Krwawienie w czasie/po stosunku - zbiorczy - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-06-12, 09:29   #31
Lenorek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 2
Dot.: krwawienia w czasie stosunku

Wydaje mi się, że to może być nadżerka szyjki macicy, ostatnio mój ginekolog mówił, że jak się nie wyleczy nadżerki to przy stosunku będzie się podrażniało szyjkę i będzie krwawic. więc może to to chociaż to chyba nie powinno być to duże krwawienie lepiej idź do lekarza
Lenorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-12, 09:32   #32
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 16 089
Dot.: krwawienia w czasie stosunku

tak!ja tez obstawiam nadżerke.mialam podobnie jak ty krwawienia po stosunku.ale najlepiej jak lekarz cie zbada.pozdrawiam!
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-12, 18:15   #33
asia26
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Z Poznania
Wiadomości: 1 208
GG do asia26 Send a message via Skype™ to asia26
Dot.: krwawienia w czasie stosunku

Na pewno problem z wejściem członka do pochwy może miec tu Twoje nawilżenie ( które wzrasta z podnieceniem) to jednak mozna jakoś załatwić na pewno powinnaś starać sie troszke rozluźnić a wtedy będzie łatwiej.Natomiast to krwawienie może było spowodowane jeszcze ta koncząca sie miesiączka ( może to jakieś pozostałości) albo podrażnieniem lub czymś innym - a to odpowie Ci juz lekarz,do którego powinnaś na pewno się udać na kontrole czy wszystko jest ok.


asia27
asia26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-14, 17:40   #34
instruktorka
Raczkowanie
 
Avatar instruktorka
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 299
GG do instruktorka
Dot.: krwawienia w czasie stosunku

Myslę, że nadżerka, albo polip,miałam polipa i też krwawił czasem po stosunku, to sie usuwa - mozna zamrozić, można wyłuskać, czy wyciąć.Sa osoby, które maja skłonność do polipów , np. ja,i polipy sie odnawiaja, ale to nie jest groźne, czasem tylko wywołuje stres. Idź do gina.Pozdrawiam.
__________________
Bądź sobą i pozwól na to innym


http://tickers.baby-gaga.com/t/lamla...y+child+is.png

http://b1.lilypie.com/jT2Bp1.pngalt="Lilypie 1st Birthday Ticker" border="0" width="400" height="80" /></a>
instruktorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-18, 14:58   #35
AGNIESZKASKCE
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 2
Dot.: krwawienia w czasie stosunku

Słuchajcie ja mam nadal ten problem. bylam u lekarza i on stwierdzil ze niby nic tam nie ma. a ja przy stosunku nadal mam obfite krwawienia i na dodatek ida mi skrzepy. tak tez jest teraz mimo ze wczoraj sie kochalam nadal krwawie i wszystko jest dobrze dopoki nie podmywam sie. wtedy zaczyna sie od poczatku krwawienie i to obfite razem ze skrzepami. ja juz sie powaznie zaczynam bac, chyba zmienie lekarza ale moze tutaj ktos mi pomoze, moze lekarz sie wypowie. pozdrawiam i dzieki za pomoc
AGNIESZKASKCE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-02, 16:25   #36
wiewiora1986
Raczkowanie
 
Avatar wiewiora1986
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Z łóżka
Wiadomości: 334
GG do wiewiora1986
Dot.: krwawienia w czasie stosunku

Najlepiej będzie ja pójdziesz do innego ginekologa Z tego co opisujesz to musi być w tym jakaś głębsza przyczyna Nie wahaj się tylko spiesz do kolejnego lekarza skoro obecny nie pomógł. Wkońcu musi być jakaś przyczyna tych krwawień i skrzepów, i lepiej będzie jak szybko się znajdzie i zostanie wyleczona Trzymam kciuki i trzymaj się dzielnie
__________________
Jedynie dwie rzeczy czynią nas szczęśliwymi: wiara i miłość.
wiewiora1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-21, 19:25   #37
a.k
Raczkowanie
 
Avatar a.k
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Eastwood
Wiadomości: 72
GG do a.k
Czy którejś z Was przytrafiło sie coś takiego???

Witam drogie wizazanki.Czy przytrafilo sie ktorejs z was ze po stosunku leciala Wam krew w niewielkich ilosciach ???Jak tak to prosze o odpowiedz co to moze byc za przyczyna.Mi sie zdazylo to pierwszy raz i nie wiem co to moze byc.
__________________
daleko,a zarazem blisko
a.k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-07-21, 19:34   #38
lookinka12
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Jelenia Góra
Wiadomości: 112
Dot.: Czy którejś z Was przytrafiło sie coś takiego???

Hej! Powiedz mi, czy pierwszy raz współżyłaś? Jeżeli tak, to wszystko jest ok, ponieważ została przerwana błona dziewicza. Pozdro!
lookinka12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-21, 19:52   #39
tutusia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 980
Dot.: Czy którejś z Was przytrafiło sie coś takiego???

Czasem przy nadżerce zdarzają się krwawienia po stosunku. Powinnaś iść do lekarza się przebadać.
tutusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-21, 21:45   #40
a.k
Raczkowanie
 
Avatar a.k
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Eastwood
Wiadomości: 72
GG do a.k
Dot.: Czy którejś z Was przytrafiło sie coś takiego???

Nie to nie byl moj pierwszy raz.Czasami sobie tak mysle czy moze sie cos takiego przydazyc gdy kobieta jest w ciazy(przy poronieniu).Bo czasami uprawiamy sex przerywany i jeszcze sie nie zdazylo zebym zaszla w ciaze.
pozdrawiam
__________________
daleko,a zarazem blisko
a.k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-21, 23:43   #41
tutusia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 980
Dot.: Czy którejś z Was przytrafiło sie coś takiego???

Przy poronieniu jest to zdecydowanie silniejsze krwawienie od tego co opisujesz. Zazwyczaj silniejsze nawet od miesiączki i z silnym bólem brzucha.
tutusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-07-22, 09:05   #42
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 6 714
Dot.: Czy którejś z Was przytrafiło sie coś takiego???

Ja nie mam ani nadżerki, ani w ciązy nie jestem, a krwawienie podczas czy po stosunku zdaża mi się od czasu do czasu.
Lekarz mnie badał, jest wszystko OK. Powiedział, że tak się zdarza i tyle Szczególnie gdy mamy tam zbyt sucho, to może dojśc do obtarcia lub podrażnienia i wtedy może nastąpic plamienie.
Weronisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-22, 17:49   #43
Kari26
Raczkowanie
 
Avatar Kari26
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 41
Dot.: Czy którejś z Was przytrafiło sie coś takiego???

Hej
tez tak mialam, zgadzam sie ze to moze byc przy obtarciu, podraznieniu, zwlaszcza jak dlugo to trwa i czasem sie wysycha ... Jesli oczywiscie wyklucza sie nadzerke, ciaze, koncowe dni okresu...
__________________
Kari26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-23, 09:04   #44
a.k
Raczkowanie
 
Avatar a.k
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Eastwood
Wiadomości: 72
GG do a.k
Dot.: Czy którejś z Was przytrafiło sie coś takiego???

Dzieki dziewczyny za slowa otuchy Nadrzerke mam wyleczona.
pozdrawiam
__________________
daleko,a zarazem blisko
a.k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-23, 09:13   #45
asia26
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Z Poznania
Wiadomości: 1 208
GG do asia26 Send a message via Skype™ to asia26
Dot.: Czy którejś z Was przytrafiło sie coś takiego???

ja myślę że jeżeli to była rzeczywiście niewielka ilosc to nie ma sie co martwić.
Czasami dochodzi do podrażnień czy obtarć co powoduje niewielkie krwawienie.


pzdr
asia27
asia26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-24, 20:03   #46
enelyia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 4
krwotok przy pierwszym razie.

a wiec tak: kilka dni temu z chlopakiem mielismy swoj pierwszy raz, bol byl, a co do krwi to.. jakby "zazynano swiniaka".. :/ i tak przez jakies 3 godziny, to musial byc jakis krwotok, przez cale zycie tyle krwi ze mnie nie wyplynelo, co tamtej nocy.. czy przy nastepnej probie to moze sie powtorzyc..? co robic gdy sie powtorzy..? tak sie cholernie boje tego nastepnego razu.. :/ a gdzies wyczytalam, ze to nie jest normalne i jesli po 10 minutach nie ustapi, trzeba na pogotowie nawet.. i co teraz ja biedna mam poczac..? do konca zycia nie zaznam juz chyba przyjemnosci z seksu, bo sie tak go teraz boje.. :/
enelyia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-24, 21:02   #47
katka_19
Wtajemniczenie
 
Avatar katka_19
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 2 156
Dot.: krwotok przy pierwszym razie.

Nie wiem co powiedzieć..naprawdę nieciekawa sprawa..szczerze współczuję
__________________
04.12.2011 - 12 tydz. 6 dz. [*]
Oliwia 26.03.2013

katka_19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-24, 21:24   #48
blue _eyes
Zadomowienie
 
Avatar blue _eyes
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 430
Dot.: krwotok przy pierwszym razie.

Nie znam sie, ale ja bym na twoim miejscu zanim zdecdyuje się znowu wspolzyc poszlabym najpierw do lekarza. To jest twoje cialo i nie powinnas lekcewazyc takich sytuacji. Trzymaj sie i niezamartwiaj tylko lec do ginekologa
__________________





blue _eyes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-24, 21:31   #49
enelyia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 4
Dot.: krwotok przy pierwszym razie.

bylam akurat u gina dzien pozniej, bo sie zlozylo, ze wyznaczona byla wizyta i powiedzialam mu, ze krwawienie bylo dosc obfite, to stwierdzil, ze to normalne.. :/ ale ja sie boje kurcze no.. poradzcie cos, blagam..
enelyia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-07-24, 21:35   #50
blue _eyes
Zadomowienie
 
Avatar blue _eyes
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 430
Dot.: krwotok przy pierwszym razie.

Badal Cie?
__________________





blue _eyes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-24, 21:48   #51
enelyia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 4
Dot.: krwotok przy pierwszym razie.

nie badal niestety.. a teraz na wizyte to chyba z miesiac bede czekac, niestety wczesniej nie da rady. nie wiem czy sprobowac mimo wszystko jeszcze raz czy czekac na tego gina..?
enelyia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-24, 22:20   #52
olenkaaa_1
Raczkowanie
 
Avatar olenkaaa_1
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 210
Dot.: krwotok przy pierwszym razie.

koniecznie idź do INNEGO ginekologa
jak on mógł tak powiedzieć<?> Z tego,co ja czytałam to wcale nie jest normalne
i zdarza się bardzo rzadko
pozdrawiam
__________________

olenkaaa_1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-24, 22:32   #53
et-ka
Zakorzenienie
 
Avatar et-ka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 6 202
GG do et-ka
Dot.: krwotok przy pierwszym razie.

pociesze Cię, że moja koleżanka tez miala cos takiego. nie tylko za pierwszym, ale też za drugim razem. poczekała trochę, wszystko się zagoiło i więcej problem się nie pojawił.
jednak wizyta u innego specjalisty nie zaszkodzi
__________________

Dyskretnej troski trzeba mi..
et-ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-24, 22:56   #54
enelyia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 4
Dot.: krwotok przy pierwszym razie.

tylko u mnie w miescie chyba nie ma dobrych specjalistow na NFZ.. kiedys bylam u pewnej pani ginki, ktora przepisala mi juz przy pierwszej wizycie tabletki anty. na uregulowanie cyklu, bez zadnych badan, a co najsmieszniejsze ow tabletki zostaly wycofane ze sprzedazy ladnych kilka lat wczesniej, bo byly zbyt silna "bomba hormonalna".. i jak tu nie zglupiec.
et-ka: pocieszenie..? jejj jak ja sie teraz boje kolejnego razu, tak bardzo chce, a jeszcze bardziej sie boje.. chociaz.. heh, moze na smierc sie nie wykrwawie..? a i jeszcze jedno.. ile czasu mam odczekac po tym pierwszym razie do ewentualnego nastepnego, zeby sie wygoilo..? z drugiej strony moj gin mowil, ze blona w momencie przerwania dzieli sie na dwie czesci, ktore pozniej moga sie zrosnac i znow moze byc krew.. z tego wniosek, ze nie mozna czekac az sie wygoi tylko "kuc zelazo poki gorace".. zglupialam. ;(
enelyia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-24, 23:09   #55
martinka_m
BAN stały
 
Avatar martinka_m
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 3 577
Dot.: krwotok przy pierwszym razie.

Cytat:
Napisane przez enelyia
tylko u mnie w miescie chyba nie ma dobrych specjalistow na NFZ.. kiedys bylam u pewnej pani ginki, ktora przepisala mi juz przy pierwszej wizycie tabletki anty. na uregulowanie cyklu, bez zadnych badan, a co najsmieszniejsze ow tabletki zostaly wycofane ze sprzedazy ladnych kilka lat wczesniej, bo byly zbyt silna "bomba hormonalna".. i jak tu nie zglupiec.
et-ka: pocieszenie..? jejj jak ja sie teraz boje kolejnego razu, tak bardzo chce, a jeszcze bardziej sie boje.. chociaz.. heh, moze na smierc sie nie wykrwawie..? a i jeszcze jedno.. ile czasu mam odczekac po tym pierwszym razie do ewentualnego nastepnego, zeby sie wygoilo..? z drugiej strony moj gin mowil, ze blona w momencie przerwania dzieli sie na dwie czesci, ktore pozniej moga sie zrosnac i znow moze byc krew.. z tego wniosek, ze nie mozna czekac az sie wygoi tylko "kuc zelazo poki gorace".. zglupialam. ;(
co do czekania to mi kiedys nauczyciel biologii powiedzial, ze po pierwszym stosunku powinno sie poczekac 2-3 tyg. nie mowie ze tak jest lub nie, ze powinno sie czekac czy nie, mowie tylko to co kiedys uslyszlam ja nie czekalam tyle, moj drugi stosunek odbylam juz nastepnego dnia, no ale nie mialam takiej sytuacji jak ty, u mnie krwii bylo zaledwie pare kropelek. wydaje mi sie ze powinnas poczekac kilka dni i sprobowac, ale jezeli podczas stosunku bedziesz czula duzy bol to chyba lepiej przerwac i poczekac na wizyte u lekarza. zaznacze ze ja odczuwalam jeszcze bol podczas drugiego stosunku, bo to moze byc jeszcze jakby "wlasciwe" ale sama powinnas poznac jaki to jest bol, w tym sensie ze wlasciwy sytuacji bo pochwa jeszcze nie "rozciagnieta i nieprzyzywczajona" czy zagrazajacy twojemu zdrowiu (tzn. ze znowu moze pojawic sie tak obfite krwawienie) pozdarwiam.
martinka_m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-25, 12:13   #56
kaHa.89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 21
krwawienie po stosunku

pod koniec czerwca bylam u ginekologa, wykryl on u mnie nadzerke i stan zapalny. od wizyty u lekarza nie wspolzylam przez niecaly miesiac, moj chlopak wyjechal. teraz kiedy jestesmy znow blisko nasz kontakt fizyczny jest bardzo czesty, praktycznie codzienny:P i wczoraj podczas tego jak mnie piescil wystapilo mu mnie krawawienie a kilka razy jak wchodzil we mnie bolalo mnie na poczatku po czym bol przestawal. czy to znaczy ze choroba wrocila? a moze to jest spowodowane zbyt czestym wspolzyciem?
niemam jak teraz isc do ginekologa bo nie jestem w Polsce, a boje sie ze to moze byc zwiazane z rakiem szyjki macicy.
kaHa.89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-25, 20:54   #57
AalutkaA
Raczkowanie
 
Avatar AalutkaA
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 266
Lightbulb Dot.: krwawienie po stosunku

Wiesz co.. ja rowniez mialam podobna sytuacje w tym miesiacu jakos. Rowniez mam nadzerke, jeszcze nie wyleczylam jej. A bylo to tak.. Jakos na poczatku miesiaca borykalam sie jeszcze z grzybica. A gdzies po tygodniu od jej wyleczenia wspożylam z chlopakiem. No i bolalo bardzo jak we mnie wchodzil, potem juz jak dluzej byl we mnie, to bólu raczej nie czulam, bylo normalnie (czyt. przyjemnie ). No i gdy on skonczyl i wyszedl to nagle zobaczyl, ze jego penis jest we krwi , no i ja tez mialam "tam" krew. Nie wiem, czy bylo to spowodawane tym, ze nie wszystkie zmiany spowodowane grzybica zostaly dobrze wyleczone, czy moze cos zw. z ta nadzerka Przy kolejnych stosunkach nic takiego nie wystapilo.
A moze mialas tam jakis stan zapalny? Moze zbyt male nawilzenie? Moze tym bylo spowodowane krwawienie? Wtedy wiadomo.. moze bolec, co moze tez podowac rozne otarcia itd.
__________________
AalutkaA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-26, 09:52   #58
monia-13
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 19
Question Krwawienie podczas stosunku

Moze któraś z Was miała podobny problem prosze pomóżcie. Miesiąc temu lekarz przez zamrozenie usunął mi narżerke. Czuje się świetnie nie odczuwam bólu. Jednak podczas stosunku wystepuje krwawienie. Co to oznacza? Czy Pan doktor mógłgy mi udzielic odpowiedzi, bardzo prosze
monia-13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-27, 10:30   #59
AalutkaA
Raczkowanie
 
Avatar AalutkaA
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 266
Dot.: krwawienie po stosunku

Ehh... zero odzwu
__________________
AalutkaA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-18, 12:56   #60
ula999
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 211
krew

Cześć Dziewczyny .
Mam otóz problem bo wcześniej tego nie było otóż przedwczoraj kochaliśmy się z mężem i po stosunku poleciała mi krew nie była ona brudna tylko czysta wczesniej mi nic nie bolało niwem co sie stało i dotej pory nic nie leci .Jak dzwoniłam do lekarza i pytałam sie to powiedział że pękla mi jakaś tam błona i sama się teraz martwie bo on mówi że nic mi nie jest .Ja z mężem staramy się o dzidzi dwa lata proszę o jakąś radę .Dziękuje.
ula999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-08-02 08:09:30


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:35.