związek a pojscie z kims do lozka - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-10-07, 10:24   #1
ann027
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 5

związek a pojscie z kims do lozka


Co byście zrobily w tej sytuacji/ jaka bylaby wasza reakcja ?

Jestescie z partnerem jakis czas, nastapila krotka przerwa w zwiazku(raczej z jego inicjatywy), w tym czasie spotykacie sie z kims innym i idziecie z ta osoba do lozka. Pozniej okazuje sie ze pogodziliscie sie i znow jestescie razem. Partner o niczym nie wie, ma prawo ? Jakbyscie sie czuly ? Zaznaczam, ze podczas tej przerwy byl kontakt pomiedzy nami(rozmowy tel. ).
ann027 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-07, 10:32   #2
Kolor kremowy
Rozeznanie
 
Avatar Kolor kremowy
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 868
Dot.: związek a pojscie z kims do lozka

Cytat:
Napisane przez ann027 Pokaż wiadomość
Co byście zrobily w tej sytuacji/ jaka bylaby wasza reakcja ?

Jestescie z partnerem jakis czas, nastapila krotka przerwa w zwiazku(raczej z jego inicjatywy), w tym czasie spotykacie sie z kims innym i idziecie z ta osoba do lozka. Pozniej okazuje sie ze pogodziliscie sie i znow jestescie razem. Partner o niczym nie wie, ma prawo ? Jakbyscie sie czuly ? Zaznaczam, ze podczas tej przerwy byl kontakt pomiedzy nami(rozmowy tel. ).
Nie jest ważne to, jak my byśmy się czuły, tylko jak Ty się czujesz.

Moim zdaniem wszystko zależy od ustaleń między partnerami - co uważają za zdradę (chociaż zgaduję, że pełny seks jest zdrada dla większości osób) i czy gdy umawiali się na przerwę, to dali sobie zielone światło do spotkań z innymi.
Kolor kremowy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-07, 10:38   #3
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: związek a pojscie z kims do lozka

Jak z kimś zerwałam( lub on zerwał ) i sobie poszłam to mogę sypiać z kim chcę o ile jestem lojalna w relacjach o tyle jak się z kimś rozstaje to już nie jego brocha co z kim i jak robię, a robię to na co mam ochotę .

Czy bym powiedziała o takiej intymnej relacji "w przerwie" ,gdybym do partnera wróciła ? Jakby zapytał to nie bym go nie okłamała
Ps. Miałam taką sytuację przerwy w relacji ale mój partner nie zapytał...chyba bym zmieniła zdanie o jego rozsądku gdyby zapytał To po prostu nie jego sprawa.
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.

Edytowane przez Loyd
Czas edycji: 2014-10-07 o 11:01
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-07, 10:41   #4
cholernarejestracja
Copyraptor
 
Avatar cholernarejestracja
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 21 283
Dot.: związek a pojscie z kims do lozka

Tak, czułabym, że mam obowiązek powiedzieć nowemu-ponownemu partnerowi o tym, że taka sytuacja miała miejsce. Ale oczekiwałabym, że przejdzie nad tym do porządku dziennego - rozstaliśmy się, nie spodziewałam się powrotów, mogłam robić co chciałam.
cholernarejestracja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-07, 10:43   #5
Sherminka
Zadomowienie
 
Avatar Sherminka
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Podlasie
Wiadomości: 1 164
Dot.: związek a pojscie z kims do lozka

Niby zielone światło było i różnie ludzie do tego podchodzą. Ja bym powiedziała partnerowi. Nie chciałabym żeby kiedyś dowiedział się od kogoś innego, takie rzeczy wypływają nawet po latach i wtedy ranią bardziej, bo partner czuje się podwójnie oszukany. Ja mimo przerwy tak bym się czuła, mam prawo wiedzieć i zdecydować czy chcę być z takim człowiekiem i czy mogę się pogodzić z tym, że w czasie krótkiej przerwy w związku sypiał z kimś innym.
Sherminka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-07, 10:45   #6
Ariande
Przyczajenie
 
Avatar Ariande
 
Zarejestrowany: 2014-10
Lokalizacja: Z nikąd
Wiadomości: 25
Dot.: związek a pojscie z kims do lozka

Ja czułabym się źle z tym, że obecny partner nie wie o całej sytuacji. Jak się jest ze sobą to nie powinno być takich "tajemnic", zwłaszcza że mieliście przerwę...też uważam, że powinien to zaakceptować i tyle
Ariande jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-07, 10:57   #7
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 16 089
Dot.: związek a pojscie z kims do lozka

Ja bym nie mowila to na pewno na dobre w tym nowym-starym związku by nie wyszlo.
sama też bym nie chciała wiedziec
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-10-07, 15:24   #8
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 804
Dot.: związek a pojscie z kims do lozka

[1=7623cb0b746b4d40e529fc1 23bf669aade741778_65822f0 7d8014;48429708]Ja bym nie mowila to na pewno na dobre w tym nowym-starym związku by nie wyszlo.
sama też bym nie chciała wiedziec[/QUOTE]
Uważam tak samo.
W ogóle dla mnie przerwa w związku, to pojęcie abstrakcyjne. Albo chcę z kimś być, albo nie. Ale jeśli komuś potrzebny jest taki czas, by coś w samotności przemyśleć, cos przeanalizować... Niech to robi. Ale to nie jest czas, żeby sypiać z kimś innym. Bo to jak zdrada. Co innego gdy rozchodzimy definitywnie, a po jakimś czasie dochodzimy do wniosku, że to była pochopna decyzja i wracamy do siebie. I jeśli po rozstaniu był z kimś seks, no to trudno.
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-07, 16:08   #9
ARAKSJEL
Hrodebert
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 4 441
Dot.: związek a pojscie z kims do lozka

Cytat:
Napisane przez ann027 Pokaż wiadomość
Co byście zrobily w tej sytuacji/ jaka bylaby wasza reakcja ?

Jestescie z partnerem jakis czas, nastapila krotka przerwa w zwiazku(raczej z jego inicjatywy).
Charakter tej przerwy ?

Jeżeli było to coś na zasadzie ,oddechu ,przemyślenia sytuacji ,to raczej po takim numerze ,powinno się poinformować i ciężko wymagać by partner chciał kontynuować relacje.

Jeżeli było to rozstanie ,i przerwa ta trwała dajmy na to 2 tygodnie ,to oki ale ja osobiście bym się zastanowił czy potrzebna mi taka panna co od razu nogi rozkłada przed innym .
ARAKSJEL jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-07, 16:49   #10
maszToCoChcesz
Zakorzenienie
 
Avatar maszToCoChcesz
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: podlasie
Wiadomości: 4 220
Dot.: związek a pojscie z kims do lozka

Teoretycznie razem nie byliście,więc droga wolna
__________________
it's a fool's game
maszToCoChcesz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-07, 16:53   #11
201609102148
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 7 330
Dot.: związek a pojscie z kims do lozka

Zależy, co to była za przerwa. Jeśli się rozstaliście bez liczenia na powrót, a "tak jakoś wyszło" i do siebie wróciliście, to raczej nie powinno mieć to znaczenia.

Jeśli była to taka "przerwa na oddech" (czego nie pojmuję, ale znam pary, które tak robią) to jest to właściwie zdrada.
201609102148 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-10-07, 17:00   #12
solll
Zakorzenienie
 
Avatar solll
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 12 386
Dot.: związek a pojscie z kims do lozka

'we were on a break!' :-D

Wszystko zależy od związku... Jednak jakos nie wyobrażam sobie sytuacji, gdzie chwilę po rozstaniu, partner idzie z kimkolwiek do łóżka, jakos by mnie to zabolalo. Ale jeśli już by się coś takiego wydarzyło i wrócilibysmy potem do siebie, to chciałabym o tym wiedzieć /powiedziałabym partnerowi, bo uważam to za istotną informacje.
__________________
„Przyjdzie czas spotkać się
potarmosić uszy
lub razem na spacer znowu gdzieś wyruszyć”





solll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-07, 19:12   #13
serena.avon
Rozeznanie
 
Avatar serena.avon
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 819
Dot.: związek a pojscie z kims do lozka

Cytat:
Napisane przez solll Pokaż wiadomość
'we were on a break!' :-D
To samo chciałam napisać

Autorko, wszystko zależy od rodzaju przerwy. Zgadzam się z przedmówczyniami m.in. Farmakopea i I am Rock
serena.avon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-07, 22:58   #14
Windermere
Raczkowanie
 
Avatar Windermere
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 186
Dot.: związek a pojscie z kims do lozka

Jesli czujesz jakbyś zatajajac to przed nim, oszukiwala go - powiedz, jednak moim zdaniem moze to jedynie popsuć Wasze relacje. Teoretycznie nie byliście wtedy razem, i jesli to, co sie stało, nie miało dla Ciebie znaczenia, nie widzę potrzeby, by do tego wracać.
__________________
" O najtrudniejszych sprawach najtrudniej powiedzieć. Słowa powodują, ze rzeczy, które były nieskończenie wielkie, kiedy były w Twojej głowie,po wypowiedzeniu kurczą sie. Zdobywasz sie na odwagę i wyjawiasz je, a ludzie dziwnie na ciebie patrzą, w ogóle nie rozumiejąc.Mysle, ze to jest najgorsze."

Windermere jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-07, 23:32   #15
phideaux
Wtajemniczenie
 
Avatar phideaux
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 2 700
Dot.: związek a pojscie z kims do lozka

Gdyby to była przerwa-rozstanie na dłużej, nie powiedziałabym, dopóki by nie spytał.
Ale rozumiem, że w Twoim wypadku była to przerwa z furtką powrotu, skoro mieliście kontakt tel. Więc wszystko zależy od tego, czy daliście sobie zielone światło na spotkania z innymi...
__________________
Wymienię https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=835239 Proszę, odpisuj u mnie
phideaux jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-10-08 00:32:30


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:40.