Mamy styczniowo-lutowe (XIII) ROCZKUJEMY! ;) - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-12-16, 09:36   #61
aska27adopcje
Zadomowienie
 
Avatar aska27adopcje
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1 077
Dot.: Mamy styczniowo-lutowe (XIII) ROCZKUJEMY! ;)

Nawijko nie woem czy pamietasz ale u mnie byla identyczna syt z tesciem .. ja poszam na zakupy a dziecko wylo az wymiotowalo ... doskonalee wiem co czujesz ... ale napisze jak dziewczyny wtedy, tesciowa dobrze chciala ... tak zadko gdzies wychodzicie bez mlodego ... nie ma sie co zadreczac ... zrobila wszystko zeby go uspokoic i finalnie sie udalo

kuwa a ja jakiegos dola lapie. z tz jalos tak nerwowo jest. a mloda robi wszystko czego nie moze ... zlinczujcoe mnie teraz ale czasami to bym jej w dupe dala bo ile mozna ze tego nie wolno, tam nie wchodz, tego nie bierz noe jedz ... a dzoecko patrzy ci w oczy robiac to dalej ... no ostre nie reagujac mega wyciem ...
__________________
Chcesz wygladac jak swinia !!! - ZRYJ DALEJ
aska27adopcje jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-16, 09:40   #62
karusia_2007
Raczkowanie
 
Avatar karusia_2007
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 260
Dot.: Mamy styczniowo-lutowe (XIII) ROCZKUJEMY! ;)

Witam się w nowym wątku
karusia_2007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-16, 09:45   #63
aska27adopcje
Zadomowienie
 
Avatar aska27adopcje
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1 077
Dot.: Mamy styczniowo-lutowe (XIII) ROCZKUJEMY! ;)

Silver ale musiez byc wsciekla ... nie dasc ze tyle czekalas to sobie przekladaja, jak chca ..
kuwa nie to ze czlowiek moze miec inne plany albo nie da rady przyjechac ... to juz maja gleboko w dupie wrrrrrr ....
__________________
Chcesz wygladac jak swinia !!! - ZRYJ DALEJ
aska27adopcje jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-16, 09:54   #64
meneq
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 934
Dot.: Mamy styczniowo-lutowe (XIII) ROCZKUJEMY! ;)

Cytat:
Napisane przez aska27adopcje Pokaż wiadomość
hejka lasencje

Yae to chyba jakies wspinaczki gorskie bedzie uskuteczniac .. Meneq alpinistka Ci rosnie

Sylwia moja mala tez tak gryzie ... dzisiaj zamast mi.dac z liscia jak zawsze to mnie tak uchlala ze soe z krzykiem obudzilam ... najgorsze jest ze jak ja mowie ala boli albo zrobie tak ajjj to ona wpada w histerie i od razu zaczyna strasznie wyc :/
To bedzie z mamusia sie wspinac ;-)
meneq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-16, 10:23   #65
aniolekKB
Zakorzenienie
 
Avatar aniolekKB
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: K-na ;-)
Wiadomości: 3 183
GG do aniolekKB
Dot.: Mamy styczniowo-lutowe (XIII) ROCZKUJEMY! ;)

Hello
Melduję, że żyjemy z Martusią. Od ostatniego pisania sporo się zmieniło. Marti ma 10,5 miesiąca, od ponad miesiąca ładnie raczkuje i siada szpagatem. Cały czas próbuję ją oduczyć siadu płotkarskiego. Woła już: mama, tata na nas, ładnie je (przez chwilę był kryzys, ale teraz wszystko wróciło do normy). Ma 7 ząbków, a 8 w drodze. Ostatnio zaliczamy małe problemy z wieczornym zasypianiem, ale mam nadzieję, że to tylko przez skok, który tym razem jest bardzo odczuwalny

Pozdrowionka dla wszystkich mamusiek
Podczytuję Was od czasu do czasu, ale niestety za szybko piszecie i nigdy nie jestem na bieżąco

No i na koniec spóźnione ale szczere wszystkiego najlepszego i 100 lat dla Oli z okazji roczku

Właśnie słyszę, że moja piękność się z drzemki obudziła
aniolekKB jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-16, 10:28   #66
blogerka
Wtajemniczenie
 
Avatar blogerka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: wrocław / kiełczów
Wiadomości: 2 475
Dot.: Mamy styczniowo-lutowe (XIII) ROCZKUJEMY! ;)

Cytat:
Napisane przez Debrah Pokaż wiadomość
Ok, bede wrzucac jakies nowinki, juz prawie skonczylam czytac. Ale kilka rzeczy mnie zaskoczylo: miedzy innymi to, zeby mm karmic rowniez na zadanie, jak przy kp

Właśnie rozmawialismy z wieloma pediatrami na ten temat i opinie były podzielone, ale gdzies tam póxniej zaczelkismy szukac informacji i wszylo na to,m ze te nowe mleka juz tak nie obciazaja nerek, wiec mozna karmin na zadanie. Ja karmilam jednak o stalych porach od samego poczatku.

---------- Dopisano o 11:28 ---------- Poprzedni post napisano o 11:25 ----------

Znowu trace nadzieję na to, że jeszcze kieyś się wyśpię.
Narzekałam na wstawanie ok 7.30 to od dwóch dni wstajemy koło 6, jak jest jeszcze zupełnie ciemno .. ale Borysa to nie rusza, na nic moje chowanie się pod kołdra i tak mnie szarpie, gryzie, lazi mi po glowie wiec dluzej niz do 6.30 lezenia mi sie przeciagnac nie udalo.
Juz nie wiem o co chdozi, zastanawiam sie czy nie uciac drugiej drzemki?
Od kiedy dziecko potrzebuje w ciagu dnia juz tylko jednej drzemnki?
__________________
12.01.2013
blogerka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-16, 10:30   #67
aniolekKB
Zakorzenienie
 
Avatar aniolekKB
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: K-na ;-)
Wiadomości: 3 183
GG do aniolekKB
Dot.: Mamy styczniowo-lutowe (XIII) ROCZKUJEMY! ;)

Cytat:
Napisane przez blogerka Pokaż wiadomość
Juz nie wiem o co chdozi, zastanawiam sie czy nie uciac drugiej drzemki?
Od kiedy dziecko potrzebuje w ciagu dnia juz tylko jednej drzemnki?
To wszystko od dziecka zależy. Niektóre ani jednej nie potrzebują, a niektóre nawet więcej niż dwie.
aniolekKB jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-12-16, 10:39   #68
meduzza
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 354
Dot.: Mamy styczniowo-lutowe (XIII) ROCZKUJEMY! ;)

Cytat:
Napisane przez meneq Pokaż wiadomość
Normalnie zwierzyniec; niech ten dzien sie skonczy...
Załącznik 5511600
Załącznik 5511601
Wesoło masz z Gwiazdą
Cytat:
Napisane przez s i l v e r Pokaż wiadomość
Hej.
Ale się wku.łam z rana. Dzwonili do mnie ze szpitala że dzisiaj tego badania nie będzie bo zepsuł im się sprzęt!! (a czekaliśmy na termin 2 miesiące)!!Akurat dziś musiał się sprzęt popsuć
No iże na jutro na 9.30. Tylko problem w tym że tż brał sobie specjalnie na dzisiaj wolne! Na tym badaniu trzeba będzie dziecko przez 20-30 min trzymać żeby się nie ruszało. I ja sama jej nie utrzymam bo wiem jak w szpitalu na podobnym badaniu się wyrywała. Kurde!!!!!!!!!!!!!!!!
O kurde nie dziwię Ci się co za niefart ;/

Szklanko-Ot, przemeblowanie i gruntowne sprzątniecie (wyrzucenie gratów trochę) i od razu chce się żyć! Pozabezpieczałam pokój, tak, że jest prawie całkowicie bezpieczny dla Julianny i już nie muszę cały czas jęczeć nie wolno a maluch może hulać ile chce

Maluch ma drzemkę, mama się malnęła posprzatała i ma chwilę dla siebie

Nancy Kubulek uroczy-nie wygląda na najmłodszego na wątku, duży chłopiec już
Debrah Przepiękny obrazek a na Ciebie się napatrzeć nie mogę!!! Wszystko takie idealne : fryz, makeup, ciuchy... Promieniejesz!
meduzza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-16, 10:55   #69
Debrah
Zakorzenienie
 
Avatar Debrah
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 8 880
Dot.: Mamy styczniowo-lutowe (XIII) ROCZKUJEMY! ;)

Cytat:
Napisane przez meduzza Pokaż wiadomość
Wesoło masz z Gwiazdą

O kurde nie dziwię Ci się co za niefart ;/

Szklanko-Ot, przemeblowanie i gruntowne sprzątniecie (wyrzucenie gratów trochę) i od razu chce się żyć! Pozabezpieczałam pokój, tak, że jest prawie całkowicie bezpieczny dla Julianny i już nie muszę cały czas jęczeć nie wolno a maluch może hulać ile chce

Maluch ma drzemkę, mama się malnęła posprzatała i ma chwilę dla siebie

Nancy Kubulek uroczy-nie wygląda na najmłodszego na wątku, duży chłopiec już
Debrah Przepiękny obrazek a na Ciebie się napatrzeć nie mogę!!! Wszystko takie idealne : fryz, makeup, ciuchy... Promieniejesz!
Ojej, ale mi pojechałaś
W ciuchach monotematyczna jestem ostatnio, ale promienieję jak jest okazja z domu się ruszyć, a jeszcze jak wszyscy troje to się czuję cała happy bo gniję w chacie na co dzień.
A fryz nowy, bo właśnie w sb u fryzjera byłam.

Co do twojego posta: super, że się poprawiło!
Debrah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-16, 11:07   #70
hje
Zakorzenienie
 
Avatar hje
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 4 452
Dot.: Mamy styczniowo-lutowe (XIII) ROCZKUJEMY! ;)

Cytat:
Napisane przez YellowSheep Pokaż wiadomość
hje, spać nie możesz?
No, ostatnio sobie oglądam nocami... Do 2 mi się zeszło dziś

Cytat:
Napisane przez blogerka Pokaż wiadomość
Od kiedy dziecko potrzebuje w ciagu dnia juz tylko jednej drzemnki?
Niestety, nie ma na to odpowiedzi - dziecko samo zdecyduje.
Pola ma prawie rok, a jeszcze zdarzają jej się dwie drzemki w dzień, a moja kuzynka odkąd miała jakieś 7 miesięcy, spała w dzień tylko raz, a zaraz po roku w ogóle; teraz ma 3 lata i już od tego czasu nie śpi w dzień, tylko w nagłych przypadkach.
hje jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-16, 11:18   #71
s i l v e r
Zakorzenienie
 
Avatar s i l v e r
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 11 166
Dot.: Mamy styczniowo-lutowe (XIII) ROCZKUJEMY! ;)

Cytat:
Napisane przez mala_19kw Pokaż wiadomość

Wszystko się nakłada i jestem jeden wielki chodzący nerw

mala, a bierzesz dalej tabsy anty czy je odstawiłaś??
Cytat:
Napisane przez hje Pokaż wiadomość
Robię sobie kolejny seansik z komedią romantyczną i spylam.
Już sobie przypomniałam, co od dawna chciałam obejrzeć - "Miłość z przedszkola 2". Pierwszą część obejrzałam i była taaaka , a recenzje drugiej nie gorsze, więc tym bardziej
Ja kiedyś słyszałam o tym filmie. Rzeczywiście taki fajny??
Cytat:
Napisane przez meneq Pokaż wiadomość
Normalnie zwierzyniec; niech ten dzien sie skonczy...
Załącznik 5511600
Załącznik 5511601

Cytat:
Napisane przez nafiyqa Pokaż wiadomość
Jesuuuuuuuuuuuuuuuuuuu jak mnie TZ wnerwil z ranca.
Nie wiem gdzie ja mozg mialam jak wpadlam na pomysl, zeby sobie z nim zycie ukladac
W doopie chyba!!!!
co się stało??

---------- Dopisano o 12:16 ---------- Poprzedni post napisano o 12:09 ----------

Cytat:
Napisane przez aniolekKB Pokaż wiadomość
Hello
Melduję, że żyjemy z Martusią. Od ostatniego pisania sporo się zmieniło. Marti ma 10,5 miesiąca, od ponad miesiąca ładnie raczkuje i siada szpagatem. Cały czas próbuję ją oduczyć siadu płotkarskiego. Woła już: mama, tata na nas, ładnie je (przez chwilę był kryzys, ale teraz wszystko wróciło do normy). Ma 7 ząbków, a 8 w drodze. Ostatnio zaliczamy małe problemy z wieczornym zasypianiem, ale mam nadzieję, że to tylko przez skok, który tym razem jest bardzo odczuwalny
No i na koniec spóźnione ale szczere wszystkiego najlepszego i 100 lat dla Oli z okazji roczku

a mam pytanie. Czemu próbujesz ją oduczyć siadu płotkarskiego?? Daria ciągle tak siada
Cytat:
Napisane przez blogerka Pokaż wiadomość
Od kiedy dziecko potrzebuje w ciagu dnia juz tylko jednej drzemnki?
Daria często ma tylko jedną drzemkę w dzień.

---------- Dopisano o 12:18 ---------- Poprzedni post napisano o 12:16 ----------

A co do tego badania na które mieliśmy dzisiaj iść...Idę jednak jutro. Tż nie może sobie wziąć wolnego ani iść później do pracy. Dzwoniłam do mamy i ona ma jutro też lekarza, siostra idzie na pobranie krwi rano, tata idzie do pracy.... Jeszcze będę dzwonić i próbować kogoś skombinować. Sama nie chcę tak iść bo wiem że jej nie utrzymam
__________________
Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym.
s i l v e r jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-12-16, 11:20   #72
gojka24
Zakorzenienie
 
Avatar gojka24
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: LC
Wiadomości: 4 094
Dot.: Mamy styczniowo-lutowe (XIII) ROCZKUJEMY! ;)

Witam się i ja w nowej części... Poddaję się i starej nie nadrobię...

Kiedyś polecałyscie serek bieluch... Wyobraźcie sobie, że mieszkam w mieście, gdzie go produkują i dopiero wczoraj pierwszy raz go spróbowałam.... Szok przeżyłam, że taki maluteński serek aż 2zł kosztuje... ALe rodzice mówią, że kupują w ich firmowym sklepie za szalone 50gr jak jest w promocji... Zakochałam się w nim, pyszny jest....

Paulina ostatnio nie chce się zapinać w foteliku samochodowym, uspokaja się dopiero jak dostanie w łapki mandarynkę... i tak jeździ samochodem z tą mandarynką w rączce, komicznie to wygląda....

Co myślicie o takim torcie na roczek???
http://www.google.pl/imgres?client=f...6&tx=70&ty=113
Wczoraj siedziałam i szukałam czegoś ciekawego i zarazem łatwego do wykonania, bo nigdy nie miałam styczności z masą cukrową...

Lecę jakiś obiadek robić dopóki mała śpi... Może uda mi się pisać z Wami i być na bieżąco, ale jakoś po powrocie tż nie chce mi się włączać komputera.... Jak po odwyku sie czuje... Kiedyś komputer non stop był włączony teraz potrafie przez cały dzień wogle nie włączyć....

Silver gratuluję sukcesu nocnikowego... Moja Paulina już od jakiegoś czasu krzyczy e e jak chce kupkę.... czasem się jeszcze zapomina, ale bardzo rzadko...
gojka24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-16, 11:38   #73
fewcia
Zakorzenienie
 
Avatar fewcia
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 3 394
GG do fewcia
Dot.: Mamy styczniowo-lutowe (XIII) ROCZKUJEMY! ;)

fewcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-16, 11:49   #74
meneq
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 934
Dot.: Mamy styczniowo-lutowe (XIII) ROCZKUJEMY! ;)

Cytat:
Napisane przez s i l v e r Pokaż wiadomość

mala, a bierzesz dalej tabsy anty czy je odstawiłaś??

Ja kiedyś słyszałam o tym filmie. Rzeczywiście taki fajny??



co się stało??

---------- Dopisano o 12:16 ---------- Poprzedni post napisano o 12:09 ----------



a mam pytanie. Czemu próbujesz ją oduczyć siadu płotkarskiego?? Daria ciągle tak siada


Daria często ma tylko jedną drzemkę w dzień.

---------- Dopisano o 12:18 ---------- Poprzedni post napisano o 12:16 ----------

A co do tego badania na które mieliśmy dzisiaj iść...Idę jednak jutro. Tż nie może sobie wziąć wolnego ani iść później do pracy. Dzwoniłam do mamy i ona ma jutro też lekarza, siostra idzie na pobranie krwi rano, tata idzie do pracy.... Jeszcze będę dzwonić i próbować kogoś skombinować. Sama nie chcę tak iść bo wiem że jej nie utrzymam
Popros pielegniarke o pomoc
meneq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-16, 11:50   #75
Ewik86
Zakorzenienie
 
Avatar Ewik86
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 6 051
Dot.: Mamy styczniowo-lutowe (XIII) ROCZKUJEMY! ;)

Witam się w nowym wątku

Nadrobiłam wszystko, ale nie poodnoszę się, bo ciągle coś ode mnie chcą. Na dniach dowiem się czy uda mi się tu zostać, chciałabym, ale chyba marne szansę są
__________________
Niebo czuwa nad tymi, którzy odeszli.





Dominika

Alicja
Ewik86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-16, 11:53   #76
meneq
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 934
Dot.: Mamy styczniowo-lutowe (XIII) ROCZKUJEMY! ;)

Cytat:
Napisane przez gojka24 Pokaż wiadomość
Witam się i ja w nowej części... Poddaję się i starej nie nadrobię...

Kiedyś polecałyscie serek bieluch... Wyobraźcie sobie, że mieszkam w mieście, gdzie go produkują i dopiero wczoraj pierwszy raz go spróbowałam.... Szok przeżyłam, że taki maluteński serek aż 2zł kosztuje... ALe rodzice mówią, że kupują w ich firmowym sklepie za szalone 50gr jak jest w promocji... Zakochałam się w nim, pyszny jest....

Paulina ostatnio nie chce się zapinać w foteliku samochodowym, uspokaja się dopiero jak dostanie w łapki mandarynkę... i tak jeździ samochodem z tą mandarynką w rączce, komicznie to wygląda....

Co myślicie o takim torcie na roczek???
http://www.google.pl/imgres?client=f...6&tx=70&ty=113
Wczoraj siedziałam i szukałam czegoś ciekawego i zarazem łatwego do wykonania, bo nigdy nie miałam styczności z masą cukrową...

Lecę jakiś obiadek robić dopóki mała śpi... Może uda mi się pisać z Wami i być na bieżąco, ale jakoś po powrocie tż nie chce mi się włączać komputera.... Jak po odwyku sie czuje... Kiedyś komputer non stop był włączony teraz potrafie przez cały dzień wogle nie włączyć....

Silver gratuluję sukcesu nocnikowego... Moja Paulina już od jakiegoś czasu krzyczy e e jak chce kupkę.... czasem się jeszcze zapomina, ale bardzo rzadko...
Podeslij mi bielucha prosze. Tak bym zjadla twarozek...
Mandarynke w skorce? Nie zjada jej?

---------- Dopisano o 13:53 ---------- Poprzedni post napisano o 13:51 ----------

Cytat:
Napisane przez Ewik86 Pokaż wiadomość
Witam się w nowym wątku

Nadrobiłam wszystko, ale nie poodnoszę się, bo ciągle coś ode mnie chcą. Na dniach dowiem się czy uda mi się tu zostać, chciałabym, ale chyba marne szansę są
My Ci mozemy zalatwic wizazowe kciuki, wiesz przeciez, ze cuda dzialaja
meneq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-16, 12:03   #77
Ewik86
Zakorzenienie
 
Avatar Ewik86
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 6 051
Dot.: Mamy styczniowo-lutowe (XIII) ROCZKUJEMY! ;)

Cytat:
Napisane przez meneq Pokaż wiadomość
My Ci mozemy zalatwic wizazowe kciuki, wiesz przeciez, ze cuda dzialaja
To poproszę ich jak najwięcej!
__________________
Niebo czuwa nad tymi, którzy odeszli.





Dominika

Alicja
Ewik86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-16, 12:04   #78
neti1
Zakorzenienie
 
Avatar neti1
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 4 895
GG do neti1
Dot.: Mamy styczniowo-lutowe (XIII) ROCZKUJEMY! ;)

Halo...podczytuje...podcz ytuje...ale prasuje i nie mom czasu cytowac....dziecko mu spi juz,2 godziny...nie wybudzam...prasuje dalej
O proszę...tak antonio spał nad ranem...

Aha..Yae dziś wymiata..:thumbup::thumbu p::thumbup::thumbup::thum bup:
Sent from my GT-S5830 using Wizaz Forum mobile app
__________________
Wirtualne poznanie ... 13.10.2009r.
Ślub ... 06.08.2011 r.
ANTOŚ 18.02.2013


"Jeśli zastanowisz się nad tym, aby przerwać dążenie do celu, przypomnij sobie, dlaczego zaczęłaś do niego dążyć."
neti1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-16, 12:05   #79
neti1
Zakorzenienie
 
Avatar neti1
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 4 895
GG do neti1
Dot.: Mamy styczniowo-lutowe (XIII) ROCZKUJEMY! ;)

Ooo..tak spal

Sent from my GT-S5830 using Wizaz Forum mobile app
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1387195532245.jpg (63,4 KB, 42 załadowań)
__________________
Wirtualne poznanie ... 13.10.2009r.
Ślub ... 06.08.2011 r.
ANTOŚ 18.02.2013


"Jeśli zastanowisz się nad tym, aby przerwać dążenie do celu, przypomnij sobie, dlaczego zaczęłaś do niego dążyć."
neti1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-12-16, 12:11   #80
meneq
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 934
Dot.: Mamy styczniowo-lutowe (XIII) ROCZKUJEMY! ;)

Cytat:
Napisane przez Ewik86 Pokaż wiadomość
To poproszę ich jak najwięcej!
Zalatwione!

---------- Dopisano o 14:11 ---------- Poprzedni post napisano o 14:10 ----------

Co tu dzis tak spokojnie? Cisza przed burza?
meneq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-16, 12:13   #81
Delicjanka
Zakorzenienie
 
Avatar Delicjanka
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 6 733
Dot.: Mamy styczniowo-lutowe (XIII) ROCZKUJEMY! ;)

Cytat:
Napisane przez gojka24 Pokaż wiadomość
Witam się i ja w nowej części... Poddaję się i starej nie nadrobię...

Kiedyś polecałyscie serek bieluch... Wyobraźcie sobie, że mieszkam w mieście, gdzie go produkują i dopiero wczoraj pierwszy raz go spróbowałam.... Szok przeżyłam, że taki maluteński serek aż 2zł kosztuje... ALe rodzice mówią, że kupują w ich firmowym sklepie za szalone 50gr jak jest w promocji... Zakochałam się w nim, pyszny jest....

Paulina ostatnio nie chce się zapinać w foteliku samochodowym, uspokaja się dopiero jak dostanie w łapki mandarynkę... i tak jeździ samochodem z tą mandarynką w rączce, komicznie to wygląda....

Co myślicie o takim torcie na roczek???
http://www.google.pl/imgres?client=f...6&tx=70&ty=113
Wczoraj siedziałam i szukałam czegoś ciekawego i zarazem łatwego do wykonania, bo nigdy nie miałam styczności z masą cukrową...

Lecę jakiś obiadek robić dopóki mała śpi... Może uda mi się pisać z Wami i być na bieżąco, ale jakoś po powrocie tż nie chce mi się włączać komputera.... Jak po odwyku sie czuje... Kiedyś komputer non stop był włączony teraz potrafie przez cały dzień wogle nie włączyć....

Silver gratuluję sukcesu nocnikowego... Moja Paulina już od jakiegoś czasu krzyczy e e jak chce kupkę.... czasem się jeszcze zapomina, ale bardzo rzadko...
swietny tort!!

Cytat:
Napisane przez meneq Pokaż wiadomość
Zalatwione!

---------- Dopisano o 14:11 ---------- Poprzedni post napisano o 14:10 ----------

Co tu dzis tak spokojnie? Cisza przed burza?
chyba wszystkie fewciuja


Amelka ma dwie drzemki, ale dziś obstawiam ze bedą trzy, bo wlasnie ma 2 drzemke. Ide dalej fewciować. .
__________________
Moja najukochańsza kruszynka
Amelia
10.01.2013

Skalpel wyzwanie z Ewką!
cel : piękne ujędrnione ciało
waga: 48, 60cm w brzucholu.

Delicjanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-16, 12:13   #82
marsi11
Zakorzenienie
 
Avatar marsi11
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 982
Dot.: Mamy styczniowo-lutowe (XIII) ROCZKUJEMY! ;)

hello, o trany nowa częśc a ja jeszcze starej nie przeczytałam
kurde w weekendy nigdy nie daje rady Was ogarnąć

ale pamięta o życzeniach dla Gochy i buziaczkach za wszystkie nowe umiejętności i skończone miesiące

u mnie kiepsko, boli mnie gardło,ucho, zatoki ech cała lewa strona
no i w domu zaczynamy wielkie odliczanie do urodzinek Leosia, już mam stresssss

Mała- pamiętam,że pytałaś o maść, jak znajdę opis to wkleje
Cytat:
Napisane przez blogerka Pokaż wiadomość
Juz nie wiem o co chdozi, zastanawiam sie czy nie uciac drugiej drzemki?
Od kiedy dziecko potrzebuje w ciagu dnia juz tylko jednej drzemnki?
może być że ok roku a może nawet wcześniej
dla pocieszenia powiem Ci,że mój starszy przestał spać w dzień w wieku 18 miesięcy
marsi11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-16, 12:14   #83
s i l v e r
Zakorzenienie
 
Avatar s i l v e r
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 11 166
Dot.: Mamy styczniowo-lutowe (XIII) ROCZKUJEMY! ;)

Cytat:
Napisane przez meneq Pokaż wiadomość
Popros pielegniarke o pomoc
Ja wiem jak to wygląda u nas w szpitalach. Jest jedna lekarka która robi badanie i .... radź sobie sam.... Tak samo miałam jak byłam z Darią 3 dni w szpitalu. Tam jej robili cystografie nerek. Musiałam ją trzymać bez ruchu żeby jej zrobili zdj rentgenowskie, i co?? 4 podejścia były bo jej utrzymać nie umiałam tak się wyrywała. Nikogo mi do pomocy nie dali, a mówiłam że sama nie dam rady
Cytat:
Napisane przez Ewik86 Pokaż wiadomość
Witam się w nowym wątku

Nadrobiłam wszystko, ale nie poodnoszę się, bo ciągle coś ode mnie chcą. Na dniach dowiem się czy uda mi się tu zostać, chciałabym, ale chyba marne szansę są

Cytat:
Napisane przez neti1 Pokaż wiadomość
Ooo..tak spal

Sent from my GT-S5830 using Wizaz Forum mobile app
__________________
Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym.
s i l v e r jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-16, 12:17   #84
meneq
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 934
Dot.: Mamy styczniowo-lutowe (XIII) ROCZKUJEMY! ;)

Cytat:
Napisane przez s i l v e r Pokaż wiadomość
Ja wiem jak to wygląda u nas w szpitalach. Jest jedna lekarka która robi badanie i .... radź sobie sam.... Tak samo miałam jak byłam z Darią 3 dni w szpitalu. Tam jej robili cystografie nerek. Musiałam ją trzymać bez ruchu żeby jej zrobili zdj rentgenowskie, i co?? 4 podejścia były bo jej utrzymać nie umiałam tak się wyrywała. Nikogo mi do pomocy nie dali, a mówiłam że sama nie dam rady




To narob szumu, w koncu to oni robia badanie, Ty tylko masz na nie dziecko przyprowadzic. Nie Twoj obowiazek. Przeciez to moze byc ktokolwiek, nawet pani z rejestracji czy sprzataczka.
meneq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-16, 12:22   #85
elllmi
Zakorzenienie
 
Avatar elllmi
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Beskid Sądecki
Wiadomości: 5 399
Dot.: Mamy styczniowo-lutowe (XIII) ROCZKUJEMY! ;)

hej
aleeeeee mam lenia pasuje coś porobić, ale nie chce mi się d.upy ruszyć


Cytat:
Napisane przez meneq Pokaż wiadomość
Normalnie zwierzyniec; niech ten dzien sie skonczy...
niezła jest

Cytat:
Napisane przez nafiyqa Pokaż wiadomość
Jesuuuuuuuuuuuuuuuuuuu jak mnie TZ wnerwil z ranca.
Nie wiem gdzie ja mozg mialam jak wpadlam na pomysl, zeby sobie z nim zycie ukladac
W doopie chyba!!!!
oj, poważnie brzmi

Cytat:
Napisane przez gojka24 Pokaż wiadomość
Co myślicie o takim torcie na roczek???
wygląda super

Cytat:
Napisane przez Ewik86 Pokaż wiadomość
Nadrobiłam wszystko, ale nie poodnoszę się, bo ciągle coś ode mnie chcą. Na dniach dowiem się czy uda mi się tu zostać, chciałabym, ale chyba marne szansę są
__________________






elllmi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-16, 12:30   #86
nancykenator
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 685
Dot.: Mamy styczniowo-lutowe (XIII) ROCZKUJEMY! ;)

Cytat:
Napisane przez fewcia Pokaż wiadomość

Cytat:
Napisane przez s i l v e r Pokaż wiadomość


A co do tego badania na które mieliśmy dzisiaj iść...Idę jednak jutro. Tż nie może sobie wziąć wolnego ani iść później do pracy. Dzwoniłam do mamy i ona ma jutro też lekarza, siostra idzie na pobranie krwi rano, tata idzie do pracy.... Jeszcze będę dzwonić i próbować kogoś skombinować. Sama nie chcę tak iść bo wiem że jej nie utrzymam
współczuję, ja też zawsze chodzę z tż do lekarza, nawet jak chodzimy na rehabilitację to tż zawsze musi mieć wolne bo samej jest trudno...
Cytat:
Napisane przez meduzza Pokaż wiadomość
Wesoło masz z Gwiazdą

O kurde nie dziwię Ci się co za niefart ;/

Szklanko-Ot, przemeblowanie i gruntowne sprzątniecie (wyrzucenie gratów trochę) i od razu chce się żyć! Pozabezpieczałam pokój, tak, że jest prawie całkowicie bezpieczny dla Julianny i już nie muszę cały czas jęczeć nie wolno a maluch może hulać ile chce

Maluch ma drzemkę, mama się malnęła posprzatała i ma chwilę dla siebie

Nancy Kubulek uroczy-nie wygląda na najmłodszego na wątku, duży chłopiec już
Debrah Przepiękny obrazek a na Ciebie się napatrzeć nie mogę!!! Wszystko takie idealne : fryz, makeup, ciuchy... Promieniejesz!
Kubuś dziękuję
a Debrah zawsze tak ładnie wygląda
Cytat:
Napisane przez blogerka Pokaż wiadomość



Od kiedy dziecko potrzebuje w ciagu dnia juz tylko jednej drzemnki?
mysle, ze samo sobie to ustawi
nancykenator jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-16, 12:36   #87
mala_19kw
Zakorzenienie
 
Avatar mala_19kw
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 5 826
Dot.: Mamy styczniowo-lutowe (XIII) ROCZKUJEMY! ;)

Silver-tamte odstawiłam i teraz biore pierwsze opakowanie nowych (właściwie już je kończe) z mniejszą zawartością hormonów,bo to one tak na mnie wpływają.

Poszukuje dalej prezentu dla tż -ku.wa nie wiem co

Musze jeszcze gary zmyć póki młodzież śpi
__________________
Od 20.04.2007r. Razem.
Od 11.08.2012r. Żona.
OSKAREK
Ur. 23.01.2013

"Dla Ciebie moje serce bije,tak jak kiedyś Twoje dla mnie bić zaczęło"

KosmetyczneSzaleństwo

7DniTygodnia
mala_19kw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-16, 12:47   #88
nancykenator
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 685
Dot.: Mamy styczniowo-lutowe (XIII) ROCZKUJEMY! ;)

Cytat:
Napisane przez mala_19kw Pokaż wiadomość
Silver-tamte odstawiłam i teraz biore pierwsze opakowanie nowych (właściwie już je kończe) z mniejszą zawartością hormonów,bo to one tak na mnie wpływają.

Poszukuje dalej prezentu dla tż -ku.wa nie wiem co

Musze jeszcze gary zmyć póki młodzież śpi
a może jakieś perfjumy?
nancykenator jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-16, 12:54   #89
mala_19kw
Zakorzenienie
 
Avatar mala_19kw
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 5 826
Dot.: Mamy styczniowo-lutowe (XIII) ROCZKUJEMY! ;)

Cytat:
Napisane przez nancykenator Pokaż wiadomość
a może jakieś perfjumy?
Ma tego sporo,a nie chce być banalna.

Wymyśliłam,że zrobię mu coś takiego a`la książka i tam wypisze 100 powodów za co go kocham, napisze kilka wierszy -takie przypomnienie dla niego,że mimo że wszystko się zmieniło i że mimo,że może już nie jest na pierwszym planie to i tak go kocham i zawsze będzie w moim sercu.
Nie wiem czy to nie jest ... dziecinne... może nie spodoba mu sie (chociaż kiedyś lubił). I do tego jakieś dobre wino które razem obalimy
Co myślicie?
__________________
Od 20.04.2007r. Razem.
Od 11.08.2012r. Żona.
OSKAREK
Ur. 23.01.2013

"Dla Ciebie moje serce bije,tak jak kiedyś Twoje dla mnie bić zaczęło"

KosmetyczneSzaleństwo

7DniTygodnia
mala_19kw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-16, 13:00   #90
Debrah
Zakorzenienie
 
Avatar Debrah
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 8 880
Dot.: Mamy styczniowo-lutowe (XIII) ROCZKUJEMY! ;)

Cytat:
Napisane przez mala_19kw Pokaż wiadomość
Ma tego sporo,a nie chce być banalna.

Wymyśliłam,że zrobię mu coś takiego a`la książka i tam wypisze 100 powodów za co go kocham, napisze kilka wierszy -takie przypomnienie dla niego,że mimo że wszystko się zmieniło i że mimo,że może już nie jest na pierwszym planie to i tak go kocham i zawsze będzie w moim sercu.
Nie wiem czy to nie jest ... dziecinne... może nie spodoba mu sie (chociaż kiedyś lubił). I do tego jakieś dobre wino które razem obalimy
Co myślicie?
Fajne a że czasochłonne to na pewno doceni.
Debrah jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-20 21:56:02


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:28.