Le Baiser du Dragon - Pocałunek Smoka - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-08-23, 21:02   #61
dreamer4
Zadomowienie
 
Avatar dreamer4
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Gdynia Śródmieście
Wiadomości: 1 570
GG do dreamer4
Dot.: Le Baiser du Dragon - Pocałunek Smoka

Cytat:
Napisane przez joasiak1
Ja mam jaszczurkę jak mawia E, czyli mini i muszę powiedziec, że Smok w letnie wieczory pachnie na mnie zupełnie inaczej niż np. jesienią i zimą...Jakoś tak bardziej słodko i cieplej.
A czym się różni EDT od EDP wciąż nie wiem:-(
Ja mam także jaszczurkę i to już 2, bo pierwszą wybłagała u mnie kuzynka, a osądziłem, że muszę mieć smoka choćby mini...
Też wielokrotnie się pytałem o edt, ale widocznie nikt nie testował...
__________________

dreamer4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-24, 09:37   #62
Eenax
Zakorzenienie
 
Avatar Eenax
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Pętla Wron
Wiadomości: 7 141
GG do Eenax
Dot.: Le Baiser du Dragon - Pocałunek Smoka

No to ja tez mam perfumowaną Jaszczurę.
I wstyd sie przyznac ani EDT ani EDP nie znam. Dziś polece sprawdzic EDP.
__________________
... I chłodną żmiją świt dżunglowy
Wpełza do jamy,
A w dżunglach wilgoć mszy grobowej,
Dym kadzidlany. ...



czarne kredki
Eenax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-24, 09:46   #63
homyk
Zakorzenienie
 
Avatar homyk
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 5 039
Dot.: Le Baiser du Dragon - Pocałunek Smoka

Cytat:
Napisane przez Eenax
No to ja tez mam perfumowaną Jaszczurę.
I wstyd sie przyznac ani EDT ani EDP nie znam. Dziś polece sprawdzic EDP.
Ja też mam mini Smoka w wersji skoncentrowanej oraz trzydziestkę edp
homyk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-24, 09:51   #64
E
Zakorzenienie
 
Avatar E
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 8 227
Dot.: Le Baiser du Dragon - Pocałunek Smoka

Cytat:
Napisane przez joasiunial
Odświeżam Smoczy wątek
z dumą oświadczam, iż po przeczytaniu tylu pochwalnych recenzji tego zapachu rówież się na niego skusiłam (zakup w ciemno) i już niecierpliwie czekam kiedy u mnie (i na mnie ) zagości
Oczywiście zdam relację jak tylko wypróbuję go na sobie i gorąco liczę na to, że już wkrótce dołączę do grona wielbicielek osławionego już Smoka
Joasiuniu, gratuluję odwagi Mam nadzieję, że Ciebie też zachwyci

Właściwie to powinien się nazywać Kameleon
E jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-28, 15:46   #65
joasiunial
Zadomowienie
 
Avatar joasiunial
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: tu i tam....
Wiadomości: 1 387
Thumbs up Dot.: Le Baiser du Dragon - Pocałunek Smoka

Wreszcie mogę napisać o odczuciach ze spotkania ze Smokiem
Otóż: pierwsze nuty troszkę mnie przytłoczyły i nieco się przeraziłam, chociaż przypomniałam sobie, że coś podobnego używała niegdyś moja mama.....
Po pewnym czasie zapach stał się bardziej znośny rzeczywiście, można wyczuć w nim amaretto, jakieś zioła - ciężko mi to opisać
Efekt końcowy również jest dla mnie zagadką, ponieważ miejscami Smok "zieje" na mnie przydymionym drewnem, ale czasem zapach ten ustępuje czemuś innemu - jest to jakaś mleczna nuta , po czym znów wraca (nadchodzi falami) - jest zmienny jak kobieta Istny kameleon
Le Baiser du Dragon to zapach rzeczywiście nie dla każdego, mój TŻ (wielbiciel świeżych zapachów) stwierdził, że jest to zapach duszący.... Dla mnie natomiast jest niezwykły
__________________
Jesteśmy małżeństwem

Marek

Zosia
joasiunial jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-28, 21:37   #66
tymena
Zakorzenienie
 
Avatar tymena
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 15 280
GG do tymena
Dot.: Le Baiser du Dragon - Pocałunek Smoka

Czy któraś z Was miała okazje obwąchać limitowankę - czerwone smoczysko? Kilka miesięcy temu w jakimś babskim pismie była o nim wzmianka ale w perfumeriach nikt o nim nic nie wie.

http://www.allegro.pl/item123355466_...rodzynek_.html
tymena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-28, 21:53   #67
dreamer4
Zadomowienie
 
Avatar dreamer4
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Gdynia Śródmieście
Wiadomości: 1 570
GG do dreamer4
Dot.: Le Baiser du Dragon - Pocałunek Smoka

Też mnie ciekawi, flakonik wygląda zachęcająco, podpinam się pod Twoje pytanie…
__________________

dreamer4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-08-29, 06:05   #68
_Bjeata_
Zadomowienie
 
Avatar _Bjeata_
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Silesia City
Wiadomości: 1 792
GG do _Bjeata_
Dot.: Le Baiser du Dragon - Pocałunek Smoka

Cytat:
Napisane przez homyk
Ja też mam mini Smoka w wersji skoncentrowanej oraz trzydziestkę edp
ujawnia się kolejna posiadaczka mini smoka, większej pojemności nie mam ale korci nie powiem
__________________

"Tęsknota, słowo zużyte,
Otwarło mi swoją dal...
Jak różne są rzeczy ukryte
W króciutkim wyrazie: żal."




_Bjeata_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-29, 08:39   #69
demonik
Zakorzenienie
 
Avatar demonik
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 4 594
Dot.: Le Baiser du Dragon - Pocałunek Smoka

Joasiunial - cieszę się, że Le Baiser du Dragon przypadł Ci do gustu! Moim zdaniem jest to jedna z oryginalniejszych kompozycji, jakie są powszechnie dostępne. Kupiłam prawie rok temu całą setkę, tuż po otrzymaniu próbeczki od E (Smoka nie było jeszcze wtedy w sklepach, nie chciałam kupować w ciemno). Bardzo lubię, na mnie zapach mięknie i wysładza się - przypomina właśnie likier amaretto z palonymi drewienkami w tle .

Cytat:
Napisane przez tymena
Czy któraś z Was miała okazje obwąchać limitowankę - czerwone smoczysko? Kilka miesięcy temu w jakimś babskim pismie była o nim wzmianka ale w perfumeriach nikt o nim nic nie wie.
Niestety, nie widziałam i nie wąchałam.

demonik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-29, 10:11   #70
E
Zakorzenienie
 
Avatar E
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 8 227
Dot.: Le Baiser du Dragon - Pocałunek Smoka

Widzałam w sklepie na Słowacji, ale byłam już tak nawąchana, że nawet nie było sensu testować Buteleczka w rzeczywiścości jest p-r-z-e-c-u-d-n-a

Zresztą mieli tam tyle cudnych, unikalnych perfum, że można było oszaleć i dostać oczopląsów
E jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-24, 21:53   #71
bieta
Zadomowienie
 
Avatar bieta
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 061
Dot.: Le Baiser du Dragon - Pocałunek Smoka

Dołączam jako kolejna miłośniczka Smoka. Wykańczam odlewkę, ale planuję zakup, jednak nie więcej niż 30 ml To kapryśny zapach, w upał leżał na mnie pięknie, w ciut chłodniejszy, ale letni dzień wymęczył mnie straszliwie; ostatnio jak miałam ciężki dzień i zły nastrój był idealny. Zużywa się powoli, bo musi być odpowiedni moment, żeby go nosić. Gorzki, ciepły, drzewny. Używany przeze mnie do tej pory głównie latem, ale sądzę, że jesienią i zimą też pozwoli się nosić. Jedynie nie współgra mi z wiosną
Koleżanka, której dałam go powąchać, skomentowała krótko "o, taki śmierdzielek, jak lubisz"
bieta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-09-25, 09:33   #72
Hvid
Zakorzenienie
 
Avatar Hvid
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 784
Dot.: Le Baiser du Dragon - Pocałunek Smoka

Witam
Ja dzisiaj troche nieprzytomna, ale moze uda mi sie cos z sensem napisac. Mam EDP, i na poczatku wydal mi sie bardzo ciezki. Z uplywem czasu nabral wibracji, pachnie jak likier, jak migdaly.
Jest jedyny w swoim rodzaju, dzieki niemu przenosze sie w kraine zachodzacego slonca, ktorego ostatnie promienie otaczaja tajmenicza poswiata i mnie, i wszystko dookola. Nie wiem czemu, ale kiedy go nosze, tak wlasnie mi sie kojarzy, z tymi niezwyklymi barwami slonca zachodzacego nad zimnym, niedostepnym Morzem Polnocnym. I ze spokojem, ktory wowczas panuje, bo tu plaze sa kamieniste, dzikie, niedostepne.
Hvid jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-15, 09:34   #73
joasiunial
Zadomowienie
 
Avatar joasiunial
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: tu i tam....
Wiadomości: 1 387
Dot.: Le Baiser du Dragon - Pocałunek Smoka

Odświeżam znów Smoczy wątek, jako że zapach stał się ostatnimi czasy moim faworytem zdążyłam również oswoić ze Smokiem mojego męża, który początkowo nie mógł się do niego przekonać, ale cóż- zadziałała chyba ta magiczna moc tkwiąca w zapachu
Przechodzę jednak do rzeczy- ostatnio buszując w sieci natknęłam się na bogaty opis- interpretację Le baiser du dragon. Postanowiłam zamieścić go i tutaj, z racji tego że opis zmieszczony w KWC jest konkretny, ale dość lapidarny. Oczywiście- każda z użytkowniczek może mieć odmienne odczucia- co do tego nie ma dwóch zdań!
Mam nadzieję, że nikt nie będzie miał mi tego za złe i nie zostanę posądzona o zaśmiecanie wątku...

"Połączenie paradoksów, przejście z ciemności do światła, Le Baiser du Dragon wibruje zagadkową nutą uwodzenia. Zapach stworzony dla kobiet, nadający kobiecej lekkości zazwyczaj męskiemu wetiwerowi. Kompozycja będąca interpretacją kobiecej duszy, odzwierciedleniem jej wnętrza, symbolem jej indywidualności.

Zapach jest zwierciadlanym odbiciem nieokiełznanej i promiennej kobiecości, która zatraca się w imię rozkoszy chwil intymności. Tajemniczość tkwi w pojawiającej się i ponownie znikającej obecności. Niczym podarunek kryjący niespodziankę, zna sekret jej namiętności. Kobieta czarująca, posłaniec i agitator, Le Baiser du Dragon roztacza swój czar i jest wyrazem idei. To abstrakcja, zakątek pamięci, zapach kobiety pozostawiającej własny znak, niczym wygrawerowany w duszy podpis.

Drzewny wetiwer – zapach dla kobiet

Le Baiser du Dragon to niewidzialny ornament, oyginalny majstersztyk o wielu aspektach, drzewny eliksir wetiweru stworzony dla kobiet. Wyraźnie odróżniająca się kompozycja zapachowa przyprawiająca o szybsze bicie serca w rytmie jej podstawowego składnika.

Zapach zaskakujący, niczym obietnica pocałunku ozdobionego świeżym akcentem słodkiego migdału i kwiatu neroli. Niesie w sobie intensywny, magnetyczny powab nieoczekiwanego uniesienia pozostawiającego ślad na zawsze, niczym pozostająca w pamięci natarczywa melodia.

Ekstrakt z irysa zespolony z drzewnym, pudrowym akcentem są podstawą kobiecej kompozycji i bezgranicznie uwodzicielskiego czaru. Zapach wibruje zmysłowo nutą drzewa cedrowego, której cierpkie akordy podkreślają tajemniczość i wewnętrzną energię kompozycji. Znak, uczucie ponad którymi unosi się ukryta pamięć, zapach dzieciństwa, źródło życia.

Źródłem owego wrażenia jest wetiwer, nadający zapachowi drzewny, ciepły i oryginalny charakter. Starannie dobrana kompozycja łącząca w sobie innowacyjne połączenia, w której Cartier jubiler przeciwstawia sobie kolory i znajduje nowe zastosowanie dla emalii, lakieru, kamieni i grawerowanych klejnotów. To odzwierciedlenie świata minerałów, który został okiełznany, wzbogacony i przeobrażony.

Le Baiser du Dragon jest projektem jubilera, który oszlifował wetiwer niczym diament, aby ten ujawnił swój prawdziwy blask. Jest zabawą światłem i cieniem, w której paczula i benzoes skrywają tajemnicze królestwo kobiecej intymności i pełnią funkcję symboli jej zmysłowości.

Flakon:
Związek pomiędzy światłem i cieniem, łuki i linie geometryczne, czerwień i czerń; flakon uosabiający doniosłość Le Baiser du Dragon. Jest interpretacją zapachu samą w sobie; melanż kontrastów oraz symboli chińskich i symboli Cartier, wzór kryjący w sobie Yang – światło, męskość, niebo - i Yan – cień, kobiecość, ziemię.
Zainspirowany flakonem stworzonym przez Cartier w 1924 roku, Le Baiser du Dragon jest przede wszystkim dziełem sztuki, kreacją jubilera i stylisty. Jest współczesną interpretacją opowieści tajemniczych Chin, zespalającą sztukę chińską z Art Deco.
Graficzny i geometryczny chiński ideogram fascynuje Cartier, który wybrał go do swej dokładnie przemyślanej kompozycji i wykorzystał go, by podkreślić korek flakonu. Czarny niczym politura, ozdobiony czerwoną obwódką korek, na którego wierzchołku wygrawerowany jest srebrnymi liniami stylizowany, orientalny symbol.
Trzy kontrastujące ze sobą kolory o głębokim znaczeniu: czerwień - symbol powodzenia, szczęścia, dobrobytu i luksusu; czerń – oczyszczająca moc i duchowa doskonałość; srebro – jedność, harmonia pomiędzy żywiołami i odrodzeniem.

Świat symboli wzbogacony został przez Cartier poprzez dodanie czarnego kindżału. Niczym strzała przeszywająca serce zapachu, jest graficznym nawiązaniem do aplikatorów używanych w wyrafinowanych, drogocennych flakonach zamierzchłych czasów.

Kompozycja zapachowa:
Le Baiser du Dragon to rzadkie i zmysłowe przekształcenie typowo męskich esencji zapachowych.
Pierwsze doznanie olfaktoryczne to delikatna świeżość gorzkiego migdału połączona z kwiatem neroli i gardenią.
Nuta serca niesie szlachetne i wyrafinowane wonie drzewne (cedr i drzewo sandałowe) otulone zmysłową, pudrową nutą irysa.
Baza kompozycji oparta jest na wetiwerze, który przysłonięty woalem paczuli nadaje zapachowi unikalną osobowość, wydobywając z niego w mistrzowski sposób zmysłowość ambry i benzoesu.
Nuta głowy
- Amaretto, kwiat neroli, gardenia
Nuta serca
- Irys, drzewo cedrowe, piżmo
Nuta bazy
- Wetiwer, paczuli, benzoes, ambra"

Źródło: http://perfumy.les.piekielko.pl/prod...oducts_id=1855
__________________
Jesteśmy małżeństwem

Marek

Zosia
joasiunial jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-15, 09:58   #74
Pistacja
Raczkowanie
 
Avatar Pistacja
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 213
Dot.: Le Baiser du Dragon - Pocałunek Smoka

To jest niesamowite, że w momencie gdy poznam jakiś zapach akurat pojawia się o nim wątek (tzn ten akurat odświeżony)

Wczoraj przechadzając się po perfumerii nagle mój wzrok natknął sie na Pocałunek smoka. O, to ten sławny wizażowy zapach - pomyślałam. Nie znałam go wcześniej, toteż spryskałam blotterek, wsadziłam do kalendarza i dopiero dziś rano sobie o nim przypomniałam. Wyciagnęłam, wącham...

Kurcze, jestem oczarowana...
Nie wiem czemu, wyobrażałam sobie ten zapach jako ciężki, słodki. Ale on taki nie jest. Jest piękny. Wogóle nie jestem w stanie określić nut (w te klocki nigdy nie byłam dobra) ale całość jest taka jakaś jedwabista, snująca się (hehe wiem, że to nie są określenia zapachu)

Jeszcze rano wstawałam z postanowieniem sprawienia sobie Eau de Caartier, a teraz inny Cartierowy zapach mi po głowie łazi...

A teraz rzucam się na KWC poczytać o smoku
__________________
Pistacja
Pistacja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-04, 20:35   #75
agu.s
Zadomowienie
 
Avatar agu.s
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 1 063
Dot.: Le Baiser du Dragon - Pocałunek Smoka

Troszke juz czasu minelo od kiedy Smok wszedl do naszych perfumerii, to moze teraz ktos zrobi porownianie wersji EDP i EDT, bo na KWC obie wersje są razem.
agu.s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-30, 16:46   #76
makota
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 86
Dot.: Le Baiser du Dragon - Pocałunek Smoka

Niestety miałam okazję poznać go jedynie na bloterze. Nie mam pojęcia jak zachowalby się na mojej skórze, a przyznam że mam na niego chętkę
Na papierku z początku gorzki, potem stał się lekko słodkawy z gorzką nutą, a potem przeobraził się jeszcze kilka razy (z tym, że co do ostatnich przemian, nie mam pewności, czy to on, bo przez nieuwagę wylądował przytulony do "papierowego" Chanel 'Coco Mademoiselle').
Niestety mój ostatni wypad do perfumerii (w poszukiwaniu Organzy, Omni i Neonatury Cocon, a w tym i Smoka) ne był zbyt udany, bo Go nie było Szkoda, bo miałam chęć sprawdzić, czy polubiłby się z moją skórą.
Za to udało mi się znaleźc Organzę - do dziś pachnie mi nią ręka (po kąpieli!) :P
makota jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-08, 14:49   #77
Aragonte
Wtajemniczenie
 
Avatar Aragonte
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 2 485
Dot.: Le Baiser du Dragon - Pocałunek Smoka

Mam pytanie do osób, które uzywały i EDP, i ekstraktu Smoka Czym się różnią? Intensywnością jedynie czy także nutami? Mam EDP i zastanawiam się nad ekstraktem, bo choć Smok mi się spodobał strasznie, to dość szybko ze mnie ucieka w każdym razie ja to tak odbieram, nie wiem, jak otoczenie, bo z reguły upajam się Pocałunkiem Smoka w samotności Na włosach trzymał się zdecydowanie lepiej niż na skórze
Aragonte jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-08, 15:38   #78
violarozalinda
Raczkowanie
 
Avatar violarozalinda
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 37
Dot.: Le Baiser du Dragon - Pocałunek Smoka

Od jakiegoś czasu intensywnie się nad smokiem zastanawiam,przypomina mi trochę Shaal Nur,ale z wyrazną nutą migdałów i przebijającym się gdzieś kwiatem pomarańczy.....
__________________
"Film mówi o tych momentach w życiu,które co prawda,są wspaniałe,lecz nie trwają zbyt długo.Zmieniają jednak Ciebie i całe Twoje życie"
Sofia Coppola o "Lost in translation"
violarozalinda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-11, 23:24   #79
makota
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 86
Dot.: Le Baiser du Dragon - Pocałunek Smoka

Mogę udoskonalić moją opinię na temat tego przewrotnego Potwora. Na mojej skórze pachniał naprawdę ciekawie - gorzko z domieszką słodkiego. Sprawiał wrażenie tajemniczego, trochę bagiennego. Niósł za sobą lekki ogon. Prawdziwy smok. Spodobał mi się. Nieprzeciętny zapach. Trzymał się na mnie dość długo, bo wyczuwalny był przez dwa dni - z tym, że drugiego dnia przytulił się do skóry, nie atakował otoczenia. Niesamowity zapach. Bestia. Sądzę, że niedługo nie wytrzymam i się na niego skuszę - jak tylko przetestuję 5 nowych zapaszków, które dziś trafiły w moje ręce :P
makota jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-07-31, 18:16   #80
SpanishMyszka
Zakorzenienie
 
Avatar SpanishMyszka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Shallow Grave
Wiadomości: 5 143
Dot.: Le Baiser du Dragon - Pocałunek Smoka

Cytat:
Napisane przez Aragonte Pokaż wiadomość
Mam pytanie do osób, które uzywały i EDP, i ekstraktu Smoka Czym się różnią?
No właśnie ? - też chciałabym wiedzieć czym ekstrakt różni się od wersji EdP ?
__________________
"It's been so long...
Feels like pins and needles in my heart...
So long...
I can feel it tearing me apart..."

SpanishMyszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-31, 18:46   #81
rachela
Zakorzenienie
 
Avatar rachela
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: sklepy cynamonowe
Wiadomości: 12 503
Dot.: Le Baiser du Dragon - Pocałunek Smoka

Intensywnością
Wg mnie ekstrakt jest trochę słodszy, bardziej pudrowy - ale układ nut jest ten sam.

Marta może powie więcej.
__________________
Between men and women there is no friendship possible.
There is passion, enmity, worship, love, but no friendship.

Oscar Wilde
rachela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-31, 18:50   #82
Różowy Strachulec
Zakorzenienie
 
Avatar Różowy Strachulec
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 023
Dot.: Le Baiser du Dragon - Pocałunek Smoka

Ja dyplomatycznie zgodzę się z przedpiścą

W nutach jestem cienka jak nie wiem co, więc wolę się nie pogrążać

Wiem jedno - Smok jest piękny
__________________
KOTY. KOTY SĄ MIŁE.
Różowy Strachulec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-31, 22:02   #83
Favkes
Zakorzenienie
 
Avatar Favkes
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: na żeliwnej żerdzi
Wiadomości: 3 515
GG do Favkes
Dot.: Le Baiser du Dragon - Pocałunek Smoka

wiele nie powiem, tylko tyle, że go kocham bo jest przepiękny w swoich skrajnościach. Zarówno gorzki jak słodki, cierpki i tulący, na upał i na deszcz. .. nie wiem jak będzie z mrozami, ale podejżewam, ze też wspaniale
Favkes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-31, 23:52   #84
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Dot.: Le Baiser du Dragon - Pocałunek Smoka

I ja dołączam do gorna fanek Smoka. To cudny, mocny i bardzo ciekawy zapach.
__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-04, 11:29   #85
SpanishMyszka
Zakorzenienie
 
Avatar SpanishMyszka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Shallow Grave
Wiadomości: 5 143
Dot.: Le Baiser du Dragon - Pocałunek Smoka

Cytat:
Napisane przez rachela Pokaż wiadomość
Intensywnością
Wg mnie ekstrakt jest trochę słodszy, bardziej pudrowy - ale układ nut jest ten sam.
Dziękuję za szybką odpowiedź

Ostatnio kusi mnie ten zapach, nie daje mi spokoju...

A która wersja jest trwalsza - EdP czy ekstrakt ?
__________________
"It's been so long...
Feels like pins and needles in my heart...
So long...
I can feel it tearing me apart..."

SpanishMyszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-04, 11:43   #86
d'ou vient le vent
Zakorzenienie
 
Avatar d'ou vient le vent
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 880
Dot.: Le Baiser du Dragon - Pocałunek Smoka

Obie sa potwornie trwale. Na mnie ekstrakt jako slodzy trzyma sie blisko skory (nie ma takiej mocy uderzeniowej jak edp) ale jest tak samo trwaly jak edp.

Nat
__________________

Not all those who wander are lost.
MNIEJ CHEMII / NIE MARNUJ!
Legite aut Perite!
d'ou vient le vent jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-04, 12:07   #87
SpanishMyszka
Zakorzenienie
 
Avatar SpanishMyszka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Shallow Grave
Wiadomości: 5 143
Dot.: Le Baiser du Dragon - Pocałunek Smoka

Cytat:
Napisane przez d'ou vient le vent Pokaż wiadomość
Obie sa potwornie trwale. Na mnie ekstrakt jako slodzy trzyma sie blisko skory (nie ma takiej mocy uderzeniowej jak edp) ale jest tak samo trwaly jak edp.
Dzięki Nat
To chyba jednak rozejrzę się za EdP
Smok musi mieć ogon, nie chcę aby osiadł mi na skórze, chcę żeby mnie otoczył i przypominał, że ma pazurki
__________________
"It's been so long...
Feels like pins and needles in my heart...
So long...
I can feel it tearing me apart..."

SpanishMyszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-04, 12:19   #88
d'ou vient le vent
Zakorzenienie
 
Avatar d'ou vient le vent
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 880
Dot.: Le Baiser du Dragon - Pocałunek Smoka

Cytat:
Napisane przez SpanishMyszka Pokaż wiadomość
Dzięki Nat
To chyba jednak rozejrzę się za EdP
Smok musi mieć ogon, nie chcę aby osiadł mi na skórze, chcę żeby mnie otoczył i przypominał, że ma pazurki
Moge ci zrobic probke ekrtraktu i dep to sama przetestujesz. Mialam dziwna wpadke z Madness - moja skora potrafi wygasic zapach jesli edp i ekstrakt sie roznia (na mnie ekstrakt Madness zdechl po pol godzinie...) To naprawde zalezy od tego jak twoja skora reaguje z perfumami tym bardziej ze oba zapachy troche sie roznia (tak jak w przypadku Madness). Jesli reflektujesz to PW.

Nat
__________________

Not all those who wander are lost.
MNIEJ CHEMII / NIE MARNUJ!
Legite aut Perite!
d'ou vient le vent jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-04, 13:11   #89
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Dot.: Le Baiser du Dragon - Pocałunek Smoka

Na mojej skórze EDP pachnie długo, po prostu nie do zgubienia zapach.
__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-04, 17:41   #90
Aragonte
Wtajemniczenie
 
Avatar Aragonte
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 2 485
Dot.: Le Baiser du Dragon - Pocałunek Smoka

Nie czuję się w tej chwili w mocy wyrokować o różnicach pomiędzy EDP, EDT i ekstraktem, ale pochwalę się, że mam wszystkie trzy Kupiłam dzisiaj pięćdziesiątkę EDT w Sephorze, w przecenie, więc kosztowała 130 zeta
Aragonte jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:31.