Prezent z grawerem/haftem - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Prezenty

Notka

Prezenty Prezenty to coś co lubimy otrzymywać i dawać. Podpowiadamy jak wyszukać odpowiedni prezent. Gdzie kupić po okazyjnej cenie prezenty świąteczne i nie tylko.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-07-30, 13:24   #1
shaantia
Przyczajenie
 
Avatar shaantia
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 27
Smile

Prezent z grawerem/haftem


Cześć wszystkim
Chciałabym sprawić mojemu mężczyźnie wyjątkowy i unikalny prezent. Dlatego wpadłam na pomysł, że kupię mu coś spersonalizowanego. Może macie jakieś podpowiedzi co to mogłoby być? Coś na czym da się coś wygrawerować, albo wyhaftować. Może być np. jakaś fajna biżuteria. Prosiłabym najlepiej o jakieś zdjęcia. Mój budżet to 200zł
Ps. Macie może jakieś ciekawe sposoby na wyszukiwanie prezentów? (Poza oczywistymi typu allegro i chodzenie po sklepach?
shaantia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-30, 16:38   #2
pelna_sprzecznosci
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Podbeskidzie
Wiadomości: 317
Dot.: Prezent z grawerem/haftem

Cytat:
Napisane przez shaantia Pokaż wiadomość
Cześć wszystkim
Chciałabym sprawić mojemu mężczyźnie wyjątkowy i unikalny prezent. Dlatego wpadłam na pomysł, że kupię mu coś spersonalizowanego. Może macie jakieś podpowiedzi co to mogłoby być? Coś na czym da się coś wygrawerować, albo wyhaftować. Może być np. jakaś fajna biżuteria. Prosiłabym najlepiej o jakieś zdjęcia. Mój budżet to 200zł
Ps. Macie może jakieś ciekawe sposoby na wyszukiwanie prezentów? (Poza oczywistymi typu allegro i chodzenie po sklepach?
Yyy, a może frytki do tego? Czy to Ty szukasz prezentu dla swojego TŻ-ta, czy może my mamy to zrobić praktycznie od A do Z, podając Ci gotowe pomysły, łącznie ze zdjęciami?!
Wujek Google? http://www.google.com/search?q=preze...9&pf=p&pdl=300 .

NO OFFENCE, ale w dzisiejszych czasach mamy taki dostęp do informacji + w Google można znaleźć praktycznie wszystko (mówi się, iż skoro nie ma czegoś w Google, to znaczy, że to coś nie istnieje), iż proszenie ludzi o podanie pod nos pewnych informacji jest po prostu zwykłym lenistwem, wygodnictwem, a może nawet i bezczelnością ...

Edytowane przez pelna_sprzecznosci
Czas edycji: 2013-07-30 o 16:40
pelna_sprzecznosci jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-30, 17:25   #3
shaantia
Przyczajenie
 
Avatar shaantia
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 27
Dot.: Prezent z grawerem/haftem

Sama szukam już długo, ale pomyślałam, że może ktoś z forumowiczów natknął się na coś ciekawego i godnego polecenia, czego ja jeszcze nie widziałam. Jak sama mówisz, informacje w internecie są bardzo rozległe, dlatego nie sposób wszystkiego samemu ogarnąć.
No need to be rude.
shaantia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-02, 17:16   #4
czikabomb
Raczkowanie
 
Avatar czikabomb
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 126
Dot.: Prezent z grawerem/haftem

w lilou można zamówić spinki do mankietów z grawerem, z tym, że one chyba są droższe niż 200 zł.. coś ok. 260 chyba
czikabomb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Prezenty


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:28.