problemy początkującej - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-02-21, 00:40   #1
parapecik
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 3

problemy początkującej


Cześć wszystkim, chciałam podzielić się z wami moim problemem ale nie chcę być jakoś rozpoznana stąd nowe konto. Jestem z chłopakiem 9 miesięcy, współżyjemy od jakiś 5 miesięcy oboje mamy po 21 lat i jesteśmy dla siebie pierwszymi partnerami no i coś nie gra. Wiem, że 5 miesięcy bycia aktywną seksualnie to bardzo krótko ale chciałbym w końcu mieć orgazm kochając się z moim chłopakiem a tej radochy ani widu ani słychu. Myślę, że problemem są za krótkie pieszczoty, mój TZ niestety nie poświęca mi wiele uwagi w łóżku(może przesadzam, już sama nie wiem). O dziwo na co dzień jest cudowny, czuły, troskliwy, pomocny. Serio jesli chodzi o każdy aspekt poza seksem to jest nam razem wspaniale, ale ta jedna rzecz coraz bardziej wzbudza moją frustrację. Początkowo starałam się mówić mu jak mam mnie dotykać, pokazywałam ale on jakoś tego nie łapie. A pokazywanie piąty, szósty raz jest już irytujące dla obu stron więc przestałam. On chyba myśli więc, że wszystko jest super. Tak jak wspomniałam wyżej mój TŻ nie ma doświadczenia, nie dopuszczam do siebie myśli, o tym, że móglby być łóżkowym egoistą, muszę to jakos sprawdzić ale prawde mówiąc nie mam zielonego pojęcia jak z nim o tym porozmawiać. No bo co ja mam mu powiedzieć, "kotku juz dziesiąty raz mówie ci jak masz mnie pieścić a ty nadal robisz to źle i za krótko"? nie mam pojęcia jak to załatwić... żebyście nie pomyślały, że tylko narzekam a sama nic z siebie nie daję napiszę, że ja staram się podpytywać co on lubi i jak sprawić mu przyjemność zazwyczaj mówi, że jest fajnie, bez żadnych podpowiedzi co też jest irytujące, sam w rewanżu nigdy nie pyta czy lubie to czy tamto i jak mógłby się poprawić jestem podłamana tą całą sytuacją, macie jakieś rady jak mogłaby z nim o tym skutecznie porozmawiać, bez uderzania w jego ego?
parapecik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-21, 02:53   #2
rains
Przyczajenie
 
Avatar rains
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 2
GG do rains
Dot.: problemy początkującej

Wiesz, myślę że przyczyną takiego stanu rzeczy nie jest to, że jesteście dla siebie pierwszymi partnerami. Mój TŻ nie jest moim pierwszym partnerem za to ja jestem jego pierwszą partnerką i naprawdę czuję że wszystko jest tak, jak być powinno- a jeśli nie jest, delikatna sugestia wystarczy. Może powinnaś zasugerować mu nie tyle to, że robi to źle co to, że większa uwaga poświęcona Tobie zaprocentuje większą przyjemnością dla obojga?
rains jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-21, 10:38   #3
parapecik
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 3
Dot.: problemy początkującej

tylko jak ubrać tę sugestię w słowa, tak żeby nie powiedzieć nic głupiego?
parapecik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-21, 11:18   #4
Zaczytana Lilu
Raczkowanie
 
Avatar Zaczytana Lilu
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 92
Dot.: problemy początkującej

Zwyczajnie powiedz w prost że nie masz orgazmu i jakie pieszczoty sprawiają ci przyjemność.Otwarta rozmowa o swoich potrzebach i pragnieniach w łóżku jest podstawą udanego seksu .Facet nawet początkujący któremu zależy na satysfakcji partnerki będzie starał się kierować twoimi wskazówkami. Zastanów się na czym ci bardziej zależy na jego ego czy na twoim orgazmie.
Zaczytana Lilu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-23, 10:43   #5
rozyczki
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 1
Dot.: problemy początkującej

ja mam ten sam problem. Jestesmy razem 1,5roku a sypiamy ponad rok i jeszcze nigdy nie mialam orgazmu na poczatku nie przeszkadzało mi to za bardzo ale teraz to nawet nie mam ochoty na ten sex. Kocham go bardzo i wiem ze on mnie tez. Czasami jak on skonczy to pyta mnie jak było i zupełnie nie wiem co mu wtedy powiedziec i najczesciej nic nie mowie.

Edytowane przez rozyczki
Czas edycji: 2013-07-16 o 14:57
rozyczki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-25, 17:07   #6
agrafka1990
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 17
Dot.: problemy początkującej

Wiesz co spróbuj może mówić "lubię gdy..." tak w trakcie, po prostu, może On potrzebuje żebyś go pokierowala
agrafka1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-25, 19:07   #7
adverse
Raczkowanie
 
Avatar adverse
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 127
Dot.: problemy początkującej

Albo może znajdź jakiś artykuł w gazecie na temat róznych rodzajów pieszczot i wspomnij mu, że chciałabyś kiedyś spróbować czegoś takiego, albo zapytaj go czy ma jakieś fantazje i opowiedz mu o swoich, o tym czego pragniesz ;> Może Twój problem bierze się z braku rozmowy o seksie w związku? Bo raczej nie z tego, że zaczynacie..
adverse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-02-25, 21:05   #8
Rule Britannia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 537
Dot.: problemy początkującej

Cytat:
Napisane przez parapecik Pokaż wiadomość
Cześć wszystkim, chciałam podzielić się z wami moim problemem ale nie chcę być jakoś rozpoznana stąd nowe konto. Jestem z chłopakiem 9 miesięcy, współżyjemy od jakiś 5 miesięcy oboje mamy po 21 lat i jesteśmy dla siebie pierwszymi partnerami no i coś nie gra. Wiem, że 5 miesięcy bycia aktywną seksualnie to bardzo krótko ale chciałbym w końcu mieć orgazm kochając się z moim chłopakiem a tej radochy ani widu ani słychu. Myślę, że problemem są za krótkie pieszczoty, mój TZ niestety nie poświęca mi wiele uwagi w łóżku(może przesadzam, już sama nie wiem). O dziwo na co dzień jest cudowny, czuły, troskliwy, pomocny. Serio jesli chodzi o każdy aspekt poza seksem to jest nam razem wspaniale, ale ta jedna rzecz coraz bardziej wzbudza moją frustrację. Początkowo starałam się mówić mu jak mam mnie dotykać, pokazywałam ale on jakoś tego nie łapie. A pokazywanie piąty, szósty raz jest już irytujące dla obu stron więc przestałam. On chyba myśli więc, że wszystko jest super. Tak jak wspomniałam wyżej mój TŻ nie ma doświadczenia, nie dopuszczam do siebie myśli, o tym, że móglby być łóżkowym egoistą, muszę to jakos sprawdzić ale prawde mówiąc nie mam zielonego pojęcia jak z nim o tym porozmawiać. No bo co ja mam mu powiedzieć, "kotku juz dziesiąty raz mówie ci jak masz mnie pieścić a ty nadal robisz to źle i za krótko"? nie mam pojęcia jak to załatwić... żebyście nie pomyślały, że tylko narzekam a sama nic z siebie nie daję napiszę, że ja staram się podpytywać co on lubi i jak sprawić mu przyjemność zazwyczaj mówi, że jest fajnie, bez żadnych podpowiedzi co też jest irytujące, sam w rewanżu nigdy nie pyta czy lubie to czy tamto i jak mógłby się poprawić jestem podłamana tą całą sytuacją, macie jakieś rady jak mogłaby z nim o tym skutecznie porozmawiać, bez uderzania w jego ego?
To źle, że utwierdzasz go w przekonaniu, że jest ok, a tak nie jest. Aż do skutku, moja droga. Następnym razem spróbuj go nakierować jeszcze raz, wyjęcz sssseksownie, żeby nie przestawał tego robić, pokieruj jego dłońmi. Jeśli to nic nie da, to proponuję zostawiać mu liściki, ale żeby przypadkowo ktoś niepowołany go nie znalazł! Napisz to z głową. Nie może to być tak, że go zjedziesz, tylko np. "Kocham, jak całujesz mnie w szyję, chciałabym, żebyś następnym razem zrobił to o wiele dłużej". Facet na pewno spróbuje, a Ty pokaż, że Cię to kręci! Następnym razem zostaw jeszcze inny liścik. Ewentualnie smski.
Nie daj się zepchnąć na drugi plan.
Rule Britannia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-27, 15:16   #9
julkakulka92
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 4
Dot.: problemy początkującej

a może kup jakieś gadżety erotyczne i przy ich używaniu naprowadzisz chłopaka na to co Ci odpowiada najbardziej, co lubisz i co Ci sprawia największą przyjemność.
julkakulka92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-27, 23:19   #10
Skunki
Raczkowanie
 
Avatar Skunki
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 84
GG do Skunki
Dot.: problemy początkującej

Moim zdaniem są kobiety mniej wymagające i takie, które potrzebują więcej czułości, dokładności w tym co robi partner.Być może jesteś bardziej wymagająca i musicie się dobrze zgrać- poznać w łóżku, abyś miała orgazm.

Ja obecnie jestem z partnerką u której występuje podobny "problem" i uważam że Ona jest po prostu bardziej wymagająca i trzeba się bardzo starać o to żeby "dostała" Jesteśmy ze sobą krótko i jest nam ze sobą super- poza łóżkiem ...

Do tej pory nie jest tak jakbym chciał czyli wspaniały seks + Jej i mój orgazm.Jednak jest już duża poprawa.Na początku nie potrafiłem Jej tak dotykać żeby miała z tego przyjemność Bardzo się starałem i oczekiwałem od Niej wskazówek i podpowiedzi.Teraz już nic nie musi mówić ale jak ją "tam" dotykam to słyszę jej oddech i widzę każdą reakcję na dotyk i wiem co i gdzie żeby było jej dobrze

Niestety tylko paluszkami ją doprowadzę ( dokładnie, delikatnie i z wyczuciem symulując łechtaczkę) Jest to jednak już krok do przodu i jakaś satysfakcja że ( z tego co wiem) jako jedyny dałem Jej tyle przyjemności ) Sobie też bo dla mnie większa satysfakcja jest w tym , że widzę jak odlatuje niż mój orgazm.

Pisałem o kobietach bardziej lub mniej wymagających bo z poprzednimi partnerkami ( zawsze byłem długo w związkach) było inaczej tzn reakcja na mój dotyk szybka i praktycznie orgazm był zawsze finałem pieszczot czy seksu.

Ekspertem nie jestem zapewne, ale postaraj się go nakierować delikatnie, powiedz "Misiu zrób to tak."..weź jego rękę ...paluszka...pokaż....Je śli wchodzi w Ciebie i kończy zbyt wcześnie to może doprowadź go "jakoś" do orgazmu daj ochłonąć kilkanaście minut i ten jego drugi raz powinien być już dużo dłuższy.Znajdź pozycję w której masz najlepsze doznania i może się uda

Jeśli nie jest egoistą to powinien próbować, ale zasugeruj to w delikatny sposób bo jak powiesz " pokazywałam Ci tyle razy a Ty nadal nie wiesz jak" to efekt będzie taki sam jakbyś powiedziała do niego " Ty gamoniu jesteś taki lewy że wole sama sobie to zrobić"
Skunki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-03, 11:08   #11
parapecik
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 3
Dot.: problemy początkującej

hmm to ciekawe nigdy nie zastanawiałam się nad tym czy mogę być jakoś szczególnie wymagająca ale wiem na pewno, że jestem psychicznie świadoma czego w łóżku oczekuje a z drugiej strony nie umiem tego chłopakowi powiedzieć bojąc się, że w jakiś sposób go urażę.
parapecik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-05, 15:06   #12
MargoF1
Raczkowanie
 
Avatar MargoF1
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Pzn
Wiadomości: 221
Dot.: problemy początkującej

Czy to normalne, że osiągam orgazm tylko będąc na górze? Mój partner w innych pozycjach bardzo się stara i mi jest bardzo przyjemnie, ale nic z tego
MargoF1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-05, 15:44   #13
Skunki
Raczkowanie
 
Avatar Skunki
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 84
GG do Skunki
Dot.: problemy początkującej

Cytat:
Napisane przez MargoF1 Pokaż wiadomość
Czy to normalne, że osiągam orgazm tylko będąc na górze? Mój partner w innych pozycjach bardzo się stara i mi jest bardzo przyjemnie, ale nic z tego

Raczej normalne, powinnaś się cieszyć, że taki masz.Moja kobieta podczas stosunku jeszcze nie miała orgazmu i na tą chwilę nie możemy nic na to poradzić mimo, że bardzo staraliśmy się.Na szczęście orgazmy łechtaczkowe podczas petingu są do osiągnięcia.Wcześniej byłem w kilku związkach i było to dla mnie nie do pomyślenia, teraz trochę o tych sprawach poczytałem i jestem w szoku...Jest wiele kobiet które za cholerę nie mogą przeżyć orgazmu Może to kwestia czasu i będziesz miewała także w innych pozycjach.
Skunki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-08, 13:47   #14
pat101
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 25
Dot.: problemy początkującej

Cytat:
Napisane przez Skunki Pokaż wiadomość
Moim zdaniem są kobiety mniej wymagające i takie, które potrzebują więcej czułości, dokładności w tym co robi partner.Być może jesteś bardziej wymagająca i musicie się dobrze zgrać- poznać w łóżku, abyś miała orgazm.

Ja obecnie jestem z partnerką u której występuje podobny "problem" i uważam że Ona jest po prostu bardziej wymagająca i trzeba się bardzo starać o to żeby "dostała" Jesteśmy ze sobą krótko i jest nam ze sobą super- poza łóżkiem ...

Do tej pory nie jest tak jakbym chciał czyli wspaniały seks + Jej i mój orgazm.Jednak jest już duża poprawa.Na początku nie potrafiłem Jej tak dotykać żeby miała z tego przyjemność Bardzo się starałem i oczekiwałem od Niej wskazówek i podpowiedzi.Teraz już nic nie musi mówić ale jak ją "tam" dotykam to słyszę jej oddech i widzę każdą reakcję na dotyk i wiem co i gdzie żeby było jej dobrze

Niestety tylko paluszkami ją doprowadzę ( dokładnie, delikatnie i z wyczuciem symulując łechtaczkę) Jest to jednak już krok do przodu i jakaś satysfakcja że ( z tego co wiem) jako jedyny dałem Jej tyle przyjemności ) Sobie też bo dla mnie większa satysfakcja jest w tym , że widzę jak odlatuje niż mój orgazm.

Pisałem o kobietach bardziej lub mniej wymagających bo z poprzednimi partnerkami ( zawsze byłem długo w związkach) było inaczej tzn reakcja na mój dotyk szybka i praktycznie orgazm był zawsze finałem pieszczot czy seksu.

Ekspertem nie jestem zapewne, ale postaraj się go nakierować delikatnie, powiedz "Misiu zrób to tak."..weź jego rękę ...paluszka...pokaż....Je śli wchodzi w Ciebie i kończy zbyt wcześnie to może doprowadź go "jakoś" do orgazmu daj ochłonąć kilkanaście minut i ten jego drugi raz powinien być już dużo dłuższy.Znajdź pozycję w której masz najlepsze doznania i może się uda

Jeśli nie jest egoistą to powinien próbować, ale zasugeruj to w delikatny sposób bo jak powiesz " pokazywałam Ci tyle razy a Ty nadal nie wiesz jak" to efekt będzie taki sam jakbyś powiedziała do niego " Ty gamoniu jesteś taki lewy że wole sama sobie to zrobić"
dobre
pat101 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-10, 14:08   #15
MargoF1
Raczkowanie
 
Avatar MargoF1
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Pzn
Wiadomości: 221
Dot.: problemy początkującej

Mój TŻ jest raczej z rodzaju... długodystansowców Zawsze dba o to, żeby było mi dobrze. Seks nie jest u nas tematem tabu -nie tylko go uprawiamy ale wprost mówimy o swoich potrzebach/fantazjach. Jeśli dochodzę, to zawsze przed nim. Chociaż to dobre określenie, bo on nigdy nie doszedł we mnie. Stosujemy gumkę, TŻ mowi, że to zmniejsza bardzo jego doznania i potem musimy kończyć ręką czy w inny sposób. Od kilku dni biorę tabletki, rozmawialiśmy o tym, ale on przyznał, że nadal ma obawy przed kończeniem we mnie... Być może gdy zaczniemy współżyć bez prezerwatywy, to cała sprawa się rozwiąże i oboje będziemy dochodzić -w różnych pozycjach
MargoF1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:19.