Samotny wyjazd z biurem podróży - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Podróże, wakacje, wycieczki

Notka

Podróże, wakacje, wycieczki Forum dla osób, które lubią podróże, wakacje i wycieczki. Dołącz do nas i podziel się opinią na temat ciekawych miejsc, promocji, organizacji wyjazdu itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-02-04, 12:12   #1
Olivka33
Raczkowanie
 
Avatar Olivka33
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 433

Sama na wakacje


Tak wyszło, że będe musiala teraz spędzac sama wakacje. niekoniecznie w okresie wakacyjnym. Wiem,ze wyjazdy "solo" wiążą sie z dodatkowymi oplatami. Może ktos z Was byl, lub jest w podobnej sytuacji i mógłby mi cos polecić? Interesuje mnie wyjażd do Włoch, Hiszpanii, Grecji, Francji.
Olivka33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-04, 17:09   #2
Bella72
Raczkowanie
 
Avatar Bella72
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 194
Dot.: Sama na wakacje

Hey Oliwka. A dlaczego sama? Bo chcesz? Może się uda skrzyknąć kogoś tu na forum dla towarzystwa?
Bella72 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-09, 12:13   #3
kiciamała
Zadomowienie
 
Avatar kiciamała
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 332
Dot.: Sama na wakacje

Oliwka samemu fajnie ale z kimś super. Ja byłam sama w Paryżu i nawet o zdjęcie musisz się kogoś prosić . Te fantastczne kafejki a ty sama. Było cudnie ale samotnie. I te tłumy podrywaczy, jeszcze cie nie znał a już kocha do grobowej deski-fe.

A z biurami różnie, poszukaj bo nie w każdym trzeba dopłacać, mają oferty dla samotnych. Tyle że z pokojami różnie, nie zawsze zaoferują Ci kawalerke,czasem jest dwójka z obcą osobą i tego trzeba pilnować. Znajoma pomimo zapłacenia za pokój jednoosobowy dostała dwójke i mieli jej kogoś dokoptować. Stoczyła batalie i wygrała, nawet zostawili ją w tym pokoju. Jednak kobieta jest wyjatkowo bojowa, mi to by dowalili rodzine z piątka darciuchów
kiciamała jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-10, 08:15   #4
Olivka33
Raczkowanie
 
Avatar Olivka33
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 433
Dot.: Sama na wakacje

No niestetety nie ze chce ale taka sytuacja jest u mnie. Nie chce siedziec w domu, chce gdzies pojechac mimo wszystko
Olivka33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-16, 14:59   #5
Margarita
Rozeznanie
 
Avatar Margarita
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 879
Dot.: Sama na wakacje

A ja bym się wybrała na taką wycieczkę:
http://www.triada.pl/symetria/prezen...pWypoczynku=ZW

Jeśli byś chciała mi towarzyszyc to zapraszam
Margarita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-23, 13:28   #6
amjmg
Przyczajenie
 
Avatar amjmg
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 9
Samotna mama na wakacjach z dziećmi - czy to możliwe?

Witam, zastanawiam się czy są tu jakieś samotne mamy, które mają za sobą wakacyjne wyjazdy (również zagraniczne) ze swoimi dziećmi...ja jestem trochę przerażona np. czy dam sobie radę na wakacjach z dwójką maluchów (6 i 4 lata), ale wiem że kiedyś będę musiała się odważyć, w końcu wakacje są co roku ;-)
Jak zorganizować taki wyjazd, jak się przygotować żeby było w miarę fajnie i bezstresowo? Gdzie najlepiej jechać, i czy wyjazd zagraniczny w takiej sytuacji to dobry pomysł ( przyznam, że nie czuję się najlepszym kierowcą, a z wawy mamy wszędzie daleko)?
Chętnie posłucham rad osób bardziej doświadczonych w tym temacie ;-)
amjmg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-30, 10:02   #7
layla_lbn
Zakorzenienie
 
Avatar layla_lbn
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa (czasem Lublin)
Wiadomości: 17 437
GG do layla_lbn Send a message via Skype™ to layla_lbn
Dot.: Samotna mama na wakacjach z dziećmi - czy to możliwe?

Grunt, to wybrać hotel przyjazny dzieciom.
Z animacją specjalnie dla nich.
Np. tu są jakieś wakacje rodzinne: http://www.wezyrholidays.pl/wezyr-family
__________________
Gdy już posmakowałeś lotu,
zawsze będziesz chodzić po ziemi z oczami utkwionymi w niebo,
bo tam właśnie byłeś i tam zawsze będziesz pragnął powrócić.

Chciałbym poznać człowieka, który wymyślił seks, żeby zobaczyć nad czym teraz pracuje


layla_lbn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-03-31, 21:28   #8
Certua
Raczkowanie
 
Avatar Certua
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 48
Dot.: Samotna mama na wakacjach z dziećmi - czy to możliwe?

Ja tak nie podrozuje, ale w sumie podziwiam. Dwójka dzieci w takim wieku to wyzwanie.
Raczej lepiej jechac w Polskę - jesli dziecko sie rozchoruje to mniej klopotów. Pamietaj, aby właśnie wziąć leki.
Z hoteli, w ktorych byłam i są przyjazne dzieciom to velaves we Wladyslawowie. Oprocz odpreżajacych masaży mają dobre animatorki.
Trzymam kciuki za wyjazd
__________________
W człowieku najbardziej zdumiewające jest to, że w ogóle jest
Certua jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-25, 19:10   #9
Mag_G
Przyczajenie
 
Avatar Mag_G
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 2
Dot.: Samotna mama na wakacjach z dziećmi - czy to możliwe?

Też zastanawiam się nad takim wyjazdem, ale myślałam nad zagranicą. Musze jechać sama, tatuś nie dostanie urlopu. No i mam tylko jedną pociechę Ja osobiście myślałam o Grecji, szukam aktualnie jakieś fajnego hotelu. Kiedy chcesz jechać?
__________________
Where there is a will there is a way.
Mag_G jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-06, 13:41   #10
agutka93
Rozeznanie
 
Avatar agutka93
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 676
GG do agutka93
Dot.: Samotna mama na wakacjach z dziećmi - czy to możliwe?

Ja wypowiem się ze strony córki
W tym roku wypadło tak, że jedziemy same z mamą - mój tata boi się latać samolotami a reszta znajomych... No o prostu tak wyszło

Lecimy do Turcji, w ciągu kilku dni rezerwujemy lot i jedziemy od 13.07.
Mam 19 lat i z doświadczenia moja mama po [rostu boi się ze mną jechać sama, bo mało jestm w hotelu czy to dzień czy noc...
Teraz jak jedziemy tylko dwie to nie chcę srawiac jej przykrosci, nie chce zeby byla ciagle sama, więc pomogę jej zapoznać się z kimś i utrzymywać ten kontakt.
Mam nadzieję, że się uda
__________________
27.06-12.09.2013 w Hurghadzie, Egipt - animatorka w hotelu
od 23 września 2013 studentka w San Francisco, USA

blog o moich podróżach i życiu w Egipcie i USA soczyscie.blogspot.com
agutka93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-09, 08:01   #11
veronka0
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4
Dot.: Samotna mama na wakacjach z dziećmi - czy to możliwe?

A ja na Waszym miejscu spróbowałabym czegoś nowego. Już od jakiegoś czasu jeżdżę z synem (7 lat) na Kaszuby do takiego starszego małżeństwa państwa Miodowskich, mają fajne gospodarstwo. Dzieciak biega za zwierzakami, bardzo polubił się z Panią Joanną, także ja mam czas dla siebie. W tym roku też jestem w podobnej sytuacji, szykuje jakieś wakacje dla mnie i dla syna , ale nie chce nas ciągać po zatłoczonych morskich kurortach, same wiecie jak to jest
veronka0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-07-20, 14:30   #12
Nadia18
Raczkowanie
 
Avatar Nadia18
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 77
Sama na wakacjach?

Hej, tak się stało, że nie mam z kim wyjechać na wakacje.Koleżanki są albo w rozjazdach, pracują w wakacje bądź planują wyjazd z chłopakiem.
Może znajdą się tu jakieś dziewczyny, które również nie mają z kim wyjechać nad polskie morze i wyjedziemy razem?

P.s Nie, nie jestem żadną lesbijką.
Nadia18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-20, 17:15   #13
rafalinka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 71
Dot.: Sama na wakacjach?

Cytat:
Napisane przez Nadia18 Pokaż wiadomość

P.s Nie, nie jestem żadną lesbijką.

To może lepiej jakiegoś chłopca poszukać
rafalinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-21, 15:32   #14
Nadia18
Raczkowanie
 
Avatar Nadia18
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 77
Dot.: Sama na wakacjach?

Cytat:
Napisane przez rafalinka Pokaż wiadomość
To może lepiej jakiegoś chłopca poszukać

Gdybym go miała to bym z nim pojechała :P
Nadia18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-24, 16:43   #15
201604261006
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 18 633
Dot.: Sama na wakacjach?

ja jade z chłopakiem. dolaczaj sie
201604261006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-31, 15:52   #16
iwonka272
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wyrzysk
Wiadomości: 19
Dot.: Sama na wakacjach?

Ja bym chętnie pojechała, ale nie nad polskie morze. Marzy mi się Turcja- Alanya i też nie mam z kim
iwonka272 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-19, 14:35   #17
visa_zanka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 9
Exclamation Samotny wyjazd z biurem podróży

Cześć wszystkim,

Zbliża się termin urlopu (połowa lipca) i zastanawiam się jak najlepiej spędzić ten czas. Większość znajomych już w związkach (formalnych lub nie) więc suma sumarum ... nie mam z kim jechać na wakacje.

Pomyślałam o wykupieniu wycieczki w biurze podróży i wreszcie udać się do wymarzonej Chorwacji nigdy jednak nie wyjeżdżałam z biurem podróży i nie wiem jak wygląda organizacja całej wycieczki z perspektywy osoby samotnej. Wiem, że są tutaj osoby które podróżują często więc może mogę liczyć na Wasze doświadczenie i odpowiedź na poniższe:

1) nocleg - czy jest szansa na otrzymanie osobnego pokoju czy też zostanę przydzielona na innej 2-ki?
2) czy często organizowany jest czas wolny? pary zawsze mogą spędzić go razem, a co miałabym zrobić ja - sama w obcym kraju? obawiam się tego, że będę zmuszona siedzieć w hotelu itd
3) wyjeżdżając zabrać ze sobą EURO czy na miejscu wymienić zł na kuny?
4) jak wygląda sama organizacja takiej wycieczki? np po spędzonym dniu kiedy wszyscy wracają do hotelu prowadzący informuje o godzinie zbiórki itd? jak to przebiega?

Być może te pytania wydadzą się śmieszne ale nigdy nie wyjeżdżałam z biurem podróży jestem osobą spokojną i patrzącą na wszytko dookoła raczej z rezerwą i dystansem dlatego też wyjazd w obce miejsce z obcymi ludźmi to dla mnie prawdziwe wyzwanie

Będę wdzięczna za Wasze odpowiedzi
__________________
"Uczyń każdy dzień pożytecznym i radosnym i udowodnij,
że znasz wartość czasu wykorzystując go dobrze.
Wtedy młodość będzie szczęśliwa,
starość pozbawiona żalu,
a całe życie wspaniałym sukcesem"


Louisa May Alcott

Edytowane przez visa_zanka
Czas edycji: 2014-06-19 o 14:36 Powód: literówka
visa_zanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-19, 18:46   #18
visa_zanka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 9
Dot.: Samotny wyjazd z biurem podróży

Póki co 106 wyświetleń tematu i ani jednej odpowiedzi ...

Liczę na Was
__________________
"Uczyń każdy dzień pożytecznym i radosnym i udowodnij,
że znasz wartość czasu wykorzystując go dobrze.
Wtedy młodość będzie szczęśliwa,
starość pozbawiona żalu,
a całe życie wspaniałym sukcesem"


Louisa May Alcott
visa_zanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-19, 18:58   #19
myszka197
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: z nad zachodniej granicy
Wiadomości: 1 032
Dot.: Samotny wyjazd z biurem podróży

Cytat:
Napisane przez visa_zanka Pokaż wiadomość
Cześć wszystkim,

Zbliża się termin urlopu (połowa lipca) i zastanawiam się jak najlepiej spędzić ten czas. Większość znajomych już w związkach (formalnych lub nie) więc suma sumarum ... nie mam z kim jechać na wakacje.

Pomyślałam o wykupieniu wycieczki w biurze podróży i wreszcie udać się do wymarzonej Chorwacji nigdy jednak nie wyjeżdżałam z biurem podróży i nie wiem jak wygląda organizacja całej wycieczki z perspektywy osoby samotnej. Wiem, że są tutaj osoby które podróżują często więc może mogę liczyć na Wasze doświadczenie i odpowiedź na poniższe:

1) nocleg - czy jest szansa na otrzymanie osobnego pokoju czy też zostanę przydzielona na innej 2-ki?
2) czy często organizowany jest czas wolny? pary zawsze mogą spędzić go razem, a co miałabym zrobić ja - sama w obcym kraju? obawiam się tego, że będę zmuszona siedzieć w hotelu itd
3) wyjeżdżając zabrać ze sobą EURO czy na miejscu wymienić zł na kuny?
4) jak wygląda sama organizacja takiej wycieczki? np po spędzonym dniu kiedy wszyscy wracają do hotelu prowadzący informuje o godzinie zbiórki itd? jak to przebiega?

Być może te pytania wydadzą się śmieszne ale nigdy nie wyjeżdżałam z biurem podróży jestem osobą spokojną i patrzącą na wszytko dookoła raczej z rezerwą i dystansem dlatego też wyjazd w obce miejsce z obcymi ludźmi to dla mnie prawdziwe wyzwanie

Będę wdzięczna za Wasze odpowiedzi
to może ja pomogę w Chorwacjii byłam już 6 razy, i zawsze było fajnie, więc popieram Twój wybór
Ja jeździłam z biurami podróży na taki wypoczynek, że nie objazdówka, tylko zapewnili noclegi i spanie, reszta, więc i czas wolny we własnym zakresie, nie organizowali czasu wolnego, a zbiórka na godzinę była jedna - w dniu wyjazdu.
nie opłaca się brać kun, tylko euro, albo wypłacać na miejscu w bankomacie, są pokoje jednoosobowe, ale więcej płatne, raczej będziesz albo sam w 2 albo w jedynce, nie kwaterują razem obcych osób - 99,99 % jeździ z kimś, na wakacje, czy to z rodziną, czy to z przyjaciółmi, więc raczej nie ma obcji, że są na jednej wycieczce 2 same osoby.....ale nie poddawaj się, ja wolałabym jechać sama, niż z nielubianą rodziną, jedź sama, poznasz ludzi i będziesz się dobrze bawić
myszka197 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-06-20, 07:09   #20
Lynn
Zakorzenienie
 
Avatar Lynn
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Z domku
Wiadomości: 11 720
Dot.: Samotny wyjazd z biurem podróży

Jakis czas temu byłam w kilku biurach sprawdzić jak wyglądają wycieczki objazdowe, jeśli ktoś jest sam. Na wycieczkę, jeśli wyrazisz zgodę, mogą ci dokwaterować obcą osobę, ale jeśli nie będzie nikogo chętnego w tym czasie, to musisz dopłacić. W przypadku wycieczek objazdowych średnia wieku to +50, więc to również warto brać pod uwagę.
Lynn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-20, 07:35   #21
Scarli
Przyczajenie
 
Avatar Scarli
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 11
Dot.: Samotny wyjazd z biurem podróży

Witajcie
Visa byłam w takiej samej sytuacji jeszcze kilka tygodni temu, nie miałam w kim pojechać. Znalazłam stronkę olneo.pl (to nie reklama) piszą tam ludzie szukający koleżanki, kolegi, grupy osób na wyjazd.
Odezwała się do mnie kobieta i teraz szukamy ofert do Grecji.
W razie pytań chętnie pomoge
Scarli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-20, 12:18   #22
anka1404
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 20
Dot.: Samotny wyjazd z biurem podróży

Niestety wyjazdy solo są drogie - biura podróży nie łączą "w pary" i często koszt wycieczki dla singla skacze o tysiaka w górę ;/
Z biurem jeśli lecisz na wypoczynek, to masz zagwarantowany przelot,transfer do hotelu i jeśli opcja all incl. to wyżywienie.
Jest spotkanie z rezydentem,który przedstawia ważne kwestie i przedstawia oferty wycieczek fakultatywnych,można wtedy sobie coś wybrać i zorganizować czas. A jeśli nie, to w hotelu "lenisz" się ile sie da i stawiasz się tylko na posiłki )
mam nadzieje że co nieco wyjaśniłam jeśli nie chcesz sama jechać, to zaproponuj konkretny termin np i ofertę dokąd-lub jaką masz na oku i skąd ruszasz. pozdrawiam

---------- Dopisano o 13:18 ---------- Poprzedni post napisano o 12:04 ----------

Cytat:
Napisane przez Scarli Pokaż wiadomość
Witajcie
Visa byłam w takiej samej sytuacji jeszcze kilka tygodni temu, nie miałam w kim pojechać. Znalazłam stronkę olneo.pl (to nie reklama) piszą tam ludzie szukający koleżanki, kolegi, grupy osób na wyjazd.
Odezwała się do mnie kobieta i teraz szukamy ofert do Grecji.
W razie pytań chętnie pomoge


a Skąd lecicie i kiedy??
anka1404 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-20, 14:47   #23
Scarli
Przyczajenie
 
Avatar Scarli
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 11
Dot.: Samotny wyjazd z biurem podróży

Wylot z Katowic, chociaż mieszkamy dość daleko od siebie(kompromis) wylot 19-20.07 na tydzień. To mój pierwszy wyjazd do Grecji i już się bardzo ciesze Ceny nie są atrakcyjne, jeszcze trochę chcemy poczekać, może do końca miesiąca. Najważniejsze, ze obie jesteśmy chętne na wyjazd. Do tej pory jeździłam tylko do Egiptu i byłam bardzo zadowolona.
Pora na zmiany....
Scarli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-20, 15:51   #24
Martusia7
Zadomowienie
 
Avatar Martusia7
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 793
Dot.: Samotny wyjazd z biurem podróży

Cytat:
Napisane przez visa_zanka Pokaż wiadomość
Cześć wszystkim,

Zbliża się termin urlopu (połowa lipca) i zastanawiam się jak najlepiej spędzić ten czas. Większość znajomych już w związkach (formalnych lub nie) więc suma sumarum ... nie mam z kim jechać na wakacje.

Pomyślałam o wykupieniu wycieczki w biurze podróży i wreszcie udać się do wymarzonej Chorwacji nigdy jednak nie wyjeżdżałam z biurem podróży i nie wiem jak wygląda organizacja całej wycieczki z perspektywy osoby samotnej. Wiem, że są tutaj osoby które podróżują często więc może mogę liczyć na Wasze doświadczenie i odpowiedź na poniższe:

1) nocleg - czy jest szansa na otrzymanie osobnego pokoju czy też zostanę przydzielona na innej 2-ki?
2) czy często organizowany jest czas wolny? pary zawsze mogą spędzić go razem, a co miałabym zrobić ja - sama w obcym kraju? obawiam się tego, że będę zmuszona siedzieć w hotelu itd
3) wyjeżdżając zabrać ze sobą EURO czy na miejscu wymienić zł na kuny?
4) jak wygląda sama organizacja takiej wycieczki? np po spędzonym dniu kiedy wszyscy wracają do hotelu prowadzący informuje o godzinie zbiórki itd? jak to przebiega?

Być może te pytania wydadzą się śmieszne ale nigdy nie wyjeżdżałam z biurem podróży jestem osobą spokojną i patrzącą na wszytko dookoła raczej z rezerwą i dystansem dlatego też wyjazd w obce miejsce z obcymi ludźmi to dla mnie prawdziwe wyzwanie

Będę wdzięczna za Wasze odpowiedzi
jeśli szukasz kompanki do wyjazdu, to ja jestem zainteresowana objazdówką po Chorwacji
Martusia7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-21, 22:35   #25
martyna23gda
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 7
Dot.: Samotny wyjazd z biurem podróży

Cześć,
w tym roku byłam podczas majówki w Chorwacji.
Ogólnie fajnie było chociaż wtedy jeszcze dość chłodno.
Polecam wyjazdy z Party Camp. To daje możliwość spędzenia czasu w zorganizowany sposób. Imprezy, wspólne plażowanie, wycieczki i to za niewielkie pieniądze.
Najświeższe oferty znajdziecie na stronie studentstour.pl dzięki tej stronie zawsze uzyskujecie zniżkę 60zł na osobę
Polecam bo już kilka razy jechałam z tą firmą, a jak było to na youtube można zobaczyć

Pozdrawiam
M.
martyna23gda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-22, 12:47   #26
visa_zanka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 9
Dot.: Samotny wyjazd z biurem podróży

Dziękuję wszystkim za odpowiedzi

Długi weekend sprzyjał wielu spotkaniom ze znajomymi i pojawiło się światełko w tunelu ... być może coś się uda zorganizować, a jeśli nie to zdecyduję się na: Chorwacja - Wzdłuż Adriatyku dla wygodnych w drugi tydzień lipca.

Czytałam trochę o wyjazdach za granicę, nigdy nie byłam więc to dla mnie wszystko nowe i owiane tajemnicą. Wiem że muszę załatwić:
- kartę EKUZ
- ubezpieczenie turystyczne
czy coś jeszcze jeśli chodzi o podobne "formalności"?

Martusia7, dzięki za info i wiadomość na PW; póki co jestem w kropce bo muszę przeczekać i zobaczyć jak sytuacja ze znajomymi

Anka4004 a ja myślałam że Biuro zapewni mi jakiś program który zrealizujemy a będzie to stanowić 80-90% dnia, reszta to czas wolny to co ja tam sama w obcym kraju wymyślę

Scarli dziękuję za kontakt

Lynn własnie poczytałam opinie o objazdówkach i głównymi recenzentami byli ludzie w wieku +55 na co wcześniej nie zwróciłam uwagi; nic do nich nie mam, przynajmniej tempo marszu będzie do ogarnięcia

Myszka197 super, dziękuję za rady czytała że w niektórych miejscach inną walutą niż kuny nie można płacić więc myślę że chyba opcja (80% euro, 20% kuny) będzie ok. Co do kosztów pokoju jednoosobowego mogę je ponieść - tak strasznie nastawiłam się na ten wyjazd że chyba nic mnie nie powstrzyma ... nawet dopłata 1000 zł

wiem że dla większości moje problemy związane z wyjazdem mogą okazać się co najmniej śmieszne ale ... co poradzić, nigdy nie ruszałam się poza granice Polski bo zawsze coś mnie ograniczało teraz tak strasznie marzy mi się ten wyjazd, że po nocach mi się Chorwacja śni
to byłoby spełnieniem moich małych marzeń ... musi się udać!
__________________
"Uczyń każdy dzień pożytecznym i radosnym i udowodnij,
że znasz wartość czasu wykorzystując go dobrze.
Wtedy młodość będzie szczęśliwa,
starość pozbawiona żalu,
a całe życie wspaniałym sukcesem"


Louisa May Alcott
visa_zanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-27, 18:44   #27
malczik
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 74
Dot.: Samotny wyjazd z biurem podróży

zazwyczaj biura nie stosują polityki "singiel friendly", trzeba płacić i już, ale i od tej reguły są szlachetne wyjątki. Musisz dobrze poszukać. Mnie na stronie alfa staru mignęła promocja dla singli, którzy podobno płacą normalne ceny. A sama idea wyjazdu solo bardzo mi się podoba. Jak jedziesz sama, to automatycznie bardziej otwierasz się na otoczenie i poznajesz więcej ludzi.
malczik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-28, 12:01   #28
slawek_33
Raczkowanie
 
Avatar slawek_33
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 357
Dot.: Samotny wyjazd z biurem podróży

Hej,

Możesz jeszcze poszukac na couchsurfing, tam też masz szansę znaleźć jakąś koleżankę na wspólny wyjazd
slawek_33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-05, 20:11   #29
Apelly
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 392
Dot.: Samotny wyjazd z biurem podróży

Czy ktoś z was się orientuje, czy jak osoba jedzie solo to ją dokwaterowują do pokoju z osobą tej samej płci, czy to może być różnie?
Apelly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-16, 19:43   #30
lilka_megi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 4
Dot.: Samotny wyjazd z biurem podróży

ja w tamtym roku wyjechałam sama w podroz z biurem bfc i powiem ze nie zaluje! wyjechałam sama a przyjechałam z paczka fantastycznych osob. Poznalam ludzi z którymi do tej pory utrzymuje kontakty. A wycieczka? Super! Zakwaterowanie, apres- ski wszystko na Duzy plus! W tym sezonie również jade.
lilka_megi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Podróże, wakacje, wycieczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-02-23 16:42:29


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:13.