Dobry fryzjer we Włocławku - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-09-27, 22:00   #1
Hobbit
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Włocławek
Wiadomości: 6
Wink

Dobry fryzjer we Włocławku


Czy ktoś zna dobrą i fajną fryzjera/kę we Włocławku?Chciałabym podciąć wlosy i ufarbować.Prosiłabym o jakieś namiary.Z góry dziękuję.
__________________
Hobbit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-12, 19:29   #2
bierdonka
Wtajemniczenie
 
Avatar bierdonka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: jestem czarownica wiec pewnie gdzies latam na miotle...
Wiadomości: 2 048
Dot.: Dobry fryzjer we Włocławku

Cytat:
Napisane przez Hobbit
Czy ktoś zna dobrą i fajną fryzjera/kę we Włocławku?Chciałabym podciąć wlosy i ufarbować.Prosiłabym o jakieś namiary.Z góry dziękuję.
wiem ze watek stary ale podłaczam sie pod niego... z tym ze ja nie kce farbowac wlosow.... swoja droga słyszalam ze wszyscy polacaja ten salon na Polnej gzdie jest fitness club... zobacz moze tam....
bierdonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-13, 23:18   #3
Hobbit
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Włocławek
Wiadomości: 6
Dot.: Dobry fryzjer we Włocławku

Dzięki za odpowiedź, może się tam wybiorę
__________________
Hobbit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-15, 14:39   #4
bierdonka
Wtajemniczenie
 
Avatar bierdonka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: jestem czarownica wiec pewnie gdzies latam na miotle...
Wiadomości: 2 048
Dot.: Dobry fryzjer we Włocławku

spoko - jak juz bedziesz po "wizycie" to zdaj relację...
bierdonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-26, 10:55   #5
Black Isabell
Raczkowanie
 
Avatar Black Isabell
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Województwo Kujawsko - Pomorskie
Wiadomości: 473
GG do Black Isabell
Dot.: Dobry fryzjer we Włocławku

Podnoszę wątek - kto zna dobrego ( i niedrogiego ) fryzjera we Włocławku ?
Black Isabell jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-05, 08:14   #6
kalinka77
Raczkowanie
 
Avatar kalinka77
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 259
Fryzjer Włocławek

Dziewczynki pomocy!!! Czy ktokolwiek widział/ Ktokolwiek wie dobrego fryzjera we Włocławku???? cena nie jest najważniejsza,ale żeby był rzeczywiście DOBRY! Wiem że co klientka to opinia,ale do kogo nie pójdę,to dwa razy obetnie dobrze,a potem kicha-fryzura taka sobie,włosy obcięte niechlujnie,nie układają się,nożyczki tępe (bo końcówki po tygodniu się rozdwajają).a wcale nie chcę jakiejś wycudowanej fryzury tylko dokładnego obcięcia! Czekam na wpisy
kalinka77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-05, 11:33   #7
Cathas
Wtajemniczenie
 
Avatar Cathas
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: ポーランド
Wiadomości: 2 550
GG do Cathas
Dot.: Fryzjer Włocławek

Hm. Ja byłam 3-4 razy u pani Marty,która ma swój salon na xxxxxx, to chyba ulica xxxxxxxx, w każdym razie na piętrze takiego małego kompleksu sklepów [nad sklepem mięsnym Dubielak] zaraz obok kościoła na xxxxx. Wymysliła mi fajną fryzurkę, potem doskonale ją podcinała. Nie chodze do niej, bo teraz mieszkam w Poznaniu, a poza tym, no cóż, zapisy na dzień dzisiejszy są na 30 maja;/ [moja mam się zapisała]. Tnie tanio - umycie i obcięcie 35 złotych. Tyle samo dałam u niej za świetną fryzurkę na studniówkę

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2008-05-06 o 13:45
Cathas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-06-09, 14:44   #8
joannagrafik
Przyczajenie
 
Avatar joannagrafik
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Włocławek
Wiadomości: 3
Dot.: Dobry fryzjer we Włocławku

Witajcie poszukiwaczki dobrego fryzjera we Włocławku!

Sama niedawno miałam problem bo jechałam na exkluzywne przyjęcie weselne. Koleżanka poleciła mi swoja fryzjerkę, postanowiłam "zaryzykować" i w dniu impezy z samego rana oddałam się w złote ręce pani EWY.
Oto wyniki:
- moje niesforne, żyjące własnym życiem fale i loki zostały dobrze ścięte
- fryzura nabrała lekkiej i łatwo układającej się formy
- utrzymała się do rana następnego dnia
- ponad to gdy umyłam włosy (pełna obaw czy uda mi sie powtórzyć ułożenie) ku mojemu zaskoczeniu UDAŁO SIĘ!

Odwiedzam panią EWĘ regularnie. Może to nie jest super exkluzywny salon o jakich piszą WIZAŻYSTKI ale ja jestem bardzo zadowolona, z cen też!

SALON FRYZJERSKI, ul. Długa 1/3, tel. 054/ 235 35 90
joannagrafik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-04, 14:56   #9
FRIDA22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 19
Dot.: Dobry fryzjer we Włocławku

dziwczyny a co powiecie o simie- zapisalam sie tam na probna fryzure slubna- ale juz od kilku osob slyszalam ,ze wcale rewelacyjnie tam nie czesza/
FRIDA22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-04, 16:01   #10
emiowa
Przyczajenie
 
Avatar emiowa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 11
Dot.: Dobry fryzjer we Włocławku

Witam!
Ja chodze do pani Gosi:P bo tak właśnie ma na imię na osiedlu zazamcze a dokladniej na Chocimską 3a tel do zakładu: 054 236 87 50
Mnie czesze kilka lat i jestem zadowolona
__________________
"Taniec to nieme wyznanie miłosne"
- F. Dostojewski
emiowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-05, 06:46   #11
joannagrafik
Przyczajenie
 
Avatar joannagrafik
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Włocławek
Wiadomości: 3
Dot.: Dobry fryzjer we Włocławku


Cześć
Co do SIMa to mam znajomą która skorzystała z usług stylisty fryzur w tej firmie i wyszła z płaczem. Mimo jej wskazówek jaki ma być kolor włosów (chodziło o odświeżenie balejażu - 2 kolory) fryzjer pozwolił sobie pofantazjować i dziewczyna wracała taksówką do domu. Później było domowe rozjaśnianie no i totalnie zmęczone włosy. Do tego uczesał ją jak starą pudernicę a nadmienię, że dziewczyna wcześniej miała świetną fryzurkę z włosów do ramion była bardzo zadowolona chciała jedynie odświeżyć cięcie. Powiedziała że już nigdy tam nie pójdzie.
joannagrafik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-07-06, 14:31   #12
FRIDA22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 19
Dot.: Dobry fryzjer we Włocławku

w takim razie kogo polecacie- poszukuje dobrego fryzjera , ktory uczesze mnie do slubu
FRIDA22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-22, 13:19   #13
Eemyla_1987
Raczkowanie
 
Avatar Eemyla_1987
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Włocławek
Wiadomości: 36
GG do Eemyla_1987
Dot.: Dobry fryzjer we Włocławku

hmmm jeżeli chodzi o koka na ślub to mogę polecić salon na ul. Bojańczyka "filozofia fryzur" , moja koleżanka poszła tam ze zdjęciem , czesała sie na studniówkę i naprawdę zrobili jej tak jak na zdjęciu. moja kuzynka także sie tam czesała i chciała prostego koka i też był zadowolona. sama tam farbowałam i obcinałam włoski . ich farby nie niszczą tak włosów jak w tym okropnym SIMIE w którym obcinają i czeszą tak jak moja fryzjerka na wsi ale to już zależy od fryzjerki. ja nie byłam zadowolona jak mnie czesali na studniówkę ogólnie nie byłam zadowollona. byłam jeszcze na ul Kaliskiej u 2 Panów(na przeciwko polo marketu, po schodkach na górę obok mega solar) ładnie farbują ale obcinąja tak jak im się podoba i wogóle nie słuchają. nie wiem jak z czesaniem. Na kaliskiej ( na przeciwko przychodni, obok punktu opłat GI i szewca) jest jeszcze zakład fryzjerski, i tam dziewczyna też bardzo ładnie farbuje włoski, sama nie raz tam farbowałam i moje koleżanki też, tylko trzeba dokładnie wytłumaczyć co i jak się chce bo tak to wodze fantazji się jej uruchamiają jak mi się coś przypomni to napisze. POZDRAWIAM WłOCłAWIANKI
__________________
"Gdy w pewnym momencie Twojej codzienności
potrąci Cię na przejściu dla pieszych samochód,
połóż się leniwie na ulicy,
roześmiej się życiu w twarz
i powiedz że i tak jesteś dzisiaj senny"




Eemyla_1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-04, 19:42   #14
OOliwciaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 2
Dot.: Dobry fryzjer we Włocławku

Jeśli mogę zaproponowac dobrą fryzjerkę to polecam Panią Olę
która pracuje na ulicy Przedmiejskiej13/15 w salonie P.Malgorzaty
Kalisz.
Kilkakrotnie korzystalam z uslug pani Oli
i jestem bardzo zadowolonaa
jesli chodzi strzyzenie,farbowanie i czesanie!!
OOliwciaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-07, 11:08   #15
OOliwciaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 2
Dot.: Dobry fryzjer we Włocławku

Jeśli mogę polecic dobrą fryjzjerkę to polecam anią Olę
Wielokronie korzystałam z jej usług .....


Pani Ola pracuje na ulicy Przedmiejskiej13/15


Napewno Pan/Pani będzie zadowolony/zadowolona z wykonanej
przez Panią Olę usługi...

Naprawdę Polecammm!
OOliwciaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-15, 13:48   #16
a46
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 57
Dot.: Fryzjer Włocławek

Tylko nie chodż do tego słynnego Daniela,nie wiem na jakiej ulicy ale w bok od xxxx,nie dość że chodzi jak mucha w smole,kasuje jak fryzjer gwiazd, to tak mnie odwalił,że wygladałam jak wielkanocny kurczak wykluty z jajka,nie polecam

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2008-05-06 o 13:44
a46 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-04, 11:57   #17
magdakack
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1
Dot.: Fryzjer Włocławek

Witam za tydzień w sobote wybieram sie z Gdyni do Włocławka na wesele i potrzebuje fryzjera. Nocleg mam na ulicy Leśnej może któraś z Was zna niedaleko jakiegoś fryzjera chcę ułożyć włosy tylko. A i bede we Włocławku koło godziny 14. Dziekuję za info
magdakack jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-11, 05:40   #18
kicia44
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1
Dot.: Dobry fryzjer we Włocławku

witam
nie polecam zakłady "BEATRICE" nax xxxna markizą nie dość żę nie potrfi ta pani Beata dobrać fryzury do twarzy tak jak twierdzi to jak już ci coś wymyśli to wstyd wyjść, miałam długie włosy ciachneła mi do ramion (trochę krucej) a z tyłu wycieła dzióre na skos i powiedziała zobaczcie jaką jej fryzure wymyśliłam, zwykłe ciachnięcie z dłudich prostych na krótkie proste i za dą niby super fryzure 40 zł skasowała, zgroza

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2008-05-11 o 11:18 Powód: prosze zapoznac sie zasadami tego forum
kicia44 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-16, 08:28   #19
kamcia000001
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 22
WŁOCŁAWEK - kto mi zrobi taką fryzure?

Chciałabym mieć taką fryzurę jak na załączonych zdjęciach. Znacie dobrego fryzjera ktory mi to fachowo zrobi??
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 7474094.jpg (78,4 KB, 39 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 8516455.jpg (71,6 KB, 39 załadowań)
kamcia000001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-26, 10:36   #20
Ewcol
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 3
Dot.: Fryzjer Włocławek

A była może któraś z Was w salonie fryzjerskim, który reklamuje się "fryzjer bez luster, bez wiedzy klienta itp."? Wizaż, stylizacja itp. Jestem bardzo ciekawa, bo kusi mnie, żeby tam iść, ale czy mi krzywdy nie zrobią...
Ewcol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-14, 19:27   #21
madziaba
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 3
Dot.: Fryzjer Włocławek

Hej dziewczyny! Zgadzam się z tym, że co klientka to opinia, ale muszę skomentować moją ostatnią wizytę w salonie przy Wroniej-niestety nie pamiętam nazwy. To ten piętrowy budynek z jakimś wielkim zdjęciem na szybie. Chodzi mi konkretnie o Ewę (nie szefową). Trafiłam do niej ostatnio zupełnie przez przypadek. Po tym jak fryzjerka w Poznaniu totalnie zmarnowała mi włosy i pod względem koloru (miały być blond pasemka, wyszły z jednej strony całe blond z drugiej brąz) i cięcia - lepiej nie mówić - postanowiłam odczekać nieco na następną wizytę. Po miesiącu związywania włosów w kucyk już nie mogłam na siebie patrzeć, więc wstąpiłam tam, żeby się zapisać. Ewa doradziła mi kolor, który pokryje niedoskonałości po ostatniej wizycie, a jednocześnie nie da włosom zielonego połysku. Co do cięcia, miałam fotkę z fryzurą. Po ostatnim cięciu niestety nie mogłam obciąć się dokładnie tak jak chciałam, ale Ewa zrobiła mi wersję bardzo podobną, która jednak świetnie pasuje do kształtu mojej twarzy.Sprytnie ukryła też dziwnie wystrzępioną po ostatnim razie grzywkę. Naprawdę bardzo bardzo polecam tę fryzjerkę, bo zna się na rzeczy, umie doradzić i do tego jest niezwykle dokładna i precyzyjna. Nareszcie mogę spojrzeć w lustro W tym salonie dobrych parę lat temu czesałam się na studniówkę. Ne pamiętam co prawda kto mnie czesał, ale pamiętam, że miałam bardzo oryginalną fryzurkę i nie zdublowaną (co niestety często się zdarza). Pozdrowienia dla wszystkich Wizażanek!
madziaba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-01, 15:31   #22
adomajka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 2 216
Dot.: Fryzjer Włocławek

Ewe znam, kiedys tez mi fajnie wloski obciela, ale samego salonu nie lubie i nie polecam.

Tak naprawde malo jest salonow we włocławku, ktore moglabym polecic z czyystym sumieniem.

Ale gdyby ktoras potrezbowala dobrego fryzjera to zapraszam na PW, wspolpracowalam z wiekszoscia fryzjerow we Włocławku takze wydam szczera opinie
adomajka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-10, 15:02   #23
WIZJA IZUNI
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: WŁOCŁAWEK
Wiadomości: 3
Thumbs up Dot.: Fryzjer Włocławek

WIATAM- z chęcia polecam salon na ul: olszowe . Proszę sporóbować i odwazyc się o, by włosy stały sie inne lepsze a nawet wymarzone -polecam ,mistrz wymysli cos interesujacego.--
WIZJA IZUNI jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-10, 15:04   #24
WIZJA IZUNI
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: WŁOCŁAWEK
Wiadomości: 3
Thumbs up Dot.: Fryzjer Włocławek

WITAM- z chęcią polecam salon fryzjerski::wizaż""na ul: olszowej 9 . Proszę spróbować i odważyć się o, by włosy stały sie inne lepsze a nawet wymarzone -polecam ,mistrz wymyśli coś interesujacego.--
WIZJA IZUNI jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-10, 15:20   #25
WIZJA IZUNI
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: WŁOCŁAWEK
Wiadomości: 3
Thumbs up Dot.: Fryzjer Włocławek

Cytat:
Napisane przez kalinka77 Pokaż wiadomość
Dziewczynki pomocy!!! Czy ktokolwiek widział/ Ktokolwiek wie dobrego fryzjera we Włocławku???? cena nie jest najważniejsza,ale żeby był rzeczywiście DOBRY! Wiem że co klientka to opinia,ale do kogo nie pójdę,to dwa razy obetnie dobrze,a potem kicha-fryzura taka sobie,włosy obcięte niechlujnie,nie układają się,nożyczki tępe (bo końcówki po tygodniu się rozdwajają).a wcale nie chcę jakiejś wycudowanej fryzury tylko dokładnego obcięcia! Czekam na wpisy

Włocławek ma wiele salonów fryzjerskich --każdemu dogodzić to wielkie zadanie,. OCENIĆ PRACĘ FRYZJERA TEŻ TRZEBA WIEDZIEĆ- NIE TYLKO OCENIA SIĘ GO ZA WYGLĄD ,LECZ ZA ZACHOWANIE I FACH CZAS WYKONANIA TYCH WŁOSKÓW--Zapraszam do siebie z chęcią pomogę ,jako wizażystka i stylistka fryzjerstwa postaram się poprawić wygląd fryzury .Jednak nie na marne ,po wielu latach pracy ,ciągłego doświadczenia i w prawy uzyskałam tytuł MISTRZA więc zapraszam.
Spróbować zawsze warto
WIZJA IZUNI jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-19, 21:32   #26
buba22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 16
Dot.: Fryzjer Włocławek

Witam.Czy zna ktos moze fryzjera we wloclawku,ktory wykonuje usluge trwalego prostowania wlosow?(nie mam na mysli wygladzania!).Jesli tak to prosze o podanie adresu itd.Pozdrawiam
buba22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-21, 21:47   #27
adomajka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 2 216
Dot.: Fryzjer Włocławek

Cytat:
Napisane przez WIZJA IZUNI Pokaż wiadomość
Włocławek ma wiele salonów fryzjerskich --każdemu dogodzić to wielkie zadanie,. OCENIĆ PRACĘ FRYZJERA TEŻ TRZEBA WIEDZIEĆ- NIE TYLKO OCENIA SIĘ GO ZA WYGLĄD ,LECZ ZA ZACHOWANIE I FACH CZAS WYKONANIA TYCH WŁOSKÓW--Zapraszam do siebie z chęcią pomogę ,jako wizażystka i stylistka fryzjerstwa postaram się poprawić wygląd fryzury .Jednak nie na marne ,po wielu latach pracy ,ciągłego doświadczenia i w prawy uzyskałam tytuł MISTRZA więc zapraszam.
Spróbować zawsze warto
To sie chyba nazywa reklama
adomajka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-21, 21:48   #28
adomajka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 2 216
Dot.: Fryzjer Włocławek

Cytat:
Napisane przez buba22 Pokaż wiadomość
Witam.Czy zna ktos moze fryzjera we wloclawku,ktory wykonuje usluge trwalego prostowania wlosow?(nie mam na mysli wygladzania!).Jesli tak to prosze o podanie adresu itd.Pozdrawiam
o ile sie nie myle to chyba Daniel na POW to kiedys robil i nie jestem pewna jak Pulp Fiction i IMAGE. Bo mniejsze salony chyba sie w tym nie specjalizuja.
A czemu chcsz trwale wyprostowac? Ja wiele bym oddala za loki
adomajka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-22, 14:03   #29
buba22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 16
Dot.: Fryzjer Włocławek

tyle ze ja nie mam lokow.Moje wlosy sa nijakie Od gory do polowy sa w miare proste a dalej same fale...jak umyje i nie wyprostuje to wygladam jak lew
buba22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-22, 15:01   #30
adomajka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 2 216
Dot.: Fryzjer Włocławek

Cytat:
Napisane przez buba22 Pokaż wiadomość
tyle ze ja nie mam lokow.Moje wlosy sa nijakie Od gory do polowy sa w miare proste a dalej same fale...jak umyje i nie wyprostuje to wygladam jak lew
rozumiem, to moze rzeczywiscie idz (ja bym polecila Pulp Fiction) w tym przypadku. Nadadza Twoim wlosom lekkosci i moze wymysla jakoms fajna fryzurke.
adomajka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-09-14 20:17:04


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:32.