Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :) - Strona 83 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-07-22, 11:31   #2461
oliwka2012
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 76
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Mam pytanie do dziewczyn, które używają kosmetyków pielęgnacyjnych Korres - używałyście może kremów do twarzy z wysokimi filtrami 30 i 50 SPF z serii jogurtowej? jak po nich cera wygląda?

znalazłam je na allegro w fajnej cenie, ale nie wiem czy warto?
oliwka2012 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-22, 13:26   #2462
Cay
Wtajemniczenie
 
Avatar Cay
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 963
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Wtrącę się a propos Korresa - 30-tka jest rewelacyjna (ale ta do twarzy), nie bieli, wchłania się do matu, uwielbiam ją. 50-tka już się bardziej świeci, 30-tka do ciała też.
__________________
Wymiana kosmetyki:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1174391
Cay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-22, 15:06   #2463
oliwka2012
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 76
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez Cay Pokaż wiadomość
Wtrącę się a propos Korresa - 30-tka jest rewelacyjna (ale ta do twarzy), nie bieli, wchłania się do matu, uwielbiam ją. 50-tka już się bardziej świeci, 30-tka do ciała też.

Dziękuję CI bardzo za odpowiedź zamawiam więc 30tkę, zazwyczaj buzia po kremach do opalania świeci mi się strasznie, więc jeśli piszesz że się elegancko wchłania to na pewno spróbuję, tym bardziej że znalazłam za 40zl więc szkoda nie brać
oliwka2012 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-22, 16:53   #2464
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez jennifer777 Pokaż wiadomość
a Bi-Facil też uwielbiam, ale drogie cholerstwo..
Ja mam za połowe ponad ceny, wiec wiesz
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-22, 20:19   #2465
Solciuchna
Zakorzenienie
 
Avatar Solciuchna
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 9 673
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Ja dziś ten micel kupiłam za 12,99 zł ... w Kauflandzie .

A na Glamglow chyba się w takiej cenie skuszę ponownie. Wprawdzie to tylko 20 zł mniej niż ceny wyjściowa, ale zawsze coś. Mimo wszystko uważam, że za taką kasę ta maska aż takich cudów nie robi, do tego raczej mało wydajna jest, ale jednak coś tam działa, zwłaszcza pory mi zwęża.
Fajnie pory zwęża maseczka peelingująca bodajże Dead Sea Minerals, mam ją z wymianki, a jaka jestem zadowolona! Chyba nie są to kosmetyki dostępne w Polsce, pewnie przyleciała do mnie z UK

A co do miceli - kiedyś już chyba o tym pisałam, BeBeauty z Biedronki jest świetny
Solciuchna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-22, 20:29   #2466
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez Solciuchna Pokaż wiadomość
Fajnie pory zwęża maseczka peelingująca bodajże Dead Sea Minerals, mam ją z wymianki, a jaka jestem zadowolona! Chyba nie są to kosmetyki dostępne w Polsce, pewnie przyleciała do mnie z UK

A co do miceli - kiedyś już chyba o tym pisałam, BeBeauty z Biedronki jest świetny
ja jestem jakaś dziwna jeśli chodzi o micele, bo te ogólnie zachwalane mi do konca nie służą. Bioderma moze i oczu nie podrażnia, ale za to twarz podraznia mi koszmarnie, do tego średnio zmywa, ale jest mega wydajna(mam 500ml od grudnia i jeszcze mi z 1/5 została a właściwie tylko jej używam żeby w koncu przelać coś innego w opakowanie, bo to chyba ono jest przyczyna tej niesamowitej wydajnosci
Burżuj jest dla mnie jednym wielkim niewypałem i tu nawet komentować mi sie nie chce
BeBeauty swietnie zmywa, ale czasem potrafi mi podrażnić oczy ale to dosłownie z raz czy dwa sie stało, odnosze wrażenie że pozostawia taki nawilżajacy filtr na twarzy.
NAjlepsza dla mnie jest Tołpa, świetnie zmywa i nie podrażnia, ale opakowanie ma straszne i czekam żeby ja przelać w opakowanie po biodermie
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-22, 20:38   #2467
ladypeterpan
Raczkowanie
 
Avatar ladypeterpan
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 389
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez Solciuchna Pokaż wiadomość
Fajnie pory zwęża maseczka peelingująca bodajże Dead Sea Minerals, mam ją z wymianki, a jaka jestem zadowolona! Chyba nie są to kosmetyki dostępne w Polsce, pewnie przyleciała do mnie z UK
mówisz o tej? http://butikmewah.com/tag/mon-platin...s-peeling-mask
ladypeterpan jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-07-22, 20:44   #2468
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪
 
Avatar GretchenSp
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 3 345
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
ja jestem jakaś dziwna jeśli chodzi o micele, bo te ogólnie zachwalane mi do konca nie służą. Bioderma moze i oczu nie podrażnia, ale za to twarz podraznia mi koszmarnie, do tego średnio zmywa, ale jest mega wydajna(mam 500ml od grudnia i jeszcze mi z 1/5 została a właściwie tylko jej używam żeby w koncu przelać coś innego w opakowanie, bo to chyba ono jest przyczyna tej niesamowitej wydajnosci
Burżuj jest dla mnie jednym wielkim niewypałem i tu nawet komentować mi sie nie chce
BeBeauty swietnie zmywa, ale czasem potrafi mi podrażnić oczy ale to dosłownie z raz czy dwa sie stało, odnosze wrażenie że pozostawia taki nawilżajacy filtr na twarzy.
NAjlepsza dla mnie jest Tołpa, świetnie zmywa i nie podrażnia, ale opakowanie ma straszne i czekam żeby ja przelać w opakowanie po biodermie
Ja męczę Biodermę Sensibio i choć na początku byłam zadowolona, to po czasie okazało się, że też mnie podrażnia. Szczypią mnie po niej policzki.
__________________
"Everything starts somewhere, although many physicists disagree".



GretchenSp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-22, 21:03   #2469
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Ja też uważam, że micel Tołpy jest na prawdę dobry niestety skład ma okropny, szkoda.
Z takich o dobrym składzie to bardzo lubię płyn micelarny Phenome (tylko kupowany w promocji, a nie w regularnej cenie ). Wg mnie jest rewelacyjny, niestety to wyższa półka cenowa.
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-22, 21:54   #2470
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość
Ja męczę Biodermę Sensibio i choć na początku byłam zadowolona, to po czasie okazało się, że też mnie podrażnia. Szczypią mnie po niej policzki.
właśnie to samo z nią mam plus zaczerwieniona skóra

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
Ja też uważam, że micel Tołpy jest na prawdę dobry niestety skład ma okropny, szkoda.
Z takich o dobrym składzie to bardzo lubię płyn micelarny Phenome (tylko kupowany w promocji, a nie w regularnej cenie ). Wg mnie jest rewelacyjny, niestety to wyższa półka cenowa.
ja jaośuważam że nie można się dać zwariować z tymi składami,bo jeżeli coś mi służy i nie szkodzi to ten "zły skład" źle na mnie nie wpływa
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-23, 07:25   #2471
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez Solciuchna Pokaż wiadomość
Fajnie pory zwęża maseczka peelingująca bodajże Dead Sea Minerals, mam ją z wymianki, a jaka jestem zadowolona! Chyba nie są to kosmetyki dostępne w Polsce, pewnie przyleciała do mnie z UK

A co do miceli - kiedyś już chyba o tym pisałam, BeBeauty z Biedronki jest świetny
Chętnie spróbowałabym czegoś nowego, co pozytywnie wpłynie na moje pory, ale gdzie to dostać

Co do miceli, to mnie na kolana nie powalił ani ten z Biodermy ani biedronkowy BeBeauty (ten na pewno gorszy od Sensibio nie jest, a przynajmniej taniutki).
Nie mam specjalnie wrażliwej skóry, więc żaden z nich mnie nie podrażnił, ale działanie i skuteczność miceli sprawdzam głównie przy demakijażu oczu i w tej roli aktualnie najlepiej sprawdza mi się ten nowy micel z L'Oreala, bo najszybciej i najskuteczniej usuwa mi cienie i tusz, bez rozmazywania i pozostawiania resztek tuszu przy linii rzęs.
Zresztą dla mnie jaki by micel nie był, to i tak muszę umyć jeszcze twarz wodą (z użyciem jakiegoś żelu do mycia twarzy, np. zielonego Normaderm z Vichy), bo bez tego nadal czuję się brudna - takie natręctwo .
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-07-23, 08:59   #2472
moniq_c
Zakorzenienie
 
Avatar moniq_c
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: W-wa i okolice
Wiadomości: 3 299
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Zresztą dla mnie jaki by micel nie był, to i tak muszę umyć jeszcze twarz wodą (z użyciem jakiegoś żelu do mycia twarzy, np. zielonego Normaderm z Vichy), bo bez tego nadal czuję się brudna - takie natręctwo .
dlatego ja używam miceli tylko czasem do zmycia makijażu z oczu jak mam mocniejszy (żeby nie smarować tym po całej twarzy) , a potem cała reszta - mycie wodą+żelem nie umiałabym "być umyta" bez tego
__________________
moniq_c jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-23, 09:15   #2473
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Chętnie spróbowałabym czegoś nowego, co pozytywnie wpłynie na moje pory, ale gdzie to dostać

Co do miceli, to mnie na kolana nie powalił ani ten z Biodermy ani biedronkowy BeBeauty (ten na pewno gorszy od Sensibio nie jest, a przynajmniej taniutki).
Nie mam specjalnie wrażliwej skóry, więc żaden z nich mnie nie podrażnił, ale działanie i skuteczność miceli sprawdzam głównie przy demakijażu oczu i w tej roli aktualnie najlepiej sprawdza mi się ten nowy micel z L'Oreala, bo najszybciej i najskuteczniej usuwa mi cienie i tusz, bez rozmazywania i pozostawiania resztek tuszu przy linii rzęs.
Zresztą dla mnie jaki by micel nie był, to i tak muszę umyć jeszcze twarz wodą (z użyciem jakiegoś żelu do mycia twarzy, np. zielonego Normaderm z Vichy), bo bez tego nadal czuję się brudna - takie natręctwo .
ja jeszcze loreala nie próbowałam bo mam niezły zapas jak na razie i nie wiem kiedy go wykończe
co do żelu po micelu ja nie tyle co czuje się brudna ,ale jednak wierze, żekilku etapowe oczyszczanie skuteczniej usunie wszystkie zanieczyszczenia kiedyś zmywałam oczy dwufazówką żeby lepiej tusz zmyło,potem całą twarz micelem, potem twarz zelem i na końcu przejeżdżam wacikiem z micelem jeszcze raz teraz dwufazówka została odstawiona bo zaczyna mi jednak oczy podrazniać, ale w miare możliwości staram sie tak oczyszczać twarz
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-23, 10:05   #2474
Solciuchna
Zakorzenienie
 
Avatar Solciuchna
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 9 673
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez ladypeterpan Pokaż wiadomość


Nie mogę jej nigdzie znaleźć w necie, może coś pomyliłam z nazwą... Jestem w trakcie przeprowadzki i maseczka jest akurat w drugim domu Może będę tam dzisiaj to ją przyniosę
Solciuchna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-23, 12:45   #2475
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

https://www.facebook.com/photo.php?f...type=1&theater
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-23, 13:24   #2476
reila_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 304
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Moment... to Tołpa już nie robi miceli dla BeBeauty czy robi, ale tylko żel micelarny, a nie płyn? Bo jeszcze w zeszłym roku to była Tołpy produkcja w Biedronkowych micelach.
reila_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-23, 14:30   #2477
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez reila_ Pokaż wiadomość
Moment... to Tołpa już nie robi miceli dla BeBeauty czy robi, ale tylko żel micelarny, a nie płyn? Bo jeszcze w zeszłym roku to była Tołpy produkcja w Biedronkowych micelach.
ale nikt tu nic o tym nie pisał ale to nie są dwa takie same produkty, składy mają inne.
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-23, 18:36   #2478
myszka__77
Zakorzenienie
 
Avatar myszka__77
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Łódzkie
Wiadomości: 3 198
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez Cay Pokaż wiadomość
Wtrącę się a propos Korresa - 30-tka jest rewelacyjna (ale ta do twarzy), nie bieli, wchłania się do matu, uwielbiam ją. 50-tka już się bardziej świeci, 30-tka do ciała też.
Muszę obadać te filtry
__________________
myszka__77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-23, 20:04   #2479
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

SMS z Sephory
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_4113.jpg (32,6 KB, 115 załadowań)
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-07-24, 06:46   #2480
Carmela_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 383
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;41875616]Jasne, dam znac. Na razie musze troche jeszcze pouzywac. Za tydzien lub dwa powinnam juz jakies efekty osiagnac (albo nie). Napisze na pewno .


To ostatnio norma. W Galerii Dominikanskiej czesc nowego personelu jest od jakiegos czasu: nie dosc, ze dziolchy niekumate to jeszcze jakies buraczary. Te dlugopracujace juz panie chyba od nich niektore zachowania przechwycily, bo tez jakies fladrowate sie zrobily. Kiedys to moja ulubiona perfumeria byla. Ochroniarz mnie juz przez wejsciem wital jak stara znajoma.
Raz bylam swiadkiem sytuacji, gdy pani sephorowa jedna z druga wraz z jakas mloda, nieogarnieta dziewczyna od Estee Lauder staly i obgadywaly klientki.[COLOR="Silver"]
[/QUOTE]

A właściwie to gdzie można dostać Bezacne?To nie jest chyba na receptę,co?

Kochałam Sephorę w Katowicach na Piotra Skargi.Babki były świetne,fajne jajcary ale kompetentne.Zawsze dobrze doradziły i jeszcze pożartowały,dawały kilka próbek nawet jeśli kupowałam coś za 50 zł.Niestety zlikwidowali tą Sephorę jak i wszystkie sklepy w tym pasażu,w związku z remontem...ech.Jestem skazana na Agorę.
Dobrze że niczego takiego nie usłyszałam,bo znając mój charakter,to bym im wygarnęła

Cytat:
Napisane przez moniq_c Pokaż wiadomość
dlatego ja używam miceli tylko czasem do zmycia makijażu z oczu jak mam mocniejszy (żeby nie smarować tym po całej twarzy) , a potem cała reszta - mycie wodą+żelem nie umiałabym "być umyta" bez tego
Też tak mam Najpierw masuję twarz olejem,potem najczęściej używam chusteczki nawilżanej,potem myję żelem do twarzy.W ogóle sobie nie wyobrażam,położyć się spać bez użycia wody i spieniacza.Nie wiem jakim cudem niektóre dziewczyny to wytrzymują

Kupiłam flat top e.l.f i zupełnie nie wiem,jak się zabrać za jego używanie
Ale przede wszystkim potrzebuję podkładu, który ujednolici mi cerę,rozświetli ją i nie zrobi maski.Już miałam zamawiać Revlona CS w wersji dla cery suchej i normalnej,ale nie było mojego odcienia-golden beige Lubię efekt wilgotnej cery.

Jaki polecacie podkład,tak do 60 zł?Zadałam to pytanie w osobnym wątku,ale nikt tam nie zagląda, więc liczę na waszą uprzejmość



A jeśli chodzi o odżywki do rzęs,to miesiąc temu zaczęłam używać serum 3 w 1 Eveline.Nie mam zdjęcia przed,ale w załączniku możecie zobaczyć jak moje rzęsy wyglądają teraz.Przed kuracją były o 1/3 krótsze i cieńsze.Jestem zachwycona
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg zdjęcie00145.jpg (117,0 KB, 62 załadowań)

Edytowane przez Carmela_
Czas edycji: 2013-07-24 o 06:48
Carmela_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-24, 06:59   #2481
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez Carmela_ Pokaż wiadomość
A właściwie to gdzie można dostać Bezacne?To nie jest chyba na receptę,co?

A jeśli chodzi o odżywki do rzęs,to miesiąc temu zaczęłam używać serum 3 w 1 Eveline.Nie mam zdjęcia przed,ale w załączniku możecie zobaczyć jak moje rzęsy wyglądają teraz.Przed kuracją były o 1/3 krótsze i cieńsze.Jestem zachwycona
Ja myślę, że normalnie w aptece dostaniesz Sama sobie kupiłam brevoxyl, który ma dużo mniejsze stężenie niż ten benzacne, który ma james, ale jeszcze nie zaczęłam stosować... Póki co nakładam glyco-a i zastanawiam się jak zaplanować kurację, bo przy tym nadtlenku benzoilu muszę się dodatkowo zaopatrzyć w coś z witaminą C i E albo jakieś inne antyoksydanty...

Rząsy super! Gdzie to cudo eveline można dostać?

Swoją drogą potrzebuję tuszu do rzęs dobrego i kolorze naprawdę CZARNYM. Uwielbiam diorshowa iconic za to jak prszedłuża rzęsy, ale on nie jest wystarczająco czarny - sama mam czarną oprawę oczu i takie jasne czarne tusze z nutką szarości źle wyglądają. Polecicie coś?
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-24, 07:32   #2482
Carmela_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 383
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość
Ja myślę, że normalnie w aptece dostaniesz Sama sobie kupiłam brevoxyl, który ma dużo mniejsze stężenie niż ten benzacne, który ma james, ale jeszcze nie zaczęłam stosować... Póki co nakładam glyco-a i zastanawiam się jak zaplanować kurację, bo przy tym nadtlenku benzoilu muszę się dodatkowo zaopatrzyć w coś z witaminą C i E albo jakieś inne antyoksydanty...

Rząsy super! Gdzie to cudo eveline można dostać?

Swoją drogą potrzebuję tuszu do rzęs dobrego i kolorze naprawdę CZARNYM. Uwielbiam diorshowa iconic za to jak prszedłuża rzęsy, ale on nie jest wystarczająco czarny - sama mam czarną oprawę oczu i takie jasne czarne tusze z nutką szarości źle wyglądają. Polecicie coś?
Hmm jak tylko James zaobserwuje jakieś zmiany,to lecę po Bezacne.Wolę wszystko w dużych stężeniach,bo mam dosłownie skórę słonia.Po lekturze bloga Azjatycki Cukier, też myślę nad jakimś serum, właśnie z witaminą C.Jednak wiem,że ona ulega łatwo zniszczeniu,a nie chcę kupować czegoś,w czym nie będzie ona aktywna i działająca

Dziękuję kochana,ale to nawet nie połowa tego,jak ładnie wyglądały, zanim zaczęłam je malować Serum kupiłam za niecałe 15 zł w sieci sklepów Beauty Store.Nie jestem pewna,czy nie mają go też w SP.

Ja używam klasycznego 2000 calorii i wydaje mi się mocno czarny.Możesz sprawdzić efekt na moim blogu,nie żebym chciała sobie nabijać wejścia,ale głupio mi tak zasypywać temat swoimi fotkami
Carmela_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-24, 07:54   #2483
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

To ja w sumie odwrotnie, skórę mam wrażliwą i atopową, więc wolę zaczynać delikatnie

zastanawiam się nad serum olejkowym z witaminą C, bo forma jaka jest w active c czy flavo-c mnie podrażnia dość mocno i niestety nie mogę używać.

2000calories odpada efekt w 10 minut po pomalowaniu jest u mnie WOW - gęste, długie, wywinięte... ale mam wrażenie, że on przez cały dzień nie wysycha na rzęsach, a na dodatek po godzinie, max dwóch od zrobienia makijażu rzęsy totalnie opadają i mam efekt smutnego jamnika...

Odżywki poszukam. Dziękuję.
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-24, 08:23   #2484
Beata.
Zakorzenienie
 
Avatar Beata.
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 9 097
GG do Beata.
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Hihi a Le Volume próbowałaś ?
Wg mnie jest bardzo przyzwoicie czarny
__________________

Beata. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-24, 08:29   #2485
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez Beata. Pokaż wiadomość
Hihi a Le Volume próbowałaś ?
Wg mnie jest bardzo przyzwoicie czarny
Beatko nie próbowałam jeszcze. Tylko patrzę i on ma zwykłą szczotkę, co?
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-24, 08:43   #2486
Solciuchna
Zakorzenienie
 
Avatar Solciuchna
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 9 673
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Jeszcze a propos miceli i szczypania buzi... Mi generalnie Bioderma i BeBeauty pasują, nie podrażniają mnie, ale zauważyłam, że kiedy mam więcej pracy, chodzę niewyspana, przemęczona to wtedy odbija się to na mojej skórze i wtedy szczypie. A kiedy jestem wypoczęta, skóra reaguje bardzo dobrze

Cytat:
Napisane przez Beata. Pokaż wiadomość
Hihi a Le Volume próbowałaś ?
Wg mnie jest bardzo przyzwoicie czarny
Ja go chcę! Czekam tylko na vipy.
Dostałam próbkę, i zakochałam się. Mam "wymagające oczy", głęboko osadzone, a rzęsy liche. Większość tuszy robi mi pandę, kruszy się, no i szału na rzęsach nie robi A Le Volume zachowuje się jakby był wodoodporny nie kruszy się, i piękny "teatralny" efekt robi.

Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość
Beatko nie próbowałam jeszcze. Tylko patrzę i on ma zwykłą szczotkę, co?

Szczoteczka jest trochę dziwna, ale nie trzeba się bać nowości
Solciuchna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-24, 08:48   #2487
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez Solciuchna Pokaż wiadomość
Ja go chcę! Czekam tylko na vipy.
Dostałam próbkę, i zakochałam się. Mam "wymagające oczy", głęboko osadzone, a rzęsy liche. Większość tuszy robi mi pandę, kruszy się, no i szału na rzęsach nie robi A Le Volume zachowuje się jakby był wodoodporny nie kruszy się, i piękny "teatralny" efekt robi.



Szczoteczka jest trochę dziwna, ale nie trzeba się bać nowości
Po Twojej wypowiedzi zacznę o nim myśleć jak tylko jeszcze trochę Iconika i Helenki zużyje, bo mam teraz chyba 3 tusze i 5 nieotwartych miniaturek klinika, z którymi nie wiem co zrobię.. więc pewnie właśnie do następnych -20%...

Jak szczoteczka jest dziwna to tym bardziej kupię Bo w sumie lubię nowości tylko później mi się szuflada nie domyka w toaletce
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-24, 09:20   #2488
Beata.
Zakorzenienie
 
Avatar Beata.
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 9 097
GG do Beata.
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Hihi szczotczka faktycznie odrobine dziwna, mnie z maczuga kojarzy
Ja go najbardziej lubie za to ze rankiem wystarczy jedna warstwa i rzesy są ładnie podkreślone . U mnie sie troche rozmazuje pod oczami, mimo ze dolnych rzes nie maluję, ale wszystkie tusze mi tak robią ostatnio, moze ze starości sie tak robi
Nie kruszy sie i nie osypuje.
Wypróbuj sobie
__________________

Beata. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-24, 11:11   #2489
reila_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 304
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
ale nikt tu nic o tym nie pisał ale to nie są dwa takie same produkty, składy mają inne.
Ja tę informację widziałam w zeszłym roku. Może po prostu już Biedra zmieniła partnera
reila_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-24, 11:15   #2490
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

A mi bardziej niż chanelkowy volume przypadł do gustu ten loreal https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...s-mascara.html
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:53.