Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XVII - Strona 170 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem

Notka

Być rodzicem Forum dla osób, które starają się o dziecko, czekają na poród lub już posiadają potomstwo. Rozmawiamy o blaskach i cieniach macierzyństwa.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-05-10, 11:40   #5071
Kubek29
Zadomowienie
 
Avatar Kubek29
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 1 759
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XVII

Cytat:
Napisane przez iza243 Pokaż wiadomość
Tylko że na razie nie moge pojechać do sklepu do miasta obokButy kupuje tylko w deichmanie bo mają duże rozmiary a ja mam 42
Haha
Pobilas mnie, super
Ja mam 40-41 i myślałam ze dużo
Zawsze mi sie podobają buty w sklepie na wystawach i wystawione na sklepowych półkach, takie malutkie 36-37. Gdy proszę o swój rozmiar dostaje kajaki.
Malo ktore w tym rozmiarze ładnie wyglądają. Albo mam kompleks


Eliza, napisz co narobili.
Jestem ciekawa. Bardzo

Edytowane przez Kubek29
Czas edycji: 2013-05-10 o 11:55
Kubek29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-10, 11:52   #5072
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XVII

Ja mam przeważnie 36 Czasem się zdarzy 35 albo 37.
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-10, 11:54   #5073
inutil
Zakorzenienie
 
Avatar inutil
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: bdg
Wiadomości: 5 679
GG do inutil
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XVII

Pędzicie dziewczyny...

wczoraj było jeszcze sporo do nowego wątku a dziś od rana mnie nie było a teraz to już hoho...


także zapraszam

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=40740242 #post40740242


I jak zwykle, standardowo poproszę o wiadomości (prywatne) w sprawie dopisania/zmian/itp.
__________________
[*] 10.01.2011
[*] 10.03.2015
inutil jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-10, 13:04   #5074
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 52 423
Odp: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XVII

Wiecie co, trochę się dzisiaj stresuję.....

Otóż miesiąc temu na cytologii wyszło mi zapalenie szyjki macicy (wymaz czysty, tylko cytologia zawalona, rok temu miałam I grupę).
Dostałam na nie globulki (Fluomizin bodajże) i wszystkie wzięłam, ale one były tragiczne i nie jestem pewna, czy zadziałały, bo rano jak szłam siku, to wypadała mi przeważnie taka globulka... (całą noc miałam ją założoną, a więc min. 6 godzin).
No ale teraz, jak piszecie o tych infekcjach, zaczęłam się martwić, czy wyleczyłam to zapalenie. Boję się, jeśli nie - czy nie będzie miało jakiegoś wpływu Oczywiście powiem o tym lekarzowi (zapomniałam o tych globulkach mu wspomnieć:/), ale wizytę mam dopiero za 1,5 tygodnia... Jak myślicie?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-10, 14:47   #5075
joanna1978
Raczkowanie
 
Avatar joanna1978
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 300
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XVII

Cytat:
Napisane przez wieka22 Pokaż wiadomość


Joanna gratuluję szynszylkówa co robicie z tą gromadką, sprzedajecie? a tatuś zazdrosny, ze trzeba go zamykać?

nie wszystko mi zacytowało...





----------------
no dobra Wam powiembo nikomu nie mówimy
mieliśmy nie sprawdzać jak przy 1 dziecku, ale jednak pozwoliliśmy zdradzić dr tajemnicę
będzie Usia tzn. Łucja
Łucja bardzo ślicznie.gratuluje

mąż odseparowny bo był zaś zmajstrował kolejne potomstwo- a to niewskazane. i siedzi ten borok załamny sam. 4 dni tak ma być ja dla pewnosci przeczymam chłopa 5.

---------- Dopisano o 15:41 ---------- Poprzedni post napisano o 15:40 ----------

Cytat:
Napisane przez Mlebidakin Pokaż wiadomość
cześć - zaraz nadrabiam wątek, ale najpierw chciałam napisać, że odebrałam wyniki histop. po łyżeczkowaniu i może wiecie co oznaczają:
1. pępowina dwunaczyniowa - czytałam na szybko w necie, że przez to dziecko może słabiej rosnąć (hipotrofia płodu) i mieć wady, a mój Kubuś był mniejszy niż powinien - czy przez to mógł umrzeć?
2. villitis, necrosis et fibrosis placenta - to chyba nic nie znaczy...

cały czas szukam wyjaśnienia tego co się stało
nieznam się. lekarz ci powie.jak ty masz wynik to ja też już bede mieć.zapomniałam dziś podejść do szpitala, a przechodziłam dwa razy obok niego.

---------- Dopisano o 15:44 ---------- Poprzedni post napisano o 15:41 ----------

Cytat:
Napisane przez wieka22 Pokaż wiadomość
poczekają, poczekają
a ja witam w klubie rozm.>40uff nie jestem osamotniona

Wika ja też nie potrafię sobie odmówić smakołyków - zawsze ma być tylko tyćkę...a pojemnik z lodami jakoś sam znika
ja jestem wielkostopowy potwór a do tego szeroki 41 i to niektóre są wąskie . słodycze to moja pasja a czekolada słabością.

---------- Dopisano o 15:47 ---------- Poprzedni post napisano o 15:44 ----------

Cytat:
Napisane przez Kubek29 Pokaż wiadomość
Haha
Pobilas mnie, super
Ja mam 40-41 i myślałam ze dużo
Zawsze mi sie podobają buty w sklepie na wystawach i wystawione na sklepowych półkach, takie malutkie 36-37. Gdy proszę o swój rozmiar dostaje kajaki.
Malo ktore w tym rozmiarze ładnie wyglądają. Albo mam kompleks


Eliza, napisz co narobili.
Jestem ciekawa. Bardzo
niemasz kompleksu. tak jest i to jest prawda but powyżej rozm 39 wygląda przeważnie jak kajak. a wyobraż sobie mode na czubki jak te buty wyglądaj przy rozmiarze 41
joanna1978 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-10, 15:15   #5076
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XVII

Cytat:
Napisane przez joanna1978 Pokaż wiadomość
mąż odseparowny bo był zaś zmajstrował kolejne potomstwo- a to niewskazane. i siedzi ten borok załamny sam. 4 dni tak ma być ja dla pewnosci przeczymam chłopa 5.
A nie możecie użyć prezerwatywy?
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Być rodzicem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:43.