Mamy dziś zabawy kupę, wycieramy dzidzi pupę - mamusie VII-VIII 2013 cz.V - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Pokaż wyniki sondy: Wybieramy tytuł kolejnego wątku!
Na plotkowym królujemy, każdą kupę świętujemy 7 16,67%
W pieluszce znów kupa, na plotkowym obgadana nasza grupa 2 4,76%
Pierwsze ząbki posiadamy gryźć więc wszystko zaczynamy 2 4,76%
Czas się napić butlę soczku mamy przecież już pół roczku 17 40,48%
Siadać pięknie zaczynamy, pierwsze ząbki posiadamy 11 26,19%
Mamusie i dzidziusie VII-VIII 3 7,14%
Głosujący: 42. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-11-29, 07:55   #61
dzoan
Zakorzenienie
 
Avatar dzoan
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 7 852
Dot.: Mamy dziś zabawy kupę, wycieramy dzidzi pupę - mamusie VII-VIII 2013 cz.V

Hellou

Wstałam na śniadanie i kawkę, Mały dosypia w naszym łożu. Kurde tej nocy znowu spał tak jak zazwyczaj.. zaczęło się od 2,20h, później 2h, a reszta drzemek po 1,50h..ehh..
W dodatku miałam dziwaczny sen, który ciągną się całą noc z przerwami na karmienie Kurde niezły film możnaby nakręcić na jego podstawie. Mnóstwo ludzi, w tym ja, byliśmy zamknięci w jakimś ogromnym budynku..każdy miał swój pokój..a pilnowali nas jacyś źli ludzie..jak jakaś mafia.. ciągle trzeba było się przed nimi ukrywać, bo za wszystko lali, zabijali albo obcinali dłonie..HORROR! Mnie się z obcięciem dłoni upiekło .. byłam winna czegoś tam, ale obcięli dłoń dziewczynie obok. Aczkolwiek był też pociągający wątek..przystojniak, który raz wybawił mnie z opresji.. jejku co mnie Mały budził miałam nadzieję, że jeszcze zobaczę to ciacho w kolejnej części snu

Justynki i Filipka

kejt a Fi nie kończy czasami 17 tygodni?

jakierka jak tak napisałaś czego nie powinno się jeść, to ja widzę, że sama błędy popełniam..nie wiedziałam, że ziemniaki mogą uczulać i jem, dżemy z dużą ilością cukru też wcinam, sporo wędliny i szynek, surówki też wpierdzielam, byle tylko coś zjeść co nie jest nabiałem..teraz to mi się jeszcze bardziej dieta obkurczyła.. Ale pewnie i tak będę to jeść, bo coś muszę na szybkiego wczochrać..a najłatwiej chleb z wędliną czy dżemem właśnie Chociaż u mnie i tak nie ma ogólnie takiej tragedii ze skórą Małego jak u Was

puchatku
oby z pokarmem, to był chwilowy kryzys no i z wagą przy 19 stopniach w nocy przynajmniej lepiej się Małemu oddycha.. u nas też nie ma więcej stopni, w dzień ewentualnie 1 stopień wyżej

Dla wszystkich niewyspanych

---------- Dopisano o 08:55 ---------- Poprzedni post napisano o 08:53 ----------

Cytat:
Napisane przez ona8686 Pokaż wiadomość
Załapałam sie na pierwszą stronę A już wczoraj chciałam wejść.

Z rana kilka wieści:
1. Kończymy dziś 5 miesięcy
2. Odbieramy klucze do mieszkania
3. Wieczorem oglądam Listy do M

Dzień dobry
zacny wiek
super
dziękuję za przypomnienie
__________________

dzoan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-29, 07:57   #62
kubus puchatek
Rozeznanie
 
Avatar kubus puchatek
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 673
Dot.: Mamy dziś zabawy kupę, wycieramy dzidzi pupę - mamusie VII-VIII 2013 cz.V

Cytat:
Napisane przez elaine-blath Pokaż wiadomość
Dzień dobry,
Syn ćwiczy właśnie glos tuż obok.
Dziękuję za słowa wsparcia dla brata

Magda: wspolczuje ze te placki ciągle są. Nie wiem co doradzić,ale 3mam kciuki aby w końcu przeszlo

Kubusiowa: ja bym dorzuciła jeszcze inhalacje..kiedy się wybieracie do PL żeby tutaj skonsultować ten latarek?
Wszystkiego najlepszego dla Justysi!
Ja sie przylaczam do slow wsparcia dla brata!

Jak sie wkurze to jak tylko swieta sie skoncza to polece I porobie wszystkie badania I zobacze sie z LEKARZAMI. Teraz raczej za pozno,pewnie wiekszosc bedzie nieuchwytna w czasie przedswiatecznym?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
kubus puchatek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-29, 07:58   #63
Agrafka86
Wtajemniczenie
 
Avatar Agrafka86
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Domek
Wiadomości: 2 280
Dot.: Mamy dziś zabawy kupę, wycieramy dzidzi pupę - mamusie VII-VIII 2013 cz.V

KUBUŚ bardzo mi przykro

ONA 1,2,3

Hej:róża:
Skoku mówiłam coś do Ciebie

Sent from my GT-I8260 using Wizaz Forum mobile app
__________________
26.07.2013
Misiu jest już z nami
Życie nabrało sensu!

09.07.2011 Żona

Agrafka86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-29, 08:00   #64
surka
Zakorzenienie
 
Avatar surka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Między marzeniem, a jego spełnieniem.
Wiadomości: 9 394
Dot.: Mamy dziś zabawy kupę, wycieramy dzidzi pupę - mamusie VII-VIII 2013 cz.V

Cytat:
Napisane przez ona8686 Pokaż wiadomość
Załapałam sie na pierwszą stronę A już wczoraj chciałam wejść.

Z rana kilka wieści:
1. Kończymy dziś 5 miesięcy
2. Odbieramy klucze do mieszkania
3. Wieczorem oglądam Listy do M

Dzień dobry






Cytat:
Napisane przez dzoan Pokaż wiadomość
Hellou

Wstałam na śniadanie i kawkę, Mały dosypia w naszym łożu. Kurde tej nocy znowu spał tak jak zazwyczaj.. zaczęło się od 2,20h, później 2h, a reszta drzemek po 1,50h..ehh..
W dodatku miałam dziwaczny sen, który ciągną się całą noc z przerwami na karmienie Kurde niezły film możnaby nakręcić na jego podstawie. Mnóstwo ludzi, w tym ja, byliśmy zamknięci w jakimś ogromnym budynku..każdy miał swój pokój..a pilnowali nas jacyś źli ludzie..jak jakaś mafia.. ciągle trzeba było się przed nimi ukrywać, bo za wszystko lali, zabijali albo obcinali dłonie..HORROR! Mnie się z obcięciem dłoni upiekło .. byłam winna czegoś tam, ale obcięli dłoń dziewczynie obok. Aczkolwiek był też pociągający wątek..przystojniak, który raz wybawił mnie z opresji.. jejku co mnie Mały budził miałam nadzieję, że jeszcze zobaczę to ciacho w kolejnej części snu

Justynki i Filipka

kejt a Fi nie kończy czasami 17 tygodni?

jakierka jak tak napisałaś czego nie powinno się jeść, to ja widzę, że sama błędy popełniam..nie wiedziałam, że ziemniaki mogą uczulać i jem, dżemy z dużą ilością cukru też wcinam, sporo wędliny i szynek, surówki też wpierdzielam, byle tylko coś zjeść co nie jest nabiałem..teraz to mi się jeszcze bardziej dieta obkurczyła.. Ale pewnie i tak będę to jeść, bo coś muszę na szybkiego wczochrać..a najłatwiej chleb z wędliną czy dżemem właśnie Chociaż u mnie i tak nie ma ogólnie takiej tragedii ze skórą Małego jak u Was

puchatku
oby z pokarmem, to był chwilowy kryzys no i z wagą przy 19 stopniach w nocy przynajmniej lepiej się Małemu oddycha.. u nas też nie ma więcej stopni, w dzień ewentualnie 1 stopień wyżej

Dla wszystkich niewyspanych

---------- Dopisano o 08:55 ---------- Poprzedni post napisano o 08:53 ----------


zacny wiek
super
dziękuję za przypomnienie


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

Ale masz sny
surka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-29, 08:01   #65
kubus puchatek
Rozeznanie
 
Avatar kubus puchatek
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 673
Dot.: Mamy dziś zabawy kupę, wycieramy dzidzi pupę - mamusie VII-VIII 2013 cz.V

Cytat:
Napisane przez ona8686 Pokaż wiadomość
Załapałam sie na pierwszą stronę A już wczoraj chciałam wejść.

Z rana kilka wieści:
1. Kończymy dziś 5 miesięcy
2. Odbieramy klucze do mieszkania
3. Wieczorem oglądam Listy do M

Dzień dobry
Dobry.oby
Brawa za super wiesci ,za wiek , za klucze. Widzialam raz listy do M,fajny przyjemny film. Chyba mnie namowilas,zeby go ogladnac jeszcze raz

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
kubus puchatek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-29, 08:02   #66
Rockyyy
Zakorzenienie
 
Avatar Rockyyy
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Zamość
Wiadomości: 5 984
Dot.: Mamy dziś zabawy kupę, wycieramy dzidzi pupę - mamusie VII-VIII 2013 cz.V

Dzień dobry żabki




Witamy sie z rana w nowym wątku.Chciałam wczoraj pospamowac ale net padł No i sie zle czułam to poszłam spac.

Wogoole,tytuł jest gówniany ale na topie
Ale skoro nie wymysliłam zadnego innego lepszego to sie juz w tym temacie zamykam
Cytat:
Napisane przez Katerine2 Pokaż wiadomość
[/COLOR]Justysia moja konczy dziś 4 miesiące stawiamy soczki i browarki [COLOR=silver]
:
Cytat:
Napisane przez malaczarnakejt Pokaż wiadomość
dla Justysi
Filip kończy dziś 18 tygodni i Z tej okazji budzi matkę po 2-giej z zacieszem na twarzy i gada z ręką w buzi Pierwsze!

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
dla solenizantów
Cytat:
Napisane przez khttps://static.wizaz.pl/forum/images/smilies/tmp/kubus puchatek Pokaż wiadomość
Witam w nowym watku
Brawa dla Justysi I Fi za wiek.
Mnie nie ma na watku prawie wcale,choc chcialabym pospamowac z Wami. Borykam sie z problemem,mam coraz mniej pokarmu,Mlody spada z waga nie jest tragicznie,ale caly czas w dol. Dostawiam go do cyca non stop,ale on nie chce ssac dlugo I dobrze,wiec produkcja mleka maleje poza tym juz wczesniej pisalam kiedys ze kicha od urodzenia,ma te swoje gluty od zawsze I nie chca sobie isc,wrecz przeciwnie ociera sobie nos,drapie sie rekami po twarzy(boje sie,ze to alergia na cos).natomiast dla tutejszych pseudolekarzy wszystko jest OK. Widze ze Mlody sie meczy,ciezko oddycha przez nos,a frida I zakraplanie nie pomaga,spimy przy okolo 19 st.wiec nie jest za cieplo.

Dziewczyny z dzieciaczkami co maja wysypke wspolczuje Wam bardzo,szczegolnie Tobie jakierka,bo wiem jak dziala tutaj sluzba zdrowia.

Wielkie brawa dla Adasia Cynamonkowej!!! Pieknie rosnie nam w sile nasz mezczyzna ! Czas szybko minie I bedziecie za chwile w domku

Pozdrawiam wszystkich serdecznie I zycze zdrowka dla mam I dzieciaczkow,bo one jest najwazniejsze!

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Kubusiu łącze sie w braku mleka.U mnie coraz gorzej pomimo wysiłkow.W 80 % Laura jest na mm.Ale przybiera na wadze i to jest plusem.
Dzis zrobiłam eksperyment,dawałam w nocy swoje mleko i budziła sie co 1,5 h głodna,nienajedzona.
Cytat:
Napisane przez ona8686 Pokaż wiadomość
Załapałam sie na pierwszą stronę A już wczoraj chciałam wejść.

Z rana kilka wieści:
1. Kończymy dziś 5 miesięcy
2. Odbieramy klucze do mieszkania
3. Wieczorem oglądam Listy do M

Dzień dobry
ja tez planuje ogladac i mam nadzieje ze mi nikt planow nie popsuje.
__________________
Najukochańszy skarb-LAURA
Rockyyy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-29, 08:05   #67
Rockyyy
Zakorzenienie
 
Avatar Rockyyy
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Zamość
Wiadomości: 5 984
Dot.: Mamy dziś zabawy kupę, wycieramy dzidzi pupę - mamusie VII-VIII 2013 cz.V

Cytat:
Napisane przez dzoan Pokaż wiadomość
Hellou

Wstałam na śniadanie i kawkę, Mały dosypia w naszym łożu. Kurde tej nocy znowu spał tak jak zazwyczaj.. zaczęło się od 2,20h, później 2h, a reszta drzemek po 1,50h..ehh..
W dodatku miałam dziwaczny sen, który ciągną się całą noc z przerwami na karmienie Kurde niezły film możnaby nakręcić na jego podstawie. Mnóstwo ludzi, w tym ja, byliśmy zamknięci w jakimś ogromnym budynku..każdy miał swój pokój..a pilnowali nas jacyś źli ludzie..jak jakaś mafia.. ciągle trzeba było się przed nimi ukrywać, bo za wszystko lali, zabijali albo obcinali dłonie..HORROR! Mnie się z obcięciem dłoni upiekło .. byłam winna czegoś tam, ale obcięli dłoń dziewczynie obok. Aczkolwiek był też pociągający wątek..przystojniak, który raz wybawił mnie z opresji.. jejku co mnie Mały budził miałam nadzieję, że jeszcze zobaczę to ciacho w kolejnej części snu

Justynki i Filipka

kejt a Fi nie kończy czasami 17 tygodni?

jakierka jak tak napisałaś czego nie powinno się jeść, to ja widzę, że sama błędy popełniam..nie wiedziałam, że ziemniaki mogą uczulać i jem, dżemy z dużą ilością cukru też wcinam, sporo wędliny i szynek, surówki też wpierdzielam, byle tylko coś zjeść co nie jest nabiałem..teraz to mi się jeszcze bardziej dieta obkurczyła.. Ale pewnie i tak będę to jeść, bo coś muszę na szybkiego wczochrać..a najłatwiej chleb z wędliną czy dżemem właśnie Chociaż u mnie i tak nie ma ogólnie takiej tragedii ze skórą Małego jak u Was

puchatku
oby z pokarmem, to był chwilowy kryzys no i z wagą przy 19 stopniach w nocy przynajmniej lepiej się Małemu oddycha.. u nas też nie ma więcej stopni, w dzień ewentualnie 1 stopień wyżej

Dla wszystkich niewyspanych

---------- Dopisano o 08:55 ---------- Poprzedni post napisano o 08:53 ----------


zacny wiek
super
dziękuję za przypomnienie
co za sny!!!! A mnie sie ostatnio sniło ze mnie szantazują ze powiedzą tzowi jakies głupoty o mnie i musiałam w swojej łazience uprawe marihuany zrobic


Ide posprzątac cosik no i Laurki pokój.A potem jedziemy do jej prababci.Dzwoniła ze nie czuje sie na siłach przyjechac a Mikołaj sie zbliza więc....gdybysmy mieli troszke czasu ....
__________________
Najukochańszy skarb-LAURA
Rockyyy jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-11-29, 08:10   #68
kubus puchatek
Rozeznanie
 
Avatar kubus puchatek
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 673
Dot.: Mamy dziś zabawy kupę, wycieramy dzidzi pupę - mamusie VII-VIII 2013 cz.V

DZOAN jaki sen :p pomieszanie Pily z jakims Harlequinem hehe

ROCKYY kurde,ja sie wlasnie wzbraniam przed mm,choc przyznam,ze Mlody ma juz 2 male butelki za soba przynajmniej wiem,ze umie z niej pic,bo od urodzenia tylko na cycu byl. Mial zielone kupy oraz troszke sie meczyl z jej wyciskaniem I sie zastanawiam,czy oddzuca to nowe mleko czy poprostu zoladek musi sie przyzwyczaic do nowego? Jak bylo u Ciebie jak podalas pierwszy raz mm I jakie ilosci wprowadzalas?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
kubus puchatek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-29, 08:14   #69
Rockyyy
Zakorzenienie
 
Avatar Rockyyy
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Zamość
Wiadomości: 5 984
Dot.: Mamy dziś zabawy kupę, wycieramy dzidzi pupę - mamusie VII-VIII 2013 cz.V

Kubusiu-wprowadzalam po moim mleku ok 30 ml potem 60 ml przed moim .Kombinowalam bo Laurka nie chciala pic a Bebilon Pepti do smacznych nie nalezy.Pozniej sama zaczela coraz wiecej jesc ale na razie max 150 wypija.A cycka dostaje 2 razy dziennie i w nocy ale to tez zalezy czy czuje ze cos w nich jese

Wysłane z mojego GT-S5280 przy użyciu Tapatalka
__________________
Najukochańszy skarb-LAURA
Rockyyy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-29, 08:15   #70
ona8686
Zakorzenienie
 
Avatar ona8686
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 3 903
Dot.: Mamy dziś zabawy kupę, wycieramy dzidzi pupę - mamusie VII-VIII 2013 cz.V

Cytat:
Napisane przez dzoan Pokaż wiadomość
Hellou

Wstałam na śniadanie i kawkę, Mały dosypia w naszym łożu. Kurde tej nocy znowu spał tak jak zazwyczaj.. zaczęło się od 2,20h, później 2h, a reszta drzemek po 1,50h..ehh..
W dodatku miałam dziwaczny sen, który ciągną się całą noc z przerwami na karmienie Kurde niezły film możnaby nakręcić na jego podstawie. Mnóstwo ludzi, w tym ja, byliśmy zamknięci w jakimś ogromnym budynku..każdy miał swój pokój..a pilnowali nas jacyś źli ludzie..jak jakaś mafia.. ciągle trzeba było się przed nimi ukrywać, bo za wszystko lali, zabijali albo obcinali dłonie..HORROR! Mnie się z obcięciem dłoni upiekło .. byłam winna czegoś tam, ale obcięli dłoń dziewczynie obok. Aczkolwiek był też pociągający wątek..przystojniak, który raz wybawił mnie z opresji.. jejku co mnie Mały budził miałam nadzieję, że jeszcze zobaczę to ciacho w kolejnej części snu
Co za sen

Mnie się śniły słoiczki i że jeden mi wybuch w ręku I wtedy akurat Franek się obudził. Za dużo nich gadamy

Cytat:
Napisane przez Agrafka86 Pokaż wiadomość
Hej:róża:
Skoku mówiłam coś do Ciebie
Niedługo i ja sie dołączę Już moje dziecko staje się marudne...

Cytat:
Napisane przez Rockyyy Pokaż wiadomość

ja tez planuje ogladac i mam nadzieje ze mi nikt planow nie popsuje.
Też mam taka nadzieję



Zmykam. Tż mnie już pogania.
Do później.
__________________
Zawsze Ty...
Zawsze Ja...
Zawsze My... 11.08.2012


Franuś
29.06.2013 godz. 22:12
ona8686 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-29, 08:15   #71
kubus puchatek
Rozeznanie
 
Avatar kubus puchatek
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 673
Dot.: Mamy dziś zabawy kupę, wycieramy dzidzi pupę - mamusie VII-VIII 2013 cz.V

Cytat:
Napisane przez Rockyyy Pokaż wiadomość
co za sny!!!! A mnie sie ostatnio sniło ze mnie szantazują ze powiedzą tzowi jakies głupoty o mnie i musiałam w swojej łazience uprawe marihuany zrobic


Ide posprzątac cosik no i Laurki pokój.A potem jedziemy do jej prababci.Dzwoniła ze nie czuje sie na siłach przyjechac a Mikołaj sie zbliza więc....gdybysmy mieli troszke czasu ....
Marycha hmm glodnemu chleb na mysli :p

Udanej wizyty u prababci- mikolajki zycze moje dziecko niestety juz nie ma prababci,zostal mu jeden pradziadek I to daleko,w Polsce.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
kubus puchatek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-11-29, 08:16   #72
ona8686
Zakorzenienie
 
Avatar ona8686
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 3 903
Dot.: Mamy dziś zabawy kupę, wycieramy dzidzi pupę - mamusie VII-VIII 2013 cz.V

Cytat:
Napisane przez kubus puchatek Pokaż wiadomość
DZOAN jaki sen :p pomieszanie Pily z jakims Harlequinem hehe

ROCKYY kurde,ja sie wlasnie wzbraniam przed mm,choc przyznam,ze Mlody ma juz 2 male butelki za soba przynajmniej wiem,ze umie z niej pic,bo od urodzenia tylko na cycu byl. Mial zielone kupy oraz troszke sie meczyl z jej wyciskaniem I sie zastanawiam,czy oddzuca to nowe mleko czy poprostu zoladek musi sie przyzwyczaic do nowego? Jak bylo u Ciebie jak podalas pierwszy raz mm I jakie ilosci wprowadzalas?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Jak ciężko kupki szły. To spróbuj zmienić mleko. Może akurat to ma za dużo żelaza w sobie. Ale za cyce trzymam
__________________
Zawsze Ty...
Zawsze Ja...
Zawsze My... 11.08.2012


Franuś
29.06.2013 godz. 22:12
ona8686 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-29, 08:24   #73
kubus puchatek
Rozeznanie
 
Avatar kubus puchatek
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 673
Dot.: Mamy dziś zabawy kupę, wycieramy dzidzi pupę - mamusie VII-VIII 2013 cz.V

Cytat:
Napisane przez ona8686 Pokaż wiadomość
Jak ciężko kupki szły. To spróbuj zmienić mleko. Może akurat to ma za dużo żelaza w sobie. Ale za cyce trzymam
Nie super ciezko,ale nidgy na moim mleku nie musial sie wyprezac I spinac jak po tym. To przez zelazo? Pozniej w jednej byly czastki niestrawionego mleka.
Jak "gowniany" tytul,to sobie teraz pogadamy o kupach

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
kubus puchatek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-29, 08:31   #74
Anulka_p
Zakorzenienie
 
Avatar Anulka_p
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 4 803
Dot.: Mamy dziś zabawy kupę, wycieramy dzidzi pupę - mamusie VII-VIII 2013 cz.V

Dzień dobry.
__________________
28.07.2012- I ślubuję Ci miłość...
09.07.2013 g. 4:55- Wreszcie jesteś- Michaś   
Anulka_p jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-29, 08:33   #75
arrabbiata
Zadomowienie
 
Avatar arrabbiata
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 742
Dot.: Mamy dziś zabawy kupę, wycieramy dzidzi pupę - mamusie VII-VIII 2013 cz.V

Hejka

Kuba dalej śpi Mogę spokojnie iść pod prysznic i zjeść śniadanie Bardzo podoba mi się jego pora wstawania
arrabbiata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-29, 08:34   #76
magolina
Wtajemniczenie
 
Avatar magolina
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: świętokrzyskie:)
Wiadomości: 2 892
Dot.: Mamy dziś zabawy kupę, wycieramy dzidzi pupę - mamusie VII-VIII 2013 cz.V

dobry

Tytuł wątku wymiata Margoś wpadła, rzuciła hasłem i tytuł jak znalazł

U nas w nocy 3 karmienia cos się psuje moje dziecko od 5 rano postanowił nie spać, ale matka przytuliła, pogłaskała i spaliśmy do 8.20
Dziecko już w łóżeczku czeka na drzemke a ja idę zaraz na kawke i śniadanko.

Cytat:
Napisane przez Katerine2 Pokaż wiadomość


Justysia moja konczy dziś 4 miesiące stawiamy soczki i browarki


Cytat:
Napisane przez malaczarnakejt Pokaż wiadomość
Filip kończy dziś 18 tygodni i Z tej okazji budzi matkę po 2-giej z zacieszem na twarzy i gada z ręką w buzi Pierwsze!
dla Fi ale chyba go o tydzień ,,postarzyłaś"

Cytat:
Napisane przez kubus puchatek Pokaż wiadomość
Witam w nowym watku
Brawa dla Justysi I Fi za wiek.
Mnie nie ma na watku prawie wcale,choc chcialabym pospamowac z Wami. Borykam sie z problemem,mam coraz mniej pokarmu,Mlody spada z waga nie jest tragicznie,ale caly czas w dol. Dostawiam go do cyca non stop,ale on nie chce ssac dlugo I dobrze,wiec produkcja mleka maleje poza tym juz wczesniej pisalam kiedys ze kicha od urodzenia,ma te swoje gluty od zawsze I nie chca sobie isc,wrecz przeciwnie ociera sobie nos,drapie sie rekami po twarzy(boje sie,ze to alergia na cos).natomiast dla tutejszych pseudolekarzy wszystko jest OK. Widze ze Mlody sie meczy,ciezko oddycha przez nos,a frida I zakraplanie nie pomaga,spimy przy okolo 19 st.wiec nie jest za cieplo.

Dziewczyny z dzieciaczkami co maja wysypke wspolczuje Wam bardzo,szczegolnie Tobie jakierka,bo wiem jak dziala tutaj sluzba zdrowia.
Szczerze to faktycznie wygląda ten katarek jakby miał na coś Gustav alergie
Trzymam kciuki, żeby kryzys minął i laktacja sie zwiększyła

Cytat:
Napisane przez ona8686 Pokaż wiadomość

Z rana kilka wieści:
1. Kończymy dziś 5 miesięcy
2. Odbieramy klucze do mieszkania
3. Wieczorem oglądam Listy do M

Dzień dobry
Gratuluje wszystkiego

Cytat:
Napisane przez ona8686 Pokaż wiadomość

Mnie się śniły słoiczki i że jeden mi wybuch w ręku I wtedy akurat Franek się obudził. Za dużo nich gadamy
Też mi się śniły słoiczki to wszystko przez te wczorajsze zakupy w Biedrze
magolina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-29, 08:36   #77
eveewe
Zakorzenienie
 
Avatar eveewe
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 5 133
GG do eveewe
Dot.: Mamy dziś zabawy kupę, wycieramy dzidzi pupę - mamusie VII-VIII 2013 cz.V

Melduje sie

napisalam w starej, nei patrzac ze jzu koniec

Witam

co do złobka - moja chodzi od 13 miesiaca jej zycia. owszem 2 tyg pierwsze byly ciezkie, bo nie chciala sie od nas odkleic, ale za to wychodzila szczesliwa, radosna i panie mowily, ze zaraz jak zobaczyla zabwki, dzieci to zapominala o co plakala. Moje dziecko teraz nie wstydzi sie dzieci, chetnie sie z nimi bawi, nauczyla sie dzielic zabawkami, czasem owszem bije sie z innym, ale juz bardzo rzadko. Ponadto maluje, spiewa, tanczy. Piosenek zna juz kilka, wiec nie ma co generalizowac, ze zlobek to samo zlo. Wszystko zalezy od tego kto w nim pracuje i wszystko zalezy od dziecka. Ja swojej decyzji nie zmienilabym na inna, bo widzejak chetnie idzie i jaka zadowolona wychodzi.

malo mnie, bo przez kilka nocy mialam koszmar co 1 h pobudka, juz ledwo zylam, ale wczoraj 2 h w dzien pospalismy i juz sie lepiej czuje.
__________________
Nigdy nie odbieraj nikomu nadziei ! Może to jedyne co mu pozostało !

12.06.2010

Marysia - 11.08.2011

Aleks - 08-07-2013
eveewe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-29, 08:36   #78
Neni1984
Zakorzenienie
 
Avatar Neni1984
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 8 698
Dot.: Mamy dziś zabawy kupę, wycieramy dzidzi pupę - mamusie VII-VIII 2013 cz.V

Melduję się

Lachryma gratuluję szczytowania

Magdalenne współczuję strasznie tej wysypki

Elaine zdrówka dla brata

Madi co to za obgadywanie Wyobraź sobie, że nie dość, że faktycznie film oglądaliśmy to TŻ zasnął po jakiś 15 minutach

Później nadrobię, bo zbieram się na spacer
Neni1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-29, 08:40   #79
magdalennne
Wtajemniczenie
 
Avatar magdalennne
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 2 623
Dot.: Mamy dziś zabawy kupę, wycieramy dzidzi pupę - mamusie VII-VIII 2013 cz.V

Witajcie.
Kiepska nocka, ale co tam. Grunt, że moje słonko wszystko dzielnie znosi i potrafi się jeszcze uroczo uśmiechać

Elaine idziemy właśnie teraz tropem dotyku i ubrań. Od jakiegoś czasu nasze piorę w dzieciowym proszku. Teraz mama powiedziała, że ich też będzie prała. Jeszcze wczoraj jak patrzyłam na niego przy cycoleniu, to zauważyłam, że tą częścią ciała, gdzie ma najwięcej plam, dotyka moich nóg. A od jakiegoś czasu dużo chodzę w jednych rurkach, w które na początku nie wchodziłam, a teraz jedyne, co na mnie nie wiszą... W każdym razie poszły w odstawkę. Do karmienia wyprany szlafrok i zobaczymy. Może to połączenie alergii pokarmowej z inną?
Dzisiaj skórka na tych plackach zaczęła się łuszczyć i sama nie wiem, czy to dobrze czy źle...

Cytat:
Napisane przez jakierka Pokaż wiadomość
Magdalenne, nie jestem ekspertem, ale z moich spostrzezen:
-jezeli wysypka jest tylko na plecach, to raczej to reakcja na dotyk, niz alergia pokarmowa
-ziemniaki czesto uczulaja, moze przerzuc sie na kasze. Sprobuj bezglutenowych, np jaglana, gryczana.
-dzem to duuuuzo cukru, u mnie wiec odrazu odpada, poza tym nie wszystkie owoce mozna jesc przy AZS. Pamietaj, ze cukier tylko poteguje reakcje
-szynka i wszelkie wedliny, o ile nie sa domowe i z dobrego zrodla, to jest to sama chemia. Moze sprobuj piers indycza?
-moze to reakcja na gluten? Sprobuj odstawic chleb na jakis czas. Podobno gluten nie przenika przez mleko, ale u silnych alergikow czesci skladowe (nie pamietam nazwy) produktow z glutenem moga wywolywac reakcje
-najlepiej jesc przetworzone owoce i warzywa, bo mimo ze mniej zdrowo, to latwiej sie trawia przez maly brzuszek. To odnosnie surowek. Poza tym nie wszystkie warzywa sluza przy AZS.
To tyle ode mnie. No ale nie jestem specjalistka i pomimo rad sama borykam sie z problemem u Edzia, takze gdyby co mozesz te moje rady pominac
To, co ja mam jeść? Matko, już nic mi nie zostanie Kasza, ryż nie ma problemu... Ale nie da się żyć tylko na tym. Masakra... I dziwić się, że pokarmu coraz mniej.
magdalennne jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-11-29, 08:47   #80
madi82
Zakorzenienie
 
Avatar madi82
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 4 858
Dot.: Mamy dziś zabawy kupę, wycieramy dzidzi pupę - mamusie VII-VIII 2013 cz.V

Cytat:
Napisane przez kubus puchatek Pokaż wiadomość
Witam w nowym watku
Brawa dla Justysi I Fi za wiek.
Mnie nie ma na watku prawie wcale,choc chcialabym pospamowac z Wami. Borykam sie z problemem,mam coraz mniej pokarmu,Mlody spada z waga nie jest tragicznie,ale caly czas w dol. Dostawiam go do cyca non stop,ale on nie chce ssac dlugo I dobrze,wiec produkcja mleka maleje poza tym juz wczesniej pisalam kiedys ze kicha od urodzenia,ma te swoje gluty od zawsze I nie chca sobie isc,wrecz przeciwnie ociera sobie nos,drapie sie rekami po twarzy(boje sie,ze to alergia na cos).natomiast dla tutejszych pseudolekarzy wszystko jest OK. Widze ze Mlody sie meczy,ciezko oddycha przez nos,a frida I zakraplanie nie pomaga,spimy przy okolo 19 st.wiec nie jest za cieplo.

Dziewczyny z dzieciaczkami co maja wysypke wspolczuje Wam bardzo,szczegolnie Tobie jakierka,bo wiem jak dziala tutaj sluzba zdrowia.

Wielkie brawa dla Adasia Cynamonkowej!!! Pieknie rosnie nam w sile nasz mezczyzna ! Czas szybko minie I bedziecie za chwile w domku

Pozdrawiam wszystkich serdecznie I zycze zdrowka dla mam I dzieciaczkow,bo one jest najwazniejsze!

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Kubuniu, jak spada na wadze, to może zacznj go dokarmać np. na noc....biedny maluszek

Dzien dobryyyyk
__________________
Moje szczęście


28.07.2013r.
madi82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-29, 08:49   #81
malaczarnakejt
Zakorzenienie
 
Avatar malaczarnakejt
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 585
Dot.: Mamy dziś zabawy kupę, wycieramy dzidzi pupę - mamusie VII-VIII 2013 cz.V

Faktycznie ma 17 tyg nie wyspalam się

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
http://280dni.com/

Filipiśko

malaczarnakejt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-29, 08:55   #82
madi82
Zakorzenienie
 
Avatar madi82
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 4 858
Dot.: Mamy dziś zabawy kupę, wycieramy dzidzi pupę - mamusie VII-VIII 2013 cz.V

Cytat:
Napisane przez Marionette18 Pokaż wiadomość
A ja stary watek nadrabiam, nadrabiam i nie zauwazylam ze juz sie skonczyl...


[/COLOR]En opuscilas juz iglo? Topisz snieg na herbate?
o mamusiuuu hehehehehehe
__________________
Moje szczęście


28.07.2013r.
madi82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-29, 09:02   #83
elaine-blath
Zakorzenienie
 
Avatar elaine-blath
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 9 904
GG do elaine-blath
Dot.: Mamy dziś zabawy kupę, wycieramy dzidzi pupę - mamusie VII-VIII 2013 cz.V

Cytat:
Napisane przez Marionette18 Pokaż wiadomość
hmm gdzie sa wszystkie, jak ja juz nie bede mogla pisac to sie zleca
ahhh gdzie te czasy kiedy na wizazu o 6 rano bylo az gwarno i kazda pisala o ktorej dziec zaczal ja kopac i ile razy byla na siku
minęły, teraz jest pisanie o 1 i 3 w nocy

Cytat:
Napisane przez ona8686 Pokaż wiadomość
Załapałam sie na pierwszą stronę A już wczoraj chciałam wejść.

Z rana kilka wieści:
1. Kończymy dziś 5 miesięcy
2. Odbieramy klucze do mieszkania
3. Wieczorem oglądam Listy do M

Dzień dobry
wszystkiego najlepszego dla Franusia!!
A jakie mieszkanko? pochwal sie? gdzie, jak duże itd...stan deweloperski?

Cytat:
Napisane przez kubus puchatek Pokaż wiadomość
Ja sie przylaczam do slow wsparcia dla brata!

Jak sie wkurze to jak tylko swieta sie skoncza to polece I porobie wszystkie badania I zobacze sie z LEKARZAMI. Teraz raczej za pozno,pewnie wiekszosc bedzie nieuchwytna w czasie przedswiatecznym?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
leć leć, teraz może być cieżko. A może spróbuj się zarejestrować wcześniej, tznz adzwonić i umówić się na konkretny termin, to zawsze wyjazd pewniejszy. 3mam kciuki za moc w cyckach!

Kejt: w końcu ogarnełam sposób, aby ciągle nie wchodzić w baner, tylko mieć go z boku i powiedzmy że "odświeżać". Także tyle ile będę na kompie to na Ciebie poklikam.

Magdalenne: no to t3eż jest jakis trop. My od początku wszystko praliśmy w proszku dziecięcym - nasze ciuchy, pościele, koce itd..3mam kciuki aby pomogło Kamilkowi.
__________________
Zawsze i na wieczność uczyńmy z życia święto

https://instagram.com/rudymspojrzeniem
http://www.rudymspojrzeniem.pl

Galeria pazurkowa:
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=1692
elaine-blath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-29, 09:04   #84
Anulka_p
Zakorzenienie
 
Avatar Anulka_p
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 4 803
Dot.: Mamy dziś zabawy kupę, wycieramy dzidzi pupę - mamusie VII-VIII 2013 cz.V

Cytat:
Napisane przez elaine-blath Pokaż wiadomość

Kejt: w końcu ogarnełam sposób, aby ciągle nie wchodzić w baner, tylko mieć go z boku i powiedzmy że "odświeżać". Także tyle ile będę na kompie to na Ciebie poklikam.
Zdradź jak to zrobić, bo niewygodnie się z wątku klika.
__________________
28.07.2012- I ślubuję Ci miłość...
09.07.2013 g. 4:55- Wreszcie jesteś- Michaś   
Anulka_p jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-29, 09:08   #85
surka
Zakorzenienie
 
Avatar surka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Między marzeniem, a jego spełnieniem.
Wiadomości: 9 394
Dot.: Mamy dziś zabawy kupę, wycieramy dzidzi pupę - mamusie VII-VIII 2013 cz.V

TŻ właśnie dzwonił do mnie, że porysowali auto służbowe na naszym parkingu Najpierw szyba teścia, teraz służbówka, jak będę wychodziła z Lilą muszę zerknąć na nasze autko

Najlepsze jest to, że dzisiaj jest ostatni dzień tż w tej pracy, jeszcze powiedzą, że on to im zrobił Nic zaraz jedzie na psiarnię
surka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-29, 09:14   #86
Rockyyy
Zakorzenienie
 
Avatar Rockyyy
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Zamość
Wiadomości: 5 984
Dot.: Mamy dziś zabawy kupę, wycieramy dzidzi pupę - mamusie VII-VIII 2013 cz.V

O a mnie sie przypomnialo ze Laurka skonczyla wczoraj 21 tygodni

Wysłane z mojego GT-S5280 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 10:11 ---------- Poprzedni post napisano o 10:09 ----------

O matko, Surka mam nadzieje ze złapią tych idiotów. Masakra

Wysłane z mojego GT-S5280 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 10:14 ---------- Poprzedni post napisano o 10:11 ----------

Magdalenne-nic nowego nie napisze. Jakierka duzo ciekawych rzeczy juz dodala.A w czym pierzesz ciuszki? Moze ta chemia mu nie sluzy? Kurde sama juz nie wiem co ci poradzic

Wysłane z mojego GT-S5280 przy użyciu Tapatalka
__________________
Najukochańszy skarb-LAURA
Rockyyy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-29, 09:15   #87
fiazo
Zakorzenienie
 
Avatar fiazo
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 7 193
Dot.: Mamy dziś zabawy kupę, wycieramy dzidzi pupę - mamusie VII-VIII 2013 cz.V

Po drugim karmieniu Piotrek nie zasnął. Przewinęłam, obsikał ubranie, przebrałam, zostawiłam pod karuzelą. Nie pamiętam o której przestało sie podobać, wzięłam do łóżka, dałam pierś i spaliśmy chyba do 7, ale nie wiem bo tż przechwycił Piotra a ja spałm do 9:30

Idę nadrabiać


Sent from my FUN using Wizaz Forum mobile app
__________________
Piotr

Synek
fiazo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-29, 09:26   #88
surka
Zakorzenienie
 
Avatar surka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Między marzeniem, a jego spełnieniem.
Wiadomości: 9 394
Dot.: Mamy dziś zabawy kupę, wycieramy dzidzi pupę - mamusie VII-VIII 2013 cz.V

Lila stwierdziła, że ostatnio za dużo przytyła, czas na dietę. Wciągnięte 70 ml
surka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-29, 09:29   #89
elaine-blath
Zakorzenienie
 
Avatar elaine-blath
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 9 904
GG do elaine-blath
Dot.: Mamy dziś zabawy kupę, wycieramy dzidzi pupę - mamusie VII-VIII 2013 cz.V

fu** napisałam się i zamknęłam sobie okienko! normalnie tutaj aż użyję emotka (ha! tylko nie wiem gdzie są)

Anulka: biorę cofnij:PPP

i więcej juz nie napiszę, bo słyszę Gałganka....może później mi się uda.. jak nie zapomnę co komu chciałam..

aa i jeszcze
o kupach:
https://mamotoja.pl/niemowle_zdrowie_artykul,6830.html
o GMO:
http://eatlocalgrown.com/article/113...-to-avoid.html
__________________
Zawsze i na wieczność uczyńmy z życia święto

https://instagram.com/rudymspojrzeniem
http://www.rudymspojrzeniem.pl

Galeria pazurkowa:
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=1692
elaine-blath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-29, 09:29   #90
dzoan
Zakorzenienie
 
Avatar dzoan
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 7 852
Dot.: Mamy dziś zabawy kupę, wycieramy dzidzi pupę - mamusie VII-VIII 2013 cz.V

dla Laurki

My się zbieramy na spacer póki trochę słonka

__________________

dzoan jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-18 19:40:04


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:30.