

Ale jesli sie zdecydujesz, bedzie ok, jak szczegolnie zadbasz o odzywianie.

Jest taka nablyszczajaca maska z dodatkiem odblaskowych czasteczek. Dosc popularna u mnie w Szwecji. Nazywa sie: Schwarzkopf Professional BC Bonacure Oil Miracle Gold Shimmer Treatment i dostepna jest w wiekszosci sklepow fryzjerksich. Ok. 60 zlotych. Mylse, ze sa tez tansze podobne, bo nablyszczanie, olejek arganow itd sa ostatnio bardzo popularne
Tylko że jak ja użyję maski czy odżywki, to nawet idealnie spłukana obciąża moje włosy, więc muszę mieć cos, czego nie będę musiała stosować po każdym myciu tylko raz na jakiś czas.
Spróbowałabym tego tonera, bo rozjaśniam włosy ponoć delikatną farba i tylko odrosty, a i tak o nie dbam, więc może by im bardzo nie zaszkodził. Tylko możesz mi poradzić jak znaleźć taki produkt?Na all znalazłam same kolorowe, ewentualnie silver, ale nie chcę być siwa
Alien :* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-04, 01:21   #6
guacamole
Wtajemniczenie
 
Avatar guacamole
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: wichrowe bagna
Wiadomości: 2 007
Dot.: Zabiegi typowo nabłyszczające u fryzjera - warto?

Alien, jest kilka marek oferujacych taki produkt. Richesse L'oreala ma 'Kryształ' np. Ta farba dziala jak toner, wiec wymaga slabej wody takiej 2-3 proc. Color Touch ma chyba tez taki, co sie nazywa natural czy natur 0.00. Popytaj sie w sklepie fryzjerskim o dostepne marki (duzo jest teraz na rynku dobrych profesjonalnych wloskich farb, co dodatkowo pakowane sa w wieksze tubki np. 100-150 ml) i wymagane wody do nich. te transparentne czesto maja numer 00, ale lepiej sprawdz

Edytowane przez guacamole
Czas edycji: 2012-11-04 o 11:31
guacamole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-04, 14:49   #7
Alien :*
Zakorzenienie
 
Avatar Alien :*
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 3 122
Dot.: Zabiegi typowo nabłyszczające u fryzjera - warto?

dzięki wielkie
Alien :* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:20.