Fryzjer w Tychach - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-12-09, 07:54   #181
GosiaaaS
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 3
Dot.: Fryzjer w Tychach

Cytat:
Napisane przez karian2 Pokaż wiadomość
Hej
nie wiem czy już zrobiłaś coś z włoskami, jeśli nie to polecam Ci Pana Artura z salonu Magdy Sojki. Ja byłam dzisiaj i miałam chyba podobny problem z włoskami co Ty. Pan Artur doradził, co zrobić i dałam mu "wolną rękę" - efekt- SUPER!! jestem bardzo zadowolona i za obcięcie, dekoloryzację, farbowanie i fachową pomoc zapłaciłam naprawdę niewiele!! Szczerze polecam.
Pozdrawiam
Witam,

dziękuje za rade
Jestem po kilkutygodniowej "terapii" moich włosków, teraz dopiero wybieram sie do fryzjera. Właśnie zapisałam się do Pana Artura z salonu Magdy Sojki na 23 grudnia.
Naturalnie po wizycie opiszę o efekcie
Dziękuję za poradę!!!
GosiaaaS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-22, 11:45   #182
przybylka
Przyczajenie
 
Avatar przybylka
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 2
Dot.: Fryzjer w Tychach

za niedługo mam studniowke i szukam dobrego fryzjera niedrogiego, który potrafilby zrobic mi fryzurkę! Mysle o jakims fajnym koczku
u tej kasi na pasazu europejskim potrafiliby? bo mieszkam na przeciw salonu ;dd ale bylam tam z 3 lata temu na obcinaniu wiec nie wiem jak teraz jest

Edytowane przez przybylka
Czas edycji: 2010-12-22 o 11:47
przybylka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-03, 18:47   #183
justynka2o
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 349
Dot.: Fryzjer w Tychach

Cytat:
Napisane przez GosiaaaS Pokaż wiadomość
Witam,

dziękuje za rade
Jestem po kilkutygodniowej "terapii" moich włosków, teraz dopiero wybieram sie do fryzjera. Właśnie zapisałam się do Pana Artura z salonu Magdy Sojki na 23 grudnia.
Naturalnie po wizycie opiszę o efekcie
Dziękuję za poradę!!!


i jak efekt? i jak to wyglada cenowo? szukam dobrego fryzjera bo ostatni fryzjer popalił mi włosy
__________________
ciuszki kosmetyki https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=151717
justynka2o jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-08, 19:03   #184
Nati02
Zakorzenienie
 
Avatar Nati02
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 8 320
Dot.: Fryzjer w Tychach

Po przeczytania całego wątku doszłam do wniosku, że na całkowitą zmianę fryzury (same obcinanie, bez farbowania) będzie pani Bronkowska. Chciałabym się jednak zapytać czy pani Kasia sama strzyże czy ma również innych fryzjerów w salonie?

A może w międzyczasie udało się komuś odnaleźć innego super fryzjera?
__________________
Życie to ciągłe ryzyko.
Nati02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-12, 17:19   #185
Grej
Przyczajenie
 
Avatar Grej
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 6
Dot.: Fryzjer w Tychach

Ja tam nie polecam p. Artura... Zawsze chodziłam do p. Magdy i z niej jestem zadowolona Może nie jest jakimś super ekstra fryzjerem, ale chociaż mam pewność, że zrobi tak jak ją poproszę i nie zrujnuje moich włosów. Czasem jak tylko się zagada to wydaję mi się, że trochę "niechlujnie" obcina.
Za to po strzyżeniu u p. Artura wróciłam do domu załamana, bo mnie wyciął całkiem na odwrót niż chciałam... Tam gdzie miały być dłuższe zrobił krócej, a gdzie miało być krócej to w prawie w ogóle nie ruszył.. Od teraz unikam go jak ognia. Mama też nie jest z niego specjalnie zadowolona. Siostra za to mówi, że dobrze cieniuje.

Kusi mnie aby wybrać się do 'Bronkowskich' na jakąś awangardową fryzurkę. Wie ktoś ile kosztuje strzyżenie krótkich włosów?
Grej jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-13, 12:40   #186
przybylka
Przyczajenie
 
Avatar przybylka
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 2
Dot.: Fryzjer w Tychach

około 25 zł ; )
przybylka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-14, 12:09   #187
lilka1982
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 10
Dot.: Fryzjer w Tychach

witam..ja tam jestem zadowolona z uslug salonu Magdalena Sojka. Bylam przed Andrzejkami na pasemkach u p.Artura i bylam bardzo zadowolona .Ale Magdy Sojki juz nie zdradze jak dla mnie rewelka a ze sobie lubi pogadac to chyba dobrze nie? wesolo zawsze tam jest..a tak jak juz kiedys pisalam -przedłużam tez tam wlosy i musze sie troche tam nasiedziec
Kazdy ma jakiegoś swojego ulubionego fryzjera i dobrze..u Bronkowskiej tez juz bylam ale ceny zabójcze ...a jak tam przechodze to w cale takich tlumow nie ma
Pozdro forum-iski
__________________
Carpe Diem!
lilka1982 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-01-15, 10:31   #188
Grej
Przyczajenie
 
Avatar Grej
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 6
Dot.: Fryzjer w Tychach

Oczywiście, że dobrze być wygadanym - szczególnie dobra cecha u fryzjera. Tylko trzeba uważać żeby się nie zagadać i nie stracić koncentracji na tym co się robi
Lilka1982, a byłaś zadowolona z Bronkowskiej? Lubie awangardowe fryzury, więc szukam fryzjera z dużą kreatywnością
No właśnie słyszałam, że ceny oszałamiające są tam, dlatego zdziwiłam się jak Przybylka napisała, że ok. 25 zł. Myślałam, że będę musiała wybulić tak z 50zł.
Moim ideałem fryzjera był p. Dawid z Trendy Hair na starym rynku, ale niestety nie ma go już wśród nas :< Dzięki niemu moje włosy nabrały charakteru a i fryzura bardzo długo zachowywała swój kształt.
Grej jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-15, 21:36   #189
pauli na
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 4
Dot.: Fryzjer w Tychach

Kiedys przez przypadek weszlam na te strone bo szkułam dobrego fryzjera i dzięki wam zanalazlam W tamtym tygodniu bylam u pani Magdy Sojka na zmianie koloru i strzyzenia i wyszłam naprawde bardzo zadowolona .Pani Magda obcieła mnie rewelacyjnie nic nie musze robić z włosami a fryzura boska .Wczesniej chodziłam do pewnego salonu o którym duzo sie pisze na Wizażu ale to nie ta strona żeby o tym pisać. Ja bardzo jestem zadowolona z pani Magdy uwazam ze jest osobą kreatywna i bardzo ją POLECAM.I napewno z niej nie zrezygnuje!!!

Edytowane przez pauli na
Czas edycji: 2011-01-15 o 21:39
pauli na jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-17, 15:20   #190
Virginnia
Zadomowienie
 
Avatar Virginnia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: z Krainy Królika
Wiadomości: 1 215
Dot.: Fryzjer w Tychach

Również polecam salon Pani Magdy Sojki. Właściwie to Pani Magda uratowała moją fryzurę ślubną. Wyszło bosko. Wszyscy (łącznie ze mną) byli zachwyceni. Takiego fryzjera szukałam od dawna. Nic na siłę, porozmawia, doradzi. Jak dla mnie bomba.
Pan Artur też pięknie strzyże. Wreszcie fryzjer dla którego 2 cm to 2 cm. Nawet mojego Męża tam wysłałam. Polecam!
__________________
Virginnia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-04, 22:15   #191
maarta1984
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 1
Dot.: Fryzjer w Tychach

Czy ktoś orientuje sie gdzie teraz mieści sie salon Kasi Bronkowskiej? Z góry dziękuję za odp.
maarta1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-05, 10:37   #192
karian2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 62
Dot.: Fryzjer w Tychach

hej,
salon Bronkowskiej mieści się na osiedlu Balbina (osiedleB) na ulicy Europejskiej - nie na pasażu Europejskim
karian2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-07, 13:24   #193
majtus18
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1
Dot.: Fryzjer w Tychach

witam ja polecam studio fryzjerskie biolik mieści się w Bojszowach
pełen profesjonalizm najlepiej do Szymona polecam
tutaj macie linka do ich stronki www.studiobiolik.pl
majtus18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-07, 19:52   #194
olka872
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 2
Dot.: Fryzjer w Tychach

Cześć ,

mam pytanko czy któraś z Was może czesała się u Pani Aldony? Wogóle to poszukuje dobrego fryzjera ale na fryzurę ślubną proszę pomóżcie!!!
olka872 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-08, 07:14   #195
GosiaaaS
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 3
Dot.: Fryzjer w Tychach

Cytat:
Napisane przez justynka2o Pokaż wiadomość
i jak efekt? i jak to wyglada cenowo? szukam dobrego fryzjera bo ostatni fryzjer popalił mi włosy
Witam
Przepraszam, daaawno mnie tu nie było...
Zaczynając chciałam napisać, iż miałam mieć wizytę u Pana Artura, jednakże nie poinformowana zostałam przyjęta u Pani Magdaleny...
Muszę stwierdzić, iż obsługa , jak i sama Pani Magdalena wywarły na mnie pozytywny wpływ, jednakże z włosów nie jestem zadowolona... muszę przyznać, iż pomimo doboru koloru przez Panią Magdę , nie wyszedł on na długości włosów, a samych odrostach
( teoretycznie miało złapać ciut jaśniejszy odcień na moich prawie czarnych włosach), ale nie zorientowałam się od razy niestety i po kilku myciach widać było okropną różnicę niestety (światło w salonie plus czarna skóra głowy- przez to nie zauważalne od razu ). Fakt ,że włoski mam wyjątkowo błyszczące i miękkie (na co wpływ z pewnością maja wszelkie środki stosowane właśnie w tym salonie). Jednak farbowanie nie przekonało mnie do tego miejsca....

---------- Dopisano o 08:14 ---------- Poprzedni post napisano o 08:13 ----------

Cytat:
Napisane przez GosiaaaS Pokaż wiadomość
Witam
Przepraszam, daaawno mnie tu nie było...
Zaczynając chciałam napisać, iż miałam mieć wizytę u Pana Artura, jednakże nie poinformowana zostałam przyjęta u Pani Magdaleny...
Muszę stwierdzić, iż obsługa , jak i sama Pani Magdalena wywarły na mnie pozytywny wpływ, jednakże z włosów nie jestem zadowolona... muszę przyznać, iż pomimo doboru koloru przez Panią Magdę , nie wyszedł on na długości włosów, a samych odrostach
( teoretycznie miało złapać ciut jaśniejszy odcień na moich prawie czarnych włosach), ale nie zorientowałam się od razy niestety i po kilku myciach widać było okropną różnicę niestety (światło w salonie plus czarna skóra głowy- przez to nie zauważalne od razu ). Fakt ,że włoski mam wyjątkowo błyszczące i miękkie (na co wpływ z pewnością maja wszelkie środki stosowane właśnie w tym salonie). Jednak farbowanie nie przekonało mnie do tego miejsca....
Co do ceny to za "farbowanie" (jeden kolor) + podcięcie końcówek zapłaciłam 100 zł.
Pozdrawiam
GosiaaaS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-23, 16:44   #196
julka2002
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 1
Dot.: Fryzjer w Tychach

Witam Wszystkich!

Zapisałam się właśnie na wizytę do pani Bogusi co przyjmuje na Tischnera, koło św. Karoliny, był ktoś może u niej? Salon wygląda całkiem, całkiem p. Bogusia też wydała się sympatyczna ma może jakąś opinie na temat jej strzyżenia?
julka2002 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-23, 19:30   #197
justynka2o
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 349
Dot.: Fryzjer w Tychach

ja w piątek umówiłam sie do graży
__________________
ciuszki kosmetyki https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=151717
justynka2o jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-08, 12:33   #198
rellumaina
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4
Dot.: Fryzjer w Tychach

niestety jeśli chodzi o Panią Bronkowską to... żałuję, że porzuciłam salon Pani Magdy Wolnik.
byłam tam niedawno, pytała czy chce coś konkretnego, miałam tylko dwa zastrzeżenia: zapuszczam włosy (czyli długość zostaje) i chciałam się jakoś pozbyć grzywki.. efekt? z włosów długości do połowy pleców zostały mi strzępy (dosłownie!) do ramion, a grzywka to wygląda jak sierść u chorej myszy...
u Pani Wolnik to przynajmniej jak chciałam tak miałam..

przykre, bo włosy zapuszczałam na wesele może do czerwca ciut odrosną
rellumaina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-09, 18:27   #199
Grej
Przyczajenie
 
Avatar Grej
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 6
Dot.: Fryzjer w Tychach

Byłam w końcu u Bronkowskiej. Obcinał mnie p. Wojtek. Obciął ładnie, chociaż bez jakiś rewelacji, ale jak się ma konkretne wyobrażenie to ciężko żeby było idealnie. Może jak będę się chciała ostrzyc w jakiś nowy sposób to wtedy pokaże swój kunszt fryzjerski. Zobaczymy jak się będą układać po dłuższym okresie. Zdenerwowało mnie jedynie, że tak długo myli mi głowę (ponieważ jeszcze jednej klientce myli i mnie dali w odstawkę) co chyba w końcu trwało dłużej niż samo strzyżenie.
Grej jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-22, 20:35   #200
_cocco
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 21
GG do _cocco
Dot.: Fryzjer w Tychach

Pytanie odnosnie fryzjerów z salonie BRONKOWSKA : slyszalam ze po obcieciu przez tamtejszych fryzjerow szybko odrastaja wlosy, prawda to ?? i mam pytanie jak pani Monika ? bo tez podobno obcina w tym salonie
__________________
Wymienię !!
Nawilzajacy krem na dzień SUHADA Nature : ryz i bambus I inne...
_cocco jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-23, 14:56   #201
_cocco
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 21
GG do _cocco
Dot.: Fryzjer w Tychach

dziewczeta ktore sie tam obcinaly, prosze o opinie
__________________
Wymienię !!
Nawilzajacy krem na dzień SUHADA Nature : ryz i bambus I inne...
_cocco jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-24, 06:38   #202
rellumaina
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4
Dot.: Fryzjer w Tychach

ja tam byłam jakieś 10 dni temu więc jeszcze nie wiem... modlę się o to żeby mi szybko odrosły.. ale jedno muszę pochwalić: pomimo tego, że płakałam kilka dni po wizycie (jak wyżej pisałam- zapuszczam włosy i, pomimo zastrzeżenia, z długości p. Bronkowska ścięła baaardzo dużo ) to grzywkę nawet nieźle mi obcięła i teraz po lekkim odrośnięciu nawet mogę stwierdzić, że mi się podoba

aha... i nie dajcie się ciąć degażówkami, bo rzeczywiście włosy są zniszczone na końcach... no i nadal będę polecać salon Pani Magdy Wolnik
rellumaina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-25, 07:07   #203
paula_26
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 112
GG do paula_26
Dot.: Fryzjer w Tychach

Witajcie,

Mam pytanie do was gdzie mieści się ten salon p. Magdy Wolnik?
Aha ile kosztuje zrobienie baleyażu u p. Magdy?

I czy któraś słyszała coś na temat salonu Strefa Urody na ul. Bukowej podobno dobrze tam obcina p. Asia ??
paula_26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-26, 07:32   #204
kinia1985
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 3
Dot.: Fryzjer w Tychach

Hejka Salon Magdaleny Wolnik mieści się na ul Hlonda , to ulica na której stoi Teatr Mały i od teatru jadąć w stronę Dworca po lewej stronie. mapka i dokładny adres są na stronce www.magdalenawolnik.eu ja będę ten salon polecać !!! sama z moją fryzurą jestem ich reklamą te fryzjerki są fajne i panuje tam miła atmosfera a to ważne
kinia1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-27, 00:03   #205
rellumaina
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4
Dot.: Fryzjer w Tychach

Pani Magda już nie obcina. ja polecam p. Martynę, ale słyszałam też, że p. Żaneta jest dobra. u p. Igora byłam na samym podcięciu grzywki i powiem- rewelacja. ja dobrego fryzjera poznaję po tym jak obetnie grzywkę. jeśli będzie mi się podobać to wiem, że cała fryzura też
rellumaina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-04, 09:46   #206
paula_26
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 112
GG do paula_26
Dot.: Fryzjer w Tychach

Cześć,

Dziewczyny odwiedziłam salon na ul. Paprocańskiej 159 i z góry ostrzegam:

zapisywałam się na farbowanie włosów 2 razy pierwszym razem w dniu wizyty w salonie powiedziano mi , ze p. Renia sie rozchorowala nie powiadomiwszy mnie telefonicznie o tym, umowilam sie drugi raz wiec poszlam, siedzac w poczekalni p .w/w wychodzi do mnie i mowi ze mnie nie ufarbuje bo ma rozwolnienie a przede mna wyszla od niej dziewczyna no szlag mnie trafił jak tak można postepowac z klientem chyba tej pani na nich nie zalezalo bo w tym momencie juz stracila tego klienta ten salon jaki ta pani to jakaś pomylka. Pani chyba nie pojecia jak sie obchodzi z ludzmi.

Natomiast odwiedzilam salon loreal na pl Nawary prowadzi ten salon taka mila dziewczyna p. Ania powiem szczerze ze ona przynajmniej wie jak sie obejsc z klientem i dobrze zrobic wlosy za baleyage jeden kolor +obciecie i modelowanie na srednie wlosy wyszlo 120zł. Wiem ze jeszcze do p. Ani wróce
paula_26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-05, 21:27   #207
isabell13
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 2
Exclamation Dot.: Fryzjer w Tychach

Cytat:
Napisane przez bacha_ka Pokaż wiadomość
To mój pierwszy post, ale zapewniam, ze nie chce zniszczyć konkurencji ani nic w tym guście Chciałam sie podzielić swoimi doświadczeniami, bo sama najczesciej przed pójściem na "ścięcie" opinii o fryzjerach szukam na forum.... ostatnio tak nie zrobiłam i zasugerowałam się prasową reklamą pani Wolnik...że TzG, że pokazy, konkursy i takie tam inne.. Pani Magdaleny oczywiscie nie było (wątpie czy wogóle tam bywa) wiec sie zapisałam do któreś z pracownic szumnie tytułującej sie kolorystką... No i mam teraz na glowie jakieś brązowo-rude coś, bo Pani (po konsultacji z koleżanką) postanowiła dodac do wybranego przeze mnie zimnego brązu odrobinę czerwieni dla ocieplenia koloru!!! Poinformowała mnie o tym po mojej reakcji na rudosci, które pojawiły sioe po zmyciu farby....Czy wybierając najzimniejszy z brązów miałam na myśli ocieplenie swojego koloru??? Jak widze nie byłam odosobnionym przypadkiem.
Po wczytaniu sie w opinie na forum mam zamiar wybrac sie teraz do zakładu Kasi Bronkowskiej, zeby to odratowała jakoś....
Zawsze tylko czytalam opinie i nigdy nie ciagnelo mnie zeby sie zalogowac i cos napisac ale jakos wciagnelo mnie to forum bo ciagle na niego zagladam bo nadal nie wiem gdzie mam isc sie obciac i zrobic ekstra fryzurke a wyjscie na wesele juz za pasem u kasi bylam raz i szczerze mowiac jestem srednio zadowolona moze i jest dobra w swoim fachu ale ja jakos tego nie zauwazylam bo obciela mnie zupelnie nie tak jak chcaialam!! a po 2 tygodniach wlosy wogole juz sie przestaly ukladac. Zastanawialam sie czy czasem nie isc do tego chlopaka co tam pracuje ale slyszalam ze jest zarozumialy wiec sie nie odwazylam!!! wczesniej bylam w salonie u magdy wolnik i tam nawet mi sie podobalo fakt ze p.magdy nie bylo ale w sumie po to ma sie personel zeby on rowniez pracowal:P nie wiem jak nazywa sie pani ktora robila mi kolor ale wyszlo nawet niezle i jest tam mila atmosfera...jednak to nie to czego szukam...nadal!!!!.. mysle teraz o Mariuszu choc troche o nim cicho ostatnio.... sama nie wiem... moja kumpelka namawia mnie na femme fatale bo tam sie czesze u p. agnieszki i jest zachwycona, z tego co ma na glowie to moze i odwaze sie tam isc??? podobo jest szczera i jak czegos nie da sie zrobic to odrazu o tym mowi a nie obiecuje gruszek na wierzbie!!! a chyba to jest wazne?!? mojej kolezance odradzila z czarnego zrobic blond ale rozjasnila jej na tyle wlosy ze wyglada rzeczywiscie rewelacyjnie i wlosy sa uzywalnym stanie co tez jest wazne! tak wiec tyle teori, trzeba samej sie przekonac trzymajcie kciuki!!! obiecuje zadac relacje zapisze sie jeszcze w tym tygodniu moze? jak mnie strach nie obleci bo juz naprawde duzo przeszlam
isabell13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-05, 21:39   #208
isabell13
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 2
Dot.: Fryzjer w Tychach

Cytat:
Napisane przez anii7 Pokaż wiadomość
Witam

Tak jak pisałam wcześniej jestem bardzo zadowolona z p. Agnieszki z Femme Fatale na balbinie. Jest tam profesjonalna obsługa i gdybym mogła, nic bym nie zmieniała...
W chwili obecnej jestem zmuszona poszukać chwilowo tańszego fryzjera, ponieważ nie stać mnie na farbowanie włosów za 200 zł z bólem serca to pisze, ale takie jest życie...
Chodzi mi o blond pasemka + ewentualnie drugi kolor. Włosy do szyi. Może też zetnę włosy, dlatego zależy mi na osobie, która dobrze zetnie i umie doradzić dobór fryzury, gdybym chciała coś zmienić. Zależy mi też na dobrej farbie stosowanej w salonie.
Wstępnie zastanawiam się nad salonem na przeciw kauflandu (p. Beata), salonem na oś. U w pawilonie i p. Agnieszką z hotelu prima ( arena )
Proszę o informację, kogo polecacie i jaką może mieć w przybliżeniu cenę. Dziękuję
Tak sobie w sumie mysle ze musi byc dobra ta Agnieszka z femme fatale a ze cena ( niby) wysoka...coz.... szczerze mowiac to z cena idzie jakosc wiec nie wiem czy znajdziesz taniej a rownie dobra fryzjerke???? cos za cos ! ja tam wole te pare groszy wiecej zaplacic i byc pewna efektu!!!!! bo duzo taniej to napewno nie znajdziesz!!!!! a efekty moga byc rozne
isabell13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-06, 15:19   #209
rellumaina
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4
Dot.: Fryzjer w Tychach

Cytat:
Napisane przez isabell13 Pokaż wiadomość
u kasi bylam raz i szczerze mowiac jestem srednio zadowolona moze i jest dobra w swoim fachu ale ja jakos tego nie zauwazylam bo obciela mnie zupelnie nie tak jak chcaialam!! a po 2 tygodniach wlosy wogole juz sie przestaly ukladac.
no co Ty hehe

Pani Wolnik niestety nie obcina już, ale w salonie bywa.
jeśli chodzi o farbowanie to z tego co słyszałam od znajomych to Wojtek u Bronkowskiej jest godny polecenia. moja siostra do niego też chodzi, miała ciemne włosy (podchodzące pod czarny) i chciała przefarbować na rudo. kolor tak dobrał, że wygląda bardzo naturalnie. i ponoć jest bardzo sympatyczny, nie słyszałam żeby był zarozumiały.
rellumaina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-06, 16:38   #210
Grej
Przyczajenie
 
Avatar Grej
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 6
Dot.: Fryzjer w Tychach

Też nie odniosłam wrażenia aby p. Wojtek był zarozumiały. Zachowywał się całkiem sympatycznie.
Grej jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-02-04 10:34:25


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:10.