KWIACIARNIA poomocy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-06-19, 09:02   #1
claudusiaaaaa
Raczkowanie
 
Avatar claudusiaaaaa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 343

KWIACIARNIA poomocy


Cześć dziewczyny, za miesiąc ślub z niestety nie mogę się skontaktować z moją kwiaciarką, bo za każdym razem mimo późnych godzin jest na "spotkaniach" po czym nie odpisuje i nie oddzwania. Jest niepoważna, więc nie powierzę jej robienia mojego bukietu, bo nagle sie okaże, że w dniu slubu zostaję bez Czy możecie mi polecić jakąś kwiaciarnię, pracownię florystyczną w Piekarach, Siemianowicach, Bytomiu, Katowicach, która robi piękne bukiety i macie do niej zaufanie, bo już drugi raz nie chcę się naciąć :/ Załączam mój bukiet, który bym chciała, żebyście wiedziały w jakim mniej więcej stylu ma być. Będę bardzo wdzięczna za pomoc!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Bez☠tytułu11.jpg (32,1 KB, 21 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Bez☠tytułu4.jpg (26,2 KB, 21 załadowań)
claudusiaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-19, 09:18   #2
pejlin
Wtajemniczenie
 
Avatar pejlin
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 2 258
Dot.: KWIACIARNIA poomocy

Cytat:
Napisane przez claudusiaaaaa Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny, za miesiąc ślub z niestety nie mogę się skontaktować z moją kwiaciarką, bo za każdym razem mimo późnych godzin jest na "spotkaniach" po czym nie odpisuje i nie oddzwania. Jest niepoważna, więc nie powierzę jej robienia mojego bukietu, bo nagle sie okaże, że w dniu slubu zostaję bez Czy możecie mi polecić jakąś kwiaciarnię, pracownię florystyczną w Piekarach, Siemianowicach, Bytomiu, Katowicach, która robi piękne bukiety i macie do niej zaufanie, bo już drugi raz nie chcę się naciąć :/ Załączam mój bukiet, który bym chciała, żebyście wiedziały w jakim mniej więcej stylu ma być. Będę bardzo wdzięczna za pomoc!
Ja co prawda ślub dopiero za 2 lata ale na 99% bukiet będę robiła w kwiaciarni Róża w Gliwicach. Dobry kontakt, ja jak napisałam maila do nich z różnymi dziwnymi pytaniami to dostałam odpowiedzi po ok 30 minutach łącznie z cenami przykładowych bukietów z interesujących mnie kwiatów.
pejlin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-19, 09:28   #3
claudusiaaaaa
Raczkowanie
 
Avatar claudusiaaaaa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 343
Dot.: KWIACIARNIA poomocy

Cytat:
Napisane przez pejlin Pokaż wiadomość
Ja co prawda ślub dopiero za 2 lata ale na 99% bukiet będę robiła w kwiaciarni Róża w Gliwicach. Dobry kontakt, ja jak napisałam maila do nich z różnymi dziwnymi pytaniami to dostałam odpowiedzi po ok 30 minutach łącznie z cenami przykładowych bukietów z interesujących mnie kwiatów.
A skąd jesteś ja do Gliwic mam kawałek drogi, ale przejrzę w internecie ) jak z cenami? Dziękuję za odpowiedź
claudusiaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-19, 15:03   #4
anannke
Zakorzenienie
 
Avatar anannke
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: śląsko-małopolskie:)
Wiadomości: 3 619
Dot.: KWIACIARNIA poomocy

Cytat:
Napisane przez claudusiaaaaa Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny, za miesiąc ślub z niestety nie mogę się skontaktować z moją kwiaciarką, bo za każdym razem mimo późnych godzin jest na "spotkaniach" po czym nie odpisuje i nie oddzwania. Jest niepoważna, więc nie powierzę jej robienia mojego bukietu, bo nagle sie okaże, że w dniu slubu zostaję bez Czy możecie mi polecić jakąś kwiaciarnię, pracownię florystyczną w Piekarach, Siemianowicach, Bytomiu, Katowicach, która robi piękne bukiety i macie do niej zaufanie, bo już drugi raz nie chcę się naciąć :/ Załączam mój bukiet, który bym chciała, żebyście wiedziały w jakim mniej więcej stylu ma być. Będę bardzo wdzięczna za pomoc!
ja nie polecę nic konktenego ale możesz też napisać na wątku PM2013 i PM2014. sporo dziewczyn z tych okolic może coś podpowiedzą
__________________
always & forever

nie trzeba być IDEALNYM, żeby IDEALNIE do siebie pasować…
anannke jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-20, 06:35   #5
pejlin
Wtajemniczenie
 
Avatar pejlin
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 2 258
Dot.: KWIACIARNIA poomocy

Cytat:
Napisane przez claudusiaaaaa Pokaż wiadomość
A skąd jesteś ja do Gliwic mam kawałek drogi, ale przejrzę w internecie ) jak z cenami? Dziękuję za odpowiedź
Ja jestem z Chorzowa więc też mam kawałek do Gliwic , a ceny jak dla mnie ok
pejlin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-02, 08:08   #6
temiraa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 8
Dot.: KWIACIARNIA poomocy

W Katowicach jest Kwiaciarnia Zielona Oliwka! Pani Kasia robi przepiękne bukiety, z czystym sercem mogę polecić W tej chwili chyba jest na urlopie, ale może skontaktuj się z jej pracownicą
temiraa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-08, 13:07   #7
claudusiaaaaa
Raczkowanie
 
Avatar claudusiaaaaa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 343
Dot.: KWIACIARNIA poomocy

Dziewczyny dziękuję za pomoc i wszystkie odpowiedzi. Kwiaciarka oddzwoniła i bardzo przepraszała, podając powód swojego milczenia. Jako, że jest to znajoma mojej mamy- słowo, przeprosiła ją z 20 razy, zaufam jej i teraz w środę mamy z nią spotkanie. Zobaczymy, co z tego wyniknie. Mam nadzieję, że nie zawiedzie, bo mama ją już uprzedziła, co będzie jak nas wystawi. Jestem dobrej myśli Trzymajcie kciuki, bo zostało mi już tylko 12 dni do ślubu Jeszcze raz dziękuję wszystkim, które się zainteresowały moim postem

---------- Dopisano o 14:07 ---------- Poprzedni post napisano o 13:48 ----------

Aaaa i jeszcze mam pytanie do dziewczyn, które są już po... Co należy zamówić w kwiaciarni? Może głupie pytanie, no ale... Kościół stroi Pani z naszej Parafii, więc ten koszt licze osobno. Strojenie na samochód juz sobie kupiłam, więc kwiaciarkę tylko poproszę o postrojenie zgodnie ze zdjęciem. Zostaje mój bukiet, bukiecik świadkowej, butonierki dla męża i świadka oraz bukieciki na podziękowanie dla rodziców. Czy coś przeoczyłam? Będę wdzięczna za porady
claudusiaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-07-08, 14:02   #8
temiraa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 8
Dot.: KWIACIARNIA poomocy

Lista może być baaardzo długa
Z takich rzeczy, które pierwsze przyszły mi na myśl:
- kwiaty we włosy
- biżuteria kwiatowa (np. dla mam, butonierki dla ojców)
- koszyczek z płatkami
- poduszka kwiatowa pod obrączki

Super, że udało Ci się wszystko wyjaśnić koniecznie pochwal się efektem!
temiraa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:29.