krem nawilżająco-odżywczy na przesuszenie skóry - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-08-23, 22:02   #1
joasiak1
Zakorzenienie
 
Avatar joasiak1
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 6 744
GG do joasiak1

krem nawilżająco-odżywczy na przesuszenie skóry


dziewczyny, zakładam wątek i jak zwykle liczę na was))
wyszukiwarka użyta, KWC znam prawie na pamięć i dalej nie wiem, co kupić.
chodzi mi o krem, który doprowadzi do stanu normalności moje policzki, które w normalnym stanie są normalne, a teraz - w trakcie stosowania Diacnealu - stały sie podrażnione, zaczerwienione i wysuszone jak diabli. szukam kremu, który pozwoli mi szybko doprowadzić policzki do stanu używalności, bo na razie wygląda to tak,że posmaruję się Diacnealem na policzkach dwa wieczory z rzędu, a potem przez dwa tygodnie leczę nadwątlone policzki - dodam, że naczynkowe z lekka.
chodzi mi o krem, który nie będzie taki cięzki jak np. Physiogel czy Iwostin z witaminą Ci E, ale też nie bardzo lekki, żelowy, bo taki nie działa. chodzi mi o coś pośrodku. no i żeby był niedrogi, bo i tak rujnuję się na filtry:-((( podejrzewam,że np. Avene do cery nadwrażliwej albo Hydraphase byłyby dobre, ale one są dosyś drogie.
kupiłam sobie Epitheliale A-Dermy i on jest bardzo fajny, ale raczej taki kojaco-regenerujący niż odżywiający, wchłania się błyskawicznie i nie zostawia tak pożądanej przeze mnie warstewki))
jeśli macie jakieś pomysły, to bardzo proszę i z góry dziękuję))
joasiak1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-23, 22:28   #2
nan
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 467
Dot.: krem nawilżająco-odżywczy na przesuszenie skóry

Nutrilogie 2 Vichy. Nie wiem co bym zrobiła bez tego kremu. Przed zakupem lepiej wypróbuj, jest perfumowany, może Cię podrażnić. Ja go wręcz kocham. Moim zdaniem nada się lepiej niż Hydraphase. Zostawia leciutką warstewkę i pomaga naprawdę piorunem. Polecam ze szczerego serca.
nan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-23, 22:37   #3
joasiak1
Zakorzenienie
 
Avatar joasiak1
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 6 744
GG do joasiak1
Dot.: krem nawilżająco-odżywczy na przesuszenie skóry

dzięki Nan, przyznam ci się po cichu, że trochę liczyłam na twoją odpowiedź, bo jakoś kojarzę cię z przesuszeniem))
a krem znam i potwierdzam jego doskonałość na takie przypadłości. nie używałam pełnego opakowania, zawsze tylko z próbek, ale już próbki wystarczały na podleczenie wysuszenia. jeśli nie znajdę nic tańszego, to chyba padnie na Nutrilogie - szczególnie,że kupiłam ostatnio balsam do ust z tej serii i bardzo polubiłam...))
mam jeszcze tylko cichą nadzieję,że może istnieje coś równie dobrego a tańszego, więc jeśli ktoś ma pomysł, to bardzo proszę...?
joasiak1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-23, 23:05   #4
joasiak1
Zakorzenienie
 
Avatar joasiak1
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 6 744
GG do joasiak1
Dot.: krem nawilżająco-odżywczy na przesuszenie skóry

Cytat:
Napisane przez nan
Nutrilogie 2 Vichy. Nie wiem co bym zrobiła bez tego kremu. Przed zakupem lepiej wypróbuj, jest perfumowany, może Cię podrażnić. Ja go wręcz kocham. Moim zdaniem nada się lepiej niż Hydraphase. Zostawia leciutką warstewkę i pomaga naprawdę piorunem. Polecam ze szczerego serca.
zapytam cię jeszcze - trochę z innej beczki, ale co tam - o wrażenia ze stosowania Vichy SPF 60 kremu-żelu...? pamiętam,że Dermo-Pediatrics nie bardzo ci podchodził, ja go lubię, ale właśnie mi się kończy i może a nuż a widelec jest coś lepszego...?
chodzi mi o to, czy zostawia białą powłokę jak Bioderma i jak się wchłania oraz czy się lepi.
z góry dzięki za odpowiedź!
joasiak1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-23, 23:13   #5
siek
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 2 141
Dot.: krem nawilżająco-odżywczy na przesuszenie skóry

u mnie dobrze sprawiła sie na takie problemy thermal fix 2 vichy
siek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-24, 07:47   #6
nan
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 467
Dot.: krem nawilżająco-odżywczy na przesuszenie skóry

Cytat:
Napisane przez joasiak1
zapytam cię jeszcze - trochę z innej beczki, ale co tam - o wrażenia ze stosowania Vichy SPF 60 kremu-żelu...? pamiętam,że Dermo-Pediatrics nie bardzo ci podchodził, ja go lubię, ale właśnie mi się kończy i może a nuż a widelec jest coś lepszego...?
chodzi mi o to, czy zostawia białą powłokę jak Bioderma i jak się wchłania oraz czy się lepi.
z góry dzięki za odpowiedź!
Użyłam go raptem parę razy, ale dla mnie jest o niebo lepszy od Biodermy (biała potwora) i Dermo-Pediatricsa (powrót białej potwory). Ma bardziej silikonową konsystencję, wchłania się o niebo lepiej niż oba poprzednio wymienione, lepić się lepi ale i tak zupełnie znośnie. I co ciekawe - nawilża. Mnie - naczelnego przesuszeńca Wizażu Zostawia na twarzy dziwną białą powłoczkę, która wygląda trochę sino, ale i tak jest to jeden z najlepszych blokerów jakie stosowałam. Dla mnie lepszy od Pediatricsa, gdyż nie zbiera się na twarzy w kropeczki, jest mniej tłusty i naprawdę dobrze nawilża. Można położyć nawet na silikonowy nawilżacz i w ogóle się nie wałkuje (a silikon z silikonem bardzo lubią się wałkować). Kładłam na niego też podkład w ramach eksperymentu (Clarins Colour Tint beztłuszczowy) i też wyglądał bardzo dobrze. Ja ze swojej strony polecam.
nan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-24, 07:53   #7
Madlaine
Zakorzenienie
 
Avatar Madlaine
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 720
Dot.: krem nawilżająco-odżywczy na przesuszenie skóry

ja swoje przesuszone partie twarzy doprowadzam do porzadku kremem na bazie Cold Creme Avene, kosztuje niecałe 30 zł za tubke 40 ml i stał się moim objawieniem
Madlaine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-08-24, 14:06   #8
joasiak1
Zakorzenienie
 
Avatar joasiak1
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 6 744
GG do joasiak1
Dot.: krem nawilżająco-odżywczy na przesuszenie skóry

dzięki dziewczyny))
może ktoś jeszcze ma jakiś pomysł?
joasiak1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-24, 14:23   #9
nan
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 467
Dot.: krem nawilżająco-odżywczy na przesuszenie skóry

Wiesz co Joasiu, z własnego doświadczenia wiem, że próby zakupu czegoś tańszego/innego niż sprawdzone skutkują często wyrzuconymi pieniędzmi. Jeżeli wiesz, jak działa Nutrilogie lepiej nie kombinuj. Ja mam w domu całą szafkę takich przekombinowanych zakupów i baaaardzo jestem ciekawa co ja z nimi zrobię, szczegolnie, że miejsca już na nie zaczyna mi brakować.
nan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-24, 15:00   #10
joasiak1
Zakorzenienie
 
Avatar joasiak1
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 6 744
GG do joasiak1
Dot.: krem nawilżająco-odżywczy na przesuszenie skóry

ja zużywam na szyję na noc, hi hi))
chyba tak trzeba będzie zrobić...
joasiak1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-25, 11:35   #11
justa79
Zakorzenienie
 
Avatar justa79
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Gdańsk/Sopot
Wiadomości: 4 023
GG do justa79
Dot.: krem nawilżająco-odżywczy na przesuszenie skóry [OT]

Cytat:
Napisane przez joasiak1
wrażenia ze stosowania Vichy SPF 60 kremu-żelu...? (...)
chodzi mi o to, czy zostawia białą powłokę jak Bioderma i jak się wchłania oraz czy się lepi.
konsystencję ma pośrednią między gęstym kremem a fluidem, ale do żelu to mu daleko nie zostawia białej powłoki, lepi się. średnio mi przypadł do gustu - wolę bardziej płynne blokery (np. Bioderma fluid max), u mnie im gęstszy, tym gorzej skóra go odbiera.
justa79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:59.