Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII - Strona 13 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-02-15, 20:15   #361
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

któraś się zastanawiała nad kolorami szminek living nature tadaaaaam, ja mam trzy, wszystkie lubię (wybaczcie żyły na zdjęciach, już taki mój urok...)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC00995.jpg (43,2 KB, 45 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00992.jpg (47,2 KB, 57 załadowań)
cloche jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-15, 20:29   #362
jp91
Wtajemniczenie
 
Avatar jp91
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 670
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
któraś się zastanawiała nad kolorami szminek living nature tadaaaaam, ja mam trzy, wszystkie lubię (wybaczcie żyły na zdjęciach, już taki mój urok...)
ładne szmineczki Ja też taka żylasta
__________________
Justyna

jp91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-15, 20:38   #363
mlodziudka85
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 1 329
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
To czekamy na opinię



Nie wiem, czemu przez długi czas żyłam w przekonaniu, że to co obce, fantazyjne, egzotyczne jest lepsze od tego, co oferuje nam nasz rodzimy "ogród dobroci" Marketing działa podstępnie Okazuje się, że rodzimy produkt nie dość, że działa dobrze, to w dodatku jest jakby łagodniejszy. Moja skóra i włosy nie muszą się do niego przyzwyczajać, tolerują go od samego początku, nawet zapach jest taki neutralny, niczym specyficznym nie trąci, za wyjątkiem wiesiołkowego smrodku, ale i do niego z czasem przywykłam, stał mi się obojętny.

Zgadzam się i słyszałam nie raz o tym, że np azjaci powinni jeść ryż z sosem sojowym, włosi makaron z owocami morza i oliwkami, a my pozostańmy np przy buraczkach z chrzanem i jabłkach, od czasu do czasu korzystając dla ciekawości z towarów importowanych To nawet bardziej ekologiczne jeśli korzystamy z produktów regionalnych. Tą teorię można przełożyć na wszystko i na oleje także

Zdrówka życzę



Dokładnie, swego czasu wiele lat temu była nawet jakaś afera z niejakim dr.Tołpą. Nie pamiętam o co chodziło, ale jakieś nabieranie ludzi, że torf i borowina leczą i uzdrawiają, że produkty doktora są wyjątkowe, przez niego odkryte te substancje, lata badań i eksperymentów nad nimi, a tak naprawdę nic nie udowodnione, chyba mieli podobny system sprzedaży co Herbalife. Jedynie ta linia Eco spa jest dość ciekawa, ale i tak pozostawia wiele do życzenia.



Jeszcze na koniec polecam czystą gąbeczką mokrą przetrzeć twarz, żeby też wypłukać nadmiar samego oczyszczacza, to może takie moje zboczenie, ale wmawiam sobie, że jeszcze lepiej działa, efekty w każdym razie u mnie są bardzo dobre
Dziękuję.
Też tak robię. Wpierw namydlam buzię. Potem delikatnie masuję gąbką. Następnie zmywam środek też przy użyciu gąbeczki. Płukając ją przy tym kilkakrotnie.
Miałam żel pod prysznic z tej lini. Czaiłam się też na masło. Teraz mam ten krem odstresowujący (czy jakoś tak). Czas się składów nauczyć....


Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Iwi
mam NuFountain
Bardzo, bardzo, bardzo Ci dziękuję
Super. Też bym skakała

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
któraś się zastanawiała nad kolorami szminek living nature tadaaaaam, ja mam trzy, wszystkie lubię (wybaczcie żyły na zdjęciach, już taki mój urok...)
sandstone jest cudna. Jak jest z trwałością? Ostatnio zrobiłam się wymagająca po nabyciu jednej pomadeczki (nie nadaję się na ten wątek).
mlodziudka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-15, 21:02   #364
EmilaDz78
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Łódz
Wiadomości: 1 375
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
któraś się zastanawiała nad kolorami szminek living nature tadaaaaam, ja mam trzy, wszystkie lubię (wybaczcie żyły na zdjęciach, już taki mój urok...)
A ja kliknełam czarny tusz do rzęs
EmilaDz78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-15, 21:14   #365
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
któraś się zastanawiała nad kolorami szminek living nature tadaaaaam, ja mam trzy, wszystkie lubię (wybaczcie żyły na zdjęciach, już taki mój urok...)
Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
ładne szmineczki Ja też taka żylasta
Ta trzecia chyba najładniejsza Mi też wystają żyły (od czasu zajścia w ciążę)

Cytat:
Napisane przez mlodziudka85 Pokaż wiadomość
Dziękuję.
Też tak robię. Wpierw namydlam buzię. Potem delikatnie masuję gąbką. Następnie zmywam środek też przy użyciu gąbeczki. Płukając ją przy tym kilkakrotnie.
Miałam żel pod prysznic z tej lini. Czaiłam się też na masło. Teraz mam ten krem odstresowujący (czy jakoś tak).

Czas się składów nauczyć....
Ja też tak robię, identycznie

Tu masz krótko i zwięźle o toksynach po polsku: http://luskiewnik.strefa.pl/acne/toksyny.htm , polecam wykuć na pamięć
Polecam też stronę Phenome: http://phenome.pl/pl/main/baza-wiedz...-w-kosmetykach
w razie niewiedzy jest jeszcze wizażowy słownik: https://wizaz.pl/chemia/ , gdzie możesz wpisać nazwę substancji, aby dowiedzieć się, co to jest. Słownik jest fajny, niestety nie podają w nim informacji o szkodliwości
Oraz pierwszy post tego wątku

Jest tez sporo stron zagranicznych. Warto poszperać
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-15, 21:22   #366
Claire91
Wtajemniczenie
 
Avatar Claire91
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 2 755
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Ta trzecia chyba najładniejsza Mi też wystają żyły (od czasu zajścia w ciążę)



Ja też tak robię, identycznie

Tu masz krótko i zwięźle o toksynach po polsku: http://luskiewnik.strefa.pl/acne/toksyny.htm , polecam wykuć na pamięć
Polecam też stronę Phenome: http://phenome.pl/pl/main/baza-wiedz...-w-kosmetykach
w razie niewiedzy jest jeszcze wizażowy słownik: https://wizaz.pl/chemia/ , gdzie możesz wpisać nazwę substancji, aby dowiedzieć się, co to jest. Słownik jest fajny, niestety nie podają w nim informacji o szkodliwości
Oraz pierwszy post tego wątku

Jest tez sporo stron zagranicznych. Warto poszperać
Na stronie i w różnych artykułach łuskiewnika, jest dużo pożytecznych informacji, ale przeglądając je natrafiłam też na kilka dla mnie niedorzecznych informacji
Przykład: zaleca picie drożdży, bez wcześniejszego zabicia ich gorącą wodą...Nie wiem po co, jak takie niezabite drożdże będą kradły nam składniki odżywcze i wątpię czy w takim przypadku to jest dla naszego organizmu korzystne.Tak przynajmniej uczono mnie na mikrobiologii i myślę ,że to dość logiczne.
Także polecam byc krytycznym wobec jego artykułow.

Stosuję nadal Baikal Herbals i poprawa lekka jest w kwestii nawilżenia szczególnie... Co do tlustosci skory i pryszczy (u mnie to głownie zaskórniki;/) rewelacji nie ma.A warto dodać, że nie stosuję żadnych podkładów ani tego typu zapychaczy jedynie puder bambusowy...I jeszcze czasami Capital soleil Vichy matujący .
__________________
wymiana nowy wątek-kosmetyki naturalne, mineralne, sera i apteczne
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post49549467

Edytowane przez Claire91
Czas edycji: 2013-02-15 o 21:24
Claire91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-15, 21:36   #367
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez Claire91 Pokaż wiadomość
Na stronie i w różnych artykułach łuskiewnika, jest dużo pożytecznych informacji, ale przeglądając je natrafiłam też na kilka dla mnie niedorzecznych informacji
Przykład: zaleca picie drożdży, bez wcześniejszego zabicia ich gorącą wodą...Nie wiem po co, jak takie niezabite drożdże będą kradły nam składniki odżywcze i wątpię czy w takim przypadku to jest dla naszego organizmu korzystne.Tak przynajmniej uczono mnie na mikrobiologii i myślę ,że to dość logiczne.
Także polecam byc krytycznym wobec jego artykułow.

Stosuję nadal Baikal Herbals i poprawa lekka jest w kwestii nawilżenia szczególnie... Co do tlustosci skory i pryszczy (u mnie to głownie zaskórniki;/) rewelacji nie ma.A warto dodać, że nie stosuję żadnych podkładów ani tego typu zapychaczy jedynie puder bambusowy...I jeszcze czasami Capital soleil Vichy matujący .
Akurat stronę wkleiłam z tabelką ze szkodliwymi składnikami, jest ona rzetelna, pokrywa się z wieloma informacjami z zaufanych źródeł
O tych drożdżach nie wiedziałam, muszę się wczytać

Raczej nie ma co liczyć, że krem zlikwiduje zaskórniki. Tu trzeba zadziałać czymś konkretniejszym. Gorzej jeśli nie zapobiega nowym, a wręcz od niego się pojawia ich coraz więcej, wiadomo, dobry krem nie powinien tak działać
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-02-15, 21:44   #368
Claire91
Wtajemniczenie
 
Avatar Claire91
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 2 755
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Akurat stronę wkleiłam z tabelką ze szkodliwymi składnikami, jest ona rzetelna, pokrywa się z wieloma informacjami z zaufanych źródeł
O tych drożdżach nie wiedziałam, muszę się wczytać

Raczej nie ma co liczyć, że krem zlikwiduje zaskórniki. Tu trzeba zadziałać czymś konkretniejszym. Gorzej jeśli nie zapobiega nowym, a wręcz od niego się pojawia ich coraz więcej, wiadomo, dobry krem nie powinien tak działać
Wlasnie ta tabelka wydaje sie w porzadku, tez kiedys do niej zagladalam

No wlasnie nie licze ze krem je zlikwiduje, ale wydaje mi sie ze wlasnie nie zapobiega nowym, chociaz na pewno nie jest winowajca, bo az za dobrze wiem jak wyglada zaskornikowy wysyp Na pewno poki co nie bede zmieniac, bo i tak jest nieco lepiej niz bylo
Ewentualnie zostaje jeszcze puder bambusowy ale nie wiem czy on wogole moze zapychac?
__________________
wymiana nowy wątek-kosmetyki naturalne, mineralne, sera i apteczne
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post49549467
Claire91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-15, 21:54   #369
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez Claire91 Pokaż wiadomość
Wlasnie ta tabelka wydaje sie w porzadku, tez kiedys do niej zagladalam

No wlasnie nie licze ze krem je zlikwiduje, ale wydaje mi sie ze wlasnie nie zapobiega nowym, chociaz na pewno nie jest winowajca, bo az za dobrze wiem jak wyglada zaskornikowy wysyp Na pewno poki co nie bede zmieniac, bo i tak jest nieco lepiej niz bylo
Ewentualnie zostaje jeszcze puder bambusowy ale nie wiem czy on wogole moze zapychac?
Ja jestem zdania, że jak cera jest problemowa to mało który krem się nadaje do codziennego stosowania. Puder bambusowy wątpię, żeby zapchał, ale może wysuszać, przez co skóra "wariuje". Poczekaj jeszcze cierpliwie parę tygodni, na razie kupiłas nowe kosmetyki, nie ładuj ich oczywiście za dużo naraz, skóra musi się do nich przyzwyczaić, bo to coś zupełnie nowego dla niej. Musi sama zacząć pracowac na swój wygląd, tak działa natura.
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-15, 21:54   #370
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez mlodziudka85 Pokaż wiadomość
sandstone jest cudna. Jak jest z trwałością? Ostatnio zrobiłam się wymagająca po nabyciu jednej pomadeczki (nie nadaję się na ten wątek).
trwałość te szminki mają superową według mnie one nie są takie wilgotne, może dlatego się trzymają? ale jak chcemy lepszej pielęgnacji (szczególnie teraz zimą), to dobrze przelecieć po wierzchu jeszcze jakimś balsamem do ust

widzę, że sandstone się wam najbardziej podoba ja jak pisałam, uwielbiam je wszystkie, ale morning sun chyba najbardziej do mnie pasuje. to taka czysta i soczysta, w miarę jasna czerwień. jakoś mnie rozwesela
cloche jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-15, 21:58   #371
Claire91
Wtajemniczenie
 
Avatar Claire91
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 2 755
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Ja jestem zdania, że jak cera jest problemowa to mało który krem się nadaje do codziennego stosowania. Puder bambusowy wątpię, żeby zapchał, ale może wysuszać, przez co skóra "wariuje". Poczekaj jeszcze cierpliwie parę tygodni, na razie kupiłas nowe kosmetyki, nie ładuj ich oczywiście za dużo naraz, skóra musi się do nich przyzwyczaić, bo to coś zupełnie nowego dla niej. Musi sama zacząć pracowac na swój wygląd, tak działa natura.
Wlasnie nie kombinuje zanadto- myje baikal pianka potem tonik, czasem czarne mydlo i biala/czerwona glinka. na noc krem baikal , na dzien filtr i bambus i tyle Wydaje mi sie ze wszystko jest na dobre drodze Mylam buzie gabeczka, fajnie oczyszcza, ale chyba za mocno pocieram, bo gębę mam potem czerwona ze hej
__________________
wymiana nowy wątek-kosmetyki naturalne, mineralne, sera i apteczne
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post49549467
Claire91 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-15, 22:06   #372
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez Claire91 Pokaż wiadomość
Wlasnie nie kombinuje zanadto- myje baikal pianka potem tonik, czasem czarne mydlo i biala/czerwona glinka. na noc krem baikal , na dzien filtr i bambus i tyle Wydaje mi sie ze wszystko jest na dobre drodze Mylam buzie gabeczka, fajnie oczyszcza, ale chyba za mocno pocieram, bo gębę mam potem czerwona ze hej
Wiem, że może to co teraz napiszę wyda się kontrowersyjne, ale obawiam się, że z filtrem nie osiągniesz gładkiej, bezgrudkowej cery, choćbyś używała najlepszych kosmetyków. Są oczywiście leki i lekarze, ale to jest błędne koło.
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-16, 06:33   #373
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez Claire91 Pokaż wiadomość
No wlasnie nie licze ze krem je zlikwiduje, ale wydaje mi sie ze wlasnie nie zapobiega nowym, chociaz na pewno nie jest winowajca, bo az za dobrze wiem jak wyglada zaskornikowy wysyp Na pewno poki co nie bede zmieniac, bo i tak jest nieco lepiej niz bylo
Ewentualnie zostaje jeszcze puder bambusowy ale nie wiem czy on wogole moze zapychac?

niestety.
odstaw go na jakiś czas i zobacz czy jest lepiej.
dość rzadko się to zdarza, ale sprawdzić nie zaszkodzi.
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-16, 07:08   #374
Claire91
Wtajemniczenie
 
Avatar Claire91
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 2 755
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Dzięki To chyba spróbuję z tymi filtrami i pudrem bambusowym, ale nie wiem czym wtedy matować twarz? Niedługo będę mieć skrobię kukurydzianą Dry Flo, może ona lepiej się sprawdzi

Wcale nie uważam, że Korah twoje zdanie jest kontrowersyjne- bo to jest tak , kwasy to i trzeba filtr, filtry zapychają i znów to samo(ja akurat teraz nie uzywam kwasow).Ten filtr którego używam dość dobrze się sprawuje, no ale nic zobaczymy co z tego wyjdzie
__________________
wymiana nowy wątek-kosmetyki naturalne, mineralne, sera i apteczne
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post49549467

Edytowane przez Claire91
Czas edycji: 2013-02-16 o 07:11
Claire91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-16, 07:20   #375
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez kasik71 Pokaż wiadomość
ło matko a co to linia i co to za sklepik ???
mój ulubiony sklep: organeo; a co to za kosmetyki, to już nie pomnę ja nie rozumiem, jak to dostało certyfkat sklep jest uczciwy, wszystkie składy podają, żadnego ściemniania

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość

Dokładnie, swego czasu wiele lat temu była nawet jakaś afera z niejakim dr.Tołpą. Nie pamiętam o co chodziło, ale jakieś nabieranie ludzi, że torf i borowina leczą i uzdrawiają, że produkty doktora są wyjątkowe, przez niego odkryte te substancje, lata badań i eksperymentów nad nimi, a tak naprawdę nic nie udowodnione, chyba mieli podobny system sprzedaży co Herbalife. Jedynie ta linia Eco spa jest dość ciekawa, ale i tak pozostawia wiele do życzenia.
też coś pamiętam jakieś kontrowersje koło tego. ale przyznam, że swego czasu używałam pasjami tej borowinowej, jeszcze starej wersji do ciała i uważam, że była bardzo skuteczna...
P.S. Kupiłam;potem Ci skrobnę pw.
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-16, 08:28   #376
LeejdiNaati
Zakorzenienie
 
Avatar LeejdiNaati
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 23 352
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Korah oficjalnie dziękuję Ci za polecenie mi tych gąbek z Rossmanna. Moja twarz nigdy nie była taka czysta
__________________
LeejdiNaati jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-16, 08:48   #377
Sicilia
Zadomowienie
 
Avatar Sicilia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 621
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
któraś się zastanawiała nad kolorami szminek living nature tadaaaaam, ja mam trzy, wszystkie lubię (wybaczcie żyły na zdjęciach, już taki mój urok...)
Sandstone jest boska
__________________
Reklama kosmetyków na mnie nie działa, dopiero lista składników

naturalnie proste
Sicilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-16, 08:56   #378
gayenka
Zakorzenienie
 
Avatar gayenka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3 269
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

znalazłam:
http://www.costasy.pl/esklep,produkt...aza_pod_cienie

Closzek kusicielu wstrętny
__________________
Se spánky z břidlicových střech
se zády rtutě na oknech,
páry z broušenýho skla,
se stehny váhy, tě každej zná,
tě každej zná, tě každej zná
a když Tě ochutná,
ví, že víš, že...



gayenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-16, 09:02   #379
Iwi82
Wtajemniczenie
 
Avatar Iwi82
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 2 426
GG do Iwi82
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Dziś po raz pierwszy wypróbowałam serum NuFountain - bałam się, że mnie podrażni (bo mam bardzo wrażliwą cerę), ale na szczęście nic takiego się nie stało Wrażenia póki co bardzo pozytywne, ale jakieś głębsze przemyślenia będę mogła napisać jak już poużywam dłużej
Iwi82 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-16, 09:08   #380
EmilaDz78
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Łódz
Wiadomości: 1 375
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez Claire91 Pokaż wiadomość
Wlasnie ta tabelka wydaje sie w porzadku, tez kiedys do niej zagladalam

No wlasnie nie licze ze krem je zlikwiduje, ale wydaje mi sie ze wlasnie nie zapobiega nowym, chociaz na pewno nie jest winowajca, bo az za dobrze wiem jak wyglada zaskornikowy wysyp Na pewno poki co nie bede zmieniac, bo i tak jest nieco lepiej niz bylo
Ewentualnie zostaje jeszcze puder bambusowy ale nie wiem czy on wogole moze zapychac?
U mnie często następuje efekt przekarmienia cery i wtedy np: przez 3 wieczory nie używam kremów,ostatnio mam ochotę wywalić wszystkie kosmetyki i kupić To mydło,podobno naprawdę działa,znalazłam kilka blogów gdzdie dziewczyny testowały przez 28 dni oceń sama,ja zbieram na to mydło
Niesamowita jest hstoria kobiety,która tworzyła to mydło przez 40 lat,filmik o niej jest na stronie firmowej gamila.com

---------- Dopisano o 10:08 ---------- Poprzedni post napisano o 10:06 ----------

Cytat:
Napisane przez Iwi82 Pokaż wiadomość
Dziś po raz pierwszy wypróbowałam serum NuFountain - bałam się, że mnie podrażni (bo mam bardzo wrażliwą cerę), ale na szczęście nic takiego się nie stało Wrażenia póki co bardzo pozytywne, ale jakieś głębsze przemyślenia będę mogła napisać jak już poużywam dłużej
powinnam omijać wizaz szerokim łukiem,tylko kusicie
EmilaDz78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-16, 09:10   #381
LeejdiNaati
Zakorzenienie
 
Avatar LeejdiNaati
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 23 352
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez Iwi82 Pokaż wiadomość
Dziś po raz pierwszy wypróbowałam serum NuFountain - bałam się, że mnie podrażni (bo mam bardzo wrażliwą cerę), ale na szczęście nic takiego się nie stało Wrażenia póki co bardzo pozytywne, ale jakieś głębsze przemyślenia będę mogła napisać jak już poużywam dłużej
A używałaś może serum samo robionego z Wit. C żeby móc porównać?
__________________
LeejdiNaati jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-16, 09:21   #382
Iwi82
Wtajemniczenie
 
Avatar Iwi82
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 2 426
GG do Iwi82
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez LeejdiNaati Pokaż wiadomość
A używałaś może serum samo robionego z Wit. C żeby móc porównać?
Niestety nie Używałam kiedyś serum z olejową formą witaminy C, ale nie za bardzo widziałam rezultaty
Iwi82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-16, 09:23   #383
LeejdiNaati
Zakorzenienie
 
Avatar LeejdiNaati
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 23 352
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez Iwi82 Pokaż wiadomość
Niestety nie Używałam kiedyś serum z olejową formą witaminy C, ale nie za bardzo widziałam rezultaty
Szkoda. No nic, pewnie za jakiś czas i ja się skuszę na to Nu
__________________
LeejdiNaati jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-16, 09:24   #384
_Kari_
Zakorzenienie
 
Avatar _Kari_
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 523
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez gayenka Pokaż wiadomość
znalazłam:
http://www.costasy.pl/esklep,produkt...aza_pod_cienie

Closzek kusicielu wstrętny
to jakas ich nowosc... zastanawia mnie tylko czy to bardziej baza czy jednak troche korektor... cena nie powala i tak w ciemno brac to sie boje :/
_Kari_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-16, 09:27   #385
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

mam 7,5 kg czarnej rzepy takze jakby ktoras byla chetna to moge sie podzielic
Anula pamietasz jak zamawialysmy na spolke balsamy planeta organica?? jeden byl tybetanski a drugi turecki??
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-16, 09:29   #386
_Kari_
Zakorzenienie
 
Avatar _Kari_
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 523
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez LeejdiNaati Pokaż wiadomość
Szkoda. No nic, pewnie za jakiś czas i ja się skuszę na to Nu
a mnie troszke wczoraj zastanawial czas przydatnosci do uzycia tego serum... no bo w teorii nalezy zuzyc w ciagu 3-4 tygodni, serum jest robione przed wysylka, ale wysylka do nas trwa przy dobrych wiatrach ok. 2 tyg. to na zuzycie zostaej 2 tygodnie...a co po tych 2 tyg? do smietnika? no bo watpie aby w ciagu 2 tyg. zuzyc taka pojemnosc :/

dziewczyńy ktore uzywaly tego serum jak robicie? uzywacie ponad te 3-4 tyg??
_Kari_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-16, 09:30   #387
LeejdiNaati
Zakorzenienie
 
Avatar LeejdiNaati
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 23 352
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez _Kari_ Pokaż wiadomość
a mnie troszke wczoraj zastanawial czas przydatnosci do uzycia tego serum... no bo w teorii nalezy zuzyc w ciagu 3-4 tygodni, serum jest robione przed wysylka, ale wysylka do nas trwa przy dobrych wiatrach ok. 2 tyg. to na zuzycie zostaej 2 tygodnie...a co po tych 2 tyg? do smietnika? no bo watpie aby w ciagu 2 tyg. zuzyc taka pojemnosc :/

dziewczyńy ktore uzywaly tego serum jak robicie? uzywacie ponad te 3-4 tyg??
Faktycznie zastanawiające Ja to bym chyba z 3-4 miesiące tego używała
__________________
LeejdiNaati jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-16, 09:34   #388
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez gayenka Pokaż wiadomość
znalazłam:
http://www.costasy.pl/esklep,produkt...aza_pod_cienie

Closzek kusicielu wstrętny
ooo, i jaki przyjemny skład tej bazy! chcę, chcę!!!

to jesteśmy kwita z kuszeniem
cloche jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-16, 09:35   #389
LeejdiNaati
Zakorzenienie
 
Avatar LeejdiNaati
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 23 352
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

A z mojego zamówienia na ZSK chyba nic nie będzie Nie opłaca mi się samej zamawiać
__________________
LeejdiNaati jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-16, 09:42   #390
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
mam 7,5 kg czarnej rzepy takze jakby ktoras byla chetna to moge sie podzielic
Anula pamietasz jak zamawialysmy na spolke balsamy planeta organica?? jeden byl tybetanski a drugi turecki??
tak
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:05.