Duża różnica między piersiami. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-02-01, 18:08   #1
KeepSmile98
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 14

Duża różnica między piersiami.


Cześć Mam 15 lat i mam duuży problem. Mianowicie mam ogromną przerwę między piersiami. Zdaję sobie sprawę, że nie ma kobiet z równymi naturalnymi piersiami, ale widzę dekolty moich koleżanek. Kiedyś jak założyłam minimalny dekolt (o ile można go tak nazwać), koleżanka praktycznie wyśmiała moją różnicę piersi Wiem, że nie powinna się tak zachowywać (i to w pobliżu chłopaków), ale tu nie o to chodzi. Nie potrafię tego zaakceptować, ciągle o tym myślę, nie mogę nigdy dobrać stanika. I nie mówcie mi, że to się wyrówna, bo mama mówi mi to od dwóch lat, a nic się nie zmienia. Obie piersi rosną w tym samym tempie, ale w innym rozmiarze. Czasami chce mi się płakać. Czuję się nic nie warta. Może teraz jest za wcześnie żeby na to mówić i teraz nie czeka mnie taka decyzja, ale jeśli sytuacja się nie zmieni i za kilka lat moje piersi będą miały tę różnicę w wielkości, nie będę potrafiła pokazać się w staniku, czy bez niego mojemu mężowi, czy narzeczonemu, czy komukolwiek.

I zastanawiacie się co to ma do fitnessu? Prawda, nie wiedziałam do jakiej kategorii to dodać, ale jednak ma trochę wspólnego!
Czytałam, że pompki (nawet te damskie) rozbudowują mięśnie, które znajdują się w piersiach. Najprawdopodobniej są też ćwiczenia, które spalają tkankę tłuszczową. Tylko co mi z tego jak obie piersi się powiększą, lub obie pomniejszą, a różnica nadal będzie? Zastanawiam się, czy może gdybym wykonywała ćwiczenia na klatkę piersiową to czy tkanka tłuszczowa zmniejszyłaby się + rozbudowałyby się mięśnie tym samym wyrównując mi piersi? Nawet nie wiem, czy to co napisałam ma sens.

I do tego chciałam wykonywać masaż piersi, podobno powiększa, więc może stosowany na mniejszą pierś pomógłby?
A poza tym samo wykonywanie ćwiczeń może wyrównałoby i wymodelowało symetrycznie moje ciało?

Jak myślicie? Co polecacie?

PS Przeczytałam już dużo wątków na ten temat i na wizażu, i na innych forach, i na czym się da, więc proszę bez "hejtów".

Mam nadzieję, że coś mi doradzicie z logiki, lub własnego przykładu
KeepSmile98 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-01, 18:59   #2
katja_24
Zakorzenienie
 
Avatar katja_24
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 637
Dot.: Duża różnica między piersiami.

A nie masz przypadkiem krzywego kregoslupa?
Nie pociesze cie, ale cwiczenia nie wyrownaja asymetrii. Nie da sie spalic tluszczu z jednej strony.
katja_24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-02, 19:19   #3
edyta07
Zadomowienie
 
Avatar edyta07
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 102
Dot.: Duża różnica między piersiami.

Masz dopiero 15 lat, piersi będą rosły jeszcze na pewno z 3 lata, a nawet więcej. Musisz uzbroić się w cierpliwość.
Jeśli tak źle Ci z tym teraz i koniecznie chcesz zakładać większe dekolty to zawsze możesz kupić silikonowe wkładki (albo inne) i w tej miseczce, która jest za duża ją wkładać. Wtedy nie będzie tak wielkiej różnicy. Podejrzewam, że dostaniesz je w praktycznie każdym, lepszym sklepie z bielizną.

---------- Dopisano o 20:19 ---------- Poprzedni post napisano o 20:18 ----------

No i nie sądzę, że masaż powiększa piersi.
Jak będziesz miałam 40 lat i będziesz miała za sobą karmienie dzieci to wtedy masaż może coś pomoże, ale jak już to ujędrni, a nie powiększy biust.
__________________
Dbam o włosy... od-01.2012
zdrowe odżywianie....walczę od dwóch lat i nadal nic
ćwiczę!

udo:
60-58-54 cm

mój blog
edyta07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-02-02 20:19:44


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:41.