Efekty olejowania paznokci - Strona 121 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-02-06, 07:56   #3601
lanavera
Zadomowienie
 
Avatar lanavera
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 696
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Mi też się połamał i to tuż na linii przyrostu wskazujący palec... no nic, spiłowałam wszystkie w krótkie szpice, nie wyglądają źle, chociaż trochę dziwnie tak... ale może to i dobrze coś zmienić, bo mialam mega długie i niby były fajne, ale chyba trochę mi się znudziły
lanavera jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-06, 14:21   #3602
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez lanavera Pokaż wiadomość
Mi też się połamał i to tuż na linii przyrostu wskazujący palec... no nic, spiłowałam wszystkie w krótkie szpice, nie wyglądają źle, chociaż trochę dziwnie tak... ale może to i dobrze coś zmienić, bo mialam mega długie i niby były fajne, ale chyba trochę mi się znudziły
Mi się z trzy połamały i obcięłam wszystkie :/
Ale plus jest tego, że piszę normalnie na klawiaturze,i krem czy podkład lub róż w stoiczku mogę nabierać bez problemu ;P
Ale nie powiem brakuje mi długich
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-06, 15:10   #3603
Majowa Rosa
Rozeznanie
 
Avatar Majowa Rosa
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 764
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Dzień dobry wszystkim

Odnośnie słabszej kondycji paznokci zimą:
"Włosy, cera i paznokcie nie mają łatwo w zimie"
"Dlaczego paznokcie nie lubią zimy?"

Ja na szczęście nie borykam się z tym problemem (odpukać).

Życzę dalszej wytrwałości w pielęgnacji i pozdrawiam wszystkie nowe miłośniczki olejowania Przy okazji bardzo dziękuję za podrzucenie pomysłu zakupu pilniczka szklanego, jest fantastyczny

PS. Dla dociekliwych kolejne artykuły o paznokciach, w tym m.in.:
"Kompleksowa pielęgnacja paznokci"
"Diagnostyka wizualna Orientu"
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg białe z wzorkami all.jpg (87,8 KB, 147 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg fiolet z białym.jpg (50,6 KB, 122 załadowań)
__________________

Majowa galeria z różą w tle



Edytowane przez Majowa Rosa
Czas edycji: 2014-02-06 o 15:37
Majowa Rosa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-06, 15:11   #3604
kalima
Raczkowanie
 
Avatar kalima
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Starr School, Mt.
Wiadomości: 416
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez Smerfetka696969 Pokaż wiadomość
Mi się z trzy połamały i obcięłam wszystkie :/
Ale plus jest tego, że piszę normalnie na klawiaturze,i krem czy podkład lub róż w stoiczku mogę nabierać bez problemu ;P
Ale nie powiem brakuje mi długich
No właśnie - mam pytanko do posiadaczek długich paznokci - jaka jest najlepsza metoda na wybieranie kremu/podkładu ze słoiczka, żeby nie upaprać się pod paznokciem? Ja próbuję jakoś tak górną częścią pazurka, jakbym rozprostowywała palec, ale i tak dużo ląduje pod paznokciem.
Macie jakieś patenty?
__________________




kalima jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-06, 16:10   #3605
natalkaa7522
Zakorzenienie
 
Avatar natalkaa7522
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 20 187
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Ja robiłam tak że że paznokciem zamiast do siebie to w przeciwną stronę pchałam i miałam krem na paznokciu Ale chyba mówimy o tym samym Innej metody nie znam. Znaczy kiedyś wyciągałam takim patyczkiem jak do lodów
__________________
natalkaa7522 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-06, 16:27   #3606
kokila
Raczkowanie
 
Avatar kokila
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 282
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Ja to nie lubię takich wygrzebywanych i staram się omijać, ale kremy do twarzy czasem takie kupuję i nakładam je często specjalną szpatułką. Plus taki, że się krem nie zanieczyszcza.
__________________
Where are we?
Far away.
From what?
Yesterday.
kokila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-06, 16:56   #3607
kalima
Raczkowanie
 
Avatar kalima
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Starr School, Mt.
Wiadomości: 416
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Hmm... no to chyba szpatułka zostaje, chociaż używanie jej jakoś mi nie leży, ale coż... albo pazurki albo wygoda, hihihi
Ale w skrytości ducha nadal wierzę, że istnieje jakaś genialna w swej prostocie metoda,którą któraś z powodzeniem stosuje Takich "objawień" na wizażu już kilka było
__________________




kalima jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-02-06, 17:13   #3608
kretencja
Zakorzenienie
 
Avatar kretencja
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 7 758
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Dziewczyny, może doradzicie. Pytanie wprawdzie nie na wątek olejowy, ale widzę, że o naturalnych paznokciach wiecie dużo, więc może ktoś ma jakiś pomysł.
Od zawsze mam kłopot z trwałością lakieru, niezależnie od marki. Nie kupuję tych z wyższej półki, używam Golden Rose, I-Nails, Oriflame, Essence (ostatnio najchętniej). Niezależnie od tego, czy położę bazę, czy jest na wierzchu jakiś top-coat czy nie, lakier na moich paznokciach wytrzymuje w idealnym stanie góra półtorej doby. A potem ZAWSZE wyciera się na końcach. Nie jestem mega-uważna przy codziennych czynnościach, ale też specjalnie się nad rękami nie znęcam. Jednak wystarczy, że umyję rano włosy, potem poskładam ciuchy zdjęte z suszenia, potem w ciągu dnia jeszcze zmyję jakiś kubek czy parę sztućców i już lakier nałożony poprzedniego dnia wieczorem ma wytarte końcówki A że mnie to ogromnie wkurza, nigdy nie noszę lakieru dłużej niż dwa dni (choć chciałabym ponosić tak ze 3-4), a dalej wynika z tego, że w ogóle rzadko maluję, bo nie mam czasu i nerwów zmywać i ich i malować co drugi dzień.
Czy wiecie, co może być tego przyczyną i jak temu zaradzić? Może jakiś dobry utwardzacz polecicie (za rozsądne pieniądze )
__________________

RAZEM OD 5.03.2000.


Optymista uważa, że świat stoi przed nim otworem. Pesymista... wie, co to za otwór

TYMEK - 26.11.2010
kretencja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-06, 17:17   #3609
stokrotenka18
Zakorzenienie
 
Avatar stokrotenka18
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 11 185
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez kretencja Pokaż wiadomość
Dziewczyny, może doradzicie. Pytanie wprawdzie nie na wątek olejowy, ale widzę, że o naturalnych paznokciach wiecie dużo, więc może ktoś ma jakiś pomysł.
Od zawsze mam kłopot z trwałością lakieru, niezależnie od marki. Nie kupuję tych z wyższej półki, używam Golden Rose, I-Nails, Oriflame, Essence (ostatnio najchętniej). Niezależnie od tego, czy położę bazę, czy jest na wierzchu jakiś top-coat czy nie, lakier na moich paznokciach wytrzymuje w idealnym stanie góra półtorej doby. A potem ZAWSZE wyciera się na końcach. Nie jestem mega-uważna przy codziennych czynnościach, ale też specjalnie się nad rękami nie znęcam. Jednak wystarczy, że umyję rano włosy, potem poskładam ciuchy zdjęte z suszenia, potem w ciągu dnia jeszcze zmyję jakiś kubek czy parę sztućców i już lakier nałożony poprzedniego dnia wieczorem ma wytarte końcówki A że mnie to ogromnie wkurza, nigdy nie noszę lakieru dłużej niż dwa dni (choć chciałabym ponosić tak ze 3-4), a dalej wynika z tego, że w ogóle rzadko maluję, bo nie mam czasu i nerwów zmywać i ich i malować co drugi dzień.
Czy wiecie, co może być tego przyczyną i jak temu zaradzić? Może jakiś dobry utwardzacz polecicie (za rozsądne pieniądze )
ja mam zwykłą odzywkę Lowely bezbarwną z Rossa, ale od kąd olejuje paznokcie to lakier wytrzymuje mi około 3 dni do tygodnia na pazurkach a teraz lubię patrzeć na odrost
__________________
Dobro wraca


"Matka nie musi wszystkiego rozumieć – wystarczy, żeby kochała i ochraniała. No i była dumna."
Paulo Coelho
stokrotenka18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-06, 17:28   #3610
kalima
Raczkowanie
 
Avatar kalima
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Starr School, Mt.
Wiadomości: 416
Dot.: Efekty olejowania paznokci

olejowanie czyni cuda z trwałością lakieru! Jakiś czas temu wrzucałam moje pazurki po 10dniach od pomalowania i ich stan był ciągle "znośny". Majowa dociągnęła chyba do 2 tyg nawet
Fakt, że efekty nie przychodzą od razu, ale zdecydowanie warto na nie poczekać
__________________




kalima jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-06, 17:34   #3611
kretencja
Zakorzenienie
 
Avatar kretencja
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 7 758
Dot.: Efekty olejowania paznokci

No dobra, zobaczymy
Ale tak swoją drogą - jak to możliwe?
__________________

RAZEM OD 5.03.2000.


Optymista uważa, że świat stoi przed nim otworem. Pesymista... wie, co to za otwór

TYMEK - 26.11.2010
kretencja jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-02-06, 17:40   #3612
stokrotenka18
Zakorzenienie
 
Avatar stokrotenka18
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 11 185
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez kretencja Pokaż wiadomość
No dobra, zobaczymy
Ale tak swoją drogą - jak to możliwe?
płytka jest natłuszczona odpowiednio a później zmywaczem odtłuszczona od razu i lakier dłużej jest trwały
__________________
Dobro wraca


"Matka nie musi wszystkiego rozumieć – wystarczy, żeby kochała i ochraniała. No i była dumna."
Paulo Coelho
stokrotenka18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-06, 17:49   #3613
kalima
Raczkowanie
 
Avatar kalima
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Starr School, Mt.
Wiadomości: 416
Dot.: Efekty olejowania paznokci

mi się wydaje, że olejowanie po prostu poprawia stan płytki paznokciowej, jest zdrowsza, bez jakiś "mikroubytków" itp, co zwiększa przyczepność lakieru
__________________




kalima jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-06, 17:51   #3614
stokrotenka18
Zakorzenienie
 
Avatar stokrotenka18
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 11 185
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez kalima Pokaż wiadomość
mi się wydaje, że olejowanie po prostu poprawia stan płytki paznokciowej, jest zdrowsza, bez jakiś "mikroubytków" itp, co zwiększa przyczepność lakieru
niby się zgodzę, ale jak źle skroiłam skórki to miałam widoczny rów? I oleje nie poradziły sobie.. może to miko mikoubytki
__________________
Dobro wraca


"Matka nie musi wszystkiego rozumieć – wystarczy, żeby kochała i ochraniała. No i była dumna."
Paulo Coelho
stokrotenka18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-06, 18:02   #3615
kalima
Raczkowanie
 
Avatar kalima
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Starr School, Mt.
Wiadomości: 416
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez stokrotenka18 Pokaż wiadomość
niby się zgodzę, ale jak źle skroiłam skórki to miałam widoczny rów? I oleje nie poradziły sobie.. może to miko mikoubytki
eeee - to chyba uszkodzenie mechaniczne, ja mówię o takich, co ich gołym okiem nie widać
__________________




kalima jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-06, 18:14   #3616
stokrotenka18
Zakorzenienie
 
Avatar stokrotenka18
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 11 185
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez kalima Pokaż wiadomość
eeee - to chyba uszkodzenie mechaniczne, ja mówię o takich, co ich gołym okiem nie widać
dlatego podkreśliłam "mikro mikroubytki"
__________________
Dobro wraca


"Matka nie musi wszystkiego rozumieć – wystarczy, żeby kochała i ochraniała. No i była dumna."
Paulo Coelho
stokrotenka18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-06, 18:27   #3617
poison.iv
Wtajemniczenie
 
Avatar poison.iv
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 465
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez kretencja Pokaż wiadomość
Dziewczyny, może doradzicie. Pytanie wprawdzie nie na wątek olejowy, ale widzę, że o naturalnych paznokciach wiecie dużo, więc może ktoś ma jakiś pomysł.
Od zawsze mam kłopot z trwałością lakieru, niezależnie od marki. Nie kupuję tych z wyższej półki, używam Golden Rose, I-Nails, Oriflame, Essence (ostatnio najchętniej). Niezależnie od tego, czy położę bazę, czy jest na wierzchu jakiś top-coat czy nie, lakier na moich paznokciach wytrzymuje w idealnym stanie góra półtorej doby. A potem ZAWSZE wyciera się na końcach. Nie jestem mega-uważna przy codziennych czynnościach, ale też specjalnie się nad rękami nie znęcam. Jednak wystarczy, że umyję rano włosy, potem poskładam ciuchy zdjęte z suszenia, potem w ciągu dnia jeszcze zmyję jakiś kubek czy parę sztućców i już lakier nałożony poprzedniego dnia wieczorem ma wytarte końcówki A że mnie to ogromnie wkurza, nigdy nie noszę lakieru dłużej niż dwa dni (choć chciałabym ponosić tak ze 3-4), a dalej wynika z tego, że w ogóle rzadko maluję, bo nie mam czasu i nerwów zmywać i ich i malować co drugi dzień.
Czy wiecie, co może być tego przyczyną i jak temu zaradzić? Może jakiś dobry utwardzacz polecicie (za rozsądne pieniądze )
Używasz czegoś do odtłuszczania płytki?
Cytat:
Napisane przez kalima Pokaż wiadomość
mi się wydaje, że olejowanie po prostu poprawia stan płytki paznokciowej, jest zdrowsza, bez jakiś "mikroubytków" itp, co zwiększa przyczepność lakieru
Olejowanie sprawia też, że paznokcie są twardsze, a więc lakier jest mniej narażony na pękanie, co przeważnie powoduje odpryski
poison.iv jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-06, 20:19   #3618
kretencja
Zakorzenienie
 
Avatar kretencja
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 7 758
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Ostatnio się nauczyłam odtłuszczać - zmywaczem lub spirytusem, co tam mi w rękę wpadnie. Nie pomaga

Aha, ja raczej nie obserwuję odprysków, tylko ścieranie się.
__________________

RAZEM OD 5.03.2000.


Optymista uważa, że świat stoi przed nim otworem. Pesymista... wie, co to za otwór

TYMEK - 26.11.2010
kretencja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-06, 20:56   #3619
Figa634
Rozeznanie
 
Avatar Figa634
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Podlasie
Wiadomości: 658
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Czy olejowanie sprawi, że moje paznokcie zmienią kierunek wzrostu ?
Tzn moje paznokcie wyginają się ku górze od obgryzania, czy zacznął rosnąć tak normalnie, do dołu ?
Figa634 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-02-06, 21:27   #3620
razdwapiec
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: kuj-pom
Wiadomości: 3 374
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez kalima Pokaż wiadomość
No właśnie - mam pytanko do posiadaczek długich paznokci - jaka jest najlepsza metoda na wybieranie kremu/podkładu ze słoiczka, żeby nie upaprać się pod paznokciem? Ja próbuję jakoś tak górną częścią pazurka, jakbym rozprostowywała palec, ale i tak dużo ląduje pod paznokciem.
Macie jakieś patenty?
Ja mam głównie kremy w tubkach i nie mam problemu dzięki temu, ale jeśli już mam coś w słoiczku to kombinuję zwykle wskazującym palcem, właśnie tak od wierzchniej jakby strony paznokcia i staram się tak to zrobić, żeby pod paznokieć nic nie wlazło. Zwykle się udaje. W ostateczności można kupić butelkę air-less wielokrotnego użytku i tam sobie dany krem przelać (najlepiej strzykawką) i z butelki "dozować" prosto na palec, bez zabawy z paznokciami.
__________________
razdwapiec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-06, 21:58   #3621
(:Iza:)
Wtajemniczenie
 
Avatar (:Iza:)
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: moon
Wiadomości: 2 344
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez Majowa Rosa Pokaż wiadomość
Dzień dobry wszystkim

Odnośnie słabszej kondycji paznokci zimą:
"Włosy, cera i paznokcie nie mają łatwo w zimie"
"Dlaczego paznokcie nie lubią zimy?"

Ja na szczęście nie borykam się z tym problemem (odpukać).

Życzę dalszej wytrwałości w pielęgnacji i pozdrawiam wszystkie nowe miłośniczki olejowania Przy okazji bardzo dziękuję za podrzucenie pomysłu zakupu pilniczka szklanego, jest fantastyczny

PS. Dla dociekliwych kolejne artykuły o paznokciach, w tym m.in.:
"Kompleksowa pielęgnacja paznokci"
"Diagnostyka wizualna Orientu"
boskie!!! piekne no arcydzieła!!!

Cytat:
Napisane przez kalima Pokaż wiadomość
olejowanie czyni cuda z trwałością lakieru! Jakiś czas temu wrzucałam moje pazurki po 10dniach od pomalowania i ich stan był ciągle "znośny". Majowa dociągnęła chyba do 2 tyg nawet
Fakt, że efekty nie przychodzą od razu, ale zdecydowanie warto na nie poczekać
nooo ja też to zauważyłam! 1/3 płytki mam jeszcze zjechaną po ściągnięciu żelu, przed olejowaniem lakier nie wytrzymywał 2 dni, teraz nosze spokojnie 4 dni, mimo ze spora czesc płytki jest bardzo uszkodzona nie moge sie doczekac az cała zniszczona częśc juz odrosnie i bede miała piekne pazurki! juz niedlugo, bo pierwsze efekty juz widac
(:Iza:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-07, 09:24   #3622
Anesthesia
Wtajemniczenie
 
Avatar Anesthesia
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 708
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Moje paznokcie też teraz mają jakiś kryzys, skróciłam je, bo widziałam, że są po prostu nieco osłabione, ale jakoś totalnie bez żalu - wiem, że i tak szybko odrosną,a takie krótkie też powoli zaczynają mi się podobać Ale bardzo się cieszę, bo na lewej ręce przyrost już mam ogromny Teraz tylko u prawej środkowy i serdeczny muszą nadgonić i będzie cudnie

Zaczęłam pić skrzypokrzywę (pokrzywa i skrzyp zaparzane w jednym kubku), planuję trzymiesięczną kurację, dla ogólnego dobra organizmu - włosów, skóry, paznokci Mam nadzieję, że na paznokcie też dobrze zadziała!
Anesthesia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-07, 16:45   #3623
kamila249
Rozeznanie
 
Avatar kamila249
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 978
Dot.: Efekty olejowania paznokci

jakis czas temu zaczelam olejowac paznokcie, glownie oliwa z oliwek, i zauwazylam ze mam ostatnio czesto wysuszone skorki i czasem cale dlonie (czasem mala ilosc oliwy rozsmarowuje po calych dloniach). zauwazylyscie tez cos takiego?
__________________


Vinted, szafa: kamila249
kamila249 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-07, 18:54   #3624
Linanna
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 534
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez kalima Pokaż wiadomość
No właśnie - mam pytanko do posiadaczek długich paznokci - jaka jest najlepsza metoda na wybieranie kremu/podkładu ze słoiczka, żeby nie upaprać się pod paznokciem? Ja próbuję jakoś tak górną częścią pazurka, jakbym rozprostowywała palec, ale i tak dużo ląduje pod paznokciem.
Macie jakieś patenty?
zginamy palec wskazujący i wybieramy krem kostką

---------- Dopisano o 19:54 ---------- Poprzedni post napisano o 19:47 ----------

tak w ogóle to stosuję zmywacze bez acetonu i wszystkie strasznie śmierdzą, co robicie z nasączonym wacikiem jak już zmyjecie lakier? Ja musze po każdym zmywaniu wsadzić te waciki w torebkę foliową i wyrzucić do głównego kosza na podwórku bo nie da sie wytrzymać z tym smrodem ;p potem cały dom tym "nasiąka" jak wrzuci się do zwykłego kosza, a w toalecie nie będę spuszczać ;d
Linanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-07, 19:06   #3625
201701191223
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 2 693
Dot.: Efekty olejowania paznokci

ja też wyrzucam waciki do kubła na podwórku, rodzicom przeszkadza ten zapach mnie nie. Dobrze, że nie mieszkam w bloku miałabym spacerek
201701191223 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-07, 21:04   #3626
kokila
Raczkowanie
 
Avatar kokila
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 282
Dot.: Efekty olejowania paznokci

To dziwne, ja zawsze wyrzucam do kosza w moim pokoju i mi nie przeszkadza.
__________________
Where are we?
Far away.
From what?
Yesterday.
kokila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-08, 06:54   #3627
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 605
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez kokila Pokaż wiadomość
To dziwne, ja zawsze wyrzucam do kosza w moim pokoju i mi nie przeszkadza.
Ja też używam bezacetonowego i mój ma łagodny zapach ; waciki wyrzucam do kosza w pokoju i jest ok
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-08, 07:31   #3628
rysz4rd
Raczkowanie
 
Avatar rysz4rd
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 100
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Ja od zawsze spuszczam w toalecie ^^ u mnie mama nie lubi zapachu zmywaczów i nawet jak przyjdzie do domu po paru godzinach od zmywania pazurków to i tak wyczuje :p


Wysłane z mojego iPhone za pomocą Tapatalk Pro
rysz4rd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-08, 08:15   #3629
kretencja
Zakorzenienie
 
Avatar kretencja
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 7 758
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Ja wyrzucam... do koszyczka na spinacze do bielizny, który stoi na balkonie Jak się kilka takich wywietrzonych porcji wacików zbierze to wtedy wyrzucam do kosza w domu
__________________

RAZEM OD 5.03.2000.


Optymista uważa, że świat stoi przed nim otworem. Pesymista... wie, co to za otwór

TYMEK - 26.11.2010
kretencja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-08, 10:33   #3630
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 605
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez kretencja Pokaż wiadomość
Ja wyrzucam... do koszyczka na spinacze do bielizny, który stoi na balkonie Jak się kilka takich wywietrzonych porcji wacików zbierze to wtedy wyrzucam do kosza w domu
Nie miałam pojęcia, że aż tak skomplikowane koleje losu mogą być udziałem zwykłych wacików do zmywania lakieru...

Edytowane przez 9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Czas edycji: 2014-02-09 o 20:21
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-07-30 20:54:50


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:08.