Męska dominacja... <ziewa>... znowu? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Pokaż wyniki sondy: Jaki masz stosunek do dominacji mężczyzny w łóżku?
Lubię kiedy mężczyzna dominuje. 212 58,73%
Lubię kiedy traktujemy się równo. 16 4,43%
Lubię kiedy ja dominuję nad mężczyzną. 10 2,77%
Różnie to bywa; wariacje wszystkich powyższych. 123 34,07%
Głosujący: 361. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-11-18, 21:29   #1
beznadziejny123
Wtajemniczenie
 
Avatar beznadziejny123
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 2 625
GG do beznadziejny123

Męska dominacja... <ziewa>... znowu?


Cześć! ^^ Słuchajcie, mam taką teoretyczno-filozoficzną zagwozdkę.

Mam zerowe doświadczenie ale gdziekolwiek nie spotkałbym się z fantazjami lub doświadczeniami kobiet na temat dominacji w łóżku, czy to w artykułach na ten temat, na wizażu lub kiedy jakiejś koleżance zbierze się na szczerość, wychodzi na to że wyłania się obraz kobiet pragnących być w łóżku zdominowane, prowadzone i zerżnięte.

Nigdy na żywo nie spotkałem się z dziewczyną która lubi poniżać faceta w łóżku ani delikatnie się kochać. Zawsze jest mowa o silnym i stanowczym wzięciu jej kiedy ona ma nie wiele do powiedzenia, chce być przyduszona do ściany/łóżka a sama penetracja ma być długa i intensywna.

I w końcu jak to z wami jest? Czy to prawda, że przytłaczająca większość z was lubi właśnie w taki sposób? Mam oczywiście na myśli kobiety świadome swoich potrzeb a nie zindoktrynowane pięćdziesięcioma twarzami Graya. A może trafiłem tylko na takie odważne i otwarte dziewczyny, a te lubiące się "kochać" są nieśmiałe i skryte?
beznadziejny123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-18, 21:38   #2
07f49d5297ed442eaa63bdc5e3365630f1fe1bde_620d9001ec3ce
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 11 232
Dot.: Męska dominacja... <ziewa>... znowu?

Lubie jak mnie zdominuje - ale nie w wersji hardcore - ale lubie rowniez delikatny,powolny seks. A no i lubie tez czasem sie nim zajac, a on niech lezy i przezywa. Albo na odwrot wniosek : u mnie to zalezy, nie ma schematu.


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
07f49d5297ed442eaa63bdc5e3365630f1fe1bde_620d9001ec3ce jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-18, 21:44   #3
beznadziejny123
Wtajemniczenie
 
Avatar beznadziejny123
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 2 625
GG do beznadziejny123
Dot.: Męska dominacja... <ziewa>... znowu?

Posty oczywiście najmilej widziane ale nie opuszczajcie też ankiety
beznadziejny123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-18, 22:30   #4
busch
Rozeznanie
 
Avatar busch
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 697
Dot.: Męska dominacja... <ziewa>... znowu?

Weź pod uwagę, że kobiety piszące o swoim życiu seksualnym w szczegółach, i to na ogólnodostępnym forum internetowym, lub swobodnie opowiadające o nim obcym osobom, to nie jest reprezentacyjna grupa. Wymaga to pewnej otwartości na seks,bezpruderyjności i pewnej dozy ekshibicjonizmu . Mam wrażenie, że to ma duże znaczenie dla wyników Twoich "badań". Pewnie zupełnie inaczej wyszłoby, gdybyś miał wgląd do tych mniej wyzwolonych, mniej wylewnych kobiet, które nie czują potrzeby i chęci opowiadać o swoich fantazjach komuś innemu, niż partnerowi.

Inną sprawą jest, że nie wszystkie fantazje seksualne tak naprawdę chcemy wprowadzić w życie i nie wszystkie "w realu" by się nam spodobały. Gwałt to jedno z najbardziej traumatycznych przeżyć, jakie mogą spotkać kobietę - a mimo to sporo kobiet o nim fantazjuje. I nie ma w tym sprzeczności, bo na ogół kobiety fantazjują o tym, że niby zostaną wzięte wbrew ich woli, ale w zasadzie ten partner byłby przystojny, a im tak naprawdę bardzo by się podobało.

Oczywiście jest sporo fanek prawdziwego BDSM... a chyba jeszcze więcej kobiet, które marzą o męskiej dominacji, a w rzeczywistości boją się bólu i wystarcza im w zupełności jak facet od czasu do czasu szepnie im coś sprośnego na ucho i klepnie w tyłek
busch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-18, 23:59   #5
niebieskie_oczko
Zakorzenienie
 
Avatar niebieskie_oczko
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: całe życie na walizkach ;-)
Wiadomości: 6 298
Dot.: Męska dominacja... <ziewa>... znowu?

U mnie bywa to różnie. Przeważnie lubię, gdy dominuje facet. Preferujemy ostrzejszy seks (są sytuację, gdy sama proszę się, aby pociągnął mnie za włosy, lubię jak Tż ściska mocniej moją szyję itp.) Są jednak i takie sytuacje (przeważnie, gdy mam wenę ), że lubię zdominować faceta. Najlepiej go związać i bawić się nim dosłownie, potraktować jak rzecz do sprawiania przyjemności. Jego to kręci
__________________
Postanowienie: jeździć, latać, zwiedzać za grosze!
2016: Berlin, Monachium, Erfurt, Budapeszt, Chicago, Nowy Jork
Podróże 2015: Praga, Bolonia, Oslo, Rodos, Kijów, Kos
Podróże 2014: Wiedeń, Bratysława, Londyn, Lwów, Budapeszt, Ostrava, Berlin, Budva, Paryż
K&K
niebieskie_oczko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-19, 04:51   #6
Hibiku
Zakorzenienie
 
Avatar Hibiku
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 4 468
Dot.: Męska dominacja... <ziewa>... znowu?

Hmm... to raczej kwestia środowiska.
Zasadniczo - nie znam żadnej kobiety która nigdy nie miałaby ochoty na delikatny seks,
znam wiele kobiet lubiących zmienne role w łóżku, znam dwie dominy (w pojęciu bdsm). Więc prawdopodobnie pora rozszerzyć krąg znajomych i szukać w mniej otwartych rejonach sieci
Hibiku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-19, 07:31   #7
Intrygujacy26
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Południe-PL
Wiadomości: 264
Dot.: Męska dominacja... <ziewa>... znowu?

Poczytaj początek wątku masochistki. Dużo kobiet tego właśnie oczekuje (w mniejszym czy większym stopniu) ale jest to na pewno mniej jak połowa. Proporcji nikt nie zna ale szacuje się ze ok 10-25% (według różnych badań naukowców)
Intrygujacy26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-11-19, 11:03   #8
_Schmetterling
Zakorzenienie
 
Avatar _Schmetterling
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 12 112
Dot.: Męska dominacja... <ziewa>... znowu?

Cytat:
Napisane przez beznadziejny123 Pokaż wiadomość
(...) wychodzi na to że wyłania się obraz kobiet pragnących być w łóżku zdominowane, prowadzone i zerżnięte.

Nigdy na żywo nie spotkałem się z dziewczyną która lubi poniżać faceta w łóżku ani delikatnie się kochać. Zawsze jest mowa o silnym i stanowczym wzięciu jej kiedy ona ma nie wiele do powiedzenia, chce być przyduszona do ściany/łóżka a sama penetracja ma być długa i intensywna.


I w końcu jak to z wami jest? Czy to prawda, że przytłaczająca większość z was lubi właśnie w taki sposób? Mam oczywiście na myśli kobiety świadome swoich potrzeb a nie zindoktrynowane pięćdziesięcioma twarzami Graya. A może trafiłem tylko na takie odważne i otwarte dziewczyny, a te lubiące się "kochać" są nieśmiałe i skryte?
Myślę, że akurat trafiłeś na opinię paru osób, które lubią tak a nie inaczej i dlatego wysnułeś taką teorię
U mnie jest różnie - są dni kiedy to on jest górą, lekko mnie dusi, robi ze mną co chce (oczywiście z umiarem ). A czasami to ja mam ochotę nad nim zapanować, związać go, zasłonić mu oczy i ujeżdżać go a gdy czuję, że dochodzi, przerywam i kontynuuję po chwili...

I myślę, że na pewno jest jakaś część kobiet, które lubią jak to facet dominuje ale również są kobiety, które to one wolą panować nad wszystkim.

Nie ma dokładnej odpowiedzi na Twoją teoretyczno-filozoficzną teorię Chyba, że by zapytać każdą kobietę w Polsce, czy lubi być zdominowana czy też nie i zrobić wykres słupkowy
_Schmetterling jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-19, 13:55   #9
beznadziejny123
Wtajemniczenie
 
Avatar beznadziejny123
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 2 625
GG do beznadziejny123
Dot.: Męska dominacja... <ziewa>... znowu?

Cytat:
Napisane przez _Schmetterling Pokaż wiadomość
Nie ma dokładnej odpowiedzi na Twoją teoretyczno-filozoficzną teorię Chyba, że by zapytać każdą kobietę w Polsce, czy lubi być zdominowana czy też nie i zrobić wykres słupkowy
Na taką ankietę nie mam funduszy Dlatego zrobiłem sondę na wizażu, tak czy inaczej na razie panie zdominowane wysunęły się na prowadzenie ;>

Szkoda tylko, że jest 470 wejść w wątek a 26 głosów ;( Ankieta jest anonimowa dziewczyny To tylko dwa kliknięcia.
beznadziejny123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-19, 15:01   #10
_Schmetterling
Zakorzenienie
 
Avatar _Schmetterling
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 12 112
Dot.: Męska dominacja... <ziewa>... znowu?

Ale tak właściwie do czego te odpowiedzi są Ci potrzebne?
Piszesz książkę czy reportaż? A może jakiś zakład głupi przegrałeś?
_Schmetterling jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-19, 15:15   #11
beznadziejny123
Wtajemniczenie
 
Avatar beznadziejny123
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 2 625
GG do beznadziejny123
Dot.: Męska dominacja... <ziewa>... znowu?

Jeśli artykuł pisany przez kobietę mówi np, że 80% kobiet lubi tak mocno i zdecydowanie (w artykule padło słowo "jackhammerking" czyli rżnięcie jak młot pneumatyczny ) a wydaje mi się, że mnie to nie kręci to obstawiam, że mogę mieć kłopot ze znalezieniem takiej partnerki jaka mi odpowiada.
Może nie jestem zboczony jak panie z wątku o BDSM ale fajnie by było np zaproponować swojej dziewczynie seks po czym ona by mnie wyśmiała, zmusiłaby mnie żebym zjechał na kolana do minetki a potem jeszcze dostał w twarz w trakcie
beznadziejny123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-11-19, 15:53   #12
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Męska dominacja... <ziewa>... znowu?

Mnie kręci. Amen.
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-19, 16:26   #13
No_To_Co
Raczkowanie
 
Avatar No_To_Co
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 364
Dot.: Męska dominacja... <ziewa>... znowu?

Uwielbiam byc w lozku zdominowana
No_To_Co jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-19, 18:14   #14
07f49d5297ed442eaa63bdc5e3365630f1fe1bde_620d9001ec3ce
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 11 232
Dot.: Męska dominacja... <ziewa>... znowu?

Z tym nakrecaniem faceta i zaprzestaniem by po chwili znow kontnuuowac - moj tego nie nawidzi! Chyba by mnie skrzyczal jak bym mu tak robila:P kiedys gadalismy o poprzednich doswiadczeniach to wyznal mi, ze nie cierpial jak byla zabierala sie za fellatio, bo po pierwsze nie szlo jej najlepiej a po drugie jak juz bylo w miare to wlasnie przerywala w takich momentach a jego szlag trafial:P w ogole to nie przepadam za takimi rozmowami o seksie z bylymi, ale jestesmy juz tyle razem, ze zdarzylo sie kilka razy wejsc w takie szczegoly choc tego nie lubie bom zazdrosnik


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
07f49d5297ed442eaa63bdc5e3365630f1fe1bde_620d9001ec3ce jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-19, 19:12   #15
Mirrranda
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 1 168
Dot.: Męska dominacja... <ziewa>... znowu?

Wolę jak TŻ dominuje - ale mimo wszystko nie przepadam za zbyt ostrym seksem.
Mirrranda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-19, 19:45   #16
niebieskie_oczko
Zakorzenienie
 
Avatar niebieskie_oczko
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: całe życie na walizkach ;-)
Wiadomości: 6 298
Dot.: Męska dominacja... <ziewa>... znowu?

[1=07f49d5297ed442eaa63bdc 5e3365630f1fe1bde_620d900 1ec3ce;43791251]Z tym nakrecaniem faceta i zaprzestaniem by po chwili znow kontnuuowac - moj tego nie nawidzi! [/QUOTE]

Haha a mój akurat to lubi, zwłaszcza jak go jeszcze zwiąże Sam się dzięki temu nakręca i szybko się zamieniają rolę - jak się sam oswobodzi, to wręcz rzuca się na mnie
__________________
Postanowienie: jeździć, latać, zwiedzać za grosze!
2016: Berlin, Monachium, Erfurt, Budapeszt, Chicago, Nowy Jork
Podróże 2015: Praga, Bolonia, Oslo, Rodos, Kijów, Kos
Podróże 2014: Wiedeń, Bratysława, Londyn, Lwów, Budapeszt, Ostrava, Berlin, Budva, Paryż
K&K
niebieskie_oczko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-19, 19:53   #17
Lilth
Raczkowanie
 
Avatar Lilth
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Racibórz
Wiadomości: 479
Dot.: Męska dominacja... <ziewa>... znowu?

Ogólnie wole jak facet dominuje i robi to w 99%, czasem mi się odmieni i to ja przejmuje stery
__________________
matka chemia kocha swoje dzieci i nie pozwoli im umrzeć w samotności
Lilth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-19, 20:05   #18
Mirrranda
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 1 168
Dot.: Męska dominacja... <ziewa>... znowu?

Cytat:
Napisane przez Lilth Pokaż wiadomość
Ogólnie wole jak facet dominuje i robi to w 99%, czasem mi się odmieni i to ja przejmuje stery
Mam identycznie
Mirrranda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-19, 20:31   #19
Kolor Bzu
Zakorzenienie
 
Avatar Kolor Bzu
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 023
Dot.: Męska dominacja... <ziewa>... znowu?

To zależy od mojego nastroju i od faceta Zdarzyło mi się spotkać kogoś kogo chciałam dominować i nie wyobrażałam sobie by mogło być na odwrót. Byłam też z kimś kto mnie dominował i nie wyobrażam sobie bym to ja mogła jego. Zazwyczaj jednak lubię raz dominować, raz być uległa, a raz delikatnie, czule i na równi
Kolor Bzu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-11-20, 13:00   #20
geosmina
Wtajemniczenie
 
Avatar geosmina
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 2 041
Dot.: Męska dominacja... <ziewa>... znowu?

U mnie pół na pół, ale wolę raczej mocno niż delikatnie. A tagi rewelacyjnie oddają istotę rzeczy beznadziejny123 miażdży zakładając wątki hehe
__________________
"Jakiś" to nie to samo co "jakichś"!!!

"Zenek, co ty jakiś nie w sosie jesteś? Może zjadłbyś jakichś pierożków babcinych?"
geosmina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-22, 20:27   #21
beznadziejny123
Wtajemniczenie
 
Avatar beznadziejny123
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 2 625
GG do beznadziejny123
Dot.: Męska dominacja... <ziewa>... znowu?

Cytat:
Napisane przez geosmina Pokaż wiadomość
A tagi rewelacyjnie oddają istotę rzeczy beznadziejny123 miażdży zakładając wątki hehe
Miło mi

A więc temat spadł na drugą stronę więc chyba nikt już nie ma nic do dodania, dziękuje wszystkim za odpowiedzi pisemne i w ankiecie

Wyniki są takie jak myślałem, oczywiście niewiele osób zagłosowało ale tak czy inaczej, od początku zdominowane panie w ankiecie dominowały w 70% lub okolicach ^^ i tak też się czyta w necie. Cieszy mnie mimo to, że sporo jest eksperymentatorek

Pozdrawiam!
__________________

Oddaj głos w ankiecie:
Męska dominacja... <ziewa>... znowu?

Cytat:
Napisane przez elvegirl
Babskie forum, normalna rzecz że jest dużo jednoczesnych PMSów i się baby raz na jakiś czas pokłócą
beznadziejny123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-22, 20:50   #22
Mirrranda
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 1 168
Dot.: Męska dominacja... <ziewa>... znowu?

Cytat:
Napisane przez beznadziejny123 Pokaż wiadomość
Miło mi

A więc temat spadł na drugą stronę więc chyba nikt już nie ma nic do dodania, dziękuje wszystkim za odpowiedzi pisemne i w ankiecie

Wyniki są takie jak myślałem, oczywiście niewiele osób zagłosowało ale tak czy inaczej, od początku zdominowane panie w ankiecie dominowały w 70% lub okolicach ^^ i tak też się czyta w necie. Cieszy mnie mimo to, że sporo jest eksperymentatorek

Pozdrawiam!
No bo my lubimy silnych, stanowczych facetów
Mirrranda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-22, 23:28   #23
_Mia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 3 121
Dot.: Męska dominacja... <ziewa>... znowu?

Podbijam temat, może ktoś jeszcze się pokusi o zagłosowanie, bo widzę, że Ci zależy

Oczywiście zagłosowałam za zdominowaną
Fakt, wśród moich koleżanek też większość tak ma.
Ja się zgadzam z Kolor Bzu- bywają tacy, których ma się ochotę zdominować, i tacy, którzy dominują i nie inaczej.
_Mia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-22, 23:43   #24
Mirrranda
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 1 168
Dot.: Męska dominacja... <ziewa>... znowu?

Cytat:
Napisane przez _Mia Pokaż wiadomość
Podbijam temat, może ktoś jeszcze się pokusi o zagłosowanie, bo widzę, że Ci zależy

Oczywiście zagłosowałam za zdominowaną
Fakt, wśród moich koleżanek też większość tak ma.
Ja się zgadzam z Kolor Bzu- bywają tacy, których ma się ochotę zdominować, i tacy, którzy dominują i nie inaczej.
No, to wszystko zależy od charakteru faceta.
Mimo że mój TŻ jest szczupły, nienapakowany i nie jakoś strasznie wysoki jak faceta (niecałe 180) to po prostu ma taki charakter, że ja sobie nie wyobrażam żebym mogła mu "dyktować warunki" w łóżku
Mirrranda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-22, 23:58   #25
beznadziejny123
Wtajemniczenie
 
Avatar beznadziejny123
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 2 625
GG do beznadziejny123
Dot.: Męska dominacja... <ziewa>... znowu?

Dzięki Chociaż temat nadal był na pierwszej stronie.
Zresztą kobiety chcą dominującego faceta nie tylko w łóżku ale i poza nim. Nie jakiegoś demagoga ale kontrolującego sytuację. Już dałyście wszystkie to wyraźnie do zrozumienia Teraz tylko stać się takim i będzie super.
__________________

Oddaj głos w ankiecie:
Męska dominacja... <ziewa>... znowu?

Cytat:
Napisane przez elvegirl
Babskie forum, normalna rzecz że jest dużo jednoczesnych PMSów i się baby raz na jakiś czas pokłócą
beznadziejny123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-23, 00:11   #26
Zjem_Ci_Buty
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 92
Dot.: Męska dominacja... <ziewa>... znowu?

Ja tam nie mam nic do gadania, dominowana jestem przez jednego i drugiego, jak mam nastrój, pozwalam na wulgaryzmy. Ale faceci też lubią sobie poleżeć i "zajmij się mną", także różnie to bywa.
Ja sama zaś wolę być zdominowana.
Zjem_Ci_Buty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-23, 11:24   #27
201607231707
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 19 414
Dot.: Męska dominacja... <ziewa>... znowu?

Lubię różnie, ale głównie to ja dominuję, mniej lub bardziej hardcore'owo.
W związku, na co dzień tylko partnerstwo :P

Edytowane przez 201607231707
Czas edycji: 2013-11-23 o 11:57
201607231707 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-23, 11:52   #28
Mirrranda
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 1 168
Dot.: Męska dominacja... <ziewa>... znowu?

Cytat:
Napisane przez beznadziejny123 Pokaż wiadomość
Dzięki Chociaż temat nadal był na pierwszej stronie.
Zresztą kobiety chcą dominującego faceta nie tylko w łóżku ale i poza nim. Nie jakiegoś demagoga ale kontrolującego sytuację. Już dałyście wszystkie to wyraźnie do zrozumienia Teraz tylko stać się takim i będzie super.
No dokładnie, dominacja nie tylko w łóżku.
I stanowczość to podstawa (jak dla mnie). O ile niektórym wchodzę na głowę (rodzinie, przyjaciółkom i przyjaciołom, kolegom), o tyle z TŻtem czasami "nie ma dyskusji"
Mirrranda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-23, 13:37   #29
Zjem_Ci_Buty
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 92
Dot.: Męska dominacja... <ziewa>... znowu?

A, zapomniałam o związku na codzień - ja dominuję.
Zjem_Ci_Buty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-23, 15:19   #30
Mirrranda
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 1 168
Dot.: Męska dominacja... <ziewa>... znowu?

Cytat:
Napisane przez Zjem_Ci_Buty Pokaż wiadomość
A, zapomniałam o związku na codzień - ja dominuję.
Ja z kolei nie dominuję, ale stosuję czasami podstępne "sztuczki" żeby było po mojemu
Mirrranda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-11-08 23:31:38


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:00.