Niepokojące sny ? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-06-05, 15:36   #1
Tamafune2882
Raczkowanie
 
Avatar Tamafune2882
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 35
Exclamation

Niepokojące sny ?


Piszę tu gdyż dzisiaj znowu zaczęły śnić mi się dziwne rzeczy, nie wiem czemu tak i co to oznacza czy coś mi się z główką dzieje czy jak.
W maju miałam już taki przypadek , że śnił mi się chłopak z akademika i ,że kochaliśmy się na podłodze u mnie w pokoju , dobra zdarza się zależało mi na nim , pociągał mnie . Powiedziałam o tym Pawłowi i zaczął się śmiać ,że ludziom się różne rzeczy śnią i żebym dała sobie spokój , ale jednak wiem że go to dotknęło. Wszystko by było ok ,tyle że wczoraj znowu miałam sen ,że zdradzam go z jakimś obcym facetem przystojnym brunetem ,którego nie znam , ale jednocześnie mam opory . Po fakcie idę się mu przyznać, czekam na jego odpowiedź.... i w tym momencie się budzę oczywiście spanikowana.
Ale dzisiaj to już masakra.
Położyłam się na 2 godzinki by się zdrzemnąć jednocześnie czekając na telefon od chłopaka bo miał zadzwonić .
i kolejny sen - dzwoni telefon ja odbieram ,że to dzwoni Paweł , zaczyna mówić ,że ma ze mną coś do pogadania ,ale nie jest to głos Pawła tylko Wojtka i pytam się po co dzwoni ja myślałam ,że to mój chłopak ,ale niech mówi o co chodzi , a on że jak czekam na telefon to nie będzie ze mną rozmawiał i że kiedy indziej pogadamy , przebudziłam się szook , pomyślałam dobra nic groźnego idę spać jeszcze tak pół godzinki .
Ale obudziłam się znowu spanikowana i znowu durnota mi się śniła , a mianowicie ,że Kocham się z moim kolegą z grupy Mariuszem , wiem że to złe , że zdrada ,ale nie mogę się opanować całujemy się , widzę całe jego nagie ciało , jesteśmy wtuleni siebie . Poprostu sex .

Nie mam pojęcia skąd mi się te durnoty biorą , i czemu mi się to śni ?
Tamafune2882 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-05, 15:47   #2
urfeuszka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 44
Dot.: Niepokojące sny ?

To są po prostu sny. Nie rozumiem nawet czemu o tym mówisz chłopakowi.
Zresztą sny to nie jest zdrada... Skąd taki dziwny pomysł??
__________________
Zakochaliśmy się w sobie mimo dzielących nas różnic, a gdy już to się stało, zrodziło się coś wyjątkowego i pięknego. Moim zdaniem w ten sposób kocha się tylko raz i dlatego każda nasza wspólna minuta jest na trwałe wyryta w mej pamięci. Nigdy nie zapomnę ani jednej chwili. 51/100 -2014
urfeuszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-05, 15:56   #3
xKlaudja
Zakorzenienie
 
Avatar xKlaudja
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 5 883
Dot.: Niepokojące sny ?

Niepokojące sny? Nie przywiązuj wagi do snów
__________________
piję kawę bez cukru od: 04.03.2014
xKlaudja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-05, 15:56   #4
Mujernatural
Raczkowanie
 
Avatar Mujernatural
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 217
Dot.: Niepokojące sny ?

Dlaczego czujesz sie winna? Sny erotyczne nie sa zdrada! Jak Ci sie snia jacys koledzy ktorych znasz i nie lubisz to rozumie ze mozesz byc zdesgustowana, ale jezeli Ci sie sni ze uprawiasz seks z jakims przystojnym nieznajomym, to tylko pozazdroscic zamiast panikowac i przejmowac sie niepotrzebnie, to powinnas raczej cieszyc sie i podchodzic z poczuciem humoru do twoich snow
Mujernatural jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-05, 16:00   #5
xanyax
Raczkowanie
 
Avatar xanyax
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 276
Dot.: Niepokojące sny ?

"Niepokojące"? Jakby Ci się śniło ze ktoś Cię morduje, albo ktoś umiera to może..
I też nie rozumiem po co mówisz o tym swojemu chłopakowi.. jeszcze sobie zacznie coś wmawiać.

Sent from my HTC One_M8 using Tapatalk
__________________
Nobody knows the trouble that I've seen
Nobody knows my sorrow
xanyax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-05, 16:02   #6
Respauola
Przyczajenie
 
Avatar Respauola
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 3
Dot.: Niepokojące sny ?

Spokojnie Przestań o tym myśleć i myśl przed snem o czymś przyjemnym i powinno być ok..

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Respauola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-05, 16:07   #7
Agus8794
Raczkowanie
 
Avatar Agus8794
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 177
Dot.: Niepokojące sny ?

Mi tez się śnią takie rzeczy ..

Moje sny sa bardzo realne wszystko w nich czuje nawet intensywny orgazm .

Dziwne ale fajne uczucie Mam tak co jakiś czas .

tez mam chłopaka jest nam ze sobą dobrze kochamy się o snach kiedyś tam wspominałam ale wrażenia na nim to nie zrobiło a ja śnię sobie dalej
Agus8794 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-06-05, 16:43   #8
sistermorphine
Rozeznanie
 
Avatar sistermorphine
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 883
Dot.: Niepokojące sny ?

robisz z igły widły. sen to nie zdrada, więc nie musisz czuć się winna ani przed sobą samą, ani przed chłopakiem.
__________________
Dopóki mogę iść o własnych siłach,
pójdę tam, gdzie
zechcę.


sistermorphine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-05, 19:11   #9
karolinaP103
Zadomowienie
 
Avatar karolinaP103
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 1 313
Dot.: Niepokojące sny ?

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...to_threadtools
karolinaP103 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-05, 22:53   #10
carpediem
Rozeznanie
 
Avatar carpediem
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 937
Dot.: Niepokojące sny ?

A mi się kiedyś śniło, jak szłam przez pustynię pokrytą zielonym piaskiem i obok mnie szły drzwi. Tak, drzwi.

Musiałabym uznać, że zaczynam mieć początki jakiś zaburzeń psychicznych .

Sny, to po prostu sny, nic więcej. Niektórzy uważają, że sny są odzwierciedleniem tego, co mamy w sobie, ale ja nie sądzę, żebym podświadomie śliniła się do drzwi, więc... . Spokojnie, nie panujesz nad tym, więc nie ma się co martwić i szarpać.
carpediem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-06, 05:27   #11
Pantegram
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 3 019
Dot.: Niepokojące sny ?

Cytat:
Napisane przez Tamafune2882 Pokaż wiadomość
Piszę tu gdyż dzisiaj znowu zaczęły śnić mi się dziwne rzeczy, nie wiem czemu tak i co to oznacza czy coś mi się z główką dzieje czy jak.
W maju miałam już taki przypadek , że śnił mi się chłopak z akademika i ,że kochaliśmy się na podłodze u mnie w pokoju , dobra zdarza się zależało mi na nim , pociągał mnie . Powiedziałam o tym Pawłowi i zaczął się śmiać ,że ludziom się różne rzeczy śnią i żebym dała sobie spokój , ale jednak wiem że go to dotknęło. Wszystko by było ok ,tyle że wczoraj znowu miałam sen ,że zdradzam go z jakimś obcym facetem przystojnym brunetem ,którego nie znam , ale jednocześnie mam opory . Po fakcie idę się mu przyznać, czekam na jego odpowiedź.... i w tym momencie się budzę oczywiście spanikowana.
Ale dzisiaj to już masakra.
Położyłam się na 2 godzinki by się zdrzemnąć jednocześnie czekając na telefon od chłopaka bo miał zadzwonić .
i kolejny sen - dzwoni telefon ja odbieram ,że to dzwoni Paweł , zaczyna mówić ,że ma ze mną coś do pogadania ,ale nie jest to głos Pawła tylko Wojtka i pytam się po co dzwoni ja myślałam ,że to mój chłopak ,ale niech mówi o co chodzi , a on że jak czekam na telefon to nie będzie ze mną rozmawiał i że kiedy indziej pogadamy , przebudziłam się szook , pomyślałam dobra nic groźnego idę spać jeszcze tak pół godzinki .
Ale obudziłam się znowu spanikowana i znowu durnota mi się śniła , a mianowicie ,że Kocham się z moim kolegą z grupy Mariuszem , wiem że to złe , że zdrada ,ale nie mogę się opanować całujemy się , widzę całe jego nagie ciało , jesteśmy wtuleni siebie . Poprostu sex .

Nie mam pojęcia skąd mi się te durnoty biorą , i czemu mi się to śni ?
A wiesz, że to, że Ci się śni seks z kolegą uczelni nie musi mieć absolutnie żadnego związku z tym, że lecisz na niego?

Działanie snów opiera się na tym, że sceny w nich odzwierciedlają Twoje ukryte pragnienia, potrzeby, natomiast "aktorów" do tych scen Twój mózg dobiera zupełnie przypadkowo z puli znanych Ci osób. Czyli z Twoich snów wynika, że po prostu masz ochotę na seks (na seks, nie na zdradę ) i twarze osób, z którymi śniło Ci się, że to robiłaś, utkwiły Ci w pamięci danego dnia, co nie jest wcale dziwne, jeśli chodzi o kolegów z uczelni

Tak samo mózg może połączyć w zaskakujący sposób inne znane Ci obrazy np. przedmiotów, krajobrazów z czymś, co pozwoli rozładować Ci ukryte napięcia i również nie wolno tego dosłownie interpretować... mojej siostrze śniło się kiedyś, że jest lodem-świderkiem i z apetytem sama siebie wcina
Carpediem podała dobry przykład. Jej mózg zapamiętał drzwi, pustynię i kolor zielony i połączył to w dziwaczny sposób, a i tak najistotniejsze w tym śnie były emocje, które carpediem odczuwała podczas niego, a nie ta jakże egzotyczna sceneria

Edytowane przez Pantegram
Czas edycji: 2014-06-06 o 05:30
Pantegram jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-06-06 06:27:48


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:21.