Noc poślubna- jaka bielizna??? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ślubny wizerunek

Notka

Ślubny wizerunek Ślubny wizerunek jest dla ciebie ważny? Zadaj pytanie na temat sukni ślubnej, makijażu, fryzury oraz dodatków ślubnych. Czuj się wyjątkowo w tym dniu.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-12-10, 12:36   #31
alonek
Raczkowanie
 
Avatar alonek
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: tam, gdzie Ciebie nie ma
Wiadomości: 121
Dot.: Noc poślubna- jaka bielizna???

Cytat:
Napisane przez nutik Pokaż wiadomość
Cooooo? Co to za zwyczaj? :P Wydaje się być dość zabawny, ale pewnie cała się kleiłaś a sukienka razem z Tobą.
no właśnie nie kleiłam się ^^ zaszyłam cukier (około pół łyżeczki- to nie jest tak dużo) w woreczku i dopiero wszyłam to w suknię (przy biuście jeden woreczek a drugi woreczek....przy majtkach ) TŻ śmiał się, że będzie miał baaardzo słodką noc i życie ze mną miałam dodać do cukru odrobinę pieprzu (hehe), ale zrezygnowałam ^^ dziewczyny- suknia ślubna zwykle waży od 3 kg w górę (moja ponad 3 kilo) i każda się spoci i później zobaczy, że obwód tu i tam się zmniejszył (total sauna ) z cukru nie zrobi się przecież karmel a w razie "czego" można zaproponować TŻ małe co nieco w trakcie imprezy
Kreolka- wymyśliłam ten cukier, bo nie chciałam by było tak sztywno przed wspólnym prysznicem z TŻ mieliśmy ubaw z tego cukru (i nie tylko- po ślubie jak wychodziliśmy z kościoła goście rzucali nam ryż, płatki róż i monety: w domu okazało się, że oboje mamy przyklejone pieniążki do ciała- ja przy biuście, Karol przy majtkach nie wiemy jakim cudem, ale wesoło było "szukanie" kryształków cukru pod prysznicem ma swe zalety ) - do dziś wspominamy to bardzo miło ^^
__________________
" Piękno jest w oczach patrzącego " (Woody Allen)

alonek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-10, 19:20   #32
axox
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 241
Dot.: Noc poślubna- jaka bielizna???

Cytat:
Napisane przez alonek Pokaż wiadomość
pamiętam jak to było u mnie: po ślubie, zabawie i powrocie do domu wzięliśmy wspólny prysznic- dłuuugi, gorący, relaksujący ^^ po prysznicu przytuleni poszliśmy spać- za dużo emocji ^^ jeśli ktoś ma wesele (tak od 80 osób wzwyż) to ciężko o seks po wszystkim a jeśli jest przyjęcie dla najbliższej rodziny (tak do góra 40 osób)- to już prędzej. Dziewczyny- nieważne jaką będziecie miały bieliznę w PIERWSZĄ noc po ślubie : ważniejsze jaka ona będzie z upływem czasu jeśli koniecznie chcecie mieć jakąś ładną, seksowną i wygodną bieliznę na tę "magiczną chwilę" to pamiętajcie o jednym- byście nie wkładały jej pod suknię (każdy się poci- niestety- i nic nie jest później świeże i czyste) ja na pierwszą poślubną noc proponuję.... wstążeczkę chyba wiadomo o co chodzi ^^
aha- wiecie co zrobiłam z bielizną którą miałam pod suknią? wszyłam w nią....cukier a na co? na słodkie pożycie małżeńskie wszystko się rozpuściło ale cukier się sprawdził ^^ znajomej tak się mój pomysł spodobał, że też tak zrobiła
ja nie kumam;p jak to wstążeczkę?
axox jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-10, 19:29   #33
talkative2
Zakorzenienie
 
Avatar talkative2
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: kraina deszczem płynąca
Wiadomości: 5 119
Dot.: Noc poślubna- jaka bielizna???

Cytat:
Napisane przez axox Pokaż wiadomość
ja nie kumam;p jak to wstążeczkę?
Przypuszczam, że chodzi o popularną czerwoną wstążkę, która można sie obwiązać zamiast bielizny - jak prezent
__________________

talkative2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-10, 20:04   #34
alonek
Raczkowanie
 
Avatar alonek
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: tam, gdzie Ciebie nie ma
Wiadomości: 121
Dot.: Noc poślubna- jaka bielizna???

Cytat:
Napisane przez talkative2 Pokaż wiadomość
Przypuszczam, że chodzi o popularną czerwoną wstążkę, która można sie obwiązać zamiast bielizny - jak prezent
__________________
" Piękno jest w oczach patrzącego " (Woody Allen)

alonek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-06, 10:48   #35
kalinkaxxx
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 3
Dot.: Noc poślubna- jaka bielizna???

www.bielizna.xxx/ polecam
kalinkaxxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-12, 18:41   #36
karolinko
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 50
Dot.: Noc poślubna- jaka bielizna???

Wszystko zależy jaką masz suknie ślubną jeżeli gorset to na pewno bardotkę żeby nic nie wychodziło Ja swoja bieliznę zamówiłam na kontri. Powiem ci że ja szybko się przebrałam w sexy zestaw jak wróciliśmy do pokoju to był strój pokojówki i bardzo miło mój mąż tą noc wspomina
karolinko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-13, 12:22   #37
kreoolka
Rozeznanie
 
Avatar kreoolka
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 506
Dot.: Noc poślubna- jaka bielizna???

No Super pomysł i najważniejsze ,ze mąż to mile wspomina i że ma co wspominac !!!
kreoolka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-06-27, 10:33   #38
kreoolka
Rozeznanie
 
Avatar kreoolka
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 506
Dot.: Noc poślubna- jaka bielizna???

Dziewczyny miałyście racje po całej imprezie weselnej byliśmy tak zmęczeni, że nawet zapomniałam o tej bieliźnie .... Ale postawiłam jednak na zwykłą klasyczną . Kupiłam sobie biustonosz w Reserved za 70 zł leżał idealnie.
kreoolka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-04, 10:00   #39
angelikan00
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 1
Dot.: Noc poślubna- jaka bielizna???

Na noc poślubną najlepiej założyć gorsecik - bardzo sexy. Śliczny biały z majteczkami. a jeżeli wolicie coś innego to może połączenie biustonosza z majteczkami i seksownym pasem.

Polecam sklep internetowy xxx

Zobaczcie i sprawdźcie naprawdę warto.

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2016-08-16 o 15:12 Powód: link
angelikan00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Ślubny wizerunek


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:47.