Dobry fryzjer - Pabianice - Strona 8 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-12-24, 22:48   #211
lavanyaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 36
Dot.: Dobry fryzjer - Pabianice

Cześć Dziewczyny ; * Muszę iść do fryzjera, jestem z Łodzi, ale tutaj zachwalają przede wszystkim przydrogich fryzjerów z Piotrkowskiej, więc postanowiłam poszukać czegoś w Pabianicach. Przeglądając ten wątek zaciekawiły mnie:
~ E&E,
~ Atelier fryzur,
~ Nicole,
~ Norbi.

Jeżeli mogłybyście mi powiedzieć coś o chociaż jednym z salonów w oparciu o schemat:

1) Jaka jest estetyka salonu, czy jest schludny i nowoczesny?
2) Jak z jakością farb (kosmetyków)?
3) Jak wygląda cenowo (koloryzacja, ścinanie)?
4) Do kogo najlepiej się zgłosić, kto ma najlepszą rękę do fryzur dla młodej osoby?

Będę wdzięczna za jakiekolwiek informacje, z góry dziękuję
lavanyaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-10, 14:37   #212
Kapril
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2
Dot.: Dobry fryzjer - Pabianice

Dziewczyny, dobrze wam radze omijajcie salon NICOLE na Wyszyńskiego szerokim łukiem! Tak mi zniszczyli włosy przez złe cięcie. Zacznę od początku: Byłam umówiona na wizytę. Wchodzę i okazuje się, że jakaś znajoma fryzjerki przyszła w tym samym czasie bo chce się ufarbować. Właścicielka kazała asystentce umyć mi głowę, a sama zabrała się za znajomą. Usiadłam na fotel i okazało się wtedy, że to nie właścicielka będzie mnie ciąć tylko stażystka!!! Miałam ochotę uciekać, ale myślę, że z mokrą głową ciężko. Dziewczyny, miałam piękne długie, zdrowe loki. Jak ona mnie skosiła... Przez złe cieniowanie naruszyła strukturę włosa tak, że półtora roku włosy mi się kruszą i skracają a nie rosną! Nienawidzę tego salonu. Już nawet nie mówię, że za cięcie wzięła tyle co właścicielka a salon do najtańszych nie należy... Gdyby babka była uczciwa to by mnie przeprosiła za pomyłkę i umówiła na inny termin.
Ogółem w nicol byłam wcześniej na czesanie, na studniówkę i wtedy czesała mnie sama właścicielka. Myślałam, że nawet fajnie ale na zdjęciach wyszłam jak kalarepa z taką fryzurą. Pół roku później byłam w salonie Orla/Konopnickiej na czesanie, na wesele. Tam mnie genialnie uczesała, dobierając fryzurę do kształtu buzi i ogólne bardzo dobrze moje włosy się trzymały. Po paru miesiącach coś mnie podkusiło z powrotem na nicol i... najgorsza decyzja w życiu. Tyle kasy na odżywki, maseczki, specjalne szampony.
Kapril jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-04, 12:26   #213
pagli
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 7
Dot.: Dobry fryzjer - Pabianice

Dziewczyny, czy salon Atelier Fryzur na Sklodowskiej to to samo co Atelier Emilii Bartczak ? Dzieki za pomoc.
pagli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-04, 12:41   #214
ennkaa
Zakorzenienie
 
Avatar ennkaa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: takie tam wsiomiasto
Wiadomości: 10 170
GG do ennkaa
Dot.: Dobry fryzjer - Pabianice

Cytat:
Napisane przez pagli Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy salon Atelier Fryzur na Sklodowskiej to to samo co Atelier Emilii Bartczak ? Dzieki za pomoc.
chyba nie. W każdym razie Pani Emilia jest tylko jedna i ma salon na powstańców warszawy.
__________________
...Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było...
ennkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-04, 16:53   #215
renacia86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Pabianice
Wiadomości: 28
Dot.: Dobry fryzjer - Pabianice

Atelier Fryzur na Sklodowskiej ale wejście do salonu od Powstańców Warszawy natomiast Atelier Emilii Bartczak jest w najnowszych blokach na Powstańców Warszawy bardzo ładny wystrój salonu z gustem i smakiem
renacia86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-08, 16:30   #216
kiskus
Przyczajenie
 
Avatar kiskus
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 27
Dot.: Dobry fryzjer - Pabianice

Rzeczywiście Atelier Emilii Bartczak to obecnie najlepszy salon fryzjerski w Pabianicach. Ja zawsze szukam tylko najlepszych fryzjerów bo już w życiu miałam z nimi takie przygody że zawsze boje się iść w jakieś nowe miejsce ponieważ mam dość trudne włosy.
Ja kilka lat temu obcinałam włosy u Izy Madej --->100% profesjonalizmu---- na Kościuszki (poźniej Garncarskiej), ale jej już nie ma. Potem zdążyłam chyba dwa razy pójść do słynnej Lidki z ul. Wrzosowej ale ona też zniknęła (z tego co mówią u niej w salonie to jest na kontrakcie w Stanach). No i raz byłam u Emilii Bartczak właśnie, widziałam jak obcina ludzi , obcina jak mało kto (mnie obcinała jej pracownica chyba Paulina, zresztą też rewelacyjnie) i tu dość słodzenia bo salon piękny , fryzjerki świetne ale potraktowały mnie jak kasjerka w Kauflandzie, byle szybki i bez gadania. Więc jak liczycie na poradę w kwestii doboru fryzury to zapomnijcie. Musicie dokładnie wiedzieć co chcecie bo tam liczy się już chyba tylko pieniądz i żeby wyrobić dziennie 200% normy. Zresztą moja znajoma, która chodzi tam od 10 lat mówiła mi że owa Emilia jest specyficzną i czasami dość oschłą osobą i ma tyle stałych klientek że generalnie to zachowuje się jakby nie potrzebowała już żadnych nowych.

Więc czy oprócz Emilii Bartczak możecie polecić kogoś kto obcina ładnie, nowocześnie i wie co komu można zrobić na głowie a czego nie????
kiskus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-14, 17:08   #217
uwielbiam_owoce22
Zadomowienie
 
Avatar uwielbiam_owoce22
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: wojewodztwo mazowieckie
Wiadomości: 1 218
Dot.: Dobry fryzjer - Pabianice

Mam pytanie odnosnie salonu atelier fryzur Emilii Bartczak - jak wypada cenowo ?
Chcialabym w najblizszym czasie zafarbowac wlosy ( 1 kolor) - jak myslicie ile bym zaplacila ? Dodam, ze mam dlugie wlosy, za ramiona.

Slyszalam duzo pochlebnych opinii na temat tego salonu i mam zamiar go wyprobowac.
Tylko zdziwilo mnie to ze nie bede mogla liczyc na profesjonalna porade - a myslalam, ze tam w salonie dobiora mi kolor do karnacji <mysli>

Edytowane przez uwielbiam_owoce22
Czas edycji: 2012-05-17 o 15:27
uwielbiam_owoce22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-05-17, 11:28   #218
mela1234
Zakorzenienie
 
Avatar mela1234
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Pabianice/k. Łodzi
Wiadomości: 4 957
Dot.: Dobry fryzjer - Pabianice

Zapłacisz ok 120-150 zł zależy co będziesz robiła (chyba, że ceny się zmieniły).
Co do oschłości Emilii, to każdy ma lepszy lub gorszy dzień, i wierzcie mi czasami ciężko utrzymać dobrą minę do złej gry. Ja jestem handlowcem i też muszę często zęby zaciskać, żeby nie walnąć czegoś złośliwego, ale czasem po prostu się nie da.

Poradę można uzyskać, tylko trzeba zapytać

A co myślicie o Kal Lu? Wybieram się tam we wt. Byłam tam parę razy i jestem nawet zadowolona, ale ciekawa jestem waszych opinii.
mela1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-17, 15:41   #219
uwielbiam_owoce22
Zadomowienie
 
Avatar uwielbiam_owoce22
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: wojewodztwo mazowieckie
Wiadomości: 1 218
Dot.: Dobry fryzjer - Pabianice

Dziewczyny postanowilam sie z wami podzielic moja opinia na temat Atelier Emillii, dobrze, ze tam poszlam - przynajmniej dowiedzialam sie jak tam naprawde jest
To totalna bzdura, ze nie mozecie liczyc na porade - ja jak bylam na farbe - to babeczki z salonu bez zadnej łaski dobraly mi kolor farby do mojej karnacji.
Poza tym atmosfera jest tam przyjemna, te mlode fryzjerki dbaja o klientki, bardzo ostroznie obchodza sie z nami : nie ciagna i nie szarpia wlosow.
Oprocz tego mozna liczyc na porade odnosnie pielegnacji wlosow : dziewczyny doradzaja przy wyborze kosmetykow.
Sa bardzo dokladne , ja jestem naprawde zadowolona z wizyty i bede tam zawsze chodzila.
Samo to ile osob tam sie przewija <szok> o czyms tez to swiadczy , naprawde kazda babka ktora wychodzila z salonu po scieciu i wymodelowaniu - wygladala extra.
W ciagu 2 godzin kiedy tam bylam - chyba z 8 osob sie przez ten salon przewinelo !
Postanowilam sie tu wypowiedziec aby obalic te mity odnosnie fryzjerek zachowujacych sie jak sprzedawczynie z Kauflandu.
To zwykle plotki ktore nie maja sie nijak do rzeczywistosci
Naprawde goraco polecam - jeden z najlepszych salonow fryzjerskich w calym wojewodztwie.

Edytowane przez uwielbiam_owoce22
Czas edycji: 2012-05-17 o 15:42
uwielbiam_owoce22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-22, 12:28   #220
mela1234
Zakorzenienie
 
Avatar mela1234
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Pabianice/k. Łodzi
Wiadomości: 4 957
Dot.: Dobry fryzjer - Pabianice

Dopisze jeszcze coś o salonie Agnieszka koło szkoły Mechanik - nie pamiętam ulicy chyba P. Skargi?
Byłam tam rok temu, na farbowaniu całych włosów jednym kolorem. Spędziłam tam całe 5 godzin i pani zawołała za usługę 250 zł. Włosy do ramion, bez podcinania. Myślałam, że oszaleję czekając bo ile można? Pani usiądzie - przepraszam zaraz wrócę, pani nałożę farbę - teraz czekamy, zmywamy - przepraszam zaraz wrócę i tak siedziałam i siedziałam. Na próbę zwrócenia uwagi, że się spieszę bo małe dziecko mam był standardowy tekst "Tak, tak, już, już". Przy robieniu balejagu siedzę 2 godz max, a tu była nakładana farba na odrost i całe włosy bez robienia czegokolwiek innego. Zraziłam się najpierw czasem, a cena mnie dobiła.
mela1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-31, 19:38   #221
visienko
Przyczajenie
 
Avatar visienko
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 8
Dot.: Dobry fryzjer - Pabianice

Byłam u Agnieszki (róg ul Bugaj i Piotra Skargi) kilka razy na podciananiu i farbowaniu. Ogólnie jestem zadowolona, jako pierwsza fryzjerka w Pabianicach zanim mnie wysłała do 'mycia' kazała mi usiąść na fotelu i macała włosy, oglądała i zastanawiała w czym mi będzie dobrze. Cięcie profesjonalne i fajne, aczkolwiek rzeczywiście zazwyczaj w tym samym czasie jest u niej kilka klientek i na zmianę podbiega do każdej coś tam robiąc lub dając wskazówki pracownikom.

Dziś poszłam do Emilii Bartczak i jestem super zadowolona, fryzura dokładnie taka jak chciałam, obsługa miła, wszystko ok.
visienko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-17, 18:57   #222
birke89
Przyczajenie
 
Avatar birke89
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 10
Dot.: Dobry fryzjer - Pabianice

Mogłybyście, drogie wizażanki, polecić mi jakiegoś fryzjera w Pabianicach, który byłby cierpliwy i umiałby dobrać dla mnie fryzurę? Mam mgliste pojęcie o tym, jak chciałabym wyglądać i bardzo potrzebuję kogoś, kto zna się na rzeczy i bez problemu dobierze coś pasującego do twarzy i karnacji. Byłabym zachwycona, gdyby nie miał niebotycznie wysokich cen i nie panowałaby u niego jakaś onieśmielająca atmosfera ekskluzywności. Jakiś profesjonalista z ludzką twarzą - o kimś takim myślę.
birke89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-13, 11:54   #223
pagli
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 7
Dot.: Dobry fryzjer - Pabianice

Moglybyscie podzielic sie numerem telefonu do Emilii Bartczak?Niestety nigdzie w sieci nie moge go znalezc.Z gory dziekuje
pagli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-13, 12:57   #224
ennkaa
Zakorzenienie
 
Avatar ennkaa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: takie tam wsiomiasto
Wiadomości: 10 170
GG do ennkaa
Dot.: Dobry fryzjer - Pabianice

pagli...z tego co wiem Pani Emilia teraz nie strzyże, a jeśli już to rzadko. Musisz się przejść do salonu i podpytać jak to wygląda.
__________________
...Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było...
ennkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-20, 18:39   #225
uwielbiam_owoce22
Zadomowienie
 
Avatar uwielbiam_owoce22
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: wojewodztwo mazowieckie
Wiadomości: 1 218
Dot.: Dobry fryzjer - Pabianice

mela1234 -> to ja jak byłam farbować u Emilii -> a mam długie włosy za łopatki, do tego mega gęste - bo musiały 3 razy dorabiać farbę - zapłaciłam ze ścięciem, modelowaniem i farbą (1kolor) -> 170 złotych, ale zrobione dokładnie, żadna rudzizna mi potem nie wychodziła, piękny kolor.
Na święta bożego narodzenia będę chciała się zapisać bo już powoli kolor się wypłukuje.

A jeżeli chodzi o to kto chcecie aby was ścinał - to najlepiej udać się osobiście tam i pogadać z właścicielką. Bo ja np byłam na farbie i mnie robiła jedna z pomocnic Bo Emila miała w tym czasie inną klientkę.
Ale bierzcie pod uwagę, że tyle osób tam się przewija - że właścicielka nie wyrobiła by się gdyby wszystkich ścinała sama.
Pracują u niej 2 dziewczyny - które bardzo dobrze ścinają, nakładają farbę - ja nie mam do nich żadnych zastrzeżeń. Bardzo sympatyczne dziewczyny, które widać, że dobrze wykonują swoją pracę a nie na odwal.
A przy farbach to i tak Emila je kontroluje i sprawdza czy w dobrych proporcjach wymieszały farbę - więc wam katastrofy na głowie nie zrobią.
Na temat innych fryzjerów z Pabianic się nie wypowiadam - chodzę do jednego sprawdzonego miejsca.
Ale samo to ile oni mają klientów o czymś świadczy - tam jest cały czas ruch. Nieważne czy jest ranek czy po południu...
uwielbiam_owoce22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-23, 12:43   #226
pagli
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 7
Dot.: Dobry fryzjer - Pabianice

Ennkaa , dziekuje bardzo za odpowiedz, pani Emilia rzeczywiscie juz niestety nie strzyze.W tym tygodniu bylam w Atelier i jestem bardzo rozczarowana.Pomimo prosby o pomoc w doborze koloru, rady nie uzyskalam zadnej. Sciecie ok,ale nic nadzwyczajnego, ceny wysokie, wielu klientow tez nie widzialam.Na plus na pewno to,ze fryzjerki sa sympatyczne, i z wlosami obchodza sie delikatnie.Niestety 'mojego' fryzjera szukam dalej.
pagli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-30, 15:28   #227
uwielbiam_owoce22
Zadomowienie
 
Avatar uwielbiam_owoce22
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: wojewodztwo mazowieckie
Wiadomości: 1 218
Dot.: Dobry fryzjer - Pabianice

No jak ja robiłam kolor - to mi go doradzała jedna z jej pomocnic
Właścicielka tylko nadzorowała czy dobrze proporcje wymieszały
uwielbiam_owoce22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-03, 21:59   #228
kamilla28
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 8
Dot.: Dobry fryzjer - Pabianice

Gdzie w Pabianicach robią ładne jasne pasemka blond ?
kamilla28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-05, 15:27   #229
hans255
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 1
Dot.: fryzjer PABIANICE

Atelier jest SUPER - polecam wszystkim. Ja ścinałam w łosy z bardzo długich na krótkie i sama nie wiedziałam co chcę... ale dzięki zdolnej fryzjerce wyszło rewelacyjnie - bardzo dobrze się w nich czuję no i na 100% młodziej wygladam. Cena szokująco niska, bo za wszystko (mycie, cięcie i modelowanie) zapłaciłam ok. 35/40 zł - no to to mnie zaskoczyło totalnie.....
hans255 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-05-26, 00:40   #230
Emilka020c
Raczkowanie
 
Avatar Emilka020c
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 158
Dot.: Dobry fryzjer - Pabianice

Dziewczyny, gdzie w Pabianicach warto udać się na farbowanie? Zazwyczaj chodziłam do SunPower i ten fryzjer jest bardzo ok, zawsze byłam zadowolona, jednak przy wystawieniu rachunku już mniej. Myślę że 360zł to stanowczo zbyt wiele. Jeśli znacie jakiś tańszy odpowiednik dajcie znać ;-)
Emilka020c jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-20, 13:12   #231
arletqa467
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 83
Dot.: Dobry fryzjer - Pabianice

Hej dziewczyny,
byłam dziś u fryzjerki na bugaju 76f, nazywa się "Yoko", wcześniej miała salon na warszawskiej 8. Byłam podciąć lekko włosy, trochę mi wycieniowała, fajnie to wygląda, dobrze się układają. Powiedziała jak to widzi, wytłumaczyła co i jak, co do mnie pasuje, co nie. Byłam 1 raz dopiero, ale myślę że będę chodzić częściej. Do tej pory trafiałam na fryzierów, którzy nie potrafili wytłumaczyć, ani doradzić, a tu wszystko pięknie. No i za ścięcie 25zł wzięła, mojemu chłopakowi za ścięcie 15 zł.
arletqa467 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-01, 12:54   #232
pilareczka
Przyczajenie
 
Avatar pilareczka
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 1
Dot.: Dobry fryzjer - Pabianice

witajcie, mnie polecono salon Gabi? jakie macie zdanie na temat tego salonu i do której z pań najlepiej się udać? dziekuje, pozdrawiam
pilareczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-04, 17:48   #233
martki
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 1
Dot.: Dobry fryzjer - Pabianice

Hej!
A czy wiecie co się stało z Wiolą która pracowała u Norbiego?
Powiem wam że jak dla mnie ona była genialna. Tylko Ona potrafiła okiełznać moje naprawdę trudne włosy Po jej odejściu chodziłam jeszcze trochę do Norbiego licząc że uda mi się wyciągnąć informację od niego gdzie teraz Wiola pracuje. Niestety nie udało się ;( Może któraś z Was wie?
martki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-30, 15:04   #234
Jullia42
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 2
Dot.: Dobry fryzjer - Pabianice

Odświeżam temat. Znacie może jakiegoś fryzjera w Pabianicach, który potrafi dobrze podciąć i zrobić fajną fryzurkę na naturalnie mocno kręconych włosach
Jullia42 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-07-30 16:04:51


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:39.