Efekty olejowania paznokci - Strona 126 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-02-19, 17:39   #3751
kokila
Raczkowanie
 
Avatar kokila
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 282
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Golden Rose ma swoje stoiska w galeriach handlowych, także warto poszukać, ewentualnie u nich na stronie może jest spis, nie sprawdzałam, w każdym razie na takim stoisku firmowym dostaje się oczopląsu.
__________________
Where are we?
Far away.
From what?
Yesterday.
kokila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-19, 18:30   #3752
razdwapiec
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: kuj-pom
Wiadomości: 3 374
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez kokila Pokaż wiadomość
Golden Rose ma swoje stoiska w galeriach handlowych, także warto poszukać, ewentualnie u nich na stronie może jest spis, nie sprawdzałam, w każdym razie na takim stoisku firmowym dostaje się oczopląsu.
U mnie jest takie stoisko i faktycznie oczopląsu można dostać. Ale lakiery GR nauczyłam się kupować w drogerii osiedlowej, bo ceny są niższe o dziwo niż na firmowym stoisku.

Znowu sobie rąbnęłam nożem w paznokieć i znowu nie wiem co mam z tym zrobić. Los chciał, że akurat miałam gołą płytkę, no i wygląda to okropnie - taka rysa/dziura... Wypolerować, zamalować lakierem? Nie wiem co ja ostatnio wyczyniam z tymi paznokciami.
__________________
razdwapiec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-19, 21:34   #3753
poison.iv
Wtajemniczenie
 
Avatar poison.iv
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 465
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez orange_sky Pokaż wiadomość
ale to może być wynik barwników i wszystkich innych składników lakieru, niekoniecznie formaldehydu, chyba...

w kazdym razie, już nie zdaża mi się malowac bez bazy, a że moja baza niechcący okazała się bardzo dobra, a w dodatku bez toluenu, formaldehydu etc, byłoby miło mieć jeszcze dodatkową swiadomość, ze chroni paznokcie bo przyznam, ze zupełnie nie zwracam uwagi na składy lakierów...
co to za tajemnicza baza?

Jestem załamana, przyrost mi się cofa nie mam pojęcia od czego, zauważyłam to po zmyciu lakieru. Po olejowaniu coś tam znowu przyrosło, ale było lepiej.
poison.iv jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-19, 23:05   #3754
patuska18
Zakorzenienie
 
Avatar patuska18
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 082
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Hejka, od ponad pół roku podczytuje Was po cichu i zdecydowałam się ujawnić bo mam problem. Kiedyś olejowałam pazury raz na kilka dni, od nowego roku codziennie wieczorem. Uzywam przemiennie olejku babydream fur mama, regenerum, serum z wibo, olejku alterra granat i awokado. Nie wiem co moje pazurki lubia bo ciągle zmieniam produkty, ale nie w tym rzecz. Od jakiegoś czasu zauwazylam ze pomimo tego ze je olejuje one są niezadowolone - rozdwajają się i zadzierają (ciągle muszę je pilować a nie są długie) a skorki są twarde. Jeszcze z lakierem jako tako wyglądają ale bez to koszmar... Czym je naprawić? Wasze pazurki po miesiącach olejowania wyglądają cudnie a u mnie nawet nie widać różnicy. Może warto kupić im coś nowego?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
21.06.2007
2.05.2015
6.05.2017

Antoś 15.03.2018

patuska18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-19, 23:36   #3755
orange_sky
Raczkowanie
 
Avatar orange_sky
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 384
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez poison.iv Pokaż wiadomość
co to za tajemnicza baza?
ta: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...od-lakier.html szybko schnie i dobrze trzyma lakier

skład:
Ethyl Acetate, Butyl Acetate, Acrylates Crosspolymer, Isopropyl Alcohol, Dipropylene Glycol Dibenzoate, Methoxyisopropanol, Nitrocellulose, Stearalkonium Bentonite, Tocopheryl Acetate (Vitamin E), Hippophae Rhamnoides Oil, Ribes Nigrum (Black Currant) Seed Oil (Black Currant), Vaccinium Vitis-Idaea (Lingonberry) Seed Oil, Panthenol, Ascorbyl Palmitate (Vitamin C), PPG 2 Dimethicone, Citric Acid, Phosphoric Acid, Maleic Acid, Acetyl Tributyl Citrate, Triacetin, Benzophenone 1, Titanium Dioxide (CC 77891), Violet 2 (CC 60725)
__________________
http://anukah.tumblr.com
orange_sky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-20, 14:27   #3756
Justyna0827
Raczkowanie
 
Avatar Justyna0827
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Szkocja
Wiadomości: 153
GG do Justyna0827
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez razdwapiec Pokaż wiadomość
U mnie jest takie stoisko i faktycznie oczopląsu można dostać. Ale lakiery GR nauczyłam się kupować w drogerii osiedlowej, bo ceny są niższe o dziwo niż na firmowym stoisku.

Znowu sobie rąbnęłam nożem w paznokieć i znowu nie wiem co mam z tym zrobić. Los chciał, że akurat miałam gołą płytkę, no i wygląda to okropnie - taka rysa/dziura... Wypolerować, zamalować lakierem? Nie wiem co ja ostatnio wyczyniam z tymi paznokciami.
Zrobiłam to samo. Dałam kroplę kleju do paznokci i wypolerowałam
__________________
Mam ciało osiemnastolatki.
Ukryłam je w szafie


9/40
Justyna0827 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-20, 14:31   #3757
Regista
Meravigliosa creatura
 
Avatar Regista
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 1 280
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez patuska18 Pokaż wiadomość
Hejka, od ponad pół roku podczytuje Was po cichu i zdecydowałam się ujawnić bo mam problem. Kiedyś olejowałam pazury raz na kilka dni, od nowego roku codziennie wieczorem. Uzywam przemiennie olejku babydream fur mama, regenerum, serum z wibo, olejku alterra granat i awokado. Nie wiem co moje pazurki lubia bo ciągle zmieniam produkty, ale nie w tym rzecz. Od jakiegoś czasu zauwazylam ze pomimo tego ze je olejuje one są niezadowolone - rozdwajają się i zadzierają (ciągle muszę je pilować a nie są długie) a skorki są twarde. Jeszcze z lakierem jako tako wyglądają ale bez to koszmar... Czym je naprawić? Wasze pazurki po miesiącach olejowania wyglądają cudnie a u mnie nawet nie widać różnicy. Może warto kupić im coś nowego?
A używasz kremów do rąk? Bo same olejki na "gołe ręce" mogą wysuszać. U mnie tak było. Teraz albo mieszam krem z olejkiem i tym smaruję dłonie, przy okazji wcierając miksturę w paznokcie i skórki, albo najpierw kremuję całe dłonie, z paznokciami i na takiej bazie olejuję paznokcie.
__________________
When all else fails, screw it!
Kot(y), Doktor Who i Spółka
Instagram

Edytowane przez Regista
Czas edycji: 2014-02-20 o 14:33
Regista jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-02-20, 14:58   #3758
kalima
Raczkowanie
 
Avatar kalima
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Starr School, Mt.
Wiadomości: 416
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Ja mam wrażenie, że (przynajmniej w moim wypadku) olejek rycynowy jest winny! Jak miałam go tylko w mieszance z alterra + inne olejki - pazurki byly super, jak "podrasowałam" jeszcze dodatkowo mix rycynowym - miałam sajgon i chyba z 4 pazurki mi się poodłupywały w rogach. Także idzie on w kąt - będę używać tylko do rzęs;-)
__________________




kalima jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-20, 15:00   #3759
byLinnunia
Przyczajenie
 
Avatar byLinnunia
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 2
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez kalima Pokaż wiadomość
To zmieszaj alterre z oliwa - zapach pozostanie a właściwości bedziesz miała podwójne;-)
genialne, na pewno spróbuje
byLinnunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-20, 19:01   #3760
beatiska
Zakorzenienie
 
Avatar beatiska
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 13 110
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez kalima Pokaż wiadomość
Ja mam wrażenie, że (przynajmniej w moim wypadku) olejek rycynowy jest winny! Jak miałam go tylko w mieszance z alterra + inne olejki - pazurki byly super, jak "podrasowałam" jeszcze dodatkowo mix rycynowym - miałam sajgon i chyba z 4 pazurki mi się poodłupywały w rogach. Także idzie on w kąt - będę używać tylko do rzęs;-)
do rzęs? jak do rzęs? Kupiłam olejek, ale sie boje go użyć, bo coraz więcej osób na niego narzeka. Niby 2 zł, ale szkoda go wyrzucać.
__________________
Zdognie z perzporawdzomyni baniadmai nie ma zenacznia kojnolesc ltier przy zpiasie dengao solwa. Nwajzanszyeim jest, aby prieszwa i otatsnia lteria byla na siwom mijsecu, ptzosałoe mgoą być w niaedziłe i w dszalym cąigu nie pwinono to sawrztać polbemórw ze zozumierniem tksetu.

Narysuj mi coś

23/6
beatiska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-20, 19:39   #3761
rysz4rd
Raczkowanie
 
Avatar rysz4rd
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 100
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez beatiska Pokaż wiadomość
do rzęs? jak do rzęs? Kupiłam olejek, ale sie boje go użyć, bo coraz więcej osób na niego narzeka. Niby 2 zł, ale szkoda go wyrzucać.

Mi dłonie okropnie wysusza, ale do rzęs jest extra stosuje max dwa razy w tygodniu (nakładam wymytą szczoteczką po tuszu do rzęs) i rzęsy sa jakby grubsze, dłuższe i sie ładnie błyszczą. Czasami robię dłuższa przerwę żeby sie nie przesuszyły.

Do paznokci używam rycynowego tylko w mieszance. Raz użyłam sama rybkę GAL i mi skórki wyruszyło


Wysłane z mojego iPhone za pomocą Tapatalk Pro
rysz4rd jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-02-20, 19:58   #3762
Syla_2604
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 43
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Witam dziewczyny po długiej nieobecności
Chciałam wam pokazać jakie efekty może dać systematyczne olejowanie i kremowanie paznokci
Moje paznokcie przeszły duuuużo, od zapalenia wałów paznokciowych po onycholizę. Niedługo minie rok odkąd włączyłam olejki do mojej pielęgnacji.
Dziś paznokcie pomalowane lakierem a jutro wstawię golasy I na prawdę dziewczyny działajcie bo warto !
Pierwsze zdjęcie zrobione pod koniec marca jeszcze przed onycholiza i olejowaniem paznokci. Drugie zdjęcie z początku maja i już w trakcie choroby. Trzecie obecny stan paznokci.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC09036.jpg (90,9 KB, 114 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg collagegvbhnjm.jpg (46,5 KB, 114 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0097.jpg (71,4 KB, 138 załadowań)
__________________
Zapraszam: http://sylarecenzuje.blogspot.com/
Syla_2604 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-20, 20:57   #3763
rita morgan
Raczkowanie
 
Avatar rita morgan
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 263
Dot.: Efekty olejowania paznokci

cześć dziewczyny!! podczytuję dłuższy czas i wcieram olejki już jakiś miesiąc (regenerum, gal, zel hialuronowy z pantenolem z BU) i wogóle chucham i dmucham na nie (staram się zakładać rękawiczki, częste smarowanie rąk). Poprawa jest ale ciągle mi mało- bo ciągle się rozdwajają, mam wrażenie, że otwierają się aż piszczą Wystarczy, że wezmę kąpiel, albo myję włosy a przecież do tego nie założę rękawiczek. stąd mam pytanie: paznokcie nadal się rozdwajają bo: ciągle jest to ta stara nieodżywiona część paznokcia czy może powinnam pomalować je lakierem, żeby w jakiś sposób je chronić? Mam z nimi problemu odkąd pracowałam na kasie (wtedy myślałam, że to wina ciągłego klikania), nie pracuję już ponad rok a poprawy nie było- do teraz. Zawsze pękały po bokach, zadzierały się tak, że musiałam kleić płytkę plastrem, żeby je malować. Teraz to się poprawiło ale ciągle się ''otwierają" . Co robić? aaaa i jeszcze skórki są super odżywione- wystarczy je tylko patyczkiem odsunąć
__________________
kocham swojego Bąbelka <3


rita morgan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-20, 21:12   #3764
sufocate
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 59
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Też mam problem z urazami mechanicznymi paznokci... Właśnie wszystkie możliwie skróciłam, bo dziś już trzeci nadłamałam na siłowni. Długie paznokcie i siłownia to chyba nie jest najlepsze połączenie... No cóż przynajmniej wiem, że są twardsze (ciężej było mi je obciąć wręcz). Od rozpoczęcia olejowania, też żaden mi sie nie rozdwoił, a nie maluje ich niczym i noszę gołe Będę nosić zaten jakiś czas krótsze, nic innego mi nie pozostaje Dzięki temu może ładniej dojdą do ładnego stanu

Edytowane przez sufocate
Czas edycji: 2014-02-20 o 21:48
sufocate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-21, 06:51   #3765
rita morgan
Raczkowanie
 
Avatar rita morgan
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 263
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez sufocate Pokaż wiadomość
Też mam problem z urazami mechanicznymi paznokci... Właśnie wszystkie możliwie skróciłam, bo dziś już trzeci nadłamałam na siłowni. Długie paznokcie i siłownia to chyba nie jest najlepsze połączenie... No cóż przynajmniej wiem, że są twardsze (ciężej było mi je obciąć wręcz). Od rozpoczęcia olejowania, też żaden mi sie nie rozdwoił, a nie maluje ich niczym i noszę gołe Będę nosić zaten jakiś czas krótsze, nic innego mi nie pozostaje Dzięki temu może ładniej dojdą do ładnego stanu
ja nosze tylko krótkie paznokcie, są dość szerokie, rozdwajają się no i jeszcze nie umiem ich ładnie ukształtować. jak je zostawię nie obcięte to zaraz jedna warstwa się gdzieś zahaczy i mam zadziory
__________________
kocham swojego Bąbelka <3


rita morgan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-21, 12:20   #3766
sufocate
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 59
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez rita morgan Pokaż wiadomość
ja nosze tylko krótkie paznokcie, są dość szerokie, rozdwajają się no i jeszcze nie umiem ich ładnie ukształtować. jak je zostawię nie obcięte to zaraz jedna warstwa się gdzieś zahaczy i mam zadziory
Też mam dosyć szerokie, ale jak je zapuszczę, to wydają się smuklejsze Nawet przed olejowaniem rzadko mi się rozdwajały, a teraz wcale Ale już widzę, że są wyraźnie twardsze, tylko jak są długie, to często dochodzi do złamania u mnie...
sufocate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-21, 13:13   #3767
natalkaa7522
Zakorzenienie
 
Avatar natalkaa7522
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 20 187
Dot.: Efekty olejowania paznokci

A ja mam znowu wąskie i chciałabym żeby były szersze
__________________
natalkaa7522 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-21, 14:34   #3768
karolcia198506
Zakorzenienie
 
Avatar karolcia198506
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Królewskie miasto S-rz
Wiadomości: 5 373
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez natalkaa7522 Pokaż wiadomość
A ja mam znowu wąskie i chciałabym żeby były szersze
Babie nie dogodzisz ja marzę o dłuższej płytce i dłuższych palcach ale to już niewykonalne

Witam dziewczyny pozwolicie, że się przyłączę
Zamierzam zacząć regularnie olejować bo jak na razie ciężko mi z systematycznością.
Ma razie moczę paznokcie w oleju winogronowym bo muszę wykończyć opakowanie a potem kupię oliwą muszę pomyśleć co jeszcze włączyć do pielęgnacji zależy mi na przyroście.
Używałyście oleju lnianego?
__________________
karolcia198506 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-21, 14:56   #3769
natalkaa7522
Zakorzenienie
 
Avatar natalkaa7522
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 20 187
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez karolcia198506 Pokaż wiadomość
Babie nie dogodzisz ja marzę o dłuższej płytce i dłuższych palcach ale to już niewykonalne

Witam dziewczyny pozwolicie, że się przyłączę
Zamierzam zacząć regularnie olejować bo jak na razie ciężko mi z systematycznością.
Ma razie moczę paznokcie w oleju winogronowym bo muszę wykończyć opakowanie a potem kupię oliwą muszę pomyśleć co jeszcze włączyć do pielęgnacji zależy mi na przyroście.
Używałyście oleju lnianego?
Ja o dłuższej też marzę

Ja nie używałam
__________________
natalkaa7522 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-02-21, 16:07   #3770
razdwapiec
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: kuj-pom
Wiadomości: 3 374
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez Justyna0827 Pokaż wiadomość
Zrobiłam to samo. Dałam kroplę kleju do paznokci i wypolerowałam
Też tak zrobiłam, a na koniec pomalowałam, bo paznokieć wyglądał na mega cieniutki... Dzisiaj zmyłam lakier (znowu przywaliłam nożem i miałam wielki odprysk, ale paznokieć cały ) i spiłowałam wszystkie na prosto pierwszy raz w życiu chyba. Czuję się dziwacznie i będę czekała aż urosną dłuższe, bo jakoś śmiesznie wyglądają takie krótkie proste. No ale przynajmniej wszystkie mają gładką płytkę bez żadnych paskudnych rys, bo mnie takie niedoskonałości do szału doprowadzają.

W ogóle po 5 czy 6 tygodniach olejowania mam już bardzo twardą i coraz bielszą płytkę. Lubię to.
__________________
razdwapiec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-21, 16:22   #3771
orange_sky
Raczkowanie
 
Avatar orange_sky
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 384
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez razdwapiec Pokaż wiadomość
Też tak zrobiłam, a na koniec pomalowałam, bo paznokieć wyglądał na mega cieniutki... Dzisiaj zmyłam lakier (znowu przywaliłam nożem i miałam wielki odprysk, ale paznokieć cały )
Ty może powinnaś zrezygnować z używania noży albo chociaż przerzucić się na plastikowe?
__________________
http://anukah.tumblr.com
orange_sky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-21, 16:30   #3772
razdwapiec
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: kuj-pom
Wiadomości: 3 374
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez orange_sky Pokaż wiadomość
Ty może powinnaś zrezygnować z używania noży albo chociaż przerzucić się na plastikowe?
Intensywnie o tym myślę, bo to już trzecia taka przygoda w przeciągu kilku tygodni.
__________________
razdwapiec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-21, 17:57   #3773
kalima
Raczkowanie
 
Avatar kalima
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Starr School, Mt.
Wiadomości: 416
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Ja też notorycznie przycinam sobie paznokieć (lewa ręka, palec wskazujący) nożem - nie jesteś sama
A dziś wieczorkiem moje pazurki pójdą na rzeź, tzn pod pilnik - bez najmniejszego szwanku wytrzymały mycie ścian, gruntowanie, malowanie, zdzieranie starej wykładziny i kładzenie paneli ale skręcanie mebli z Ikei je przerosło Połupały mi się końcówki strasznie (w sumie nic dziwnego, jak się próbuje metalowe śruby pazurem wygrzebywać...). Na szczęście koniec remontowo-meblowego szaleństwa już bliski. I gdyby nie olejowanie, to już pewnie paznokci bym wcale nie miała, po tych atrakcjach jakie im zafundowałam.
__________________




kalima jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-21, 18:09   #3774
rita morgan
Raczkowanie
 
Avatar rita morgan
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 263
Dot.: Efekty olejowania paznokci

czemu mi się ciągle rozdwajają chciałabym już je móc pomalować nooo
__________________
kocham swojego Bąbelka <3


rita morgan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-21, 19:32   #3775
axxxa
Zadomowienie
 
Avatar axxxa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Szczecin/Chorzow
Wiadomości: 1 075
GG do axxxa
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez karolcia198506 Pokaż wiadomość

Witam dziewczyny pozwolicie, że się przyłączę
Zamierzam zacząć regularnie olejować bo jak na razie ciężko mi z systematycznością.
Ma razie moczę paznokcie w oleju winogronowym bo muszę wykończyć opakowanie a potem kupię oliwą muszę pomyśleć co jeszcze włączyć do pielęgnacji zależy mi na przyroście.
Używałyście oleju lnianego?
bylam na twoim blogu i ty masz piekne pazurki super kształt i mega ladne skorki. jak ty to robisz ?

moje pazurki juz lepiej po ostatniej masakrze żelowej. stosuje olejki i kremy do rąk. i zakupilam zwykla niveae krem i smaruja na noc i tez mi pomaga.
jedynie co mnie dziwi i mysle ze ma to duzy wplyw na poprawe moich paznokci jest to ze ich nie piluje tylko obcina obcinaczka po kapieli jak sa mokre i miekkie. wiem ze sie nie powinno ale to mi chyba pomaga i przestaly sie rozdwajac. a widzialam ostatnio nowosc w drogerii ze z shally hansen jest wlasnie obcinaczka do paznokci u rak bo jest inaczej wyprofilowana. ale troche kosztuje wiec uzywam zwyklej. musze zrobic moje golasy to wam pokaze jak wygladaja.
__________________



ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA o kosmetykach


http://axxxasworld.blogspot.com/


albo stylizacji rzęs
http://lvlinsrzesy.blogspot.com/






Laura 28.09.2012


"lepiej zrobic cokolwiec niz nie zrobic nic"

axxxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-21, 20:06   #3776
kicikiciii
Przyczajenie
 
Avatar kicikiciii
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: gdzie diabeł mówi dobranoc
Wiadomości: 21
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez karolcia198506 Pokaż wiadomość
Babie nie dogodzisz ja marzę o dłuższej płytce i dłuższych palcach ale to już niewykonalne

Witam dziewczyny pozwolicie, że się przyłączę
Zamierzam zacząć regularnie olejować bo jak na razie ciężko mi z systematycznością.
Ma razie moczę paznokcie w oleju winogronowym bo muszę wykończyć opakowanie a potem kupię oliwą muszę pomyśleć co jeszcze włączyć do pielęgnacji zależy mi na przyroście.
Używałyście oleju lnianego?
ja używam lnianego, do tego trochę rycynowego i parę kropel pichtowego, ale ten to chyba bardziej dla zapachu Z tym, że ja nie walczę z przyrostem czy długością, ale z wysuszeniem i zwijaniem się niektórych paznokci wręcz w ruloniki padło na lniany, bo akurat mam go sporo. Bawię się w to od niedawna, ale wydaje mi się, że już jest ciut lepiej
__________________
"jakoś to będzie" to wyjątkowo mało precyzyjny plan...
kicikiciii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-21, 20:54   #3777
karolcia198506
Zakorzenienie
 
Avatar karolcia198506
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Królewskie miasto S-rz
Wiadomości: 5 373
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez natalkaa7522 Pokaż wiadomość
Ja o dłuższej też marzę

Ja nie używałam
Ja bym pewnie miała dłuższą jakbym nie grzebała jako dziecko pod paznokciami a tak wolny barzeg mam przesunięty i jak zetnę to są takie krótkie
Cytat:
Napisane przez axxxa Pokaż wiadomość
bylam na twoim blogu i ty masz piekne pazurki super kształt i mega ladne skorki. jak ty to robisz ?

moje pazurki juz lepiej po ostatniej masakrze żelowej. stosuje olejki i kremy do rąk. i zakupilam zwykla niveae krem i smaruja na noc i tez mi pomaga.
jedynie co mnie dziwi i mysle ze ma to duzy wplyw na poprawe moich paznokci jest to ze ich nie piluje tylko obcina obcinaczka po kapieli jak sa mokre i miekkie. wiem ze sie nie powinno ale to mi chyba pomaga i przestaly sie rozdwajac. a widzialam ostatnio nowosc w drogerii ze z shally hansen jest wlasnie obcinaczka do paznokci u rak bo jest inaczej wyprofilowana. ale troche kosztuje wiec uzywam zwyklej. musze zrobic moje golasy to wam pokaze jak wygladaja.
Dziękujęteraz są zapuszczone bo jak są krótkie to już tak ładnie nie wyglądają
Skórek nie wycinam tylko odsuwam, no i moczenie w olejku i smarowanie przeważnie jakimś balsamem do ust
Cytat:
Napisane przez kicikiciii Pokaż wiadomość
ja używam lnianego, do tego trochę rycynowego i parę kropel pichtowego, ale ten to chyba bardziej dla zapachu Z tym, że ja nie walczę z przyrostem czy długością, ale z wysuszeniem i zwijaniem się niektórych paznokci wręcz w ruloniki padło na lniany, bo akurat mam go sporo. Bawię się w to od niedawna, ale wydaje mi się, że już jest ciut lepiej
U mnie lniany świetnie sprawdza się na włosy więc może moje paznokcie tez go polubią
__________________
karolcia198506 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-21, 21:52   #3778
kicikiciii
Przyczajenie
 
Avatar kicikiciii
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: gdzie diabeł mówi dobranoc
Wiadomości: 21
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez karolcia198506 Pokaż wiadomość
Ja bym pewnie miała dłuższą jakbym nie grzebała jako dziecko pod paznokciami a tak wolny barzeg mam przesunięty i jak zetnę to są takie krótkie

Dziękujęteraz są zapuszczone bo jak są krótkie to już tak ładnie nie wyglądają
Skórek nie wycinam tylko odsuwam, no i moczenie w olejku i smarowanie przeważnie jakimś balsamem do ust

U mnie lniany świetnie sprawdza się na włosy więc może moje paznokcie tez go polubią
A u mnie na włosach właśnie tak sobie... w sumie żaden olej na dłuższą metę, solo czy w mieszankach, nie robił mi niczego ciekawego na głowie. Przez jakiś czas mieszanka rycyna-nafta poprawiła mi trochę czuprynę, ograniczyła wypadanie i pojawiły się nowe włoski, ale jak po kilkutygodniowej przerwie zaczęłam ją stosować ponownie, efekty były odwrotne
Nawiasem, co do olejowania lnianym paznokci- ja po "wymoczeniu" nim pazurków ścieram dłońmi jego namiar, potem trochę kremu i rozcieram to na całych dłoniach chwile trwa, zanim się to wchłonie, ale wszelkiej maści "wysuszki" znikają
__________________
"jakoś to będzie" to wyjątkowo mało precyzyjny plan...

Edytowane przez kicikiciii
Czas edycji: 2014-02-21 o 21:59
kicikiciii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-22, 12:39   #3779
natalkaa7522
Zakorzenienie
 
Avatar natalkaa7522
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 20 187
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez karolcia198506 Pokaż wiadomość
Ja bym pewnie miała dłuższą jakbym nie grzebała jako dziecko pod paznokciami a tak wolny barzeg mam przesunięty i jak zetnę to są takie krótkie
Ja obgryzałam więc łącze się w bólu.


Kurcze, mój serdeczny zawsze rozszerza się tak jakby i mnie boli jak mi wrasta w skórki wokół paznokci Ooo i zrobiłam dla Was aktualizacje, jak moje rosną znowu i żeby pokazać Wam moje szalejące pazury Ta taka linia pomiędzy białą częścią paznokcia a różową to część która się wydłużyła i jak podniose paznokcia pod światło to widać tam że biała część zaczyna się jakby poza palcem
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 060720103889.jpg (58,5 KB, 159 załadowań)
__________________
natalkaa7522 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-22, 13:23   #3780
orange_sky
Raczkowanie
 
Avatar orange_sky
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 384
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez natalkaa7522 Pokaż wiadomość
Ja obgryzałam więc łącze się w bólu.


Kurcze, mój serdeczny zawsze rozszerza się tak jakby i mnie boli jak mi wrasta w skórki wokół paznokci Ooo i zrobiłam dla Was aktualizacje, jak moje rosną znowu i żeby pokazać Wam moje szalejące pazury Ta taka linia pomiędzy białą częścią paznokcia a różową to część która się wydłużyła i jak podniose paznokcia pod światło to widać tam że biała część zaczyna się jakby poza palcem
O rany, cudowne ! Przywracasz mi wiarę, że i z moimi da się coś zrobić w kwestii przyrostu... Tym bardziej po obgryzaniu Robiłaś coś specjalnego na przyrost czy tylko "standardowe" olejki?
__________________
http://anukah.tumblr.com
orange_sky jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-07-30 20:54:50


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:53.