Lakiery hybrydowe cz. 2 - Strona 69 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Manicure hybrydowy

Notka

Manicure hybrydowy Forum dla osób, które interesują się manicurem hybrydowy. Tutaj znajdziesz porady związane z technikami zdobienia paznokci. Poznasz plusy i minusy hybrydy.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-12-14, 19:25   #2041
polkolp_10
Raczkowanie
 
Avatar polkolp_10
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 49
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Dawno mnie tu nie było, ale co prawda ten okres przedświąteczny jest straszny w pracy...

Pisze z zapytaniem (ciężko mi przeszukać wątek z tym tematem) a więc chodzi mi o odbicie złotej folii na paznokciach. Mam klej z indigo do folii i próbowałam ostatnio ją odbić na wzorniku. Producent pisze ze ok 40sec trzymałam i 40 sec i dłużej i nic nie wychodzi.. albo troszke się odbije a dalej folia jeździ po tym kleju... Obiecałam koleżance że jej zrobie na święta, i prośba moja jak ktoś będzie miał chwilke to jakby krok po kroku napisał jak to się robi... czy odbijacie na bazie, czy kladziecie jedną warstwe lakieru -> klej -> odbijanie... Czy jeżeli nie odbije się na paznokciu to czy kawałkiem znowu klej i odbijacie..Szlag mnie trafia

P.S. Byłam ostatnio w indigo i zrobiłam zdjęcie wzorników hybryd, wyszły bardzo realnie, jeżeli jesteście chętne to wstawie tutaj jak tylko pojawie się w domu Pozdrawiam i dziękuje
polkolp_10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-14, 20:05   #2042
kizdaM
Wtajemniczenie
 
Avatar kizdaM
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 2 768
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez polkolp_10 Pokaż wiadomość
Dawno mnie tu nie było, ale co prawda ten okres przedświąteczny jest straszny w pracy...

Pisze z zapytaniem (ciężko mi przeszukać wątek z tym tematem) a więc chodzi mi o odbicie złotej folii na paznokciach. Mam klej z indigo do folii i próbowałam ostatnio ją odbić na wzorniku. Producent pisze ze ok 40sec trzymałam i 40 sec i dłużej i nic nie wychodzi.. albo troszke się odbije a dalej folia jeździ po tym kleju... Obiecałam koleżance że jej zrobie na święta, i prośba moja jak ktoś będzie miał chwilke to jakby krok po kroku napisał jak to się robi... czy odbijacie na bazie, czy kladziecie jedną warstwe lakieru -> klej -> odbijanie... Czy jeżeli nie odbije się na paznokciu to czy kawałkiem znowu klej i odbijacie..Szlag mnie trafia

P.S. Byłam ostatnio w indigo i zrobiłam zdjęcie wzorników hybryd, wyszły bardzo realnie, jeżeli jesteście chętne to wstawie tutaj jak tylko pojawie się w domu Pozdrawiam i dziękuje
Ja na utwrdzony kolor daję klej, trzeba poczekać aż porządnie wyschnie, im dłużej tym lepiej, po pewnym czasie sama będziesz wiedziała kiedy juz wysechł, potem kładę folię, dociskam ładnie w każdym miejscu i zdejmuję, wszystko ładnie się odbija.
Najważniejsze by przeczekać aż klej wyschnie, nie wiem czy dobrze zrozumiałam to co napisałaś, ale wywnioskowałam, że tyle trzymałaś folię na paznokciu, a tu chodzi o klej :P skoro dalej Ci folia jeździ po kleju, tzn że jeszcze nie wysechł

Co do wzorników to możesz wrzucić oczywiście, jest do tego osobny wątek
__________________
06.06.2012
25.12.2017
17.08.2019
kizdaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-15, 06:35   #2043
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez miazia Pokaż wiadomość
ja mam lampę led z neonail i sobie chwalę, dużo szybciej jednak idzie robota

a pazurki utwardzam akrylem, pytałam o to tu na forum kiedyś, i już nie pamiętam kto podrzucił mi filmik jak to robić, ale powinnam tej osobie stópki całować mi hybryda trzyma się średnio, nawet od kosmetyczki tydzień idealnie, a potem jakieś odprysi itd. po utwardzeniu akrylem panzokcie są twardsze i lepiej mi sie wszystko trzyma, 2 tyg bez problemu, zdejmuję ze względu na adrost. na utwardzoną bazę sypie akryl i potem jeszcze raz daję bazę i dalej normalnie.

czuszka i jak paznokcie? dokleiłaś? ja nie robiłam niegdy tipsów, nie mam żeli i nie umiem, więc jak mi się złamał paznokieć to przyklejałam zwykły szcztuczny na super glue, bo mi szkoda było wszystich obcinać
za drugim razem jak już trochę odrósl, to spiłowywałam ten sztuczny i zostawiałam tylko na czubku, tam gdzie jeszcze nie cały paznokieć odrósł, czyli ala taki tips i jak utwardziłam to akrylem to super się trzymało
kupiłam sobie formę i przedłużyłam dwa (bo w międzyczasie drugi mi się złamał) i wszystko wygląda cacy

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
czy do takiej lampy LED wchodzila cala dlon z kciukiem?
generalnie jak pisze dark01 powinno się kciuki robić osobno ale ja z braku czasu wkładam całą rękę tylko tak układam palce żeby kciuki też dobrze łapało.
Cytat:
Napisane przez evciap0 Pokaż wiadomość
Dziękuję za odpowiedź zadowolona z niej jesteś? Moc nie jest za mała?
Jestem bardzo zadowolona. Ta moc to jedna w większych w lampach tego typu.
__________________
I will do what queens do. I will rule.
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-15, 15:50   #2044
godblessyou
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 181
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
czy do takiej lampy LED wchodzila cala dlon z kciukiem?
tak, dłoń mieści się cała - mam taka samą , właśnie ze sklepu CZ
godblessyou jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-16, 10:38   #2045
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

...
mam problem z utwardzaniem Mollona w lampi ledowej...o co chodzi...
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-16, 15:00   #2046
godblessyou
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 181
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
...
mam problem z utwardzaniem Mollona w lampi ledowej...o co chodzi...
Najprawdopodobniej składem będzie przypominał żele, one nie wszystkie utwardzają się w lampach LED, jedynie w UV
godblessyou jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-16, 16:15   #2047
funkyourself
Raczkowanie
 
Avatar funkyourself
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 373
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Tak to wygląda na ich stronie (http://mollonpro.pl/produkty), sam nagłówek sugeruje, że hybrydy są typowo UV.
funkyourself jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-12-16, 17:36   #2048
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Mam mollony i utwardzaja sie w lampie led 9w
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-16, 17:50   #2049
nicelady
Raczkowanie
 
Avatar nicelady
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Moje miasto :)
Wiadomości: 165
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Witam!
Już od kilku dni podczytuje wątek w poszukiwaniu informacji o hybrydach. Obecnie jestem przed zakupem wszystkich akcesoriów potrzebnych do wykonania manicure tym sposobem. Zdecyduję się na Semilaca, ale już lampa to trudniejsza sprawa.
Myślę, że wybiorę lampę LED 12W. Widziałam, że Czuszka podała link do lampy jaką posiada, ale tak patrzę i w sumie takich lamp jest pełno na allegro w trochę niższej cenie. Czy myślicie, że to jest to samo? Czy to nie te same lampy tylko z doklejonymi naklejkami danych firm?
Najtańszą znalazłam za 239zł, potem 249 zł, a ta z linku 299zł. Czy zdecydowałybyście się na tańszą?
I ostatnie pytanie: czy Twoja lampa Czuszko ma diody LED po bokach, czy tylko "sufit" jest nimi wyłożony?
nicelady jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-16, 22:03   #2050
polkolp_10
Raczkowanie
 
Avatar polkolp_10
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 49
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez kizdaM Pokaż wiadomość
Ja na utwrdzony kolor daję klej, trzeba poczekać aż porządnie wyschnie, im dłużej tym lepiej, po pewnym czasie sama będziesz wiedziała kiedy juz wysechł, potem kładę folię, dociskam ładnie w każdym miejscu i zdejmuję, wszystko ładnie się odbija.
Najważniejsze by przeczekać aż klej wyschnie, nie wiem czy dobrze zrozumiałam to co napisałaś, ale wywnioskowałam, że tyle trzymałaś folię na paznokciu, a tu chodzi o klej :P skoro dalej Ci folia jeździ po kleju, tzn że jeszcze nie wysechł

Co do wzorników to możesz wrzucić oczywiście, jest do tego osobny wątek
Popłacze się zaraz :P Robiłam, robie to samo... właśnie próbuje na wzorniku... wzięłam nawet -> BAZA -> LAMPA -> KOLOR -> LAMPA -> KLEJ -> PIERWSZY RAZ jak robiłam to tak jak producent każe czli ok 40sec... i przykladałam folie i mi jeździła, ślizgała się... teraz wzięłam czekałam 5MIN... i to samo... Co jest nie tak?! teraz zmatowiłam kolor -> KLEJ -> I TO SAMO... WSTYD.... Tak jak pisałam, koleżance obiecałam, ona się napaliła... wysłała mi zdjęcie takich paznokcii i ja mówie ze łatwe... Miałam już jakiś czas folie i klej z indigo powtarzam ale nie miałam kiedy wyprobowac. i teraz zapadne się pod ziemie... Teraz tak pomysłałam może na panzokciu byłoby inaczej? temperatura czy coś? a na wzorniku zimnym nie chce wyschnać czy co... Pomóżcie błagam

---------- Dopisano o 23:03 ---------- Poprzedni post napisano o 22:49 ----------

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post49370967

Dodany wzornik z Indigo.
polkolp_10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-17, 06:18   #2051
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez nicelady Pokaż wiadomość
Witam!
Już od kilku dni podczytuje wątek w poszukiwaniu informacji o hybrydach. Obecnie jestem przed zakupem wszystkich akcesoriów potrzebnych do wykonania manicure tym sposobem. Zdecyduję się na Semilaca, ale już lampa to trudniejsza sprawa.
Myślę, że wybiorę lampę LED 12W. Widziałam, że Czuszka podała link do lampy jaką posiada, ale tak patrzę i w sumie takich lamp jest pełno na allegro w trochę niższej cenie. Czy myślicie, że to jest to samo? Czy to nie te same lampy tylko z doklejonymi naklejkami danych firm?
Najtańszą znalazłam za 239zł, potem 249 zł, a ta z linku 299zł. Czy zdecydowałybyście się na tańszą?
I ostatnie pytanie: czy Twoja lampa Czuszko ma diody LED po bokach, czy tylko "sufit" jest nimi wyłożony?
tak jak pisałam-nie ma po bokach więc albo trzeba robić kciuki osobno albo tak ułożyć dłoń żeby wszystkie pazury złapało.
Uważam że to jedna i ta sama lampa mejd in czajna z naklejkami różnych producentów
__________________
I will do what queens do. I will rule.
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-12-17, 07:27   #2052
godblessyou
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 181
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez nicelady Pokaż wiadomość
Witam!
Już od kilku dni podczytuje wątek w poszukiwaniu informacji o hybrydach. Obecnie jestem przed zakupem wszystkich akcesoriów potrzebnych do wykonania manicure tym sposobem. Zdecyduję się na Semilaca, ale już lampa to trudniejsza sprawa.
Myślę, że wybiorę lampę LED 12W. Widziałam, że Czuszka podała link do lampy jaką posiada, ale tak patrzę i w sumie takich lamp jest pełno na allegro w trochę niższej cenie. Czy myślicie, że to jest to samo? Czy to nie te same lampy tylko z doklejonymi naklejkami danych firm?
Najtańszą znalazłam za 239zł, potem 249 zł, a ta z linku 299zł. Czy zdecydowałybyście się na tańszą?
I ostatnie pytanie: czy Twoja lampa Czuszko ma diody LED po bokach, czy tylko "sufit" jest nimi wyłożony?

tylko sprawdź , czy wszystkie mają czujnik ruchu, ktoś pisał, że zakupił taką lampę, tylko nie miała właśnie tego czujnika, który moim zdaniem właśnie w lampie jest najfajniejszy
godblessyou jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-17, 07:35   #2053
kizdaM
Wtajemniczenie
 
Avatar kizdaM
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 2 768
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez polkolp_10 Pokaż wiadomość
Popłacze się zaraz :P Robiłam, robie to samo... właśnie próbuje na wzorniku... wzięłam nawet -> BAZA -> LAMPA -> KOLOR -> LAMPA -> KLEJ -> PIERWSZY RAZ jak robiłam to tak jak producent każe czli ok 40sec... i przykladałam folie i mi jeździła, ślizgała się... teraz wzięłam czekałam 5MIN... i to samo... Co jest nie tak?! teraz zmatowiłam kolor -> KLEJ -> I TO SAMO... WSTYD.... Tak jak pisałam, koleżance obiecałam, ona się napaliła... wysłała mi zdjęcie takich paznokcii i ja mówie ze łatwe... Miałam już jakiś czas folie i klej z indigo powtarzam ale nie miałam kiedy wyprobowac. i teraz zapadne się pod ziemie... Teraz tak pomysłałam może na panzokciu byłoby inaczej? temperatura czy coś? a na wzorniku zimnym nie chce wyschnać czy co... Pomóżcie błagam

---------- Dopisano o 23:03 ---------- Poprzedni post napisano o 22:49 ----------

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post49370967

Dodany wzornik z Indigo.
Może Twój klej jest jakiś felerny, nie mam już pomysłu, może kup nowy ? Ja też czasem muszę dłużej ten klej potrzymać (ja kładę klej na przemyty cleanerem kolor)
__________________
06.06.2012
25.12.2017
17.08.2019
kizdaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-17, 07:43   #2054
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

jak już jesteśmy w temacie lamp to zapraszam do sondy:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=701718
__________________
I will do what queens do. I will rule.
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-17, 08:37   #2055
Roverkowa
Rozeznanie
 
Avatar Roverkowa
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 512
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Co do lamp - wczoraj dziewczyna chcialaa mi sprzedac LED 3W do hybryd
Roverkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-17, 08:46   #2056
polkolp_10
Raczkowanie
 
Avatar polkolp_10
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 49
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez kizdaM Pokaż wiadomość
Może Twój klej jest jakiś felerny, nie mam już pomysłu, może kup nowy ? Ja też czasem muszę dłużej ten klej potrzymać (ja kładę klej na przemyty cleanerem kolor)
Moze przemycie cleanerem ma znaczenie... a pod warstwę folii dajesz 2 warstwy, czy jedna starczy? I normalnie na koniec top. dzieki za odpowiedź tak w ogóle

Edytowane przez polkolp_10
Czas edycji: 2014-12-17 o 09:10
polkolp_10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-17, 10:59   #2057
kizdaM
Wtajemniczenie
 
Avatar kizdaM
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 2 768
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez polkolp_10 Pokaż wiadomość
Moze przemycie cleanerem ma znaczenie... a pod warstwę folii dajesz 2 warstwy, czy jedna starczy? I normalnie na koniec top. dzieki za odpowiedź tak w ogóle
dwie warstwy kolory, przemywam cleanerem, raz klej czekam aż wyschnie kładę folię potem top i gotowe
__________________
06.06.2012
25.12.2017
17.08.2019
kizdaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-17, 13:37   #2058
Kama2410
Raczkowanie
 
Avatar Kama2410
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 136
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Ja też przed położeniem kleju do folii przemywam cleanerem, jak nie przemyłam raz to za nic odbić się nie chciała:/ czyli przemyć trzeba na pewno.... gorzej tylko z odpowiednim zabezpieczeniem, żeby folia długo się trzymała:/ daję 2 warstwy topu, a i tak po ok. 5 dniach mam ją startą z końcówek:/
Kama2410 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-17, 15:10   #2059
eM_Ka_
Wtajemniczenie
 
Avatar eM_Ka_
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 2 683
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez czuszka82 Pokaż wiadomość
jak już jesteśmy w temacie lamp to zapraszam do sondy:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=701718
chciałam zagłosować ale nie ma mojej lampy mam led 20W
eM_Ka_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-12-17, 15:16   #2060
miazia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 77
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

tak, radzę dobrze zagłębić się w opisy przy zakupie tej lamy led. to ja kupiłam bez czujnika ruchu i musiałam odsyłać :p
miazia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-17, 15:51   #2061
godblessyou
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 181
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez miazia Pokaż wiadomość
tak, radzę dobrze zagłębić się w opisy przy zakupie tej lamy led. to ja kupiłam bez czujnika ruchu i musiałam odsyłać :p
czyli jeszcze pamięć mnie nie zawodzi
godblessyou jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-17, 18:23   #2062
e-Urszula
Raczkowanie
 
Avatar e-Urszula
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 401
GG do e-Urszula
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

polkolp_10 sprawdź klej. Pomaluj nim na jakimś kawałku plastiku. Na początku powinien być mleczny. "Suchy" robi się przeźroczysty. Do tej pomalowanej klejem powierzchni dotykaj palce co 15-30 sekund aż przestaniesz czuć, że jest mokry - zacznie być lepki - jak po klejącej stronie taśmy biurowej. Nie ma różnicy w kleistości na paznokciu, czy na wzorniku.

Przy użyciu kleju, tylko on jest odpowiedzialny za efekt. Nie ma znaczenia jaki lakier jest pod spodem (można klej dać na goły paznokieć) oni rodzaj folii. Nie każda folia klei się do warstwy dyspersyjnej ale każda klei się do kleju adhezyjnego.
Klej do folii możesz zastąpić ...adhezyjnym klejem do rzęs - jeśli masz pod ręką.

Osobiście zdecydowanie preferuje klejenie folii bezpośrednio do warstwy dyspersyjnej ...ale tutaj uzyskać lepkość jest pewną sztuką (zależy od lakieru; firmy; koloru; czasu utwardzania).
Teoretycznie folię przykleisz też klejem do paznokci, ale tu już potrzebna jest większa znajomość sztuki i praktyka.
e-Urszula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-17, 19:27   #2063
nicelady
Raczkowanie
 
Avatar nicelady
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Moje miasto :)
Wiadomości: 165
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez czuszka82 Pokaż wiadomość
tak jak pisałam-nie ma po bokach więc albo trzeba robić kciuki osobno albo tak ułożyć dłoń żeby wszystkie pazury złapało.
Uważam że to jedna i ta sama lampa mejd in czajna z naklejkami różnych producentów
Cytat:
Napisane przez godblessyou Pokaż wiadomość
tylko sprawdź , czy wszystkie mają czujnik ruchu, ktoś pisał, że zakupił taką lampę, tylko nie miała właśnie tego czujnika, który moim zdaniem właśnie w lampie jest najfajniejszy
Dzięki za odpowiedzi!
nicelady jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-18, 09:23   #2064
lid-ka
Raczkowanie
 
Avatar lid-ka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 207
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez czuszka82 Pokaż wiadomość
ja SPN nie lubię
Dziewczyny, nie mam weny twórczej na pazurki świąteczne. Ręczne malowanki odpadają bo nie bardzo ze mnie Picasso. Macie jakieś pomysły?
może folia transferowa? coś ze złotem, srebrem?

skarbek
, a długo już masz te hybrydy CZ, że takie gęste się zrobiły? bo wiesz, one mają termin ważności 6 mies.
lid-ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-18, 09:42   #2065
niezapominajka17
Raczkowanie
 
Avatar niezapominajka17
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 106
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Dziewczyny, a widziałyście, że dzisiaj na facebooku CZ mają ogłosić konkurs. Ciekawe, co wymyślą
niezapominajka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-18, 13:19   #2066
stypi_89
Wtajemniczenie
 
Avatar stypi_89
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 967
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

cześć dziewczyny,
prześledziłam wszystkie wasze posty (zajęło mi to prawie dwa tygodnie ) hybrydy miałam robione dwa razy u kosmetyczki i po tym stwierdziłam, że zainwestuje i sama będę sobie robić niestety od czasu, gdy kosmetyczka zdjęła mi hybrydy paznokcie stały się strasznie cienkie. Nie wiem czy zrobiła coś źle, ale w sumie to już nie ważne... w związku z tym mam pytanie: Mogę normalnie na te moje cienkie pazurki położyć bazę, kolor i top, czy najpierw je lepiej czymś utwardzić? I czy jak nałożę tylko hybrydę to nie będą mi odpryskiwać?
stypi_89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-18, 13:33   #2067
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

jak Ci zdejmowała?
możesz utwardzić proszkiem akrylowym, porcelanowym, jedwabiem, hardem.
Na bardzo cienkiej płytce hybryda będzie odpryskiwać.
__________________
I will do what queens do. I will rule.
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-18, 14:04   #2068
stypi_89
Wtajemniczenie
 
Avatar stypi_89
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 967
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

pierwszy raz ściągała spiłowując całą hybrydę. Drugim razem na aceton, ale nie chciało się odmoczyć , więc część zdjęła kopytkiem (co strasznie zniszczyło mi paznokcie, bo podważała) a to co nie chciało się zeskrobać to spiłowała. I teraz mam strasznie cienkie te paznokcie... A były już takie ładne i długie
stypi_89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-19, 06:23   #2069
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

jak się nieumiejętnie piłuje to tak się właśnie kończy. Hybryda tym się właśnie różni od żelu że da się ją zdjąć w acetonie i nie trzeba jej piłować jak żel. Nałożyła Ci żel a jej umiejętności pewnie pozostają wiele do życzenia bo Ci przepiłowała płytką. Zresztą jak pomyślę o tych niektórych "stylistkach" które miałam przyjemność poznać to włos jeży się na głowie. Proponuję wizytę w porządnym salonie z porządnymi produktami a dopiero później samodzielną zabawę z hybrydą
__________________
I will do what queens do. I will rule.
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-19, 06:47   #2070
polkolp_10
Raczkowanie
 
Avatar polkolp_10
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 49
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Dzięki za odpowiedzi. Dobre duszyczki Tak, to chodzi o przemycie cleanerem. Też zrobiłam to na początku tylko krócej czekałam aż wyschnie i nie wyszło... Kurcze trzeba czekać najlepiej ok. 5 min... jak nie lepiej... Efektowne są na święta, ale z tą rwałością mnie przeraziłyście :P

Co do tego spiłowywania itd. to na prawde masakra... Jak raz dobrze się nie "odmoczyły" pod tą folią i wacikiem, To włożyłam jeszcze raz bo nie moge jak mam na siłe tym kopytkiem...
polkolp_10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Manicure hybrydowy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-09-01 11:42:42


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:31.