Seks z dużo młodszym mężczyzną - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-05-22, 12:04   #1
Margrrit
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 3

Seks z dużo młodszym mężczyzną


WItam!
Mam 46 lat i ostatnio bardzo dużo fantazjuję o seksie z dużo młodszym ode mnie facetem ok. 20 lat! Z moim mężem jestem w separacji i byłam już z kilkoma mężczyznami, ale wszyscy byli w moim wieku i nie mam pojęcia jak zacząć coś z młodszym. Raz nawet próbowałam flirtować z jednym, ale powiedział mi w wprost, że jestem dla niego za stara i trochę mnie to zniechęciło by dalej próbować...
Czy któraś z was ma doświadczenie w tym temacie? Jak poznałyście swoich młodych kochanków? Myślałam nad tym aby poznać kogoś przez internet, ale mam do tego pewne wątpliwości(może po prostu jestem troche staroświecka), znacie jakieś dobre, zaufane serwisy na których mogłabym kogoś poznać?
Margrrit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-22, 14:07   #2
Belmondokrk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 56
Dot.: Seks z dużo młodszym mężczyzną


myślę, że z tym (znalezieniem chętnego chłopaka) nie będzie problemu
oczywiście o ile to nie jest zwykła... podpucha
co jest raczej prawie pewne!
__________________
Homo sum; humani nihil a me alienum puto

Edytowane przez Belmondokrk
Czas edycji: 2014-05-22 o 14:09
Belmondokrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-22, 15:05   #3
mati0442
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 2
Dot.: Seks z dużo młodszym mężczyzną

Hej ja mam 20 lat i jestem chętny moje gg 13224560


Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
mati0442 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-22, 15:21   #4
Margrrit
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 3
Dot.: Seks z dużo młodszym mężczyzną

Podpucha? Niby w jakim celu?
Ciągle czekam na porady!
Margrrit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-22, 15:28   #5
mati0442
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 2
Dot.: Seks z dużo młodszym mężczyzną

Jeśli chcesz to mozesz do mnie napisac nie krępuj sie
mati0442 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-22, 18:53   #6
Belmondokrk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 56
Dot.: Seks z dużo młodszym mężczyzną

[QUOTE=Margrrit;46566433 znacie jakieś dobre, zaufane serwisy na których mogłabym kogoś poznać?[/QUOTE]
pierwszy z brzegu - Sypmatia.pl
czego się krępujesz!?
poznałaś jednego młodzieniaszka, który się wystraszył i to Cię zniechęciło?
jeśli jesteś fajną babką, to z pewnością znajdziesz sobie dziesięciu, z których będziesz mogła wybrać sobie perełkę, która Cię zaspokoi
tylko uważaj - wybieraj pod takim kątem, żeby się nie zakochał!
__________________
Homo sum; humani nihil a me alienum puto
Belmondokrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-22, 20:49   #7
Tovia
Raczkowanie
 
Avatar Tovia
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Dolina Ludzi Lodu
Wiadomości: 119
Dot.: Seks z dużo młodszym mężczyzną

W internecie, na jakimś portalu randkowym na pewno znajdzie się nie jeden
Tovia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-05-22, 21:05   #8
DopplegangerEddarda
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 5 762
Dot.: Seks z dużo młodszym mężczyzną

Na portalu randkowym.

Trochę świntusz. Faceci w tym wieku mają do czynienia raczej z dziewczynkami które oczekują, że to oni będą górą. Wiec tu możesz się popisać tylko nie przesadź
DopplegangerEddarda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-23, 00:48   #9
67eve
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 325
Dot.: Seks z dużo młodszym mężczyzną

Cytat:
Napisane przez Margrrit Pokaż wiadomość
Czy któraś z was ma doświadczenie w tym temacie? Jak poznałyście swoich młodych kochanków? Myślałam nad tym aby poznać kogoś przez internet, ale mam do tego pewne wątpliwości(może po prostu jestem troche staroświecka), znacie jakieś dobre, zaufane serwisy na których mogłabym kogoś poznać?
Miałam wielu młodszych, ale żadnego nie poznałam przez internet. Jednak nie ma to jak pierwsze wrażenie na żywo. Poza tym, gdybyś szukała na portalu randkowym, wyszłabyś na desperatkę.
67eve jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-23, 09:16   #10
Jeannee
Zakorzenienie
 
Avatar Jeannee
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 5 107
Dot.: Seks z dużo młodszym mężczyzną

Cytat:
Napisane przez 67eve Pokaż wiadomość
Miałam wielu młodszych, ale żadnego nie poznałam przez internet. Jednak nie ma to jak pierwsze wrażenie na żywo. Poza tym, gdybyś szukała na portalu randkowym, wyszłabyś na desperatkę.
Ja nie uważam, że portale randkowe to desperacja.

Spróbuj w klubach/ przez internet.
Jeannee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-23, 23:13   #11
waestear
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 1
Dot.: Seks z dużo młodszym mężczyzną

Cytat:
Napisane przez 67eve Pokaż wiadomość
Miałam wielu młodszych, ale żadnego nie poznałam przez internet.
A gdzie ich poznawałaś?
waestear jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-05-24, 00:24   #12
67eve
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 325
Dot.: Seks z dużo młodszym mężczyzną

Cytat:
Napisane przez waestear Pokaż wiadomość
A gdzie ich poznawałaś?
W pracy, w klubie, na wakacjach...
67eve jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-24, 03:32   #13
userrr
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 869
Dot.: Seks z dużo młodszym mężczyzną

Cytat:
Napisane przez Margrrit Pokaż wiadomość
WItam!
Mam 46 lat i ostatnio bardzo dużo fantazjuję o seksie z dużo młodszym ode mnie facetem ok. 20 lat! Z moim mężem jestem w separacji i byłam już z kilkoma mężczyznami, ale wszyscy byli w moim wieku i nie mam pojęcia jak zacząć coś z młodszym. Raz nawet próbowałam flirtować z jednym, ale powiedział mi w wprost, że jestem dla niego za stara i trochę mnie to zniechęciło by dalej próbować...
Czy któraś z was ma doświadczenie w tym temacie? Jak poznałyście swoich młodych kochanków? Myślałam nad tym aby poznać kogoś przez internet, ale mam do tego pewne wątpliwości(może po prostu jestem troche staroświecka), znacie jakieś dobre, zaufane serwisy na których mogłabym kogoś poznać?
z młodszym zacznij normalnie, ja bym tak nie powiedział, pewnie bym poflirtował, skoro tak powiedział znaczy, że nigdy nie myślał nawet o starszej kobiecie od siebie,

serwisów jak portale społecznościowe nie polecam, tam często fotki są ładniejsze niż ludzie w rzeczywistości, jak już coś to czat masz przynajmniej rozmowę na żywo, możesz się wymienić numerami telefonów i od razu porozmawiać, a jak nie to jakaś impreza na mieście albo u znajomych,

ale podstawowa rzecz - musi lubieć dojrzałe kobiety, jeśli o tym nie myślał to raczej go nie przekonasz,

mi się zdarzały spotkania ze starszymi kobietami poznanymi w internecie i na żywo, fajny dreszczyk emocji,

a jeśli to nie jest tajemnica to co lubisz w młodszych facetach ?

Edytowane przez userrr
Czas edycji: 2014-05-24 o 03:40
userrr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-25, 10:28   #14
Piwcok
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 23
Dot.: Seks z dużo młodszym mężczyzną

@Margrrit
Wiele jest "młodych i napalonych", którzy chcieliby zrobić to z Tobą ale kiedy przyjdzie juz do "tego" to uciekną... Nie mówie, że wszyscy ale ok 60%. Ja mam 17 lat i sam szukam starszej kobiety od siebie, bo te dziewczyny w moim wieku.........
Także jeśli chcesz dowiedzieć się czegoś wiecej lub tak popisać to zapraszam

Edytowane przez Piwcok
Czas edycji: 2014-05-25 o 10:30
Piwcok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-25, 11:49   #15
Agus8794
Raczkowanie
 
Avatar Agus8794
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 177
Dot.: Seks z dużo młodszym mężczyzną

[/COLOR]
Cytat:
Napisane przez Piwcok Pokaż wiadomość
@Margrrit
Wiele jest "młodych i napalonych", którzy chcieliby zrobić to z Tobą ale kiedy przyjdzie juz do "tego" to uciekną... Nie mówie, że wszyscy ale ok 60%. Ja mam 17 lat i sam szukam starszej kobiety od siebie, bo te dziewczyny w moim wieku.........
Także jeśli chcesz dowiedzieć się czegoś wiecej lub tak popisać to zapraszam
Ha ha ha ..
Rozbawilo mnie to co napisałeś szukasz starszej od siebie o ile o 2/3 lata bo chyba nie powiesz mi ze interesują cię panie o 30 lat starsze ..
Chyba ze Twój tatuś w prokuraturze pracuje i mu ulatwiasz pracę ..

Edytowane przez Agus8794
Czas edycji: 2014-05-25 o 11:51
Agus8794 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-25, 12:00   #16
beznadziejny123
Wtajemniczenie
 
Avatar beznadziejny123
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 2 625
GG do beznadziejny123
Dot.: Seks z dużo młodszym mężczyzną

Sprobuj znalezc kogos na Zbiorniku
__________________

Oddaj głos w ankiecie:
Męska dominacja... <ziewa>... znowu?

Cytat:
Napisane przez elvegirl
Babskie forum, normalna rzecz że jest dużo jednoczesnych PMSów i się baby raz na jakiś czas pokłócą
beznadziejny123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-25, 17:20   #17
Margrrit
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 3
Dot.: Seks z dużo młodszym mężczyzną

Z tym zbiornikiem to na poważnie czy tylko ironizujesz? Zawsze miałam wrażenie, że na tym portalu są sami najgorsi ludzie, ale może się mylę? Da się znaleźć tam kogoś w miarę porządnego?

Póki co odpowiedziałam na parę ogłoszeń z internetu, ale nie znalazłam nikogo wartego uwagi. Szukam dalej
Margrrit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-25, 17:34   #18
beznadziejny123
Wtajemniczenie
 
Avatar beznadziejny123
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 2 625
GG do beznadziejny123
Dot.: Seks z dużo młodszym mężczyzną

Cytat:
Napisane przez Margrrit Pokaż wiadomość
Z tym zbiornikiem to na poważnie czy tylko ironizujesz? Zawsze miałam wrażenie, że na tym portalu są sami najgorsi ludzie, ale może się mylę? Da się znaleźć tam kogoś w miarę porządnego?

Póki co odpowiedziałam na parę ogłoszeń z internetu, ale nie znalazłam nikogo wartego uwagi. Szukam dalej
Nie mam pojęcia szczerze mówiąc. Po prostu wspomniałaś o znalezieniu młodego kochanka a to seks-portal. Na pewno samotni mężczyźni stanowią tam spory kawałek populacji. Ale chyba najwięcej jest par szukających innych par.
Oczywiście też bierz pod uwagę czy nie masz zawyżonych wymagań
__________________

Oddaj głos w ankiecie:
Męska dominacja... <ziewa>... znowu?

Cytat:
Napisane przez elvegirl
Babskie forum, normalna rzecz że jest dużo jednoczesnych PMSów i się baby raz na jakiś czas pokłócą
beznadziejny123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-25, 19:26   #19
Piwcok
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 23
Dot.: Seks z dużo młodszym mężczyzną

@Agus8794
Skoro tak myślisz to twoja sprawa, ja pisałem to do kobiety, ktora zalozyla temat. A poza tym to co cie to obchodzi kogo ja potrzebuje do zycia? Ja nie wtrącam sie w twoje "życie" to i ty pozostaw moje w spokoju.
Ja jestem przyjaźnie nastawiony na nowe znajomości.
A co tego co napisałeś, że może o 2-3 starsza to w sumie zgodze sie z Tobą, ale miałem juz do czynienia z kobietami o 15 starszymi i takie mi najbardziej odpowiadają, bo te w moim wieku są bardzo dziecinne...

Edytowane przez Piwcok
Czas edycji: 2014-05-25 o 19:31
Piwcok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-05-25, 22:19   #20
zyskiistraty
Raczkowanie
 
Avatar zyskiistraty
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 73
Dot.: Seks z dużo młodszym mężczyzną

Tez mam kolegów którzy swojego czasu zabawiali się z takimi.' starszymi paniami ' a teraz mają normalne związki i muszą się przed tamtymi paniami chować po kątach i żałują swojej przeszłości :P

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
zyskiistraty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-26, 00:23   #21
CheNelly777
Raczkowanie
 
Avatar CheNelly777
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 57
Dot.: Seks z dużo młodszym mężczyzną

Ale w czym problem? Przecież seks nie jest zarezerwowany tylko dla ludzi w tym samym wieku
__________________
Mój blog o seksie, antykoncepcji, miłości i pierwszym razie
http://pierwszy-raz-blog.blogspot.com/
CheNelly777 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-26, 06:45   #22
Agus8794
Raczkowanie
 
Avatar Agus8794
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 177
Dot.: Seks z dużo młodszym mężczyzną

Cytat:
Napisane przez Piwcok Pokaż wiadomość
@Agus8794
Skoro tak myślisz to twoja sprawa, ja pisałem to do kobiety, ktora zalozyla temat. A poza tym to co cie to obchodzi kogo ja potrzebuje do zycia? Ja nie wtrącam sie w twoje "życie" to i ty pozostaw moje w spokoju.
Ja jestem przyjaźnie nastawiony na nowe znajomości.
A co tego co napisałeś, że może o 2-3 starsza to w sumie zgodze sie z Tobą, ale miałem juz do czynienia z kobietami o 15 starszymi i takie mi najbardziej odpowiadają, bo te w moim wieku są bardzo dziecinne...
Nic mnie nie obchodzi .. mam specyficzne poczucie humoru i po prostu mnie to rozbawilo i tyle .

smiech to zdrowie więc to chyba dobrze no nie ??
Agus8794 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-26, 10:31   #23
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 831
Dot.: Seks z dużo młodszym mężczyzną

Cytat:
Napisane przez zyskiistraty Pokaż wiadomość
Tez mam kolegów którzy swojego czasu zabawiali się z takimi.' starszymi paniami ' a teraz mają normalne związki i muszą się przed tamtymi paniami chować po kątach i żałują swojej przeszłości :P

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Dziwni kolesie.

Rozumiem, że fajnie móc podotykać i poocierać się o młode mięsko ale sam wiek chyba niewiele mówi o jakości seksu jakiego możnaby oczekiwać. Dziwi mnie takie 'fetyszyzowanie' samego wieku kochanka/kochanki. Nakręcanie się bez sensu w sumie.
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-26, 10:37   #24
TancerzTango
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 476
Dot.: Seks z dużo młodszym mężczyzną

Najlepiej na forum wizaz. Tu znajdziesz kogoś podobnego do Ciebie. Bo na typowych randkach to różnie bywa.
TancerzTango jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-26, 13:46   #25
green way
Zadomowienie
 
Avatar green way
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Łóżeczko - moje ulbione miejsce
Wiadomości: 1 003
Dot.: Seks z dużo młodszym mężczyzną

Cytat:
Napisane przez Margrrit Pokaż wiadomość
WItam!
Mam 46 lat i ostatnio bardzo dużo fantazjuję o seksie z dużo młodszym ode mnie facetem ok. 20 lat!
Spoko, dla chcącego nie ma nic trudnego. To, że trafiłaś na jakiegoś buraka, to jeszcze o niczym nie świadczy. Od kiedy posmakowałam młodszego faceta (11 lat różnicy), to już nie chcę nikogo starszego, tym bardziej starszego ode mnie. Dla kobiety w Twoim wieku taki facet to jak pożądny kop do życia. Jeżeli do tego masz jeszcze wysokie libido, to tylko młodszy facet jest w stanie za Tobą nadążyć, a poza tym sprawisz mu dużo frajdy swoimi umiejętnościami i ciągłą chęcią do pieprzenia. Same korzyści i to dla obu stron, tylko dobrze wybierz, bo jak to w przyrodzie, nie każdy młokos jest taki jurny i wyedukowany! Ale jeżeli chcesz na dłużej związać się z młodszym, to czeka Cię jednak trochę pracy nad sobą, bo musisz wyglądać, żeby Was nie wytykały zazdrosne miernoty. Tak więc siłownia, delikatny makijaż, trochę "młodsze ubranie" i bardzo postępowe poglądy. Musisz być dla niego atrakcyjna nie tylko w łóżku i mieć swoje zainteresowania, pasje i nie zgrywać "mamuśki", co to zawsze wie lepiej i gotowa jest go adoptować. To wymaga trochę wysiłku, ale nie jest niemożliwe i dzięki Tobie jakiś szczęśliwiec może stać się bogiem seksu i panem życia. Większość młodszych, zapatrzonych w siebie i swoje potrzeby pind nie potrafi nic zaoferować facetowi nic oprócz własnej doopy i to na swoich, roszczeniowych zasadach, więc nawet w tej kwestii bijesz je na głowę!!! Powodzenia w poszukiwaniach, a internet to najlepsze miejsce do szukania fajnego faceta, tylko nie zapomnij włączyć filtr rodzinny w głowie i dobrze sprawdź z kim tak naprawdę masz do czynienia. To oznacza, że nie leć do łóżka z facetem, którego nie przetestowałaś na wszystkie strony i widzisz po raz pierwszy na oczy. Są sposoby na poznanie czyjegoś charakteru, które znają tylko osoby dojrzałe i doświadczone i na pewno je znasz! Trzymaj się i walcz o swoje szczęście!

Edytowane przez green way
Czas edycji: 2014-05-26 o 13:57
green way jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-26, 15:02   #26
syklamen
Zakorzenienie
 
Avatar syklamen
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Magiczna kraina Narnia, gdzieś na Latarnianym Pustkowiu...:)
Wiadomości: 6 518
Dot.: Seks z dużo młodszym mężczyzną

Cytat:
Napisane przez green way Pokaż wiadomość
Spoko, dla chcącego nie ma nic trudnego. To, że trafiłaś na jakiegoś buraka, to jeszcze o niczym nie świadczy. Od kiedy posmakowałam młodszego faceta (11 lat różnicy), to już nie chcę nikogo starszego, tym bardziej starszego ode mnie. Dla kobiety w Twoim wieku taki facet to jak pożądny kop do życia. Jeżeli do tego masz jeszcze wysokie libido, to tylko młodszy facet jest w stanie za Tobą nadążyć, a poza tym sprawisz mu dużo frajdy swoimi umiejętnościami i ciągłą chęcią do pieprzenia. Same korzyści i to dla obu stron, tylko dobrze wybierz, bo jak to w przyrodzie, nie każdy młokos jest taki jurny i wyedukowany! Ale jeżeli chcesz na dłużej związać się z młodszym, to czeka Cię jednak trochę pracy nad sobą, bo musisz wyglądać, żeby Was nie wytykały zazdrosne miernoty. Tak więc siłownia, delikatny makijaż, trochę "młodsze ubranie" i bardzo postępowe poglądy. Musisz być dla niego atrakcyjna nie tylko w łóżku i mieć swoje zainteresowania, pasje i nie zgrywać "mamuśki", co to zawsze wie lepiej i gotowa jest go adoptować. To wymaga trochę wysiłku, ale nie jest niemożliwe i dzięki Tobie jakiś szczęśliwiec może stać się bogiem seksu i panem życia. Większość młodszych, zapatrzonych w siebie i swoje potrzeby pind nie potrafi nic zaoferować facetowi nic oprócz własnej doopy i to na swoich, roszczeniowych zasadach, więc nawet w tej kwestii bijesz je na głowę!!! Powodzenia w poszukiwaniach, a internet to najlepsze miejsce do szukania fajnego faceta, tylko nie zapomnij włączyć filtr rodzinny w głowie i dobrze sprawdź z kim tak naprawdę masz do czynienia. To oznacza, że nie leć do łóżka z facetem, którego nie przetestowałaś na wszystkie strony i widzisz po raz pierwszy na oczy. Są sposoby na poznanie czyjegoś charakteru, które znają tylko osoby dojrzałe i doświadczone i na pewno je znasz! Trzymaj się i walcz o swoje szczęście!


Taaak, młode pindy potrafią facetowi w swoim wieku zaoferować tylko doopę.
__________________
47/2017 48/2016 80/2015 95/2014
syklamen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-26, 15:05   #27
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 831
Dot.: Seks z dużo młodszym mężczyzną

Cytat:
Napisane przez syklamen Pokaż wiadomość


Taaak, młode pindy potrafią facetowi w swoim wieku zaoferować tylko doopę.
Tak jakby młodym gżdylom nie zależało tylko na tym w relacji ze starszą i jakby nie tego głównie u niej szukali
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-26, 16:46   #28
green way
Zadomowienie
 
Avatar green way
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Łóżeczko - moje ulbione miejsce
Wiadomości: 1 003
Dot.: Seks z dużo młodszym mężczyzną

[1=dfdce9ad473ee3ba4bd9426 289ac63cb58eb8552;4661583 5]Tak jakby młodym gżdylom nie zależało tylko na tym w relacji ze starszą i jakby nie tego głównie u niej szukali [/QUOTE]

Jakby szukali tylko doopy, to by im wystarczyły tylko młode w zupełności, a tak nie jest. I ogólnie wiadomo, że dojrzała kobieta ma dużo więcej do zaoferowania facetowi, a co najważniejsze potrafi mu dać rozkosz nie oczekując niewiadomo czego w zamian. W przypadku młodych pań, najczęściej bez kapitału własnego, ugruntowanej pozycji zawodowej i drogocennego doświadczenia wahlarz oczekiwań wobec mężczyzny jest dużo większy. Mało która młoda kobieta jest w pełni wystarczalna finansowo, aby mogła traktować związek z mężczyzną jako uzupełnienie, a nie podstawę życia i egzystencji. Gdyby było inaczej, to nie notowano by tak wielu przypadków sfrustrowanych, niezaspokojonych i znerwicowanych mężczyzn, traktowanych przedmiotowo, zdradzanych przez młodsze kobiety, którzy szukają pocieszenia w dojrzałych ramionach.
green way jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-26, 17:12   #29
darkoo91
Przyczajenie
 
Avatar darkoo91
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 4
Dot.: Seks z dużo młodszym mężczyzną

witam widze ze jestes rozsadna kobieta jezeli juz raz bylas z mlodszym to moze sprobojemy sie poznac??

---------- Dopisano o 17:12 ---------- Poprzedni post napisano o 17:03 ----------

bardzo bym chcial poznac kobiete starsza od siebie ktora moglaby mnie nauczyc czegos nowego , jestem dyskretny mily uczciwy i kulturalny.
darkoo91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-26, 21:36   #30
syklamen
Zakorzenienie
 
Avatar syklamen
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Magiczna kraina Narnia, gdzieś na Latarnianym Pustkowiu...:)
Wiadomości: 6 518
Dot.: Seks z dużo młodszym mężczyzną

Cytat:
Napisane przez green way Pokaż wiadomość
Jakby szukali tylko doopy, to by im wystarczyły tylko młode w zupełności, a tak nie jest. I ogólnie wiadomo, że dojrzała kobieta ma dużo więcej do zaoferowania facetowi, a co najważniejsze potrafi mu dać rozkosz nie oczekując niewiadomo czego w zamian. W przypadku młodych pań, najczęściej bez kapitału własnego, ugruntowanej pozycji zawodowej i drogocennego doświadczenia wahlarz oczekiwań wobec mężczyzny jest dużo większy. Mało która młoda kobieta jest w pełni wystarczalna finansowo, aby mogła traktować związek z mężczyzną jako uzupełnienie, a nie podstawę życia i egzystencji. Gdyby było inaczej, to nie notowano by tak wielu przypadków sfrustrowanych, niezaspokojonych i znerwicowanych mężczyzn, traktowanych przedmiotowo, zdradzanych przez młodsze kobiety, którzy szukają pocieszenia w dojrzałych ramionach.
Wszak powszechnie wiadomo, że każda młoda pinda nie mająca do zaoferowania nic poza doopą robi fellatio jedynie w zamian za poważne korzyści majątkowe.
__________________
47/2017 48/2016 80/2015 95/2014
syklamen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-11-17 12:04:53


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:51.